تهدید به قتل اعضای جداشده از فرقه مجاهدین خلق توسط مسعود رجوی

تهدید به قتل اعضای جداشده از فرقه مجاهدین خلق توسط مسعود رجوی

مهدی سجودیمهدی سجودی، ایران قلم، پنجم دسامبر 2014:…  وی در جمع بندی پیام اخیرش برای اینکه تشکیلات خود را منسجم نشان دهد عنوان نمود که از کل تشکیلات فقط یک نفر قصد خروج دارد این در حالی است که ما شاهد هستیم تعداد زیادی در این مدت از لیبرتی فرار کرده اند . متاسفانه همچنان بقیه در بند رجوی اسیر هستند. پیام صوتی مسعود رجوی هم نشان می دهد که تا آخرین نفر این افراد اسیر باید در کمپ لیبرتی در …

از قلاده های طلائی صدام تا قلاده های چرمی تل آویو

متن کامل  تهدیدات مزدور فراری مسعود رجوی علیه جداشدگان و منتقدین  در اروپا و امریکا  (همزمان با گشایش کمپ و خروج ۲۳۰ تن دیگر از لیبرتی)

لینک به منبع

تهدید به قتل اعضای جداشده از فرقه مجاهدین خلق توسط مسعود رجوی

در هر مقطع از پروسه زمانی وقتی فشار درون تشکیلات بالا می رود ، رجوی نعره سر می دهد و با توپ و تشر و تحلیل کشکی سعی می کند التهاب درون تشکیلاتی را بخواباند تا مبادا کسی فکر خروج بکند .

وی با بیان مبارزه با بورژوازی و انقلاب ایدئولوژیک و به اصطلاح رهایی زن !! و حرفهای از این قبیل تلاش می کند تا جلوی فرار افراد را بگیرد و آنها را متقاعد سازد که در تشکیلات بمانند . همچنین وی با تهدید به قتل ، کینه خودش را نسبت به منتقدین و اعضای جداشده نتوانسته است پنهان کند که نشان می دهد شرایط روانی حاکم بر مسعود رجوی بسیار وخیم می باشد. رجوی در حالی شعار ” چراغ خاموش ” می دهد که هر کس که تجریه حضور در این نشست ها را داشته باشد می تواند کل دجال بازی رجوی را بفهمد. شما خودتان را در آن صحنه بگذارید که این پیام را برای شما پخش می کنند حال صحنه سازی و لات بازیی که در فضای اینگونه نشست ها ایجاد می کنند هم اضافه کنید، آیا فرد می توند در این فضای رعب و وحشت تصمیم به جدایی بگیرد و بگوید من نمی خواهم در سازمان بمانم؟

مسعود رجوی همچنین برای جلوگیری از خروج افراد ترفندهای زیادی بکار بست در این رابطه برای نرفتن افراد به خارج ، غرب و بورژوازی را دشمن معرفی نموده و برای نرفتن به داخل ایران از خبرهای داخلی روز از جمله قضیه اسید پاشی را به میان آورد تا با ترساندن و ارعاب اعضا ، راه خروج را بصورت کامل ببندد و از این ترفندها سالیان سال استفاده کرده است تا بدین صورت به حیات ننگین اش ادامه بدهد .

رجوی با قدرت نمایی صوری در قبال غرب و آمریکا و این که ما در قبال آنها سکوت کردیم خود را حق به جانب نشان داده که انگار همه مواضع وی درست بوده است !! او با بهانه عشق به آزادی و ارتش به اصطلاح آزادیبخش !! سعی دارد اعضای وارفته خود را به کشتن بدهد .

وی در جمع بندی پیام اخیرش برای اینکه تشکیلات خود را منسجم نشان دهد عنوان نمود که از کل تشکیلات فقط یک نفر قصد خروج دارد این در حالی است که ما شاهد هستیم تعداد زیادی در این مدت از لیبرتی فرار کرده اند . متاسفانه همچنان بقیه در بند رجوی اسیر هستند. پیام صوتی مسعود رجوی هم نشان می دهد که تا آخرین نفر این افراد اسیر باید در کمپ لیبرتی در عراق بمانند و اتفاقا به همین دلیل است که رهبری سازمان مجاهدین نمی خواهد که نیروها را از تیر رس گروه تروریستی داعش دور نماید در صورتی که خیلی خوب می داند که تهدید جانی و امنیتی جدی برای نیروها و جود دارد.

پس نتیجه گیری چراغ خاموش این است که کفگیر رجوی به ته دیگ خورده است و دیگر تحلیل های آبکی وی کسی را نمی تواند فریب دهد . تهدید جدا شدگان که یکی از عوامل اصلی افشای چهره پلید وی بودند هم تاثیری نداشته و عزمشان را برای افشای بیشتر وی صد چندان کرده است حال هر چقدر می خواهد به تهدید دیگران بپردازد حنای وی دیگر رنگی نداشته و بهتر است همان راه آلبانی را در پیش گرفته و در کنار لابی های بی خاصیت غربی شعار سرنگونی سر بدهد .

ضمنا در پایان اعلام می کنم مسئولیت تهاجم تروریستی و شخونت طلبانه به هر کدام از اعضای مجاهدین بر عهده شخص مسعود رجوی و مریم رجوی می باشد و بداند که ما بیدی نیستیم که با این بادها بلرزیم. ما از زندان های انفرادی جنابعالی و زندان ابوغریب اربابت صدام حسین عبور کرده ایم .

***

قربانیان رجوی پاریساین عکس کسانی است که به دستور مریم رجوی خود را ناقص کردند

رجوی و گروگانهاقمپز در کردنها و خالی بندیهای بیسابقۀ رجوی. سوز و گذازی دیگر از افشاگری ها

مسعود رجوی در حال مبارزهچراغ خاموش کردن رجوی (امام حسین نه شب عاشورا غیبش زد و نه ده سال بعد از زیر قبای یزید نوار صوتی داد)

Wondering at those Americans who stand under the flag of
Mojahedin Khalq (MKO, MEK, NCRI, Rajavi cult) only to
LOBBY for the murderers of their servicemen


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

همچنین:

اعضای غیر مجاهد شورای دست رجوی !! ماهی را هر وقت از آب بگیرید تازه است

مهدی سجودیمهدی سجودی، ایران قلم، هفدهم نوامبر 2014:…  اعضای شورای دست ساز رجوی باید بدانند که تنها راه نجاتشان ، اراده برای جدائی و خروج از این شورا ، همانند آقایان روحانی و قصیم و … که قبلا راه خود را جدا کردند . راهی که آخرین آنها آقای شاپور باستان سیر بود که به اتفاق مرتضی و محمد شمس اخیرأ با صدور اعلامیه ا

 خانم رجوی! شعار های توخالی دادن دردی را از شما درمان نمی کند

مهدی سجودیمهدی سجودی، ایران قلم، نهم نوامبر 2014:… در پایان می خواستم به این زوج رجوی ها توصیه کنم که دست از اینگونه خیمه شب بازی ها که برای فریب افکار عمومی و سرگرم کردن نیروهای سازمان راه اندازی می کنند بردارند و بگزارید این نیروهای گرفتار در کمپ لیبرتی در کشور ناامن عراق سرنوشت خود را خودشان در دست گرفته

مجاهدین و افزایش روز افزون افشاگری ها

مهدی سجودیمهدی سجودی، ایران قلم، سی و یکم اکتبر 2014: …  آنچه امروز از این فرقه تروریستی برملا گشته و ریزش نیرو و فروپاشی درونی سازمان را به همراه داشته است در اسرار تکان دهنده و افشای مناسبات فرقه ای و تشکیلاتی است که توسط افراد جدا شده از فرقه برملاء گشته است و به بیرون از تشکیلات فرقه راه پیدا کرده و ابعاد بین المللی

خیمه شب بازی جدید فرقه مجاهدین تحت عنوان انتخاب ” شورای مرکزی “

مهدی سجودیمهدی سجودی، ایران قلم، بیست و پنجم اکتبر 2014: … آنچه که در خیمه شب بازی جدید مریم قجر مبنی بر انتخاب ” شورای مرکزی ” فرقه مجاهدین می توان دید، نگاه اصلی در این ترفند جدید بسوی زنان دربند ساکن لیبرتی است و هدف نهایی انتخاب آنان به عنوان شورای مرکزی می باشد. علت این امر نیز چیزی جز دلداری دادن به زنان اسیر و جلوگیری