تناقض عملكرد هاى رجوى

تناقض عملكرد هاى رجوى

تناقض عملكرد هاى رجوىعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، بیست و هفتم ژانویه 2020:… خطابم به شخص مريم و مسعود رجوى است كه اين روزها خشتك خودشان را جِر داده اند و به بهانه ترور سرلشکر سلیمانی و ابو مهدی المهندس براى فريب افراد در اسارت خود باز هم وسيله مخ زدن و شستشوى مغزى فراهم كرده و سخت ترين شرايط ديكتاتوري در تشكيلات آلبانى بوجود آورده اند، بطوری که نشست های ایدئولوژیکی برای افراد در اشرف ۳ در کشور آلبانی برگذار کرده که مضمون و موضوع آن خواندن بدهکاری و کم کاری افراد نسبت به مسعود و مریم رجوی است که چرا مسئله سرنگونی را جدی نگرفته اند! الان باید همه با وجود از میان رفتن سلیمانی و ابومهدی المهندس تعهد بدهند که تا حال نسبت به بحث رهبری برای سرنگونی، بدهکار سازمان هستند و از این پس تا روز حرکت به سمت ایران با انرژی هزار برابر کار و فعالیت کنند تا از قافله عقب نمانند. تناقض عملكرد هاى رجوى 

تناقض عملكرد هاى رجوىرجوی در لیست بازیچه ها

تناقض عملكرد هاى رجوى

عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، 27.01.2020

فرقه رجوى بخصوص شخص مسعود و مريم بعد از عمل جنايتكارانه و تروريستى و تجاوزگرانه آمريكا در خاك عراق چنان از باده ترامپيسم و پمپئوويسم سرمست شده اند كه انگار روزگار و لحظه سلطنتشون بر اريكه قدرت و نشستن بر تخت رهبرى و رياست جمهورى خودخوانده شان فرا رسيده است! انگار ترور كردن يك فرد راه به نابودى آخوندا ميبرد و اين جانيان آينده مردم و كشورم رقم خواهند زد!

ترور سپهبد قاسم سلیمانی و مواضع نفرت انگیز رجوی

خطابم به شخص مريم و مسعود رجوى است كه اين روزها خشتك خودشان را جِر داده اند و به بهانه ترور سرلشکر سلیمانی و ابو مهدی المهندس براى فريب افراد در اسارت خود باز هم وسيله مخ زدن و شستشوى مغزى فراهم كرده و سخت ترين شرايط ديكتاتوري در تشكيلات آلبانى بوجود آورده اند، بطوری که نشست های ایدئولوژیکی برای افراد در اشرف ۳ در کشور آلبانی برگذار کرده که مضمون و موضوع آن خواندن بدهکاری و کم کاری افراد نسبت به مسعود و مریم رجوی است که چرا مسئله سرنگونی را جدی نگرفته اند! الان باید همه با وجود از میان رفتن سلیمانی و ابومهدی المهندس تعهد بدهند که تا حال نسبت به بحث رهبری برای سرنگونی، بدهکار سازمان هستند و از این پس تا روز حرکت به سمت ایران با انرژی هزار برابر کار و فعالیت کنند تا از قافله عقب نمانند. این بحث تعهد تک تک افراد را میطلبد و رجوی جانی و ابوداعش و پدر خوانده تروریسم روی این مسئله با اهرم مریم رجوی که در البانی برای پیشبرد این خط مستقر شده است و مستقیما‌ نشستهای لایه ای را اداره می‌ کند، حساب باز کرده است.

اما باید به مسعود و مریم رجوی این مطرودین جانی و خائنین به ملت ایران یادآور شوم که شما به هر فریب و کلک روی بیاورید و به هر ترفندی دست بزنید بازنده میدان خواهی بود و دستان برای بدبخت‌های در اسارتتان رو خواهد شد و سرنگونی را نه در طرف دیگر بلکه در تشکیلاتتان بوقوع خواهد پیوست و شما هستيد که باید سرنگون شوید.

اقا و خانم رجوی! دیگر از حقوق بشر صحبت نکنید این کلمه مقدس را با اون دهن کثیفتان آلوده نفرمائید، شما مگر از انسانیت بویی برده اید!؟ غیر از کشتار و تروریسم و فتنه در میان مردم ایران و کشورهای همسایه، دست آورد دیگری داشته اید؟

سرنوشت رجوی عبرت روزگار

چطور از آزادی و عدالت و آرای مردم حرف میزنید در صورتی که خودتان ضد انسانی ترین أفراد روی این کره زمین هستید!؟

اقا و خانم رجوی! حضور صد نفر در تجمعی که یک خواسته ای دارند و حتی در آن دست به جنایت زده میشود چه در ایران و یا عراق،  فریاد شما گوش فلک را کر می ‌کند و‌ روی آن تا می ‌توانید مانور می‌دهید اما حضور ملیونی مردم چه در ایران و چه در عراق که خواهان حق و عدالت هستند که اتفاقا ضد مسیر شیطانی شما میباشند اینقدر خفه خون میگیرید و دمی برنمیاورید!؟

اقا و خانم رجوی! آیا فقط صد نفری که می آیند توی خیابان و همانند داعش دست پرورده خودتان، دست به کشتار وغارت اموال مردم  میزنند اکثریت مردم هستند!؟

اقا و خانم رجوی! شما چگونه این تناقض به این بزرگی را توجیه میکنید!؟ چه منطقی برای توجیه آن دارید!؟ نکند که شما همانند ارباب گذشته تان دیکتاتور وحشی یعنی صدام حسین و ارباب فعلی تان ترامپ دیوانه، فقط با قدرت و زور میخواهید به اقناع برسید و خواست اکثریت مردم برایتان پشیزی ارزش نداشته و ندارد و فقط با ریا و فریب دم از حقوق انسان ها میزنید!؟

اقا و خانم رجوی! ماهیت شما برای من که بیش از ربع قرن اسیر دام شیطانی شما و ناظر جنایات شما بوده ام، کاملا واضح و روشن است. شما بویی از انسانیت نبرده اید جز کشتن انسانیت، شما جانیانی هستید که روی جنایتکارترین های تاریخ بشری را سفید کرده اید، شما فقط تشنه قدرت هستید و حاضرید برای به قدرت رسیدن خودتان حتی کل بشریت را قربانی این هدف شوم خود کنید اما بدانيد كه شما و زن عجوزه ات عددى نيستيد و نخواهيد بود كه تأثيرى روى كسى داشته باشيد جز مزدورى و خيانت. ارباب هايتان را بياد بياوريد از صدام گرفته كه چنان مغرور قدرت بود مثل آب خوردن ملت خود را سركوب ميكرد به كشورهاى همسايه حمله ميبرد و از قدرت خود باد به غبغب ميداد!، الان كجاست!؟ آن قدرت آمريكا كه اسمش روزى لرزه بر تن مخاطب ميانداخت و با قدرت خواسته اش را بر ديگران تحميل ميكرد كجا رفت!؟ ببينيد كه چگونه با موشك پايگاه هايش را به تله خاك تبديل ميكنند اما جرأت جواب دادن ندارد.

تحریف تاریخ مجاهدین خلق – مسعود رجوی ونیم قرن در تکاپوی آزادی

اقاى رجوى شما به چى خودتان مينازيد!؟ تا كى سر نفرات شيره ميماليد  و به زور در اسارت خود نگه ميداريد!؟ نكنه باز به سرت زده است و سرمست شده أيد كه انقلاب مريم را داريد خودش يك ناو هواپيمابر است  و ميتوانى با آن هنوز هم افراد در اسارتت را فريب دهيد؟

بايد به شما بگويم از زير زمين و لانه موش ات بيرون بيا كه دنيا تغيير كرده است و مستى دوران صدام را از سرت بيرون كن و واقعيتها را ببين كه هر چه ايام طى شود زمان تاوان دادنهايت نزديكتر ميشود و روزى ميرسد كه بدست حق و عدالت بيفتيد و آن روز دير نخواهد بود.

„پایان“

تناقض عملكرد هاى رجوى

لینک به منبع

***

صدای جنازه مسعود رجوی در سایتهای مجاهدین خلقجناب رجوی ، ضیافتی در کار نیست ، خر داغ می کنند !

قلدرى بى محتواى کاخ سفید و خوار و ذلیلى مریم رجوىکارنامه تاریک فرقه تروریستی مجاهدین خلق در سال ۱۳۹۷

مسعود خدابنده، هافینگتون پست: جنجال بزرگ برای اینکه مجاهدین خلق نمیتوانند ثابت کنند رهبرشان مسعود رجوی زنده استمسعود خدابنده، هافینگتون پست: جنجال بزرگ برای اینکه مجاهدین خلق نمیتوانند ثابت کنند رهبرشان مسعود رجوی زنده است

بررسی تحولات مجاهدین خلق خبر اخراج مریم رجوی از فرانسه صحت دارد

خبر اخراج مریم رجوی از فرانسه صحت داردمحدودیت مجاهدین در فرانسه بی پایه و اساس نیست – لوبلاگ 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/بیماری-لاعلاج-مریم-رجوی-در-آلبانی/

بیماری لاعلاج مریم رجوی در آلبانی

. بیماری لاعلاج مریم رجوی در آلبانی عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، چهارم ژوئیه 2019:… طبق گفته افرادى كه در تشكيلات هستند و مريم رجوى را ديده اند، اظهار داشته اند كه مريم رجوى بسيار افسرده و مريض حال به نظر می رسد و روحيه سابق در او ديده نميشد به احتمال زياد مريم رجوى به يك بيمارى لاعلاج مبتلا شده كه در آلبانى كمتر با توجه به وضعيت بحرانى تشكيلات، ديده ميشود. دوستانم در پادگان اشرف سه در آلبانى،  وضعيت بسيار شكننده اى دارند و كلاً يآس و فضاى سرد و نااميد كننده اى در تشكيلات حاكم است و علیرغم نشست و تبليغات دروغين مسئولين، كسى حاضر نيست براى آماده سازيهاى تبليغى براى بازديد خبرنگاران يا افرادى كه به اشرف سه آورده مي شود، بروند. بیماری لاعلاج مریم رجوی در آلبانی 

. بیماری لاعلاج مریم رجوی در آلبانی The Mojahedin e-Khalq Aren’t America’s Friends. Even Iranians who hate the regime don’t want MEK

بیماری لاعلاج مریم رجوی در آلبانی

تأثير قدرت پوشالى آمريكا بر تشكيلات رجوى

عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، 04.07.2019

حال كه هيمنه قدرت پوشالى ارباب رجوى يعنى هيأت حاكمه كاخ سفيد و از جمله جان بولتون، جنگ طلب و حامى تروريسم و مايك پمپئو وزير خارجه دروغگو و رسواى ترامپ بى تعادل، براى مردم جهان روشن و واضح شد به خصوص بعد از قدرت نمايى مرزبانان ايران در سرنگونى هواپيماى فوق پيشرفته آمريكا در خليج فارس، وضعيت براى سران رجوى و بخصوص شخص مريم رجوى بسيار دردناك و نااميد كننده شده است، بطورى كه براى سرپوش گذاشتن بر اين واقعيت شخص مسعود رجوى مجبور شد از سوراخ موش خود پيامى خطاب به تشكيلات فرقه صادر كند و چرنديات هزار بار نشخوار شده اش جهت روحيه دادن به وضعيت فلاكت بار تشكيلات و در رآس آن شخص مريم رجوى و ديگر مسئولين ولو شده و وارفته اش براى كنترل بر تشكيلات صادر نمايد كه صد البته براى افراد رده پائين و حتى مسئولين تشكيلات پر واضح است كه پشيزى اهميت نداشته و ديگر توان نگهداشتن افراد بسيار سخت شده و بهاى بالايى مي طلبد كه ديگر محال است مريم رجوى خارجه نشين و تشكيلاتى در قلب برژوازى، چنين آرزو و هدفى محقق شود.

دستور مريم رجوى به سران تشكيلات براى تبليغات دروغين و شيطان سازى  و سياه نمايى از وضعيت ايران و بلاطبع بالا بردن جنبه تبليغى مثبت از وضعيت  تشكيلات پوسيده در البانى كه رمقى براى بقاء در وجودشان باقى نمانده است و فقط به خاطر سال ها مغزشويى در گذشته و اينكه زندگى در بيرون تشكيلات برايشان متصور نيست و فضاى پيچيده سركوب و بى هويتى افراد توسط مسعود و مريم رجوى و قيد و بندى كه ايدئولوژى مريم بر دست و پاى تك تك آن ها تنيده شده است، مأيوسانه آن جا هستند، اما بايد به مريم رجوى يادآورى كرد كه با نمايش هاى ظاهرى در اشرف ٣ و تبليغات پوچ، دردى از دردهاى لاعلاج شما حل نخواهد شد تا الان از ظاهر سازى و تبليغات غير واقعى چه عايد تشكيلات شما جز بدبينى بين افراد و روى آوردن  به محفل و بريدگى و فرار، داشته است؟

خانم رجوى! خوب ميدانيد كه نه ارباب بزرگت آمريكا و نه اربابان كوچكت در منطقه خاورميانه هيچ غلطى در برابر عزم و وطن پرستى ملت ايران نمي توانند بكنند و سرمايه گذارى كذايى پوچ روى اين مقولات و مانور براى فريب اذهان در بند تشكيلاتت هم راه به جايى نخواهد برد و شما به قطع و يقين نمي توانيد جلوى فروپاشى تشكيلاتت را بگيريد. به خوبى به ياد داريد كه در شرايط ديكتاتورى مطلق تان بر پادگان  اشرف در عراق و پشتيبانى همه جانبه ارباب تان صدام حسين در برقرارى خفقان و ترس و وحشت در آنجا باز مردانى و زنان دلير بودند كه پيه مرگ را به تن خود ماليده و آنجا را ترك كرده و فرار نمايند، شما در آن وضعيت نمي توانستيد آرزوى تان که به بند كشيدن افرادتان است را صد در صد محقق كنيد، چگونه الان در البانى ميتوانيد با همان شيوه و با همان فريب افراد را ملزم به پيروى بدون قيد و شرط از راه غير انسانى خود بكنيد و مانع فروپاشى تشكيلات پوسيده البانى شويد!؟

دوستانم در پادگان اشرف سه در البانى،  وضعيت بسيار شكننده اى دارند و كلاً يآس و فضاى سرد و نااميد كننده اى در تشكيلات حاكم است و علیرغم نشست و تبليغات دروغين مسئولين، كسى حاضر نيست براى آماده سازيهاى تبليغى براى بازديد خبرنگاران يا افرادى كه به اشرف سه آورده مي شود، بروند.

طبق گفته افرادى كه در تشكيلات هستند و مريم رجوى را ديده اند، اظهار داشته اند كه مريم رجوى بسيار افسرده و مريض حال به نظر می رسد و روحيه سابق در او ديده نميشد به احتمال زياد مريم رجوى به يك بيمارى لاعلاج مبتلا شده كه در البانى كمتر با توجه به وضعيت بحرانى تشكيلات، ديده ميشود.

نكته آخر اينكه موج فرار در تشكيلات البانى شدت گرفته است و سران رجوى مستأصل از جلوگيرى اين معضل تشكيلاتى هستند و در آنجا ديگر كنترل از دست شوراى رهبرى فرقه خارج شده و بحث محفل و پچ پچ كردن افراد همه گير شده است به احتمال زياد در آينده اى نزديك يك تحولى در فرقه رجوى به وجود اید كه به قطع و يقين اين تحول برايشان مثبت نيست و جام زهرى است كه بالاجبار ناراضيان به سران فرقه و رهبرى آن  بر مريم و مسعود رجوى تحميل خواهند كرد.

به اميد آزادى تمام دوستانم از قيد و بند تشكلات تروريستى و مخرب فرقه رجوى.

„پایان“

بیماری لاعلاج مریم رجوی در آلبانی

تأثير قدرت پوشالى آمريكا بر تشكيلات رجوى 

*** 

همچنین: