تعهد سرنگونی عقب افتاد . تقصیر کانونهای شورشی است

تعهد سرنگونی عقب افتاد . تقصیر کانونهای شورشی است

تعهد سرنگونی عقب افتاد . تقصیر کانونهای شورشی استغفور فتاحیان، انجمن نجات از فرقه ها، پاریس، سی ام سپتامبر 2020:… طبق این خبرها در فرقه فریب کار رجوی طی نشستی که با حضور مریم قجر و تعدادی از سردمداران این باند جنایت کار برگزار شده بود زمانی که در همین نشست مریم قجر موضوع کانونهای موهوم شورشی را پیش می کشد و با آب و تاب از انها تعریف می کند بلافاصله مهدی ابریشمچی یا همان مهدی دلال که خود را مسئول کل کانونهای موهوم شورشی می داند لنگ لنگان خود را به میکروفن می رساند و به مریم قجر می گوید که مسئولین کانونهای شورشی در داخل کشور پیام دادند و خواهش کردند که به مسعود رجوی بگوید که زمان سرنگونی امسال را برای چند سالی عقب بیاندازد چون ما در این زمینه کم کاری داشتیم و به این تعهدی که مسعود برای ما گذاشته بود نمی توانیم برسیم و می خواستیم خواهش کنیم که زمان سرنگونی را عقب بیاندازند. تعهد سرنگونی عقب افتاد . تقصیر کانونهای شورشی است 

تعهد سرنگونی عقب افتاد . تقصیر کانونهای شورشی استپیام احمقانه مسعود رجوی و کمدی کلاسیک سرنگونی اش

تعهد سرنگونی عقب افتاد . تقصیر کانونهای شورشی است

درخواست در داخل فرقۀ رجوی: سال سرنگونی را به سالهای آینده موکول کنید!!

نوشتۀ شده توسط غفور فتاحیان عضو قدیمی جداشده از فرقۀ رجوی

خبرهای رسیده از دوستانی که اخیرا از فرقۀ رجوی در آلبانی جدا شده اند حاکی از زمینه سازی سران فرقۀ برای اعلام به تأخیر انداختن صدمین بار زمان سرنگونی رژیم این بار با دخیل بستن به کانون های موهوم شورشی است.

طبق این خبرها در فرقه فریب کار رجوی طی نشستی که با حضور مریم قجر و تعدادی از سردمداران این باند جنایت کار برگزار شده بود زمانی که در همین نشست مریم قجر موضوع کانونهای موهوم شورشی را پیش می کشد و با آب و تاب از انها تعریف می کند بلافاصله مهدی ابریشمچی یا همان مهدی دلال که خود را مسئول کل کانونهای موهوم شورشی می داند لنگ لنگان خود را به میکروفن می رساند و به مریم قجر می گوید که مسئولین کانونهای شورشی در داخل کشور پیام دادند و خواهش کردند که به مسعود رجوی بگوید که زمان سرنگونی امسال را برای چند سالی عقب بیاندازد چون ما در این زمینه کم کاری داشتیم و به این تعهدی که مسعود برای ما گذاشته بود نمی توانیم برسیم و می خواستیم خواهش کنیم که زمان سرنگونی را عقب بیاندازند.

در این حال تعدادی ازنفرات که می دانند کانون شورشی دروغ و فریبی بیش نیست با کنایه به همدیگر می گویند که قبلا در اشرف خود رجوی سال به سال ما را به هوای سرنگونی سر کار می گذاشت حالا نوبت کانونهای شورشی رسیده که ما را سرکار بگذارند.

بهانه جدید مریم رجوی و استراتژی جدید سرنگونی

البته این خیزبرداشتن مهدی دلال برای رفع و رجوع و ماستمالی غلطی که رجوی کرده و سال 2020 را سال سرنگونی اعلام کرده از قبل طی یک سناریو هماهنگ شده بود.

یادآوری می شود که چند ماه پیش، مسعود رجوی طی پیامی از قبر ناپیدایش سال 2020 را سال سرنگونی اعلام کرد. البته ناگفته نماند که رجوی گور به گور شده از چهل سال پیش تاکنون هر سال ایرانی را سال سرنگونی اعلام می کرد و بعد از اینکه دید همیشه حسابش غلط از آب در می آید و باز هم کفگیر سرنگونیش به ته دیگ خورد با دجاللیت و فریب کاری سال میلادی را جانشین سالهای ایرانی برای سرنگونی کرد.

اکنون که سال میلادی اعلام شده توسط رجوی تا چند ماه دیگر به پایان می رسد و در نتیجه انتخابات امریکا هم نزدیک است از این رو مرحوم و دار و دسته اش به فکر حیله و فریبکاری دیگر افتادند که همان استفاده از کانونهای موهوم شورشی است که هیچ هزینه و خرجی برای فرقه صاحب مرده ندارد.

و این همه فریب کاری و علم کردن کانونهای شورشی فقط برای نگه داشتن تعدای افراد سالخورده و اسیر درتیمارستان البانی است که در انتظار مرگ نشسته اند تا به این وسیله به آنها روحیه بدهد و فردا کسی طلبکار رجوی و سیستم تشکیلاتی اش نشود که بگوید سرنگونی امسال چی شد؟

بنابراین از همین حالا زمینه سازی را شروع کرده اند تا بعد از انتخابات امریکا این تصمیم به تآخیر سرنگونی را به صورت رسمی و علنی اعلام کنند چون فرقه رجوی روی دولت ترامپ سرمایه گذاری کرده به خیال اینکه اگر ترامپ رئیس جمهور شود مریم را روی دوش جان بولتون به تهران می برد. البته جان بولتون را مثل یک حیوان دم بریده از کاخ سفید بیرون انداختند و فکر کنم در انتخابات بعدی هم ترامپ را بیرون می اندازد و این بار مثل همیشه رجوی می ماند و حوضش. البته رجوی که از رو نمی رود و فردا فیل دیگری را هوا می کند و این سریال تا زمانی که تمام سالمندان فرقۀ رجوی در آلبانی به کام مرگ کشیده شوند ادامه خواهد داشت. بویژه که در حال حاضر بیماری کرونا سراسر خانه سالمندان فرقۀ رجوی موسوم به اشرف سه در آلبانی را فرا گرفته است.

غفور فتاحیان پاریس 30 09 2020

لینک به منبع

جنگ مسلحانه فرقه رجوی و لق لق زبان هوشنگ اسدیان

تعهد سرنگونی عقب افتاد . تقصیر کانونهای شورشی است

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مریم-رجوی-سرنگونی-را-به-2021-موکول-کرد/

مریم رجوی سرنگونی را به 2021 موکول کرد

مریم رجوی سرنگونی را به 2021 موکول کردغفور فتاحیان، انجمن نجات از فرقه ها، پاریس، اول ژوئن 2019:… طبق خبرهای رسیده از داخل قلعۀ اشرف سه توسط کسانی که اخیرا موفق به فرار از این زندان شده اند؛ مریم قجر در یکی از این نشستها گفته: مطمئنا رژیم تا سال 2021 سرنگون می شود! به دنبال آن یکی از افراد پشت بلندگو رفته و می گوید: خواهر مریم چرا دروغ می گویید؟ شما همیشه دو سال دو سال سرنگونی را تمدید می کنید، مگر شما بچه گول می زنید؟ شما به شعور همه مان دارید توهین می کنی. مریم رجوی سرنگونی را به 2021 موکول کرد . 

مریم رجوی سرنگونی را به 2021 موکول کردوعده سرنگونی از رجوی و ترکی الفیصل تا بولتون و بهزاد نظیری

مریم رجوی سرنگونی را به 2021 موکول کرد

اعلام سرنگونی توسط مریم قجر به بعد از 2021 موکول شد!!

نوشتۀ غفور فتاحیان عضو قدیمی جداشده از فرقۀ رجوی

01062019

غفور فتاحیان

غفور فتاحیان پاریس

با موضع گیری ترامپ در توکیو و همچینن دیگر موضع گیریهای ترامپ مبنی بر اینکه آمریکا دنبال جنگ نیست رئیس جمهور آمریکا آب پاکی روی دستان سیاه مریم رجوی و شرکایش که کیسۀ بسیار گشادی را برای رسیدن به قدرت در همین امروز و فردا دوخته بودند ریخت و با این موضع گیری ترامپ بدجوری پوزۀ مریم قجر به خاک سیاه مالیده شد و این هم همانند هزاران تحلیل های غلط فرقه رجوی خالی و پوچ از آب در آمد.

به همین علت مریم قجر و سرمداران فرقه در خانۀ سالمندان موسوم به اشرف سه برای نگه داشتن اسیران کهنسال و بیمار انواع نشستهای پیاپی برگزار کرده و می کنند که طی آنها با هزار تحلیل آبکی و قسم و آیه به آنها می گویند: «باز هم صبر کنید امسال نشد سال دیگر!! دیر و زود دارد ولی سوخت و سوز ندارد!! بالاخره این رژیم تا قیامت که نمی ماند سرانجام سرنگون می شود!! و…. » ولی جالب این است که هرچه سوخت و سوز بوده در این طرف دامن فرقۀ رجوی و مریم قجر را گرفته و تمام تحلیلها و برگها و حسابهایشان سوخته است!.

طبق خبرهای رسیده از داخل قلعۀ اشرف سه توسط کسانی که اخیرا موفق به فرار از این زندان شده اند؛ مریم قجر در یکی از این نشستها گفته: مطمئنا رژیم تا سال 2021 سرنگون می شود! به دنبال آن یکی از افراد پشت بلندگو رفته و می گوید: خواهر مریم چرا دروغ می گویید؟ شما همیشه دو سال دو سال سرنگونی را تمدید می کنید، مگر شما بچه گول می زنید؟ شما به شعور همه مان دارید توهین می کنید. این اعتراض منجر به تشنج در نشست با حملۀ فالانژهای رچوی به آن فرد شده و نشست بهم می خورد و مریم رجوی ناچار به ترک نشست و فرار از اشرف سه به هتل محل اقامتش در تیرانا می شود.

مریم رجوی با دادن رشوه های صدهزار دلاری به جان بولتون او را واداشت که اعلام کند امسال بین ایران و امریکا جنگ می شود و مریم هم بر دوش جان بولتون و جولیانی به تهران می رود ولی با این موضع گیری ترامپ مریم دوچار سکته ناقص شد!

به اعتقاد من شاید جان بولتون توسط ترامپ کنار گذاشته شود آنوقت است که مریم رجوی سکته کامل را استارت خواهد زد!

حال که مریم رجوی این جاودگر پیر مکار شکست سختی خورد است برای جلوگیری از فرار و ریزش اسیرانش در خانۀ سالمندان در آلبانی به فکر چاره افتاده و می خواهد و با رفع و رجوع صحبت های ترامپ و سانسور قسمت هایی از آن در سایت فارسی زبان فرقه رجوی بگوید که بدلیل نزدیک بودن زمان انتخابات امریکا ترامپ فعلا وقت ندارد که وارد جنگ شود و به همین دلیل طرح جنگی خودش را برای سال بعد از انتخابات موکول کرده است!!

این حال و روز یک فرقۀ وارفته و درمانده است که برای رسیدن به قدرت آویزان ترامپ شده در حالیکه برفرض جمهوری اسلامی هم توسط امریکا سرنگون شود مگر مردم ایران اجازه می هند که مریم رجوی قدمش را به مرزهای ایران نزدیک کند؟ چه رسد به اینکه بگذارند بر دوش بولتن جان قهرمانش به تهران برود! البته خود مریم و سران علیل فرقه به خوبی بر این امر وقف هستند.

این هم ناگفته نماند که خود مرحوم مسعود رجوی در سال هفتاد و چهار در یک نشست گفت: «آمریکا هیچ وقت و در هیچ زمانی حملۀ نظامی به ایران نمی کند نه الآن و نه صد سال دیگر و به همین خاطر است که من انقلاب مریم را انتخاب کردم…»!!. این هم نمونۀ دریوزگی آن مرحوم بود که در هر مقطعی از یک موضوعی برای به اسارت کشیدن و نگه داشتن اسیران کهنسال استفاده می کرد.

اما تنها کسی که در این معرکه جیپش را پر از دلار کرد جان بولتون بود که فرقه رجوی را حسابی دوشید.

آری این است سرنوشت فرقه ای خیانت کار، پس: فاعتبروا یا أولو الأبصار!!…

مریم رجوی سرنگونی را به 2021 موکول کرد

لینک به منبع

***

مریم رجوی سرنگونی را به 2021 موکول کردسرنگونی ؛ استراتژی یا وسیله فریب اعضا 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/اخراج-رجوی-از-فرانسه-مریم-رجوی-ممنوع-ا/

اخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود شد

اخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود استانجمن نجات از فرقه ها، پاریس، بیست و نهم اوت 2020:… اطلاعات بدست آمده نشان می دهد که مریم رجوی و تعدادی از مسئولین مجاهدین خلق از جمله مهدی ابریشمچی از فرانسه اخراج شده اند. دلیلی که مقامات فرانسه ارائه می دهند اینست که آنان به این خاطر در خاک فرانسه پذیرفته شده و تاکنون اخراج نگردیده بودند که نمی توانستند به کشور خود بازگشته یا جای دیگری اقامت داشته باشند اما در حال حاضر این افراد محل استقرار دائمی در آلبانی دارند و لذا اقامت آنان در فرانسه موضوعیتی ندارد. مقامات فرانسه مطلع شده اند که مریم رجوی یک مقر بزرگ جدا از اردوگاه مجاهدین خلق در نزدیکی تیرانا را در اختیار دارد. اخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود شد

Maryam Rajavi AlbaniaAlbania Accession TO EU – Open Letter to the Negotiators

اخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود شد

مریم رجوی قصد داشت احسان بیدی را از آلبانی اخراج کند، اما خودش از فرانسه اخراج شد.

نجات از فرقه ها

جمعه 28اوت 2020

خبرهای رسیده حاکی از آنست که چندی پیش مریم رجوی و همراهان قصد بازگشت و آمدن به پاریس از تیرانا را داشتند که از ورود آنان توسط مقامات فرانسوی ممانعت به عمل آمد و به آلبانی بازگردانده شدند. این موضوع بعد از تبانی و توطئه تروریستی ناموفق فرقه رجوی و برخی مسئولین فاسد در دولت آلبانی برای اخراج احسان بیدی از این کشور اتفاق افتاد.

اخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود است

اطلاعات بدست آمده نشان می دهد که مریم رجوی و تعدادی از مسئولین مجاهدین خلق از جمله مهدی ابریشمچی از فرانسه اخراج شده اند. دلیلی که مقامات فرانسه ارائه می دهند اینست که آنان به این خاطر در خاک فرانسه پذیرفته شده و تاکنون اخراج نگردیده بودند که نمی توانستند به کشور خود بازگشته یا جای دیگری اقامت داشته باشند اما در حال حاضر این افراد محل استقرار دائمی در آلبانی دارند و لذا اقامت آنان در فرانسه موضوعیتی ندارد. مقامات فرانسه مطلع شده اند که مریم رجوی یک مقر بزرگ جدا از اردوگاه مجاهدین خلق در نزدیکی تیرانا را در اختیار دارد.

سازمان مجاهدین خلق مدتی است از طریق لابی های خود تلاش می کند تا جلسه ای با حضور مریم رجوی در بروکسل و پارلمان اروپا برگزار نماید که تاکنون موفق نشده است. به برگزار کنندگان اطلاع داده شده که او جزو کسانی است که حق ورود به پارلمان اروپا را ندارند. ظاهرا هیچ یک از کشورهای اتحادیه اروپا اجازه ورود به وی و مسئولین سازمان را نمی دهند و به این ترتیب او عملا از اتحادیه اروپا هم اخراج شده است.

یک منبع آگاه اطلاع داد که اتحادیه اروپا حضور یک فرقه تروریستی در خاک اروپا را یک تهدید امنیتی بالقوه می داند و تلاش می کند تا سران فرقه رجوی را از کشورهای اتحادیه اروپا دور نگاه دارد. این منبع همچنین اظهار داشت که لابی مجاهدین خلق فشار فوق العاده ای را وارد می آورند که مریم رجوی حداقل یک سفر یکی دو روزه به بروکسل داشته باشد تا نگویند از اتحادیه اروپا اخراج شده و او بتواند بگوید خودش تصمیم گرفته تا به آلبانی منتقل شود.

آلبانی سالهاست که خواهان ورود به اتحادیه اروپا می باشد اما تاکنون به دلیل موارد فساد گسترده در سیستم اجرایی و قضایی و پلیس موفق نشده و حضور یک فرقه تروریستی در این کشور هم به این دلایل افزوده گردیده است. این موضوع عملا آلبانی را بر سر دوراهی قرار داده که یا همچنان به حمایت از فرقه تروریستی رجوی ادامه دهد یا برای ورود به اتحادیه اروپا تلاش نماید.

همچنین اطلاعاتی کسب شده است که نشان می دهد دولت آمریکا مدتی است کلا به مسئولین مجاهدین خلق از جمله محمد محدثین که مدام به این کشور تردد داشت ویزا نمی دهد و تمام تلاش لابی های این سازمان در آمریکا بی فایده بوده است چرا که اسامی این افراد در لیستی قرار گرفته است که رسما به دلایل امنیتی حق ورود به آمریکا را ندارند

نجات از فرقه ها

لینک به منبع

اخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود شد

***

اخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود استتابلوی ورود ممنوع پارلمان انگلیس مقابل منافقین

اخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود استبریتانیا مجددا تقاضای لرد لابی گر برای ویزای رجوی را رد کرد.
چرا مریم قجررجوی دروغگو ی شیاد و متخصص برگزاری کنفرانس های تقلبی را به انگلیس وامریکا راه نمی دهند؟

اخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود استمشاور سیاسی پارلمان اروپا: باید به نقش انگلی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در ساختمانهای پارلمان پایان داد

همچنین: