تبانی علیه احسان بیدی . دولت آلبانی و فرقه رجوی

تبانی علیه احسان بیدی . دولت آلبانی و فرقه رجوی

تبانی علیه احسان بیدی . دولت آلبانی و فرقه رجویابراهیم خدابنده، ایران اینترلینک، چهاردهم اوت 2020:… خبرهایی از جانب برخی مرتبطین در دستگاه امنیتی آلبانی رسید که توطئه ای در کار است. از آنجا که احسان بیدی طی این یکسال علیرغم همه فشارها تن به خواسته های آنان نداده بود طرح دیگری را برنامه ریزی کرده بودند. اطلاع داده شد که می خواهند او را ابتدا آزاد کرده و سپس ربوده و به محل نامعلومی منتقل نمایند و سپس نسبت به سرنوشت او بعد از آزادی ابراز بی اطلاعی کنند. دست داشتن فرقه تروریستی رجوی که از حمایت سرویس های امنیتی غرب برخوردار است در این توطئه تروریستی زمانی بیشتر آشکار شد که اطلاعیه ای از جانب به اصطلاح “کمیسیون امنیت و ضد تروریسم شورای ملی مقاومت” به تاریخ 20 مرداد 99 صادر گردید. تبانی علیه احسان بیدی . دولت آلبانی و فرقه رجوی 

زندانی کردن احسان بیدی در آلبانی بی دلیل، Albanian Police No Match For MEK Commanders Trained By Saddam’s Mukhabarat

تبانی علیه احسان بیدی . دولت آلبانی و فرقه رجوی

تبانی عناصر فاسد در دولت آلبانی با فرقه رجوی علیه جداشدگان و آقای احسان بیدی

تبانی علیه احسان بیدی . دولت آلبانی و فرقه رجوی

لینک به متن انگلیسی

Collusion Against Ehsan Bidi . Corrupt Albanian Officials And MEK

آقای احسان بیدی از مرداد ماه سال گذشته بدون تفهیم اتهام، بدون محاکمه، بدون حق ملاقات، و به صورت کاملا غیر قانونی تحت شدیدترین فشارهای روحی و جسمی در بازداشت مقامات فاسد امنیتی دولت آلبانی بسر می برد.

چندی قبل اطلاع داده شد که وی بعد از یکسال قرار است آزاد گردد. مشخص نشد که به چه دلیل بازداشت شد و به چه دلیل بدون محاکمه و مشخص شدن جرم و مجازات لازمه آزاد می گردد و این یکسال به چه حسابی در زندان بوده است.

خبرهایی از جانب برخی مرتبطین در دستگاه امنیتی آلبانی رسید که توطئه ای در کار است. از آنجا که احسان بیدی طی این یکسال علیرغم همه فشارها تن به خواسته های آنان نداده بود طرح دیگری را برنامه ریزی کرده بودند. اطلاع داده شد که می خواهند او را ابتدا آزاد کرده و سپس ربوده و به محل نامعلومی منتقل نمایند و سپس نسبت به سرنوشت او بعد از آزادی ابراز بی اطلاعی کنند.

دست داشتن فرقه تروریستی رجوی که از حمایت سرویس های امنیتی غرب برخوردار است در این توطئه تروریستی زمانی بیشتر آشکار شد که اطلاعیه ای از جانب به اصطلاح “کمیسیون امنیت و ضد تروریسم شورای ملی مقاومت” به تاریخ 20 مرداد 99 صادر گردید.

احسان بیدی در آلبانی – اعتراض خانواده ها به نقض حقوق بشر

در این اطلاعیه آمده است:

وزارت اطلاعات، مزدوران خود را تحت پوشش اعضاء سابق یا اعضاء جداشده از مجاهدین در دو قسمت زیرکنترل مزدوران حسن حیرانی و غلامرضا شکری قرار داده است. مزدور دیگر احسان بیدی که در اطلاعیه‌های پیشین کمیسیون امنیت و ضدتروریسم افشا شده بود، از مرداد ۹۸ برای مدت یکسال در یک کمپ بسته در وضعیت بازداشت خانگی قرار گرفت. او طی این مدت از طریق سایر مزدوران پول و امکانات دریافت می‌کرد.

و همچنین عنوان گردیده است که:

جرجی تاناسی و اولسی یازچی در ارتباط مستقیم با بریده مزدوران از قبیل حسن حیرانی هستند و کافه فرانک در تیرانا پاتوق آنهاست.

مشخص شد که اطلاعات دریافتی کاملا درست بوده و فرقه رجوی نیز تلاش نموده تا پیشاپیش راه هرگونه افشاگری و ممانعت تبلیغی در اجرای این توطئه توسط جداشدگان و کسانی که به آنان یاری می رسانند را سد نماید.

در همین رابطه کارزاری در اروپا و داخل آلبانی به جریان افتاد و نامه های بسیاری از نمایندگان پارلمان آلبانی گرفته تا نمایندگان اتحادیه اروپا به وزیر کشور آلبانی ارسال گردید و نسبت به چنین توطئه ای هشدار داده شد. بسیاری از خبرنگاران به پلیس اعلام کردند که مایلند در زمان آزادی احسان بیدی همراه او باشند.

حقوق بشر احسان بیدی ، فرقه بدنام رجوی و وظیفه ما

همچنین خانواده ها و جداشدگان در کشورهای انگلستان، فرانسه، آلمان، اطریش، هلند، سوئد و ترکیه فعال شدند و به سفارت آلبانی مراجعه کرده و نسبت به این توطئه که مسئول آن همان کمیسیون تروریسم و ضد امنیت فرقه رجوی است هشدار دادند. صلیب سرخ جهانی و کمیساریای عالی ملل متحد برای پناهندگان و دیگر سازمان های حقوق بشری و بین المللی نیز در جریان قرار گرفته و دخالت نمودند.

در چند روز اخیر ساعات نفس گیری پشت سر گذاشته شد. دولت آلبانی که خواهان پیوستن به اتحادیه اروپاست بر سر دوراهی قرار گرفته بود که آیا می تواند سوابق و استانداردهای خود را در این خصوص بازهم به خاطر حمایت از یک فرقه تروریستی خرابتر کند یا اینکه یک روش اصولی را برای آینده کشورش برمی گزیند.

هیچ یک از مقامات دولت آلبانی در برابر انبوه مراجعات و سؤالات در خصوص احسان بیدی  پاسخگو نبودند. اگر چه حکم آزادی او صادر شده بود اما این کار را انجام نمی دادند و خبرنگاران مدام به دنبال کسب خبر بودند. فرقه رجوی نیاز مبرم داشت که در این قضیه مجبور به عقب نشینی نشود و لذا کاملا فعال شده و جایی نمانده بود که مراجعه نکرده باشد.

بالاخره در روز پنجشنبه 23 مرداد احسان را همراه به 4 پناهجوی عرب به مقصد نامعلومی منتقل کردند. در مقابل عناصر فاسد در دولت و دستگاه امنیتی آلبانی، کسانی هم بودند که شرافت خود را نفروخته و از موضع انسانی کمک می کردند و مراقب بودند و اطلاعات لازم را می دادند. این افراد با به خطر انداختن موقعیت خود حاضر نبودند شریک جرم فساد اداری دولت آلبانی شوند.

همانطور که در جریان هستید تلاش داشتند تا او را به صورت غیرقانونی از طریق یک منطقه غیر مسکونی بی طرف به یونان منتقل کرده و آنجا رها کنند که فورا مقامات یونانی در جریان قرار گرفته و آنان با اعزام نیرو منطقه را بستند و در نتیجه مأموران آلبانی احسان بیدی را در همان منطقه خالی از سکنه بدون آب و غذا رها کردند.

احسان بیدی قربانی دسیسه های مجاهدین خلق و رژیم فاسد آلبانی

مقامات ملل متحد که در جریان قرار داده شده بودند بلافاصله به محل رفته و آقای احسان بیدی را به یک محل استقرار موقت منتقل کردند تا حداقل امنیت او حفظ شود. برخورد مقامات آلبانی در برابر انبوه سؤالات بسیار جالب است. آنان صرفا عذرخواهی کردند و در برابر ناظران بین المللی خود را بی تقصیر نشان دادند.

یکی از مقامات پلیس میگوید: “ببخشید اشتباه شده است. در برگه آزادی آقای احسان بیدی بجای این که بنویسند سریعا آزاد شود به اشتباه نوشته بودند سریعا اخراج شود.”

فرقه رجوی آنقدر از حول حلیم در داخل دیگ افتاده بود که بلافاصله یکی دو نشریه مزد بگیرش با خوشحالی گویی که فتح الفتوح کرده اند اعلام نمودند که “احسان بیدی از آلبانی اخراج شد”.

جالب تر اینکه وزیر کشور آلبانی کاملا دستپاچه شده و تقصیر را به گردن اداره مهاجرت انداخت و البته اداره مهاجرت هم واکنش نشان داد که کاملا از موضوع بی اطلاع بوده و مقامات امنیتی و پلیس خودسرانه عمل کرده اند.

فعلا مانع از مصاحبه آقای احسان بیدی می شوند اما این ممنوعیت زیاد طول نخواهد کشید و عناصر فاسد در دولت آلبانی که نام و مشخصاتشان کاملا معلوم است بالاخره باید پاسخگو باشند.

تبانی علیه احسان بیدی . دولت آلبانی و فرقه رجوی

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مخاطب-واکنش-های-عصبی-مجاهدین-خلق-کیست؟-2/

مخاطب واکنش های عصبی مجاهدین خلق کیست؟ – قسمت هفتم

مخاطب واکنش های عصبی مجاهدین خلق کیست؟ – قسمت هفتمانجمن نجات، تهران، سیزدهم اوت 2020:… افشاگری های جداشدگان و منتقدین به طور خاص در آلبانی و به طور عام در اروپا، سازمان را در برابر اعضای خود جهت پاسخگویی به این گونه مسائل کاملاً ناتوان کرده است. اعضای مجاهدین خلق به عنوان ماشین ترول موظف شده اند تا به ماکرون رئیس جمهور فرانسه تبریک گفته و از اقدامات او در اوضاع داخلی لبنان حمایت کنند و همچنین پیام هایی برای ترامپ در جهت تشویق او به دخالت در امور داخلی لبنان بفرستند و خیلی واضح و روشن منافع اسرائیل و سعودی را در لبنان پیش ببرند. واقعیت اینست که شرایط سازمان مجاهدین خلق در آلبانی کاملاً با شرایط در عراق تفاوت کرده است. افراد در عراق در یک پادگان بسته و دور افتاده در انزوای کامل از دنیای خارج قرار داشتند و بلندگو که صدای آن به زحمت شنیده می شد تنها وسیله رساندن پیام به داخل تشکیلات بود. آنان تقریباً هیچ چیزی در خصوص مسائل جهان یا حتی پیرامون خود نمی دانستند. مخاطب واکنش های عصبی مجاهدین خلق کیست؟ – قسمت هفتم 

مخاطب واکنش های عصبی مجاهدین خلق کیست؟ – قسمتهای پنجم و ششمگردهمایی سراسری انجمن نجات – گزارش 

لینک به قسمت اول

لینک به قسمت دوم

لینک به قسمت سوم

لینک به قسمت چهارم

لینک به قسمتهای پنجم و ششم

مخاطب واکنش های عصبی مجاهدین خلق کیست؟ – قسمت هفتم

انجمن نجات مرکز تهران23 مرداد 1399

سازمان مجاهدین خلق مجدداً در وب سایت خود که به سایت “خود افشاگر” معروف شده مطلبی با عنوان “شیوه‌ کار اطلاعات آخوندها با مزدوران در آلبانی پس ‌از اخراج ۲ دیپلمات ‌تروریست” از جانب شورای ملی مقاومت به تاریخ 20 مرداد 99 درج نموده است.

در این مطلب طبق روش جاری فرقه رجوی طی این سالیان، انواع و اقسام توجیهات سخیف و بی منطق و بدون دلیل و مدرک علیه تعدادی از جداشدگان و منتقدین سازمان مجاهدین خلق مطرح شده تا تمامی انتقادات و مخالفت ها و خواسته های برحق آنان به مسائل امنیتی و نهایتاً توطئه های وزارت اطلاعات ایران ربط داده شوند.

از مدیرعامل انجمن نجات سؤال کردیم که مگر این افراد چه گفته اند و چه خواسته اند که این قدر فرقه رجوی را به وحشت انداخته و این گونه به صورت عصبی و غیرمنطقی واکنش نشان می دهد.

توضیحات مهندس ابراهیم خدابنده را به صورت خلاصه در زیر می آوریم:

قبل از این که وارد پاسخ به سؤال شما بشوم باید مقدمتاً عرض کنم که در رابطه با انفجار اخیر در بیروت و موج سواری خیانت بار فرقه رجوی روی این واقعه، اخباری داشتیم به این صورت که دستوری از جانب مریم رجوی به مسئولین بخش موسوم به داخله داده شده تا به ماشین ترول troll farm یا troll factory مجاهدین خلق در آلبانی رهنمود داده شود تا حساب های اینترنتی بیشتری به زبان عربی باز کنند و تلاش نمایند تا به جوانان شورشگر بیروت انگیزه بدهند که مثل یکان های شورشی در داخل ایران فعال شوند و دست حزب الله لبنان که به زعم او بازوی رژیم ایران است را قطع نمایند.
در همین راستا سخنگوی مجاهدین خلق هم اظهارنظر کرده و “جوانان مبارز و شورشگر را در این وضعیت خطیر و فوق‌العاده به همبستگی و همیاری هر چه بیشتر با مردم مصیبت ‌دیده” فراخوانده و خاطرنشان کرده که “مسبب و عامل اصلی و ریشه ‌ای مصیبت ‌های لبنان، رژیم ایران و ایادی و مزدورانش در لبنان هستند”. بعد نتیجه گیری کرده که “از این ‌رو تا این رژیم بر سر کار است، باید منشا مصیبت‌ های عراق و سوریه و یمن و لبنان را قبل از هر چیز و در درجه اول” به حساب ایران گذاشت.
این همسویی کاملاً آشکار با جبهه دشمنان ایران و منطقه یعنی آمریکا و اسرائیل و سعودی مشکلاتی را برای فرقه رجوی در میان هواداران و اعضا به وجود آورده است. دیگر بر کسی پوشیده نیست که فرقه رجوی عیناً خواسته های کاخ سفید و تل آویو و ریاض را رله می کند و به زائده سرویس های اطلاعاتی غرب تبدیل شده و خط کار آنان را پیش می برد و تبلیغ می نماید.

افشاگری های جداشدگان و منتقدین به طور خاص در آلبانی و به طور عام در اروپا، سازمان را در برابر اعضای خود جهت پاسخگویی به این گونه مسائل کاملاً ناتوان کرده است.

اعضای مجاهدین خلق به عنوان ماشین ترول موظف شده اند تا به ماکرون رئیس جمهور فرانسه تبریک گفته و از اقدامات او در اوضاع داخلی لبنان حمایت کنند و همچنین پیام هایی برای ترامپ در جهت تشویق او به دخالت در امور داخلی لبنان بفرستند و خیلی واضح و روشن منافع اسرائیل و سعودی را در لبنان پیش ببرند.

واقعیت اینست که شرایط سازمان مجاهدین خلق در آلبانی کاملاً با شرایط در عراق تفاوت کرده است. افراد در عراق در یک پادگان بسته و دور افتاده در انزوای کامل از دنیای خارج قرار داشتند و بلندگو که صدای آن به زحمت شنیده می شد تنها وسیله رساندن پیام به داخل تشکیلات بود. آنان تقریباً هیچ چیزی در خصوص مسائل جهان یا حتی پیرامون خود نمی دانستند.
اما در آلبانی فرقه رجوی برای خدمت رسانی به اربابان جدید مجبور شده است حدود هزار نفر را پشت دستگاه های کامپیوتر بنشاند تا هر یک در فضای مجازی با ده ها حساب ساختگی به تبلیغ در جهت منافع دشمنان ایران بپردازند. همین امر باعث شده که به هر ترتیب دسترسی به اینترنت هرچند محدود در اختیار تعدادی از اعضا قرار گیرد و در نتیجه اخبار مختلف به آن ها برسد که این اخبار در میان دیگران که دسترسی به اینترنت ندارند هم پخش می گردد. خط مزدوری آشکار برای دشمنان ایران که به این افراد داده می شود، با توجه به افشاگری های جداشدگان و منتقدین، به غایت آن ها را مسأله دار کرده است.
توجه کنید که مسعود خدابنده، آن سینگلتون، جرجی تاناسی، اولسی یازچی، حسن حیرانی، غلامرضا شکری، احسان بیدی، محمد کرمی، محمد حسین سبحانی، قربانعلی حسین نژاد، علی اکبر راستگو، رضا جبلی و داوود باقروند همگی در این مقاله چند سطری کارمندان وزارت اطلاعات ایران معرفی شده اند. چرا؟ چون فرقه رجوی اولاً می خواهد بر وابستگی خود به سازمان سیا و موساد و تبدیل شدن به عمله شیوخ جنگ طلب سعودی سرپوش بگذارد و ثانیاً روشنگری های افراد نامبرده که به گوش اعضا در داخل سازمان رسیده است را خنثی نماید.
اطلاع داریم که اعضای سازمان در گزارش تناقضات خود بعضاً به این مسائل اشاره می کنند که افرادی که سال ها در کنار آن ها در داخل تشکیلات بوده اند یا خانواده هایی که به آنان عشق می ورزند حرف هایی می زنند که ذهن آن ها را مشغول می کند و به فکر فرو می برد. کسب اطلاعات و فکر کردن اعضا از نظر فرقه ها بدترین مصیبت وارده است و باید با تمام قوا با آن مقابله کرد.
جالب است که فرقه رجوی در همدستی با عناصر فاسد و مافیایی دولت آلبانی تمامی تلاش خود را نمود تا جداشدگان از این فرقه در آلبانی را تحت فشارهای مالی و صنفی قرار داده و آن ها را وادار به تسلیم نماید. همچنین تا توانست شهروندان آلبانی که به آنان کمک کرده بودند را مورد اهانت و اتهام قرار داد و خواستار اقدام قضایی علیه آنان شد. اما از این ترفند ها طرفی نبست و وقتی مثلاً خواهر یکی از آن ها توانسته است به برادرش کمک مالی کند و این موضوع به گوش اعضای داخل فرقه رسیده و موجب قوت قلب آن ها گردیده است، بلافاصله در یک اقدام عصبی خواهر مربوطه را وابسته به وزارت اطلاعات معرفی کرده است.
یک فرافکنی جالب در این اطلاعیه به اصطلاح کمیسیون امنیت و ضد تروریسم شورای ملی مقاومت وجود دارد. اشاره می شود که: “احسان بیدی که در اطلاعیه ‌های پیشین کمیسیون امنیت و ضد تروریسم افشا شده بود، از مرداد ۹۸ برای مدت یک سال در یک کمپ بسته در وضعیت بازداشت خانگی قرار گرفت. او طی این مدت از طریق سایر مزدوران پول و امکانات دریافت می‌کرد.”

اولاً آقای احسان بیدی به مدت یک سال است که بدون محاکمه در وضعیت بسیار بدی در یک بازداشتگاه در آلبانی به سر می برد و مسئولینی که وی را تحت بازداشت غیرقانونی قرار دادند هم اکنون خود متهم به فساد مالی و ارتباط با مافیا هستند. ثانیاً او یک سال است که در زندانی در آلبانی تحت شدیدترین فشارها مقاومت می کند و تن به خواسته های عناصر فاسد دولت آلبانی – همدست فرقه تروریستی رجوی – نمی دهد و همین امر به معضلی برای دولت آلبانی در ارتباط با فرقه رجوی تبدیل شده است.
همانگونه که رجوی فکر نمی کرد تحصن خانواده های مقاوم در مقابل دروازه های پادگان اشرف بیشتر از 20 روز طول بکشد – که کار به سالیان کشید تا مجبور شد اشرف را ترک کند – اکنون نیز تصور نمی کرد که جداشدگان در آلبانی، علی رغم تمامی فشارها و محدودیت ها، مقاومت کنند و فرقه را این چنین رسوا نمایند و چنین معضلاتی را در داخل تشکیلات به وجود بیاورند.
این اقدامات هیستریک و غیر منطقی و البته زبونانه و از موضع ضعف مفرط که جز بی آبرویی برای فرقه رجوی حاصل دیگری ندارد صرفاً به منظور اولاً سرپوش گذاشتن بر شکست ها و نارسایی ها در ارائه خدمات به دشمنان ایران و ایرانی و ثانیاَ ضعف در پاسخگویی و مقابله با گسترش مسأله داری در داخل تشکیلات است. فرقه رجوی از سالیان دور همیشه بهانه های امنیتی را برای توجیه فشار بر اعضا و هرچه محدودتر کردن آنان مطرح می کرد و اکنون نیز در همدستی با عناصر فاسد در دولت آلبانی این کار را انجام می دهد و به بهانه تراشی های امنیتی مشغول است.
همانطور که بارها تأکید شده است، مخاطب همچنان اعضای ناراضی و مسأله دار داخل تشکیلات هستند که در حال حاضر به معضل اصلی فرقه تبدیل شده و فراتر از هر تهدید تروریستی، که فرقه رجوی تلاش می کند زیر پوشش آن نیروها را حفظ کند، فرقه رجوی را از درون نابود خواهد کرد.

لینک به منبع

مخاطب واکنش های عصبی مجاهدین خلق کیست؟ – قسمت هفتم

***

آنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند آنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند (به مناسبت درگذشت عبدالرضا نیک بین رودسری – عبدی)ا

Maryam Rajavi AlbaniaOpen Letter to the Negotiators for Albania’s Accession to the EU

گامی فراتر از صدام حسین!حضور مجاهدین خلق در آلبانی مذاکرت پیوستن این کشور به اتحادیه اروپا را دچار مشکل کرده است

همچنین: