تماس مجاهدین با خانواده هایشان در ایران بدنبال پویش طومار و سیل نامه ها به نخست وزیر آلبانی

تماس مجاهدین با خانواده هایشان در ایران بدنبال پویش طومار و سیل نامه ها به نخست وزیر آلبانی

تماس مجاهدین با خانواده هایشان در ایران بدنبال پویش طومار و سیل نامه ها به نخست وزیر آلبانیابراهیم خدابنده، انجمن نجات، بیست و چهارم ژوئن 2020:… خانواده ها از یک طرف با شنیدن صدای عزیزان خود به وجد آمده و هیجان زده می شدند و از طرف دیگر می پرسیدند که اگر امکان تماس وجود دارد چه مانعی بر سر راهشان هست که تماس نمی گیرند و خانواده های خود را خوشحال نمی کنند و از نگرانی بیرون نمی آورند، و چرا حالا که دست به فعالیت گسترده زده اند این امکان فراهم شده است. در گزارشات اکثر خانواده ها آمده است که عزیزانشان به شدت عصبی بوده و فضای راحتی نداشتند و حتی با لحنی تهدید آمیز بعد از سالیان با خانواده خود برخورد می نمودند و طوری رفتار می کردند که گویی به غیر از انجمن نجات هیچ مشکل دیگری در دنیا وجود ندارد.. تماس مجاهدین با خانواده هایشان 

ابراهیم خدابنده مخاطب واکنش های عصبی فرقه مجاهدین کیستواکنشهای عصبی فرقه مجاهدین . مخاطب کیست؟ قسمت سوم

تماس مجاهدین با خانواده هایشان در ایران بدنبال پویش طومار و سیل نامه ها به نخست وزیر آلبانی

تماس برخی اعضای سازمان مجاهدین خلق با خانواده هایشان در ایران

اقدامی هراس آلود در برابر پویش طومار و سیل نامه های خانواده ها

انجمن نجات مرکز تهران3 تیر 1399

بر اساس گزارشات متعددی که از چندین استان و از جانب خانواده های اعضای گرفتار در فرقه تروریستی رجوی در آلبانی به دست ما رسیده است، برخی از اعضا با خانواده های خود تماس گرفته و آنان را از هرگونه ارتباط با انجمن نجات برحذر داشته و حتی گستاخانه و خام خیالانه دعوت به همکاری آنهم از نوع جاسوسی نموده اند.

تماس مجاهدین با خانواده هایشان در ایران بدنبال پویش طومار و سیل نامه ها به نخست وزیر آلبانی

افراد در این تماس ها از یک طرف تلاش داشتند وانمود کنند که شرایط زندگی شان در اردوگاه مجاهدین خلق در آلبانی بسیار مطلوب و ایده آل است و کاملا از وضعیت خود راضی هستند و از طرف دیگر سعی می نمودند همکاری با انجمن نجات را خیانت جلوه داده و حتی بازخواست می کردند که مبادا طومار انجمن نجات را امضا کرده باشند چون در این صورت هرگز آنان را نخواهند بخشید.

خانواده ها از یک طرف با شنیدن صدای عزیزان خود به وجد آمده و هیجان زده می شدند و از طرف دیگر می پرسیدند که اگر امکان تماس وجود دارد چه مانعی بر سر راهشان هست که تماس نمی گیرند و خانواده های خود را خوشحال نمی کنند و از نگرانی بیرون نمی آورند، و چرا حالا که دست به فعالیت گسترده زده اند این امکان فراهم شده است.

در گزارشات اکثر خانواده ها آمده است که عزیزانشان به شدت عصبی بوده و فضای راحتی نداشتند و حتی با لحنی تهدید آمیز بعد از سالیان با خانواده خود برخورد می نمودند و طوری رفتار می کردند که گویی به غیر از انجمن نجات هیچ مشکل دیگری در دنیا وجود ندارد.

جالب تر اینکه در بعضی موارد فرد ثالثی از جانب عضو سازمان با خانواده او تماس گرفته و همان تکالیف را برای آنان مشخص کرده است که برخورد خانواده ها به این صورت بوده که اگر کسی می تواند از آلبانی مستقیما تماس بگیرد چرا نمی تواند آن فرد فرزند آنان باشد.

واقعیت اینست که فضای پویش طومار خانواده ها و سیل نامه های ارسالی به ادی راما نخست وزیر آلبانی، که از نظر خانواده ها دولت وی مسئول مجاهدین خلق در حال حاضر می باشد، به میان اعضا و هواداران فرقه رجوی در آلبانی و دیگر کشورها رفته و جو مسئله داری موجود در داخل سازمان را تشدید نموده است.

بسیاری از هواداران سازمان حتی در اروپا از مسئولین فرقه سؤال می کنند که براستی یک تماس تلفنی با خانواده و دادن خبر سلامتی یا حتی دیدار با خانواده در آلبانی چه مشکلی ایجاد می کند که سازمان این میزان حساسیت روی آن نشان می دهد و مادران و پدران سالخورده را جاسوس و مزدور و تروریست می خواند.

ابراهیم خدابنده

لینک به منبع

تماس مجاهدین با خانواده هایشان در ایران بدنبال پویش طومار و سیل نامه ها به نخست وزیر آلبانی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/پويش-خانواده-ها-لرزه-بر-اندام-رجوى-ها/

پويش خانواده ها لرزه بر اندام رجوى ها

پويش خانواده ها لرزه بر اندام رجوى هاعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، هجدهم می 2020:… قتى فرياد خانواده ها از پشت حصار پادگان اشرف با وجود محدوديت هاى رجوى كه در راستاى عدم شنيدن صداى خانواده بود، را مي شنيديم جرأت پيدا كرده و بذر اميد به زندگى در دلهاي مان كاشته مي شد. از اين رو بود كه بعد از آن نفراتى از تشكيلات فرار مي كردند كه كسى باورش نمي شد كه چنين جرأتى از خود نشان داده باشند. همين موضوع باعث يك ولوله و در گوشى صحبت كردن يا به قول تشكيلات محفل زدن بين افراد شده بود و مهار آن از دست مسئولين و فرماندهان خارج شد. از اين رو رجوى به يك ترفند سخيف و ضد انسانى و ضد حقوق بشری دست زد و خانواده هاى اسراى در چنگالش را مزدور و الدنگ خوانده و هر گونه ارتباط صوتى و حضورى را براى به اصطلاح مجاهد خلق حرام و ضد مبارزه ناميد و بدين وسيله كار اصلى سازمان نبرد با خانواده ها شده بود كه براى ديدار به پادگان اشرف در عراق آمده بودند . پويش خانواده ها لرزه بر اندام رجوى ها 

پويش خانواده ها لرزه بر اندام رجوى هادر خواست ملاقات خانواده ها حق قانونی و انسانی آنهاست

پويش خانواده ها لرزه بر اندام رجوى ها

عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، 17.05.2020

بعد از سقوط ديكتاتور عراق صدام حسین كه باعث ترك برداشتن استخوان بندى اصلى فرقه رجوى شد و تار و پود تشكيلاتش به لرزه در آمد، روزنه اميدى در دل تك تك افراد تشكيلات كه زير شديدترين ظلم ناشى از محدوديت هاى فرقه گرايانه و ديكتاتور مآبانه رجوى بودند، باز شد. به همين دليل، با فرار و خروج بيش از ٨٠٠ نفر از تشكيلات، ضربه خرد كننده بر فرق رجوى وارد شد و تشكيلاتى كه قبل از آن زير چتر ارباب بصورت مشت آهنين اداره مي شد و كسى جرأت دم برآوردن و مخالفت با آن را نداشت و به مانند يك زندان بود كه زندانبانان آن همگى بر اثر ضربه به ارباب و سقوط آن روحيه خود را باخته بودند و ديگر توان زندانبانى از آن ها گرفته شده بود. طبيعى بود در چنين شرايطى زندانيان ريسك پذير و عاصى از دست فشار و ديكتاتورى رجوى قفل اين زندان را بشكنند و از جهنم آن فرار كرده و خود را رها سازند و تعدادى هم كه جرأت فرار نداشتند يا مرعوب در گذشته خفقان و ديكتاتورى رجوى بودند، نظاره گر صحنه بوده و در پاسيوى مطلق قرار داشتند، از جمله اين افراد خود بنده بودم كه بيش از ربع قرن در تشكيلات رجوى تحت تأثير مغزشويى و محدوديت و سركوب هاى وحشيانه رجوى قرار داشتيم و زندگى در بيرون از تشكيلات براى خود متصور نمي ديدم و فكر مي كردم كه اگر از تشكيلات خارج شوم با پايان عمر و زندگى خود مواجهه خواهم شد.

اما تنها روزنه اى كه به من و ما اميد و جرقه  عشق و زندگى مي داد،  حضور خانواده ها براى ديدار با عزيزان اسير خود در چنگال رجوى بود. وقتى فرياد خانواده ها از پشت حصار پادگان اشرف با وجود محدوديت هاى رجوى كه در راستاى عدم شنيدن صداى خانواده بود، را مي شنيديم جرأت پيدا كرده و بذر اميد به زندگى در دلهاي مان كاشته مي شد. از اين رو بود كه بعد از آن نفراتى از تشكيلات فرار مي كردند كه كسى باورش نمي شد كه چنين جرأتى از خود نشان داده باشند. همين موضوع باعث يك ولوله و در گوشى صحبت كردن يا به قول تشكيلات محفل زدن بين افراد شده بود و مهار آن از دست مسئولين و فرماندهان خارج شد. از اين رو رجوى به يك ترفند سخيف و ضد انسانى و ضد حقوق بشری دست زد و خانواده هاى اسراى در چنگالش را مزدور و الدنگ خوانده و هر گونه ارتباط صوتى و حضورى را براى به اصطلاح مجاهد خلق حرام و ضد مبارزه ناميد و بدين وسيله كار اصلى سازمان نبرد با خانواده ها شده بود كه براى ديدار به پادگان اشرف در عراق آمده بودند و به علت ممانعت رجوى از ديدار آن ها در پشت حصار و سيم خاردارهاى اشرف فرزندان خود را صدا مي كردند.

الان هم كه پويش به حق خانواده ها به راه افتاده و خواهان ديدار و آزادى فرزندان خود هستند رعشه بر اندام مسعود و مريم رجوى و ديگر گماشتگانش انداخته است و چنان در اين رابطه قافيه را باخته مي بينند كه به سيم آخر زده و در دستگاه تبليغاتى و شيطان سازى خود اراجيف سخيف به اين حركت و پويش خانواده ها مي دهند و چنان از اين حركت خانواده ها ترسيده و درونشان سوخته است كه عنان از كف داده اند و براى مقابله با آن يك دو جين سخنران و سخنگو و ميرزابنويس روى صحنه مي آورند تا شايد جلوى اين حركت زيبا و به حق كه حق مسلم خانواده هاست در آينده گرفته شود، اما بايد به رجوى گفت زهى خيال باطل كه بتوانيد از چنگ اين حركت خانواده ها رها شويد.

درب قرارگاه اشرف ٣ در آينده توسط همين خانواده هاى اسيران گل گرفته خواهد شد و اين نويدبخش آزادى و رهايى بقيه دوستانم در چنگال شما خواهد بود.

بعنوان عضو قديمى و جدا شده از تشكيلات جهنمى رجوى به تك تك خانواده ی اسيران رجوى دست مريزاد مي گويم و توصيه ام اين است كه خستگى ناپذير مسير سخت و صعب ديدار عزيزان تان را دنبال و پيگيرى نمایید. قطعا اين كارى بسا سخت و دشوار اما شدنى است و به زودي عزيزان خود را در آغوش خواهید گرفت و آن روز دور نيست.

پاينده باد پويش و حركت خانواده هاى اسير در چنگال رجوى براى ديدار با عزيزان خود.

„پایان“

لینک به منبع

پويش خانواده ها لرزه بر اندام رجوى ها

***

Families Of Mujahedin-e Khalq (MEK or Rajavi Cult) Members In Albania Cry For HelpMy Children In Albania And Their Basic Human Rights

Albania Stops Iranian Families Meeting Their Relatives in MEK. Why?

MEK ISIS Al-Nusra and other American-backed terrorist organisationsHosting MEK in Albania Humanitarian, Not Political – Now a National Security Issue: Rama

The Life of Camp Ashraf. Mojahedin-e Khalq Anne Khodabandeh (Singleton) Massoud KhodabandehThe Life of Camp Ashraf. Mojahedin-e Khalq – Victims of Many Masters
By Anne Khodabandeh (Singleton) and Massoud Khodabandeh

The Beheshtis speak to their beloved Milad taken as a hostage in the MEK camp in Albania:

Also read:

In Iran, the estranged families of Mujahedin-e Khalq (MEK or Rajavi Cult) members who remain trapped inside the MEK camp in Albania created a petition appealing to Albanian Prime Minister Edi Rama for help to contact their loved ones. The petition has attracted almost eleven thousand signatures. The MEK responded by attacking the families, calling them terrorists and mercenaries, and claiming that they want to come and attack the camp with missiles. So far, the Albanian government, under pressure from the MEK’s backers, has been silent on this issue.Families Of Mujahedin-e Khalq (MEK or Rajavi Cult) Members In Albania 

1- Families from West Azarbijan Province 

2- Families from  Azarbijan Province 

3- Families from West Azarbaijan Province 

4- Families from Khuzestan Province 

5- Families from Markazi Province 

6-Families from Khorasan Razavi Province 

7- Families from Qazvi Province 

Families Of Mujahedin-e Khalq (MEK or Rajavi Cult) Members In Albania Cry For Help (10)

*** 

همچنین: