تروریستهای رجوی داعشی با اسامی مستعار از عراق به اروپا اعزام می شوند

تروریستهای رجوی داعشی با اسامی مستعار از عراق به اروپا اعزام می شوند

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، ششم اوت 2016:… در 2 هفته گذشته عده ای از اعضاء فرقه رجوی داعشی از کمپ لیبرتی عراق به کشور آلبانی اعزام شده اند که در میان این عده تروریستهای اموزش دیده گارد جمهوری عراق و فدائیان صدام نیز در لیست بودند . در لیست 75 نفره 2 هفته پیش اسامی تروریستهائی که در استفاده از سلاحهای مختلف و درست کردن و کار گزاری بمبهای مختلف و …

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیمنافقین اینتر پل را دور زدند+ سند

لینک به منبع

هشدار به کشورهای اروپائی !

تروریستهای رجوی داعشی با اسامی مستعار از عراق به اروپا اعزام می شوند .

محمد رزاقیدر 2 هفته گذشته عده ای از اعضاء فرقه رجوی داعشی از کمپ لیبرتی عراق به کشور آلبانی اعزام شده اند که در میان این عده تروریستهای اموزش دیده گارد جمهوری عراق و فدائیان صدام نیز در لیست بودند .

در لیست 75 نفره 2 هفته پیش اسامی تروریستهائی که در استفاده از سلاحهای مختلف و درست کردن و کار گزاری بمبهای مختلف و کشتن انسان اموزشهای خاص دیده اند وارد البانی شده اند نام اصلی یکی از این تروریستها علیرضا امام جمعه میباشد که با نام مستعار ( رضا امامی ) به کمیساریا عالی پناهندگی و البانی معرفی شده !

علیرضا امام جمعه تروریست اموزش دیده فدائیان صدام یک مدتی معاون افشین علوی بود که امروزه بعنوان سخنگوی مریم قجر داعشی در اردوگاه اور سوراواز مستقر می باشد .

نام تقلبی رضا امامی

“علیرضا امام جمعه” با نام تقلبی “رضا امامی” 

علیرضا امام جمعه همچنین هم تیمی تروریست معروف مهران کاکا وند می باشد که 2 سال پیش از طرف شخص مریم قجر داعشی از اردوپاه اور سوراواز برای ترور جدا شده ها به خیابانهای پاریس اعزام شده بود واین تروریست در حمله به اقای منصور نظری قصد ترور وی را داشت که این تروریست موفق به اجراء ماموریت خود نمی شود .

تروریست دیگری که هفته پیش با همین اکیپ از کمپ لیبرتی به آلبانی اعزام شده بنام رضا حسینی می باشد .

رضا حسینی تروریستی که چندین بار از اردوگاههای اهدائی صدام ملعون به رجوی داعشی برای انجام عملیات تروریستی به داخل ایران اعزام شده و بر اثراعمال تروریستی ( شلیک خمپاره و تیر اندازی ) در داخل شهر چند نفر بی گناه ازمردم ایران کشته وزخمی شده اند . فرمانده تیم تروریستی این فرد شخصی هست بنام اسد شهبازی که قبلا به دستور شخص مریم قجرازعراق به اروپا منتقل شده ودرخانه های تیمی فرقه رجوی داعشی در المان مستقرمی شود ولی چند بار برای توجیه ماموریت و ترور جدا شده ها بصورت مستقیم از طرف شخص مریم قجر و مهدی ابریشمچی به اردوگاه اور سوارواز منتقل شده و همراه مهران کاکاوند تروریست به خیابانهای پاریس اعزام شده بود .

هفته پیش نیز به همین روش تروریستها و شکنجه گرهای رجوی داعشی با نامهای مستعار از کمپ لیبرتی عراق خارج و به آلبانی منتقل شده اند .

در بین 100 عضوء فرقه رجوی که از عراق خارج شده اند حسن نظام تروریست ؛ شکنجه گر زندانبان شناخته شده رجوی داعشی با نام مستعار ( علی رضا اکبریان ) از کمپ لیبرتی خارج و به البانی منتقل شده .

استفاده از نامهای مستعار روشی هست که رجوی داعشی برای اعضاء تروریست و شکنجه گران ؛ قاتلان تشکیلات فرقه اش استفاده می کند .

