توافق اتمی و شانس وجه المصالحه شدن فرقه رجوی

توافق اتمی و شانس وجه المصالحه شدن فرقه رجوی

میر باقر صداقی، ایران ستارگان، پاریس، شانزدهم ژوئیه 2015:… سئوال اینجاست بعد از توافق اتمی نقش فرقه رجوی در افشای سایتهای اتمی ایران چه خواهد شد ؟ تاریخ مصرف فرقه رجوی برای ایجاد اهرمهای فشاری ادامه دارد یا خیر ؟ بی شک وقتی دولت آمریکا حضور مستقیم در بازرسیهای سایتهای هسته ای دارد تاریخ مصرف وطن فروشان چون فرقه رجوی بسر آمده …

چرا اصرار دارید خودتان را مضحکە کنید؟

لینک به منبع

توافق اتمی و شانس وجه المصالحه شدن فرقه رجوی

توافق با ایران سر برنامه اتمی‌اش در صبح روز سه شنبه در وین باعث بی آبرویی بیش از حد مریم و مسعود رجوی در سطح بین الملی وبخصوص بی آبرویی درون تشکیلاتی فرقه رجوی شد چرا که این فرقه هم در تاکتیک و هم در استراتژی تمامی سرمایه هایش را برای بر هم زدن توافق هسته ای سرمایه گذاری کرده بود .

بعد از اعلان توافق هسته ای رئیس جمهور خانم مریم رجوی باز با غلط گویی مدعی شد که توافق اتمی میان ایران و 1+5 عقب نشینی تحمیلی و نقض خط قرمز آقای خامنه ای و جام زهر نظام حاکم بر ایران است . حامیان سیاسی این فرقه تروریستی در آمریکا که نئو محافظه کاران جنگ طلب و لابیهای اسرائیلی بودند در بازی مذاکره و توافق اتمی به آقای اوباما باختند و آقای اوباما با تمامی مشکلاتی که کنگره برای جلوگیری از توافق اتمی با ایران در مقابل او گذاشته بود نهایتا در سیاست راهبردی پیروز شد و صبح امروز توافق اتمی با ایران را در رسانه های رسمی اعلان نمودن و آشکارا به کنگره گوشزد کردند که در مقابل سنگ اندازیهای آنها حتی اگر لازم باشد از حق وتوی خود استفاده خواهد کرد .

بعد از این توافق مسعود و مریم رجوی بیش از هر کس و بیش از هر زمان دیگر احساس میکنند حامیان سیاسی خود در امریکا و اروپا را از دست داده است در دنیائی که تعادل قوا حرف اول وآخر را میزند داشتن احرمهای قدرتمند شرط لازم بقا است و خوشبختانه توافق اصولی 1+5 با ایران و پرهیز از جنگ و ویرانی امکان بقای لاشخورانی چون مسعود و مریم رجوی را گرفت و دیگر تکرار کلیشه ای حرفهای مریم رجوی دردی از این فرقه حل نخواهد کرد بگذار این فرقه در برنامه پرونده چه چه بزند که ما بردیم و ویلپنت پاریس را با تمامی هزینه های سرسآم آورش اجرا کردیم اما حقایق گرانتر از این حرفها است که فرقه رجوی فکر میکند . به نظر من کنگره و جمهوری خواهان مخالف توافق هسته ای بعد از این هر اقدامی را علیه توافق هسته ای انجام دهند باعث شقه بیشتر نظام تحریمها و عدم مشروعیت خواهند شد و پیروز این توافق مردم ا یران خواهند بود که شایسته نیست بیشتر از این در زیر فشار تحریمهای ظالمانه کمرشان خم شود .

سئوال اینجاست بعد از توافق اتمی نقش فرقه رجوی در افشای سایتهای اتمی ایران چه خواهد شد ؟ تاریخ مصرف فرقه رجوی برای ایجاد اهرمهای فشاری ادامه دارد یا خیر ؟

بی شک وقتی دولت آمریکا حضور مستقیم در بازرسیهای سایتهای هسته ای دارد تاریخ مصرف وطن فروشان چون فرقه رجوی بسر آمده است توافق اتمی هم در کوتاه مدت و هم در دراز مدت دشمنی های طرفین مذاکره را کمتر خواهد کرد و برای رفع کدورتها طرفین حاضر خواهند شد به وجه المصالحه بپردازند و این شانس برای فرقه رجوی ضریب خواهد خورد بخصوص برای رهبر غایب آن حتی احتمال انحلال فرقه رجوی واقعیت خارج از تصور نیست . گذشته سرنوشت بدی را برای آقای عبدالله اوجالان و عبدالمالک ریگی رقم زد سربازان امام زمان علم غیب نداشتند اما دیدیم که در مورد آقای عبدالمالک ریگی صاحب علم غیب شدن . شاید تا دیروز آمریکا نمیدانست در مورد فرقه رجوی چکار باید بکند اما امروز بر اساس مصلحت تصمیمهای تاریخی دیگری روی میز باشد یادمان نرفته است گر چه آقای جورج بوش رئیس جمهور اسبق آمریکا حاضر نشد با ایران مذاکره کند اما دولت پس از او با متحدین اروپائیش خط نوینی را در قبال ایران در پیش گرفتند برقراری روابط همیشه قربانی لازم دارد در این میان فرقه رجوی بهترین قربانی خواهد بود چون همه طرفهای درگیر بهانه های لازم را دارند از جمله بهانه تروریست و همکاری با صدام حسین دیکتاتور سابق عراق .

به هر حال توافق هسته ای امروز نفوذ دولت ایران را در سطح منطقه ای و بین المللی را افزایش داده است و این به خودی خود خبر بدی برای فرقه رجوی است شاید در توان چانه زنی , دولت ایران پشیزی برای این فرقه قائل نشود اما قانون احتمالات را هم نباید نادیده گرفت باید به ختم غائله توجه کرد بنظر من آینده نزدیک چشم اندازهای چالش برانگیزی را برای فرقه رجوی رقم خواهد داشت زمان برای فرقه رجوی در حال به سر رسیدن است .

میر باقر صداقی

سوئیس 15.07.2015

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=19737

دنیای دریوزگی و رذل

میر باقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، دوازدهم ژوئیه ۲۰۱۵:… اخیرا آقای علیرضا جعفر زاده در ۶ ژوئیه ۲۰۱۵ در مقاله ای در فاکس نیوز با تیتر از تاکتیکهای حساب شده مذاکرات تهران گول نخورید نقش پدافند غیر عامل لابی صهیونیستی و نئومحافظه کاران جنگ طلب را بعهده گرفته و مدعی شده است که ویدئو که در یوتیوب توسط وزیر خارجه ایران به نمایش گذاشته شده است تاکتیک گریز است و در ادامه آقای …

فارین پالیسی ادعای منافقین درباره لویزان را مضحک و یاوه‌گویی خواند


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

لینک به منبع

دنیای دریوزگی و رذل

اخیرا آقای علیرضا جعفر زاده در ۶ ژوئیه ۲۰۱۵ در مقاله ای در فاکس نیوز با تیتر از تاکتیکهای حساب شده مذاکرات تهران گول نخورید نقش پدافند غیر عامل لابی صهیونیستی و نئومحافظه کاران جنگ طلب را بعهده گرفته و مدعی شده است که ویدئو که در یوتیوب توسط وزیر خارجه ایران به نمایش گذاشته شده است تاکتیک گریز است و در ادامه آقای علیرضا جعفر زاده به آقای جان کری گوشزد میکند که تهران به اندازه کافی مصالحه و سازش نکرده است پس بایستی ملاک, گزارش شورای دست ساز مسعود رجوی که تاکتیکهای مذاکراتی تهران را طبقه بندی کرده است باشد اما این دریوز سیاسی نمگوید بنا به اعتراف رسانه های غربی نظام تحریمهای اعمال شده به مردم ایران غیر قانونی است و ناشی از زیاده خواهی غرب میباشد پس این نظام تحریمی و فشارهای آن بر مردم ایران حکم شکنجه تدریجی و مداوم مردم ایران را دارد و سفره نان مردم ایران را کوچکتر کرده است پس بایستی هر انسان آزاده ای در نفی آن جهد و کوشا باشد.

مشکل کجاست ؟ یکی میخواهد برای همیشه ابر قدرت دنیا باشد و دیگری میخواهد با نوکری به اجانب در ایران به قدرت برسد این وسط مردم ایران گیر افتاده اند و باید تاوان خیانتهای مسعود رجوی را بپردازند.

در ادامه آقای علیرضا جعفر زاده میگوید توهم اعتماد سازی میخواهد اقدامات لازم و ضروری شفاف سازی را خنثی کند و لازمه این شفاف سازی این است که ایران بایستی به تمامی خواسته های زیاده خواهانه و غیر قانونی تن بدهد تا از دید فرقه رجوی اجزای حیاتی یک توافق هسته ای خوب فراهم شود اما این اجزای حیاتی از دیدگاه فرقه رجوی عبارتند از قبول بازرسی های سرزده , امکان دسترسی به تمامی سایتهای نظامی , توقف تحقیقات و توسعه هسته ای و درسترسی به دانشمندان هسته ای و باز جوئی از آنها چیزی که در این دیدگاه فرقه ای دیده نمیشود عرق ملی است بنظر میرسد اعضای و سخنگویان فرقه رجوی بیشتر از اینکه ایرانی باشند اجنبی هستند و در تمامی گفته هایشان نقش اضداد مردم ایران را باز میکنند و به آنها باید عنوان ضد خلق و رذل داد .

و در ادامه آقای علیرضا جعفر زاده هفت دیدگاه و حیله دولت ایران را به اربابش یاد آوری میکند تا یکدفعه خام نشده و در تله گفتگوهای اتمی نیافتند که عبارتند از یک: تصمیم گیری توسط آقای خامنه ای صورت میگیرد. دو:ایران میخواهد تنها سایتهای افشا شده مطرح باشند. سه:ابعاد نظامی برنامه های هسته ای بررسی نشوند. چهار :انرژی آژانس بین المللی انرژی اتمی صرف مسائل حل ناشده شود. پنج:کل زیر ساختهای اتمی بایستی دست نخورده باقی بمانند. شش:باید تنها وعده شفاف سازی داد و هفتم:گفتگوه باید زنده نگاه داشته شوند باید به مخ خراب این آقا نمره صفر داد و گفت اگر دولت آمریکا ابرقدرت دنیا است به لحاظ تحیل سیاسی و اداره امور دنیا به اندازه فاصله سال نوری از شما جلوتر هستند و هیچ نیازی به یاد آوری شما نیست منتهی در دنیای بالفعل کفکیر به ته دیگ خورده است تا به امروز آمریکا هیچوقت کارش را با مذاکره پیش نبرده است تا به امروز آمریکا سیاستش را با جنگ و کشتار پیش برده است حال این توان به هر دلیل از او سلب شده است خودش بهتر از همه میداند و اگر فردا باز این توان را داشت منتظر نخواهد ماند کارش را با جنگ و کشتار پیش خواهد برد مذاکره کیلوئی چند است اگر شما این را نفهمیده اید به کودنی شما و رهبرتان برمیگردد .

باز در ادامه آقای علیرضا جعفرزاده هشت تاکتیک دولت ایران را در جریان مذاکرات را باز میکند که عبارتند از یک : طولانی کردن مذاکرات . دو : منحرف کردن توجهات از ابعاد نظامی . سه : پافشاری بر روی عدم دسترسی به ابعاد نظامی احتمالی .چهار : پافشاری بر روی عدم دسترسی به سایتهای حساس . پنجم :مخفی کردن همه چیز تا زمانیکه افشا شوند . ششم : به تعویق انداختن پاسخ به سوالات خاص و موکول آن به آینده. هفتم : ایجاد خوشبینی برای دریافت امتیاز و هشتم : منحرف کردن اذهان از تحقیقات و توسعه هسته ای و ایجاد اختلاف میان مذاکره کنندگان اما به نظر من ملت ایران از طولانی شدن مذاکرات هسته خیلی آسیب دیده اند هر روز که مذاکرات طولانی میشود مردم ایران فشار تحریمها را بیشتر بر گرده شان احساس میکنند این نظام تحریمها ظالمانه است و هر چه زودتر باید برداشته شوند تازه نیمتوان به قولهای دولت امریکا در مذاکرات اتمی اعتماد کرد مگر دولت امریکا در جریان تحریم های دولت عراق بر اساس قرارداد آتش بس که دولت عراق نباید سلاح کشتار جمعی داشته باشد به دورغ نگفت که دولت عراق تسلیحات کشتار جمعی دارد در حالیکه قبل از آغاز جنگ و حمله به عراق تمامی مراکز نظامی عراق را گشته بودند حتی کاخها و اتاق خوابهای صدام حسین را هم گشته بودند آنها میدانستند دولت عراق هیچ سلاح کشتار جمعی ندارد اما با بیان گزارشهای دروغین و ساختگی آژانسهای امنیتی انگیس و امریکا به عراق حمله کردند تمامی زیر ساختهای عراق را نابود کردن مردم عراق تا به امروز در حمام خونی است که دولت امریکا برایش رقم زده است ۱۵ سال بعد از سرنگونی صدام ملت عراق هنوز روی خوشی ندیده است و حال عراق در دامان جنگ فرقه ای میسوزد.

از اینرو عاقلانه است فرقه رجوی و آقای علیرضا جعفر زاده به جای اینکه بر اصول ضد مردمی و ضد خلقی پافشاری کنند. که بله باید ایران بازرسیهاس سرزده در هر زمان و هر مکان را قبول کند و مدارک برنامه های هسته ایش را افشا کند و …… تا رضایت امریکا را کسب شود از روی دلسوزی و هوداری از مردم ایران منتقد خواسته های نامشروع قدرتهای غربی باشند و به دامان مردم و خلق برگشته از آنها پوزش بخواهند و کمی با دردهای مردم هم دردی کنند نه اینکه با این سیاست خائنانه و طن فروشانه به زخمهای مردم نمک بپاشند .

میر باقر صداقی

سوئیس

۱۱٫۰۷٫۲۰۱۵

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=16770

فرقه رجوی _ از شهید البرتو نیسمن تا اختفای بنزین درلیبرتی _ از مرگ اساطوریان تا صندوق نسوز اتمی !

الف. مینو سپهر، وبلاگ زنان در اسارت فرقه رجوی، بیست و هفتم فوریه ۲۰۱۵:… بقایای فرقه مزدور رجوی این روزها حال خوشی ندارند و بدبختی ها _ درماندگی ها و ریزش های مواجب بگیران از سویی و گفتگوهای ۵+ ۱ درمورد مورد توافق ویا تفاهم پیش رو درمورد مسائل اتمی ازسویی دیگر سران این گروهک تبهکار رابه چنان یاس وبدبختی ودرماندگی کشانده که همانند ” عقرب در آتش ” قرارگرفته …

جعل رجوی اتمی مزدور مجاهدین خلقرجوی عکس صندوق نسوز را بجای تاسیسات اتمی به امریکایی ها قالب کرد

لینک به منبع

فرقه رجوی _ از شهید البرتو نیسمن تا اختفای بنزین درلیبرتی _ از مرگ اساطوریان تا صندوق نسوز اتمی !

مقدمه _ بقایای فرقه مزدور رجوی این روزها حال خوشی ندارند و بدبختی ها _ درماندگی ها و ریزش های مواجب بگیران از سویی و گفتگوهای ۵+ ۱ درمورد مورد توافق ویا تفاهم پیش رو درمورد مسائل اتمی ازسویی دیگر سران این گروهک تبهکار رابه چنان یاس وبدبختی ودرماندگی کشانده که همانند ” عقرب در آتش ” قرارگرفته بخود می پیچند وخودرا گاز می گیرند _ دراین نوشتار ۶ موضوع پیرامون این گروهک تبهکار را مورد بازخوانی قرار خواهم داد _ ماجرای شهید جدید فرقه !( آلبرتو نیسمن ) _ انبار واحتکار بنزین در کمپ آوارگان لیبرتی _ تخریب نمادهای گورستان تروریست ها در اشرف سابق _ فراافکنی و شانه خالی کردن مواجب بگیران قبلی فرقه رجوی ( قصیم و روحانی ویغمایی ) _ مرگ هنرمند مواجب بگیرفرقه ( آندو آساطوریان ) و رسوایی جدید درداستان دروغ ادعای کشف پایگاه اتمی تازه درایران ( ! )

نکته نخست _ روشن شدن نقش فرقه رجوی در انفجار امیا و قتل مشکوک مزدبگیر این فرقه

چندی پیش خبرگزاری ها گزارش کردند که ” آلبرتو نیسمن ” دادستان پرونده انفجار مرکز همیاری یهودیان در آرژانتین در آپارتمان خود ” خودکشی ” کرده است _ گرچه هنوز چگونگی مرگ اینفرد هنوز مشخص نشده است ولی بعد از این حادثه یک خبرمهم پیرامون این پرونده قدیمی منتشر گردید که بنابرآن بسیاری از مدارک ومستندات این پرونده بنا برشهادت ودروغگویی تنی چند از مزدوران فرقه رجوی بناگردیده است _ بنابراین به سادگی می توان نتیجه گرفت که صهیونیست ها ومزدوران فرقه رجوی درساخت این پرونده نقش وسهم به سزایی داشته اند _البته این حادثه دردناک بهر نوع وشکل وبهانه ای توسط هرفرد وگروه وسازمانی انجام گرفته باشد اقدامی است ضد انسانی ومحکوم ومردود است .

فرقه رجوی در مورد خودکشی دادستان این پرونده تبلیغات دروغی را منتشر کرد ولی نکته مهمی دراین تبلیغات که به درستی نقش وسهم این گروه تبهکاری دراین اقدام ضدانسانی را روشن می کند ” شهید فرقه خواندن البرتو نیسمن ” ازطرف این گروه تبهکاری می باشد _ چنین ادعایی بخوبی نشان می دهد که ” آلبرتو نیسمن ” حقوق بگیر نفوذی این فرقه ” درتشکیلات قضایی ارژانتین بوده است وبهمین دلیل است که رئیس جمهور ارژانتین دستور انحلال سازمان امنیت وتحقیق دراین مورد را صادر کرده است _ دادستان تازه این پرونده گزارش اتهام آلود البرتو نیسمن را ناکافی وفاقد مدارک ومستندات قابل ارائه به دادگاه خوانده است _ بدین ترتیب یکی دیگرهم اکنون یکی دیگر از تلاش های تروریستی فرقه رجوی _ صهیونیست ها به آگاهی همگانی رسیده است ودستگاه قضایی ارژیانتین باید تروریست ها ی فرقه رجوی را درشمار مضنونین بحساب اورد .

نکته دوم _ احتکار و مخفی کردن بنزین در اردوگاه آوارگان لیبرتی

درسال ۱۳۹۰ وقتی زمین های اشغال شده کشاورزان عراقی وبخش هایی از اردوگاه مخوف اشرف به تسخیر ارتش عراق در آمد عراقی ها درجستجوهای اولیه موفق شدند بناهای یادبودی از سران گروه تروریستی ” دولت اسلامی ” داعش را درگورستان اشرف بدست آورند _ آنها همچنین موفق به کشف چند مخزن مخفی زیرزمینی بنزین دراین اردوگاه گردیدند که هزاران لیتر بنزین در انها ذخیره شده بود _ اکنون مدتی استکه ” ربابه مشعدی آقا ( مژگان ( اززنان حرمسرا ) گریه وجیغ وداد والتماس می کند که عراقی ها به اندازه کافی سوخت وبنزین به لیبرتی تحویل نمی دهند ( ؟ ) _ بنابه گزارس انجمن سحر از داخل این اردوگاه اعضای این فرقه همچنان به انبار واحتکار سوخت مشغولند و این ادعاهایی دروغ بخشی از تبلیغات این فرقه علیه دولت عراق است _ حقیقت این است که بنزین برخلاف ادعای فرقه برای تردد خودروها نیست وانها مشغول ذخیره سازی وپنهان کردن آن برای احتمال درگیری با نیروهای عراقی _ تردد دراطراف کمپ جهت جلوگیری از فرار اسیران و خود سوزی تشکیلاتی هستند وصد البته دولت عراق باید هشیار باشد …….

نکته سوم _ تخریب نمادها فرقه در کمپ تروریست ها دراشرف سابق

گورستان تروریست ها یکی از مکان های مهم جهت پرده خوانی ونمایش سران اینفرقه بود _ بنا بر مستندات موجود درسال ۱۳۸۹ پدرومادر کهنسالی از یکی از شهرهای کوچک ایران به عراق سفرکرده وپس از درخواست وخواهش های زیاد موفق شدند بر سرقبر فرزند خود دراشرف بروند _ این دو در انسال از فرقه رجوی تقاضا کردند تا به آنها اجازه دهد بقایای جسد فرزند خودرا به ایران منتقل نمایند _ ربابه مشهدی آقا ( پارسایی ) ضمن مخالفت با این درخواست به انها گفت : اینها ( قبرها ) دارایی های سازمان هستند ( ! ) وما چنین اجازه ای را نخواهیم داد _ اکنون دولت عراق مشغول تغییر کاربری این اردوگاه صدامی است و تصمیم دارد این گورستان وسمبل ها رابرچیند _ به دولت عراق پیشنهاد می شود قبل از تخریب کامل این گورستان مدتی به برخی از خانواده ها که خواهان انتقال اجساد فرزندان خود به ایران هستند فرصت دهد تا انها اقدام کنند وبعد از پایان مهلت تعین شده این گورستان راپس از جستجو زیر ورو ونابود نماید _چراکه ممکن است درزیر این گورها مکان های مخفی اسلحه ومهمات ومواد منفجره وحتی سلاح شیمیایی وجود داشته باشد .

نکته چهارم _ فراافکنی وشانه خالی کردن مواجب بگیران سابق فرقه رجوی ازنقد گذشته نکبت بار خود

اسماعیل یغمایی ( مدیحه سرا ی فرقه ) ودوتن از حقوق بگیران قدیمی ( قصیم وروحانی ) گرچه اخیرا تلاش می کنند ظاهرا خودرا جزو منتقدان فرقه رجوی جابزنند ولیکن رددررویی اینها سطحی و ظاهری است و از ماجراهای حقوق ومواجب بیشتر نرفته است _ فرقه رجوی تلاش می کند با انتشاربخشی از مدارک مواجب های دریافتی آنها را در چهارچوب همین “چانه زدن های مالی “حفظ کرده و با انتشار تعدادی فیش مواجب سر آنها را گرم نماید _ اینها هم که جرات وشهامت نقد گذشته نکبت بار خود را ندارند نیز سعی می کنند با اینگونه چانه زنی های مالی از بازگویی خاطرات سالها ” مزد بگیری وتبلیغ فرقه ای ” شانه خالی کنند وبهمین اندک چانه زنی اکتفا کنند _ به این مواجب بگیران خسته وفراری پیشنهاد می کنم بجایی چانه زنی برسر حقوق ومواجب وفرافکنی ” گذشته ذلت با ر ورسوای خودرا نقد اشتباهات خودرا اعتراف و اسرار وراز ورمز یک عمر مزدبگیری را برای همگان منتشر نمایند که درغیر اینصورت این جدایی صوری است و ارزشی نخواهد داشت .

نکته پنجم _ مرگ اهنگساز مزدبگیر فرقه آندو اساطوریان وعملیات جاری نامبرده چندروز قبل از مرگ

اندو اساطوریان یکی از هنرمندان درجه سوم درجامعه موسیقی ایران بود _ از او تعداد اندک اثاری بجا مانده است _ آندو در اهنگ سازی چندان موفق نبود وهمین بیکاری باعث شد نامبردهه درتور فرقه رجوی اسیر وبه مزد بگیری این گروه در آید _ گرچه سواد موسیقیایی اندو اندک بود ولیکن ایشان درمورد مسائل سیاسی _ اجتماعی یک بیسواد کامل بود وچنین شد که به این فرقه پیوست _ پیوستن اندو به فرقه باعث انزوای بیشتر نامبرده گردید _ با شدت گرفتن ریزش مواجب بگیران طی چند ماه گذشته ازجمله محمد شمس _ باستانسیر _ مرتضی برجسته _ مرجان و ژورک _ اعضای فرقه رجوی به بالین این بیمار درنوبت مرگ رفتند وضمن کمک مالی برایش عملیات جاری برگزار کردند و درنتیجه یک نوشته چند خطی دروغ وتبلیغ رابه نام او منتشر کردند که اگر درست هم باشد نشان کودن بودن _ شدت گرفتن بیماری وبیسوادی نامبرده می نماید _ بهرصورت آندو یک هنرمند بیسواد بود و درمورد هنر هم چندان شایستگی نداشت ودر حال وهوای بی توشگی به تاریخ پیوست _ مرگ اندو تنها یک فرصت بود تا لاشخورهایی فرقه رجوی دراخرین روزها از ایشان سو استفاده نمایند

نکته ششم _ ماجرای توافق بین ایران و ۵+ ۱ و داستان سرایی مسخره وتکراری فرقه رجوی

با نزدیک شدن تاریخ توافق احتمالی ایران با کشورهای ۵+ ۱ جنون صهیونیست ها وفرقه رجوی شدت گرفت _ نتان یاهوجلاد کودکان فلسطینی وصهیونیست معروف رسما اعلام کرد هرکاری می کند تااین توافق صورت نگیرد ( البته کاری از اوغیر از شعار های توخالی بر نمی آید ) _ درهمین روزها بود که شبکه الجزایر وروزنامه گاردین فاش کردند که ادعاهای نتان یاهو برخلاف گزارش های سازمان اطلاعاتی اسرائیل بوده است _ درهمین جا بود که سران فرقه رجوی که به نهایت یاس واستیصال رسیده اند نمایش تکراری ومسخره دیگری را روی سن بردنند ” کشف پایگاه جدید لویزان ۳ ( ؟ ! ) _ لازم بیاد آوری است که تاکنون تبلیغات چی های این فرقه یک گاوداری صنعتی ویک انبار وزاغه مهمات رابعنوان مراگز اتمی عنوان کرده بودند _ خبر سازی و داستان سرایی این فرقه اما این بار با رسوایی بسیار زیادی همراه بود چراکه آنها با سرقت یک عکس از یک کارخانه ساخت صندوق های نسوز درایران و فتوشاپ کاری ادعا کردند که این درب محل این پایگاه اتمی است ( ! )

افشای این دروغگویی رذیلانه توسط یک وبلاگ نویس وانتشار وسیع آن چنان ضربه گیچ کننده ای به این شیادان زد که فورا سروته این رسوایی را بستند _ حسن داعی االاسلام تروریست کراواتی قبلا درپاسخ به سئوال کامبیز حسینی که پرسیده بود چگونه کشف می کنید پاسخ داده بود از روی گوگل MAP_ سونا صمصامی اززنان حرمسرای فرقه رجوی و علیرضا جعفر زاده رذل ودروغگو وشیاد مجری این نمایس مسخره درامریکا بودند ..

الف . مینو سپهر ۲۰۱۵/۰۲/۲۷

هیچ کس از آنها یاد نکرد! ( در عوض، مراسم بزرگداشت برادر کندی و شهید نیسمان)

تروریست ها شورای ملی مقاومت رجویاعضای ” شورای ملی مقاومت ” بدانند که چه نانی می خورند؟

از میان خاطرات نجات یافتگان (آنجا یاد گرفتم که چگونه گلادیاتور وار برای حفظ خود دیگران را لگدمال کنم)

***

همچنین:

تفاهم اتمی و آینده تاریک برای فرقه رجوی (عاقبت رجوی سناریویی همچون اوجلان یا ریگی؟)

میرباقر صداقی مجاهدین خلق فرقه رجویمیر باقر صداقی، ایران ستارگان، هفتم آوریل ۲۰۱۵:… تفاهم هسته ای امروز ایران با دولتهای بزرگ جهان نشان از شکستن شیشه عمر رجویست بن بست فعلی خط و خطوط فرقه رجوی , خاطره دستگیری عبدالله اوجلان و عبدالمالک ریگی را برای انسان تداعی �

آرزوی تروریستهای نا کام برای تسلیح شدن دوباره از زبان این و آن

میرباقر صداقی مجاهدین خلق فرقه رجویمیر باقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، سی ام مارس ۲۰۱۵:…  عبدالله الجبوری همچنین گفت که سیاستمداران عراقی با موضوع ساکنان لیبرتی گزینشی برخورد می‌کنند در حالی که طبق قانون باید ‏با آنان به‌عنوان پناهنده رفتار کنند. اما این

روزجهانی زن و پتانسیل دروغ گفتن مریم رجوی

میرباقر صداقی مجاهدین خلق فرقه رجویمیر باقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، نهم مارس ۲۰۱۵:… مریم رجوی امسال در روز جهانی زن مدعی شد که نیروی زنان هماورد بنیادگرایی اسلام است من به گوشه ای از مناسبات استثماری جنسی زنان در این فرقه اشاره میکنم شخص مریم رجوی بعد از �

وطن فروشی و افتخار به آن

میرباقر صداقی مجاهدین خلق فرقه رجویمیر باقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، دوم مارس ۲۰۱۵:… وقتی از کلمه مقاومت مردمی و مبارزه صحبت میکنیم به مترادف آن یک سری پرنسیبهای انقلابی وانقلابیگری نیز مطرح میشوند که در وحله اول استقلال عمل یک جنبش را طلب میکند .انقلاب و �

جوابی به مقاله ازاین مرده به آن مرده فرجی است , آقای محمد اقبال

میرباقر صداقی مجاهدین خلق فرقه رجویمیرباقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، بیست و سوم فوریه ۲۰۱۵:… آقای محمد اقبال من که غریبه نیستم روزی توی خونه و صاحب خانه بودم شاید شما به بیماری آلزایمر دچار شدید ودزدیهای نجومی فرقه رجوی را در دوران فروپاشی صدام حسین را فرا