تاکتیک کودکانه فرقه رجوی در آلبانی ، تعهد به معبد پرچم !!

تاکتیک کودکانه فرقه رجوی در آلبانی ، تعهد به معبد پرچم !!

فائزه محبت کار فرقه رجویحسینی، انجمن نجات، مرکز تهران، پنجم ژانویه 2015:…  بر اساس اخبار موثق رسیده از تیرانا ، فرقه رجوی در مجاورت در خروجی ساختمان سکونتشان ، پرچمی قرمز رنگ به نشانه خط سرخ و مرزسرخ قرار داده اند ، و طی جلسات متعدد گفته اند ، این پرچم همان پرچمی است که رجوی در دستش در عراق و در نشستها گرفته بود و این همان پرچم هیهات مناالذله ما است . این پرچم سلاح ما در مقابل غرب زدگی و …

تیرانا ژوئیه 2014اسامی ۲۳۳ نفر انتقالی اخیر از عراق به آلبانی به ترتیب حروف الفبا

فائزه محبت کار فرقه رجوی فائزه محبت کار، مامور به تشکیل سرپل ارتباطی فرقه رجوی در آلبانی- تیرانا

لینک به منبع

تاکتیک کودکانه فرقه رجوی در آلبانی ، تعهد به معبد پرچم !!

هر دم از این باغ بری می رسد …….. تازه تر از تازه تری می رسد

حرکت های کودکانه و مشمئز کننده فرقه رجوی الحق که خود گویای بسیاری از ناگفته ها است .

جداشده ها اگر چه از زوایای مختلف به افشای هویت فرقه ای رجوی می پردازند ولی همواره در موضوعی ، آهنگی یک نواخت دارند . همگی بر این که رجوی بعد از قرارگاه هایش در عراق که ارتباط انسان ها را با دنیای خارج قطع کرده بود ، هیچ شانسی برای ادامه حیات ندارد ، متفق القول می باشند .

ولی این بار عملکرد درون تشکیلاتی رجوی است که به صراحت این را اثبات می کند . چندی پیش خبری از یکی از دوستان به دستم رسید که پراختن به آن خالی از لطف نیست.

سران فرقه رجوی در آلبانی که به محض ورود به تیرانا خود را در مقابل خطر جداشدن های سلسله وار می بینند ، با دست یازیدن به آموزشهای رهبر فراری ، تاکتیکی جدید اتخاذ کرده اند ، تا به قول خودشان مانع خروج افراد شوند .

بر اساس اخبار موثق رسیده از تیرانا ، فرقه رجوی در مجاورت در خروجی ساختمان سکونتشان ، پرچمی قرمز رنگ به نشانه خط سرخ و مرزسرخ قرار داده اند ، و طی جلسات متعدد گفته اند ، این پرچم همان پرچمی است که رجوی در دستش در عراق و در نشستها گرفته بود و این همان پرچم هیهات مناالذله ما است . این پرچم سلاح ما در مقابل غرب زدگی و زندگی طلبی است . هر کس که لحظاتی اسیر ارزشهای زندگی طلبی شود باید به سرعت خود را به پرچم رسانده و رو به آن ، تعهدی که به رهبری ( رجوی فراری ) داده است را یادآوری کرده و برخواهش های درونی اش غلبه کند . و طبعا گزارش آن را نیز باید روزانه در نشست های عملیات جاری به اطلاع تشکیلات برساند .

دوستمان می گفت : بعضی بنده خداها روزی چند بار از پله ها پایین میروند تا خود را به پرچم رسانده و بر خود غلبه کنند . آخه… هر وقت که بخواهی هوای تمیز استشمام کنی یا آسمان را ببینی اجبارا باید پرده ها را کنار بزنی، و ناخواسته با صحنه ای از زندگی شهر نشینی مردم آلبانیایی مواجه میشویم که ….

در هر صورت این تاکتیک کودکانه و فرقه ای رجوی ظاهرا کار دستش داده است ، زیرا ظاهرا راه پله ها ترافیک رفت و آمد به معبد پرچم شده است .

ضمن اینکه این اقدام قوز بالا قوز هم شده است ، تعدد رفت و آمد به سمت پرچم ، خود به خود فضای ارتباطات بیشتری بین افراد بوجود آورده است و محفل ها در حال شکل گیری است .

حسینی

مریم رجوی مجاهدین خلق فرقه هانشست های عملیات جاری+سند

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=15117

رجوی به پول تو جیبی اعضا در آلبانی هم رحم نمی کند!

حسینی، انجمن نجات، مرکز تهران، سی و یکم دسامبر ۲۰۱۴:…  بر اساس اطلاعات موثق رسیده از آلبانی – تیرانا ، سران تشکیلات فرقه ای رجوی تمام پول تو جیبی ای که به اعضا خود درحین انتقال از عراق به آلبانی داده بودند را بازپس گرفتند . در پی افشاگری های جداشده ها مبنی بر عدم استیفای حقوق شخصی افراد در درون تشکیلات فرقه ای رجوی ، در پروژه انتقال ۲۳۳ نفری که به تازگی به آلبانی منتقل شده اند …

مجاهدین خلق فرقه رجویرجوی با گروگانگیری اعضای دربند ، مشق انتقام کِشی می نماید

لینک به منبع

رجوی به پول تو جیبی اعضا در آلبانی هم رحم نمی کند!

مسعود رجوی دزدبر اساس اطلاعات موثق رسیده از آلبانی – تیرانا ، سران تشکیلات فرقه ای رجوی تمام پول تو جیبی ای که به اعضا خود درحین انتقال از عراق به آلبانی داده بودند را بازپس گرفتند .

در پی افشاگری های جداشده ها مبنی بر عدم استیفای حقوق شخصی افراد در درون تشکیلات فرقه ای رجوی ، در پروژه انتقال ۲۳۳ نفری که به تازگی به آلبانی منتقل شده اند ، سیستم تشکیلات فرقه ای رجوی با پرداخت ۲۰۰ دلار به هر نفر در پی خرید آبرویی هر چند بی ارزش برای خود نزد مقامات بین المللی کمیساریا و… برآمده است .

سران فرقه رجوی به سیاق گذشته و روابطی که با نیروهای آمریکایی در قرارگاه اشرف برقرار کرده بودند با حرکتهایی سوری قصد موجه جلوه دادن خود را دارند . مصاحبه های تعیین هویت توسط نیروهای آمریکایی درقرارگاه اشرف یادمان نمی رود . نیروهای آمریکایی برای همه اعضای قرارگاه اشرف آی دی کارت صادر کردند و شخصا و فرد به فرد به افراد تحویل دادند و گفتند این آی دی کارت ها نباید ازشما جدا شود . ولی به محض خروج از مقر آمریکایی ها تشکیلات رجوی همه آی دی کارت ها را جمع کرد . وبا برپایی میهمانی های آنچنانی برای فرماندهان نیروهای آمریکایی درقرارگاه اشرف ، به همراه مصاحبت و مصافحت با فهیمه اروانی ، زهره اخیانی ، مژگان پارسایی ، فرشته یگانه ، صدیقه حسینی و… سوء استفاده ازبرنامه سازی توسط دختران و پسران جوان و اهدای هدیه هایی اعم ازطلا و… نیروهای آمریکایی ماتم زده و حیران دربیابانهای عراق را مغلوب خود کردند . همانهایی که هنوز هم دلار های کثیف این فرقه زیر زبانشان مزه میکند و گاه گداری با گرفتن چندین هزار دلار از آمریکا به فرانسه آمده و متن های آماده شده تشکیلات فرقه ای رجوی را نشخوار می کنند .

قطعا نمایش پرداخت پول تو جیبی به اعضا در آستانه خروج از لیبرتی تفسیری جدای از عملکرد سنتی این فرقه نخواهد داشت ، ولی همین چندر غاز برای آنانی که سالیان دستشان به پول نرسیده است ، یاد آور روزهای خوش زندگی است و جرقه ای در درونشان به سمت دنیایی عاری از قید وبندهای تشکیلاتی روشن خواهد کرد .

البته یاد آور می شویم یقیناً وجوه پرداختی به اعضای رده بالا بیش از ۲۰۰ دلار بوده است . که جمعا مبلغی بیش از ۵۰۰ هزار دلار را بین اعضا تقسیم کرده بودند .

بازپس گیری این چندرغاز ۲۰۰ دلاری از اعضای رده پایین عملا جلوی هر گونه حرکت آزادانه را در ابتدای کار از آنها سلب کرده است . طبعا این افراد برای گشت و گذاری کوتاه و استفاده از امکانات شهری اعم از رستوران ، موزه ، پارک و اینترنت نیاز به صرف مبالغی دارند که با خالی شدن جیب هایشان توسط فرقه رجوی فعلا و قحراً درآمپاس قرار گرفته اند .

قطعا بعد از اشرف و لیبرتی تشکیلات فرقه ای رجوی هیچ توانی در به بند کشیدن این افراد نخواهد داشت و اگر قید و بندهایی که رجوی در اذهانشان ایجاد کرده است را بشکنند ، دنیایی آزاد در جلو رویشان قرار خواهد گرفت . با آرزوی دنیایی آزاد برای همه دوستان قدیمی …

حسینی

ابراهیم خدابنده: فرقه رجوی و موضوع خانواده ها

ابراهیم خدابنده الجعفری عراقرجوی ساکنان اردوگاه لیبرتی در عراق را با منع ارتباط با خانواده شکنجه میکند (نامه ای به حیدر العبادی نخست وزیر عراق)

کمپ لیبرتی مجاهدین خلق فرقه رجویاغلب افراد تحت سیطره فرقه مجاهدین در کمپ لیبرتی دچار بیماریهایی روحی و جسمی شده اند

***

همچنین:

داعش، امتداد رهبری مطلقه رجوی

زهرا میر باقریزهرا سادات میرباقری، انجمن نجات، مرکز تهران، هجدهم دسامبر ۲۰۱۴:… در واقع ”داعش“ و سایر گروه های بدنام مشابه مثل القاعده، النصره، بوکوحرام و…، دقیقاً با شیوه های مطلق گرایانه رجوی عمل کرده و می کنند با این اختلاف که مسعود رجوی در اروپا برای تبلیغ جهت بدست آوردن حمایت و پول از دولت ه

مینا رضایی، رابط جدید مقر فرقه رجوی در فرانسه با آلبانی – تیرانا

مینا رضاییحسینی، انجمن نجات، مرکز تهران، پانزدهم دسامبر ۲۰۱۴:…  تا قبل از این حسن نایب آقا این مسئولیت را بر عهده داشت که توسط جداشده ها به کرات افشا گردید و مقاصد ایجاد قرارگاه هایی در خاک آلبانی برای دولت آلبانی آشکار و از قرار معلوم دست اندازی های سران فرقه رجوی را تحت الشعاع قر

شرکت مریم سنجابی و ابراهیم خدابنده در کنفرانس بین المللی “جهان علیه خشونت و افراطی گری”

انجمن نجات، مرکز تهران، پانزدهم دسامبر ۲۰۱۴:…  سنجابی و خدابنده در خلال گفتگوها و دیدارهای متعدد و گسترده خود در طی دو روز کنفرانس، بعد از ارائه توضیحات و گزارشاتی در خصوص آخرین وضعیت فرقه رجوی، بر ضرورت مبرم برقراری ارتباط فوری قربانیان گرفتار در اردوگاه لیبرتی ب