تلاش مریم رجوی برای حذف احسان بیدی در آلبانی

تلاش مریم رجوی برای حذف احسان بیدی در آلبانی

تلاش مریم رجوی برای حذف احسان بیدی در آلبانیخبرگزاری تسنیم، دوازدهم نوامبر 2020:… احسان بیدی، نامی تکراری در چندماه گذشته است که در اولویت پروژه های سازمان تروریستی منافقین قرار گرفته است که با پرونده سازی، بدنبال حذف او در آلبانی است. بیدی همان کسی است که چندی پیش تنها با چند اتهام ثابت نشده و پرونده سازی از سوی منافقین مورد بازداشت قرار گرفت اما پس از مدتی آزاد شد و پلیس آلبانی و سازمان منافقین برای سرپوش گذاشتن بر شکست خود، با یک شوی تبلیغاتی او را به مرز آلبانی- یونان بردند تا وی را به حسب ظاهر اخراج کنند که آنهم با شکست مواجه شد. زمانی از این رخداد نگذشت که احسان بیدی تحت حفاظت پلیس آلبانی قرار گرفته است. تلاش مریم رجوی برای حذف احسان بیدی در آلبانی 

تلاش مریم رجوی برای حذف احسان بیدی در آلبانیبازگشت آقای بیدی به آلبانی، شکست خفتبار برای فرقه رجوی

تلاش مریم رجوی برای حذف احسان بیدی در آلبانی

تلاش سرکرده منافقین برای حذف یک عضو جدا شده

تلاش برای حذف احسان بیدی با همکاری سه ضلع یک مثلث: پلیس آلبانی، نمایندگی کمیساریای پناهندگان و سازمان تروریستی منافقین آغاز شده است.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، سازمان منافقین به رسم دیرینه خود، همواره برای اعضای جداشده  و یا اعضایی که تاریخ مصرفش برای سازمان تمام شده است، با دروغ پردازی اقدام به ایجاد توطئه می کند و با حربه های مختلف آنان را مورد آزار و شکنجه قرار می دهد.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

احسان بیدی، نامی تکراری در چندماه گذشته است که در اولویت پروژه های سازمان تروریستی منافقین قرار گرفته است که با پرونده سازی، بدنبال حذف او در آلبانی است. بیدی همان کسی است که چندی پیش تنها با چند اتهام ثابت نشده و پرونده سازی از سوی منافقین مورد بازداشت قرار گرفت اما پس از مدتی آزاد شد و پلیس آلبانی و سازمان منافقین برای سرپوش گذاشتن بر شکست خود، با یک شوی تبلیغاتی او را به مرز آلبانی- یونان بردند تا وی را به حسب ظاهر اخراج کنند که آنهم با شکست مواجه شد.

زمانی از این رخداد نگذشت که احسان بیدی تحت حفاظت پلیس آلبانی قرار گرفته است. خبر ها حاکی از این است که پلیس آلبانی در یک اقدام کاملا مشکوک، احسان بیدی را با تعدادی از مجرمان  و محکومان جرح و قتل در یک محیط نگهداری می کند که بتواند با یک سناریو از پیش طراحی شده و در یک نزاع جمعی وی را به قتل برساند. این سناریو که سازمان منافقین بارها در تصفیه های درونی خود از آن برای سر به نیست کردن اعضای ناراضی و مخالف استفاده کرده است حال با توصیه این گروهک تروریستی به پلیس آلبانی در حال اجرا شدن است.

سفارت آلبانی در پاریس ، ارائه طومار درخواست ملاقات

سازمان منافقین با حربه رشوه  و نفوذ در ساختار فاسد پلیس آلبانی، احسان بیدی به مکانی تحت عنوان کمپ منتقل شده است که هیچ نظارتی از سوی نهادهای بین‌المللی حقوق بشری بر آن وجود ندارد؛ از قضا نمایندگی کمیساریای عالی پناهندگان سازمان حقوق بشر در آلبانی به عنوان یک  مرجع ناظر، با بی توجهی به دستگیری و روند استقرار و شرایط بیدی در کمپ، عامدانه بر وخیم تر شدن وضعیت وی دامن می زند. هرچند این رفتار کمیساریا با مسئولیت بین‌المللی و ماهیت ذاتی این نهاد کاملا در تناقض است اما قابل پیش بینی است. رویکرد دوگانه و گزینشی کمیساریا نسبت به پناهجویان ایرانی در آلبانی تحت تاثیر توافقی است که میان سازمان منافقین و کمیساریای عالی پناهندگان در آلبانی صورت گرفته است که مفاد اصلی این توافق، اعطای حداقل دستمزد جداشدگان از سوی منافقین در ازای سکوت و عدم دخالت  نمایندگی کمیساریا در امور گروهک تروریستی بویژه اعضای جداشده می باشد.

پیشاپیش باید به پلیس و نمایندگی کمیساریای عالی پناهندگان سازمان حقوق بشر در آلبانی هشدار داد که تمام عواقب و مسئولیت های ناشی از هرگونه رخدادی برای این عضو جداشده از گروهک منافقین، بر عهده آنان است و همچنین باید به آنان گوشزد کرد که نباید خود را بازیچه مطامع یک گروهک تروریستی باسابقه نمایند. از طرف دیگر نظام حقوقی و قضایی ایران باید بر فرض رخداد پیگیر این پرونده به عنوان یک قربانی ایرانی از سوی نهادهای بین‌المللی باشد.

انتهای پیام/

لینک به منبع

تلاش مریم رجوی برای حذف احسان بیدی در آلبانی 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مقاومت-احسان-بیدی-،-غش-کردن-مریم-رجوی-و/

مقاومت احسان بیدی ، غش کردن مریم رجوی و زمین لرزه در اردوگاه مجاهدین خلق

مقاومت احسان بیدی ، غش کردن مریم رجوی و زمین لرزه در اردوگاه مجاهدین خلقانجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، بیست و نهم اکتبر 2020:… شنیده ها و مستندات حاکی از این است که رهبران فرقه ی رجوی ، در داخل آلبانی و حتی خارج از آلبانی همه ی تلاش خود را کردند که آقای احسان بیدی را از آلبانی اخراج کنند! که تا کنون نیز هزینه های بسیار سنگینی را بر دوش فرقه گذاشته است ! مریم رجوی که از فرانسه اخراج و آلبانی نشین شده است ، این موضوع کیسی بود که می کوشید آنرا به نفع خود به اتمام برساند، اما شکست سنگین مریم رجوی در این پرونده ، نشان داد که فرقه ی رجوی در آلبانی علیرغم خریدن برخی عناصر در پلیس، هنوز قدرت کافی برای انجام توطئه های کثیف و ضدانسانی خود را ندارد! مقاومت احسان بیدی ، غش کردن مریم رجوی و زمین لرزه در اردوگاه مجاهدین خلق 

توطئه قتل احسان بیدی توسط مجاهدین خلق خنثی شدتوطئه قتل احسان بیدی توسط مجاهدین خلق خنثی شد

مقاومت احسان بیدی ، غش کردن مریم رجوی و زمین لرزه در اردوگاه مجاهدین خلق

اخراج شده ای که اخراج نشده است

انجمن نجات مرکز آذربایجان شرقیپنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹

تا کنون بارها از طرف رسانه های کذاب مجاهدین اعلام شده است که آقای احسان بیدی عضو سابق سازمان از آلبانی اخراج شده است !

همه ی این اخبار مجعول در حالی است که آقای احسان بیدی هنوز در آلبانی تحت حفاظت پلیس این کشور زندگی می کند! پلیس آلبانی اعلام کرده است که بدلیل دریافت اخباری مبنی بر احتمال ترور ایشان از سوی فرقه ی رجوی ، ایشان تحت حفاظت و مراقبت پلیس قرار می گیرد.

سازمان در سایت هایش اعلام کرده است :

” تصمیم به اخراج مزدور احسان بیدی از آلبانی پس از یک سال بازداشت – احسان بیدی مأمور وزارت اطلاعات درآلبانی در معرض اخراج از این کشور- مقامات ضد ترور احسان بیدی را اخراج می‌کنند وی تا زمان تکمیل مراحل اخراج در یک مرکز بسته نگهداری می شود. کمیسیون امنیت و ضد تروریسم شورای ملی مقاومت در اطلاعیه ی خود اعلام کرد مزدور احسان بیدی مأمور اطلاعات آخوندها که ۷ سال پیش در آذر ۱۳۹۲ توسط این کمیسیون افشا شده بود «از مرداد ۹۸ برای مدت یک سال در یک کمپ بسته (در آلبانی) در وضعیت بازداشت خانگی قرار گرفت». به گزارش رسانه‌های آلبانی در خاتمه این ‌یک سال پلیس این کشور برای اخراج این مزدور از خاک آلبانی اقدام کرد.”

رهبران سرکوبگر سازمان ، از باقی ماندن آقای احسان بیدی در آلبانی عصبانی هستند! اینکه سازمان بیانیه و اطلاعیه داده بود که احسان بیدی از آلبانی اخراج شده است و حالا معلوم شده است که ایشان در آلبانی و تحت مراقبت جانی و حفاظت می باشد، سران سازمان را بشدت عصبانی کرده است !

شکست توطئه های رهبران سازمان در مورد احسان بیدی، نشان دهنده ی اوج ذلت و خواری سازمان مجاهدین در آلبانی می باشد! اینکه سازمان بارها اعلام کرد که احسان بیدی از آلبانی اخراج شد! اما آقای احسان بیدی با انتشار ویدئویی در حال رقص در داخل یک ساختمان آپارتمانی درآلبانی به همه ی شایعات پیرامون خبر اخراج خود از آلبانی، پایان داد. این ویدئو تائید کرد که وی تحت حمایت پلیس آلبانی و در آلبانی می باشد!


Ehsan Bidi In Albania After Maryam Rajavi’s Plots to Eliminate Him Fails 

شنیده ها و مستندات حاکی از این است که رهبران فرقه ی رجوی ، در داخل آلبانی و حتی خارج از آلبانی همه ی تلاش خود را کردند که آقای احسان بیدی را از آلبانی اخراج کنند! که تا کنون نیز هزینه های بسیار سنگینی را بر دوش فرقه گذاشته است ! مریم رجوی که از فرانسه اخراج و آلبانی نشین شده است ، این موضوع کیسی بود که می کوشید آنرا به نفع خود به اتمام برساند، اما شکست سنگین مریم رجوی در این پرونده ، نشان داد که فرقه ی رجوی در آلبانی علیرغم خریدن برخی عناصر در پلیس، هنوز قدرت کافی برای انجام توطئه های کثیف و ضدانسانی خود را ندارد!

حضور تک تک جداشدگان در آلبانی، همواره خشم شدید رهبران فرقه ی رجوی را برانگیخته است، اما این استخوانی است که در گلوی رجوی ها گیر کرده و عاقبت آنان را خفه خواهد کرد،چرا که جداشده ها عمر و جوانی خود را پای رهبران وطن فروش این فرقه ریختند ، اما هیچ ثمره ای برایشان نداشته است !

بازنده ی این نزاع، تنها مریم رجوی بوده است و حضور جداشدگان در خاک آلبانی همواره تنش ها برای جدایی در درون تشکیلات را افزایش داده است !

بخش بزرگی از تشکیلات اطلاعاتی رجوی در آلبانی قرار دارد که جداشدگان را به لحاظ خطر برای خود درجه بندی کردند و شبانه روز به دستور مریم رجوی در تلاشند که با روش های مختلف جداشدگان را خنثی و یا حذف کنند!

سازمان مجاهدین خلق با تمام نیروی خود همواره سعی دارد که به هر قیمتی ! ضمن صرف مبالغ هنگفت، از تمام ابزارهای موجود خود در آلبانی برای تحت فشار قرار دادن جداشدگان استفاده نماید تا در وهله ی اول با تطمیع ، آنان را مبدل به جاسوسان خود در بین جداشدگان نماید و اگر نتوانست، تلاش کند با زدن مارک جاسوسی آنان برای رژیم ایران ، ایشان را از خاک آلبانی اخراج نماید! اگر چه عناصر فاسد در نیروی پلیس آلبانی در تلاشند که در ازای دریافت های هنگفت مالی از سوی رجویها، خواسته های آنان را محقق کنند و جداشده ها را تحت فشارهای شدید قرار دهند ، اما جداشدگان تلاش می کنند ضمن تسلیم نشدن در برابر فشارهای فرقه ی رجوی ، همواره با افشای توطئه های فرقه ی رجوی در آلبانی از سایر دوستان خود حمایت کنند.

واقعیت این است که سازمان تروریست مجاهدین ، شبانه روز در تلاش است که جداشدگان در آلبانی را جذب یا اخراج کند، غافل از اینکه کسانی که از سازمان جدا شدند، هرگز تن به ذلت و خواری جاسوسی برای سازمان سرکوبگر مجاهدین، نخواهند داد.

جالب است که رهبران فرقه ی رجوی اکنون که به سرنگونی حکومت ایران نرسیدند، در تلاشند که کاری انجام داده و حداقل محفل جداشدگان را متلاشی کنند!

در خاتمه به دولتمردان آلبانی یادآوری می گردد که مسئول حفظ جان و امنیت تک تک جداشدگان هستند و این دولت موظف است ضمن رصد توطئه های تروریستی سازمان علیه جداشدگان، حفاظت فردی تک تک جداشدگان را طبق کنوانسیون ژنو و معاهدات حقوق بشری تامین نماید . . .

فرید

لینک به منبع

مقاومت احسان بیدی ، غش کردن مریم رجوی و زمین لرزه در اردوگاه مجاهدین خلق

***

Ehsan Bidi Victim of MEK and Albanian Government CollusionEhsan Bidi Victim of MEK and Albanian Government Collusion

Ehsan Bidi Exposing MEK . Press Conference Went Ahead In Open AirEhsan Bidi Exposing MEK . Press Conference Went Ahead In Open Air

( شعار اخراج احسان بیدی از آلبانی جایگزین شعار سرنگونی )

تعریف رجوی از بیدی غلط از آب در آمد احسان بیدی پیروز شدتعریف رجوی از بیدی غلط از آب در آمد

زندانی کردن احسان بیدی در آلبانی بی دلیل، Albanian Police No Match For MEK Commanders Trained By Saddam’s Mukhabarat

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/احسان-بیدی-فرقه-رجوی-را-افشا-می-کند/

احسان بیدی فرقه رجوی را افشا می کند 

احسان بیدی فرقه رجوی را افشا می کند  2اگزیت نیوز آلبانی (ترجمه راه نو)، هجدهم اوت 2020:.. نماینده ای از جانب بیدی در گفتگو با اگزیت Exit News گفت که او مأمور ایران نیست و اقدام به اخراج و در نتیجه “به خطر انداختن جانش” به این خاطر است که وی از اردوگاه مجاهدین خلق خارج شده است. اگزیت قادر نبود صحت این مطلب را به هیچ طریقی مورد بررسی قرار دهد. بیدی قرار بود امروز ساعت 11:00 در هتل بین المللی تیرانا کنفرانس مطبوعاتی برگزار کند تا تلاش نماید از خود رفع اتهام کند، اما این هتل در آخرین دقیقه با استناد به دستور پلیس برنامه را لغو کرد. (آقای بیدی کنفرانس مطبوعاتی را به همراه خبرنگاران حاضر در جلوی درب هتل برقرار کرد)  احسان بیدی فرقه رجوی را افشا می کند 

احسان بیدی فرقه رجوی را افشا می کند چرا مریم رجوی به محاق رفته است؟ تاثیر آزادی احسان بیدی بر روابط دولت آلبانی با مجاهدین خلق

احسان بیدی فرقه رجوی را افشا می کند 

وزیر کشور آلبانی مسئول جان نفرات نجات یافته از فرقه رجوی است

1- عضو سابق مجاهدین خلق که متهم گردیده مأمور ایران است در معرض اخراج از کشور قرار دارد.

اگزیت نیوز – تیرانا –  17 اوت 2020

احسان بیدی فرقه رجوی را افشا می کند  2

یک شهروند ایرانی و عضو سابق مجاهدین خلق، به این اتهام که مأمور یک کشور خارجی است، در معرض اخراج از کشور می باشد.

احسان بیدی همراه با بیش از 2000 عضو مجاهدین خلق از اردوگاه لیبرتی در عراق به آلبانی آمد. به وی حق پناهندگی اعطا شد كه ظاهراً تا سال 2023 معتبر است. وی در مدت اقامت در آلبانی، از مجاهدین خلق جدا شد و لذا وضعیت پناهندگی وی باطل گردید. وی سپس به مدت یک سال در بازداشتگاه کارك Karrec  با تعداد دیگری از جداشدگان زندانی شد.

در 13 اوت امسال، رسانه ها گزارش دادند كه وی از آلبانی به یونان تبعید می شود زیرا او مأمور ایران است. مجاهدین خلق ادعا می کنند که “پناهجو، طبق قوانین بین المللی، شخصی است که جان وی در کشور مبداء در خطر است”، ولی بیدی با این معیار مطابقت ندارد.

سپس بیدی به مرز یونان در کاپشتیکا Kapshtica منتقل شد اما مقامات یونانی اجازه ندادند او وارد آنجا شود. گزارش شده است که طرف یونانی مایل به تکمیل مراحل اخراج نیست.

نماینده ای از جانب بیدی در گفتگو با اگزیت Exit News گفت که او مأمور ایران نیست و اقدام به اخراج و در نتیجه “به خطر انداختن جانش” به این خاطر است که وی از اردوگاه مجاهدین خلق خارج شده است. اگزیت قادر نبود صحت این مطلب را به هیچ طریقی مورد بررسی قرار دهد.

بیدی قرار بود امروز ساعت 11:00 در هتل بین المللی تیرانا کنفرانس مطبوعاتی برگزار کند تا تلاش نماید از خود رفع اتهام کند، اما این هتل در آخرین دقیقه با استناد به دستور پلیس برنامه را لغو کرد.

اگزیت با هتل تماس گرفت و پرسید که پلیس چه دلیلی برای لغو برنامه کنفرانس مطبوعاتی ارائه داد، و آنها گفتند که این امر به دلیل پروتکل های مربوط به کوید – 19 بوده است.

توضیحات:

۱ – پروتکل Kapshtica همچنین به عنوان پروتکل Kapshtica یا توافق Kapshtica نیز شناخته می شود ، توافق نامه ای بین نمایندگان آلبانی و یونان است که در شهر مرزی Kapshticë در ۲۸ مه ۱۹۲۰ به امضا رسید. براساس این توافق نامه ، هر دو طرف وضعیت مرزی یونان و آلبانی را قبل از جنگ جهانی اول پذیرفتند. و همچنین تعدادی از مفاد حمایت از جمعیت یونانی محلی ولسوالی کورچه و حقوق آموزشی و مذهبی آن.

۲ – کنفرانس در بیرون از هتل و در فضای باز انجام شده است. در این کنفرانس آقایان حسن حیرانی، دکتر اولسی یازچی، احسان بیدی، کوجتیم جوزی نماینده پارلمان آلبانی و رئیس حزب محافظه کار ملی آلبانی و جرجی تاناسی شرکت داشتند.

مترجم: سحر نیامنش

لینک به  منبع

2- احسان بیدی تمامیت فرقه بدنام رجوی را به چالش کشید.

مقاومت شجاعانه آقای احسان بیدی در برابر فشارهای فرقه رجوی و دولت آلبانی ستودنی است. چرا که هرگز حاضر نشد داوطلبانه این کشور را ترک کند. و طرح های فرقه رجوی همراه با بخش فاسد دولت آلبانی را عقیم گذاشت.

مسلما این دستاورد مهم نه یک روزه بلکه طی سالیان و با تلاش های خستگی ناپذیر تمامی جداشدگان از فرقه رجوی در آلبانی محقق شده است. بنحویکه دیگر شرایط به روال سابق باز نخواهد گشت. حال باید با رساندن این خبر به داخل فرقه گام بعدی را برداشت. و به کسانی که قصد خروج از این فرقه را دارند گفت آنها تنها نیستند و حامیان شان در بیرون از حصارهای فرقه قوی تر از همیشه در انتظارشان هستند.

آقای احسان در سال ۱۳۸۱ در خاک عراق به مجاهدین پیوست و در سال ۱۳۹۱ از جهنم رجوی در لیبرتی فرار کرد و خود را به کشور آلبانی رساند. آقای بیدی یکی از منتقدین جدی فرقه بدنام مجاهدین است.

اگر مجاهدین سالهای سال در عراق تلاش می کردند مخالفان و متقدین داخل تشکیلات را با سرکوب و شکنجه و نهایتا با سپردن آنان بدست دستگاه اطلاعاتی عراق سربه نیست کنند.

اگر روزی روزگاری رجوی با کد « زندان ابوغریب » اعضای ناراضی و منتقد سازمان را  تهدید و آنان را به تمکین و سکوت وادار می کرد ، اکنون در کشور آلبانی هم  تلاش می کند با همین شیوه و با زد و بند با جناح های فاسد حکومتی از جمله پلیس این کشور مخالفین و منتقدین این فرقه رفتار کند.

اما تناقض اینجاست گروهی که تلاش می کند در هیبت یک « اپوزیسیون و آلترناتیو » برای جمهوری اسلامی ایران در سطح بین المللی ظاهر شده و ایفای نقش کند، حال چگونه اعتراض و انتقاد یک عضو جدا شده را بر نتافته و تلاش می کند با انواع و اقسام توطئه ها و با تطمیع پلیس فاسد آلبانی او را از این کشور اخراج و حتی در صورت امکان اقدام به حذف فیزیکی وی کند؟

احسان بیدی یکی از منتقدین جدی فرقه بدنام رجوی است.  ایشان قلمی ساده  ولی گیرا دارد و با انتشار مطالبی در فضای مجازی با صراحت تمام مناسبات فرقه ای و کارکرد رهبران فاسد آنرا در مدت ۶ سالی که در این کشور حضور دارد به نقد بکشد. او از هر فرصتی استفاده می کند تا ماهیت واقعی این گروه بدنام و تروریستی را در نزد افکار عمومی جهانیان برملا کند.

آقای احسان بیدی از هیچ کوششی در راستای احقاق حقوق خود و سایر جداشدگان هم فروگذار نمی کرد و همیشه در خط مقدم اعتراضات قانونی و بحق بر علیه فرقه حضور دارد.

در همین رابطه گفتنی است آقای بیدی از اول ماه اوریل در سال ۲۰۱۶ به همراه دیگر دوستان جداشده شان در آلبانی به خاطر اعتراض به قطع شدن مزایایشان توسط کمیساریای عالی پناهندگان که در پشت پرده دست سران بدنام مجاهدین در کار بود، دست به تحصن زد.

ایشان همان موقع شجاعانه در مطلبی نوشت: « . . . من همچنان در آلبانیا در تیرانا هستم و برای تحقق حق و حقوق خودم و برای آرامش روح دوستانم که با دستان تو (رجوی) کشته شده اند و برای انسانیت همچنان هستم و دست اخر روسیاهی برای توست . . . ».

اما مریم رجوی که بشدت از تلاش ها و فعالیت های احسان بیدی و دوستانش در آلبانی به ستوده آمده بود در یک  زد و بند سیاسی با بخش فاسد اداری و امنیتی آلبانی بواسطه پولهای کثیف، ترتیبی داد تا ایشان  توسط پلیس این کشور دستگیر و روانه زندان شود.

بنابراین به گفته فرقه ایشان « از مرداد ۹۸ برای مدت یک سال در یک کمپ بسته (در آلبانی) در وضعیت بازداشت خانگی قرار گرفت. »

بی شک آقای احسان بیدی حق داشت بعنوان یک انسان بداند چرا و با اجازه کدام مرجع قانونی و به چه جرمی دستگیر شده است. ضمن اینکه حضور در یک دادگاه عادلانه و دفاع از خود نیز حق مشروع ایشان است.

بدین ترتیب از زمانیکه آقای بیدی دستگیر و روانه زندان شد یک جنگ جدی بین فرقه بدنام رجوی از یک سو و آقای احسان بیدی و تمامی جداشدگان و خانواده های دردمند و حامیان حقوق بشر از سوی دیگر شروع گردید.

آنچه که خواست حداقلی فرقه رجوی به حساب می آمد خروج داوطلبانه آقای بیدی از کشور آلبانی بود تا با دور کردن ایشان از این کشور  صدای او را خاموش کنند.

مقاومت شجاعانه ایشان در برابر فشارهای فرقه رجوی و دولت آلبانی ستودنی است. چرا که هرگز حاضر نشد داوطلبانه این کشور را ترک کند. و طرح های فرقه رجوی همراه با بخش فاسد دولت آلبانی را عقیم گذاشت.

اما فرقه رجوی همچنان بدنبال اجرای توطئه های کثیف خود بر علیه احسان به طرق غیر قانونی بوده و  مدام در تلاش بودند تا او را وادار به ترک آلبانی نمایند.

نهایتا در تاریخ سیزدهم اوت ۲۰۲۰  (23 مرداد ۹۹) پلیس آلبانی به زور آقای احسان بیدی را به مرز یونان برده و ایشان را در محلی خالی از سکنه رها کردند.

فرقه رجوی که فکر می کرد طرح شان بر علیه آقای احسان بیدی موفق بوده است خیلی زود دست به قلم برده و در تاریخ ۲۴/۰۵/۹۹ در سایت موسوم به « ایران افشاگر » در مطلبی تحت عنوان  « تصمیم به اخراج مزدور احسان بیدی از آلبانی پس از یک سال بازداشت » نوشت: « کمیسیون امنیت و ضد تروریسم شورای ملی مقاومت در اطلاعیه ۲۰ مرداد ۹۹ اعلام کرد مزدور احسان بیدی مأمور اطلاعات آخوندها که ۷ سال پیش در آذر ۱۳۹۲ توسط این کمیسیون افشاشده بود «از مرداد ۹۸ برای مدت یک سال در یک کمپ بسته (در آلبانی) در وضعیت بازداشت خانگی قرار گرفت. به گزارش رسانه‌های آلبانی در خاتمه این‌یک سال پلیس این کشور برای اخراج این مزدور از خاک آلبانی اقدام کرد. »

اما خیلی زود حیله های مریم رجوی همچون تف سربالایی بر صورت نامبارک این روباه پیر بازگشت و پس از آبروریزی های فراوان و اعتراض دولت یونان به اقدامات غیر قانون کشور آلبانی، آقای احسان بیدی سرفرازانه به کشور آلبانی بازگشت.

عذرخواهی مقامات آلبانی از آقای احسان بیدی و آزادی عمل ایشان در این کشور یک سرفصل مهم در احقاق حق جداشدگان و شکست توطئه های فرقه رجوی در کشور آلبانی است، که باید آن را پاس داشت.

مسلما این دستاورد مهم نه یک روزه بلکه طی سالیان و با تلاش های خستگی ناپذیر تمامی جداشدگان از فرقه رجوی در آلبانی محقق شده است. بنحویکه دیگر شرایط به روال سابق باز نخواهد گشت. حال باید با رساندن این خبر به داخل فرقه گام بعدی را برداشت. و به کسانی که قصد خروج از این فرقه را دارند گفت آنها تنها نیستند و حامیان شان در بیرون از حصارهای فرقه قوی تر از همیشه در انتظارشان هستند.

بنابراین جدایی هر عضوی از این فرقه می تواند ثمره شیرین تلاش ستودنی تمامی جداشدگان و خانواده های دردمند برای آزادی فرزندانشان از دست فرقه بدنام رجوی باشد.

توضیحات: احسان بیدی  در سال ۱۳۸۱ و بر اثر فریبکاری های مجاهدین به عراق رفت و سپس سر از قرارگاه اشرف درآورد. بعد از سقوط صدام حسین در اوایل سال ۱۳۸۲ و شکستن شاخ مجاهدین، خانواده ها توانستند به عراق رفته و فرزندانشان در قرارگاه اشرف را ببینند. مادر و برادر احسان نیز از جمله خانواده هایی بودند که که موفق شدند احسان را در قرارگاه اشرف ملاقات کنند.

احسان که در مدت کوتاه حضورش در قرارگاه اشرف به ماهیت فرقه ای و وطن فروشانه رجوی پی برده بود قاطعنانه تصمیم به خروج از این گروه بدنام می گیرد.

احسان که به اهداف پشت پرده سران بدنام مجاهدین پی برده بود در پی فرصتی بود که از این گروه تروریستی خارج شود. مجاهدین تلاش کردند احسان را بعنوان یک عضو ناراضی و منتقد که تاب تحمل وی را نداشتند، در حوادث روزهای ششم و هفتم مرداد ۸۸ و ۱۹ فروردین ۱۳۹۰ در درگیری هایشان با نیروهای عراقی سربه نیست کنند که موفق به آوردن وی به قتلگاه نشدند.

احسان بیدی در فروردین سال ۱۳۹۱ پس از انتقال ساکنان اشرف به لیبرتی توانست جان خود را از دست این فرقه بدنام و وطن فروش نجات دهد. وی در سال ۱۳۹۲ و پس از تحمل مشقات و سختی های فراوان توانست خود را به کشور آلبانی رسانده و در این کشور اجازه اقامت ده ساله  و کار دریافت کند.

آقای احسان بیدی از لحظه ورود به کشور آلبانی در افشای ماهیت فرقه ای و جنایتکارانه و وطن فروشانه فرقه رجوی چیزی کم نگذاشت. و مطالب زیادی را منتشر کرد که به مزاق فرقه خوش نیامد.

لینک به منبع

احسان بیدی فرقه رجوی را افشا می کند 

وزیر کشور آلبانی مسئول جان نفرات نجات یافته از فرقه رجوی است

*** 

Maryam Rajavi AlbaniaOpen Letter to the Negotiators for Albania’s Accession to the EU

همچنین: