تفاوت برانداز و ویرانی‌طلب – مهمترین صف‌بندی مرز بین وطن پرستی و وطن‌ فروشی است

تفاوت برانداز و ویرانی‌طلب – مهمترین صف‌بندی مرز بین وطن پرستی و وطن‌ فروشی است

تفاوت برانداز و ویرانی‌طلب - مهمترین صف‌بندی مرز بین وطن پرستی و وطن‌ فروشی استراه نو، بیست و نهم آوریل 2020:… با این اوصاف باید گفت: مهمترین صف‌بندی سیاسی در گذشته و امروز و آینده ایران ما مرز بین وطن ‌پرستی و وطن ‌فروشی است. بدون تعهد به وطن، حاصل چپ‌روی حزب توده است و سرسپردگی شوروی؛ حاصل اسلامگرایی «مجاهدین» خلق است و مزدوری عربستان؛ حاصل لیبرالیسم هم، پادوهای ارزان قیمت ترامپیست و پیچ و مهره‌های ماشین ایران ستیزی است. امثال رضا پهلوی و «مجاهدین» پادویی تحریم‌گران را می‌کنند. این تفاوت برانداز با ویرانی‌طلب است. ویرانی‌طلبی انتخاب سیاسی نیست. بیماری تفاله‌های جامعه است که زندگی حقیرانه‌شان را از راه مزدوری برای دشمن خارجی پیش می‌برند. تفاوت برانداز و ویرانی‌طلب – مهمترین صف‌بندی مرز بین وطن پرستی و وطن‌ فروشی است 

تفاوت برانداز و ویرانی‌طلب - مهمترین صف‌بندی مرز بین وطن پرستی و وطن‌ فروشی استویروس کرونا و تحریم دارویی . مسعود رجوی و آپوزیسیون جعلی

تفاوت برانداز و ویرانی‌طلب – مهمترین صف‌بندی مرز بین وطن پرستی و وطن‌ فروشی است

تفاوت برانداز و ویرانی‌طلب - مهمترین صف‌بندی مرز بین وطن پرستی و وطن‌ فروشی است

امثال رضا پهلوی و «مجاهدین» پادویی تحریم‌گران را می‌کنند. این تفاوت برانداز با ویرانی‌طلب است. ویرانی‌طلبی انتخاب سیاسی نیست. بیماری تفاله‌های جامعه است که زندگی حقیرانه‌شان را از راه مزدوری برای دشمن خارجی پیش می‌برند. کنش ملی نه «کاسبی تحریم» است، نه «پروژه اقتصادی» و نه چنانکه دولت آمریکا میگوید «کلاهبرداری». بنابراین آنهایی که ایرانِ تحریم شده‌ی ضعیف می‌خواهند بی وطن اند و البته بی‌شرف.

بدون تعهد به وطن، حاصل چپ‌روی حزب توده است و سرسپردگی شوروی؛ حاصل اسلامگرایی «مجاهدین» خلق است و مزدوری عربستان؛ حاصل لیبرالیسم هم، پادوهای ارزان قیمت ترامپیست و پیچ و مهره‌های ماشین ایران ستیزی است.

شاید هیچ گروهی به اندازه «مجاهدین» بی وطن از پیروزی ترامپ در انتخابات سال ۲۰۱۶ (سال ۱۳۹۵) خوشحال نشد، چون اکثر سناتورها و سیاستمداران آمریکایی که پای ثابت همایش های این سازمان بودند، در دولت ترامپ نقش موثری داشتند.

آمار دروغین مجاهدین خلق ، صورتی که با سیلی سرخ شده است

پس از پیروزی ترامپ و باز شدن پای «مجاهدین» به سالن های کنگره و مجلس نمایندگان آمریکا، از نقش این اپوزیسیون ایرانی نما برای تنظیم تحریم های جدید و قرار دادن سپاه در «لیست سازمان های تروریستی آمریکا» حکایت داشت.

در تاریخ نوزدهم جولای ۲۰۱۷ برابر با چهارشنبه ۲۸ تير ۱۳۹۶ سایت خبری اسپوتنیک فارسی زبان روسیه گزارش داد: مریم رجوی از اعمال تحریم‌های جدید آمریکا علیه برخی افراد و نهادهای ایرانی استقبال کرد و مدعی شد از آنجا که ایران، حامی تروریسم و افراط گرایی است و برای ساخت موشک های بالستیک تلاش می کند گزینه اعمال تحریم علیه این کشور انتخاب درستی است.

مریم رجوی در ادامه مدعی شد، . . .  این حرکت ترامپ زمانی شکل کامل به خود می گیرد که نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز در فهرست تروریسم ثبت شود و از منطقه بیرون رانده شود.

در اواخر مهر ماه سال ۱۳۹۶ پس از سخنرانی ترامپ درباره توافق هسته ای و حمله به سپاه پاسداران، وزارت دارایی آمریکا در اطلاعیه ای، این نهاد انقلاب اسلامی را به دلیل حمایت از «گروه های تروریستی» در فهرست تحریم ها قرار داد.

در همین رابطه یکی از کاربران توئیتر در حساب کاربری اش می نویسد: ترامپ «حشمت علوی» را کوت می‌کند. (ریتوئیت با کامنت گذاری).

یادتان هست که حشمت علوی یکی از مشهورترین شخصیت‌های فیک توییتر است. اکانت قلابی «مجاهدین» خلق که رسانه‌های دنیا افشایش کردند.

این یعنی کف‌گیر ویرانی‌طلبان به ته دیگ خورده. نه هیچ آدم با اصالتی در مسیر مانده نه حرف حساب دارند. الغریق یتشبث بکل حشیش.» یعنی رانَش به هر علف هرز می چسبد.

تفاوت برانداز و ویرانی‌طلب - مهمترین صف‌بندی مرز بین وطن پرستی و وطن‌ فروشی است

در بيست و سوم آذر ۱۳۹۸ برابر با چهاردهم دسامبر ۲۰۱۹ رضا پهلوی در گفتگو با مجله آمریکایی نیوزویک در واشینگتن گفت: مردم ایران قدردان تحریم‌های آمریکا هستن!

تفاوت برانداز و ویرانی‌طلب - مهمترین صف‌بندی مرز بین وطن پرستی و وطن‌ فروشی است

با این اوصاف باید گفت: مهمترین صف‌بندی سیاسی در گذشته و امروز و آینده ایران ما مرز بین وطن ‌پرستی و وطن ‌فروشی است. بدون تعهد به وطن، حاصل چپ‌روی حزب توده است و سرسپردگی شوروی؛ حاصل اسلامگرایی «مجاهدین» خلق است و مزدوری عربستان؛ حاصل لیبرالیسم هم، پادوهای ارزان قیمت ترامپیست و پیچ و مهره‌های ماشین ایران ستیزی است.

«وطن ‌فروش» از دور ریختنی‌هاست، برای ذهن‌های توسعه نیافته و جهان ندیده هاست.

تروریسم‌اقتصادی جنایت علیه همه ایرانیان است و یک وطن ‌پرست صرفنظر از گرایش سیاسی و بلاشرط با آن مخالفت می‌کند، آنچنانکه اکنون اردشیر زاهدی و بنی‌صدر نیز به کمپین ضدتحریم پیوسته‌اند.

اردشیر زاهدی که وزیر خارجه و آخرین سفیر ایران در ایالات متحده آمریکا در دورهٔ محمدرضا شاه پهلوی بود، در مصاحبه ۲۶ آوریل ۲۰۲۰ برابر با ششم اردیبهشت ۹۹ خود با بی بی سی فارسی با سربلندی تمام گفت:  « . . . ما که گذاشتیم رفتیم، پول هم بردیم، حق نداریم از اینجا بگیم لنگش کن . . . هر ایرانی از خارجی پول بگیره بی‌شرفه . . . »

بدین ترتیب اردشیر زاهدی مرزبندی اصلی این روزهای ایرانِ ما را به روشنی تشریح کرد. یعنی وطن پرستانی مثل اردشیر زاهدی و امثال ایشان یکطرف و همه آنهایی که از تحریم و تروریسم آمریکا، اسرائیل و عربستان سعودی علیه ایرانیان حمایت و یا با طرح دوگانه «استبداد/تحریم» آن را توجیه می‌کنند یک طرف.

امثال اردشیر زاهدی انسانهایی هستند که به درجه ای از خودانتقادی رسیده اند. آنها ابایی از نقد گذشته و عملکرد خود و حلقه های هویتی انتسابی شان ندارند. دفاع زاهدی از حاج قاسم و جوانان ایران، او را در حافظه ایرانیان ثبت خواهد کرد.

برای مخالف بودن با تحریم هایی که جنایت علیه بشریت است آدمی می تواند اپوزیسیون باشد،  اما منافع ملت را مقدم بر شکل حاکمیت و دعوا های سیاسی خود بداند.

تفاوت برانداز و ویرانی‌طلب - مهمترین صف‌بندی مرز بین وطن پرستی و وطن‌ فروشی است

اما امثال رضا پهلوی و «مجاهدین» پادویی تحریم‌گران را می‌کنند. این تفاوت برانداز با ویرانی‌طلب است. ویرانی‌طلبی انتخاب سیاسی نیست. بیماری تفاله‌های جامعه است که زندگی حقیرانه‌شان را از راه مزدوری برای دشمن خارجی پیش می‌برند.

کنش ملی نه «کاسبی تحریم» است، نه «پروژه اقتصادی» و نه چنانکه دولت آمریکا میگوید «کلاهبرداری».

بنابراین آنهایی که ایرانِ تحریم شده‌ی ضعیف می‌خواهند بی وطن اند و البته بی‌شرف.

تفاوت برانداز و ویرانی‌طلب - مهمترین صف‌بندی مرز بین وطن پرستی و وطن‌ فروشی است

نکته جالب توجه اینجاست آدم‌های معلوم الحالی مثل رهبران «مجاهدین» و رضا پهلوی از کسانی خواستار ادامه تحریم‌ها علیه ایران می شوند، که شخص مخاطب یعنی رئیس جمهور آمریکا، به مردم خودش پیشنهاد کرده برای مبارزه با کرونا وایتکس به خودشون تزریق کنند تا ریه‌شون تمییز بمونه. حال سوال اینجاست؛ این ویرانی طلبان بدبخت برای آزادی در ایران دل به کی بستند؟!

در رابطه با تحریم های آمریکا علیه ایران کاربری در حساب توئیتری خود نوشت: «جالبه همون دولتی که ایران رو تحریم می‌کنه، همون دولت پول می‌ده به یه عده که  از تحریم‌ها حمایت بکنند و بگند تحریم‌ها رو مردم تاثیر نداشته، همون دولت باز پول می‌ده یه عده دیگه که  از فقر مردم کاریکاتور بکشند!»

تفاوت برانداز و ویرانی‌طلب - مهمترین صف‌بندی مرز بین وطن پرستی و وطن‌ فروشی است

کاربر دیگری نیز در ادامه می نویسد:

«و همون دولت دست و پای حکومت ایران را می بندد و بعد از آن در باره تنشهای اقتصادی و فقر مردم ایران هزاران برنامه تحلیلی و میزگرد درست میکند، خوب تو دست و پای حکومت را باز کن و ببین که چطور مردمش را در رفاه نسبی و رشد آرام و پیوسته اقتصادی خواهد برد، همانند دهه ۸۰ شمسی.»

اما در ورای همه این سیاهی ها، و وطن فروشانی که مسیر تحریم ها را برای دشمنان این مرز و بوم هموار می کنند، باید گفت شب شنبه مورخه ۹۹/۰۲/۰۶ بر کوه ماترن هورن سویس پرچم ایران نقش بست پیامی برای امید آفرینی، استقامت و قدرت در برابر ویروس کرونا.

اما آمریکا بهمراه ایادی وطن فروش و ویران طلب خود از جمله «مجاهدین» همچنان معتقدند اپیدمی کرونا فرصت مناسبی برای فشار حداکثری به ایران و استمرار تحریم‌هاست!

لینک به منبع

سازمان مجاهدین خلق، منفورترین در طول تاریخ ایران

تفاوت برانداز و ویرانی‌طلب – مهمترین صف‌بندی مرز بین وطن پرستی و وطن‌ فروشی است

***

COVID-19 and Mojahedin-e-Khalq (MEK) , Tools of a Pariah State of AmericaCOVID-19 and Mojahedin-e-Khalq (MEK) , Tools of a Pariah State of America

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/زنان-در-فرقه-رجوی-خانم-بتول-سلطانی/

زنان در فرقه رجوی – مصاحبه با خانم بتول سلطانی

زنان در فرقه رجوی - مصاحبه با خانم بتول سلطانیراه نو، نوزدهم آوریل 2020:… خانم سلطانی: زنان در فرقه رجوی در بند هستند. آنها از اولیه ترین حقوق انسانی محرومند. آنها اجازه انتخاب پوشش و حق ازدواج ندارند حال چه رسد به انتخاب همسر. با آنها مثل برده رفتار می شود. وقتی من در تشکیلات آنها می دیدم زنها نمی توانند رفت و آمد تنها داشته باشند و افراد مرتب مراقب همدیگر هستند و باید همدیگر را گزارش کنند، بشدت بهم می ریختم. کسی جرات بیان چنین انتقاداتی را به تشکیلات نداشت و باید به قوانین سخت و ضد انسانی فرقه تن می دادیم. بسیاری از زنان بخاطر اعتراض و تن ندادن به دستورات تشکیلاتی در زندان بودند و مورد اهانت و کتک و آزار جسمانی قرار می گرفتند. حتی خودکشی های اجباری نیز برای زنانی که از قوانین فرقه پیروی نمی کردند در تقدیر آنان بود که با قرص سیانور انجام می گرفت. زنان در فرقه رجوی – مصاحبه با خانم بتول سلطانی 

زنان در فرقه رجوی - مصاحبه با خانم بتول سلطانیدیدار و گفتگوی اعضای انجمن زنان با آقای دکتر ابوالحسن بنی صدر

زنان در فرقه رجوی – مصاحبه با خانم بتول سلطانی

خانم بتول سلطانی: زنان در فرقه رجوی از اولیه ترین حقوق انسانی محرومند. آنها اجازه انتخاب پوشش و حق ازدواج ندارند. حال چه رسد به انتخاب همسر. با آنها مثل برده رفتار می شود.

در فرقه بعلت اینکه زندگی جمعی هست و داشتن امکانات فردی مثل اتاق خواب جدا، محل کار جدا و . . . موضوعیتی ندارد، همچنین اینها از ترس ریزش نفرات حتما باید هر روز نشست تفتیش عقاید در گروههای مختلف بگذارند، من بسیار چشم انداز شیوع این ویروس را در فرقه خطرناک می بینم.

زنان در فرقه رجوی - مصاحبه با خانم بتول سلطانی

توضیح:  خانم بتول سلطانی عضو پیشین شورای رهبری «مجاهدین» با ۲۰ سال سابقه عضويت، در سال ۱۳۴۴ و در  شهر اصفهان بدنیا آمد. وی تحصیلاتش را در این شهر گذراند و سپس از دانشگاه قبول شد.

خانم سلطانی می گوید:  در سال ۶۵ ازدواج کردم و فرقه رجوی در مسیر ما به اروپا در پاکستان پس از یک دوره کار تلقینی روی همسرم و شستشوی مغزی ما را به تور خود انداخت و با فریب بازدید چند روزه از عراق من را درحالی که فرزند اولم را بار دار بودم، به همراه همسرم راهی عراق کرد.

وی در سالهایی که در «مجاهدین» عضویت داشت، در مسئولیت های مختلف به صورت حرفه ای در عراق، انگلستان و فرانسه برای این گروه فعالیت داشته است.

سقوط صدام حسین در فروردین سال ۱۳۸۲ شرایطی را فراهم کرد تا خانم بتول سلطانی که از نزدیک مناسبات بغایت ارتجاعی و فرقه ای و زن ستیز «مجاهدین» را دیده و با پوست و گوشت خود لمس کرده بود، همانند سایر اعضای دربند این فرقه از قرارگاه اشرف خارج و خود را به اروپا برساند.

خانم بتول سلطانی هم اکنون عضو انجمن زنان ضد فرقه رجوی در اروپا بوده و برای آزادی سایر زنان در بند این فرقه فعالیت دارند.

بنابراین فرصتی دست داد تا خبرنگار سایت راه نو گفتگویی کوتاهی با ایشان داشته باشند.

خبرنگار: ضمن عرض سلام و  تشکر بخاطر فرصتی که در اختیار ما گذاشتید تا از نزدیک گپ و گفتی را با شما داشته باشیم.

خانم سلطانی: من هم به شما و تمام مخاطبانتان از همین جا سلام عرض می کنم.

خبرنگار: با توجه به اینکه خودتان هم یک زن هستید می توانید از وضعیت زنان در سازمان «مجاهدین» بگوئید؟ و اکنون که سالهاست از آنها جدا شده و پای در دنیای آزاد گذاشته اید چه حسی دارید؟

چه تفاوت هایی را بین ادعای مریم رجوی در خصوص زنان در «مجاهدین» با واقعیت های موجود می بینید؟

خانم سلطانی: زنان در فرقه رجوی در بند هستند. آنها از اولیه ترین حقوق انسانی محرومند. آنها اجازه انتخاب پوشش و حق ازدواج ندارند حال چه رسد به انتخاب همسر.

با آنها مثل برده رفتار می شود. وقتی من در تشکیلات آنها می دیدم زنها نمی توانند رفت و آمد تنها داشته باشند و افراد مرتب مراقب همدیگر هستند و باید همدیگر را گزارش کنند، بشدت بهم می ریختم. کسی جرات بیان چنین انتقاداتی را به تشکیلات نداشت و باید به قوانین سخت و ضد انسانی فرقه تن می دادیم.

بسیاری از زنان بخاطر اعتراض و تن ندادن به دستورات تشکیلاتی در زندان بودند و مورد اهانت و کتک و آزار جسمانی قرار می گرفتند. حتی خودکشی های اجباری نیز برای زنانی که از قوانین فرقه پیروی نمی کردند در تقدیر آنان بود که با قرص سیانور انجام می گرفت.

حسابرسی های تشکیلاتی و سوژه کردن افراد در جمع به مدت طولانی، شدیدترین فشارهای روحی و روانی بود که خیلی ها در مقابل آن تاب تحمل نداشته و مجبور بودند به خواسته های فرقه تن بدهند.

زنان نباید در تشکیلات از خود اشعه زنانگی می دادند. حتی مسائل بهداشت فردی اعضا نیز تحت کنتزل فرقه بود. آرایش کردن و آراستن خود هیچ معنا و مفهومی در تشکیلات نداشت.

اوج نگاه «مجاهدین» به زنانِ تشکیلات، جدای از استفاده ابزاری که در راستای اهداف ضد ملی و میهنی این گروه انجام می گرفت، بهره برداری جنسی برای شخص رهبر فرقه یعنی مسعود رجوی بود.

زندگی به دور از اجبارات فرقه موهبتی است که خداوند به همه انسانها داده است. ولی رجوی آنرا برای چندین دهه  از ماها گرفت. خانواده ها را از هم پاشوند. و خیلی از آنها را هم داغدار کرد و در آرزوی دیدارشان باقی گذاشت.

حال که ما از نعمت بودن در دنیای آزاد و بدور از اجبارات فرقه لذت می بریم، این، انگیزه ما را دوچندان می کند تا کمک کنیم سایر زنان دربند این فرقه نیز بتوانند خود را از چنگال این گروه بدنام  آزاد کنند.

زنان در فرقه رجوی - مصاحبه با خانم بتول سلطانیFemale defectors expose the MKO cult at the European Parliament (Mojahedin Khalq, MEK, Rajavi cult)

خبرنگار:  چرا ارگانهای بین المللی و کسانی که ادعای حقوق بشری دارند در قبال حقوق خانواده کسانی که سالهای سال در دست «مجاهدین» اسیرند بی تفاوتند. چرا به ندای کمک خواهی آنان برای دیدار با فرزندان اسیران پاسخی نمی دهند؟

خانم سلطانی: بارها ارگانهای بین المللی خواسته اند کمک کنند. اما کسی در «مجاهدین» پاسخگو نیست و برعکس می بینند که فرقه بسیار بی پرنسیپ، دست به فحاشی و اتهام به شیوه های مختلف بر علیه آنها هم می زند. برای همین از نزدیک شدن به فرقه خودداری می کنند.

«مجاهدین» بصورت فرقه گرایانانه پاسخگوی هیچ ارگانی نیستند و در اصل کسی که به این فرقه وارد شود راهی بی بازگشت رفته است.

خبرنگار: حتما در جریان شیوع بیماری کرونا در سرتاسر جهان و از جمله ایران هستید. سازمان بهداشت جهانی از اقدامات و اطلاع رسانی دقیق دولت ایران در رابطه با ویروس کرونا هم رسما تشکر کرده است.

علیرغم همه اینها، سازمان «مجاهدین» با تمام قوا در صدد بزرگنمایی و جعل آمار  فوتی ها و کسانی که به این ویروس در ایران مبتلا شده اند  هستند.

آنان حتی با پخش تصاویری از خیابان‌ها و بازارهای شهرهای مختلف سراسر ایران، که در یک همکاری سراسری، قرنطینه خانگی را به‌عنوان اقدامی پیشگیرانه جهت قطع زنجیره انتقال ویروس برگزیده‌اند، ادعا کرده اند که این خلوتی‌ها به دلیل اعتصاب مردم علیه نظام است. حال سوال این است «مجاهدین» چرا به اقداماتی این چنین مضحک دست می زنند؟

خانم سلطانی: این شیوه همیشگی فرقه رجوی هست که با فرافکنی و جعل اخبار دروغ و بدون رعایت پرنسیپی سعی  در خراب کردن نام ایران و وارونه جلوه دادن واقعیتها دارد و سعی می کند به هر طریق که شده حالا با سوءاستفاده از وضعیت اپیدمی کرونا،  وضعیت ایران را بحرانی نشان بدهد و اینکه به نیروهای داخل خودش روحیه بدهد و اینکار را سالیان سال است انجام می دهد و این اخبار فقط مصرف داخلی برای فرقه دارد و کسانی که در خارج از فرقه هستند همچون من یا شما می بینیم که چقدر این ادعاها و اخبار مضحک است و سوژه طنز هموطنانمان می شود.

بخشی از صحبتها در حاشیه پارلمان اروپا 

خبرنگار:  با توجه به اینکه ویروس کرونا در حال گسترش در جهان است و به کشور آلبانی هم رسیده ، تهدید این ویروس برای اعضای اسیر در اردوگاه مجاهدین را چگونه ارزیابی می کنید؟

خانم سلطانی: در فرقه بعلت اینکه زندگی جمعی هست و داشتن امکانات فردی مثل اتاق خواب جدا، محل کار جدا و . . . موضوعیتی ندارد، همچنین اینها از ترس ریزش نفرات حتما باید هر روز نشست تفتیش عقاید در گروههای مختلف بگذارند، من بسیار چشم انداز شیوع این ویروس را در فرقه خطرناک می بینم.

یعنی رجوی به خاطر شیوع ویروس کرونا هرگز نشست های جمعی را که برایشان مرز سرخ است تعطیل نمی کنند. آنها  هرگز آسایشگاه های جمعی را که تعداد زیادی از اعضا را در یک محل می خوابند کنار نمی گذارد. از طرف دیگر، از آنجائیکه که هیچ نظارتی هم از بیرون به فاصله گذاری اجتماعی در درون فرقه وجود ندارد. حتما طبعات چنین زندگی گله واری آنهم در وانفسای شیوع و همه گیری ویروس کرونا دیر یا زود بیرون خواهد زد.

خبرنگار: در حال حاضر برخورد دولت آلبانی با جداشدگان در این کشور چگونه است؟  آیا حقوق آنان مطابق با موازین حقوق بشری رعایت می شود و چرا ارگانهای بین المللی ذیربط در این رابطه  برخورد پاسیو و غیر تاثیر گذاری را دارند؟ چه عواملی می تواند علت این کار باشد.

خانم سلطانی: برخورد دولت آلبانی با جداشدگان تحت تأثیر رشوه هائی است که دولت آلبانی از فرقه رجوی دریافت می کند و برابر با موازین حقوق بشری نیست.

به نظر من ارگانهای بین المللی ذیربط هم به نفع خود و منافعشان نمی ببینند که پا در میانی کنند. گفتم علت اصلی این است که فرقه رجوی به هیچ پرنسیپی پایبند نیست و کسی هم در این میان پاسخگو نیست.  البته این وضعیت مانع آن نخواهد شد که جداشدگان برای کسب حقوق قانونی خود فعالیت نکنند.

خبرنگار:  فعالیت های سیاسی جداشدگان چه تاثیری در افشای وجه ی کاذب و دروغین سران این گروه در سطح بین المللی داشته است؟

خانم سلطانی: فعالیتهای سیاسی جداشدگان و کسانی که با جرأت و شهامت سکوت نکردند خیلی موثر بود.

اگر تا اینجا ماهیت فرقه ای و برخی عملکردهای ضد ملی ایرانی این فرقه در سطح بین اللمی افشا شده به همت همین جداشدگان از فرقه بوده است.

آنان اطلاعات وسیع و کافی در اختیار کسانی که واقعا در تلاشند تا بنیاد فرقه گرائی در «مجاهدین» را ریشه یابی کنند و در صدد هستند تا دست به راه کارهای موثر برای فشار به این فرقه برای پایان دادن به برده داری نوین بزنند، قرار داده اند.

همچنین همین اطلاع رسانی ها و تلاش ها باعث شده تا تعداد زیادی از نجات یافتگان این فرقه چشم انداز روشن تری پیش روی خود ببینند و از همکاری با فرقه دست بردارند.

خبرنگار:  سوال آخر اینکه در حال حاضر شما عضو  انجمن زنان ضد فرقه رجوی  هستید می توانید بگوئید این انجمن به چه فعالیت هایی در عرصه بین المللی مشغول است؟ و برای ایجاد بستر مناسب برای آزادی سایر زنان گرفتار در بند فرقه رجوی چه برنامه هایی را در دستور کار دارد.

خانم سلطانی: ما و انجمن زنان در تلاش هستیم تا با روشنگری و حضور در جلسات و ملاقات با کسانی که واقعا جهانی می خواهند خالی از فرقه و استبداد فرقه ای نظیر سازمان مجاهدین و کسانی که خطر این فرقه را حس می کنند دست به دست هم  داده و این تشکیلات مافیائی را رسواتر و بی اعتبارتر کنیم. در این رابطه ما برنامه های دراز مدت داریم و بصورت آنتی تز فرقه گرائی رجوی بخصوص در مورد استثمار زنان تا فروپاشی کامل این فرقه از پای نمی نشینیم.

خبرنگار: سپاس از شما که در این گفتگو شرکت کردید.

خانم بتول سلطانی: من هم از شما تشکر می کنم که چنین فرصتی را در اختیار من گذاشتید.

لینک به منبع

فیلم سخنرانی خانم بتول سلطانی به مناسبت روز جهانی زن

زنان در فرقه رجوی – مصاحبه با خانم بتول سلطانی

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/شرکت-انجمن-زنان-و-کانون-آوا-در-کنفرانس/

شرکت انجمن زنان و کانون آوا در کنفرانس “روز زن” در پارلمان اروپا

نجات یافتگان مجاهدین خلق فرقه رجوی روز زن پارلمان اروپاانجمن زنان ایران، نهم مارس 2019:…  اعضای شرکت کننده خواستار بررسی و تحقیق در مورد وضعیت افراد مستقر در پایگاههای آنها و فرستادن بیش از پیش خبرنگار و هیئت تحقیقی به آلبانی و اورسورواز و گفتگوی مستقل با افراد ناراضی شدند. در این ملاقاتها اعضای شرکت کننده خواستار حمایت از از اعضای بی پناه و غالبا بیمار که از فرقه جدا می شوند توسط سازمان حقوق بشر شدند. 

گزارش اشپیگل آلمان از کمپ تروریستی مجاهدین خلق فرقه مریم رجوی در آلبانی و تمرین قتل و جنایت و ترورPrisoners of Their Own Rebellion.The Cult-Like Group Fighting Iran

لینک به منبع

شرکت انجمن زنان و نماینده کانون آوا

در کنفرانس بزرگ جهانی روز زن در پارلمان اروپا و ملاقات با نمایندگان و پارلمانترها

زنان ایران، آلمان 08.03.2019


فعالیتهای انجمن زنان خانمها بتول سلطانی، حمیرا محمد نژاد و خانم زهرا معینی به مناسبت هشتم مارس 2019

روزهای هفتم و هشتم مارس 2019 کنفرانس بین المللی روز زن با شرکت هیئت هایی از مجالس تمامی کشورهای عضو اتحادیه اروپا  در پارلمان اروپا در بروکسل برگزار شد.
در این کنفرانس تعداد زیادی از نمایندگان پارلمان اروپا در رابطه با روز زن سخنرانی کردنند.
سخنرانان کنفرانس عبارت بودند از:

Vilija Blinkeviciute, رئیس کمیته برابری زنان
Dimitrios Papadimoulis, نماینده پارلمان اروپا
H.E. Kolinda Grabar-Kitarovic, رئیس جمهور کرواسی
Vera Jourova, رئیس کمیسیون عدالت
Agnieszka Kozlowska-Rajewicz, نماینده پارلمان اروپا
Agelika Milnar, نماینده پارلمان اروپا
Iratxe Garcia Perez, نماینده پارلمان اروپا
Karima Delli, نماینده پارلمان اروپا
Joao Pimenta Lopes, معاون پارلمان اروپا
Federica Mogherini, نماینده ارشد روابط خارجی اتحادیه اروپا

زنان ایران کانون آوا پارلمان اروپا روز زن 2019-1

انجمن زنان شامل خانم ها بتول سلطانی، حمیرا محمدنژاد و زهرا معینی از انجمن زنان و آقای  رضا جبلی نماینده کانون آوا در این کنفرانس شرکت کردند.

انجمن زنان بطور فعال قبل و بعد از کنفرانس با تعداد زیادی از نمایندگان پارلمان اروپا و همچنین نمایندگان پارلمانهای کشورهای عضو اتحادیۀ اروپا علیه نقض فاحش حقوق بشر توسط فرقه رجوی و مشخصا مسعود و مریم رجوی با اسناد و مدارک غیرقابل انکار افشاگری کردند.

خانم بتول سلطانی جدا کردن دو فرزند شش ماهه و دو ساله اش توسط رجوی در سال 91 میلادی و فرستادن یکی از آندو به هلند و دیگری به سوئد را برای نمایندگان تشریح کرد. همچنین خانم سلطانی در مورد نقص حقوق مادر و فرزند و نقض حقوق بشر در فرقۀ رجوی برای نمایندگان کمیسیون حقوق بشر پارلمانهای عضو اتحادیه اروپا سخن گفت.

خانم حمیرا محمدنژاد  در رابطه با فشارهای روحی و روانی که در این فرقه متحمل شده بود صحبت کرد و گفت این فرقه وی را در سن چهارده سالگی به کمپ اشرف در عراق فرستاد و طی سالها به هیچ وجه اجازۀ تماس با پدر و مادر خود را نداشته است.

وی افزود: فرقۀ تبهکار رجوی تعداد زیادی از کودکان را بین سالهای 1997 -1999 از کشورهای اروپایی به عراق قاچاق کرده بود که بعنوان سرباز در کمپ مجبور به بیگاری بودند.

همچنین خانم معینی از سالها اسارت خود در کمپ اشرف بدون کمترین امکان ارتباط با خانواده خود و نشست های شستشوی مغزی و طلاق های اجباری و نقض ابتدایی ترین حقوق زنان برای تعدادی از اعضای پارلمان اروپا به تفصیل سخن گفت.

نماینده کانون آوا اقای رضا جبلی بعد از کنفرانس طی صحبتهای جداگانه با تعدادی از نمایندگان و شرکت کنندگان در کنفرانس در مورد شکنجه و کشتن تعدادی از اعضای ناراضی فرقه در کمپ اشرف توسط رجوی با استناد به مدارک مستند افشاگری کرد و نسبت به فعالیتها و دخالت های مخرب رجوی برای تاثیرگذاری بر انتخابات آیندۀ پارلمان اروپا از جمله با دادن کمکهای مالی به گروههای دست راستی و نژادپرست و جدایی طلب از جمله کمک هشتصد هزار یوریی فرقه به یک گروه دست راستی اسپانیایی هشدار داد و این دخالت های غیرقانونی یک فرقه تروریستی که تا سال 2012 در لیست سیاه بود را برای اروپا و پارلمان اروپا خجالت اور دانست و هشدار داد که این عمل مجرمانه مطمئنا راه را برای دخالت های آیندۀ بقیه گروههای تروریستی باز خواهد کرد.

آخرین سخنران این کنفرانس برای جمع بندی بحثهای کنفرانس خانم فدریکا موگرینی نمایندۀ ارشد روابط خارجی و امنیت اتحادیۀ اروپا و معاون رئیس کمسیون اروپا بود.

نجات یافتگان مجاهدین خلق فرقه رجوی روز زن پارلمان اروپا

بعد از سخنرانی خانم موگرینی خانم ها محمد نژاد، سلطانی و معینی از ایشان تشکر کردند.

همچنین اقای رضا جبلی شجاعت و ایستادگی خانم موگرینی برای حفظ برجام را که در شرایط بد اقتصادی کنونی به نفع مردم ایران خواهد بود مورد ستایش قرار داد.

در این گردهمائی اقدام ضد آزادی فرقه رجوی برای مقابله با اظهارات خبرنگار روزنامه اشپیگل و اقدامات فرقه گرایانه برای جلوگیری از درج اخبار و موارد نقض حقوق بشر در فرقه رجوی مفصلا تشریح شد.

همچنین نقض مستمر حقوق بشر در فرقه رجوی و پایگاههای آنها عدم دسترسی به مطبوعات و امکان ارتباط خانواده ها و دوستان با اعضا و ساکنان فرقه رجوی محکوم شد.

اعضای شرکت کننده خواستار بررسی و تحقیق در مورد وضعیت افراد مستقر در پایگاههای آنها و فرستادن بیش از پیش خبرنگار و هیئت تحقیقی به آلبانی و اورسورواز و گفتگوی مستقل با افراد ناراضی شدند.

در این ملاقاتها اعضای شرکت کننده خواستار حمایت از از اعضای بی پناه و غالبا بیمار که از فرقه جدا می شوند توسط سازمان حقوق بشر شدند و در این رابطه ایمیلهای متعددی که حاکی از وضعیت نابسامان درمانی و معیشتی این جداشدگان از فرقه و فشارهائی که فرقه بعد از جدائی بر روی آنها می آورد تا آنها دست به افشاگری نزنند به زبانهای انگلیسی ترجمه و به نمایندگان تحویل داده شد.

نمایندگان ضمن ابراز همدردی این اعمال ضد انسانی فرقۀ رجوی را محکوم  کردند.

هیئت تحریه انجمن زنان، آلمان، 08.03.2019

(پایان)

***

European_Parliament_Against_Maryam_Rajavi_Mojahedin_Khalq_MEK_MKO_TerroristsMEPs discuss Mojahedine-E Khalq (MEK) Threat in #Albania

مسعود خدابنده آن سینگلتون پارلمان اروپا 2018Secret MEK troll factory in Albania uses modern slaves (aka Mojahedin Khalq, MKO, NCRI ,Rajavi cult)

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/مجاهدین-خلق-تروریسم-بین-المللی-نمایشگ/

نمایشگاه کانون آوا در باشگاه خبرنگاران بروکسل – مجاهدین خلق، تروریسم بین المللی (مصاحبه ها)ا

کانون آوا، هفتم دسامبر ۲۰۱۸:… آقایان رضا صادقی جبلی و ادوارد ترمادو و خانم ها بتول سلطانی، حمیرا محمدنژاد و آن خدابنده در مصاحبه هایی به تاریخچه سازمان مجاهدین خلق ایران، تروریسم لجام گسیخته، وضعیت کنونی فرقه رجوی، استمرار نقض حقوق بشر توسط مریم رجوی و دستیارانش پرداختند. این مصاحبه ها در روز اول نمایشگاه عکس در سالن باشگاه خبرنگارانانجام گرفته است … 

نمایشگاه عکس در باشگاه خبرنگاران بروکسلگزارشاتی از نمایشگاه کانون آوا در باشگاه خبرنگاران بروکسل – مجاهدین خلق، تروریسم بین المللی

لینک به منبع 

نمایشگاه کانون آوا در باشگاه خبرنگاران بروکسل – مجاهدین خلق، تروریسم بین المللی (مصاحبه ها)

آقایان رضا صادقی جبلی و ادوارد ترمادو و خانم ها بتول سلطانی، حمیرا محمدنژاد و آن خدابنده در مصاحبه هایی به تاریخچه سازمان مجاهدین خلق ایران، تروریسم لجام گسیخته، وضعیت کنونی فرقه رجوی، استمرار نقض حقوق بشر توسط مریم رجوی و دستیارانش پرداختند. این مصاحبه ها در روز اول نمایشگاه عکس و بعد از جلسه افتتاحیه در سالن باشگاه خبرنگاران در بروکسل انجام گرفته است

سخنان خانم بتول سلطانی مدیرانجمن زنان ایران در نمایشگاه عکس تروریسم بین الملل دربروکسل:

سخنان خانم حمیرا محمدنژاد ازانجمن زنان ایران در نمایشگاه عکس تروریسم بین الملل دربروکسل: 

سخنان آقای ادوارد ترمادو ازکانون آوا آلمان در نمایشگاه عکس تروریسم بین الملل دربروکسل (انگلیسی):

Anne Khodabande, Open Minds, De-Radicalisation Consultant, PHOTO-EXHIBITION in Bruxelles (انگلیسی):

Reza Jabelli, Service Etat Civil et Population, رضاجبلی در نمایشگاه تروریسم بین الملل دربروکسل (انگلیسی):

(پایان)

*** 

جمشید برزگر، بی بی سی: تقابل عربستان و ایران؛ ارسال پیام از مقر سازمان مجاهدین خلقجمشید برزگر، بی بی سی: تقابل عربستان و ایران؛ ارسال پیام از مقر سازمان مجاهدین خلق

عبدالرضا نیک بین رودسری، عبدی از بنیانگذاران مجاهدین خلق : آنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردندعبدالرضا نیک بین رودسری، عبدی از بنیانگذاران مجاهدین خلق : آنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند

همچنین: