تظاهرات فرقه رجوی در آلمان هم منتفی شد. چرا؟

تظاهرات فرقه رجوی در آلمان هم منتفی شد. چرا؟

تظاهرات فرقه رجوی در آلمان هم منتفی شد. چرا؟محمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، دوازدهم ژوئن 2019:… سران فرقۀ رجوی بر آن شدند که این خود نمائی به ادعای از قبل اعلام شده اش! «صدهزار نفری»! سالانه را به صورت تظاهرات در دو کشور اروپائی یعنی  در بلژیک (بروکسل) در تاریخ 15 ژوئن و آلمان (برلین) در تاریخ 22 ژوئن با اختلاف یک هفته از هم برگزار کنند تا نیروهایشان و افراد اجاره ای خارجی را که هرساله می آوردند بتوانند در اینجا ها به صورت چند باره به نمایش بگذارند اما دولت آلمان نیز همچون فرانسه اجازۀ چنین تظاهراتی را به تشکیلات فرقه نداد و تمام خام خیالی هایی را که رهبران فرقه در سر پرورانده بودند با اجرا نشدن این تظاهرات بر باد رفت و تمام رشته های چندین ماهه شان پنبه شد. تظاهرات فرقه رجوی در آلمان هم منتفی شد. چرا؟ 

تظاهرات فرقه رجوی در آلمان هم منتفی شد. چرا؟بلژیک حضور فرقه تروریستی مجاهدین خلق را تحمل نکند 

تظاهرات فرقه رجوی در آلمان هم منتفی شد. چرا؟

علی رغم لابی گری های فراوانی که فرقه رجوی با دولت فرانسه انجام  داد تا بتواند شوی سالانه اش در ویلپنت پاریس را برگزار کند خوشبختانه موفق نشد که امسال اجازه این کار را بگیرد. علت اصلی آن برمی گردد به افتضاحاتی که سال قبل با همدستی دولت اسرائیل بوجود آوردند.

بعد از 15 سال که مستمر این شو را در پاریس داشتند که درواقع جشن مبارزه مسلحانه سی خرداد بود، ولی این برنامه را آغشته به سس حقوق بشر می کردند  و تحت عناوین مختلفی مانند همبستگی با قیام مردم، همبستگی با خیزش های اعتراضی ، همبستگی با مردم ایران در دفاع از حقوق بشر و دمکراسی ووو… امسال دولت فرانسه به هیچ عنوان به آنان اجازۀ این کار را نداد .

از این رو سران فرقۀ رجوی بر آن شدند که این خود نمائی به ادعای از قبل اعلام شده اش! «صدهزار نفری»! سالانه را به صورت تظاهرات در دو کشور اروپائی یعنی  در بلژیک (بروکسل) در تاریخ 15 ژوئن و آلمان (برلین) در تاریخ 22 ژوئن با اختلاف یک هفته از هم برگزار کنند تا نیروهایشان و افراد اجاره ای خارجی را که هرساله می آوردند بتوانند در اینجا ها به صورت چند باره به نمایش بگذارند . به همین دلیل بروشور تظاهرات برلین را در اوایل ماه می در دنیای مجازی پخش کردند  و توسط ارتش سایبری شروع به تبلیغ آن نمودند. اما دولت آلمان نیز همچون فرانسه اجازۀ چنین تظاهراتی را به تشکیلات فرقه نداد و تمام خام خیالی هایی را که رهبران فرقه در سر پرورانده بودند با اجرا نشدن این تظاهرات بر باد رفت و تمام رشته های چندین ماهه شان پنبه شد.

تظاهرات فرقه رجوی در آلمان هم منتفی شد

حال به خاطر این آبروریزی ها تشکیلات فرقه در آلبانی دست پیش را گرفته و رهبرانش در نشست های خودشان با اعضا دارند برای توجیه و رفع و رجوع این شکست های سیاسی زمینه چینی می کنند و قبل از هر چیز به آنها از قول مسعود رجوی «مرحوم» پیام درون تشکیلاتی می خوانند که : بله امسال ما  خودمان نخواستیم در پاریس گردهمائی برگزار کنیم و تظاهرات آلمان را هم خودمان منتفی کرده ایم .

پس از این شکست ها سران فرقه می خواستند برنامۀ تظاهرات بزرگی حداقل در پایتخت آلبانی یعنی در شهر تیرانا برگزار کنند یعنی تا جائی که بتوانند از جاهای مختلف به جای پاریس نفرات را به آلبانی ببرند. اما دولت آلبانی هم به خاطر شرایط خودش اجازۀ چنین کاری را به آنها نداد . از این رو بخاطر محدودیتهایی که با آنها مواجه شدند اکنون می خواهند برنامه ای داخل قلعۀ الموتی ( کمپ اشرف 3) در حومۀ تیرانا برگزار کنند که از لابی های آلبانی و تعدادی دیگر از سیاست بازان اجاره ای هر ساله شان برای شرکت در آن دعوت کنند و تعدادی از این افراد را که در کشورهای دیگر هستند به آلبانی و تعدادی را که در آلبانی یا جاهای دیگر می باشند برای سخنرانی به بروکسل ببرند. در ضمن در نظر دارند برای پر کردن صندلی های خالی خود همانند شیوه شان در اشرف عراق اهالی روستاهای اطراف قلعه شان در آلبانی را هم دعوت کنند تا به حیاط خلوت بسا ظاهرسازی شده و آراستۀ زندان «اشرف 3» بروند و  صندلیهای خالی گذاشته شده را برای دوربینهای بخش تبلیغاتشان پر کنند. در این رابطه الان یک ماه است که یک شرکت آلبانیایی به سفارش سران فرقه مشغول درست کردن محلی برای این به اصطلاح گردهمایی خودی و خود خندی به اصطلاح بزرگ!! توصیف شده از قبل! می باشد.

جل الخالق به اینهمه زرنگی و خرمردرندی و هوش و ذکاوت در لاپوشانی شکست و ورشکستگی!!.

تظاهرات فرقه رجوی در آلمان هم منتفی شد. چرا؟

تظاهرات فرقه رجوی در آلمان هم منتفی شد. چرا؟

تظاهرات فرقه رجوی در آلمان هم منتفی شد. چرا؟

تظاهرات فرقه رجوی در آلمان هم منتفی شد. چرا؟

تظاهرات فرقه رجوی در آلمان هم منتفی شد. چرا؟

لینک به منبع

***

مریم رجوی حشمت علوی ، اقدام علیه مصالح عالیه امریکا MEK Cult Operatives Undermining American Democracy

Ali Safavi NCRI Remember: MEK was an American excuse to invade IraqRemember: MEK was an American excuse to invade Iraq

White House MEK Trolls and the Iran CaseWhite House MEK Trolls and the Iran Case

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/فرقه-رجوی-روزنامه-نروژی-را-تهدید-میکن/

فرقه رجوی روزنامه  نروژی را تهدید میکند. چرا؟

چرا فرقه رجوی روزنامه  نروژی را تهدید میکند بهزاد صفاری ارتش خصوصی صداممحمد کرمی، وبلاگ عیاران، سی ام می ۲۰۱۹:… رسانه ها ی معتبر اروپائی که با نفرات جدا شده شروع به مصاحبه کردند ، مریم قجر و دیگر سران فرقه را وحشت برداشته است ، چون مخاطبین ملیونی دارند و دروغ های که سالیان بافته بودند در همه پنبه می شود و جامعه اجتماعی اروپا خوب از این فرقه تروریستی شناخت پیدا میکنند و این ترس و وحشت سران فرقه است …. چرا مریم قجر و سران فرقه رجوی از مصاحبه نفرات جدا شده اینقدر وحشت دارد ، مگر ما جدا شده چیزی بجز واقعیت های که دیده ایم چیز دیگری بیان می کنیم . چرا فرقه رجوی روزنامه  نروژی را تهدید میکند

چرا فرقه رجوی روزنامه  نروژی را تهدید میکند بهزاد صفاری ارتش خصوصی صدامBehzad Saffari in Iraq and Albania. Albanian Police No Match For MEK Commanders Trained By Saddam’s Mukhabarat

محمد کرمی 

چرا فرقه رجوی روزنامه  نروژی را تهدید میکند

محمد کرمی

محمد کرمی، پاریس

چندی قبل خبرنگار روزنامه اشپیگل المان مصاحبه مفصلی را با افراد جدا شده که مخالف فرقه رجوی هستند انجام داد . از از انجائی که رزونامه معروف و پرتیتراژی هست ، از سوئی دیگر معتبر هستند .موضوعاتی که انعکاس می دهند برد اجتماعی زیادی دارند . و در دنیای مجازی هم که تمامی افراد دسترسی دارند .

