تضاد تیتر و متن مطلب درنوشته های فرقه ی رجوی!ا

تضاد تیتر و متن مطلب درنوشته های فرقه ی رجوی!ا

 صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، سوم آوریل 2017:… پس ” پارلمان انگلستان ” نبوده ، بلکه جامعه ایرانیان مقیم انگلستان بوده که فرقه ی رجوی از این جوامع خلق الساعه و یا دربهترین حالت تک عضوی، فراوان دارد ودرهمه جای جهان پارلمانتاریست هایی که حق الزحمه ای بگیرند یا مامور معذور سرویس های خصوصی باشند، تاازاین تبریک ها بگویند … 

بمب های خوشه ای در یمن توسط عربستان سعودی و مجاهدین خلق فرقه رجویسیاست های جهانی و باند رجوی را بهتر بشناسیم!ا

https://iran-interlink.org

تضاد تیتر و متن مطلب درنوشته های فرقه ی رجوی!

14/01/1396

تیتر یک خبر اعلامی در رسانه های باند رجوی چنین است :

” پارلمان انگلستان: فراخوان به تغییر دموکراتیک در ایران حمایت از شورای ملی مقاومت “

اما دراصل خبر آمده است :

۲۸مارس ۲۰۱۷، یک گردهمایی به‌مناسبت نوروز ۹۶ در پارلمان انگلستان توسط جامعه ایرانیان مقیم انگلستان برگزار شد. در این گردهمایی، گروهی از نمایندگان هر دو مجلس پارلمان از تمام احزاب سیاسی انگلستان، شرکت کردند و سال نو ایرانی را تبریک گفتند “.

پس ” پارلمان انگلستان ” نبوده ، بلکه جامعه ایرانیان مقیم انگلستان بوده که فرقه ی رجوی از این جوامع خلق الساعه و یا دربهترین حالت تک عضوی، فراوان دارد ودرهمه جای جهان پارلمانتاریست هایی که حق الزحمه ای بگیرند یا مامور معذور سرویس های خصوصی باشند، تاازاین تبریک ها بگویند، وجود خواهند داشت ! 

درادامه :

” نمایندگان مجلسین عوام و اعیان طی سخنانی فرارسیدن نوروز را به مردم ایران به‌ویژه به مجاهدان اشرفی تبریک گفتند. آنها نگرانی خود را نسبت به نقض گسترده حقوق‌بشر در ایران، … ابراز کردند “.

آنها به چه دلیل باید دوست ما ایرانی ها باشند و بخواهند فرا رسیدن نوروز را بما تبریک بگویند؟ چه منافعی دراین کار دارند واگر بگویید که انسان دوستی شان گل کرده، من به آنها توصیه میکنم  که این عواطف؟! انسانی را نثار موکلین خود کنند وبا کمک به برافروختن جنگ های گوناگون، این هموطنان خود را به کشتن ندهند!

رعایت حقوق بشر چه دردی ازاین آقایان ویا خانم ها را درمان میکند که به نقض آن درایران اعتراض کنند؟!

یکی ازموارد رعایت حقوق بشر عدم زورگویی وسلطه گری است که دولتمردان این پارلماتاریست ها به وفور میکنند وبنابراین این فشارها را باید بردولت های خودشان اعمال کنند وبعد وقتی که سیاستهای داخلی وخارجی خود را کاملا انسانی کردند، آنگاه به سراغ ما آمده واشک تمساح برایمان بریزند!

همچنین :

” سر دیوید ایمس نماینده پارلمان، و رئیس مشترک کمیته بریتانیایی برای آزادی ایران، تأکید کرد …من به همکارانم می‌پیوندم و از دولت انگلستان مصرانه می‌خواهم بر اعمال اقدامات تنبیهی در موارد نقض حقوق‌بشر در ایران تمرکز کند و برای اخراج کامل سپاه پاسداران و مزدوران وابسته به آن از سوریه، عراق و منطقه به‌عنوان یک گام اساسی برای ثبات در خاورمیانه، که خانم مریم رجوی رئیس‌جمهور برگزیده شورای ملی مقاومت ایران بارها بر آن تأکید کرده است، با متحدانمان دست به‌عمل بزند“.

 حضور ایران دراین موارد قانونی بوده  واین ” سِر”  اگر ریگی درکفش ندارد ،چرا این توصیه را به  دولت های امریکا، فرانسه، انگلستان، ترکیه  و… که جملگی  بطور اشغالگرانه وارد کشور سوریه شده اند، نمیکند؟؟!!

ونیز :

” استیو مک کیب، عضو برجسته کمیته پارلمانی بریتانیایی برای آزادی ایران، گفت، ”نوروز یک زمان برای نوسازی و تولد مجدد است. ما باید از این زمان برای تجدید فراخوانمان به انتخابات آزاد و عادلانه در ایران، احترام به حقوق‌بشر و فرصت برای اپوزیسیون در برپایی یک ایران آزاد و دموکراتیک، بر اساس جدایی دین از دولت، استفاده کنیم“.

خصوصیات این نوع جلسات نشان می دهد که منظور ازاپوزیسیون، باند رجوی است که ما عملکرد برده دارانه اش را نسبت به نزدیکترین افرادش شاهد بوده ایم!

من فکر نمیکنم یک انسان عاقلی درایران طرفدار این نوع دموکراسی وسکولاریزم ( جدائی دین ازدولت ) باشد که درمناسبات باند رجوی ، دهه هاست که ساری وجاری است!!

مگر شما نشنیده اید که مسعود رجوی به کمک همین مریم بغل دست تان، خودش را به مقام اولوهیت رسانده است؟ کسی که مریم درباره اش گفته که انکار او گناه تر ازانکار خداست !

با این طرز تفکر، تشکل هایی با رهبریت این زن ومرد ، چگونه میتوانند اعتقادی به جدایی دین و دولت داشته باشند؟!

با این حال اگر این نوع مناسبات را مفید به فایده میدانید ،  درستتر است که آنرا دروهله ی اول به مردم انگلستان عرضه کنید!!

بازهم:

” لرد کاتر .. گفت: برای من افتخار بزرگی است که در برنامه‌های زیادی از مقاومت ایران از جمله گردهمایی‌های پاریس باشم و با خانم رجوی و برنامه ده ماده‌ای که برای ایران فردا ارائه کرده آشنا شوم. برنامه ده ماده‌ای خانم رجوی، چیزی است که هر کشوری در این جهان باید به‌دنبال آن باشد. خانم رجوی یک انسان برجسته است، من بارها با او دیدار کرده‌ام و همه ما باید به‌خاطر رهبری او و راهی که با اشتیاق آن را ادامه می‌دهد افتخار کنیم ما بیشترین تلاشمان را برای مطرح کردن اهداف خانم رجوی در هر دو مجلس می‌کنیم و به مبارزه خودمان برای حمایت از مردم ایران ادامه خواهیم داد” .

 بسیارخوب!

همه اش را برای خودتان بردارید وزمانی که این برنامه محک تجربه خورد ودرست ازآب درآمد، بما هم عرضه کنید!

 اصلا چطور است جامعه ی انگلستان هم برای یک بار که شده، این بار موش آزمایشگاه ترشحات ذهنی مریم رجوی باشد که چیزی جز تحقیر انسان ها ومشاطه گری برای  مسعود رجوی ، درکارنامه اش ندارد؟!

صابر

*** 

لرد کارلایل سر لابی جدید مجاهدین خلق در پارلمان انگلستانبریتانیا مجددا تقاضای لرد لابی گر برای ویزای رجوی را رد کرد.
چرا مریم قجررجوی دروغگو ی شیاد و متخصص برگزاری کنفرانس های تقلبی را به انگلیس وامریکا راه نمی دهند؟

پارلمان بریتانیا علیه تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجویتابلوی ورود ممنوع پارلمان انگلیس مقابل منافقین

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIمشاور سیاسی پارلمان اروپا: باید به نقش انگلی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در ساختمانهای پارلمان پایان داد

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28879

مسبب اصلی این هولو کاست کیست ؟ 

داعش امریکایی رجوی مجاهدین خلقصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، بیست و هشتم مارس ۲۰۱۷:… اگر قرار بود که آمریکا درد ورنج مردم سوریه ویا عراق، لیبی  و… باشد ، اجازه نمی داد که صدها گروه تکفیری و … برعلیه ملت ودولت سوریه تشکیل شود ودراین مورد قطع حساب های بانکی آنها با فشار دکمه ی یک کامپیوتر ، کافی بود که نکرد ودرماهیت اش هم نیست که بکند! آمریکا برای …

داعش امریکایی رجوی مجاهدین خلقچه کس. ی حسرت آویختن به آمریکا را دارد؟؟؟

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشبازخوانی “استراتژی تغار” ده سال بعد، نوشته آقای قاسم قزی، نروژ، سال ۲۰۰۷

https://iran-interlink.org

مسبب اصلی این هولو کاست کیست ؟

۰۸/۰۱/۱۳۹۶

باند رجوی که سرنوشت خود را بدجوری به تحولات سوریه گره زده وتقریبا نصف برنامه های تلویزیونی ورسانه های اینترنتی خود را به تحریف بی شرمانه ی حوادث این کشور اختصاص داده ، در خبری با عنوان ” هولوکاست دیگر در سوریه ” نوشته است :

” در جلسه استماعی در سنای آمریکای برخی سخنرانان جنایاتی را که توسط رژیم اسد در سوریه اتفاق می‌افتد با هولوکاست مقایسه کردند: سناتور بن کاردین در جلسه استماع کمیته روابط خارجی سنای آمریکا گفت: شش سال است مردم بیگناه سوریه به‌عنوان بخشی از کارزار نظامی، هدف قرار گرفته‌اند دیگر نمی‌توان بیش از این اینها را نادیده گرفت. سند وجود دارد که ۳۰هزار اعدام صحرایی در سوریه بوده است. ما باید مسببین این جنایات را به پای میز محاکمه بکشانیم. اگر اینکار را نکنیم اینها تکرار می‌شود. ما در قبال انسانیت مسئولیت داریم. به مردم سوریه و جهان متعهد هستیم. ما مسببین را به پای حسابرسی می‌آوریم “.

درجواب این سناتور سخنگوی اب رثروتمندان آمریکا باید گفت که درزمانی که  تعدادی از مردم صلح جوی سوریه به خیابانها ریخته ومطالبات مدنی خود را مطرح کردند و اخوان المسلمین سوریه ( اینک ارتش آزاد و…) با دخالت سریع مسلحانه، این تظاهرات را به جنگ تبدیل کرد ، شما چه کاری درجلوگیری وتسری آن به سایر نقاط سوریه انجام دادید؟!

زمانی درهمان ابتدای کار که بافشار روسیه واحتمالا ایران ، بشار اسد حاضر به مذاکره شد وفرانسه و … با گفتن اینکه بشار اسد باین زودی ازبین میرود ومذاکره معنی ندارد، مانع مذاکره شد، شما ، کنگره ودولت آمریکا چه کردید وآیا کمک کردید که این مذاکرات شروع شده وادامه یابد ؟!

مسلما که نکردید واحیانا مانند فرقه ی رجوی با دم خود گردو هم شکستید!

دراصل، آنچه را که شما قبلا تحمل میکردید وحالا با پیروزی های دولت وملت سوریه ومتحدانش بدست آمده، برای شما غیر قابل تحمل شده است!

چرا دولت آمریکا حاضر به قبول پیشنهاد روسیه مبنی برتحقیق همه جانبه ی سازمان ملل متحد درمورد استعمال سلاح های اتمی از تمام طرف های درگیر این جنگ نشد ؟

آیا این مخالفت آمریکا بدان جهت نبود که نوچه ها و متحدان ظاهری وپنهانی اش- تروریست ها – بیشتر درمظان اتهام قرار می گرفتند ؟!

چگونگی این اعدام های صحرایی ، ازطرف منابع بیطرف تعیین نشده ولی خود تروریست ها درملا عام ده ها هزار نفر را گردن زده ، غرق نموده، حلق آویز کرده ویا تیرباران نموده وفیلم های آنرا باافتخار تمام بنمایش گذاشتند وشما سناتور محبوب رجوی، چگونه است که دراین مورد لب فروبسته اید؟!

درادامه:

” المنذر: من به این‌جا آمده‌ام تا صدای قربانیان هولوکاست و سوریه باشم. درد و رنج مردم سوریه باید کانون سیاست خارجی آمریکا باشد. بی عملی در شرایط کشتار، تبانی با دشمن است. خون مردم سوریه همه جای سوریه را پوشانده است. هر بار اوباما می‌گفت دیگر هرگز، اما خط قرمزهای او به جوک تبدیل شد “.

اگر قرار بود که آمریکا درد ورنج مردم سوریه ویا عراق، لیبی  و… باشد ، اجازه نمی داد که صدها گروه تکفیری و … برعلیه ملت ودولت سوریه تشکیل شود ودراین مورد قطع حساب های بانکی آنها با فشار دکمه ی یک کامپیوتر ، کافی بود که نکرد ودرماهیت اش هم نیست که بکند!

آمریکا برای صدور بحران های دائم التزاید خود، احتیاج به این جنگ های نیابتی کم خرج تر از حضور مستقیم نظامی دارد وزمانی این عمل قطع خواهد شد که سیستم امریکائی تغییر یابد!!

اتفاقا این اوباما بود که با کمترین هزینه ، بیشترین دخالت ها را درامور کشورها نمود واو یک تئوریسین جنگ نیابتی است!!

 به ادعای رسانه های باند رجوی ،نامبرده ی اخیر به سخنان خود چنین ادامه میدهد :

” جنایات و کشتار، رو به افزایش است. تروریزم اسد و متحدانش نه تنها امنیت سوریه بلکه امنیت اروپا را هم به خطر انداخته است . انتخاب در سوریه تنها بین داعش و اسد عامل رژیم ایران نیست، انتخاب دیگری هم هست که خود مردم سوریه است یعنی ملتی که اولین بار الفبا را کشف کرد، مکانی که حضرت ابراهیم از خدا وحی می‌گرفت. دولت جدید آمریکا می‌تواند علیه جنایاتی که در سوریه اتفاق می‌افتد بایستد. مطمئن هستم که دولت ترامپ توانش را دارد که این جنایات را متوقف کند. من از شما خواهان ایجاد منطقه امن هستم تا کشتار شهروندان توسط اسد و رژیم ایران متوقف شود. امیدوارم نور آزادی بر زندانها و سیاهچالهای اسد بتابد “.

چرا کارهای داعش ( عشایر انقلابی عراقی رجوی) دست پرورده ی خود را به حساب اسد میگذارید؟!

کدام ترور دراروپا ارتباطی به بشار اسد دارد؟!

درجواب  قسمت بعدی این فرد محبوب فرقه ی رجوی باید گفت که ، متحدان سوریه وحتی خود بشار اسد ، آمادگی خود را برای برگزاری انتخاباتی که سازمان ملل متحد را هم بدرستی آن قانع سازند ، اعلام کرده ودولت جدید منتخب مردم را از مدت ها پیش برسمیت می شناسند وشما وباند رجوی هم رای شما ، بی توجه باین پیشنهادات سوریه ومتحدانش ، همچنان درصدد تجزیه وانداختن دولت سوریه میباشید وچرا؟

من فکر میکنم که سیاست های آمریکا ظرفیت قبول حضور یک دولت دموکراتیک درسوریه ای با حفظ تمامیت ارضی را ندارد!

چرا که راه طرح ” خاورمیانه ی بزرگ ” از طریق تجزیه ی تمامی کشورهای پیرامون میگذرد وزمانی که آمریکا نپذیرفته باشد که ممکن است این راه به بیراهه های خطرناکی مانند وقوع مهیب ترین جنگ جهانی ، منتهی شود ، پاشنه ی در براین روال خواهد چرخید !

علیرغم حرف های اولیه ی ترامپ واذعان باین نکته که این ایران، سوریه وروسیه هستند که عملا باتروریزم منطقه میجنگند ، بنظر می رسد اورا تهدید کرده اند که ازاین حرف ها نزند وبجای آن با پیاده کردن نیرو درسوریه – که بدون اذن دولت قانونی آن بوده و حکم تجاوز را دارد- مانع برقراری صلح وآرامش ومخصوصا مانع حفظ یک پارچگی سوریه باشد!

گویا که آمریکا درصدد برآمده با ساختن کشوری درمیان سوریه وعراق وآنهم درمنطقه ای که قسمت اعظم منابع انرژی دوکشور در آن قرار دارد و منطقه ای مناسب برای عبور لوله ی گاز قطر به اروپاست ، گلوی تعدادی ازکشورها را بفشارد واروپا را بیشتر تحت انقیاد نفتی – مالی خود قرار دهد!

صابر

*** 

Wesley Martin Mojahedin Khalq Rajavi cult 2مزدور کیست؟ من یا مسعود و مریم رجوی؟!ا

Maryam Rajavi terrorist syriaگروهک منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) رسما از داعش حمایت کرد 

فرقه ی رجوی ، سرهنگ سناتور جان مک کین و حمایت از وجدان بشری؟!

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28776

سهیلا دشتی رجوی نشان، به عبث مدعی بصیرت است!(این درخشش از نور چراغها بوده خانم)ا 

صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، سیزدهم مارس ۲۰۱۷:…  راستش را که بخواهیید، روزجهانی زن که با صحنه گردانی مریم رجوی درکمپ اسرای رجوی درآلبانی برگزار شد، ماهیتا حکم دهن کجی به زنان واین روزجهانی بود. دراصل بدترین توهین برای زنان ایران بود و و متقابلابهترین شانس برای مادران این جامعه که دوست ودشمن خود را بهتر بشناسند … 

تعدادی از زنان نجات یافته از فرقه رجوی مجاهدین خلقنامه سرگشاده به خانم ها سوزانا کلاین و کارولاین هاوارت، خیریه “زنان در جهان”

مریم رجوی روز زن مجاهدین خلقروز جعلی زن در ویترین مردانه مریم رجوی (از جعل تاریخ تا توهین به زنان ایرانی)

https://iran-interlink.org

سهیلا دشتی رجوی نشان، به عبث مدعی بصیرت است!

۲۲/۱۲/۱۳۹۵

راستش را که بخواهیید، روزجهانی زن که با صحنه گردانی مریم رجوی درکمپ اسرای رجوی درآلبانی برگزار شد، ماهیتا حکم دهن کجی به زنان واین روزجهانی بود.

دراصل بدترین توهین برای زنان ایران بود و و متقابلابهترین شانس برای مادران این جامعه که دوست ودشمن خود را بهتر بشناسند!!

بدترین ازاینجهت که حرفی درمورد این عوامفریبی مریم خانم زده نشود!

سینه چاکان ومریدان  رجوی صفحه هادرتعریف و تمجید ازاین مراسم ضد زن  تهیه  ومنتشر کرده اند وظاهرا که این روند ادامه خواهد داشت!

برگزاری مراسم روزجهانی زن ازطرف مریم که درهمکاری با مسعود رجوی معلوم الحال ومجهول المکان ومشکوک الوجود ، صدها زن را ازداشتن همسر محروم کردوبچه های آنها را بدست پرورش گاه ها با مسئولان خشن وشکنجه گر فرستاده وبنیان خانواده را در تشکیلات رجوی برانداخت ودراین راه دست به هرجنایت ممکن زد، دراصل لوث کردن این روز تاریخی است!

یک فرد ناظر ، اگر از سوابق وعلت وجودی روز جهانی زن اطلاع نداشته باشد وازطرف دیگر آشنائی نسبی با عملکرد ضد بشری رجوی وهمسرش داشته باشد وآنگاه مشاهده کند که مریم با برپائی مراسم این روز را جشن می گیرد، براحتی قضاوت خواهد کرد که این روز، حتما روزنحسی است وگرنه مریم ضد زن وضد انسان ، این روز را با این طمطراق گرامی نمیداشت ونتیجه میگیرد که روز زن ، روز بدی است !!

 “عاشقان بی قرار در حضور و ناظران بی بصر دور” نوشته ی خانم سهیلا دشتی – ازادوات رجوی – است که سخنان غیر زمینی او را که به کنار بگذاریم ، درقسمتی از آن چنین میخوانیم:

” در باره حضور مریم رجوی در جمع مجاهدین در آلبانی دلیلی بود که برای دیدن برنامه سیمای آزادی روبروی تلویزیون بنشینم. لیوان چای را هم گذاشته بودم، می خواستم به سخنرانی ها گوش کنم. روال سخنرانی هشت مارس روز زن در حداقل ده سال گذشته حول محور مسائل زنان و تبعیض ها، نابرابری ها و دردها می گذشت…”.

این مریم خانم اگر واقعا اهمییتی به این روز می داد،  می یابد ازتمام حاضرین – اعم از زن ومرد- درخواست پوزش میکرد بخاطر حقوق های انسانی ابتدائی ائی که ازآنان سلب کرده  وکمی ازلکه های ننگین گذشته اش را پاک میکرد ، که نکرد ونشان داد که  جریان برعکس است ودرحقیقت ، از اعتبار این روز برای تحمیق هرچه بیشتر این اسرا و گروگان های رجوی سوء استفاده میکند!!

درادامه ترهات این شیفته ی مسعود رجوی میخوانیم :

” در دنیای مادی امروز که همه چیز بر اساس واقعیت سخت منفعت طلبی که به سهو و یا به عمد آن را “پراگماتیسم” که در زبان فارسی “عمل گرائی” می گویند تعریف می شود؛ جائی برای وجود آرمانها و آرزوهای والای انسانی وجود ندارد؛ چه رسد به اینکه آن را به منصه ظهور برسانی. سیاستمداران کنونی جهان همه سعی بر این دارند که ثابت کنند که هر کدام بیش از دیگری “پراگماتیست” هستند و در این مسابقه نفر اول “!

آیا این قاعده شامل مریم ومسعود هم میشود؟

جواب قاطع من این است که بله!! وشما زمانی به رد این نظر من موفق میشوید که ثابت کنید که نامبردگان ازاولیاء اله بوده وانسان های مقدس سماوی هستند!!

آرمان رجوی ومریم که ازکار کرد ۴ دهه ای شان معلوم است که اینها برای رسیدن به آرزوهای پست وضد میهنی خود ، با شیطان هم بیعت میکنند، چنانکه کرده اند !

پراگماتیزم سیاستمداران ممکن است درراستای منافع ملی آنها باشد که دقیقا بخاطر این کار انتخاب شده اند و یا لااقل مدافع اقشار وطبقاتی ازکشور خود می باشند که برای موفقیت این سیاستمداران هزینه های گزافی را متحمل شده اند!

اما پراگماتیزم رجوی تنها وتنها بنفع خودش است و مریم ها هم ازاین خوان یغمائی که او دارد، به ریزه خواری مشغول اند ومیزان این ریزه خواری بستگی به  اندازه ی سر سپردگی به مسعود دارد که مسلما مریم خانم ، سهم بیشتری میبرد!!

سهیلا خانم نوشته است :

“… حال من نشسته ام و منتظر!.. پرچم سه رنگ ایران با امواج زیبائی بر روی صفحه تلویزیون می درخشد و ناگهان انفجار نور است که چشمها را خیره می کند. مریم رجوی در آلبانی، در میان مجاهدانی که سالیان برای حفاظت عقیده وآرمان آنان هیچ مانعی را به رسمیت نمی شناخت. چه با شکوه و انسانی! شاید هزاران نفر دیگر هم مثل من اشک شوق از دیدگانشان سرازیر شد. شاید کمی هم احساس حسادت کردم که چرا در آن جمع نیستم. چون هر چه که سیما با دوربین هایش بتواند صحنه ها را برای ما به تصویر در آورد یک هزارم حضور در آنجا نیست. بر حسادتم کمی غلبه کردم، ولی نمی توانستم آن را انکار کنم. زیبائی و شکوه آن چنان سحر آمیز بود که نمی خواستم صحنه ای را ازدست بدهم. به خودم نهیب زدم که سالها من در برنامه های هشت مارس شرکت کرده ام و این بار نوبت آنان است که به حق پرچمدار این مبارزه هستند. نوش جانشان بگذار مریم را از نزدیک ببینند. چهره ها غرق شادی است “.

این درخشش از نور چراغ ها بوده خانم!

و مجاهدی در جند دهه ازحیات سیاسی ایران درتشکیلات رجوی وجود نداشته وبنابراین بگردید وپیداکنید که ازعقیده و آرمان چه کسانی دفاع میشده است!

دیگر اینکه به شما هموطنم توصیه میکنم که حسادت نکنید که اگر این خصلت را دردرون خود بیشتر پرورش دهید، به مریم هم حسادات کرده وباو خیانت هم خواهید کرد وجسم ناتوان ویا روح بی قرار مسعود را آزار خواهید داد!!

شاید منظورتان غبطه خوردن بوده که شما به سیاق رجویست های کم اطلاع وکم سواد ، آنرا با حسادت همسان دانسته اید؟!!

همچنین ، لازم نبود که به حال این زنان درزنجیر حسادت کرده وحتی غبطه بخورید که برای اوضاع جسمی ودماغی تان خوب نیست!

شما لااقل آزادی این انشاء نویسی ها وطرح نام خودتان دررسانه ها را دارید وزنان حاضر درخیمه شب بازی آلبانیایی مریم ، ازاین حق حقیر هم محرومند!

اینقدر ناشکری نکنید عزیز برادر!

صابر

*** 

مریم رجوی و خودسوزی های سال 2003نگاهی به جایگاه زنان در تشکیلات مجاهدین – به بهانه روز جهانی زن

مصاحبه با خانم مریم سنجابی به مناسبت روز جهانی زن

تعلیم دیدگان صدام مجاهدین خلق رجوی از عراق تا آلبانیگرامیداشت زنان در روز جهانی زن

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28765

مریم رجوی نا امید ازمردم، امیدوار به امپریالیزم جهانخوار! (رجوی شلتاق، ضد ایرانی تر از ترامپ!)ا 

Mojahedin Khalq Maryam Rajavi Massoud Rajavi terrorist cultصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، یازدهم مارس ۲۰۱۷:… آنها ماهیتا نمیتوانند ازهموطنان تو حمایت کنند وهنوز بخاطر کودتای ۲۸ مرداد وکوتاهای بعد ازانقلاب و بنزین پاشیدن براختلافات ایران وعراق که منجر به طولانی ترین جنگ منطقه ای با آن ویرانگری ها – گاها غیر قابل جبرانش-  کرورها بما بدهکارند و بازپس دادن انها تنها قسمتی ازحسن نیت آنها را … 

مجاهدین خلق سی خرداد مزدوری وطن فروشیسیاست های جهانی و باند رجوی را بهتر بشناسیم!ا

از قلاده های طلائی صدام تا قلاده های چرمی تل آویو

https://iran-interlink.org

مریم رجوی نا امید ازمردم، امیدوار به امپریالیزم جهانخوار!

(رجوی ضد ایرانی تر از ترامپ!)

” جلسه حقوق‌بشر و دموکراسی در ایران در مجلس نمایندگان آمریکا “ برگزار شد ومریم رجوی با عجله ی زیاد پیامی دراینمورد صادرکرد:

” قانونگذاران محترم، دوستان گرامی! … تعداد اعدامها در دوران روحانی، با محافظه‌کارانه‌ترین تخمین‌ها به بیش از ۳۰۰۰ اعدام می‌رسد و اقدامات سرکوبگرانه رژیم هم‌چنان در حال افزایش است “.

بدین ترتیب مریم رجوی این قانونگذاران مجلس نمایندگان آمریکا را که قانونی جز بنفع یک اقلیت سیر وآروق زن آمریکائی ، تصویب نمی کنند، دوستان خود نامیده و نشان داده که شعار استراتژیک بنیانگذاران اولیه ی سازمان مجاهدین خلق را که ” ایجاد جامعه ای بی طیقه ی توحیدی ” است ، پشیزی بیش ندانسته وبه صراحت انحلال آن سازمان ویا استحاله ی آنرا مورد تاید قرارداه است!!

اما این قانونگذاران معلوم الحال ، تاکنون افتخار دوست خطاب کردن خانم رجوی را باو نداده اند و مریم درا صل دارد شلتاقی میکند!

به مسئله ی اعدام قاتلین وقاچاقچیان درایران که برسیم ، باید گفت که اولا قوه ی قضائیه ایران ، مجبور به اطاعت از دولت نیست و بنابراین این کارها بدستور دولت انجام نمیگیرد !

ثانیا ، تعداد این اعدام شدگان با این مشخصات ، ازتعداد کسانی که به ضرب گلوله ی پلیس آمریکا کشته میشوند وحتی یک دادگاه جنددقیقه ای صوری برای توجیه این کشارهای خیابانی تشکیلنمی شود و مریم خانم با وقاحت خاص خود ، این مسئله را ازاعضای تشکیلات رجوی پنهان نگه میدارد!

درادامه :

” طی سال گذشته، مردم ایران بارها در شهرهای مختلف، علیه سرکوب رژیم به اعتراض پرداختند. آنها علیه سانسور و فقر و فساد گسترده حکومتی تظاهرات کردند و به‌خاطر بی‌پاسخ ماندن ابتدایی‌ترین خواسته‌هایشان هزاران تظاهرات کوچک و بزرگ برپاکردند. جدیدترین نمونه آن، خیزش مردم قهرمان اهواز در ماه گذشته بود”.

 دراین مورد باید گفت که حاصل جمع شرکت کنندگان این اعتراضات ایرانیان ، خیلی کمتر از حتی یک حرکت اعتراضی ” ۹۹ درصد وال استریتی ” بوده و سایر اعتراضات سیاه پوستان  و… هم ، ارفاقی برای مریم باشد!

درمقایسه با تعداد شرکت کنندگان ،  تعداد شرکت کنندگان حرکات اعتراضی وسیع کارگران مثلا فرانسه ، بارها برتعداد معترضین ایرانی میچربد وآیا حاضرید دراین مورد دولت فرانسه را شماتت کنید تا جل وپلاس تان راازفرانسه بیرون بریزند؟!

همچنین :

“… این رژیم، عامل اصلی ادامه شش سال جنگ و کشتار در سوریه و بحران در عراق و قدرت‌گیری داعش و بالا گرفتن جنگ فرقه‌یی در منطقه است “.

داعش محصول تجاوزات اربابان همین نمایندگان مجلس آمریکا بود وابدا ربطی به ایران ندارد !

آیا شما ازخود ترامپ که ادعایی شبیه ادعای ما  درمورد علل پا گرفتن داعش دارد ، اطلاعاتی بیشتر دارید ویا مثل همیشه ی شما ” آقا بخشیده ونوکر قبول نکرده ” رخ داده است؟!

بازهم :

” … سوخت‌رسانی به درگیریها، افزایش سرکوب در ایران و گسترش جنگ‌طلبی و تروریسم ابزار تعیین‌کننده آخوندها برای حفظ حاکمیت ننگین آنها و مقابله با فوران اعتراضات اجتماعی و یک قیام سراسری است که به سرنگونی آنها راه خواهد برد. اما، اکنون آخوندها به ته خط رسیده‌اند و با مصرف کردن تمامی ذخائر استراتژیک خود، نه راه پیش دارند و نه راه پس و لاجرم، به‌دست مردم ایران و مقاومت سازمانیافته آن سرنگون خواهند شد “.

یعنی شما از ترامپ و … هم بی انصاف ترید وایران ستیز تر؟!

او، کار ایران در سوریه را نمونه ی خوب یک فعالیت ضد تروریستی خوانده وشما قبول نمیکنید بعنوان کاسه ی داغ تر از آش؟!

از نطر تحلیلگران بیطرف و کسانی که  هنوز قدری شرافت وذره ای مروت سرشان میشود، با عدم حضور ایران وهم پیمانانش درسوریه ، تلفات دهها برابری بدست میآمد و بنای کجی درجهان میگذاشت که عوامل امپریالیزم بد آموز تر میشدند تا مثلا به هر کجا که خواستند حمله کرده ، آنجا را ویران ومردمش را قتل عام کنند!

دخالت ایران و متحدینش درسوریه هم مانع کشتار زیاد شد و هم هشداری بود به تجاوزگران که بدانند ، تجاوزات مرسوم آنها هزینه های سنگینی دارد وبهتر است درس های لازم را گرفته و حتی المقدور ازاین خودسری ها وتجاوزات خودداری کند!

ممکن است  کشور یمن هم مورد نظر شما باشد واینکه دولت گماشته شده ی آن ازطرف مردم انقلاب کرده سرنگو ن شده واستعفا داد ولی بدستور عربستان وبسان یک عروسک خیمه شب بازی دوباره جان گرفت وجنایتهایی که عربستان بنام این دولت مجازی انجام داد!

دراین موردخدمت خواهر مریم عارضم که ایران نقش تعیین کننده ای دراوضاع یمن ندارد وبهتر است که هرچه فریاد دارید برسر مردم یمن که اشغالگری را مانند سده های گذشته برنتافتند ، بکشید!!

ایضا :

” در این راستا، جامعه بین‌المللی و آمریکا باید این رژیم ضدبشری را به‌خاطر کشتار مردم ایران و به‌خاطر دخالت در جنگ سوریه، به‌خاطر صدور تروریسم به کشورهای منطقه وگروه‌های شبه‌نظامی تروریست در کشورهای همجوار مورد حسابرسی قرار دهند ” .

جامعه ی بین الملل و امریکا دو مقوله ی مانع الجمع هستند و نمیتوانند تواما از چیزی حمایت کنند یا آنرا محکوم کنند!

من درد تو عزیز برادر را میدانم!

تو از گسست هولناک جامعه ی تک قطبی هراسناکی و البته آرزوهای تو نیست که باید جای واقعیت را که همان گسست باشد که اتفاق افتاده ، بگیرد باین خوبی ومبارکی !

درنهایت :

” یک‌بار دیگر به‌خاطر حمایت قانونگذاران آمریکا، از هموطنان سرکوب‌شده‌ام در سراسر ایران و همبستگی قوی آنها با مجاهدان مستقر در آلبانی، تشکر می‌کنم. اکنون، گسترش حمایت‌های ارزشمندتان نسبت به مبارزه مردم ایران برای کسب آزادی بیش از هر زمان دیگر اثربخش است. در سال نو ایرانی برای همه شما و برای مردم آمریکا آرزوی موفقیت می‌کنم “.

آنها ماهیتا نمیتوانند ازهموطنان تو حمایت کنند وهنوز بخاطر کودتای ۲۸ مرداد وکوتاهای بعد ازانقلاب و بنزین پاشیدن براختلافات ایران وعراق که منجر به طولانی ترین جنگ منطقه ای با آن ویرانگری ها – گاها غیر قابل جبرانش-  کرورها بما بدهکارند و بازپس دادن انها تنها قسمتی ازحسن نیت آنها را نشان خواهد داد که دردستور کارشان نیست!

این کنگرس من ها وسناتورها ، نشان داده اند هیچ تلاشی بنفع مردم ایران انجام نداده اند وبنابراین زحمت بکش و کشف کن که این کارهای آنها با چه هدفی بوده است!!

صابر 

***

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشبازخوانی “استراتژی تغار” ده سال بعد، نوشته آقای قاسم قزی، نروژ، سال ۲۰۰۷

Anne Singleton: Key to de-radicalization of MEK hostages in Albania are their families

IMPAKT 55 – Muxhahedinet iraniane ne Shqiperi. Interviste eksluzive me Anne Singleton
https://youtu.be/8v-Q7UWfN3M

خروج سازمان مجاهدین خلق از عراق بعد از ۳۰ سال

مسعود خدابنده بی بی سیلینک به ویدئو در سایت بی بی سی

کیهان لندن – خداحافظ بغداد، سلام تیرانا

https://youtu.be/bQKaQTYVik4

مسئول واقعی حمله به لیبرتی کیست؟

https://youtu.be/26Mps-OQLTU

Wesley Martin Mojahedin Khalq Rajavi cult 3Wesley Martin at another paid gathering of Mojahedin Khalq Rajavi cult promoting Saddam’s Private Army
سرهنگ بازنشسته ولزلی مارتین، شکنچه گر جداشدگان در تیف، مواجب بگیر دست سوم فرقه رجوی: رجوی سال ۲۰۰۳ زخمی شد الان در پاریس است

Wesley Martin Mojahedin Khalq Rajavi cult 1Wesley Martin at yet another paid gathering of Mojahedin Khalq Rajavi cult promoting Saddam’s Private Armyسرهنگ بازنشسته ولزلی مارتین، شکنچه گر جداشدگان در تیف، مواجب بگیر دست سوم فرقه رجوی

Can Albania deradicalise Mojahedin Khalq Rajavi cultMassoud Khodabandeh, Huffington Post: Can Albania Meet its Obligations and De-radicalize an Influx of Terrorists into Europe? 

Mojahedin Khalq (MEK, Rajavi cult)’s Fake Intelligence On Aleppo Only Hinders Fact-finding Bodies Finding The Truth

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28630

این دوست سرهنگ بازنشسته باند رجوی ، ادعای ترامپ را معکوس نشان میدهد!ا

 Wesley Martin Mojahedin Khlq Rajavi cult 1صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، بیست و ششم فوریه ۲۰۱۷:…  این آزادی با گروه خون ایرانی ها سازگار نیست و چه بهتر که برای خود سرهنگ باشد! همینطور: ” …این گزارش می‌گوید: وزارت اطلاعات ایران، اعضای سابق مجاهدین خلق را در اروپا عضوگیری کرده و از آن‌ها برای انتشار اطلاعات دروغ علیه مجاهدین استفاده می‌کند. در بین کسانی که … 

Wesley Martin Mojahedin Khalq Rajavi cult 2

Wesley Martin at a paid gathering of Mojahedin Khalq Rajavi cult promoting Saddam’s Private Army
سرهنگ بازنشسته ولزلی مارتین، شکنچه گر جداشدگان در تیف، مواجب بگیر دست سوم فرقه رجوی

Massoud Khodabandeh: The Iranian Mojahedin-e Khalq (MEK) and Its Media Strategy:
Methods of Information Manufacture

مسعود خدابنده: تحقیق در مورد مجاهدین خلق و شبکه درغپردازی مطبوعاتی آن

مسعود خدابنده، هافینگتون پست: انگلی مانند فرقه رجوی نمیتواند به ترامپ کمکی بکند

سرود تروریستی”سر کوچه کمینه” سازمان مجاهدین خلق
(سروده شده بعد از انقلاب، بیاد بود ترور افسران امریکایی)

https://iran-interlink.org

این دوست سرهنگ بازنشسته باند رجوی ، ادعای ترامپ را معکوس نشان میدهد!

۰۸/۱۲/۱۳۹۵ خورشیدی

سرهنگ مارتین آمریکائی افسر سابق ضد تروریسم و حفاظت نیروی تمام نیروهای ائتلاف در عراق بوده وعجیب است که کشوری بنام آمریکا که با حمله به عراق مرتکب یکی از بزرگترین تروریزم دولتی را براه انداخت ، این سرهنگ را مسئول مبارزه با تروریزم کرده بود واین یعنی چه؟

مبارزه ی تروریزم با تروریزم!!

اما واقعیت امر عبارت ازاین است که درفرهنگ نئوکان ها ، تروریزم عبارت است از اقداماتی که مردم کشورهای اشغال شده برعلیه اشغالگری میکنند وبنابراین وظیفه ی این سرهنگ طرفدار باند رجوی ، مبارزه با کسانی بوده که اغلب برای رهائی سرزمین شان میجنگیدند ووظیفه ی این افسر ضد تروریست این بوده که مثلا جوانان عراقی را به شکنجه گاه ها برده و درموارد هولناک تری ، آنها را  بصورت وحشتناکی مقطوع النسل بکند که اغلب، فیلم ها واسناد مربوطه را مشاهده کرده ایم!

ازاین سرهنگ آمریکائی ، مقاله ای با عنوان ”  مردم امریکا باید نسبت به نفوذ رژیم ایران در مطبوعات امریکا هوشیار باشند ” در رسانه های رجوی منتشر شده که درنوع خود جالب است.

قسمتی ازاین مقاله را باهم بخوانیم:

” بسیاری از خبرها که در سال ۲۰۱۶ مهم به نظر می‌رسید و توجهات زیادی را هم به خود جلب کرد، مشخص شد که مملو از اطلاعات غلط بودند. آنچه برای امریکا زنگ خطر است، شخصیت‌های دروغینی هستند که دولت‌های خارجی برای جاسوسی و تأثیرگذاری روی سیاست خارجی امریکا ایجاد می‌کنند ” .

دراصل مطلب شبهه ای نیست اما ترامپ شخصا اعلام کرده که سازمان های اطلاعاتی وجاسوسی آمریکا درکار خود تخطی کرده وبا فریب وتشویق روسای جمهور سابق آمریکا ، آنها را مجبور به حمله ی نظامی به کشورهای دیگر نمودند که ثمری برای آمریکا نداشت وپرضرر هم بود!

آیااین اطلاعات غلط ازطرف ایران داده شده بود؟!

اگر جواب مثبت است که باید همه ی کارها را رها نمود و نشست وگریه ی حسابی به حال دولت و مردم آمریکا کرد که این چنین زوار دررفته است !

یعنی این سرهنگ اینقدر بی شعور است که نقش مهم لابی های صهیونیزم حی وحاضر درتار وپود سیستم آمریکا را نمی بیند ویادرک نمیکند؟!

سرهنگ مارتین ادعا دارد :

” ایران اولین مثال است. با تحلیف پرزیدنت ترامپ دوران طلایی نفوذ داخلی آن بسر آمده است. وفاداران تهران دیگر دسترسی تعیین‌شده به وزارت خارجه و شورای امنیت ملی را ندارند؛ اما این بدین معنی نیست که شبکه جاسوسان ایران و مأمورین آن در امریکا کار پخش اخبار دروغ را متوقف خواهند کرد “.

یعنی تحمل اوضاع مشقت بار تحریم های ظالمانه برعلیه مردم ایران ،دوران طلایی برای حکومت ایران بوده وبا لغو قسمی تحریم ها وغیر قابل بازگشت بودن آن به شکلی که قبلابود ، دوران این اوقات طلایی؟؟!! سپری شده ؟! یااین سرهنگ هم به خیل دلواپسان پیوسته است؟!

آیا واقعا میتوان پذیرفت که درمیان رسانه های تحت کنترل مجتمع نظامی – مالی ، کسی درخارج ازاین محدوده میتواند اینهمه تاثیر گذار باشد؟!

ما میدانیم که قدرت این رسانه های مسلط برجهان طوری است که ابدا اجازه نمی دهند صداهای ضعیف فرصت عرض اندام – یا دربهترین حالت عرض اندام موثر- داشته باشند!

آیا این سرهنگ محبوب فرقه ی رجوی نمیداند که ما میدانیم درانتخابات ریاست جمهوری آمریکا دهها نفر کاندید میشوند وهیاهوی این رسانه ها اجازه نمی دهد که نام بیش از دو- سه نفر آنها مطرح شود ومردم از هویت وبرنامه های بقیه که حمایت مالی لازم را کسب نکرده بی خبر مانده ولاجرم  برگ رایی بنفع آنها درصنوق نمی اندازند؟!

هدف این سرهنگ فشار آوردن به دولت آمریکا برای بستن روزنه های کوچکی است که گاها پیدا میشود تا صدای اغیار هم بطور کاملا خفیفی شنیده میشود ورجوی ها باین سرهنگ توصیه کرده اند که این روزنه های بغایت باریک هم بسته شود ووضعی شبیه آنی بوجود آید که در تشکیلات رجوی وجود دارد.

بعبارت دیگر ، اخبار درسطح جهانی بصورتی منتشر شود که درمطابقت بارویه ی باند رجوی باشد!!

درهمین راستاست که مثلا میخواهند آقای مهندس مسعود خدابنده و سایت ایران اینترلینک تحت مدیریت ایشان، حرفی نزنند ومخصوصا مقالاتی بزبان انگلیسی منتشر نکنند وتمامی این درشت گویی های این سرهنگ اجیر – با یا بی اجرت المثل مادی یا معنوی- درهمین راستاست وتلاش بیخودی کرده است که با گنده گویی کردن ، مسئله را با اهمییت تر جلوه دهد!!

این سرهنگ  محبوب تروریست ودرعین حال ضد تروریست؟؟!! آمریکائی ، بعد ازگنده گویی ها به اصل مطلب پرداخته است :

” مجاهدین معتقدند که رژیم ایران به‌عنوان سرمنشأ بنیادگرایی اسلامی و اولین دولت حامی تروریسم بین‌المللی، باید تغییر کند. «ام ای کی» متعهد به برقراری یک دولت دمکراتیک در ایران است که در آن، دین از سیاست جدا باشد. به همین دلیل دولت افراطی حاکم در تهران، دلیل خوبی دارد که نگران ام یی کی باشد”.

آیا صحبت ازدموکراسی و … آن نوع آزادیست که درمناسبات رجوی موجود بود و هست که این سرهنگ اطلاع کافی ازآن دارد؟!

اگر آری ، این آزادی با گروه خون ایرانی ها سازگار نیست و چه بهتر که برای خود سرهنگ باشد!

همینطور:

” …این گزارش می‌گوید: وزارت اطلاعات ایران، اعضای سابق مجاهدین خلق را در اروپا عضوگیری کرده و از آن‌ها برای انتشار اطلاعات دروغ علیه مجاهدین استفاده می‌کند. در بین کسانی که گزارش پنتاگون از آن‌ها اسم می‌برد، «مسعود خدابنده» و همسر انگلیسی او بنام «ان» می‌باشد. آن‌ها به‌عنوان یک سرمایه تا قبل از انتشار سایت ایران اینترلینک علیه اپوزیسیون بر طبق دستور تهران، توسط وزارت اطلاعات در اواسط دهه ۹۰ عضوگیری شدند بود”.

چرا این موضوع را در دادگاهی صالح وعلنی مطرح نمی کنید؟!

چرا دعوت های مکرر این افراد را برای مناظره را دوستان این سرهنگ قبول نمی کنند که ما بارها شاهد این دعوت ها ازطرف این جدا شدگان ساکن داخل وخارج کشور بوده ایم؟!

 بدین ترتیب تمام دعواها برسر لحاف ملا نصرالدینی است که دراینجا افشاگری نامیده میشود.

وضع پرونده ی باند رجوی طوری است که باید هم تلاش کند که زبان هر منتقدی را ببندد وگرنه ادعای نفوذ ایران در مطبوعات آمریکا – به شرحی که گفته شد – کشک است وبرای گمراه کردن این و آن!

درمطابقت کپی برابربا اصل ، این سرهنگ یک کلمه کم یا بیشتر از ادعاهای رجوی مطرح نکرده وبیم!! آن می رود که سرهنگ فقط اجازه داده که بنامش بنویسند وخود از متن نوشته اطلاعی ندارد:

” در سال ۲۰۱۰ تعدادی از مأمورین رژیم ایران تحت عنوان خانواده ساکنان با کمک سفارت رژیم و ارتش عراق ۳۰۰ بلندگو اطراف کمپ اشرف نصب‌کرده بودند که شبانه‌روز به مدت دو سال با سال گوش‌خراش تهدید و فحش و ناسزا به داخل کمپ پخش و ساکنان را شکنجه روانی می‌کردند. «همسر خدابنده» نیز در تأیید این شکنجه روانی ساکنان در محل بلندگوها حضور داشت با انتشار عکس‌هایش در زیر بلندگوها تبلیغ آن را می‌کرد”.

تمام متحصنین درب اشرف ، اسناد هویتی کامل خود را به مامورین عراقی داده وآنها این مدارک ودرخواست ملاقات خانواده ها را تسلیم فرماندهان باند رجوی کرده بودند و این فرماندهان هرگز موفق نشدند که یک مدرک مربوط به غیراز خانواده های اسرای رجوی را بنمایش بگذارند!

خانواده ها که درابتدا ساکت بودند، با مشاهده ی بی توجهی مطلق فرماندهان کمپ به درخواست شان ، بازحمت زیاد یک بلند گوی دستی پیدا کردند تا باصدا کردن فرزندان شان ، انها را متوجه حضور خود کنند.

اما باند رجوی هراسان از یک ملاقات ، جرقه زدن احساسات خانوادگی خفه شده را ، شکست بزرگی برای خود تلقی کرد وبا انواع بلند گو و موج شکن ها مانع پژواک صدای خانواده ها شد و خانواده ها چاره ای جز استفاده از بلند گو های بیشتر نداشتند که البته این نبرد صوتی همواره بنفع رجوی بود که صدای بلند تری در میآورد!

حضور تعداد کمی ازجدا شدگان از باند رجوی در تحصن مقابل درب ورودی اشرف ،  امر طبیعی ودر راستای حمایت معنوی از خانواده های گرفتار بود ودرمقابل حضور پر رنگ خانواده ها ، فرع بر قضیه بود !

صابر

*** 

 •  Rajavi_Faisal_1صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، بیستم فوریه ۲۰۱۷:…  شرایط جهانی ومنطقه ای درست برعکس آنچه رجویه می پندارد ویا بصورت دروغین درصدد حقنه کردن آنست . شرایط منطقه ای و حتی جهانی در سوریه و … آنگونه بهم خورد که ایران یکی از برندگان آن شد و بنابراین جایی برای عقب نشینی و … ، از مواضع اصولی و دوراندیشانه اش وجود

   صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، چهاردهم فوریه ۲۰۱۷:…  زدن کشتی های ما درخلیج فارس ، اهدای گاز شیمیایی توسط آلمان به عراق ، جنایت کم نظیر حمله به هواپیمای مسافربری ما و … ، جنگ نیست و آیا میخواستید بمب اتمی را هم پیرایه ی آن بکنند؟؟!! البته درنقشه ی استراتژیک آمریکا ، حمله به ۷ کشور در دستور کار بود و هست که برهم خوردن

  MOSAA 19 BAHMANصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، نهم فوریه ۲۰۱۷:…  هدف آقای ” عارف شیرازی ” ازنوشتن مقاله اش که نام ” راز بقا، رمزماندگاری ” بدان گذاشته  ستودن هرچه بیشتر اصولی بودن راه مسعود رجوی و وفدا شدن موسی خیابانی در این راه بود که سرانجامش به ترکستان رسید وکعبه ای درکار نبود! نوشته ی این

   rudy-giuliani-mojahedin-khalqصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، اول فوریه ۲۰۱۷:…  انتخاب ترامپ ، نتیجه ی شکست سیاست ۲۵ ساله ی نئولیبرالیزم اقتصادی بود که مردم کشورهای جهان را به خاک سیاه نشاند ، به مردم عادی خود آمریکا هم – بعنوان اکثریت مردم آمریکا- ضررهای زیادی را وارد کرد ودرعوض جیب وحساب های بانکی آن دسته از ثروتمندان  یک د

   صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، پانزدهم ژانویه ۲۰۱۷:…  دروغ است خواننده ی عزیز! این تشکل نه شوراست و نه بخاطر کار مثبتی مبارزه و مقاومت میکند بلکه نام مستعاردهن پرکنی است برای باند رجوی که بعضی ازکارهای خود را شکل دموکراتیکی مثلابدهد! اکثریت نزدیک به اتفاق مردم ایران

  Radicalised Mojahedin Khalq from Iraq to Albaniaصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، نهم ژانویه ۲۰۱۷:…  موضعگیری های ترامپ ، هیچ بارقه ی امیدی را برای شما ها نشان نداده  و احتمالا عکس آنرا نشان میدهد! راست آنست که ما هنوز نمیتوانیم پیش بینی کنیم که هسته ی مرکزی قدرت درآمریکا ، تا چه اندازه ترامپ را دراجرای برنامه هایش آزاد خواهد گذاشت! درهر صورت ،

  shabnam-maddadzadeh-mojahedin-khalq-rajavi-cult-terroristsشیرین گرگری، منطقه علمدار گرر، ایران اینترلینک، بیست و چهارم دسامبر ۲۰۱۶:…  نامبرده که درسال  ۱۳۸۷باتهام وابستگی به فرقه ی رجوی دستگیر وبه۵ سال زندان محکوم شده بود ، درطول اقامت خود درزندان ازآزادی مرموزانه ای برخوردار بود ونوشته های شعار گونه اش که تلاش مینمود اورا یک عن

  شهدای 16 آذرصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، بیست و سوم نوامبر ۲۰۱۶:… با وجود فرصت زیادی که برای فراخوان دادن بمناسبت سالروز ۱۶ آذر ( بعنوان روز دانشجو) باقی مانده ، فرقه ی رجویه با عجله ی تمام فراخوانی با امضای ستاد اجتماعی داخلی جعلی اش داده که هم دراین عرصه مقام اول را کسب کند وهم مردم را متوهم کند تا بگویند، این رو

   rudi-giuliani-rudy-mojahedin-khalq-rajavi-cult-terroristsصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، نوزدهم نوامبر ۲۰۱۶:…  میدانیم که این باند جدا ازمردم ایران ومایوس ازحمایت آنها تمام سرمایه گذاری های خود را روی تاثیر عمل خارجی ودردرجه ی اول حمله ی نظامی آمریکا برایران گذاشته وبه دلایلی که روشن نیست، تصور میکنند که این حمله ی نظا

   Massoud Rajavi Saudi Arabiaصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، پانزدهم نوامبر ۲۰۱۶:…  نه عزیزان ! اینها دارند فرافکنی میکنند و نه اعلام موضع. چراکه  رئیس جمهور جدید آمریکا معتقد است که اوباما و پیشینیان او ارفاق زیادی باین قبیل کشورها کرده واونخواهد کرد؟ یعنی اینکه این سرکردگان پریشان حال شده ،  با  این نامه کاری درعمل آ

  صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، چهاردهم نوامبر ۲۰۱۶:… فرقه ی رجویه که اهل مطالعات عمیق و دنبال کشف روابط علت ومعلول ها نبوده وبا هدف گیری  قسمت های ناآگاه جامعه ، به شعار دادن مشغول است ، درجریان انتخاب ترامپ سخت دچار سردرگمی شده و ه رنوشته ای را که انتخاب این سوپر میلیاردر مستقل آمریکائی را هدف ب