تاکیدمجدد رجوی بر “جرقه و جنگ”

تاکیدمجدد رجوی بر “جرقه و جنگ”

علی اکبرراستگو، کانون آوا، هجدهم نوامبر 2013: … همانطوریکه انتظارمی رفت، فرقه تروریستی رجوی در آستانه مذاکرات پیش روی ایران با کشورهای غربی موسوم به 5+1 در ژنو، فیلی دیگر هواکرد و از زبان مفلوکی بنام مهدی ابریشمچی خبر از افشای مثلا سایت اتمی در مبارکه اصفهان نمود. در اینکه این خبر تا چه حد صحت دارد و به  24 ساعت هم نمی کشد که یکی از مقامات غربی پوشالی بودن آنرا اعلام کند، بماند. این اولین بار …


(Mehdi Abrishamchi and Massoud Rajavi taking orders from Saddam’s head of secret services)

لینک به منبع

تاکیدمجدد رجوی بر “جرقه و جنگ”

همانطوریکه انتظارمی رفت، فرقه تروریستی رجوی در آستانه مذاکرات پیش روی ایران با کشورهای غربی موسوم به 5+1 در ژنو، فیلی دیگر هواکرد و از زبان مفلوکی بنام مهدی ابریشمچی خبر از افشای مثلا سایت اتمی در مبارکه اصفهان نمود. در اینکه این خبر تا چه حد صحت دارد و به 24 ساعت هم نمی کشد که یکی از مقامات غربی پوشالی بودن آنرا اعلام کند، بماند.

این اولین بار و نیز آخرین بار نخواهد بود که فرقه ضدملی مجاهدین که رهبر آن مدتهاست در یکی از سوراخهای صدام حسین قایم شده، دست در دست ارتجاعی ترین محافل جنگ طلب آمریکایی و اسراییلی برعلیه عالی ترین منافع ملت ایران به در یوزگی خارجی پناه جسته است.

مسعود رجوی رهبر دربدرشده این فرقه با این نمایش عروسکی از زبان مترسکش ابریشمچی بازهم بر تکرار خط ” کارکردن روی تضادهای ایران با غرب و تبدیل جرقه به جنگ” تاکید کرد و از اسراییل بزبان بیزبانی درخواست حمله نظامی به ایران رانمود. معمولا این نمایشها را علیرضا جعفرزاده اجرا می کرد که بدلیل عیان ترشدن رابطه کثیف سازمان با محافل جنگ طلب اسراییلی، وی خودش را از این لکه ننگ دورکرد. در گذشته نیز بسیاری از مسئولین سازمان مجاهدین نظیرعلی زرکش، مژگان پارسایی و… بربی نتیجه بودن این خط تاکید کرده و موردغضب شخص رجوی قرارگرفته بودند.

اکنون نیز که رهبری مجاهدین مجددا در صدد تیزکردن چاقوی جنگ و خشونت و دخالت خارجی هستند، باید باتمام قوا این جریان ضدملی و میهنی را افشاء کرد. مسلما در این تردیدی وجودندارد که که باید با موارد نقض حقوق بشر یا پیشگیری ازتولید سلاح اتمی تحت هرعنوان و درهرجای جهان مقابله کرد، ولی باید خاطرنشان نمود که نمی توان از فن آوری انرژی هسته ای برای مردم ایران چشم پوشی کرد.

باید ازاعضاء و هواداران سازمان مجاهدین پرسید:

– چرا از اسراییل نمی خواهند 80 بمب اتمی را که بسوی شهرهای ایران نشانه گیری شده اند، نابودکند و درب سایتهای اتمی خودرا بروی نمایندگان آژانس بازکند؟ مرگ خوبست ولی برای همسایه؟

– چرا دنباله رو رهبری شده اند که از مردم هموطنشان اطلاعات جمع آوری کرده وبه موساد تحویل می دهد؟

کانون آوا هرگونه خواست حمله نظامی برعلیه مردم ایران از طرف فرقه رجوی را بشدت محکوم کرده و خواستار محاکمه سران این فرقه منفور در دادگاه های بین المللی می باشد.

همچنین:

کسی ادعای جدید مجاهدین خلق (فرقه رجوی) اتمی در آستانه مذاکرات ژنو را تحویل نگرفت

2013/10/11 by

رادیو فردا، یازدهم اکتبر ۲۰۱۳: … اما گزارش‌هایی که این سازمان بعدها درباره برنامه اتمی ایران منتشر کرد، کمتر مورد استناد سازمان‌های جهانی نظیر آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و دولت‌های غربی قرار گرفت، چنان‌چه این بار هم خبرگزاری رویترز به نقل از مارک فیتزپاتریک، کارشناس هسته‌ای، نوشت که ادعای مجاهدین خلق باورپذیر نیست. به گفته […]

ادعای کشف پایگاه اتمی ! دردماوند واکنش عاجزانه فرقه رجوی به انتخابات ریاست جمهوری درایران

2013/07/12 by

الف .مینو سپهر، وبلاگ زنان در اسارت فرقه رجوی، دوازدهم ژوئیه ۲۰۱۳: … دراین ادعای مسخره وسناریوی دروغ وساختگی  یک نکته کلیدی وجود دارد که نشان از ساختگی وپوج  بودن این ادعا می نماید _ وآن اینکه ادعا می کند که رئیس جمهور منتخب ایران از ساخت این پایگاه اطلاع داشته است !  _ این […]

فرقه رجوی ، تونل اتمی دیگری را درایران کشف کرد ! ، بهروز ستوده

2013/07/12 by

بهروز ستوده، خبرنامه گویا، دوازدهم ژوئیه ۲۰۱۳: … کشف یک پایگاه هسته ای دیگر در ۷۰ کیلومتری تهران و در نزدیکی شهر دماوند ، خبری است که روز پنجشنبه ۲۰ تیرماه ، چند خبرگزاری معتبر جهانی به نقل از فرقه رجوی به سراسرجهان مخابره کرده اند ! فرقه مسعود رجوی ادعا میکند که طی یکسال […]

(رجوی از کشتار اکراد عراقی تا تجاوز به زنان عضو شورای رهبری)


(Rajavi from Saddam to AIPAC)


(Alejo Vidal-Quadras , Mojahedin Khalq logo, Struan stevenson )