علیرضا اکبریان حسن نظام الملکی“حسن نظام الملکی” با نام تقلبی “علی رضا اکبریان”

هدف رجوی داعشی از این بکار گیری نامهای مستعار برای اعضائی که در ترور؛ شکنجه ؛ قتل دست داشته اند اینکه انها را از پی گرد قانونی حفظ کند و از انجا که این تروریستها و قاتلان دارای اطلاعات و اسرار خاص فرقه رجوی را دارند لذا شخص مریم قجر سعی می کند به هر طریق هم کمیساریای عال پناهندگی سازمان ملل وهم مقامات و سامازنها و ادارات امنیتی و اقامتی کشورهای اروپائی را فریب بدهند .

مطمئن هستم در اینده نزدیک این تروریستهای شناخته شده به دستور شخص مریم قجر داعشی و با تیمهای قاچاقچی هائی که در اروپا دارند به زودی از البانی به کشورهای اروپائی بطور خاص به فرانسه ؛ المان ؛ هلند و … منتقل خواهند شد و در این کشورها باز با نام مستعار و با یک پرونده دیگر ثبت و درخواست اقامت خواهند داد و از طریق شرکتهای پوششی که فرقه رجوی داعشی در کشورهای اروپائی دارد این تروریستها در ان شرکتها بعنوان کارمند و … ثبت خواند شد .

با توجه به اینکه تیمهای قاچاقچی که فقط کارشان جابجائی نفرات فرقه رجوی داعشی می باشد و جعل پاسپورت و کارت شناسائی را بصورت حرفه ای انجام می دهند از 2 سال پیش بیش از 100 نفر از اعضاء فرقه رجوی داعشی را بصورت قاچاقی از البانی به المان و هلند و … منتقل کرده اند

من از این طریق به کشورهای اروپائی بطور خاص به مقامات فرانسه و آلمان و هلند و دیگر کشورهائی اروپائی هشدار می دهم که اجازه ندهند مریم قجر داعشی تروریستهائی که در عراق از فدائیان و گارد جمهوری صدام اموزش بکار گیری انواع سلاح وساختن بمب و کارگزاری بمب و حتا کشتن افراد بدون سلاح را بصورت حرفه ای یاد گرفته اند در اروپا مستقر کند بودن شک این افراد اماده هستند در هر زمان و هر مکان به دستور شخص مریم قجر و دیگر سران فرقه رجوی دست به کشتاربزنند .

دولتهای اروپائی بطور خاص دولت فرانسه باید از استقرار تروریستها و ادمکشان حرفه ای در اردوگاه اور سوراواز جلو گیری کند و اجازه ندهد مریم قجر داعشی با سوء استفاده از قوانین دمکراتیک کشورهای اروپائی خاک اروپا را به محل استقرار تروریستها و ادمکشان تبدیل کند .

من از این طریق به مقامات امنیتی و اقامتی کشورهای اروپائی اعلام می کنم حاضر هستم در هر ارگانی و در هر دادگاهی براعمال تروریستی و خطر ناک بودن این افراد بر جامعه اروپا شهادت بدهم وثابت کنم که دست این تروریستها به خون مردم بی گناه ایران و عراق اغشته هست و همچنین عده ای از این تروریستها که هم اکنون با پوشیدن کت و شلوار و کروات در اردوگاه اور سوراواز مقر مریم قجر داعشی مستقر هستند در شکنجه و زندانی کردن و قتل اعضاء ناراضی در زیر شکنجه های وحشیانه در اردوگاه بد نام اشرف در زندانهای ساخته رجوی داعشی برای اعضاء ناراضی دست داشته اند .

پاریس : محمد رزاقی


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

https://youtu.be/cML2aJVpFeA

Grand Controversy as MEK can’t prove leader Massoud Rajavi is dead or alive

2016-06-30-1467308500-6000440-download.jpgMaryam Rajavi — MEK Propaganda Queen — Advertises Her Serives For Iran’s Enemies

***

همچنین
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=26062

شکست خفت بار ؛ رجوی داعشی در بغداد و پاریس

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و یکم ژوئیه ۲۱۶:… در ۲ هفته گذشته اتفاقاتی در بغداد و پاریس افتاد که هر کدام مایه ابرو ریزی و شکست خفت بار ؛ رجوی داعشی در پی داشت . رجوی داعشی برای رسیدن به اهداف پلیدش در حضور ارباب جدیدش و برای قدرت نمائی و اینکه ادعا کند فرقه اش خیلی مهم می باشد که رژیم ایران به مقرشان دراطراف بغداد … 

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشچرا ترکی الفیصل خبر مرگ رجوی داعشی در شوء مریم قجر اعلام کرد ؟!

لینک به منبع

شکست خفت بار ؛ رجوی داعشی در بغداد و پاریس .

 در ۲ هفته گذشته اتفاقاتی در بغداد و پاریس افتاد که هر کدام مایه ابرو ریزی و شکست خفت بار ؛ رجوی داعشی در پی داشت .

رجوی داعشی برای رسیدن به اهداف پلیدش در حضور ارباب جدیدش و برای قدرت نمائی و اینکه ادعا کند فرقه اش خیلی مهم می باشد که رژیم ایران به مقرشان دراطراف بغداد حمله موشکی می کند نیاز به خون ریزی داشت تا ادعای خودش را ثابت کند به همین خاطر سناریو حمله موشکی به کمپ لیبرتی را طراحی و به اجرا در آورد .

۴ روز مانده به شوء مریم قجر در سالن بورژه پاریس رجوی داعشی با یک سناریواز پیش طراحی شده و ضد بشری یک حمله موشکی با همکاری داعشی های البغدادی و پس مانده های حزب بعث در عراق ترتیب داد تا با شلیک چند موشک یک کشتاری در کمپ لیبرتی رخ بدهد عده ای از اعضاء نگون بخت کشته و زخمی شوند تا مریم قجر داعشی بر روی سن هم قدرت نمائی کند هم سوژه تبلیغاتی برای مطرح کردن داشته باشد .

خوشبختانه این توطئه کثیف و پلید رجوی به واقعیت نپویست و کسی در کمپ لیبرتی کشته نشد و طبق معمول عده ای از اعضاء نگون بخت زخمی شدند و سران فرقه رجوی داعشی از اعلام اسامی زخمی شده ها خود داری کردند .

علت اینکه سران فرقه رجوی داعشی از اعلام اسامی زخمی ها خود داری می کنند کاملآ روشن است !

رجوی داعشی به خوبی می داند در صورتیکه اسامی زخمی شده ها اعلام شود باز معلوم خواهد شد که موشکهای شلیک شده فقط به مقر و محل استقرار اعضاء نگون بخت اثابت کرده و طبق نقشه و طرح رجوی داعشی برای تابلو و قاب عکسهای روی دیوار شوء مریم قجر داعشی عکس اعضاء نگون بختی که می بایست کشته شوند نیاز بود .

خوشبختانه در این حمله طراحی شده رجوی داعشی کسی کشته نشد و بدین صورت طرح رجوی داعشی شکست خورد و دست مریم قجر داعشی برای اویزان کردن قابهای عکس ها خالی ماند .

رجوی داعشی همچنین قصد داشت همزمان با پرده برداری از ارباب جدیدیش به صورت رسمی ( ترکی الفیصل ) در شوء مریم قجر داعشی ادعا کند علاوه بر جنگ طلبان امریکائی ؛ نماینده گان و لابی های اسرائیلی و ضد ایرانی در میان شیوخ مرتجع عرب هم پشتوانه دارد !

حضور ترکی الفیصل در شوء مریم قجر داعشی و اعلان مرگ رجوی از طرف ترکی الفیصل تمام سناریو رجوی داعشی به هم زد و نه تنها رجوی داعشی نتوانست از حضور ارباب جدیدش ان بهره و تبلیغات خوش خیالانه خود را بهره برداری کند بلکه تمامآ بر ضد نیات رجوی داعشی پیش رفت و مایه سر افکندگی مریم قجر داعشی و سران فرقه شد .

اعلان مرگ رجوی داعشی از طرف ترکی الفیصل انهم در شوء مریم قجر روی سن همچون گرز محکم بر سر مریم قجر داعشی و سران فرقه سر گیجه ای بوجود اورده که سران فرقه هنوز هم نتوانسته اند به خود آیند و در مقابل یک سوال مشخص که ایا رجوی مرده است به پرت و پلا گوئی روی اروده اند !

حضور ترکی الفیصل در شوء مریم قجر داعشی باعث شد تا مزدوری رجوی برای مرتجع ترین طیف حاکم در منطقه که منبع تولید داعش و تروریستهای وحشی می باشد علنی شود و انچه را جدا شده گان از فرقه رجوی سالها می گفتند که رجوی داعشی مزدور شیوخ مرتجع عرب منطقه و موساد هست به اثبات برسد .

بدین سان رجوی داعشی نه تنها نتوانست از حضور ترکی الفیصل بهره برداری تبلیغاتی لازم را بکند بلکه حضور ترکی الفیصل عمق مزدوری و جیره خوار بودن رجوی داعشی اشکار کرد و مایه شرم ساری و خفت و خواری رجوی داعشی شد .

همچنین رجوی داعشی قصد داشت با ترتیب دادن حمله موشکی به کمپ لیبرتی ولو شده به مدت کوتاهی خروج اعضاء از کمپ لیبرتی در عراق به صورت تعلیق در اورد .

اما هفته پیش ۷۵ تن از اعضاء فرقه رجوی داعشی به البانی منتقل شدند البته در میان این عده کسانی هم هستند که تهدیدی هستند برای امنیت هر کشوری که این افراد حضور دارند .

از جمله در میان انتقالی های هفته پیش نام علیرضا امام جمعه تروریست و شکنجه گری که با نام مستعار رضا امامی و تروریست دیگری بنام رضا حسینی به الیانی منتقل شده اند که هر ۲ این تروریستها در عملیاتهای تروریستی و کشتار مردم شرکت مستقیم داشتند و در ساخت و بکار گیری بمبهای گوناگون اموزش دیده گارد جمهوری و فدائیان صدام می باشند و مطمئن مریم قجر داعشی برای بکار گیری این افراد در اروپا به زودی انها را از البانی بصورت قاچاق به اروپا منتقل خواهد کرد .

پاریس : محمد رزاقی

*** 

2016-06-30-1467308500-6000440-download.jpgمریم رجوی – ملکه تبلیغات مجاهدین خلق – خدمات خود برای دشمنان ایران را آگهی میکند

احسان بیدی سیاوش رستارCan Albania Meet its Obligations and De-radicalize an Influx of Terrorists into Europe?

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=25847

پروژه شهید سازی برای خوراک تبلیغاتی شوی مریم قجر (مثلث رجوی البغدادی و پسمانده های بعث) 

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، ششم ژوئیه ۲۰۱۶:… حال که تروریستهای وحشی متحد رجوی داعشی ( البغدادی داعشی و پس مانده های خزب بعث مثل طارق الهاشمی ) در عراق شکست بزرگی متحمل شده اند رجوی داعشی برای اینکه به شکستهای متحدانش در عراق سرپوش بگذارد با ترتیب و عملی کردن این حمله به کمپ لیبرتی موضوع اصلی را کناربزند و حمله به لیبرتی را موضوع روز و اصلی … 

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIهمایش ویل پنت؛ به نام مجاهدین خلق به کام داعش

لینک به منبع

مثلث شوم رجوی داعشی ؛ البغدادی ؛ پسمانده های حزب بعث

پروژه شهید سازی برای خوراک تبلیغاتی شوی مریم قجر داعشی .

 قبل از پرداختن به موضوع باید به صراحت بگویم هر گونه حمله از جانب هر کسی به اعضاء نگون بخت اسیر در چنگال رجوی داعشی را محکوم می کنم و بطور خاص مسبب اصلی این حملات و مرگ و زخمی شدن یک عده اسیر را شخص رجوی داعشی و مریم قجر داعشی می دانم .

بار دیگر مثلث شوم ( رجوی داعشی با همکاری البغدادی داعشی و پسمانده های حزب بعث ) دست به جنایت زدند .

چند روز دیگر مریم قجر داعشی در بورژه پاریس قصد برگزاری یک نمایش رو حوضی و شوء را دارد .

برای اینکه شوء مریم قجر پر حرارت و داری موضوع داغ و تازه باشد رجوی داعشی بار دیگر با یک نقشه و سناریو از پیش تعیین شده یک حمله موشکی به کمپ لیبرتی ترتیب داد تا به کشتن دادن اعضاء نگون بخت رجوی داعشی به اهداف پلید خود برسد .

چند روز دیگر شاهد خواهیم بود که مریم قجر داعشی بر روی سن در این رابطه خواسته ها و ادعاهایی خواهد داشت و سناریو از پیش نوشته شده برای اهداف پلید رجوی داعشی را می توان از همین الان طرح کرد .

ــ از انجا که رجوی داعشی همیشه با خون و خونریزی خوراک تبلیغاتی برای خودش درست کرده اینبار هم می خواست با ترتیب این حمله به کمپ لیبرتی مقر اسکان اعضاء نگون بخت چند نفر کشته شوند تا مریم قجرداعشی در شوء خود عکسهائی روی دیوار اویزان کند و با مظلوم نمائی برای چند روز یا چند هفته هم شده خوراکی برای تبلیغات داشته باشد .

ــ در سال جدید میلادی شتاب خروج اعضاء فرقه رجوی از عراق بسوی آلبانی شتاب زیادی گرفته که سران فرقه بطور خاص شخص رجوی داعشی و مریم قجر بهتر از همه می دانند که این روند ناقوس مرگ فرقه رجوی داعشی در عراق هست قصد رجوی از ترتیب این حمله عقب انداختن پروژه خروج از عراق هست که با شتاب داشت پیش می رفت .

ــ حضور خانواده ها در پشت دیوارهای کمپ لیبرتی و پخش فیلم حمله اوباشان رجوی به خانواده ها و اجازه ملاقات ندادن به خانواده ها رسوائی بی سابقه ای برای رجوی داعشی و مریم قجر داعشی بوجود آورده به اضافه اینکه اکنون خانواده های اعضاء نگون بخت توانسته اند ولو در حد محدود از طریق رسانه های خارج از کشورچهره ضد انسانی رجوی داعشی را افشاء کنند و خواسته شان که فقط ملاقات با عزیزانشان هست مطرح کنند .

رجوی داعشی با این سناریو می خواهد جلو حضور خانواده ها را در پشت دیوارهای کمپ لیبرتی بگیرد .

ــ شکست متحدان رجوی داعشی در عراق بطور خاص در فلوجه همانا شکست رجوی داعشی که مریم قجرتروریستهای وحشی ادمخوار و جنایتکاران داعش و پس مانده های حزب بعث را عشایر و نیروهای انقلابی عراق می نامید .

حال که تروریستهای وحشی متحد رجوی داعشی ( البغدادی داعشی و پس مانده های خزب بعث مثل طارق الهاشمی ) در عراق شکست بزرگی متحمل شده اند رجوی داعشی برای اینکه به شکستهای متحدانش در عراق سرپوش بگذارد با ترتیب و عملی کردن این حمله به کمپ لیبرتی موضوع اصلی را کناربزند و حمله به لیبرتی را موضوع روز و اصلی قلمداد کند .

ــ افشاگری جدا شده ها و قربانیان فرقه رجوی بصورت گفتاری ؛ نوشتاری و پخش تراکت و کتاب ماهیت جنایتکارانه ؛ ضد انسانی و تروریستی رجوی داعشی بیش از پیش رو کرده و رجوی داعشی برای فرار از پاسخگوئی به افشا گریهای جدا شده ها که شاهدان زنده جنایات رجوی داعشی هستند با ترتیب دادن این حمله می خواهد طبق معمول از پاسخگوئی فرار کند . رجوی داعشی به عمد این حمله را ترتیب داده تا به جای پاسخگوئی به جنایات و خیانت ؛ وطن فروشی و پولشوئی ؛ قاچاق و …از خون اعضاء نگون بخت برای انحراف افکار روی سن یک تابلو مظلوم نمائی توسط مریم قجر داعشی نشان داده شود .

طبق معمول دستگاه منگول و عقب مانده فرقه رجوی داعشی حتا اطلاعیه های این حمله خود ساخته را از قبل به اسامی مختلف اماده کرده بودند بطوریکه همزمان با خبر حمله به کمپ لیبرتی دستگاه منگول تبلیغاتی رجوی داعشی به صدور اطلاعیه هائی از طرف عده ای از مردم استان مرکزی ! یا از طرف جمعی از فارغ التحصیلان خرم ابادی ! و همچنین به اسم جمعی از هواداران مجاهدین در اهواز و … مبادرت کرد که این شیوه کار همیشگی فرقه رجوی داعشی بوده و لو رفته شناخته شده می باشد .

عدم انتشار اسامی مجروحان بار دیگرثابت می کند که این حمله خود ساخته رجوی داعشی می باشد و از انجا که در این حملات هیچ وقت محل استقرار سران فرقه هدف نیستند رجوی داعشی برای لاپ.شانی و سر پوش گذاشتن و منحرف کردن افکار عمومی از اعلام اسامی مجروحان خود داری می کند . چون رجوی داعش بهتر از همه می داند که همیشه در این حمله ها اعضاء نگون بخت باد کشته و زخمی شوند وبرای همه سوال بر انگز که چرا در این حمله ها فقط اعضاء نگون بخت کشته و زخمی می شوند ؟ ! این خود بیانگر اینکه رجوی داعشی سناریو حمله را می نویسد و موشکها و خمپاره ها باید به محلی بخورد که رجوی می خواهد .

البته از انجا که دکترهای موساد و شیوخ مرتجع عرب به رجوی داعشی و سران فرقه گفته اند گلوله و ترکش برای قلبتان ضرر دارد ! رجوی داعشی و سران فرقه هم همیشه این نسخه دکترهای موساد و شیوخ مرتجع عرب را رعایت می کنند و در این حمله ها تاکنون حتا باد و موج یک ترکش هم به مقر مژگان پارسائی ؛ عباس داوری معروف به جاسوس الدوله ؛ زهره اخیانی ؛ مهدی برائی معروف به احمد واق واق نخورده و نخواهد هم خورد .

اما برای اینکه حقیقت برای افکار عمومی روشن شود دولت عراق باید هر چه زودتر یک تیم تحقیقاتی برای مشخص شدن حقیقت تعیین کند از انجا که شواهد و اسناد انکار ناپذیری در همکاری رجوی داعشی با سر کرده های تروریسهای وحشی ؛پس مانده های حزب بعث و تروریستهای طارق الهاشمی در عراق و سوریه وجود دارد لذا دولت عراق باید با استناد به همان اسناد سران فرقه رجوی در عراق به خاطر ترتیب دادن این حملات در خاک عراق محاکمه کند تا جلو جنایات رجوی داعشی گرفته شود وگر نه رجوی داعشی باز هم به این شیوه جنایاتش ادامه خواهد داد .

از انجا که کمپ لیبرتی در خاک عراق می باشد ولی دولت عراق به سفارش سفارتهای امریکا و لابی های اسرائیلی کنترل کمپ به سران فرقه رجوی داعشی سپرده دولت عراق باید به وظیفه قانونی خود عمل کند و کنترل کمپ بدست بگیرد و برای رهائی اعضاء از چنگال رجوی داعشی تصمیمات جدی اتخاذ کند و امکانی فراهم کند تا خانواده ها بتوانند عزیزان خود راملاقات کنند تا از مرگ ناگوار نجات یابند در غیر اینصورت همدستی و همراهی و بی تفاوتی نسبت به این امر خواسته یا نا خواسته شرکت در جنایت می باشد و بارها تاکید کرده ام که این همراهی و همکاری با رجوی داعشی در سینه تاریخ ثبت خواهد شد و مردم ایران بطورخاص خانواده هائی که عزیزانشان در اسارت رجوی داعشی می باشد هیچ وقت این همراهی و همکاری و بی تفاوتی نسبت به جنایات رجوی داعشی را فراموش نخواهند کرد .

پاریس : محمد رزاقی

***

مجاهدین خلق فرقه رجوی گروگانها را مجبور به فحاشی به خانواده ها می کنندکیهان لندن: لیبرتی: سودای ارتش آزادی و ماجراجویی رهبرانش

همچنین:

رجوی داعشی از ترس خانواده ها دست به دامن امریکا ؛ لابی های اسرائیل شد

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، چهارم فوریه ۲۰۱۶:…  اما روز سوم دولت عراق اجازه حضوربه خانواده ها را در پشت دیوارهای کمپ لیبرتی نداد و مانع حضور خانواده ها شد ! رجوی داعشی و مریم قجر داعشی و یک مشت رجوی صفت حرامزاده مدعی هستند دولت عراق دست نشانده رژیم ایران می باشد و کنترل کننده های کمپ لیبرت
 
 
محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و ششم ژانویه ۲۰۱۶:…  می توانید بگوئید برادر و خواهر جلال گنجه ای با پاسپورت کدام کشور از ایران خارج شده و در هلند و یا فرانسه با جلال گنجه ای ملاقات می کنند؟! ــ ایا بغیر از پاسپورت ایران با پاسپورت دیگری تردد می کنند ؟؟؟ ــ ایا پاسپورت ایرانی برای خانواده
 
 
محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و دوم ژانویه ۲۰۱۶:…  رجوی داعشی با انتشار بیانیه های جعلی ؛ دورغین به نامهای مختلف از داخل ایران می خواهد بصورت شیادانه ؛ رذیلانه و فریبکارانه که مختص رجوی داعشی می باشد می خواهد وانمود کند که درداخل ایرا نیان حضورو حتا هوادار دارد . اینبار سایت فرقه رجوی
 
 
محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هفدهم ژانویه ۲۰۱۶:…  به رخم تمام تلاشهای بوزینه وار؛ رجوی داعشی و اربابش نتانیاهو؛ شیوخ مرتجع عرب در به شکست کشاندن توافق ایران با ۵+۱ امروز توافق بر جام صورت گرفت و سایه جنگ وتحریم از بالای سر ملت ایران دور شد . در چند سال گذشته و بطور خاص بعد از اینکه رجوی