تلقین تحرکات مسلحانه در کشور یا گرم نگه داشتن تنور اسارت لیبرتی نشینان؟!

تلقین تحرکات مسلحانه در کشور یا گرم نگه داشتن تنور اسارت لیبرتی نشینان؟!

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسمحمید، انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، بیست و چهارم اوت 2014: …  ازخود سئوال میکند که قصد این جوانان بی هویت از کوکتل پرانی چه بوده واین حمله؟! به چه مناسبت انجام گرفته است؟؟!! آیا این جوانان بی نام ونشان مهاجم که این عمل را که طبق خبر فوق در 28 مرداد انجام داده اند، درصدد انتقام گیری از عاملان کودتای 28 مرداد بودند؟ بسیجیانی که خود وشاید پدرشان هم در اوقاتی که این کودتای آمریکلیی …

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسمگاف جدی تلویزیون العربیه در مصاحبه با مریم رجوی (+ مصاحبه کامل مزدور مریم رجوی با شبکه العربیه)

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقمجاهدین، اسرائیل، داعش و بازگشت مجاهدین به روزگار وصل خویش

لینک به منبع

تلقین تحرکات مسلحانه در کشور یا گرم نگه داشتن تنور اسارت لیبرتی نشینان؟!

” حمله جوانان به مزدوران بسیجی در منطقه ۱۹تهران – تعدادی از مزدوران بسیجی منطقه 19تهران در مقابل پایگاه بسیج در خیابان آزادگان سه شنبه شب 28مرداد مورد حمله چند جوان موتورسوار قرار گرفتند. جوانان چند نارنجک دستی به سمت مزدوران پرتاب کردند و محل را ترک کردند. مزدوران بسیجی به شدت سراسیمه شده و وحشت کرده بودند” .

خبر فوق بدون کم وکاست از وبسایت رسمی باند رجوی برداشته شده است.

با نگاه سهل انگارانه به خبری که اشاره شد، هراپوزیسیون کم عقلی درابتدای امر تصور میکند که اوضاع کشور بر وفق مراد آنها درتغییر است وبنابراین با دمش گردو می شکند و باروبنه اش را جمع میکند تا به کشورش ایران برگشته و کلاهی ازاین نمدی که رجوی تهیه کرده، برای خود بدوزد!

اما نیک که به خبر نگاه میکند، هرچه که کم عقل هم باشد ، ازخود سئوال میکند که قصد این جوانان بی هویت از کوکتل پرانی چه بوده واین حمله؟! به چه مناسبت انجام گرفته است؟؟!!

آیا این جوانان بی نام ونشان مهاجم که این عمل را که طبق خبر فوق در 28 مرداد انجام داده اند، درصدد انتقام گیری از عاملان کودتای 28 مرداد بودند؟ بسیجیانی که خود وشاید پدرشان هم در اوقاتی که این کودتای آمریکلیی- انگلیسی و شاهنشاهی انجام گرفت ، بدنیا نیآمده بودند واین حادثه ی ننگین تاریخی ربطی به آنها نداشت، چرا میبایست مورد انتقام قرار گیرند؟!

پس با توجه به وضع نامعلوم این مهاجمین ، خط ومشی وافکار ناروشن آنها ونیز اوضاع واحوال بسیجیانی که فوقا تشریح شد، این کوکتل پرانی ارتباطی با 28 مرداد 1332 نداشته واگر نداشته پس منظورشان ازنشر این اکاذیب برای چی بوده است؟

جواب منطقی این سئوال باتوجه به داده های مجاهدین گریزان ازخلق، میتواند چنین باشد که حمله ای درکار نبوده و رسانه های رجوی برای آفریدن اغتشاش ذهنی که فکر میکرده موفق خواهد شد، بطور مرسوم دروغ گفته اند!

اما ممکن است که قضیه وجه دیگری هم که شاید مهمتر از وجه اولیه برای مافیای رجوی بوده ، القای این شبهه درمیان اسرای کمپ لیبرتی است که گویا عنقریب است که خیزش های مسلحانه آغاز شده وآنها ازخستگی شنیدن قول های دروغ رجوی ، اینقدر بی تابی نکرده و چند صباح بیشتری دندان روی جگر بگذارند تا بلکه فرجی در سرنوشت شان باشد و رجوی ها هم فرصتی برای دروغگویی ها ومانورهای بعدی بدست آورند!

حمید

***

غیبت صغرای رجوی کی به پایان میرسد؟

http://youtu.be/wFBoPhmNyxU?list=UU0l93Nsn8szy9D4G7mhvfEQ

کمپ لیبرتی ژوئیه 2014شرایط حاکم بر لیبرتی در عراق

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

UN must investigate Rajavi’s role in the deaths of 53 MEK victims in Camp Ashraf

همچنین:

ای کاش حرف مفت هم مالیات داشت! (تحریمی که مجاهدین خلق میگویند …)

صابر، انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، چهاردهم اوت 2014: … تحریمی که مجاهدین خلق؟! مدام بر طبل آن میکوبند تا شکل ویران کننده تری بخود بگیرد وما نتوانیم آنطور که شایسته است ، به مقام والای صنعتی 400 سال پیش دست یابیم!! این است خلاصه وجان کلام وگرنه نقل قول از کارشناسان داخلی و یا خارجی ، ازعهده ی عمه ی مرحوم من هم برمیآمد

نامه تعدادی از خانواده های گروگانهای مجاهدین خلق (فرقه رجوی) به ناوی پیلاری، کمیسر عالی حقوق بشر

کمپ لیبرتی ژوئیه 2014انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، دوازدهم اوت 2014: … در وبسایت سازمان مجاهدین خلق ایران که ما مردم ایران و خانواده هایی که عزیزانشان توسط رهبران این سازمان و با وعده ی تحقق بهشت آزادی و زندگی مرفه فریب خورده وربوده شده و اینک پس از کش وقوس های زیاد و شستشوی مغزی کافی به کمپ اشرف انتقال یافته وکماک

شاهدی عادل تر از دم روباه سراغ دارید؟ (وقتی جناح هارتر امریکا و فرقه رجوی شاهد یکدیگر می شوند)

رجوی مجاهدین خلق اسرائیلنوید، انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، یازدهم اوت 2014: …  بعبارت ساده تر ، ابتدا جناح هارتر آمریکا حرفی بزبان اینها انداخته واین حرف را در یک نشریه ی فوق ارتجاعی خود منعکس کرده و باند رجوی این حرف را بازگویی دوباره کرده وبدین وسیله خواسته است که حرف جنایتکاران آمریکا را که به زبان او تکرار شده،

هشدار اعضای خانواده های اسرای لیبرتی عراق!

کمپ لیبرتی ژوئیه 2014انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، ششم اوت 2014: …باند رجوی درهمکاری با پارلمانتر های آمریکا، نقشه ی شومی برعلیه عزیزان ما دارند! عنوان نوشته ای که در وبسایت این گروه مافیاسان درج شده ” کنفرانس در کنگره آمریکا: سازمان مجاهدین خلق آخرین و بهترین فرصت برای حل مهمترین مشکل خاورمیانه ” نام