تفاهم اتمی و آینده تاریک برای فرقه رجوی (عاقبت رجوی سناریویی همچون اوجلان یا ریگی؟)

تفاهم اتمی و آینده تاریک برای فرقه رجوی (عاقبت رجوی سناریویی همچون اوجلان یا ریگی؟)

میرباقر صداقی مجاهدین خلق فرقه رجویمیر باقر صداقی، ایران ستارگان، هفتم آوریل 2015:… تفاهم هسته ای امروز ایران با دولتهای بزرگ جهان نشان از شکستن شیشه عمر رجویست بن بست فعلی خط و خطوط فرقه رجوی , خاطره دستگیری عبدالله اوجلان و عبدالمالک ریگی را برای انسان تداعی میکند اشتباهات مکرر و مداوم استراتژیکی اهرمهای نفوذ این فرقه بر مقدرات خود را به شدّت ضعیف کرده است دیگر تاریخ را نمیتوان به عقب …  

مجاهدین خلق فرقه رجوی تروریسمسال جدید ، نتایج مذاکرات هسته ای ، و فرقه رجوی

لینک به منبع

تفاهم اتمی و آینده تاریک برای فرقه رجوی

همه ما خوب میدانیم بعد از سقوط صدام حسین هم تاکتیک و هم استراتژی فرقه رجوی حمایت و تشویق جناههای جنگ طلب آمریکا برای حمله به ایران بوده است , چنانکه قبلا هم گفته ام عظام فرقه رجوی از پیسی ناشی از عدم مشروعیت مردمی و اجتماعی به نوکری و غلامی اجنبی آویخته اند و در حرکت موازی با عناصر جنگ طلب جمهوری خواه در بی ناموسی سیاسی گوی سبقت را از همه ربوده اند .

پایان جنگ ایران و عراق شکست استراتژی جنگ آزادیبخش نوین و ریزش شدید نیرو و نهایتا سقوط دولت صدام حسین وشتاب گرفتن هر چه بیشتر ریزش نیرو و ادامه دار شدن آن .

ریزش نیرو پاشنه آشیل تشکیلات, ریزش نیرو بیش از 15 سال است که موجودیت فرقه مخرب و مخوف رجوی را هدف قرار داده است تشکیلات فرقه رجوی تنها راه فرار و حفظ موجودیت خود را دراین سالیان فقط در انقباظ و بسته نگه داشتن تشکیلات یافته است با بهانه های از قبیل انقلاب ایدئولوژیک , طلاقهای اجباری , عدم ارتباط با دنیای آزاد و خانواده , سرکوبی آزدایها فردی اعضا , شکنجه و از بین بردن اعضای ناراضی , خرد کردن شخصیت فردی , برده گی و بنده گی و اسارت وگروگان گرفتن اعضا در کمپ اشرف و لیبرتی و تیرانا و بستن راه خروج برای همه و سرمایه گذاری روی جنگ فرضی ایران و آمریکا توهمی که تنها ناشی از مالیخولیا ی ذهنی مسعود رجوی است در دستگاه فکری رجوی چون فرقه رجوی توان سرنگونی ندارد پس هر رذالتی مشروع است وطن فروشی مشروع است پوشیدن دامن مشروع است ,همکاری با سرویسهای جاسوسی اسرائیل و آمریکا و پخش و افشای مراکز هسته ای مشروع است . البته تمامی این شامورته بازیها یک فایده بالفعلی نیز داشت و دارد آنهم ایجاد امیدهای پوچ و مشغولیت ذهنی برای اعضای در بند و از دنیا بی خبر این امیدها هر چند هم که کوچک و زود گذر باشند اما به اندازه کوتاه هم که شده طول عمر تشکیلات فرقه رجوی را طولانی کرده وتا به امروز فرقه رجوی با سیاسیت از این مرده به آن مرده فرجی است توانسته با ایجاد امیداهای واهی و پوچ عمر تشکیلات خود را کجدارو مریز هم شده کش دهد. متعاقب آن سوء استفاده مسعود رجوی از این امیدهای پوچ و واهی و اعلان سرفصلهای جدید و تحلیلهای تحریمها و مذاکرات هسته ای و وقوع جنگ حتمی بین ایران و آمریکا و سرنگونی حتمی و قریب الوقوع با تابلوی عراق بعد از سرنگونی صدام حسین که فرقه رجوی بعد از سقوط رژیم سر سفره آماده خواهد نشست .

بی دلیل نیست در حین گفتگو های هسته ای ایران با دولتهای بزرگ جهان فرقه رجوی همسو با جریانات جنگ طلب اسرائیل به افشاگری , به اصطلاح سایت مخفی اتمی لویزان 3 مبادرت کرد مسعود رجوی میخواست میز مذاکره را بهم بریزد او همچون کاسه داغتر از آش , خود را بیش از همه نگران تقلب رژیم در برنامه مخفی اتمی نشان داد . این جار و جنجال در دنیا سیاست معنی خودش را دارد مسعود رجوی میخواهد مراتب نوکری و چاکری خود را نشان دهد . بی شک رجوی بیش از همه آقای جان بولتون نماینده پیشین آمریکا در سازمان ملل متحد و یکی از تندروترین نئومحافظه کار که خواستار بمباران ایران است را میشناسد و از اهداف شوم او برای بمباران ایران آگاه است . اما حفظ بقاء برای رجوی به هر قمیت است .

تفاهم هسته ای امروز ایران با دولتهای بزرگ جهان نشان از شکستن شیشه عمر رجویست بن بست فعلی خط و خطوط فرقه رجوی , خاطره دستگیری عبدالله اوجلان و عبدالمالک ریگی را برای انسان تداعی میکند اشتباهات مکرر و مداوم استراتژیکی اهرمهای نفوذ این فرقه بر مقدرات خود را به شدّت ضعیف کرده است دیگر تاریخ را نمیتوان به عقب برگردان امروز دیگر دیروز نیست زمان پاسخگویی فرقه رجوی برای خیانتهایش بیش هر زمان دیگر فرا رسیده است . چون فرقه رجوی خارج از خاک ایران است بحرانهای فرا منطقه ای دامنگیر این فرقه خواهد شد . جنجال و انحراف افکار اعضا دیگر چارساز تشکیلات فرقه رجوی نخواهد بود . زمان برای فرقه رجوی کوتاه است سونامی بزرگی در راه است آیا فرقه رجوی توان تصادف با این سونامی را دارد؟ جنگ در عراق , سوریه و یمن و کنار رفتن تعارفات عرف دیپلماتیک و سیاسی بین دول و خط کشی های جدید حکایت از آن دارد فرقه رجوی در خاک عراق در مرکز بحران و سونامی قرار گرفته است و بیش از هر زمانی آسیب پذیر است و بنظر من تفاهم اتمی آینده تاریکی را برای فرقه رجوی قلم زده است .

میر باقر صداقی

07.04.2015

مسعود رجوی مریم رجوی مزدوران صدام حسین مهندس میثمی: مسعود رجوی کجاست؟ مسعود رجوی امروز هم آنجاست که پرسش‌ها را پاسخ نگوید

مریم رجوی، حجاب اجباریمریم رجوی درجمع کرایه ای ها واجاره ای ها دربرلین چه گفت ؟

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=17511

آرزوی تروریستهای نا کام برای تسلیح شدن دوباره از زبان این و آن

میرباقر صداقی مجاهدین خلق فرقه رجویمیر باقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، سی ام مارس ۲۰۱۵:…  عبدالله الجبوری همچنین گفت که سیاستمداران عراقی با موضوع ساکنان لیبرتی گزینشی برخورد می‌کنند در حالی که طبق قانون باید ‏با آنان به‌عنوان پناهنده رفتار کنند. اما این آقا نمیگوید اگر ساکنان لیبرتی پناهنده هستند پس چرا میخواهید آنها را تسلیح کنید کدام پناهنده در دنیا مسلح بوده میتوانید مثالی …

گزارش کمپ لیبرتی 6مجاهد خلق. متقاضیان سلاح از امریکا. حقوق بازنشستگی این افراد را چه کسی پرداخت خواهد کرد؟ (بخشی از گزارش چهارم ایران اینترلینک)

لینک به منبع

آرزوی تروریستهای نا کام برای تسلیح شدن دوباره از زبان این و آن

اخیرا سایت فرقه رجوی از قول مزدور اجاره ای خود عبدالله الجبوری رئیس فراکسیون پارلمانی الوطنیه در پارلمان عراق فراخوانی برای مسلح کردن ساکنان لیبرتی صادر کرده است متن خبر از سایت فرقه رجوی :

عبدالله الجبوری رئیس فراکسیون پارلمانی الوطنیه در پارلمان عراق، خواهان مسلح‌کردن ساکنان کمپ لیبرتی، به‌منظور تأمین حفاظت آنها شد.

تلویزیون التغییر با اعلام این خبر، گفت: عبدالله الجبوری، رئیس فراکسیون پارلمانی الوطنیه، به‌منظور حفاظت ساکنان لیبرتی در شرایط فعلی عراق و با توجه به این‌که سازمان ملل وقتی که آنان را ‏از کمپ اشرف به لیبرتی منتقل کرد، به وعده‌های خود به این افراد عمل نکرده است؛ خواهان تسلیح این پناهندگان در کمپ لیبرتی شد.‏

رئیس فراکسیون پارلمانی الوطنیه گفت، کمپ لیبرتی، چندین‌بار در معرض حمله و نقض حفاظتی قرار گرفته است… و این حق پناهندگان ساکن در لیبرتی است که خواهان تسلیح خود بشوند.

وی تأکید کرد، درخواست آنها برای مسلح‌شدن مشروع و قانونی است.

عبدالله الجبوری همچنین گفت که سیاستمداران عراقی با موضوع ساکنان لیبرتی گزینشی برخورد می‌کنند در حالی که طبق قانون باید ‏با آنان به‌عنوان پناهنده رفتار کنند.

اما این آقا نمیگوید اگر ساکنان لیبرتی پناهنده هستند پس چرا میخواهید آنها را تسلیح کنید کدام پناهنده در دنیا مسلح بوده میتوانید مثالی بیاورید و طبق کدام بند از کتاب قانون کدام کشور یا ارگان بین المللی قید شده است که پناهنده میتواند دولتی در دولت دیگری تشکیل داده و مسلح شود , انگیزه واقعی فرقه رجوی بر تداوم تشکیلات فرقه ای و بسته وسکت و اصرار بر ماندن در عراق چیست .

شورای امنیت سازمان ملل در اکتبر ۲۰۱۴ با انتشار گزارشی از عزیمت ۱۵ هزار تن از اتباع خارجی به عراق و سوریه برای پیوستن به داعش و دیگر گروه های تروریست خبر داده است تمامی کشورهای اروپایی از این مسئله نگرانند که اعضای اروپایی این گروه ها پس از بازگشت به موطن خود ممکن است از مهارت های رزمی خود علیه کشور استفاده کنند لازم به یاد آوری است که تروریستها در مناطق تحت کنترل خود جنایتها هولناک بسیاری را مرتکب شده اند

حال تنها طبق اخبار و گزارشات رسمی فرقه رجوی در سالهای ۷۷ و ۷۸ اعضای این فرقه مخرب عملیاتهای تروریستی زیادی در مناطق مسکونی داشته است بعنوان مثال خمپاره باران خانه امام جمعه شهر اندیمشک که در منطقه مسکونی قرار داشت از کنار پل نادری توسط مصطفی مرادخانی و دو نفر تحت امرش . این سه نفر بعد از اقدام خمپاره باران شهر اندیمشک و مصادره خودرو در برگشت به عراق درمنطقه نهر عنبر واقع در جنوب موسیان در درگیری با نیروی انتظامی موسیان کشته شدند و هزاران عملیات خمپاره ای دیگر که فرقه رجوی زیر چتر حمایت صدام حسین در بین سالهای ۷۰ تا ۸۰ در شهرهای ایران در مناطق مسکونی انجام داده است حمایت ضمنی و علنی فرقه رجوی از گروه داعش بعنوان عشایر انقلابی عراق از نشانه های بارزی از علاقه ایدئولوژیکی این فرقه برای حضور درجنگهای فرقه ای عراق و سوریه است .

باید توجه داشت پدیده تروریست امروز بین المللی شده است و گروهای تروریستی دارای مشخصات مشابهی به قرار زیر هستند :

۱- ریشه در یک ایدئولوژی خاص دارند و حکم رهبر حکم خدا را دارد .

۲- اعضای خود را قربانی مطامع رهبری میکنند از جمله خودسوزیهای تسکیلاتی یا عملیات انتحاری .

۳- قانون پذیر نیستند و به صورت بسته و سکت عمل میکنند در عین حال در توهم رسالت خود را جهانی میدانند.

۴- خط و خطوط استراتژیک ندارند, بازیچه سیاستهای استثماری هستند و قدرتهای استثمار منابع مالی آنها را تامین میکند.

۵- خود را منجی بشریت میدانند و هر گروه یا شخصی را که مخالف بدانند هدف قرار میدهند .

۶- چاپلوسی و انطباق با شرایط سخت را دارند و برای به قدرت رسید اصول را زیر پا میگذارند .

۷- از کلمات سمبلیک و نمادین بسیار استفاده میکنند از جمله حقوق بشر , برابری , عدالت , مساوات , آزادی

۸- پیش بینی اقدامات و روند تصمیم گیری آنها سخت است چون توهمات رهبری یا خلیفه شالوده تصمیم گیرهای آنها ست

۹- سلاح وجه تفکیک ناشده آنهاست آنها نمیتوانندخشونت را نفی کنند .

تاکید و ا صرار مکرر فرقه رجوی برا ی تسلیح کردن نیروهایش در کمپ لیبرتی حکایت از آرزوهای تروریستی این فرقه است که تداوم تشکیلاتش را در عملیات نظامی و تروریستی میداند و معتقد است اضمحلال تشکیلات پوسیده اش را با جنگ و عملیاتهای تروریستی میتواند احیا کند از اینرو مثل گربه مرتضی علی که گویند گربه را از هر سو بالا بیندازی چهار دست و پا پایین می آید . درخواستش را از زبان این و آن به گوش اربابانش میرساند تا تسلیح شوند .

میر باقر صداقی

۳۰٫۳٫۲۰۱۵

***

کمپ اشرف فوریه 2015جشن ارتش و سپاه بدر در کمپ عراق جدید (سابقا اشرف) در پی پاکسازی استان دیالی از تروریستها

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=17277

تندیس پوچ فرقه رجوی و نفسهای آخر

میرباقر صداقی مجاهدین خلق فرقه رجویمیر باقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، شانزدهم مارس ۲۰۱۵:… بنا به گزارشها حضور دانشجویان لهستانی در برلین در گردهمائی مریم رجوی چشم گیر بوده است , حدودا ۸۰۰ دانشجو تنها از کراکاو لهستان برای حضور در این گردهمائی توسط فرقه رجوی سازماندهی شده بودند دانشجویان لهستانی مخفی نمیکردند که حضورشان در گردهمائی مریم رجوی نه بخاطر حمایت از این فرقه بلکه بخاطر …

لینک به منبع

تندیس پوچ فرقه رجوی و نفسهای آخر

روز شنبه هفتم مارس گردهمائی برلین مریم رجوی .

بنا به گزارشها حضور دانشجویان لهستانی در برلین در گردهمائی مریم رجوی چشم گیر بوده است , حدودا ۸۰۰ دانشجو تنها از کراکاو لهستان برای حضور در این گردهمائی توسط فرقه رجوی سازماندهی شده بودند دانشجویان لهستانی مخفی نمیکردند که حضورشان در گردهمائی مریم رجوی نه بخاطر حمایت از این فرقه بلکه بخاطر دیدن مناظر زیبای شهر برلین با هزینه ۱۵ یورو است . فرقه رجوی در قبال حضور دانشجویان لهستانی در سخنرانی مریم رجوی هزینه رفت و برگشت باضافه هزینه هتل با صبحانه این دانشجویان را تقبل کرده است . این دانشجویان برای هزینه سفر رفت و برگشت باضافه هتل و صبحانه میبایست ۱۵ یورو پرداخت میکردند بسیاری از این داشنجویان نمیدانستند که برگزار کننده این کنفرانس و گردهمائی چه گروه و یا سازمانی است وبرنامه و هدف آنها چیست آنها با ارجاع به یک صفحه فیس بوک موضوع کنفرانس را حمایت از حقوق بشر و مبارزه برای دموکراسی در ایران میدانستند حتی در این صفحه فیس بوک مشخص نشده بود که چه جریان و یا سازمانی مسئولیت برگزاری این کنفرانس را برعهده دارد . در این صفحه فیسبوک قید شده اگر شما محل کنفرانس را ترک کنید هزینه واقعی سفر و اقامت شما در برلین از شما گرفته خواهد شد .

به بیان ساده فرقه رجوی بدلیل دوری از مردم برای مطرح کردن خود و پیش برد خط خطوط ضد مردمیش مجبور میشود هم سخنران و هم تماشاچی برای کردهمائی برلین مریم رجوی اجاره کند حتی آنهائی هم که به اصطلاح اعضای ایرانی تبار شورای ملی مقاومت نیز اجاره ای هستند بنا به افشاگری فرقه رجوی اعضای شورای ملی مقاومت ماهانه از این فرقه حقوق دریافت میکنند . در واقعیت این گروه مخرب طرفداری بین مردم و در داخل ایران ندارد و کارنامه فعالیتهای این فرقه از سال ۵۷ تا به امروز همراه با خیانت و وطن فروشی بوده است از انقلاب ۵۷ تا به امروز فرقه رجوی با دروغ و فریب توانست تعدای از ما را فریب داده و با وعده های پوچ و دروغین سرنگونی , مبارزه , آزادی و دموکراسی به عراق ببرد اما گذشت زمان تمامی افکار پلید و ضد مردمی شخص مسعود رجوی را برای ما و همه مشخص کرده است و تاریخ نشان داد هر ایرانی آزاده و وطن دوستی بر اساس کارنامه مردودی این فرقه از فرقه رجوی فاصله و تبری میجوید فرقه رجوی دشمن مردم است و به یقین میدانم فرقه رجوی برای بالا کشید خود حاضر است تک تک مردم ایران را سر ببرد زیر پایش بگذارد تا خودش را بالا بکشد . حمایت از گروه داعش بعنوان انقلابیون عشایر عراق نمونه ای از این خباثت ذاتی فرقه رجوی است .

پوسیده گی بدنه تشکیلات فرقه رجوی تا جائی است که این فرقه ملاقات خانواده ها با اعضا را تحمل نمیکند وقتی خانواده های اعضا با هزاران مشکل و بدبختی به مقرهای فرقه رجوی در عراق و آلبانی میرسند چهره پلید رجوی هر چه بیشتر نمایانتر میشود خانواده ها اجازه ملاقات با عزیزانشان را پیدا نمیکنند , تنها آه و ناله و افسوس ارمغان و توشه سفرخانواده ها میشود در پس اینهمه دروغ و تبلیغات که مریم رجوی در برلین یا ویلپنت پاریس میکند پولهای کثیف است که با خرید و اجاره چند تاجر آدم فروش و جنگ طلب نقش بازی میکنند .

قهرمان داستان قصه من همیشه با وجدان و شرافت عجین و همراه بود همه کلمات با هم مانوس بودند از جمله مبارزه, انقلابیگری , مقاومت , پیشتاز , فدا , وجدان , شرف , غرور و پرداخت همه چیز بدون هیچ چشم داشت وقف خویش تا بی نهایت بود و هزاران و و و و که گاه میشد گفت همه چیز خدا بود و بغیر از خدا هیچ نبود شاید همه جا الله بود شاید اسمش منطق الطیر بود یا شاید اسمش اسفار اربعه یا هر چه که تو بنامی او در قید زمان و مکان نبود به قوم خاصی تعلق نداشت خودش خودش بود .

روزی در قرارگاه انزلی در کنار شهر جلولا آقای منوچهر هزارخانی مسئول کمسیون فرهنگ و هنر شورای ملی مقاومت به همراه پسرش و امیر آرام برای بازدید قرارگاه آمده بودند هنگام ظهر واحد ما عازم شناسائی کوهای بازی دارز بود خانم مژگان پارسائی از تیم ما خواست تا از درب اصلی قرارگاه خارج شویم تا آقایان منوچهر و امیر شاهد ماموریت شناسائی ما باشند وقتی به درب قرارگاه انزلی و جلوی ستاد رسیدیم پسر آقای هزار خانی وقتی ما را دید گفت بابا بابا من هم میخواهم بیام ارتش آزادیبخش آقای منوچهر سریع در جواب گفت بابا آینجا جای ما نیست اینها تخته کم دارند . در تمامی مصاحبه های تلویزیونی آقای منوچهر هزارخانی یک وجه متمایزی این آقا با بقیه داشت که سر هر چیز مخالفت کند و نظر بدهد و بدینوسیله خود را بسیار چیز دادن نشان دهد من تنها یک خاطره از این آقا بیان کردم قضاوت با مردم , به نظر من تمامی شورائیها که با فرقه رجوی همراهی میکنند و حقوق بگیر فرقه رجوی هستند حیات خیف خائنانه دارند و با خون بیچاره گان کمپ لیبرتی و آلبانی ارتزاق میکنند.

امروز به یمن نقد و افشاگری اعضای جدا شده و منتقد تندیس پوچ رجوی از عرش اعلا به عرش کثیف نزول کرده است پرده های پندار کنار رفته و به آن هوادار از دنیا بی خبر که مدعی بود خواهر مریم محکم و قاطع سخن میگوید باید گفت آری خواهر مریم محکم و قاطع دروغ میگوید اگر باور نداری کمی وارد اندرون شو تا با چشم خود ببینی و یا به آن هوادار که مدعی است اعضای جدا شده و منتقد خیانت کرده اند باید گفت عجب کردم به رجوی خائن که به آرمانهایم خیانت کرده است پشت کرده ام .

آویزان شدن به این و آن شهردار و سناتور جنگ طلب دردی از دردهای عدم مشروعیت مردمی این فرقه دوا نخواهد کرد و این فرقه نفسهای آخر تشکیلاتش را در تیرآنا و لیبرتی تجربه میکند.

میر باقر صداقی

۱۶٫۰۳٫۲۰۱۵

***

تماشاچیان لهستانی اجاره شده برای بزک مریم قجر عضدانلو رجویA terrorist funded trip – Mojahedin Khalq planned to take Polish students to Berlin

شوی مریم رجوی برلینسفر بخرج تروریستها، مجاهدین دانشجویان لهستانی را به برلین بردند

هیچ کس از آنها یاد نکرد! ( در عوض، مراسم بزرگداشت برادر کندی و شهید نیسمان)

تروریست ها شورای ملی مقاومت رجویاعضای ” شورای ملی مقاومت ” بدانند که چه نانی می خورند؟

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=16832

وطن فروشی و افتخار به آن

میرباقر صداقی مجاهدین خلق فرقه رجویمیر باقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، دوم مارس ۲۰۱۵:… وقتی از کلمه مقاومت مردمی و مبارزه صحبت میکنیم به مترادف آن یک سری پرنسیبهای انقلابی وانقلابیگری نیز مطرح میشوند که در وحله اول استقلال عمل یک جنبش را طلب میکند .انقلاب و تغییر و دگرگونی زمانی خوب هستند که با مقاومت مردمی گره خورده باشند بدون وابستگی و استثمار بیگانه وقتی فرقه رجوی به بهانه اینکه …

جعل رجوی اتمی مزدور مجاهدین خلقافشاگری یا افتضاح جدید مجاهدین. رشته هایی که خیلی زود پنبه شد (دولت امریکا: هیچ مدرکی وجود ندارد)

لینک به منبع

وطن فروشی و افتخار به آن

روز سه‌شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۳، فرقه رجوی طی یک کنفرانس مطبوعاتی در کلوپ ملی خبرنگاران در واشینگتن از پنهانکاری‌های به اصطلاح جدید هسته‌یی ایران پرده برداشت و جزییات سایت به‌کلی سری اتمی زیرزمینی لویزان ۳ را افشا کرد . در این کنفرانس مطبوعاتی خانم سونا صمصامی و آقای علیرضا جعفرزداده تأکید داشتند که هیچ‌گاه طی ۱۳ سال گذشته رژیم ایران برنامة بمب‌سازی هسته‌یی خود را متوقف نکرده است. حتی حین مذاکرات، در حالی که رژیم ایران به دولت آمریکا و بقیه تضمین می‌داد که شفافیت دارد، فعالیت‌ها در سایت لویزان ۳ ادامه داشته است , آن‌چه امروز افشا می‌کنیم، وجود یک سایت مخفی فعال و موازی است و دولت ایران در سایت لویزان۳ در حومة تهران، به آزمایش و تحقیقات با سانتریفوژهای پیشرفته دست زده است. پس مذاکرات هسته ای معنی ندارد و باید رویه جنگ و تحریم را پیش گرفت .

در مقابل این خبر, اخباردیگری هم از اخبار و آ ( صدای آمریکا ) شنیدم که درب ضد تشعشعی که فرقه رجوی مدعی آن است یک درب ضد تشعشعی مرتبط به شرکت GMP درب گاو صندوقهای ضد انفجاری است . بی شک صحت سقم این اخبارهر چه باشد در تحقیقات آتی بازرسان سازمان ملل مشخص خواهد شد. اما به نظر من خبر چینی و جاسوسی فرقه رجوی در هر دو شق مبتذل و نابخشودنی است .

وقتی از کلمه مقاومت مردمی و مبارزه صحبت میکنیم به مترادف آن یک سری پرنسیبهای انقلابی وانقلابیگری نیز مطرح میشوند که در وحله اول استقلال عمل یک جنبش را طلب میکند .انقلاب و تغییر و دگرگونی زمانی خوب هستند که با مقاومت مردمی گره خورده باشند بدون وابستگی و استثمار بیگانه وقتی فرقه رجوی به بهانه اینکه توان سرنگونی ندارد هر وطن فروشی را مباح میکند و ا ستراتژی خود را برخودفروشی سیاسی استوار میکند باید بر حال و آینده خود گریست .کارنامه خود فروشی سیاسی فرقه رجوی عطف به روند سیاسی امروزی این فرقه نیست یاد آوری نامه مسعود رجوی به گورباچف و در خواست وام سیصد میلیون دلاری یکی از رویدادهای شکفت انگیر فرقه رجویست که مدعی میهن پرستی و استقلال و ضد استثمار غرب و شرق است مسعود رجوی در تاریخ پنجشنبه پنجم دی ماه ۱۳۶۴ برابر با بیست وششم دسامبر ۱۹۸۵توسط رابطین خاص سازمان نامه ای به دست گورباچف میرساند و در خواست وام سیصد میلیون دلاری میکند اما اتحاد جماهیر شوروی به رهبری گورباچف که در مسیر فروپاشی قرار داشت نه تنها به نامه مسعود رجوی پاسخی نمیدهد بلکه آن نامه را به آرشیو حزب کمونیست شوروی سپرد و این نامه بعد از فروپاشی شوروی جزء مجموعه اسنادی بود که از طریق اسناد حزب کمونیست شوروی علنی شد و متن نامه در آرشیو دانشگاه استنفورد موجود است .

درخواست کمک مالی از حزب کمونیست شوروی تا ستون پنجمی ارتش عراق تا خط و سیاست حرکت موازی با سیاست امریکا در عراق کارنامه خیانت باری است که شرح هر یک چندین جلد کتاب میخواهد سکوت جریانات سیاسی ایرانی چنان شک و شبه ای ایجاد کرده است تا جائیکه وطن فروشی قبح خود را از دست داده برای این هم این فرقه به وطن فروشی افتخار میکند .

بنظرم باید شرم کرد شرم یک احساس انقلابیست و متاسفانه خیلیها از این احساس تهی هستند .

میر باقر صداقی

۰۲٫۰۳٫۲۰۱۵

***

همچنین:

جوابی به مقاله ازاین مرده به آن مرده فرجی است , آقای محمد اقبال

میرباقر صداقی مجاهدین خلق فرقه رجویمیرباقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، بیست و سوم فوریه ۲۰۱۵:… آقای محمد اقبال من که غریبه نیستم روزی توی خونه و صاحب خانه بودم شاید شما به بیماری آلزایمر دچار شدید ودزدیهای نجومی فرقه رجوی را در دوران فروپاشی صدام حسین را فرا�

سلام به برادر عزیزم میر واقف صداقی در آلبانی

میرباقر صداقی مجاهدین خلق فرقه رجویمیر باقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، هفدهم فوریه ۲۰۱۵:… داداش سلام , ۳ ماه تقریبا از ورود شما به آلبانی میگذرد همه خانواده از اینکه امسال جزو اولین گروهی بودی که با آلبانی منتقل شدی خوشحال بودند به یقین میدانم نامه داداش زاه�

بلاهت مریم رجوی در کنفرانس بین المللی بینادگرایی اسلامی در پاریس

میرباقر صداقی مجاهدین خلق فرقه رجویمیرباقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، نهم فوریه ۲۰۱۵:… در ادامه مریم رجوی از استحکام و یکپارچگی فرقه اش داد سخن گفت و یگانه راحل دموکراتیک را در استبداد فرقه ای دانست فرقه ای که بخاطر سرکوب درون تشکیلاتی دوران اضمحلال خود را �

چرا فرقه رجوی سعی دارد خانواده ها را به خانواده حقیقی و غیر حقیقی تقسیم کند و واقعیت چیست??

میرباقر صداقی مجاهدین خلق فرقه رجویمیرباقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، دوم فوریه ۲۰۱۵:…  دیروز در تماس تلفنی با مادر ۷۵ ساله ام او باز از برادرم میر واقف سئوال میکرد که چرا به خونه زنگ نمیزند آیا مادرش را فراموش کرده و هزاران سوال دیگر باور کنید در این غم دوری

حضور نماینده گان فرقه رجوی در کمیته روابط خارجی سنای آمریکا در حمایت از جنگ

میرباقر صداقی مجاهدین خلق فرقه رجویمیر باقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، بیست و ششم ژانویه ۲۰۱۵:…  بعد از سقوط صدام حسین حمایت از حمله امریکا به ایران هم تاکتیک و هم استراتژی فرقه رجوی شده است حضورنماینده گان فرقه رجوی با پیراهنهای زرد برای جلب توجه در روز چها