اخیرا خبرنگار روزنامه داگنزنارینگزلیو به نام اسکیل انگدال هم اقدام کرده باتعدادی از افراد جدا شده که مخالف فرقه رجوی هستند مصاحبه های انجام داده است .که در صدد انتشار ان می باشد . به همین دلیل فرقه رجوی به طور مشخص مریم قجر عضدانلو از زبان مشاور حقوقی خود شروع به تهدید و ارعاب روزنامه مذکور و خبرنگار کرده است . در قدم اول خواسته است که با اعمال تروریستی خیالی که در ذهن خود درست کرده بوده و توسط لابی هایش بارورش کرده است رونامه و خبرنگار را بترساند و بخاطر اینکه دروغ اش را واقعی نشان بدهد استناد می کند به روزنامه واشنگتن تایمر. (  درست یک سال قبل در مارس ۲۰۱۸ یک توطئه وسیع بمب گذاری از جانب رژیم ایران علیه محل برگزاری جشن نوروزی سال نو ایرانی در محل اقامت شان در تیرانا خنثی شد، دو تروریست اعزامی رژیم ایران همان زمان از آلبانی اخراج و ادامه تحقیقات در دسامبر ۲۰۱۸ منجر به اخراج سفیر رژیم ایران و یک مامور بلند پایه اطلاعاتی رژیم که تحت عنوان دیپلمات در آلبانی حضور داشت گردید. (واشنگتن تایمز ۲۰ دسامبر ۲۰۱۸، ضربه آلبانی به کارزار ترور رژیم ایران )….( علاوه بر تلاش برای انفجار محل برگزاری مراسم عید سال گذشته در آلبانی باید به توطئه بمب گذاری خنثی شده ۳۰ ژوئن ۲۰۱۸ در پاریس و تلاش برای ترور و جاسوسی علیه مقاومت ایران در امریکا و دستگیری دو تن از ماموران اطلاعات آخوندی در این رابطه در ۲۰ اوت ۲۰۱۸، اشاره کنم ).

چرا فرقه رجوی روزنامه  نروژی را تهدید میکند بهزاد صفاری ارتش خصوصی صدام

در قدم اول تلاش کردند با چسباندن بی سر ته مصاحبه خبرگار به موضوعاتی که بالا اشاره کردم .اما درد خودشان را این طور بیان می کنند که : (ما مطلع شدیم که آقای انگدال با برخی از مزدورن حقوق بگیر شناخته شده رژیم ایران در آلبانی مانند حسن حیرانی که خود را از اعضای سابق مجاهدین می نامد ملاقات کرده است) این بالاترین جرم است که خبرنگار انجام داده است

مریم قجر عضدانلو از قول مشاورحقوقی یا از زبان مشاورحقوقی  با زنان بی زنانی دارد سردبیر روزنامه را تهدیدبه زندان و جریمه  میکند : (  جهت اطلاع شما در همین ماه مجله اشپیگل المان که در یک مقاله کاملا جانبدارانه توسط خبرنگاری که در دام رژیم افتاده و اکاذیب برخی از این مزدوران را پوشش داده بود توسط دادگاه هامبورگ آلمان محکوم و موظف شد تا برخی از اتهامات را از همه اسناد خود حذف کند والا تا ۲۵۰۰۰۰ یورو جریمه و یا ششماه زندان خواهد شد).

دیگر تهدید از این علنی تر در قدم اول چسباند به عمل های تروریستی که در رویا هایشان پروش داده اند و استناد کرد به امام زاده واشنگتن تایمز و سپس به طور علنی تهدید می کند که اگر مصاحبه را چاپ کنید مانند اشپیگل از دست شما شکایت می کنیم که بعد هم کلی دروغ از پول و زندان کردن خبرنگار قیدمی کند در حالی که دادگاه خبرنگار را محکوم کرد که دو جمله کوتاه را حذف کند .

چرا مریم قجر و سران فرقه رجوی از مصاحبه نفرات جدا شده اینقدر وحشت دارد ، مگر ما جدا شده چیزی بجز واقعیت های که دیده ایم چیز دیگری بیان می کنیم .واقعیت تلخی که برای سران این فرقه وجود دارد این است که زمانی که ما زبان باز می کنیم با رسانه های بین المللی مصاحبه می کنیم ان دروغ های که بافته بودند در سالیان گذشته الان با این روشنگری های همه اش پنبه می شود و پته جنایت انها رو می شود . باید به مریم قجر و سران فرقه رجوی گفت الان روز خوشی شما هست باش تا صبح روشنائی بدهد که تمام اسیران از دست شماها رها می شوند و مانند خانم فرشته هدایتی و دیگران هر کدام گوشه های از جنایت شما را برملا می کنند . ما جداشدگان اسناد جنایت شما ها هستیم .گذشت ان زمان که با ضرب وشتم می توانستید نفرات را به سکوت وادار کنید ، شما کماکان در همان خط حرکت می کنید و سرتوی برف دارید

رسانه ها ی معتبر اروپائی که با نفرات جدا شده شروع به مصاحبه کردند ، مریم قجر و دیگر سران فرقه را وحشت برداشته است ، چون مخاطبین ملیونی دارند و دروغ های که سالیان بافته بودند در همه پنبه می شود و جامعه اجتماعی اروپا خوب از این فرقه تروریستی شناخت پیدا میکنند و این ترس و وحشت سران فرقه است .

چرا فرقه رجوی روزنامه  نروژی را تهدید میکند

لینک به منبع 

*** 

بهزاد صفاری مجاهدین خلق آلبانی کلاهبرداری خیانتبنده محمد صفاری و همسرم رضوان، پدر و مادر بهزاد صفاری هستیم 

Heshmat Alavi Gate , Trump and MEK” Heshmat Alavi Gate ” , Trump and MEK

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/سو-استفاده-فرقه-رجوی-از-فاجعه-سیل-برای-پ/

سو استفاده فرقه رجوی از فاجعه سیل برای پولشوئی

سو استفاده مریم رجوی مجاهدین خلق ایران از فاجعه سیل برای پولشوئیمحمد کرمی، وبلاگ عیاران، هفدهم آوریل ۲۰۱۹:… با توجه به شناخت عمیقی که از فرقه رجوی دارم و تجربه عمل کردهای ، در چنین شرایطی که پیش می آید .سریع دست به تشکیل انجمن پوشالی تحت عنوان کمک  به هموطنان داخل کشور می زنند که پوشش اصلی کار خود را درست کنند . سپس پول های سیاهی را که از راه خلاف بدست آورده اند را تحت عنوان کمک های مردمی  وارد بازار و چرخه کار می کند . این اولین بار نیست و اخرین بار هم نخواهد بود که فرقه رجوی از این  ترفند ها استفاده می کند

محمد مشیری آلمان مجاهدین خلق فرقه رجوی پولشوییپروند محمد مشیری در اف بی آی امریکا بعنوان مامور پولشویی و تغذیه تروریسم 
Mohammad Moshiri, MEK operative in Germany is known to the FBI

سو استفاده فرقه رجوی از فاجعه سیل برای پولشوئی

از فاجعه سیلی که در این چند هفته در ایران اتفاق افتاده است . مریم قجر عضدانلو نهایت سو استفاده را می برد.این بار به نام کمک به مریم سیل زده در ایران، انجمن بی مصمائی به نام : انجمن برد باری و حقوق بشر در ایران . در واقع بی مصما ترین و بی معنی ترین اسمی که می توانستند انتخاب کردند .

سو استفاده مریم رجوی مجاهدین خلق ایران از فاجعه سیل برای پولشوئیپروند محمد مشیری در اف بی آی امریکا بعنوان مامور پولشویی و تغذیه تروریسم 
Mohammad Moshiri, MEK operative in Germany is known to the FBI

البته از این نوع انجمن های بی مسما  پوششی فرقه رجوی در تمامی کشور ها دارد . بستگی به شرایط هر کشور تعداد انها کم وزیاد است . المان از جمله کشور های است که تعداد انجمن پوششی زیادی دارد . که با توجه به شرایط و موضوعات انها را علم می کند .

نکته مهم :* این است که این شماره حساب بدون هیچ نام و مشخصه ای است . ایا افرادی که می خواهند کمک مالی کنند نباید بدانند که این شماره حساب و فردی که این کار را انجام می دهد چه کسی است ؟

سو استفاده مریم رجوی مجاهدین خلق ایران از فاجعه سیل برای پولشوئیپروند محمد مشیری در اف بی آی امریکا بعنوان مامور پولشویی و تغذیه تروریسم 
Mohammad Moshiri, MEK operative in Germany is known to the FBI

بدین شکل فرقه رجوی می خواهد سر دولت المان را هم کلاه بگذارد که ردی از خود جا نگذارند .

هدف فرقه رجوی ازعلم  کردن این انجمن ها در اینطور شرایط چی است ؟

باتوجه به شناخت عمیقی که از فرقه رجوی دارم و تجربه عمل کردهایش ، در چنین شرایطی که پیش می اید .سریع دست به تشکیل انجمن پوشالی تحت عنوان کمک  به هموطنان داخل کشور می زنند که پوشش اصلی کار خود را درست کنند . سپس پول های سیاهی را که از راه خلاف بدست اورده اند را تحت عنوان کمک های مردمی  وارد بازار و چرخه کار می کند . این اولین بار نیست و اخرین بار هم نخواهد بود که فرقه رجوی از این  ترفند ها استفاده می کند و به نام مردم ایران دست به پول شوئی می زنند . هموطنان باید هوشیار باشند به هیچ عنوان مطلقا به جماعت فرق رجوی هیچ گونه کمک مالی را ندهند .

سو استفاده مریم رجوی مجاهدین خلق ایران از فاجعه سیل برای پولشوئیمحمد مشیری

فردی که این اطلاعیه در سایت المانی خودش انتشار داده است ، یکی از فرماندهان فرقه رجوی می باشد بنام محمد مشیری می باشد . بدلیل سرسپردگی مطلقی که به این تشکیلات داشت و فرماندهان مورد اعتماد شخص مسعود رجوی بود  . نام برده مدت ها در بخش سیاسی فعالیت می کرد . بدلیل شمع اطلاعاتی که داشت در بخش مالی اجتماعی فرقه رجوی در المان بود، در این رابطه ان زمانی که مجاهدین در خارج کشور هوادار های زیادی داشتند پرونده تمامی هواداران فرقه دست این فرد بود . زمانی که انجمن ایران اید لو رفت و دولت انگستان مبلغ یک ملیارد و دو ، دهم  ( ۱۰/۱٫۲میلیارد  دلار ) از پول های جمع اوری شده فرقه رجوی را بلوکه کرد ، بیش از دوسال یک اکیپی که مسئولیتش با وی بود دنبال درست کردن سند های قلابی بودند که دادگاه ثابت کنند این پولها در داخل کشور مصرف شده .در این رابطه برای خیلی از نفرات قرارگاه اشرف سابق سند قلابی صادر کردن که قبلا دراین رابطه مطلب انتشار داده ام ..مدتی در قرارگاه اشرف سابق از مسئولین نیروئی پذیرش بود ، در واقع نقش وی بازجوئی ،تخلیه اطلاعات ، کنترل امنیتی نیروها  بود که مسئول وی سر بازجو جنایت کار نادر رفیعی نژاد بود . در سال ۲۰۰۲ قبل از سقوط صدام حسین مجدد وی را به المان فرستادند . بعد از ان تاریخ رنگ عوض کرد و خود را شاعر و نویسنده قالب کرد .در ستون درباره ما ، به سایت اقای محمد مشیری مراجعه کنید سه صفحه نوشته مضحک به خورد خواننده میخواهد بدهد.فکر میکند همه مانند خود دراز گوش هستند ؟ الان هم مجدد برای پول شوئی دیگر وارد میدان شده  تعدادی عکس پتو و یک نوشته روی یکی از پتو ها نصب کرده ، به عنوان موجودی مغازه دونبش خود نشان می دهد.

سو استفاده مریم رجوی مجاهدین خلق ایران از فاجعه سیل برای پولشوئیپروند محمد مشیری در اف بی آی امریکا بعنوان مامور پولشویی و تغذیه تروریسم 
Mohammad Moshiri, MEK operative in Germany is known to the FBI

محمد کرمی

*
http://www.diezeitbruecke.de/news/1626-bei-ueberschwemmungen-in-den-nordiranischen-provinzen-golestan-und-mazandaran-und-shiraz-und-in-vielen-

(پایان)

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/روزجهانی-زن-،-جنایتی-که-بر-زنان-درون-فرق/

روزجهانی زن ، جنایتی که بر زنان درون فرقه مجاهدین خلق میگذرد

مجاهدین خلق مریم رجوی روز زن شورای ملی مقاومت ایرانمحمد کرمی، وبلاگ عیاران، یازدهم مارس ۲۰۱۹:… خانم مریم قجر عضدانلو ایا این بلوف هائی که با نام پرطمطراق حقوق بشر و حقوق زنان : ستم و سرکوب،حقوق برابری زن و مرد ……قطار می کنید .اگر واقعا به این شعار های که معتقد هستید در گام اول درون تشکیلات فرقه خود اجرا کنید بعد این نسخه را برای زنان ایران بپیچید.زنان ایرانی الان چند ده مدار از لحاط ازادی ، انتخاب  پوشش و کار ، ازادی بیان ، حق و حقوق برخودارند . ان پوشش اجباری که درون فرقه وجود دارد زنان ایران چند مطلقا ان را ندارند و نمی پذیرند.

گزارش اشپیگل آلمان از کمپ تروریستی مجاهدین خلق فرقه مریم رجوی در آلبانی و تمرین قتل و جنایت و ترورآشفته بازاری است بیا و ببین – پاسخ آقای غلامرضا شکری در رابطه با جعلیات فرقه رجوی در آلبانی

روزجهانی زن ، جنایتی که بر زنان درون فرقه مجاهدین خلق میگذرد

مریم قجر عضدانلو در پیامی که به مناسبت ۸ مارس سخن پراکنی کرده است ، انگار با دسته کور ها طرف است .در تایخ معاصر یک صد ساله ایران ،هیچ سازمان یا گروه و حزبی در ایران وجود نداشته است که مانند فرقه رجوی زنان را سرکوب و بی هویت و بی بوته نماید . زن ستیز تر مسعود رجوی و سپس سران تشکیلات این فرقه تا به حال تاریخ سیاسی ایران ندیده است .به عنوان مثال :

 ۱-  از سال ۱۳۶۸ الی ۱۳۷۰ به دستور مرحوم مسعود رجوی و فرمانده اجرائی ان مریم قجر عضدانلو ، تمامی زنان و مردان  می بایست به اجبارا  از همسران خود طلاق بگیرند.  حتی افراد مجرد چه زن و چه مرد باید همسرانی ذهنی خودشان را به اجبار طلاق می دادند!

۲- با زور و اجبار کودکان از مادران شان جدا شدند .حتی کودکان شیر خوار .که این بالاترین ضربه درمتلاشی کردن خانواده وارد کرد .تعداد زیادی از این کودکان تبدیل به بزهکاران در اروپا و امریکا شدند که بعضا سر از ناکجا اباد در اوردند که انسان شرم میکند بیش از این از سرنوشت این کودکان قدیم بیان کند.

۳- به اجبار تمامی زنان به حریم شخصی خودش مرحوم مسعود رجوی درامدند، که در واقع حرامسرای شخصی مسعود رجوی بود. هیچ یک از زنان در این رابطه از خود اختیاری نداشتند که بخواهند مخالفت کنند .

۴- به وسیله مریم قجر عضدانلو تعدادی از زنان به اتاق خواب مسعود رجوی هدایت می شدند .

۵- رحم بیش از ۱۲۰ زن را از بدنشان بیرون کشیدن ، بدون اینکه این زنان اراده ای داشته باشند

۶- اسیر گرفتن نزدیک به ۱۰۰۰ زن ، به لحاظ روحی ، روانی ، ذهنی  تبدیل کردن این زنان به مانند یک روبات ،بعضا به عنوان برده جنسی مورد استفاده مسعود رجوی درشکل های مختلف قرارمی گرفتند .پوشش این زنان از مچ دست تا گردن بایستی پوشیده می شد . روسری ها باید سفت بسته میشد که هیچ گونه موئی بیرون نمی زد. لباس های گشادی می بایست برتن می کردند که هیچ پونه برجستگی جسمی نمایان نمی شد . مطلقا در پوشش نوع لباس و رنگ ان انتخابی نداشتند فقط دو رنگ برانها حکم شده بود .

۷- برطبق دستور شخص مرحوم مسعود رجوی و سپس مریم قجر عضدانلو هر یک از این زنان بخواهند از فرقه جدا بشوند حکم انها اعدام است .بر طبق گفته جلاد خون اشام فرقه نسرین ( مهوش سپهری ) هر زنی بخواهد از این فرقه جدا بشود به دست خود این جلاد کشته میشود .همان کاری را که در زمان پدر معنوی یشان صدام حسین این جلاد خون اشام انجام داد.

۸- بر اثر مغز شوئی های که در سالیان سال درون این فرقه براین اعضا اسیر رفته است تماما را تبدیل به ربات های بی اراده و بی احساس و عاطفه کرده است.

۹- درون این فرقه تمامی افراد باید تمامی انچه که به ذهن و رویای شان می رسد حتی برای یک ثانیه ( زمان کودکی که خود را شناختن با اکنون حتی افرادی که متاهل بودن نکات زنانشوئی گذشته و ……) به ذهنشان خظور میکند را باید روی کاغذ بیاورند و در جمع روخوانی کنند .

۱۰- بزرگترین جنایتی که در حق این زنان و اسیران انجام داده است نزدیک ۴۰ سال از جامعه بشری انها را بدور نگه داشته است .( درست است که در شهر زندگی می کنند اساسا با جامعه امروزی ارتباطی ندارند)

۱۱- دختر و پسران زیر ۱۶ سال را توی درگیری ها و حملات نظامی خودشان به کشتن دادند ، کودکان از نوزاد تا بچه های که در سنین مختلف بودن را به نابودی کشاندن و ان های را که درون فرقه بردن به جای انکه کودکان بازی خود را بکنند اموزش های نظامی به انها دادند و بعضا مانند الان محمدی خودکشی کردند . اکنون مریم قجر اشک تمساح برای دخترکان ایران می ریزد.

۱۲- خانم مریم قجر عضدانلو اگر چند همسری ممنوع است  .پس با کدام منطق و دلیل شما بعضی زنان مجاهد را همراهی می کردید به اتاق خواب شوهر تان . این حرمسرائی که هیچ از شاهان ایران به حد گسترده نداشتند به دلیل شوهر شما درست کرده بود ؟ شخص شما گرداننده و سوق دهند ان زنان به سمت شوهرتان بودید ؟

خانم مریم قجر عضدانلو ایا این بلوف هائی که با نام پرطمطراق حقوق بشر و حقوق زنان : ستم و سرکوب،حقوق برابری زن و مرد ……قطار می کنید .اگر واقعا به این شعار های که معتقد هستید در گام اول درون تشکیلات فرقه خود اجرا کنید بعد این نسخه را برای زنان ایران بپیچید.زنان ایرانی الان چند ده مدار از لحاط ازادی ، انتخاب  پوشش و کار ، ازادی بیان ، حق و حقوق برخودارند . ان پوشش اجباری که درون فرقه وجود دارد زنان ایران چند مطلقا ان را ندارند و نمی پذیرند .

در پیام ۸ مارس اشاره شده کشته شدن زنانی که ارمان خواه و اهدافی داشتند ، به هیچ عنوان ربطی به تشکل فرقه رجوی و مریم قجر عضدانلو ندارد .لطفا کافی است این قدر در رابطه با زنان کشته مجاهد هم دروغ نگوید که ما ها که در جریان هستیم تهوع اور شده است . لطفا دروغ بس است ما در قرن بیست و یکم زنگی می کنیم شما هر چند درون غار هستید فکر میکنید همه ما نند شما فکر میکنند !!

***

مریم رجوی خودشیفتگی جنایت خیانت مزدوری وطن فروشیخودشیفته (خودشیفتگی یا نارسیسیسم، یک معضل روانی است)

مسعود خدابنده لوبلاگ: مجاهدین خلق فرقه رجوی به آخر خط رسیده اندتارنمای آمریکایی لوبلاگ : منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) به آخر خط رسیده اند

روز جهانی زن مجاهدین خلق شورای ملی مقاومت ایران مریم رجوی خشونت علیه زنانAre The MEK And Regime Change Finally Running Out Of Road?

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/جعل-خبر-به-اسم-دن-کوتس-توسط-فرقه-رجوی-،-م/

جعل خبر به اسم دن کوتس توسط فرقه رجوی ، مجاهدین خلق

محمد کرمی، وبلاگ عیاران، سی و یکم ژانویه ۲۰۱۹:… در این بین فرقه رجوی ، با خرمرده رندی میخواهد  از این نمد کلاهی گشاد برای خودش درست کند و تخیل ذهنی اش را به اسم اقای دن کوتس دارد انتشار می دهد. و به دروغ اخبار های خود ساخته در اروپا که میخواهند خودشان را مهم جلوه بدهند و تنها اپوزسیون نشان بدهند …

False_Flaq_Albania_Mojahedin_Khalq_Maryam_Rajavi_Cult_MKO_MEKFalse Flag Op In Albania Would Drive A Wedge Between The EU And Iran

مجاهدین خلق مریم رجوی موساد علیه منافع آلبانی و اتحادیه اروپاMossad To Use Mercenary MEK For Fatal False Flag Op In Albania

جعل خبر به اسم دن کوتس توسط فرقه رجوی ، مجاهدین خلق

جعل خبر توسط مجاهدین خلق فرقه رجوی 1

روز سه شنبه آقای دن کوتس ، مدیر کل امور اطلاعات ملی ( مدیر کل امور جاسوسی ) امریکا، رئیس سازمان سیا و ریئیس اف بی ای .در برابر کمیته اطلاعائی مجلس سنا گزارش سالانه خود را ارائه کردند . اقای کوتس در باره ایران چنین گفت*   ترجمه به صورت مختصر انجام شده است ) .

ایران به تعهدات خود به برجام وفادار مانده است . هر چند تهران تهدید کرده است که که اگر اروپا به  تعهدات خود پایبند نباشد از این معامله خارج خواهد شد .

تظاهرات پراکنده در ایران با هماهنگی با یکدیگر صورت نمیگیرند. آنها دارای رهبری مرکزی نیستند، و همچنین حمایت وسیع میان مردم ندارند .

تند روها ی ایران ، همان دولت پنهان هستند  ممکن است به دلیل فشار امریکا نیرومندتر شوند

رفتار و نفوذ ایران در منطقه تغییری نیافته است .

اگر فشار آمریکا و متحدان بیشتر شود، و ایران احساس خطر بیشتری کند، ممکن است واکنش شدیدتر و رفتار تند تری نشان دهد.

در داخل حاکمیت ایران بحث‌های زیادی درباره واکنش ایران به خروج  (غیر قانونی)  آمریکا از برجام و بی‌ عملی‌ اروپا در جریان است .

ایران ممکن است فعالیت‌های هسته‌ای خودرا افزایش دهد، اگر منافع اقتصادی که قرار بود برجام به ایران دهد را بدست نیاورد. هدف اصلی‌ چنین اقدامی فشار آوردن بر اروپا خواهد بود .

در حقیقت آنچه که آقای کوتس گفته است کاملا برعکس ادعا‌های آقای ترامپ درباره ایران است . که امروز اقای ترامپ در توییتی گفته است: ( به نظر می‌رسد آدم‌های اطلاعاتی خیلی در قبال خطرهای ایران منفعل و ساده‌لوح هستند. آنها اشتباه می‌کنند ) ! در ادامه گفته مقام‌های اطلاعاتی آمریکا هم  بهتر است به مدرسه برگردند !

در این بین فرقه رجوی ، با خرمرده رندی میخواهد  از این نمد کلاهی گشاد برای خودش درست کند و تخیل ذهنی اش را به اسم اقای دن کوتس دارد انتشار می دهد. و به دروغ اخبار های خود ساخته در اروپا که میخواهند خودشان را مهم جلوه بدهند و تنها اپوزسیون نشان بدهند در این خبر دارند صرف میکنند .همان طور که در تصاویر زیر با کادر قرمز رنگ دیده می شود دروغ های فرقه رجوی می باشد که به اسم اقای کوتس خرج کرده اند.

جعل خبر توسط مجاهدین خلق فرقه رجوی 2

جعل خبر توسط مجاهدین خلق فرقه رجوی 2

سران فرقه رجوی فراموش کرده اند که قرن بیست ویکم قرن ارتباطات است . وهمه افراد از طریق اینترنت به تمامی اخبار سراسر جهان دسترسی دارند . این محدودیت که افراد کماکان درون غار زندگی می کنند که به اخبار دسترسی ندارند . فقط درون تشکیلات فرقه است

فیلم کامل سخنرانی دن کوتس در مقابل کمیته اطلاعات مجلس سنا

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/جعل-خبر-به-اسم-نایب-رئیس-پارلمان-اروپا-ت/

جعل خبر به اسم نایب رئیس پارلمان اروپا توسط فرقه رجوی

محمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، بیست و هشتم ژانویه ۲۰۱۹:… آقای ریجارچارنسکی در سال ۲۰۱۷  به دلیل صحبت نژاد پرستانه در جلسه عمومی پارلمان اروپا به دیگر هموطن خود  که نماینده پارلمان اروپا می باشد . از نایب رئیسی پارلمان اروپا کنار گذشته شد.اما فرقه رجوی جهت خرج کردن و انتشار دادن خبر های دروغ خود به دروغ های دیگر متوصل می شود … 

List-of-Mojahedin-Khalq-martyrs-Massoud-Maryam-Rajavi-MEK-fiction-fakeآشنایی با جعلیات سازمان مجاهدین خلق ایران

جعل خبر به اسم نایب رئیس پارلمان اروپا توسط فرقه رجوی

 همان طور که در عکس زیر می بینید ،امروز یک شنبه هفت بهمن ماه فرقه رجوی خبری را با تیترریچار چارنسکی نایب رئیس لهستانی پارلمان اروپا انتشار داده بود .

جعل خبر به اسم نایب رئیس پارلمان اروپا توسط فرقه رجوی

در حالی که اقای ریجارچارنسکی در سال ۲۰۱۷  به دلیل صحبت نژاد پرستانه در جلسه عمومی پارلمان اروپا به دیگر هموطن خود  که نماینده پارلمان اروپا می باشد . از نایب رئیسی پارلمان اروپا کنار گذشته شد.اما فرقه رجوی جهت خرج کردن و انتشار دادن خبر های دروغ خود به دروغ های دیگر متوصل می شود .

جعل خبر به اسم نایب رئیس پارلمان اروپا توسط فرقه رجوی

جعل خبر به اسم نایب رئیس پارلمان اروپا توسط فرقه رجوی

لیست اسامی نایب رئیس های پارلمان اروپا می باشد که در لیست اول اسم ریچارچارنسکی وجود دارد که در سال ۲۰۱۷ می باشد و در لیست دوم ک در سال ۲۰۱۸ می باشد اسمی از وی دیده نمیشود !

این برای اولین بار نیست که فرقه رجوی که فرقه رجوی از این شیوه ها استفاده می کند .

بعد از افشاگری روزنامه اسپانیائی که فرقه رجوی به حزب راست گرائی اسپانیا کمک مالی کرده است و از سوئی هم این اقا به دلیل صحبت های نژاد پرستانه از معاونت پارلمان اروپا کنار نهاده شده است . چه رابطه ای بین فرقه رجوی و راسیست ها وجود دارد ؟

بیشترین شرح در عکس ها دیده می شود .

نفوذ مجاهدین خلق فرقه تروریستی رجوی در انتخابات اسپانیا

چه رابطه ای ما بین این راسیست ها و نژاد پرست ها وجود دارد ؟؟ الخو ویدال کوادراس ؛ ریچارچارنسکی ، مریم قجر عضدانلو

محمد کرمی

 تظاهرات فرقه رجوی در آلمان هم منتفی شد

*** 

همچنین: