تاکید رجوی بر قتل و خشونت از قبل از سی خرداد شصت تا امروز (آکسیون اعتراضی علیه داعش و مجاهدین خلق در پاریس)

تاکید رجوی بر قتل و خشونت از قبل از سی خرداد شصت تا امروز (آکسیون اعتراضی علیه داعش و مجاهدین خلق در پاریس)

پاریس ژوئن 2014تحریریه ایران قلم، پاریس، بیست و دوم ژوئن 2014: …  اعضای جداشده از سازمان مجاهدین نیز بر این روز تاریخی از زاویه ای دیگر تاکید می کنند. چرا که رجوی در همین 30 خرداد 1366 نیز ارتش دست ساز صدام حسین را تاسیس کرد. رجوی در سی خرداد 1364 ازدواج خود را با مریم رجوی برپا کرد و آن را انقلاب ایدئولوژیک نام نهاد و طلاق های اجباری را در سازمان مجاهدین جاری کرد. البته تاکید منتقدین و قربانیان این فرقه …

Maryam Rajavi terrorist syriaننگ سر بریدن مردم در عراق و سوریه توسط مجاهدین خلق و داعش تا ابد بر پیشانی مریم و مسعود رجوی باقیست

لینک به منبع

برگزاری اکسیون اعتراضی و افشاگرانه علیه فرقه مجاهدین در پاریس

پاریس ژوئن 2014

به دنبال سلسله آکسیون های افشاگرانه اعضای سابق و منتقدان فرقه تروریستی مجاهدین خلق، روز شنبه ۲۱ یونی ۲۰۱۴ در شهر پاریس جلسه ای با مسئولیت انجمن یاران و حضور انجمن ها و فعالان مدافع حقوق بشر و مهمان ویژه این برنامه مادر رضوان ( سرکارخانم ربابه شاهرخی ) برگزار گردید. همچنین در همین روز تجمع اعتراضی بزرگی توسط ایرانیان آزاده و جدا شدگان از این سازمان و خانواده های قربانیان فرقه رجوی در میدان سن میشل پاریس برگزار گردید .

در این آکسیون که با استقبال گسترده شهروندان فرانسوی و ایرانی روبرو شد ، شرکت کنندگان با برپایی میز کتاب و توزیع بروشورهایی به زبان فرانسه و فارسی ، به افشای ماهیت فرقه ای مجاهدین پرداختند .برگزار کنندگان با اعتراض به رهبری مجاهدین در رابطه با پافشاری بر ماندن در عراق و جلوگیری از خروج افراد خواستار آزادی اعضای اسیر در تشکیلات مجاهدین شده و با تاکید بر ضرورت انتقال آنها به کشورهای ثالث ، از سازمانهای حقوق بشری خواستند که برای حل مسالمت آمیز و فوری این مسئله اقدام کنند .

منتقدین مجاهدین با افشاگری حول سابقه فعالیت های فرقه مجاهین و دستگیری مریم رجوی در فرانسه به اتهام هدایت اعمال تروریستی و پولشویی ، اقدامات فرقه مجاهدین را محکوم کرده و به نقد گذاشتند.

لازم به یادآوری است که 30 خرداد 1360 آغاز استراتژی خشونت و ترور توسط فرقه مجاهدین خلق می باشد و رهبری فرقه مجاهدین از منبع پول های به یغما رفته مردم عراق که توسط صدام حسین به رهبری فرقه مجاهدین برای مزدوری اهدا می شد ، هر ساله در فرانسه با گردهمایی و تبلیغات فراوان و آدم های اجیر شده بر استراتزی خشونت و ترور تاکید می کنند و آن را گرامی می دارند. در همین ارتباط فرقه مجاهدین قرار است در هفته آینده در پاریس چنین گردهمایی را راه اندازی کند.

اعضای جداشده از سازمان مجاهدین نیز بر این روز تاریخی از زاویه ای دیگر تاکید می کنند. چرا که رجوی در همین 30 خرداد 1366 نیز ارتش دست ساز صدام حسین را تاسیس کرد.

رجوی در سی خرداد 1364 ازدواج خود را با مریم رجوی برپا کرد و آن را انقلاب ایدئولوژیک نام نهاد و طلاق های اجباری را در سازمان مجاهدین جاری کرد.

البته تاکید منتقدین و قربانیان این فرقه نه بخاطر اهمیت سازمان مجاهدین است، بلکه از این جهت این روز تاریخی است که چشم و گوش مردم جهان با پدیده فرقه گرایی و تروریسم بیش از گذشته آشنا شد. بویژه در 17 ژوئن 2003 بود که با دستگیری مریم رجوی ، برای مردم ایران و جهان، خصوصا مردم فرانسه روشن شد که چگونه و با چه مکانیزمی رهبران فرقه ها می توانند از اعضای فرقه مشعل هایی بسازند تا خود را مدتی بیشتر گرم نگه دارند. رهبری فرقه مجاهدین در 17 ژوئن 2003 خواست با برافروختن این مشعل های انسانی به جهان و دولت فرانسه نفوذ فرقه گرایانه خود را بر روی اعضا نشان دهد، نفوذی که می تواند اعضای فرقه را بجای مشعل انسانی شدن، بمب متحرک هم بکند.

هم اکنون نیز رهبری فرقه مجاهدین بر استراتژی خشونت و ترور تاکید میکند چرا که در شرایطی که جامعه بین المللی از جمله سازمان ملل، اتحادیه اروپا، آمریکا و شورای امنیت و کشورهای منطقه خاورمیانه، بر حضور گروه داعش و جنایات آن در عراق را محکوم می کنند ، مجاهدین همچنان نیروهای مهاجم تروریستی و جنایتکار داعش و بقایای صدام حسین را به عنوان انقلابیون مردم عراق معرفی می کند.

در روزهای آینده گزارشات تکمیلی از این اجلاس و آکسیون اعضای جداشده در پاریس به اطلاع علاقمندان خواهد رسید.

کشتن مسعود دلیلی آن روی سکه «رأفت رهبری»

UN must investigate Rajavi’s role in the deaths of 53 MEK victims in Camp Ashraf

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقمسعود رجوی جیش‌العدل را برادر خود خواند

فرقه رجوی و خط کار آینده

همچنین:

انجمن دوستان جنگ طلب مریم رجوی برای آینده بهتر مردم عراق!!

Paulo Casaca Struan Stevenson Alejo Vidal-Quadras - Rajavi cultانجمن دفاع از قربانیان تروریسم، تهران، نوزدهم ژوئن 2014: …  منافقین و طرفداران تندروشان تلاش می کنند با نادیده گرفتن ماهیت و هویت گروه های تروریستی داعش وابسته به القاعده روایت کاملا متفاوتی از تحولات عراق به

اهداف فرضی مجاهدین خلق از بحران اخیر عراق

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقبهار ایرانی، مجاهدین دبلیو اس، نوزدهم ژوئن 2014: … در شرایطی که تمام مجامع بین المللی از جمله سازمان ملل، کشورهای منطقه خاورمیانه، اتحادیه اروپا، آمریکا و شورای امنیت بر حضور گروه داعش و جنایات آن در عراق صحه گذاشته و برضرورت حمایت

مجاهدین خلق و آرزوی نابودی نمادهای شیعه به دست داعش؟!!

Maryam Rajavi terrorist syriaبهار ایرانی، مجاهدین دبلیو اس، نوزدهم ژوئن 2014: … سوال اساسی از مجاهدین این است که به هوا فرستادن این نشانه ها آیا دغدغه واقعی و باور قلبی مجاهدین و بخصوص رهبری آن است، یا در جهت همسویی و جلب اعتماد و خوش رقصی برای گروه تروریستی داعش! چون ظواهر امر از تعبد و باورمندی چه