ترور دانشمندان هسته‌ ای ایران و نقش مریم رجوی

ترور دانشمندان هسته‌ ای ایران و نقش مریم رجوی

ترور دانشمندان هسته‌ ای ایران و نقش مریم رجویحامد صرافپور، انجمن نجات، مرکز فارس، بیست و هشتم نوامبر 2020:… درست در زمانی که یک دیپلمات ایرانی (با دسیسه موساد و مریم رجوی، و همکاری نهادهای امنیتی اروپایی) در حال محاکمه شدن به اتهام دروغین «تلاش برای بمبگذاری در سخنرانی مریم رجوی» بود، و در حالی که ایران با حسن نیت یک جاسوس اسرائیلی را در ازای رهایی 3 تاجر ایرانی آزاد می کرد، همزمان توطئه برنامه ریزی شده برای ترور دانشمند ایرانی به اجرا در آمد تا چهره واقعی غرب و صهیونیست ها را به نمایش بگذارد که چگونه با دستکش های مخملی و لبخند وارد می شوند، اما چنگول های آهنین را به صورت مردم ایران می کشند. ترور دانشمندان هسته‌ ای ایران و نقش مریم رجوی 

Mossad MEK Assassinated FakhrizadehMossad And MEK Role in Fabrication of Nuclear Documents against Iran

ترور دانشمندان هسته‌ ای ایران و نقش مریم رجوی

انجمن نجات مرکز فارسشنبه ۸ آذر ۱۳۹۹

ترور دانشمند هسته ای ایران!

روز گذشته (7 آذر 1399) یکی دیگر از دانشمندان هسته ای کشورمان به دست ایادی و تروریست های عبری-غربی به شهادت رسید. ترور حقیرانه دانشمندان ایرانی حرکتی بشدت بزدلانه و در عین حال هدفمند برای درهم شکستن اراده بزرگ مردم ایران برای حفظ تمامیت ارضی کشورشان و تسلیم شدن در برابر زیاده خواهی های امپریالیسم و صهیونیسم جهانی است.

Mossad MEK Assassinated Fakhrizadeh

اقتدار روز افزون ایران در غرب آسیا و راه یافتن به جمع کشورهای تأثیرگذار جهانی، ترس و وحشت بزرگی برای اشغالگران سرزمین فلسطین ایجاد کرده که در آن مرگ و نابودی خود را به وضوح مشاهده می کنند. وقتی دشمنان، در عرصه های مختلف نظامی، سیاسی و منطقه ای به بن بست می خورند و تمامی پروژه های ضدایرانی شان به شکست می انجامد و در تکمیل پروژه داعش و طالبان به استیصال می رسند، چاره ای جز ترورهای بزدلانه ندارند.

هرچند آنها در طی سالیان طولانی تجربه کرده اند که ترور سرداران و سیاستمداران و دانشمندان ایرانی جز به رسوایی بیشتر خودشان و جزم شدن اراده مردم ایران برای رسیدن به هدف نمی انجامد، اما وقتی تنها امید آنها برای تجزیه و ساقط کردن ایران توسط «ترامپ» با توسل به اقدام جنایتکارانه «تحریم تمام عیار مردم ایران» و «ترور سردار دلها» هم به جایی نمی رسد و جمهوری اسلامی ایران همچنان پابرجا و استوار باقی مانده است، چاره ای جز دسیسه های تروریستی برایشان نمی ماند. مریم رجوی برخلاف همیشه که از «اعدام انقلابی و مجازات» سخن می گفت، اینبار به صراحت از ترور این دانشمند والاقدر دم زده و آنرا یک ضربه استراتژیک به ایران خوانده است.

ترور دانشمندان هسته‌ ای ایران و نقش مریم رجوی

استفاده از مزدور تروریست های اجاره ای، همیشه چاره درد مزمن دشمنان ایران بوده است. دردی که البته درمانی بر آن متصور نیست و تا نابودی کامل تفکر جنایتکارانه شان ادامه خواهد داشت، و به یقین با آزادی سرزمین های اشغالی در آینده ای نه چندان دور، پاسخ تاریخی خود را دریافت خواهند کرد.

محاکمه دیپلمات ایرانی!

درست در زمانی که یک دیپلمات ایرانی (با دسیسه موساد و مریم رجوی، و همکاری نهادهای امنیتی اروپایی) در حال محاکمه شدن به اتهام دروغین «تلاش برای بمبگذاری در سخنرانی مریم رجوی» بود، و در حالی که ایران با حسن نیت یک جاسوس اسرائیلی را در ازای رهایی 3 تاجر ایرانی آزاد می کرد، همزمان توطئه برنامه ریزی شده برای ترور دانشمند ایرانی به اجرا در آمد تا چهره واقعی غرب و صهیونیست ها را به نمایش بگذارد که چگونه با دستکش های مخملی و لبخند وارد می شوند، اما چنگول های آهنین را به صورت مردم ایران می کشند.

موساد و مجاهدین خلق . دسیسه برای منحرف کردن تحقیقات ضد تروریستی آرژانتین

این نمایش سخیف (که یک دیپلمات ایرانی را با اتهامی که توسط موساد و فرقه تروریستی مریم رجوی تولید شده به دادگاه می کشانند و از آن طرف بلافاصله بعد از آزادی جاسوس موساد، دانشمند ایرانی را در کشور خودش ترور می کنند و هیچکدام از همان کشورهای اروپایی این ترور را محکوم نمی کنند)، بخوبی سیاست دوگانه غرب را در برابر تروریسم به نمایش می گذارد و دلیل بی اعتمادی ایرانیان به نمایش های عوامفریبانه حقوق بشر اروپایی ها را روشن می نماید.

عبث نیست که رهبر جمهوری اسلامی ایران بارها تأکید کرده که به اروپایی ها هم نباید اعتماد کرد، چون از یک طرف لبخندزنان دم از حقوق بشر می زنند، و از آن طرف ملت ایران را در میان تحریم های ظالمانه آمریکا به حال خود رها می کنند و به آن مشروعیت می بخشند و با سکوت در برابر ترور دانشمندان و سرداران ایرانی (و همزمان محاکمه نمایشی یک دیپلمات ایرانی به جرم تلاش برای ترور مجاهدین خلق در اروپا!)، خوی تروریستی خود را به نمایش می گذارند. نمایشی سخیف و رذیلانه از دوگانگی در برابر تروریسم، آنهم با دفاع از یک جریان تروریستی که صراحتاً به «ترور و اعدام خیابانی» هزاران ایرانی اعتراف کرده است.

امیر سعدونی و نسیمه نعامی!

محاکمه دیپلمات ایرانی در حالی صورت می گیرد، که متهمان اصلی این پرونده، دو تن از هواداران مجاهدین خلق به نام های «امیر سعدونی و نسیم نعامی» هستند. این دو بارها در تظاهرات های مجاهدین شرکت کرده بودند و با مهدی ابریشمچی از مسئولین سازمان مجاهدین خلق ارتباط نزدیک داشتند.

این نمایش در حالی در بلژیک به انجام می رسید که پرده دیگر همین نمایش در دماوند در حال انجام بود و نقشه ترور دانشمند بزرگ کشورمان آقای «محسن فخری زاده» توسط ایادی موساد در ایران به اجرا در می آمد. آنهم درست در زمانی که تنها 2 روز از آزادی جاسوس اسرائیلی توسط ایران می گذشت.

ترور دانشمندان هسته‌ ای ایران و نقش مریم رجوی 2

سوآل اینجاست که آیا همزمانی این سلسله رخدادها (آزادی جاسوس اسرائیلی، محاکمه دیپلمات ایرانی به اتهام موساد ساخته ی بمب گذاری در مقر سخنرانی مریم رجوی، پرواز یک پهپاد جاسوسی اسرائیل از سرزمین های اشغالی به بحرین، دیدار مایک پمپئو با سران بحرین، ترور دانشمند شهید ایرانی) یک تصادف بوده و یا برنامه ای هماهنگ که مجاهدین خلق نیز در آن نقش اطلاعاتی یا اجرائی و مشاوره ای داشته اند؟

و اگر این ماجرا تصادفی نبوده است، اتحادیه اروپا تا کی می خواهد سیاست دوگانه در برابر اقدامات تروریستی اتخاذ کند و به مجاهدین خلق اجازه فعالیت های تروریستی بدهد؟ مسلماً مردم ایران هرگز این جنایت را نخواهند بخشید و مسببان آنرا چه نام خود را ایرانی گذاشته باشند و یا بیگانه باشند، به محاکمه و مجازات خواهند کشانید. ترور و شهادت سهمگین این دانشمند ایرانی نیز همچون ترور سردار سلیمانی، داغی است که همیشه در دل ایرانیان تازه خواهد ماند تا زمانی که جنایتکاران و خائنین در هرکجا که باشند به دادگاه کشانیده شوند و به مجازات برسند.

حامد صرافپور

لینک به منبع

ترور دانشمندان هسته‌ ای ایران و نقش مریم رجوی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/افسر-سابق-سیا-اذعان-کردموساد،-سیا/

افسر سابق سیا اذعان کرد«موساد»، «سیا» و «منافقین» (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) در ترور دانشمندان هسته‌ای ایران دست داشتند

خبرگزاری فارس به نقل از آی آر آی سنتر، بیست و نهم نوامبر 2016:… افسر سابق اطلاعاتی آمریکا اذعان کرد سازمان‌های جاسوسی غربی از جمله آمریکا و رژیم صهیونیستی با استفاده از اعضای گروهک منافقین در ایران، دانشمندان هسته‌ای را در سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۲ ترور کردند. «فیل جرالدی» افسر سابق سازمان مرکزی اطلاعات (سیا) و بخش اطلاعات ارتش آمریکا … 

موساد و مجاهدین خلقMojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Our Men in Iran? (Seymour M. Hersh, The New Yorker, April 2012)

Washington’s Favorite TerroristsWashington’s Favorite Terrorists (Mojahedin Khalq, MKO, MEK, Rajavi cult)

لینک به منبع

لینک به متن انگلیسی

افسر سابق سیا اذعان کرد«موساد»، «سیا» و «منافقین» (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) در ترور دانشمندان هسته‌ای ایران دست داشتند

افسر سابق اطلاعاتی آمریکا اذعان کرد سازمان‌های جاسوسی غربی از جمله آمریکا و رژیم صهیونیستی با استفاده از اعضای گروهک منافقین در ایران، دانشمندان هسته‌ای را در سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۲ ترور کردند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «فیل جرالدی» افسر سابق سازمان مرکزی اطلاعات (سیا) و بخش اطلاعات ارتش آمریکا طی یادداشتی در پایگاه خبری «آی‌آر‌آی سنتر» اذعان کرد در روز 28 نوامبر سال 2010 (8 آذر 1389) سازمان‌های جاسوسی و اطلاعاتی آمریکا و رژیم صهیونیستی با همکاری گروهک منافقین اقدام به ترور «مجید شهریاری» دانشمند هسته‌ای ایران کردند.

جرالدی ترور شهریاری را اقدامی ننگین و شرم‌آور از سوی «موساد» دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی جهت دخالت و صدمه زدن به برنامه تحقیقاتی و صلح‌آمیز هسته‌ای ایران توصیف کرده و نوشت: «شهریاری که در میان چهار دانشمندی که بین سال‌های 2010 تا 2012 از سوی تروریست‌ها ترور شدند، برترین بود، هیچ ارتباطی با سازمان‌های نظامی در تحقیقاتش نداشت.»

وی اذعان کرد که شهید شهریاری در توسعه تحقیقات قدرت هسته‌ای ایران پیش‌رو بوده و در جهان نیز به خاطر مهارتی که در فیزیک کوانتوم و جابجایی نوترون داشت، شهرت یافته بود.

در ادامه این یادداشت تصریح شده که جامعه اطلاعاتی جهانی قبول دارد موساد، ترور شهید شهریاری و دیگران را طرح‌ریزی و آماده کرده بود که از طریق ایادی آن‌ها در گروهک تروریستی منافقین انجام گرفت. در تحقیقات جامعی که سازمان سیا طی سال‌های 2007 و 2012 انجام داد مشخص شد برنامه ایران تسلیحاتی نبوده و جمهوری اسلامی هرگز به آن سمت قدمی برنداشته است.

افسر سابق اطلاعاتی آمریکا تاکید می‌کند رژیم صهیونیستی با استفاده از نتایج بازرسی‌ها و تحقیقاتی که آژانس از برنامه هسته‌ای ایران داشته، دانشمندان هسته‌ای را شناسایی و آن‌ها را ترور کرده و همچنین ویروس‌هایی را به داخل سامانه‌های رایانه‌ای تاسیسات اتمی نفوذ داد.

جرالدی همچنین افزود که شهادت شهریاری نباید فراموش شود زیرا یادآور آن است که موساد و دیگر دستگاه‌های جاسوسی تا چه حد بی‌رحم بوده و حتی وقتی قربانیانشان واقعا تهدیدی برای آن‌ها نیستند، بازهم جنایت می‌کنند. با اینکه این ترور به دست عوامل منافقین انجام شد اما آن‌ها توانایی دسترسی به اطلاعات دقیق نداشتند که این امر به کمک نفوذ سیا و موساد انجام شد.

انتهای پیام/ق

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مریم-رجوی-در-اسرائیل-موساد-مجاهدین-را/

مریم رجوی در اسرائیل . موساد مجاهدین را علنی می کند

مریم رجوی در اسرائیل . موساد مجاهدین را علنی می کندخبرگزاری فارس، بیست و سوم ژوئیه 2019:… “پی‌یر کوشار” که از دیپلمات‌های سفارت فرانسه در سرزمین‌های اشغالی است با تأیید این خبر، جزئیاتی از آن را طی یک رشته‌توییت منتشر کرد. “رودی جولیانی” شهردار سابق نیویورک و وکیل فعلی «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا که در هفته جاری مهمان ویژه “مریم رجوی” در تیرانا پایتخت آلبانی بود، نقش اصلی را در هماهنگی و انجام این سفر داشته است. کوشار فاش کرده است: «این سفر که با وساطت جولیانی و با  هماهنگی «بواز رادکین» سفیر اسرائیل در آلبانی انجام شده است، ارتباط مستقیم با همکاری بین سازمان مجاهدین خلق و سازمان اطلاعاتی اسرائیل (موساد) دارد.» مریم رجوی در اسرائیل . موساد مجاهدین را علنی می کند 

Maryam Rajavi in Israel Untangling The Web Of The Saudi-Israeli-US Propaganda War On Iran

مریم رجوی در اسرائیل . موساد مجاهدین را علنی می کند

سفر سرکرده گروهک تروریستی منافقین به تل‌آویو برای دیدار با نتانیاهو

«مریم رجوی» سرکرده گروهک تروریستی نفاق در سفری محرمانه به تل‌آویو با هدف تشدید اقدامات علیه ایران، با مقامات این رژیم دیدار و گفت‌وگو کرد.

مریم رجوی در اسرائیل . موساد مجاهدین را علنی می کند

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، یک دیپلمات فرانسوی مقیم اسرائیل، از سفر مهم «مریم رجوی» سرکرده گروهک تروریستی منافقین به سرزمین‌های اشغالی با هدف دیدار با «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر این رژیم و رئیس سازمان جاسوسی موساد خبر داد.

“پی‌یر کوشار” که از دیپلمات‌های سفارت فرانسه در سرزمین‌های اشغالی است با تأیید این خبر، جزئیاتی از آن را طی یک رشته‌توییت منتشر کرد.

“رودی جولیانی” شهردار سابق نیویورک و وکیل فعلی «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا که در هفته جاری مهمان ویژه “مریم رجوی” در تیرانا پایتخت آلبانی بود، نقش اصلی را در هماهنگی و انجام این سفر داشته است.

کوشار فاش کرده است: «این سفر که با وساطت جولیانی و با  هماهنگی «بواز رادکین» سفیر اسرائیل در آلبانی انجام شده است، ارتباط مستقیم با همکاری بین سازمان مجاهدین خلق و سازمان اطلاعاتی اسرائیل (موساد) دارد.»

وی در ادامه توییت‌های خود اعلام کرده است: «به نظر من مریم رجوی، طبعاً با رئیس موساد و  شخص نتانیاهو دیدار می‌کند.»

 

این دیپلمات فرانسوی در پایان نوشت: «سفر مریم رجوی از تیرانا به تل‌آویو بدون اطلاع پاریس در حالی که پناهندگی از دولت فرانسه دارد، موجب تعجب من و همکارانم شده است.»

کوشار همچنین تأکید کرد: «همکاران من در سفارت [فرانسه در اسرائیل] عقیده دارند که بین موساد و سازمان مجاهدین خلق، روابط نزدیکی برای جاسوسی از ایران وجود دارد.»

پایگاه خبری مصری تایم نیز با اشاره به سفر مریم رجوی به تل‌آویو نوشت: «نتانیاهو چند روز قبل وعده داده بود تا اسناد جدیدی از فعالیت‌های هسته‌ای ایران را افشاء کند.»

گروهک تروریستی منافقین از چند دهه قبل با رژیم صهیونیستی و به‌ویژه سازمان جاسوسی موساد، ارتباطات تنگاتنگی دارد و در زمینه جاسوسی و ترور در ایران، به این رژیم خدمات ارائه می‌کند.

مریم رجوی در اسرائیل . موساد مجاهدین را علنی می کند

لینک به منبع

***

The MEK’s dirty past includes the anti-Imperialist inspired murder of six AmericansThe MEK’s dirty past includes the anti-Imperialist inspired murder of six Americans in pre-revolution Iran which it later celebrated in songs and publications

John Bolton – Defender Of Zion, Promoter Of MEK Terrorism – Fees RevealedJohn Bolton – Defender Of Zion, Promoter Of MEK Terrorism – Fees Revealed

Massoud Khodabandeh Anne Singleton on MEK MKo Rajavi cultSecret MEK troll factory in Albania uses modern slaves (aka Mojahedin Khalq, MKO, NCRI ,Rajavi cult)

همچنین: