تظاهرات مردم اصفهان و پارس خوابیده رجوی ها

تظاهرات مردم اصفهان و پارس خوابیده رجوی ها

تظاهرات مردم اصفهان مجاهدین خلق و رجوی هاعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، بیست و دوم نوامبر 2021:… فرقه بی صاحب رجوی در  ایستگاه آخر عمر خود هم دست از دروغ گویی بر نداشته و طبق معمول هر اتفاقی که در رابطه با ایران می افتد با شیادی و مزورانه ترین  شیوه ابراز می خواهد آن را به نفع خود مصادره  و طبق همیشه به خرمنی از  دروغ و ریا رو می آورد. آخر کسی نیست از این مریم رجوی بپرسد، ای عجوزه، تظاهرات مردم اصفهان به شما چه ربطی دارد که شوهر فراری و قایم شده در سوراخ موش، باز هم هوایی شده و بادی از خود در کرده و در این رابطه پیام داده است. ربط دادن اعتراض مسالمت آمیز مردم اصفهان یا اعتراض خوزستان چه دردی از شما دوا خواهد کرد!

مریم رجوی عربستان تروریسم را محکوم می کنیم. حامیان تروریسم را هم محکوم کنیم (دو مطلب بیاد قربانیان بارسلون)ا

تظاهرات مردم اصفهان و پارس خوابیده رجوی ها

عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، 21.11.2021

تظاهرات مردم اصفهان مجاهدین خلق و رجوی ها

فرقه بی صاحب رجوی در  ایستگاه آخر عمر خود هم دست از دروغ گویی بر نداشته و طبق معمول هر اتفاقی که در رابطه با ایران می افتد با شیادی و مزورانه ترین  شیوه ابراز می خواهد آن را به نفع خود مصادره  و طبق همیشه به خرمنی از  دروغ و ریا رو می آورد. آخر کسی نیست از این مریم رجوی بپرسد، ای عجوزه، تظاهرات مردم اصفهان به شما چه ربطی دارد که شوهر فراری و قایم شده در سوراخ موش، باز هم هوایی شده و بادی از خود در کرده و در این رابطه پیام داده است. ربط دادن اعتراض مسالمت آمیز مردم اصفهان یا اعتراض خوزستان چه دردی از شما دوا خواهد کرد!

مردم ایران بیگانه پرست نیستند  و نخواهند بود. هر وقت ذره ای احساس کنند که دشمنان مردم ایران از چیزی که انجام می ‌دهند سؤاستفاده خواهند کرد آن مسیر را سد خواهند نمود. بنظر من تنها شاخص کل مردم ایران که باید به آن اشاره کرد نفرت و انزجار بی حدی است که از رجوی و سران جانی و ضد مردمی ایران دارند و خواهند داشت و این واقعیت بر هیچ کس پوشیده نیست، هر چه این فرقه در لجن خودفروشی و  مزدوری بیشتر فرو می ‌رود نفرت و انزجار مردم هم نسبت به آن افزایش خواهد یافت به خصوص الان که در آلبانی در انتظار ایستگاه پایانی عمر تشکیلاتی تروریستی خود نشسته و در ‌ وانفسای غرق شدن خود دست و پا زدن  و تقلاي جنون آميزي را تجربه مي كنند.

مريم رجوى؛ سيلزدگان و وضعيت تشكيلات مجاهدین خلق در آلبانى

رجوی که در جعل واقعیات متبحر است و فکر می ‌کند از کاهی به نفع خود به دروغ کوهی بسازد و به دروغ هر نکته و پارامتری در رابطه با مردم ایران را به نفع فرقه خود مصادره کند، سخت در اشتباه است. الان دنیای واقعیات و ارتباطات است و به دروغ نمی‌شود یک سناریویی ساخت که مردم فریب بخورند.

دم زدن از کانون های شورشی که مدعی هستید در ایران دارید و آماده سرنگونی و قیام هستند، برای مردم ایران پشیزی ارزش ندارد و مردم ایران به قاتلین فرزندان خود جواب مطمئنی داده اند و آن هم این است، ای رجوی ملعون به دروغ ادعایی در ایران سرافراز نداشته باش، این مهد شیران جای مزدور و شغال و خودفروش نیست. اگر ادعای کانون شورشی و هوادار در ایران دارید یک تظاهرات در حمایت از خود راه بیندازید تا مردم دنیا بفهمند که شما در ایران پایگاه اجتماعی دارید!

شما حتی به شماره انگشتان دست و پا هم نیروی فدایی در ایران ندارید و گر نه برای اثبات خود آن ها را به قربانگاه می فرستادید تا در حمایت از شما یک شعار به نفع تان در اعتراضات سر داده و خود نیز آن را در دستگاه تبلیغاتی تا یک سال در بوق خبری نگه می داشتید و ادعای نشستن عنقریب بر تخت سلطانی داشتید.

آقای رجوی، با تجربه ای ربع قرنی که در تشکیلات شما و از شما داشته ام، تنها عصای زیر بغل آخوندها بوده اید و لاغیر، چرا که در هر سر فصلی در اعتراضات مردمی برای بهبودی وضعیت رفاهی و معیشتی خود، شما بودید که با گام گذاشتن دروغین در درون آن و به زعم خود مصادره آن به نفع فرقه، این مردم بودند که به خاطر نفرت از شما و سؤاستفاده شما از خواسته قانونی و به حق آن ها، مجبور به سکوت شدند و شما ناجوانمردانه و به شیوهای رذیلانه فقط خودت را می خواستید مطرح کنید برای اربابان و دشمنان مردم ایران و لاغیر.

سازمان مجاهدین خلق، منفورترین در طول تاریخ ایران

خانم رجوی، واقعیت چیزی است که دیگر نمی ‌شود با دروغ و ریا و توپ و تشر و سخنان بیهوده و پوچ در رابطه با ایران، تنظیم کرد و مانند گذشته با فریب افکار کسانی به خصوص افراد در اسارت تشکیلاتی تان در قلعه ماینز، آن ها را فریب داد و سرگرم کرد و بقاء عمر برای خود خرید.

خانم رجوی، دیگر نه حمایت دلار بگیران جنگ طلب آمریکایی و اروپایی در سخنرانی به نفع شما و نه حمایت سازمان های جاسوسی و نه حمایت برخی از شیوخ عقب مانده و مرتجع عرب، دردی از شما دوا نخواهد کرد. تنها راه و‌ مسیری که در چشم انداز دارید، دقمرگ شدن از ابهت و سرافرازی مردم ایران و قدرت و توان بازدارندگی ملی در برابر اربابان رو به زوال شماست. با سیلی روی خود را سرخ نگه ندارید. خیمه شب بازی راه انداختن با خرج‌های هنگفت برایتان فایده ندارد. تبلیغ دادگاه و ربط آن به نفع خود جز ماهیت تروریستی شما را بر ملا نخواهد کرد. فقط منتظر دادگاه اصلی ملت ایران باش که خود و شوهر خائن ات در آن به محاکمه کشیده شوید و از ترس آن شب و روز ندارید.

حتی دیگر این ترفندها برای سرپا نگه داشتن تشکیلاتت و مغزشویی اسیران، جز تمرد و نافرمانی و فرار عایدی نخواهد داشت و این شما هستید که روز به روز زیر فشار فروپاشی دقمرگ خواهید شد.

پاینده باد ایران سرافراز و قدرتمند

نابود باد رجوی

„پایان“

لینک به منبع

تظاهرات مردم اصفهان و پارس خوابیده رجوی ها 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/بحران-خوزستان-و-پیام-رجوی/

بحران خوزستان و پیام رجوی

بحران خوزستان و پیام رجویعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، بیست و هفتم ژوئیه 2021:… یادآوری می کنم، عدو شود سبب خیر. از وقتی که مردم فهیم خوزستان فهمیدند که دشمنان ایران به خصوص فرقه کثیف رجوی می خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند و شعار تجزیه در سر دارند به محکومیت اغتشاش گران و جدایی صف خود از آنان پرداخته و عده قلیل مزدبگیر و وطن فروش که اقدام به کشتار و تخریب نمودند توسط مردم شناسایی و معرفی شده اند و رجوی بداند که سرنوشت محتومش همان به دست عدالت سپرده شدن خود و زن هرزه و دیگر سران جانی اش به دست عدالت است و هیچ وضعیت دیگری باعث منتفی شدن این واقعیت نخواهد شد. بحران خوزستان و پیام رجوی 

بحران خوزستان و پیام رجویسازمان مجاهدین خلق، منفورترین در طول تاریخ ایران

بحران خوزستان و پیام رجوی

عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، 25.07.2021

عبدالکریم ابراهیمی

آقای عبدالکریم ابراهیمی

بحران بى آبی در خوزستان و فشار بر گرده مردم اين خطه از سرزمینم بسی سخت و طاقت فرسا است. مطالبه به حق مردم در اعتراض قانونی به خاطر این بحران کوچکترین تحرک مردم فهیم و ایران دوست خوزستان مقاوم و خطه زرخیز ایران است که باید به فوریت رسیدگی و معضل مردم آن حل شود. خوزستان یکی از پر آب ترین استان‌های ایران است و ننگ و نفرین بر دولتی که در رأس قدرت بوده و با بی لیاقتی و بی تدبیری و بی ‌توجهی در اداره حکومت که از طرف دیگر رشد فساد و دزدی و غارت گری را به همراه خود داشته  باعث این معضل مردم گردیده است لذا به حق است علاوه بر رفع فوری این مشکل، مسببین این وضعیت به دادگاه کشیده شوند و تاوان بی لیاقتی و فساد و بی مسئولیتی خود را بدهند.

شایسته نیست مردم شریف و وطن پرست خوزستان با چنین وضعیتی مواجهه شوند. لیاقت این خطه از ایران آباد ترین نقطه از کشور به هر لحاظی باید مد نظر قرار گیرد و امکانات وسیع برای آبادانی این استان صرف شود چون لایق ترین مردم و سرزمین زر خیز ایران است. اعتراضات امروزه این استان و خشم مردم از وضعیت موجود درس عبرتی برای حکومت باشد که مردم این خطه ایران وطن پرست بوده و هستند و تا پای جان برای این وطن جنگیده و کشته داده اند و امروز هم اعتراضشان به وضع موجود، اعتراض به بی توجهی و فسادی است که گریبانگیر آنان شده است.

لذا به قول بزرگان و سران قبایل و عشایر خوزستان اعتراض آنان مسالمت آمیز بوده و هست و خواهد بود و مردم این خطه وطن پرست ترین هستند، خشونت‌های ایجاد شده و خسارت به مردم و اموال عمومی کار مطالبین از وضعیت موجود نیست. کشتار سازی و به آتش کشیدن و شعار جدایی این سرزمین کار دشمنان مردم ایران بوده و مطمئناً راه به جایی نخواهد برد.

ایران ستیزان و بیگانه پرستان و مزدوران باید بدانند که ایران هیچوقت تجزیه نخواهد شد و شعار عربستانی سر دادن چند نفر جیره خوار و مزدور نمیتواند خللی در اراده مردم وطن دوست ایران به خصوص خوزستان در بحران بی آبی شود. البته دشمنان و خودفروشان مردم ایران به دنبال ماهی گرفتن از آب گل آلود هستند و تجزیه ایران را در سر می پرورانند اما مردم ایران را نشناخته اند و هیچوقت این خواب آشفته شان تعبیر نخواهد شد و این اربابانشان هستند که شقه و پاره می ‌شوند و نه مردم میهن پرست و سرزمین پاک ایران.

در باره وطن فروش ترین دشمنان ایران باید به فرقه رجوی اشاره کرد که چگونه مزورانه اشک تمساح برای مردم خوزستان می ریزد و از زیر زمین و در تونل موش رهبر آن یعنی مسعود رجوی برای مردم خوزستان پیام قیام و خشونت و کشت ‌و کشتار می فرستند و کانون های شورشی نداشته اش را فراخوان به دستور می ‌کند.

حال باید به این جرثومه های خباثت و ترور و کشت و کشتار و سیاهی و تباهی گفت که شما به اربابان رو به زوال خود به چسپید و دلارها را در کیسه شان بریزید شاید فرجی باشد برای جلوگیری از استردادتان به مردم ایران و محاکمه عادلانه تان به خاطر نیم قرن خون ریزی و کشت و کشتار و خود فروشی و مزدوری برای بیگانه بر علیه سرزمین قبل خودتان.

یادتان باشد که حتی با این ترفندها و پیام های پوچ و بی محتوا حتی یک نفر در تشکیلات خودتان به آن وقعی نخواهد نهاد چه رسد به بیرون از اسرای در چنگال خونین تان.

یادآوری می کنم، عدو شود سبب خیر. از وقتی که مردم فهیم خوزستان فهمیدند که دشمنان ایران به خصوص فرقه کثیف رجوی می خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند و شعار تجزیه در سر دارند به محکومیت اغتشاش گران و جدایی صف خود از آنان پرداخته و عده قلیل مزدبگیر و وطن فروش که اقدام به کشتار و تخریب نمودند توسط مردم شناسایی و معرفی شده اند و رجوی بداند که سرنوشت محتومش همان به دست عدالت سپرده شدن خود و زن هرزه و دیگر سران جانی اش به دست عدالت است و هیچ وضعیت دیگری باعث منتفی شدن این واقعیت نخواهد شد.

با آرزوی رفع وضعیت موجود برای خوزستان عزیز و آبادانی سرزمینم ایران و نابودی فرقه کثیف و خودفروش رجوی و دیگر وطن فروشان خواهان تحریم مردم و سرزمینم ایران.

„پایان“

بحران خوزستان و پیام رجوی

***

 مسعود خدابنده ترور و حقوق بشر با انتخابات ایرانرابطه تجزیه طلبی ، مبارزه مسلحانه ، ترور و حقوق بشر با انتخابات ایران

***

همچنین: