تجمع سالانه تروریستها (مجاهدین خلق)مقابل سازمان ملل

تجمع سالانه تروریستها (مجاهدین خلق)مقابل سازمان ملل

خبرگزاری فارس به نقل از “تروث دیگ”، نیویورک، سی ام سپتامبر 2015:… عملکرد فرقه رجوی گرچه تاثیر سیاسی چندانی ندارد اما در راستای منافع حزب لیکود نتانیاهو و حزب جمهوری‌خواه جب بوش پیش می‌رود. مجاهدین خلق (منافقین) در عملیات‌های مشترک با موساد به ترور دانشمندان هسته‌ای ایران مبادرت کرده و هیلاری کلینتون نیز در سال 2013 رسما آن را گروهی مشروع و قانونی معرفی نمود؛ گروهی با سابقه …

Rajavi cult New YorkNew York Beggars Hired by MKO to Stage Rally (Mojahedin Khalq, MEK, Rajavi cult)

How to pack a Mujahadeen-e-Khalq rally: spend thousands on Western politicians, less on (non-Iranian) students

لینک به منبع

لینک به متن اصلی مقاله (انگلیسی)

تحلیلگر آمریکایی عنوان کرد

تروریست‌ها، صهیونیست‌ها و منافقین؛ مثلث تجمع جنون‌آمیز سالانه مقابل سازمان ملل

Mojahedin Khalq Rajavi cult MEK New york 2015

«کالیب تی. ماپین» خبرنگار و تحلیلگر سیاسی آمریکایی بااشاره به برگزاری نمایش جمعی از اوباش دست‌نشانده صهیونیسم در مقابل ساختمان سازمان ملل و هنگام سخنرانی رییس جمهوری ایران، آن را تداوم تقلاهای ضدایرانی و بی‌نتیجه این گروه دانست.

وی ادامه داد: افرادی که ادعا می‌کنند «مارکسیست‌های اسلامی» هستند _اعضای سابق یک سازمان تروریستی و صهیونیستی_ به همراه تعدادی از مقامات منتخب از جمهوری‌خواهان بیش از یک دهه است که سالانه در زمان حضور روسای جمهور جهان در مجمع عمومی سازمان ملل مقابل ساختمان آن در نیویورک تجمع کرده تا جنون خود را برای تمایل به خصومت بیشتر میان جمهوری اسلامی ایران و ایالات متحده نشان دهند.

بسیاری از این ایرانی‌های پرهیجان تلاش می‌کنند خود را «فعال حقوق بشر» جا بزنند. تحقیق چندانی نیاز نیست که دریابیم این معترضان آشفته اعضای «مجاهدین خلق» هستند؛ فرقه خشونت‌طلبی که ادعای «اسلام‌گرایی مارکسیستی» داشته در حالی که آشکارا با موساد و سیا همکاری می‌کنند.

قاتل یا فعال حقوق بشر؟

این گروه متعصب به رهبری مسعود و مریم رجوی از زمان انقلاب ایران در سال 1979 تاکنون هزاران انسان بی‌گناه را به قتل رسانده‌اند. آنها هنگامی که دریافتند که پس از انقلاب اسلامی جایگاهی در ایران ندارند قتل‌های مکرر، بمب‌گذاری در نشست‌های پارلمانی و ترور مقامات منتخب در سراسر کشور را آغاز کردند.

طی جنگ عراق علیه ایران، مجاهدین خلق با کمک صدام در قالب گروهی تحت عنوان «ارتش آزادی‌بخش ملی ایران» به کشور بازگشته و در بسیاری از روستاها به قتل‌عام پرداختند. پس از جنگ نیز مجاهدین با استقرار در عراق بعنوان تیم ویژه آدم‌کشی صدام بوده که برای کشتار در روستاهای کردنشین اعزام می‌شدند.

در دهه 1990 گروه رسما اعلام کرد که اعضای آن باید همسران خود را طلاق دهند چرا که تاهل مانع رسیدن به هدف آنها، براندازی حکومت در ایران است. بعلاوه اینکه مدتهاست آموزه‌های اسلامی در این گروه رعایت نمی‌شود. از زمان حمله آمریکا به عراق در سال 2003 خبری از مسعود رجوی نیست و هم‌اکنون مریم رجوی چهره عمومی این سازمان محسوب می‌گردد. وی (مریم رجوی) که اکنون در فرانسه بسر می برد خود را رییس‌جمهور ایران می‌نامد در حالی که همه ایرانی‌ها وی را یک خائن و بخاطر جنایاتش طی جنگ ایران و عراق یک قاتل می‌دانند.

عملکرد فرقه رجوی گرچه تاثیر سیاسی چندانی ندارد اما در راستای منافع حزب لیکود نتانیاهو و حزب جمهوری‌خواه جب بوش پیش می‌رود. مجاهدین خلق (منافقین) در عملیات‌های مشترک با موساد به ترور دانشمندان هسته‌ای ایران مبادرت کرده و هیلاری کلینتون نیز در سال 2013 رسما آن را گروهی مشروع و قانونی معرفی نمود؛ گروهی با سابقه کشتار آمریکایی‌ها و شکنجه و اعدام خودسرانه اعضای خود در داخل اردوگاه. منافقین هم‌اکنون آزادانه در آمریکا فعالیت می‌کنند.

اراذلی نژادپرست که از اسرائیل حمایت می‌کنند

نمایش پرزرق و برق سالانه در نیویورک بر ضدایران به هماهنگی «داو هیکیند» عضو مجلس ایالتی این شهر برگزار شده، فردی که علنا خود را عضو «لیگ دفاعی اسرائیل» می‌نامد. «لیگ دفاعی اسرائیل» گروهی نژادپرست ضدسیاه‌پوستان است فعالیت آنها با تلاش برای جلوگیری از اسکان آمریکایی‌های آفریقایی‌تبار در محله‌های یهودی نیویورک آغاز شد.

در سال‌های بعد حیطه عملکرد این لیگ به مخالفت به سبک‌های گوناگون با منتقدان اسرائیل، ترور، کشتار و بمب‌گذاری در راستای منافع این رژیم توسعه یافت. بهانه تمامی این اقدامات نیز «هولوکاست» بود. هیکیند اخیرا در اقدامی نمایشی در بیرون ساختمان کاری «چاک شومر» و در میان اعتراضات به نتیجه مذاکرات هسته‌ای ایران و 5+1 بازداشت شد.

خشمی شدید علیه چشم‌انداز صلح

افراد «داو هیکیند» که تروریست بودن خود را پذیرفته‌اند، مجاهدین خلق، حامیان جمهوری‌خواهان بخصوص دونالد ترامپ و اعضای سازمان جهانی صهیونیسم کسانی هستند که علاوه بر تجمع ضدایرانی در مقابل ساختمان سازمان ملل در نیویورک،علیه راهپیمایی‌های مسالمت‌آمیز برای حمایت از توافق هسته‌ای در مقابل ساختمان کنگره نیز مبارزه می‌کنند. آنها شعارهای عجیبی مانند «ایران مسئول 11 سپتامبر است»، «ایران بخشی از داعش است» و «اسامه بن لادن یک ایرانی بود» سر می‌دهند. تحلیل کوته‌بینانه این افراد از وضعیت خاورمیانه به همین مسائل محدود می‌شود: «اعراب بد هستند، همه آنها با هم متحدند، بنابراین باید همه آنها را کشت.» بسیاری از آنها حتی نمی‌دانند ایرانی‌ها عرب نیستند.

در انتهای این گزارش آمده است: بخش غم‌انگیز تجمع ضدجمهوری اسلامی مقابل ساختمان سازمان ملل «استانداردهای دوگانه» است. هر سال با آغازبکار مجمع عمومی سازمان ملل می توان انتظار داشت که جریان اصلی رسانه‌های آمریکایی چگونه رفتار ضدایران و جنگ‌طلبانه «آمریکایی‌های مسئولی» که «عمیقا نگران تروریسم هستند» به نمایش می‌گذارد.

انتظار می‌رود که یک یا دو تن از نامزدهای انتخاباتی حزب جمهروی‌خواه نیز در تجمع اوباش در مقابل ساختمان سازمان ملل حضور یابند. (اینجاست که) استاندارد دوگانه آشکارتر می شود. هنگامی که روحانی بار دیگر درخواست خود برای «جهانی عاری از خشونت و افراطی‌گری» را مطرح می‌کند در بیرون ساختمان گروهی از افراط‌گرایان خشونت‌طلب فریادهای خود را بلندتر از همیشه سرمی‌دهند. با این حال (پرواضح است که) افکار عمومی آمریکا و احساسات مردم در سراسر جهان بر علیه آنهاست.

انتهای پیام/م

Comrades in Arms – Sexual abuse by Massoud and Maryam Rajavi


https://youtu.be/jpDUMaIntS8

Villepinte – the real message behind Maryam Rajavi’s anti-Iran speech

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=21113

انعکاساتی از تحرکات “حقوق بشری!!” فرقه رجوی (مجاهدین خلق) در خبرگزاری فارس

خبرگزاری فارس، بیست و پنجم سپتامبر ۲۰۱۵:…  به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، یک کمیته پارلمانی انگلیس متشکل از نمایندگان نزدیک به گروهک تروریستی منافقین در مجلس عوام و مجلس اعیان دیروز( سه‌شنبه) نشست برگزار کرده و به اتهام‌زنی علیه جمهوری اسلامی ایران پرداختند.  در این نشست برخی سرکردگان منافقین نیز حضور داشتند و شرکت …

 حجت سید اسماعیلی: مجاهدین در گذر تاریخ، مروری بر سی سال استراتژی نبرد مسلحانه

کندی خواستار حمایت دولت آمریکا از منافقین و مخالفان ایران شد

خبرگزاری فارس، بیست و پنجم سپتامبر ۲۰۱۵

لینک به منبع

خبرگزاری فارس: کندی خواستار حمایت دولت آمریکا از منافقین و مخالفان ایران شدبه گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «پاتریک کندی» برادرزاده «جان اف کندی» رئیس‌جمهور اسبق آمریکا و پسر «ادوارد کندی» سناتور اسبق آمریکا که خود نیز تا چند سال پیش نماینده دموکرات کنگره بود، طی یادداشتی در «شیکاگوتریبیون» تأکید کرد که آمریکا بعد از توافق هسته‌ای با ایران باید برای دموکراسی در ایران تلاش کند.

وی سپس با این مقدمه آغاز کرد که «جان اف کندی» عموی وی در آگوست ۱۹۶۳ با جماهیر شوروی پیمان منع آزمایش هسته‌ای را به امضا درآورد و در عین حال از دموکراسی در کشورهای بلوک شرقی حمایت کرد.

پاتریک کندی ادامه داد که در دهه ۱۹۸۰، «رونالد ریگان» نیز رویکرد مشابهی را از طریق امضای پیمان نیروی هسته‌ای موشک‌های میان برد (INF) با جماهیر شوری اتخاذ کرد و واشنگتن علیرغم امضای چنین معاهده‌ای، تعهدات خود را در قبال دموکراسی پرده آهنین (نام بخش‌بندی مرزی اروپای پس از جنگ جهانی دوم در سال ۱۹۴۵و در جنگ سرد به دو بخش اروپای غربی و کشورهای عضو پیمان ورشو بود.) چند برابر کرد.

برادرزاده جان اف کندی سپس با اشاره به این مطالب تأکید کرد که این رویکرد کندی‌ها در راستای منافع آمریکا عمل کرد و امروز دولت باید رویکرد مشابهی را در قبال ایران اتخاذ کند.

کندی با اشاره به ناکامی کنگره در رد برجام تصریح کرد: «مسئله نگران کننده این است که آمریکا تقریباً از اختیارات اخلاقی برای تقویت دموکراسی و حقوق بشر در ایران عقب‌نشینی کند زیرا حتی در دوران مذاکرات هسته‌ای که ما نهایت اهرم را در اختیار داشتیم، این دو مسئله (دموکراسی و حقوق بشر) در ایران مورد حمله قرار گرفته بود».

این نماینده سابق کنگره ضمن انتقاد از ایران گفت: «اشتباه نکنید: ایران یک دشمن متخاصم است. بنا به گفته وزارت خارجه ما، این رژیم همچنان حامی شماره یک تروریسم است: تهران همچنان سازمان‌های تروریستی چون حزب‌الله را تأمین بودجه و مسلح می‌کند، در اختیار دیکتاتور سوریه «بشار اسد» حمایت‌های تاکتیکی و استراتژیکی قرار می‌دهد، شبه‌نظامیان شیعی در عراق را تأمین بودجه می‌کند، مورد آموزش قرار می‌دهد و آنها را تقویت می‌کند و در یک جنگ نیابتی علیه نیروهای آمریکایی در یمن مبارزه می‌کند».

وی تأکید کرد که توافق هسته‌ای با ایران برای محدود کردن این کشور و نه دوست شدن با این کشور بوده است.

کندی سپس با اشاره به این موارد ادامه داد: توافق نباید نمایانگر یک چک سفید اخلاقی یا مالی برای ایران باشد. آمریکا باید از اختیارات اخلاقی و کنترل زنجیره دارایی‌های (ایران) که با کاهش تحریم‌ها آزاد می‌شود برای تغییر رفتار ایران و اعمال دموکراسی و حقوق بشر در این کشور استفاده کند».

پاتریک کندی در بخش زیادی از یادداشت خود از وضعیت حقوق بشر ایران انتقاد کرد و ادعاهای بسیاری از جمهوری‌خواهان و افراطی‌های آمریکا را تکرار کرد و گفت که آمریکا در حالی که آماده می‌شود میلیاردها دلار را بعنوان بخشی از توافق هسته‌ای ایران آزاد کند، در عین حال نباید حرکت دموکراسی در ایران را رها کند.

وی ضمن اعلام حمایت از گروهک تروریستی منافقین گفت: دولت آمریکا هیچ اقدامی برای به رسمیت شناختن و حمایت از گروههای سازماندهی شده و حامی دموکراسی چون شورای ملی مقاومت ایران صورت نداده است».

کندی ادامه داد: «آمریکا باید اقدامات سریع برای محافظت از هزاران مخالف ایرانی که در کمپ عراق همچون اردک منتظر چشم به راه حمایت ما هستند، صورت دهد. ما سوگند خوردیم که از آنها حمایت کنیم اما نکردیم، زیرا می‌ترسیدیم که رژیم ایران از میز مذاکره عقب‌نشینی کند. حال که توافق انجام شده است، می‌توان این فکر را کرد که دولت اوباما در حال حاضر اهرمی را برای نجات این افراد در اختیار دارد».

وی تأکید کرد: « ما باید برای حیدر العبادی نخست‌وزیر عراق روشن کنیم که او مسوول محافظت از این مخالفان ایرانی است و باید برای آنها ایمنی یک کشور ثالث فراهم آورده شود».

کندی در پایان نتیجه‌گیری کرد: توافق صورت گرفته است اما منافع و ارزش‌های آمریکا ثابت و پایدار است. ما باید در حال حاضر از تصویب فوری پیمان هسته‌ای برای تجدید تعهد منحصر به فرد آمریکا به ایده‌آل دموکراسی و حقوق بشر در ایران استفاده کنیم و با مردم ایران و نه سرکوبگران این کشور باشیم».

انتهای پیام/م

اعتراف سرکرده منافقین به دستور ۱۰ هزار قتل

خبرگزاری فارس، بیست و پنجم سپتامبر ۲۰۱۵

لینک به منبع

خبرگزاری فارس: اعتراف سرکرده منافقین به دستور ۱۰ هزار قتلبه گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) اخیرا از بین اسناد منتشر شده حزب کمونیست در زمان اتحاد جماهیر شوروی، نامه‌هایی از سرکرده ناپیدای منافقین، مسعود رجوی، به میخائیل سرگئیویچ گورباچف Mikhail Sergeyevich Gorbachev رهبر حزب کمونیست اتحاد جماهیر شوروی که از طریق سفارت شوروی در بلغارستان برای او ارسال شده بود، در دسترس قرار گرفته است. کپی نامه‌ها در آرشیو دانشگاه استنفورد موجود است.

سه نامه مذکور که پرونده‌ آنها به شماره ۲۴/۱۵/۸۹ در بایگانی حزب کمونیست اتحاد جماهیر شوروی بایگانی شده است. نامه ها که به سال ۱۹۸۵ میلادی (۱۳۶۴ شمسی) به شوروی و حزب کمونیست ارسال شده درست ۴ سال بعد از فرار رجوی به فرانسه و اردو زدن منافقین در زمین لیبرالیسم بوده است.

در این نامه‌ها که امضای مسعود رجوی و فرهاد الفت (نماینده منافقین) را ذیل خود دارد از شوروی کمونیست درخواست کمک ۳۰۰ میلیون دلاری و همچنین اعطای پناهندگی به تروریست‌‌های فراری منافقین از ایران داده شده است.

اما آنچه در این میان توجه را به خود جلب می‌کند اقرار صریح مسعود رجوی به قتل‌عام بیش از ۱۰ هزار ایرانی پس از انقلاب اسلامی است که سند بسیار محکمی در کنار اسناد دیگر برای اثبات این واقعیت تاریخی است که منافقین در ریختن خون بیش از ۱۲۰۰۰ تن از مردم کشورمان دست داشته‌اند.

در بخشی از این نامه به قلم رجوی آمده است:«رژیم با از دست دادن بیش از ۱۰ هزار تن از مهم‌ترین مهره‌ها و کادر‌های خود در رویاروئی با قوای مقاومت، ثبات و آینده خود را از دست داده و همچنین به اثبات رسیده است که به هیچ وجه قادر به از بین بردن سازمان مردمی، سراسری و مسلح ما و مقاومت رو به اعتلای آن و آلترناتیو دموکراتیک ـ ضد امپریالیستی که ما معرفی نموده‌ایم، نیست.»

همچنین در جای دیگری از شرح جنایات خود برای گورباچف چنین می‌نویسد:«بیلان واقعی عملیات مجاهدین از سپتامبر ۸۴ تا سپتامبر ۸۵ که اسناد آن جزء به جزء منتشر شده بقرار زیراست؛

– ۳۲۰ رشته عملیات موفق در تهران، شهرستان‌ها و کردستان.

ـ ۱۵۰۰ تن کشته و زخمی از مزدوران رژیم.

ـ انهدام یا وارد کردن خسارت جدی به ۱۴۴۰ مرکز سرکوب و شکنجه یا مراکز تبلیغاتی و اداری دشمن.

ـ انفجار ۲۵۰ بمب قدرتمند تبلیغاتی در روز انتخابات فرمایشی جمهوری.

-از کار انداختن ۲۰ فروند جنگنده فانتوم و ۵۴۰ دستگاه نظامی دیگر.

و …»

جالب آنکه رجوی برای جلب نظر گورباچف به او قول می‌دهد که تا کنگره بعدی حزب کمونیست اتحاد شوروی (کنگره بیست و هشتم[جولای ۱۹۹۰=خرداد ۶۹]) هیچ اثری از رژیم «جمهوری اسلامی» در ایران نخواهیم یافت.

نشست گروهی از نمایندگان مجلس انگلیس با سرکردگان منافقین

خبرگزاری فارس، بیست و پنجم سپتامبر ۲۰۱۵

لینک به منبع

خبرگزاری فارس: نشست گروهی از نمایندگان مجلس انگلیس با سرکردگان منافقینبه گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، یک کمیته پارلمانی انگلیس متشکل از نمایندگان نزدیک به گروهک تروریستی منافقین در مجلس عوام و مجلس اعیان دیروز( سه‌شنبه) نشست برگزار کرده و به اتهام‌زنی علیه جمهوری اسلامی ایران پرداختند.

در این نشست برخی سرکردگان منافقین نیز حضور داشتند و شرکت کنندگان از بازگشایی دوباره سفارت در تهران از دولت انگلستان انتقاد کردند.

این کنفرانس از دولت انگلیس خواست به متحدانش یعنی آمریکا و اتحادیه اروپا بپیوندد و حقوق بشر را اساس سیاست ثابت خود در قبال تهران قرار دهد.

مریم عضدانلو (رجوی) سرکرده گروهک منافقین هم در پیام خود به این نشست از نمایندگان پارلمان انگلیس قدردانی کرد.

در بیانیه‌ای که در این کنفرانس ایراد شد، شرکت‌کنندگان از سازمان ملل، دولت‌های انگلیس و آمریکا خواستند در اقدامی جدی دولت عراق را مجبور کنند مقامات عراقی را که با ایران در ارتباط هستند، اخراج کند.

انتهای پیام/ق

رومین نادال علیه مجاهدین خلق فرقه رجویانتقاد شدید پاریس از گروهک منافقین (فرقه رجوی)؛

لرد کارلایل سر لابی جدید مجاهدین خلق در پارلمان انگلستانبریتانیا مجددا تقاضای لرد لابی گر برای ویزای رجوی را رد کرد.
چرا مریم قجررجوی دروغگو ی شیاد و متخصص برگزاری کنفرانس های تقلبی را به انگلیس وامریکا راه نمی دهند؟

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسماگر رجوی این انرژی را بجای مزدوری و دریوزگی، برای مردم گذاشته بود

حسین مدنی شهریار کیا بعد از صداممینو سپهر: نگاهی به ۵۰ سال خشونت وترور وجنایت وخیانت گروه موسوم به مجاهدین

مسعود رجوی موسی خیابانی آیت الله خمینیتاریخچه ۵۰ ساله سازمان مجاهدین خلق

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=20746

چرا به خانواده ام فحاشی کردم (نامه رسیده از قرارگاه لیبرتی در عراق)

کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، ششم سپتامبر ۲۰۱۵:… تورابخدا به برادرم از طریق سایتها برسان در سال ——–که به اشرف آمد ومن فوش دادم مرا ببخشت .آنروز همه مراقب من بودم .شب قبل گفتند اینها با انجمن نجات از شمال آمدن .ووقتی شما روبهرو میشوید مثل رژیم است اگر فوش ندید خودتان مسله دارید و خیلی صحبت کردندو نشست گذاشتند من فوش نمیدادم .برای برادرم هم بد میشد گفتند میتوانیم وسایلی …

Rajavi deploys his Special Guard to attack families with catapults

لینک به منبع

چرا به خانواده ام فحاشی کردم

نامه رسیده از قرارگاه لیبرتی در عراق

قابل توجه اینکه بخش اول که شامل رد وآشنایی دوستمان در لیبرتی است حذف شده و در باقی موارد عینٱ با همه غلطها و …آورده شده تا اگر نکته و رمزی برای عزیزانش در خلال نامه باشد از دست نرود .به امید رهایی همه این دوستان . تیتر از کانون وبلاگنویسان است .

liberti

مجاهد از بند نرسته ح-شمالی

….. عزیزم امیدوارم ایمیلم را دریافت کنی اگر خاستی به بقیه نشان دهی عیب نداردا ا اسم مستعار نوشتهم ولی با مشخصاتی که دادم باید مرا بشناسی این ایمیل امال همه اس اعتبارندارد به اینجا جواب نده . من از فرصت کلاس استفاده کردم و این را فرستادم . ممکن است دیگر نتوانم . تورابخدا به برادرم از طریق سایتها برسان در سال ——–که به اشرف آمد ومن فوش دادم مرا ببخشت .آنروز همه مراقب من بودم .شب قبل گفتند اینها با انجمن نجات از شمال آمدن .ووقتی شما روبهرو میشوید مثل رژیم است اگر فوش ندید خودتان مسله دارید و خیلی صحبت کردندو نشست گذاشتند من فوش نمیدادم .برای برادرم هم بد میشد گفتند میتوانیم وسایلی در جیبش بگذاریم و به آمریکاییها تحویلش دهیم تا مدتی به اسم جاسوس رژیم در زندان بماند و لی اگر ما فحش یدهیم لازم به این کار نیست . الان پشیمان نیستم که از دردسر نجاتش دادم. خودم هم دیگر اذیت نشدم اما خواستم منو ببخشد . چند بار خواستم فرار کنم اما از هتل زیاد بد شنیدم اگر پوب داشته باشم میتوانم از بغداد بهت زنگ بزنم و بیایم اروپا و مجبور نشوم برم ایران .سایتها را نشان دادند به ما من ایمیل تو را اتفاقی دیدم و حفظ کردم .الان همه به زور و وعده منتظر ماندند کسی تشکیلات نیست دیگر میگویند بعضی که رفتند اروپا الان سازمان پولشان را میدهد و از کایس که سالهاست در اروپا هستند جلوترند اما من خودم کار یلدم ساژمان پولش مال خودش تعدادی به همین امید هستند مخالف هم هستند .

اگر نامه بدستت برسد یقه همه را میگیرند و متوجه میشم . بیرون آمدم اول ایمیل میزنم

خداحافظ

***

مسعود خدابنده، نشریه سیاست آسیا: مجاهدین خلق و روش های تولید و انتشار اخبار جعلی در مطبوعات
مسعود خدابنده، نشریه سیاست آسیا: مجاهدین خلق و روش های تولید و انتشار اخبار جعلی در مطبوعات
 Massoud Khodabandeh
Article first published online: 27 JAN 2015
DOI: ۱۰٫۱۱۱۱/aspp.12164

تبلیغ شامپو، تالیف کتاب و تحلیل سیاسی، سال ۲۰۰۸

پیام مسعود رجوی به خامنه ای و رفسنجانیبهزاد علیشاهی: آقای رجوی کجای معادله سرنگونی ایستاده؟ درباره پیام مسعود رجوی خطاب به خامنه ای و رفسنجانی

***

همچنین:

مجاهدین خلق چه می گویند و چه می نویسند؟ (هشتم نوامبر ۲۰۱۳)

مجاهدین خلق چه می گویند و چه می نویسندبهزاد علیشاهی، کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، هشتم نوامبر ۲۰۱۳: …  مجاهدین با یک حرکت  چند تا نشان را زدند. یعنی در واقع چند را سوتی را با هم دادند. اولا که یک اطلاعیه داده بودند در روزنامه های بزرگ که آن را از قول آن روزنامه ها همه جا می گفتند. البته نمی گف

مجاهدین خلق چه می گویند و چه می نویسند (قسمتهای اول و دوم)

مجاهدین خلق چه می گویند و چه می نویسندبهزاد علیشاهی، کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، بیست و ششم اکتبر ۲۰۱۳: … سی مهر سالگرد انتخاب شدن خانم رجوی است به عنوان رئیس جمهور دوران انتقال.اما این که  چه کسی این خانم رجوی را بعنوان رئیس جمهور انتخاب کرد و چطور انتخاب کرد که  ده پانزده

متدولوژی متداول مجاهدین

بهزاد علیشاهی، کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، نوزدهم ژوئیه ۲۰۱۳: … مجاهدین برای پیش برد کارهایشان از یک روش ثابت وحالا دیگر نخ نما استفاده میکنند برای آنها مهم نیست که این شیوه به نتیجه میرسد یا نه , بعد از سالیان حالا دیگر استفاده از شیوه ثابت مهم تر از نتیجه است چرا که خودی ها به نتیجه بخشی آن طبق

آقای رجوی کجای معادله سرنگونی ایستاده؟ درباره پیام مسعود رجوی خطاب به خامنه ای و رفسنجانی

بهزاد علیشاهی، کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، سیزدهم می ۲۰۱۳: … اما سئوال این است : آقای رجوی شما بعنوان یک نیروی متشکل مدعی, که خود را یگانه آلترناتیو میداند؛ بغیر از دل بستن به این امیدها و سحر و جادو و توهم * آیا تاکنون خودتان منشاء تاثیری هم بوده اید ؟ آیا اصلا برای این سرنگونی که میگویید است

فرهنگ خواهر کشی در سازمان مجاهدین (فرقه رجوی)

بهزاد علیشاهی، وبلاگ حسن زبل، دهم می ۲۰۱۳: …  و حالا که به هدفشان نرسیده اند اینجور واکنش نشان میدهند , هشت نفر را بیحاصل به کشتن دادید جز اینکه طبق گفته ایرج مصداقی فقط چند صباحی رسانه ای شدن نامه او را توانستید به تاخیر بیندازید , آقایان مجاهد بس است فرهنگ به کشتن دادن و حکم