تسلیت بمناسبت فوت مادر خانم ثریا عبداللهی

تسلیت بمناسبت فوت مادر خانم ثریا عبداللهی

تسلیت بمناسبت فوت مادر خانم ثریا عبداللهی

.

تسلیت بمناسبت فوت مادر خانم ثریا عبداللهی

انا لله و انا الیه راجعون

سرکار خانم ثریا عبداللهی با نهایت تاسف در گذشت مادر گرامیتان را تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن مرحومه رحمت و غفران و برای شما طول عمر مسئلت داریم.

*** 

پیام تسلیت “بنیاد خانواده سحر”:
http://www.saharngo.com/fa/story/4219

عرض تسلیت به خانم عبداللهی

مطلع شدیم که مادر گرامی خانم ثریا عبداللهی، مادر امیر اصلان حسن زاده گرفتار در فرقه رجوی در آلبانی، به رحمت خدا رفته اند.

بنیاد خانواده سحر مصیبت وارده را به خانم عبداللهی و سایر بازماندگان آن مرحوم تسلیت عرض نموده و خود را در این غم شریک دانسته و برای آن مرحوم طلب مغفرت از درگاه ایزد منان می نماید.

مجاهدت های خانم عبداللهی در عراق در طی نزدیک به 4 سال تحصن خانواده ها در مقابل پادگان اشرف هرگز از یادها نمی رود. ایشان در آن مقطع به سمبل خواست خانواده ها و خصوصا مادران، این قربانیان فراموش شده فرقه رجوی، که خواهان کسب اطلاع از عزیزانشان بودند بدل گشتند و براستی ایشان و سایرین چه رنج ها و ناملایماتی تحمل کردند و چقدر مورد جور و بی مهری فریب خوردگان مسعود رجوی در عراق قرار گرفتند.

آن زمان مسعود رجوی خود مستقیما از خانم عبداللهی نام برد و او را مورد اهانت قرار داد که نشانگر تأثیرات فعالیت های ایشان در جهت افشای ماهیت این رهبر فرقه ای بود. در همین رابطه خانواده به کابوسی هولناک برای مسعود رجوی بدل گشته بود.

خوشبختانه ایشان همچنان با همان روحیه تهاجمی به فعالیت های خود در جهت احقاق حق ارتباط خانواده ها با عزیزان گرفتار در فرقه رجوی ادامه میدهند و بارها و بارها اعلام کرده اند که تا رسیدن به این خواسته از پای ننشسته و به مبارزه خواهند پرداخت.

برای سلامت و طول عمر با عزت و موفقیت ایشان دعا می کنیم.

بنیاد خانواده سحر                           
9 فروردین 1396 

پیام تسلیت “انجمن نجات”
http://www.nejatngo.org/fa/post.aspx?id=24835

تسلیت خانواده نجات به خانم عبداللهی

انجمن نجات مرکز تهران شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
 
در کمال تأثر و تأسف خبر درگذشت والده مکرمه خانم ثریا عبداللهی را دریافت کردیم. خانواده نجات این ضایعه را به ایشان و تمامی بازماندگان تسلیت عرض نموده و برای همگی صبر جمیل و سلامت و توفیق روز افزون آرزومند است.  

همه با نام خانم ثریا عبداللهی و با فعالیت های ایشان در جهت احقاق حقوق حقه اسیران گرفتار در فرقه تروریستی رجوی آشنائی دارند. تلاش های بی وقفه و مستمر ایشان برای وصل ارتباط خانواده های دردمند و رنجکشیده با عزیزانشان در درون فرقه زبانزد عام و خاص بوده است.

متأسفانه مادر بزرگ آقای امیراصلان حسن زاده قبل از اینکه بتواند چشمانش به دیدار جمال نوه اش روشن گردد چشم از جهان فروبست. باشد تا مسعود رجوی، رهبر فرقه مخرب مجاهدین خلق، روزی پاسخ اینهمه نامردمی هایش را بدهد.

(پایان)

Abdollahi-Sorayyaمصاحبه با خانم ثریا عبداللهی به مناسبت روز مادر