تفسیر رجوی از “لا اِکراهَ فی الدّین” (+ آمارمجاهدین از حوزه های انتخاباتی)

تفسیر رجوی از “لا اِکراهَ فی الدّین” (+ آمارمجاهدین از حوزه های انتخاباتی)

 انجمن نجات، مراکز ایلام و مازندران، بیست و نهم فوریه 2016:…  فرقه رجوی در کمال بی حیایی و پُر رویی و سردر گمی از کسادی انتخابات در تهران و استان های مختلف ایران خبر داد و آمار رأی دهندگان هر حوزه را 3 تا 8 نفر اعلام کرد. وقتی رجوی در روز روشن و با این همه فیلم نمایش حضور گرم و به یاد ماندنی مردم همیشه در صحنه ایران را که نشانه عشق و علاقه عامه مردم نسبت به انقلاب و کشورشان، ضبط و پخش شد نمی بیند و باز … 

مریم رجوی مجاهدین خلق کارناوال ویلپنت فرانسهدر آستانه کارناوال ویلپنت (از لو رفتن نامه جعلی رجوی تا ورود هیئت پارلمانی مربوطه به تهران)

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsکلاهبرداری رجوی از سایتهای دویچه وله و رادیو فرانسه (نامه ۲۲۰ پارلمانتر هم جعلی بود)

سایت فرقه رجوی و اعلام وضعیت انتخابات

انجمن نجات مرکز ایلام:
لینک به منبع

فرقه رجوی در کمال بی حیایی و پُر رویی و سردر گمی از کسادی انتخابات در تهران و استان های مختلف ایران خبر داد و آمار رأی دهندگان هر حوزه را 3 تا 8 نفر اعلام کرد.

وقتی رجوی در روز روشن و با این همه فیلم نمایش حضور گرم و به یاد ماندنی مردم همیشه در صحنه ایران را که نشانه عشق و علاقه عامه مردم نسبت به انقلاب و کشورشان، ضبط و پخش شد نمی بیند و باز هم از حضور 3 الی 8 نفر در هر حوزه اعلام می کند ، نشانه نهایت خشم و دیوانگی و به هم ریختگی رجوی فراری است که نمی تواند خودش را کنترل کند که دیوانگی و هذیان گویی بر او غلبه می کند و چنین روسیاه و بی ارزش می شود که همه او را ( رجوی ) بیش از پیش بشناسند و مورد تمسخر قرار گیرد.

این خواست خداست که اهداف پلید و شوم فرقه برملا و بر مردم آشکار شود تا جوانان تحت تأثیر حرف های بی پایه و اساس و رنگی فرقه قرار نگیرند و راه را از چاه بشناسند.

از آنجا که رجوی و سران فرقه کاذبش پیر و فرتوت و زیوار در رفته شده اند که نمی توانند سر انگشتی یک جمع بندی سیاسی داشته باشند که بتوانند اخبار یا مطالبی ارائه دهند که حداقل تعداد انگشت شماری از مردم آن را بپذیرند.
وضعیت روحی سران فرقه مخرب رجوی به جایی رسیده که حتی مخالفین نظام هم به خاطر این اطلاع رسانی دروغ بزرگ به ریش رجوی می خندند.

وقتی می گوییم که شمارش معکوس پایان دجالگری رجوی شروع شده ، این است که خودش با دروغ های آشکار و موضع گیری های بی اساس مهر تأییدی بر آن نهاده است.

رجوی میداند که وجود گرم مردم شریف ایران در انتخابات نشانه آن است که گروهک های فراری و جریان های سیاسی بی هویت در این مملکت جایی نداشته و ندارند که همانا باید در در به دری و بی هویتی بقیه عمر نکبت بارشان را سپری کنند.

تفسیر به رای رجوی از آیه “لا اِکراهَ فی الدّین”

انجمن نجات، مرکز مازندران:
لینک به منبع

اخیرا در سایت فرقه مطلبی به قلم یکی از سران فرقه که حتی جرات ندارد در فضای مجازی نام اصلی خود را عنوان کند و نام عارف شیرازی را بر خود نهاده تا وقتی نوشته هایش به چالش کشیده شد و تناقضات و دروغ های انبوهی که در آن قرار می دهد رو گردید، از پاسخگویی فرار کرده و طبق معمول و روش همیشگی رجوی ها، مسئولیت کار را به عهده نگیرند.

نامبرده در قسمتی از مقاله خود در رابطه با اعتقاد فرقه رجوی نوشته است:

«مجاهدین با اعتقاد به این رهنمود قرآنی که ‘‘لا اِکراهَ فی الدّین‘‘ هر گونه اجبار و محدودیت علیه دگراندیشان را مردود و آزادی کامل عقیده و بیان را در ایران آینده نوید داده اند»

واقعا رجوی ها در وقاحت هیچ حد و مرزی ندارند. هر چقدر هم آنها را شناخته باشی باز چنان چشمه‌ای از رذالت و فریبکاری رو می کنند که فقط می توان گفت «عمروعاص باید جلوی آنها لُنگ بندازد».

اما در جواب فرقه باید گفت:

1- ایران و آینده آن پیشکش تان، اجازه بدهید این سه هزار عضو فرقه آزادانه و بدون اجبار حرف بزنند و درباره آینده خود تصمیم بگیرند.

2- فرقه رجوی در حالی ادعای مردود دانستن «هر گونه اجبار و محدودیت علیه دگراندیشان» را دارد که تحمل کوچکترین انتقاد را نداشته و منتقدین خود را مورد تهمت و فحاشی قرار داده و آنها را به روش های گوناگون تهدید می کند چه رسد به کسانی که نسبت به آنها دگر اندیش بوده و طرز فکر دیگری داشته باشند.

3- مسئولین فرقه معدود نفرات که در ارتش باصطلاح آزادیبخش معتقد به اهل سنت یا مسیحیت و یا افراد غیر مذهبی ها را برای انتخاب دین شیعه (مورد ادعای رجوی) به شدت تحت فشار روانی و برخوردهای تشکیلاتی قرار می دادند تا شیعه شوند و در نهایت هم چند نفری که نپذیرفتند را تحت عنوان «گردان مستقل» از بقیه جدا کردند و در واقع یک زندان در زندان بزرگ اشرف برای آنها درست نمودند تا آنها با اعضای دیگر ارتباط نداشته و دیگران تحت تاثیر آنها فیل شان یاد هندوستان نکند.

4- در این فرقه نه تنها افراد غیر شیعه را تحت فشار قرار می دادند تا شیعه شوند، بلکه اعضای شیعه را هم تحت فشار می گذاشتند تا همانگونه که فرقه می گوید عمل کنند.
نویسنده فوق در حالی امروز به دروغ صحبت از «لا اکراه فی الدین» می کند که نقل به مضمون صحبت رجوی درباره این آیه در نشست های موسوم به «حوض» چنین بود :
«چه کسی گفته که شما می توانید انتخاب خود (انتخاب دین مجاهدین و انتخاب رجوی به عنوان رهبر) را تغییر بدهید. آیه «لا اکراه فی الدین» برای شما نیست. شما یکبار انتخاب خود را کرده اید و دیگر نمی‌توانید آن را تغییر بدهید. تغییر دادن این انتخاب یعنی خیانت»

5- آقای آشور ورشی که بعد از 27 سال حضور در فرقه اخیرا موفق به فرار از فرقه رجوی شده و در حال حاضر نیز در هتل مهاجر بغداد و زیر نظر کمیساریای سازمان ملل کار پناهندگی خود را دنبال می کند، در بخشی از نامه ای که برای سایت انجمن خانواده سحر نوشته است چنین می گوید:

«من بعد از 27 سال همراهی با سازمان تازه تهدید به مرگ شدم (توسط علیرضا بوداقچی معروف به احد) چرا که فقط گفتم رهبری [رجوی] حرف غیرواقعی میگوید. او بارها مرا تحت فشار می گذاشت که چرا حرف نمی زنم .گفته می شد که چرا در مورد پیام یا نشست رهبری (منظور رجوی است) حرف نمی‌زنم و جمع من را تحمل نخواهد کرد و این کار من ضد انقلاب خواهر مریم است. من هم همیشه می‌گفتم که به خاطر جمع نیامدم مبارزه کنم. با این حرفها بیشتر مرا وادار به کنار کشیدن می کردند.

“چرا در نشست ها پروژه نمی خوانی؟ چرا در نماز جماعت شرکت نمی کنی؟ چرا در مراسم شرکت نمی کنی؟ این کار تو نجنگیدن با دشمن است. چرا به ما می گوئی خشک مغز؟ این حرف دشمن است.” این ها حرفهائی بود که مدام به من می گفتند.»

6- در سال 1380 رجوی کتابچه ای به نام «پرچم» تدوین کرد که در واقع ضوابط تشکیلاتی فرقه بود. در فصل چهارم این کتابچه با عنوان «عارضه ها و رهنمودها» ، یکی از گزینه های زیر محور «فهرست حقه بازی ها» چنین آمده بود:
«لائیک بازی کسی که حتی یک لحظه مجاهدی داشته است».

یعنی همان حرفی که رجوی در نشست حوض زده بود. کسی که عضو سازمان شده است دیگر نمی تواند نظرش را تغییر بدهد.

7- فصل ششم همین کتابچه تحت عنوان «مرزهای سرخ تشکیلاتی – ایدئولوژیک» می باشد که محورهای آنرا در زیر ملاحظه می کنید:
«۳۸- لائیک بازی و «R» شدن کادرها و اعضاء و کاندیدای عضویت و هواداران سوگند خورده و کسی که حتی یک لحظه ایدئولوژیک مجاهدین هم داشته باشند، نداریم.

غیر مجاهدین به شرط اعلام هویت ایدئولوژیکی، جداگانه در جنب یک ارتش قرار می‌گیرند.

(«R» عنوانی بود که در باصطلاح ارتش آزادیبخش به افراد پایین و غیر فرمانده گفته می شد و مخفف رزمنده معمولی بود. بسیاری از اعضا که دچار مشکل می شدند، از آنجا که امکان جدا شدن از فرقه برایشان وجود نداشت، برای رها شدن از فشارهای سنگین تشکیلاتی و نشست های مغزشویی روزانه، می‌گفتند که ما دیگر «مجاهد» نیستیم و «رزمنده» هستیم. رجوی برای بستن این شکاف این کار را هم ممنوع اعلام نمود.)

۳۹- مجاهد بدون شعائر و نماز نداریم.

۴۰- مجاهد اقساطی و مدت دار با اتمام تاریخ مصرف نداریم.

(فرقه برای جذب نیرو، ایرانیانی که برای کار به کشورهای حوزه خلیج یا ترکیه می رفتند را با ترفند به قرارگاه اشرف می کشاند و به آنها گفته می شد که اگر بعد از مدتی نخواستند در عراق بمانند می توانند برگردند. با این محور رجوی راه را برای سرکوب این افراد تحت عنوان ضابطه تشکیلاتی و نگه داشتن آنها برخلاف میل شان در قرارگاه اشرف هموار کرد)

۴۵- فرستادن بریده به خارجه نداریم و نمی‌توانیم داشته باشیم.

(در سال 1373 رجوی در پیامی «خروج ممنوع» را به همه ابلاغ کرده بود اما در اینجا با ذکر آن در این کتابچه، ممنوعیت جدا شدن از فرقه را به عنوان یک اصل تشکیلاتی تعیین نمود تا سرکوب افراد خواهان جدایی راحت تر صورت گیرد)»

مریم رجوی حقوق بشرسعید ماسوری زندانی چگونه ازبرنامه ی ماهواره ای بی بی سی اطلاع پیدا کرده است؟!

جلال گنجه ای پسر کشته شده اش در عملیات مهران را بعنوان “اعدامی” در ایران قالب می کند

جعل نامه توسط مجاهدین به نام سعید ماسوریجعل نامه توسط مجاهدین به نام سعید ماسوری

تازه ترین ابتکار مجاهدین در مبارزه

Rajavi cult New Yorkرادیو فردا: سفر به پاریس، از جیب سازمان مجاهدین خلق؟

از میان خاطرات نجات یافتگان (آنجا یاد گرفتم که چگونه گلادیاتور وار برای حفظ خود دیگران را لگدمال کنم)

هیچ کس از آنها یاد نکرد! ( در عوض، مراسم بزرگداشت برادر کندی و شهید نیسمان)

تروریست ها شورای ملی مقاومت رجویاعضای ” شورای ملی مقاومت ” بدانند که چه نانی می خورند؟

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=22744

ستاره های رجوی روی زمین رها شده اند (+ پایان ۱۲ سال سگ دو زدن اتمی) 

انجمن نجات، مراکز ایلام، کرمانشاه و مازندران، بیست و دوم دسامبر ۲۰۱۵:…  ای مردگان زنده و ای خفتگان بیدار بپا خیزید. بپا خیزید که رجوی رهبر فراری شما حتی به جسم بی جان شما هم رحم نمی کند. سران مجاهدین فرقه مخرب رجوی برای سو استفاده و مظلوم نمایی نزدیک به دو ماه است که جنازه ها را بر روی زمین رها کرده و با شیادی تمام آن ها را دفن نکرده است. این یک جنایت و اهانت به این بخت برگشته ها …

کیهان لندن: لیبرتی، سودای ارتش آزادی و ماجراجویی رهبرانش

رجوی بدنبال پولمزدور رجوی: اگر خواستار آزادی گروگانها هستید باید پول بیشتری بدهید

بیش از شش هفته است که ستاره های رجوی بر سطح زمین رها شده اند

انجمن نجات، مرکز ایلام، بیست و دوم دسامبر ۲۰۱۵
لینک به منبع

مسعود رجوی که بارها و بارها افراد خود را دسته دسته به کام مرگ فرستاده ، هدفش پر کردن آسمان از ستاره بوده است. و همیشه گفته و می گوید (رجوی ) که آسمانی پر از ستاره می خواهم ، این کار را کرده و تا حال موفق هم بوده است. و هم اکنون تعدادی از ستاره هایش در کمال بی رحمی و سنگدلی برروی زمین مانده و به آن ها اجازه پرواز نداده است. آیا دیگر سوء استفاده از این نگون بخت ها تمام نشده که آن ها را دفن کند تا روحشان آرام گیرد؟

آیا رجوی در آسمان با راه اندازی جنگ ستارگان می خواهد آسمان را درنوردد؟ رجوی زمین را فتح کرده وحتی لانه موش هم امن نگذاشته ، حال می خواهد با ستاره هایش کرات برتر را هم فتح کند.

پیام جدا شده ها به اسرای لیبرتی:

ای مردگان زنده و ای خفتگان بیدار بپا خیزید. بپا خیزید که رجوی رهبر فراری شما حتی به جسم بی جان شما هم رحم نمی کند. سران مجاهدین فرقه مخرب رجوی برای سو استفاده و مظلوم نمایی نزدیک به دو ماه است که جنازه ها را بر روی زمین رها کرده و با شیادی تمام آن ها را دفن نکرده است. این یک جنایت و اهانت به این بخت برگشته ها است که تاریخ بشریت به خود ندیده است.

بپا خیزید تیشه ی بیداری و تبر تصمیم را برگیرید و چراغ چیرگی بر تاریکی و جهل را توشه راهتان کنید. به خویشتن نهیب بزنید و این ارواح خبیث ( سران فرقه ) را از حریم دلتان بیرون بریزید. درخودتان مروری دوباره کنید و خودتان را پیدا کنید و در گوش جانتان فریاد بزنید و پشت به رجوی ، رو به آزادی قدم بردارید.

از این سودایی که زیان ظلمانی اش تنها در تو خلاصه نشده و اندوه شکننده اش برای اهل خانه ات به یادگار گذاشته بگریزید.

بپا خیزید ، همین الآن تصمیم بگیرید که فردا دیر خواهد بود. شما در لابلای غبار آرزوهای سوخته تان زمان را از یاد برده اید. به خودتان برگردید و نبض حیات هستی و آزادی را به طپش وادارید.

در بیرون از لیبرتی آزادی در رگ و جان مردم جاری است. به آنان که رهایی و آزادی شما ، مرگ بی چون وچرای خویش می دانند ( سران فرقه ) نه بگویید. به سرگردانی و ذلت در خاک غربت برای همیشه نه بگویید و آهنگ خروج به دنیای آزاد را ساز کنید.

خاطرات تان را زیرو رو کنید و در شوق تولدی دوباره خویشتن را از اسارتگاه رجوی خائن نجات دهید.

پایان ۱۲ سال سگ دو زدن خفت بار هسته ای رجوی

انجمن نجات، مرکز کرمانشاه، بیست و دوم دسامبر ۲۰۱۵
لینک به منبع

۱۲  سال و اندی رجوی و دار ودسته ی جاسوس هسته ای اش با تمام توان و قوا و ماکزیمم انرژی پشت خیانت به ملت ایران در زمینه هسته ای رفتند و به هردری زدند وهرگونه سگ دویی برای غربی ها زدند و به هرنقش کثیف و خیانت باری علیه منافع ملی خلق ایران تن دادند .
اما با تسلیم غرب و دررأس آنها امریکا به قبول ” پی –ام –دی ” و خروج پرونده ایران از شورای امنیت و رفع خیلی از محدودیت ها فرجامی ننگ آور برای رجوی ها رقم خورد وحتی ذره ای آبرو در بین حلقه به گوشان فرقه ای خود هم برایش باقی نماند .
رجوی ها از دهه ها قبل وقتی دیگر دستشان برای ملت ایران روشد و اندک چهره قلابی شان لو رفت به دامن غرب پناه برده و با دو شعار حقوق بشر و تحریم نفتی دست به کار شدند و این استراتژی هم از زبان شخص رجوی بدین شرح تفسیر و توجیه می شد :” رژیم نفت دارد ومنافع ملی خلق را صرف سرکوب و نقض حقوق بشر می کند و ما باید این امکان را از چنگ او با تحریم نفتی و اقتصادی بگیریم “. او اضافه می کرد ماحصل این تحریم ها فشار به ملت و در نهایت قیام علیه رژیم است . او با این دجالگری تمامی جنایات و خیانت های هسته ای –اقتصادی علیه ملت ایران را توجیه می کرد .
رجوی تمامی سرمایه گذاری اش را روی همین قضیه هسته ای و تحریم ها گذاشته بود . اکنون با پیروزی ایران ونظام رهبری ایران در برابر تمامی توطئه های غربی اسرائیلی این باخت تمام عیار رجوی است که رقم خورده و دستشان ازآن آخرین حربه هم تهی شده است .اکنون دیگر فصل خراب شدن و آوار شدن دروغ ها بر سر رجوی است.

اکنون تمامی ترفند ها و دجالگری هایشان مبنی بر جام زهرهسته ای و اختلافات وتضادهای درونی در رأس نظام و اینکه قبولی و عقب نشینی در قضیه هسته ای به سرنگونی راه می برد و … به گور سپرده شده و این رجوی است که خودبخود به گور رفته و آبرویی برایش نمی ماند .

قطعنامه شورای حکام و اثبات ۱۱۰ بار دروغگویی فرقه رجوی

انجمن نجات، مرکز مازندران، بیست و دوم دسامبر ۲۰۱۵
لینک به منبع

هفته گذشته شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی با تصویب قطعنامه ای ، بخش پی ام دی یا ابهامات و ادعاهایی درباره گذشته برنامه هسته ای ایران از جمله ادعاهایی درباره ابعاد نظامی این برنامه را مختومه اعلام نمود و در واقع به این اذعان کرد که برنامه هسته ای ایران هیچ انحرافی ندارد. پیش از این قطعنامه ، رئیس آژانس آقای آمانو نیز بر درست بودن برنامه هسته ای ایران تاکید نمود ، هر چند مدعی ابهاماتی برای پیش از سال ۲۰۰۳ گردید . به بیان دیگر وی تاکید نمود که از سال ۲۰۰۳ به این سو ، برنامه هسته ای ایران هیچ ابهامی نداشته است .

این در حالی است که فرقه رجوی به این افتخار می کند که از سال ۲۰۰۳ تاکنون بیش از ۱۱۰ بار بر علیه برنامه هسته ای ایران اقدام به برگزاری کنفرانس نموده تا کشورهای غربی را به تحریک علیه برنامه هسته‌ای ایران و تحریم علیه مردم ایران وادار نماید . حتی بعد از صحبت های آقای آمانو ، یکی از مسئولین فرقه به نام «علیرضا جعفرزاده» در آمریکا کنفرانسی برگزار نمود و بار دیگر با وقاحت تمام مدعی انحراف در برنامه هسته ای ایران شد .

حال با توجه به قطعنامه اخیر شورای حکام بار دیگر به وضوح روشن شد که :

۱- آنچه فرقه رجوی در این سالیان بر علیه برنامه هسته ای ایران انجام داده بر پایه دروغ استوار بوده است .

۲- این گونه اقدامات فرقه رجوی در راستای خواسته ها و اقدامات صهیونیست هایی همچون نتانیاهو و جنگ طلبان و نژاد پرستانی همچون ترامپ ، مک کین و جان بولتون و … بوده که دشمنی و کینه آنان نسبت به مسلمانان و ایرانیان ، حتی در خود آمریکا نیز با محکومیت زیادی روبرو شده است .

۳- دشمنی فرقه رجوی به قشر یا گروه خاصی از ایرانیان محدود نشده و آنها دشمن ایران و تمام ایرانیان هستند .

صالحی

***

افشای دروغ بزرگ باندرجوی در باره لایحه دفاعی کنگره آمریکا

پارلمان بریتانیا علیه تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجویتابلوی ورود ممنوع پارلمان انگلیس مقابل منافقین

لرد کارلایل سر لابی جدید مجاهدین خلق در پارلمان انگلستانبریتانیا مجددا تقاضای لرد لابی گر برای ویزای رجوی را رد کرد.
چرا مریم قجررجوی دروغگو ی شیاد و متخصص برگزاری کنفرانس های تقلبی را به انگلیس وامریکا راه نمی دهند؟

پارلمان عراق در حمایت از خانواده های گروگانهای رجوی در کمپ لیبرتیIraqi Parliament take action to aid families of Liberty residents Iraq

همچنین

واکنش فرقه در قبال خانواده به مثابه جن و بسم الله (+ کمدی رجوی)


انجمن نجات، مرکز مازندران، سی ام نوامبر ۲۰۱۵:… این بار خانواده ها موفق شدند یک حرکت حساب شده انجام دهند. ملاقات با پارلمان عراق ، از آنجائیکه در دستگاه فرقه ای خانواده دشمن اصلی تلقی شده و اعضای باید از آن دوری کنند که یک وقتی خدای ناکرده عواطف انسانی و خا
انجمن نجات، مراکز گیلان و مازندران، بیست و چهارم نوامبر ۲۰۱۵:…  سایت های فرقه تروریستی رجوی ، در تاریخ : ۲۲-۳-۱۳۹۳ یعنی چند روز بعد از تصرف شهر موصل توسط داعش ، مقاله ای با نام «عراق : گورستان مالکی و خامنه ای» را درج کردند . دراین مقاله به اشکال گوناگون از جنای
انجمن نجات، مرکز مازندران، هشتم نوامبر ۲۰۱۵:…  آقای ایرج صالحی ابتدا به این نکته اشاره نمود که تنها خواست رجوی این است که افراد در لیبرتی باقی بمانند در حالی که مردم عادی سوریه و عراق با پای پیاده خودشان را به اروپا رساندند و از طرفی وقتی به آمار افراد انتقالی به کشور آلبانی توجه کنیم