تلویزیون فرقه رجوی صحنه فریب و تهدید به مرگ

تلویزیون فرقه رجوی صحنه فریب و تهدید به مرگ

تلویزیون فرقه رجوی اسماعیل پورحسنادوارد ترمادو، وبلاگ ترمادو، اول می 2021:… اسماعیل را همه ما می شناسیم و با شیوه و بیان کلمات وی هم آشنایی کامل داریم، متن دیکته شده ای را که فرقه رجوی تهیه کرده بود بسیار متفاوت از طرز بیان وی بود و همیجا هم دم خروسش بیرون زد، تمام چرندیاتی که فرقه برایش دیکته کرده بود دو نکته نظرم را جلب کرد، لطفآ به این دو نکته دقت کنید اسماعیل می گوید: نمی دانم این علاقه وافر به من از کجا ناشی می شود؟ (منظورش علاقه خانواده اش نسبت به خودش است) چه پاسخی می توان به این پرسش داد؟ آیا می توان از مادر یا پدر، برادر یا خواهری پرسید چرا مرا دوست داری و علاقه تو به من از کجا ناشی می شود؟ تلویزیون فرقه رجوی صحنه فریب و تهدید به مرگ 

ادوارد ترمادو اسیر جنگی صدام و رجویادوارد ترمادو اسیر جنگی صدام و رجوی

تلویزیون فرقه رجوی صحنه فریب و تهدید به مرگ

فرقه رجوی با به صحنه آوردن اعضای گرفتارچه اهدفی را دنبال میکند؟

وبلاگ ادوارد سی ام آوریل 2021 

شوهای مسخره تلویزیون فرقه رجوی برای همه آشنا است، این شوها سالیان است که از تلویزیون مسخره فرقه رجوی موسوم به سیمای آزادی پخش می گردد و همیشه هم مورد تمسخر مردم آگاه ایران بوده و هست، این شوهای کمدی اکثرآ بر علیه اعضای سابق فرقه تهیه و تنظیم می شود، اکنون مدتی است که فرقه رجوی برنامه های مسخره خود را روی خانواده های اعضای گرفتا در تشکیلات قرون وسطائی خود کوک کرده، افرادی را که در این شوهای مسخره شرکت می دهد برای ما اعضای جدا شده غریبه نیستند و ما تمامی آنان را بخوبی می شناسیم و با فرهنگ ادبیات گفتاری آنان نیز آشنا هستیم.

اما هدف فرقه رجوی از راه اندازی چنین شوهای بی سروته چیست؟

یکم، قرار دادن هرچه بیشتر اعضای گرفتا رو در روی خانواده و عزیزان خود جهت ایجاد تنفر هر چه بیشتر در اعضا نسبت به خانواده خود.

دوم، قطع امید خانواده ها از عزیزان خود، البته با این گمان که توهین افراد به خانواده می تواند مادران و پدران را از فرزند یا عزیز خود دلسرد کند.

سوم، با وادار کردن افراد به این عمل شنیع و ضد انسانی، ( توهین به خانواده) فرقه رجوی فرد را مجبور به سکوت می کند و هر گاه به موضوعی اعتراض کرد بهانه ای برای ساکت کردنش در دست دارد، سابقآ از افراد اعتراف گتبی می گرفت تا  بهانه ای برای سرکوب در دست داشته باشد.

چهارم، اخاذی از خانواده ها، یکی دیگر از اهداف فرقه رجوی با اجبار کردن اعضای خود به شرکت در شوهای تلویزیون منفورش اخاذی از خانواه هاست که در این مورد خانواده ها بایستی بسیار هوشیار باشند که مورد اخاذی قرار نگیرند،

پنجم، ترساندن اعضای خانواده از فردا و تهدید آنان به مرگ.

دروغ‌ها و لاپوشانی‌های رجوی تمامی ندارد

چندی پیش فرقه رجوی اسماعیل پورحسن را در مقابل دوربین تلویزیونش آورد تا همین سیاست کثیف را که در بالا توضیع داده شد به اجرا بگذارد، در این برنامه سراسر مسخره اسماعیل پور حسن جملات و کلماتی را بیان نمود که اساسآ با فرهنگ و ادبیات گفتاری وی همخوانی نداشت. اسماعیل را همه ما می شناسیم و با شیوه و بیان کلمات وی هم آشنایی کامل داریم، متن دیکته شده ای را که فرقه رجوی تهیه کرده بود بسیار متفاوت از طرز بیان وی بود و همیجا هم دم خروسش بیرون زد، تمام چرندیاتی که فرقه برایش دیکته کرده بود دو نکته نظرم را جلب کرد، لطفآ به این دو نکته دقت کنید

اسماعیل می گوید: نمی دانم این علاقه وافر به من از کجا ناشی می شود؟

(منظورش علاقه خانواده اش نسبت به خودش است)

تلویزیون فرقه رجوی اسماعیل پورحسن

آقای اسماعیل پورحسن اسیر فرقه رجوی در آلبانی

چه پاسخی می توان به این پرسش داد؟ آیا می توان از مادر یا پدر، برادر یا خواهری پرسید چرا مرا دوست داری و علاقه تو به من از کجا ناشی می شود؟

ببینید این سئوال چقدر احمقانه است، و برای همین هم تاکید می کنم که فرقه رجوی برای نفرت پراکنی اینگونه به افراد خود دیکته می کند والا کدام فرد نرمالی چنین پرسشی را مطرح می کند؟

و دوباره:

توصیه ام به آنها ( یعنی خانواده ها ) این است که حداقل به فکر آینده خود باشند. به یاد بیاورند که مردم قهرمان خطه گیلان در روز سقوط دیکتاتوری شاه چگونه سزای مزدوری ساواکی ها را کف دستشان گذاشتند

فرقه رجوی همیشه منتقدین و مخالفین خود را علنآ تهدید به مرگ کرده، همین چند سال پیش هم رجوی از ناکجا آباد عربده سر داد و جدا شدگان از فرقه اش را در اروپا تهدید به مرگ کرد، والان هم خانواده های اعضای اسیر را هدف قرار داده اما نه به زبان رجوی بلکه از زبان اعضایی که به ناچار پشت دوربین تلویزیون قرار می گیرند، اما سئوال اینجاست آیا با این تهدیدات می تواند از عشق و عاطفه مادران و پدران نسبت به فرزندان خود که گرفتار فرقه منحوس رجوی هستند سرسوزنی کاست؟ هرگز، هرگز.

اگر فرقه رجوی گمان کرده که با این برنامه های مسخره خود می تواند عشق و عاطفه و انسانیت را در وجود خانواده ها بکشد؟ این آب در هاون کوبیدن است.

خانواده ها بایستی مواظب اخاذی از طریق تماس های تلفنی هم باشند و تا از جدا شدن کامل عزیزانشان از فرقه رجوی مطمئن نشده باشند اقدام به کمک مالی برای آنان نکنند، ممکن است کسی از خویشاوندان از آلبانی تماس گرفته و بگوید از فرقه جدا شده و نیاز به کمک مالی دارد و شاید خانواده ها گمان گنند که برای کمک به وی بهتر است هر چه در توان دارند به او کمک کنند، اما بایستی از جدا شدن فرد از فرقه اطمینان حاصل کرد و بعد از آن اقدام نمود.

فرقه رجوی بیاد داشته باشد که با این برنامه های مسخره هیچگونه خللی در عزم جزم خانواده های بپاخاسته ایجاد نخواهد کرد و در پایان مانند همیشه بازنده صحنه خواهد بود.

لینک به منبع

آیا با رفتن ترامپ ، مجاهدین خلق به فنا می روند ؟ -مناظره زنده در مردم تی وی

تلویزیون فرقه رجوی صحنه فریب و تهدید به مرگ 

***

همچنین:
لینک 

چنته خالی فرقه رجوی در سایت های مزدورش

چنته خالی فرقه رجوی در سایت های مزدورشادوارد ترمادو، وبلاگ ترمادو، چهارم ژانویه 2021:… در سایت مزدور ایران افشاگر بخوانید( فشارگر) مطلبی چاپ شده تحت نام پشت پرده درغ پراکنی علیه مجاهدین، در این مطلب سراپا متناقض تلاش شده تا فرقه رجوی را از زیر تیغ انتقادات اعضای سابق به در ببرد و تمامی آنان را چونان گذشته با ترفند سوخته چهار دهه گذشته مزدور رژیم معرفی کند.اما فرقه رجوی امروزه نه تنها برای مردم ایران بلکه برای تمام مردم دنیا به عنوان یک فرقه دروغگو حقه باز شناخته شده که اعضای خود را برای منافع خود به گروگان گرفته و اجازه ملاقات با خانواده هایشان را نمی دهد. چنته خالی فرقه رجوی در سایت های مزدورش 

خاطرات کمپ بدنام اشرف ، ریزش نیرو از عراق تا آلبانیخاطرات کمپ بدنام اشرف ، ریزش نیرو از عراق تا آلبانی

وبلاگ ادوارد 03.02.2021

چنته خالی فرقه رجوی در سایت های مزدورش

گاهآ وقتی که به سایت های مزدور و  قلم فرسای فرقه رجوی مراجعه می کنیم با مقالاتی روبرو می شویم که به انسان حالت تهوع دست می دهد، تلاش نویسندگان اینگونه مقالات این است که منتقدین فرقه رجوی را دروغگو جابزنند و اما فرقه رجوی را بری از هرگونه    دروغ و حتی اشتباه، گویی فرقه رجوی از کرات دیگری پا به زمین گذاشته.،

در سایت مزدور ایران افشاگر بخوانید( فشارگر) مطلبی چاپ شده تحت نام پشت پرده درغ پراکنی علیه مجاهدین، در این مطلب سراپا متناقض تلاش شده تا فرقه رجوی را از زیر تیغ انتقادات اعضای سابق به در ببرد و تمامی آنان را چونان گذشته با ترفند سوخته چهار دهه گذشته مزدور رژیم معرفی کند.اما فرقه رجوی امروزه نه تنها برای مردم ایران بلکه برای تمام مردم دنیا به عنوان یک فرقه دروغگو حقه باز شناخته شده که اعضای خود را برای منافع خود به گروگان گرفته و اجازه ملاقات با خانواده هایشان را نمی دهد.

اگر در گذشته دور این فرقه توان آنرا داشت تا منتقد خود را به عنوان مزدور در جامعه انگشت نما کند بایستی گفت آن صبو بشکست و آن پیمان ریخت، این ترفند فرقه رجوی را اعضای جدا شده سوزاندند و دیگر حتی برای اعضای اسیر در درون تشکیلات هم کاربرد ندارد چه رسد برای مردم آگاه ایران و جهان، امروزه فرقه مجاهدین چیزی در چنته خود ندارد که بخواهد در سایت های خود کسی را جذب کند یا کسی را محکوم کند چون همه می دانند که تشکیلات رجوی به غیر از دروغگویی و حقه بازی هیچ کار دیگری از دستش بر نمی اید، به همین دلیل هم از مصاحبه هر جدا شده ای احساس سوزش کرده و آنرا در مقالات خود برملا می کند در مطلب مزبور در سایت فشارگر سوزش خود را از مصاحبه های جدا شده ها با رادیو ها و رسانه های مختلف به نمایش گذاشته.

به قسمتی از مطلب مزبود پرسوزش توجه کنید:

بااینکه این رسانه ها متعلق به کشورهای مختلف در قاره های متفاوت بودند اما عجیب اینکه برای حرفهایشان به کانون مشخصی مراجعه داشتند، استنادات آنها اساسآ بر روی حرف چند نفر ثابت سوار شده بود. افرادی که بعضآ شناخته شده نبودند

این که مصاحبه شونده ها چه کسانی بودند مگر برای شما فرقی هم می کند؟ یا شما تمایل دارید که افراد شناخته شده در مورد شما نظر بدهند؟ اتفاقآ رسانه ها درست به هدف زده و سراغ کسانی رفته اند که شناخته شده نیستند و بهتر می توانند در مورد تشکیلات نکبت فرقه شما افشاگری کنند یعنی اعضای رده پایین فرقه که اتفاقآ به زبان ساده و زیبا و قابل فهم برای عوام صحبت می کنند، در ضمن به گفته خودتان و طوری که در مطلبتان نوشته اید چون رسانه ها از کشورهای مختلف و از قاره های متفاوت بودند آیا می توانید این رسانه ها را نیز مزدور بخوانید؟ و آیا می شود مصاحبه شونده هایی که با رسانه های قاره های مختلف مصاحبه کرده اند را دروغگو خطاب کرد؟ خبرنگار جماعت را نمی توان فریب داد.

چنته خالی فرقه رجوی در سایت های مزدورش

چنته خالی فرقه رجوی در سایت های مزدورش

سوزش شما از این نیست که افراد مصاحبه کننده چه کسانی بوده اند بلکه از این است که چرا نتوانستید دهان این افراد را ببندید، راستی چند صد نفر از اعضای جدا شده در باره تشکیلات و مناسبات شما دروغ می گویند؟ تا کنون بیش از هزار نفر از تشکیلات مخوف شما جدا شده اند و اکثرآ هم از فشار و دیکتاتوری حاکم در درون فرقه گفته اند تا کنون اکثر کسانی که از مناسبات و زندان تشکیلاتی شما رها شده اند تمام افشاگری های قدیمی تر ها را نه تنها تآیید کرده اند بلکه نکات جدیدی را هم افشا کرده اند که مغز هر آدمی سوت می کشد، آیا تمامی این افراد دروغگو هستند و شما حقیقت گو؟

احسان بیدی، غلامرضا شکری، سعدالله سیفی غلامرضا میرزایی و دیگرانیکه هم اکنون در آلبانی از زندان شما خود را رها کرده اند و کثافت کاری های شما را افشاکرده اند تا دیروز و تا زمانی که در تشکیلات شما کورکورانه به دستواراتتان عمل می کردند عناصر بی بدیل خطاب می شدند اما حالا که به آگاهی رسیده و برای رسیدن به زندگی آزاد زندان نکبتبار تشیلاتی رجوی رها کرده اند یکمرتبه تبدیل به مزدوران رژیم شدند؟ راستی در تشکیلات شما چه خبر است آیا شما با اطلاعات ایران قرارداد تبادل نیرو دارید؟ چون هرکس که نخواست پیش شما بماند عنصر اطلاعاتی شد،این حقه بازی ها و ترفند های دجالانه امروز حتی برای اعضای درونی شما هم اثری ندارد و آنها هم شما جانوران بی عاطفه و بی وجدان را خوب شناخته اند.

در جای دیگر این مقاله بی محتوا چنین آمده:

منبع دیگر سعدالله سیفی است اوبا ظاهر شدن در چند رسانه و دروغ پردازی علیه مجاهدین، به انجمن نجات در ایران فراخوانده شد و اکنون در آنجا مآموریت خود را ادامه می دهد!

غلامرضا میزایی پس از سه سال خدمت رسانی به رژیم از طریق شیطان سازی علیه مجاهدین ویزای رفتنش به ایران دریافت کرد و به ایران رفت. او هم اکنون از مداحان آزادی و پیشرفت در حاکمیت خامنه ای است.

برای فرقه رجوی سوزش بی حد و اندازه زمانی است که یکی از جداشدگان به ایران نزد خانواده خود بازمی گردد، در این زمان مثل جمله بالا فرقه رجوی دادو فقان سر می دهد که فلانی رفت به داخل حاکمیت، زمانی درعراق همین مجاهدین آزادی کش افرادی که مایل نبودند در تشکیلات فرقه بمانند را تحویل زندان بدنام ابوغریب می داد با عنوان امانت مجاهدین، قراداد بین مجاهین و مقامات زندان ابوغریب هم آزار بی حد و حساب این افراد بود تا نهایتآ با خواهش و التماس به تشکیلات فرقه رجوی برگردند، حالا در آلبانی نوع دیگری از هرامزادگی را علیه جداشده ها بکار گرفته، یا جاسوسی برعلیه جداشده ها یا قطع مستمری و چندرغازی که طبق قرارداد بایستی ماهیانه به افراد جدا شده پرداخت کند،

از طرفی با رشوه و باج پلیس آلبانی را بر علیه این بچه ها بکار گرفته و آرام و قرار برای  کسانی که از فرقه مخوف رجوی جدا شده اند نگذاشته، این افراد اجازه خروج از آلبانی را ندارند و برای ادامه زندگی نیازمند کار کردن هستند، برای پیدا کردن کار هم مزاحمت ایجاد می کند تا این افراد را وادار به تسلیم نماید، محدودیت هاییکه از طرف مزدوران فرقه استالینی برای این بچه ها اعمال می شود آلبانی را تبدیل به زندان کرده و اینان نمی توانند زندگی آسوده ای داشته باشند پس تکلیف چیست؟ این دوستان به کجا بایستی بروند؟ به سیاره ای دیگر؟ تنها راهی که می ماند رفتن به ایران است تا از شر مزاحمت های فرقه رجوی خلاص شوند و این راهی است که خود مجاهدین پیش پای اعضای خود گذاشته اند.

سعدالله سیفی یا غلامرضا میرزایی مگر چاره ای غیر از رفتن به ایران داشتند با این شرایط بیرحمانه ای که شما حول این افراد بوجود آورده اید، در ضمن انسان آزاد است که در هر کجا و در هر شرایطی که می خواهد زندگی کند، بنابراین به فرقه رجوی ربطی ندارد که چه کسی در کجا و چگونه زندگی می کند، فرقه رجوی اگر به آزادی و آزادیخواهی ذره ای اعتقاد داشت تشکیلات بسته و مخوف ایجاد نمی کرد و راه را برای جدا شدن و رفتن افراد باز می گذاشت، اما آزادیخواهی کجا و فرقه مغز پوسیده رجوی کجا.

لینک به منبع

چنته خالی فرقه رجوی در سایت های مزدورش

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/آیا-سران-فرقه-رجوی-نمی-توانند-کرونا/

آیا سران فرقه رجوی نمی توانند ویروس کرونا را کنترل کنند؟

ادوارد ترمادو - آسران فرقه رجوی و ویروس کروناادوارد ترمادو، وبلاگ ترمادو، چهاردهم ژانویه 2021:… چرا فرقه رجوی بجای این همه اربده کشی و تفرقه افکنی در درون جامعه ایران و دروغ پردازی در مورد واکسن وووو فکری به حال اعضای دربند خود نمی کند؟ چرا به جای اشک تمساح ریختن برای مردم ایران برای اعضای خود که در گیر این ویروس کشنده هستند دستی بالا نمی زند؟ اعضای مجاهدین در درون کمپ مانز آلبانی حدودآ 2000 نفر بیش نیستند که در دو ماه اخیر مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا سر به فلک کشیده و برای شهرکی که 2000 ساکن داشته باشد وحشتناک است، در دوماه اخیر تعدادی از سران سازمان هم در بین همین افرادی که از ویروس کرونا مردند بودند، آیا سران فرقه رجوی نمی توانند ویروس کرونا را کنترل کنند؟ 

ادوارد ترمادو - آسران فرقه رجوی و ویروس کرونابی بی سی: اسرای جنگی سازمان مجاهدین خلق . از عراق تا آلبانی

آیا سران فرقه رجوی نمی توانند ویروس کرونا را کنترل کنند؟

وبلاگ ادوراد، 14.01.2021

با همه گیر شدن ویروس مرگبار کرونا در کل جهان شاهد مرگ ومیر بی سابقه ای در تمام کشورها هستیم، مرگ و میر و مبتلا شدن را هم بر اساس جمعیت هر کشوری مورد سنجش قرار می دهند و سپس رده بندی می کنند که کدام کشور در کجای جدول قرار دارد، امروز امریکا در صدر جدول از نظر مرگ و میر و ابتلا به ویروس قرار دارد و پس از آن هندوستان در رده دوم قرار دارد.

هندوستان با اینکه بزگترین تولید کننده واکسن بشمار می رود هنوز تزریق واکسن به مردم خود را آغاز نکرده، ایران بایستی برای خرید واکسن انتخاب کند که از چه نوع واکسنی استفاده خواهد کرد یا از کدام کشور خریداری خواهد کرد، با وجود تحریم های مرگبار و غیر انسانی امریکا با رهبری ترامپ دیوانه که به کشور ما اعمال نموده که البته این تحریم ها با حمایت فرقه رجوی همراه بودهخرید واکسن ممکن است با مشکلاتی مواجه شود اما در نهایت این کار شدنی است و خواهد شد.

فرقه رجوی همیشه و همیشه در تمام عرصه ها تلاش نموده تا از آب گل آلود ماهی بگیرد، هر گاه به هر دلیلی هر اتنفاقی در کشور افتاده فرقه رجوی در ساختن کوه از کاه جلودار بوده و این در شرایطی بوده و هست که هرگز به اوضاع بهم ریخته فرقه خود نگاهی نکرده و خود و شرایط داخلی وسیاسی خود را مورد ارزیابی قرار نداده.

امروزه شرایط بیشتر کشورها از نظر اپیدمی ویروس کرونا تقریبآ یکسان است، اما اگر در فضای مجازی دیگر کشورها وارد شوید و در مورد این ویروس بخوانید متوجه می شوید که بیشتر سایت های فرقه مجاهدین هستند که هر دم با دجالیت و پاشیدن تخم نفاق تلاش می کنند تا مردم را به جان هم بیاندازند و از جریان ویروس به سود خود بهره ببرند، شخصآ از شرایط کشوری مثل ارمنستان مطلع هستم، علی رقم اوضاع لرزان سیاسی در ارمنستان پس از پایان جنگ اخیر و اعتراضات مردم و توطعه های احزاب سیاسی بر علیه دولت قانونی ارمنستان هیچ حزب یا گروهی نیست که از موضوع واکسن و ویروس سؤاستفاده نماید و مانند فرقه رجوی تلاش کند تا با این موضوع جامعه را از هم بپاشد.

فرقه رجوی  موضوع کرونا را نان دانی خود کرده و تلاش می کند به جامعه ایران تحمیل کند که نظام حاکم بر ایران قصد خریدن واکسن ندارد و نمی خواهد برای نجات جان مردم اقدام عملی کند، همه ما می دانیم که واکسن های موجود در تمام دنیا و به تمام ومردم دنیا تزریق خواهد شد، شاید در آینده نزدیک قوانینی تصویب کنند، بطور مثال، هر کسی که کارت تزریق واکسن نداشته باشد نمی تواند با هواپیما سفر کند و به کشور دیگری وارد شود کسی چه می داند، پس خرید واکسن از سوی ایران حتمی است .

اما سؤال اینجاست، چرا فرقه رجوی بجای این همه اربده کشی و تفرقه افکنی در درون جامعه ایران و دروغ پردازی در مورد واکسن وووو فکری به حال اعضای دربند خود نمی کند؟ چرا به جای اشک تمساح ریختن برای مردم ایران برای اعضای خود که در گیر این ویروس کشنده هستند دستی بالا نمی زند؟ اعضای مجاهدین در درون کمپ مانز آلبانی حدودآ 2000 نفر بیش نیستند که در دو ماه اخیر مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا سر به فلک کشیده و برای شهرکی که 2000 ساکن داشته باشد وحشتناک است، در دوماه اخیر تعدادی از سران سازمان هم در بین همین افرادی که از ویروس کرونا مردند بودند،

اگر سازمان بهداشت جهانی فرقه رجوی را در صدر جدول قرار نمی دهد به این دلیل است که فرقه رجوی را با کشور آلبانی حساب می کند ، اگر مستقل حساب کند حتمآ در صدر جدول خواهد بود.

سؤالات دیگر این است که آیا فرقه رجوی توان مالی برای مقابله با ویروس  برای اعضای خود را ندارد؟ طبعآ پاسخ منفی است، چرا که فرقه رجوی برای محکم کردن تحریم های امریکا بر علیه مردم ایران لابی های گردن کلفت مفتخور فراوانی در امریکا دارد و بطور طبیعی لابی هم برای کسی مجانی کار نمی کند، فرقه رجوی با پرداخت ده ها هزار دلار بولتون ها و مک کین ها ووو به پاریس می آورد تا ده دقیقه به طرفداری فرقه و علیه مردم ایران عربده بکشند، فرقه رجوی برای اینکه جای پای خود را در آلبانی محکم کند با خرج های نجومی تیم پزشکی برای مداوای مردم آلبانی از امریکا اعزام می کرد، پس توان مالی دارد.

آیا فرقه رجوی نمی تواند این اپیدمی را مدیریت و کنترل کند؟  اگر چنین است پس این نشانگر بی کفایتی مسؤلین فرقه رجوی است و از این پس نبایستی خود را آلترناتیو معرفی کند و به مدیریت درون کشور هم نبایستی ایراد آنچنانی بگیرد چون مدیریت مردم ایران که تقریبآ حدود 84000000 می باشند و در ضمن زیر شدیدترین تحریم ها کار آسانی نیست، و بایستی پرسید آیا فاصله دو متری بین افراد رعایت می شود یا فضا و آسایشگاه به اندازه کافی ندارند و در هر اسایشگاه افراد زیادی مستقر هستند؟ چون اردوگاه اشرف تفاوت داشت و این فضا هم وجود داشت، آیا از ماسک استفاده می کنند؟ 

و آخرین سؤال، آیا سران فرقه رجوی نمی خواهند از این مرگ و میر جلوگیری کنند و آیا اینان با آگاهی نشسته و منتظر مرگ اعضای خود هستند و آیا فکر می کنند با مرگ و میر ناشی از این ویروس از دست معترضین درون تشکیلات خلاص خواهند شد؟ 

پاسخ هر چه باشد از نظر اینجانب فرقه رجوی وسرانش با این همه مرگ و میر در درون اردوگاهی دوهزار نفری که توان مدیریت آنرا به هر دلیلی ندارند و بااین کار بی کفایتی خود را نشان دادند حق ایراد گرفتن به کشوری پهناور و با جمعیتی چند ده میلیونی با شدیدترین تحریم های غیر انسانی که یکی از حامیان تحریم خودشان بودند ندارند

آیا سران فرقه رجوی نمی توانند ویروس کرونا را کنترل کنند؟

***

همچنین: