تأثیر ات تفاهم هسته ای و رفع تحریم بر فرقه رجوی

تأثیر ات تفاهم هسته ای و رفع تحریم بر فرقه رجوی

تأثیر ات تفاهم هسته ای و رفع تحریم بر فرقه رجویعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، آلمان، نهم آوریل 2021:… مریم رجوی این شیطان مجسم و فریبکار که از کشور فرانسه اخراج و به آلبانی رانده شده است، در آستانه سال نو با ویزا آنهم با هزار بار لابیگری موفق شد به فرانسه بیاید و مجدداً برگردد. ببینید این شیاد و حیله گر چطور از فرصت سفر به فرانسه سوء استفاده کرد و با تشکیل جلسه شورای خود خوانده اش و چند جلسه با لابیهای دلاری اش چنان وانمود می ‌کرد که مریم رجوی و دیگر مسئولین تروریستش در فرانسه هستند و از آن کشور اخراج نشده اند. اما واقعیت هیچوقت پوشیده نخواهد ماند و مریم رجوی با ظاهر سازی اینکه دارد نفس میکشد نمیتواند بر واقعیتها سرپوش بگذار. تأثیر ات تفاهم هسته ای و رفع تحریم بر فرقه رجوی 

تأثیر ات تفاهم هسته ای و رفع تحریم بر فرقه رجویاتحاد علیه ایران هسته ای یا دور همی تشنگان به خون ملت ایران

تأثیر ات تفاهم هسته ای و رفع تحریم بر فرقه رجوی

عبدالکریم ابراهیمی، یران فانوس، 08.04.201

عبدالکریم ابراهیمی

عبدالکریم ابراهیمی ، آلمان

قرارداد ایران و چین و همچنین روی آوردن آقای بایدن برای لغو تحریم های ضد انسانی و ظالمانه دوران ترامپ علیه مردم شریف ایران و زمزمه بازگشت آمریکا به برجام، نفس سیاسی و تشکیلاتی فرقه رجوی و در رأس آن مریم رجوی را، بریده است. بخصوص که ایندفعه فرقه رجوی در انزوای کامل سیاسی، تشکیلاتی و ایدئولوژیکی قرار دارد و دیگر گرز  جان بولتون و پمپئو خوراک موریانه شده و پوسیده و توخالی شده اند و لابیهای دلاری فرقه هم فسیل شده و دیگر چرندیاتشان در حمایت از جانی ترین تروریست‌ها هیچگونه خریداری ندارد و تاریخ انقضاء فرقه به سر آمده است .

در این بحبوحه مریم رجوی این شیطان مجسم و فریبکار که از کشور فرانسه اخراج و به آلبانی رانده شده است، در آستانه سال نو با ویزا آنهم با هزار بار لابیگری موفق شد به فرانسه بیاید و مجدداً برگردد.

ببینید این شیاد و حیله گر چطور از فرصت سفر به فرانسه سوء استفاده کرد و با تشکیل جلسه شورای خود خوانده اش و چند جلسه با لابیهای دلاری اش چنان وانمود می ‌کرد که مریم رجوی و دیگر مسئولین تروریستش در فرانسه هستند و از آن کشور اخراج نشده اند. اما واقعیت هیچوقت پوشیده نخواهد ماند و مریم رجوی با ظاهر سازی اینکه دارد نفس میکشد نمیتواند بر واقعیتها سرپوش بگذارد و دیگر مریم رجوی و سران جانی اش نمیتوانند شهری از کشور فرانسه را به پادگانی برای فرقه تبدیل نمایند و دوران طلایی مسعود و مریم رجوی با توافق هسته ای ایران با کشورهای غربی و آمریکا به سر آمد و از این پس شاهد این واقعیتها خواهیم بود که چگونه فرقه با فشار از بیرون در درون خود پوکیده خواهد شد.


مریم رجوی پس از دو سال با برگه شناسایی آلبانی و ویزای موقت به فرانسه رفت (انگلیسی)مریم رجوی پس از دو سال با برگه شناسایی آلبانی و ویزای موقت به فرانسه رفت (انگلیسی)


در خبرها آمده است که شبکه های پر مخاطب فیس بوک و اینستاگرام شمار زیادی از حساب های جعلی سایبری فرقه رجوی که به تبلیغ دروغ و شیطان سازی و حمایت از تروریسم میپرداختند، حساب‌های آنان را مسدود کرده است. خبری بس شعف آور برای وجدانهای انسانی و حقوق بشری و نویدی برای مریم رجوی و فرقه اش که زمان یکه تازی تان به سر آمده است. سالی که نکوست از بهارش پیداست و ما جدا شده های از این فرقه که خوب جنایات و فریبکاری های آنان را شناخته و اشراف داریم این را در آستانه تفاهم هسته ای غرب و آمریکا با ایران میمون و مبارک میدانیم و آنرا زمینه ای برای محدودیت فیزیکی مریم تروریست و سران جانی اش میبینم که انشاءالله با رفع تحریم از سر ملت ایران، بلای این تفاهم با چشم انداز ایزوله فرقه و رهبری آن ، اروپا گامی درست و احترام متقابل در رابطه با ملت ایران بردارد و فرصت  شاکیان و قربانیان از رهبری این فرقه در دادگاه های اروپا فراهم نمایند آنوقت مریم رجوی و سران شکنجه گرش خواهند فهمید که باید سزای جنایات خود را پس بدهند.


Link to the detailed report by Facebook (PDF)


خبرهایی هم از پادگان آلبانی بیرون آمده است که مریم رجوی انقلابی که خودش در ظاهر سخت بهش چسپیده بود و هرگونه عواطف به خصوص عواطف عاشقانه ‌و جنسی به شدت سرکوب می ‌شد و حکم آن مساوی با اعدام بود، این روزها شنیده میشود که این زن شیاد برای اسیر نگه داشتن و مغزشویی افراد، توسط زنان زمینه عشق بازی فراهم آورده است تا از نفوس جدا شدگی و فرارها بکاهد. اگر این واقعیت داشته باشد یعنی رجوی با دست خود قبر تشکیلاتش را کنده است و باعث روی آوردن افراد به زندگی طلبی میشود که از آن استقبال خواهیم کرد اما رجوی موجودی بس کثیف و فریبکار است و باید دید که عاقبت اینکار مریم رجوی به سربه نیست کردن هر چه بیشتر نیانجامد.

در پایان از رفع تحریم‌های ظالمانه آمریکا بر ضد مردم ایران استقبال نموده و امیدوارم توافقی بین مردم ایران و غرب و آمریکا فراهم شود که خیر و برکت برای همه داشته باشد و صلح و دوستی برای جهان و منطقه به ارمغان بیاورد و شر تروریسم از سر مردم مظلوم خاورمیانه برچیده شود.

„پایان“

لینک به منبع

تأثیر ات تفاهم هسته ای و رفع تحریم بر فرقه رجوی

***

اخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود شداخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود شد

همچنین: 
https://iran-interlink.org/wordpressfa/ماهیت-آمریکا-تغییر-پذیر-است-یا-نه/

آیا ماهیت آمریکا با جو بایدن تغییر پذیر خواهد بود

آیا ماهیت آمریکا با جو بایدن تغییر پذیر خواهد بودعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، چهاردهم فوریه 2021:… این تناقض و این دوگانگی با وجود ادعای آمریکا بر مبارزه با گروه های تروریستی از جمله داعش، باید چگونه نگریسته شود؟  آیا این واقعیت را به نمایش نمی گذارد که خود آمریکا مشوق ایده وهابیت عربستانی است و داعش اهرم دست پرورده خودشان برای پیش برد اهداف شوم شان در خاورمیانه و دیگر نقاط جهان است!؟ آیا حمایت کشورهای غربی و آمریکا در تأمین تسلیحات عربستان برای کشتار و ویرانی کشور و مردم مظلوم یمن این واقعیت را به اثبات نمی رساند که منافع اقتصادی بر ارزش انسانی و حقوق بشری برای این کشورها اولویت دارد؟  آیا ماهیت آمریکا با جو بایدن تغییر پذیر خواهد بود 

مسعود خدابنده : بایدن بر سر دوراهیبایدن بر سر دوراهی : ایرانیان ترامپ را دیوانه می دانند، اما آمریکا را مقصر می بینند

آیا ماهیت آمریکا با جو بایدن تغییر پذیر خواهد بود

عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، 13.02.2021

آمريكا با رياست جمهوری جو بایدن و البته زیر فشار افکار عمومی و سازمان های فعال حقوق بشری بخصوص سازمان ملل متحد، انصارالله یمن را از لیست سیاه تروریستی وزارت خارجه آمریکا که چندی پیش توسط دونالد ترامپ و مایک پمپئو، در واپسین عمر حکومتی شان و قبل از واگذاری قدرت، عجولانه و مزورانه و غیر انسانی و غیر اخلاقی در این لیست قرار داده بودند، خارج کرد.

آیا ماهیت آمریکا با جو بایدن تغییر پذیر خواهد بود

آیا ماهیت آمریکا با جو بایدن تغییر پذیر خواهد بود

همین رویکرد هم هر چند که مثبت است اما ماهیت تروریست پروری آمریکا را بر ملا می کند که به جای تروریست و ظالم، مظلوم که همان مردم فقیر و پا برهنه یمن هستند در لیست تروریستی گنجانده بود. به جای این که وهابی های عربستان که مولود ناخجسته تمام گروه های تروریست و آدمخوار به اصطلاح اسلامی همچون‌داعش و… در منطقه خاورمیانه و سراسر جهان  است در لیست تروریسم قرار دهد، کسانی که به صودت واقعی در خط مبارزه با این پدیده شوم هستند امروزه در لیست تروریسم وزارت خارجه آمریکا قرار دارند.

این تناقض و این دوگانگی با وجود ادعای آمریکا بر مبارزه با گروه های تروریستی از جمله داعش، باید چگونه نگریسته شود؟  آیا این واقعیت را به نمایش نمی گذارد که خود آمریکا مشوق ایده وهابیت عربستانی است و داعش اهرم دست پرورده خودشان برای پیش برد اهداف شوم شان در خاورمیانه و دیگر نقاط جهان است!؟ آیا حمایت کشورهای غربی و آمریکا در تأمین تسلیحات عربستان برای کشتار و ویرانی کشور و مردم مظلوم یمن این واقعیت را به اثبات نمی رساند که منافع اقتصادی بر ارزش انسانی و حقوق بشری برای این کشورها اولویت دارد؟ آیا وجدان های بشری در خصوص تراژدی که بر سر مردم یمن آمده، بیدار شده است که آمریکا از ترس هر چه بیشتر رسوا شدن و بر بحران داخلی اش افزوده شدن، چنین اقدامی انجام می‌دهد و حمایت خود را از جنگ علیه مردم مظلوم و کشور یمن بر می دارد و به حکام وهابی عربستان سعودی فشار میاورد که جنگ علیه یمن را متوقف سازد!؟

باتوجه به ماهیت آمریکا و ‌مظلوم کشی این کشور بعید است که با این مانورهای کاخ سفید،  ماهیت درنده خوئی آن عوض شود. اما همین کار آقای بایدن و تیم سیاسی آن قابل تحسین است و امیدواریم که از این پس در خوی شیطانی و مظلوم کشی آمریکا تجدید نظر کنند و واقعیت های جهانی را مد نظر قرار دهند و  وضعیت داخلی کشورشان درس عبرتی برای این تحقق باشد.

خطاب به آقای جو بایدن رئیس جمهور جدید آمریکا، این است که واقعیات به عیان دیده می شود، وضعیت داخلی آمریکا هم گویای این واقعیت است که مظلوم کش نباشید و از اقلیتی از زورگویان که در برخی از کشورهای مورد حمایت شما بر مسند قدرت هستند و مردم مظلوم کشور خود را برده و استثمار می کنند و با زور اسلحه و نه رأی مردم، در  قدرت باقی مانده اند، به خاطر منافع اقتصادی که به جیب کشور شما ریخته می شود از حمایت از دیکتاتوری و جنایت شان  و کمک در سرکوب مردم مظلومشان دست بردارید و‌ مسیر انسانیت و حقوق انسان‌ها را طی طریق نمائید. این ماهیت است که از این پس می‌تواند مسیر درست کشورداری و مردم داری و آبادانی و شکوفایی ببار بیاورد. از این پس شیوه های شیطانی گذشته هیچ گونه کارایی نخواهد داشت و موجب بحران هر چه بیشتر در جهان خواهد شد و جان انسان‌ها را فدای مطامع اقتصادی نکنید که این بحران‌ها اول از همه در کشور خودتان رقم خواهد خورد.

به امید جهانی عاری از ظلم و ستم و ضعیف کشی و پایمال کردن حقوق انسانی و دوستی و هم زیستی تمام ملل جهان.

„پایان“

لینک به منبع

آیا ماهیت آمریکا با جو بایدن تغییر پذیر خواهد بود 

***

همچنین: