توافق هسته ای و حداقل یک دهه تاریکی برای مجاهدین

توافق هسته ای و حداقل یک دهه تاریکی برای مجاهدین

میلاد آریاییمیلاد آریایی، ایران قلم، پانزدهم سپتامبر 2015:… آنچه امروزالبته ناظر آن هستیم سرنوشتی است که بی‌شک مسعود رجوی برای سازمان مجاهدین خود به دستان خودش آنرا تدارک دیده و پدید آورده است و در شکل‌گیری آن نقش بدون جایگزین داشته است.آنچه من به عنوان نظاره‌گر حوادث پیش رو می‌بینم جز تأسف برای نسلی که بی‌گناه آتش هیزم دشمنی های آشتی ناپذیرشد که شاید ریشه در زندان های شاه داشت …

فارین پالیسی ادعای منافقین درباره لویزان را مضحک و یاوه‌گویی خواند

لینک به منبع

توافق هسته ای و حداقل یک دهه تاریکی برای مجاهدین

میلاد آریایی ـ 15.09.2015 اگر حضور حضور آمریکایی ها در عراق و تسلط اش بر عراق از سال 2001 تا 2011 یک دهه دهشتناک را برای مجاهیدن به ارمغان و بن‌بست استراتژیکی آنان را معنا ودر تاریخ به ثبت داد.

اکنون توافق هسته ای ایران با 6 قدرت جهانی مجاهدین را وارد تونل تاریکی میکند که حداقل یک دهه طاقت فرسای دیگر آنان را در محاق و تاریکی بی حد وحصر باقی خواهد گذاشت.

سکوت طولانی و سرگیجه های متمادی رهبری این سازمان نشان از قدرت ضربه وارد آمده و تونل تاریکی است که رهبری مجاهدین مسعود رجوی به روشنی آنرا دریافته است و جالب‌تر اینکه انتهای این تونل پایان ناپذیر نامشخص و شرایط و گرفتاری های حاصل از آن حداقل یک دهه همراه آنان خواهد بود.

البته من تنها واقعیت موجود را به آنان نشان داده و توجه آنان را به مصائب و مشکلات بدست آمده از این رهگذر یادآور می‌شوم نه از آن جهت که آنان هوشیار شوند بلکه همگان میدانند و رجوی قبل از همه میداند که چه اتفاقاتی در شرف تکوین است، بلکه میخواهم خاطر نشان کنم گول زدن خلق الله بس است و وقت آن است که رجوی ها شهامت را تجربه کنند.

غیر قابل پیش‌بینی نیست که در گذار ار این دوران سخت و طاقت فرسا برای رهبری مجاهدین بویژه مسعود رجوی عمری برای تأسف و بیان شکست و پشیمانی باقی نماند و دار فانی را وداع گوید . درک این مهم میدانید که به هوش سرشاری نیاز ندارد.

در یک دهه آینده بسیاری از مسایل مهم در خاور میانه و همچنین ایران تعیین تکلیف می‌شوند کما اینکه سرنوشت مردم ایران نیز وارد مرحله و مدار دیگری شده است البته نه از آن نوعی که شما میپندارید و در مغزهای عقب مانده خود برایش نقشه میکشید بلکه خبرهای خوشی در راه است.

به نظر میرسد فصلی نو و جدا ازگذشته که دریک کلام میتوان آنرا « آشتی با غرب » نامید آغاز شده است.

آنچه امروزالبته ناظر آن هستیم سرنوشتی است که بی‌شک مسعود رجوی برای سازمان مجاهدین خود به دستان خودش آنرا تدارک دیده و پدید آورده است و در شکل‌گیری آن نقش بدون جایگزین داشته است.

آنچه من به عنوان نظاره‌گر حوادث پیش رو می‌بینم جز تأسف برای نسلی که بی‌گناه آتش هیزم دشمنی های آشتی ناپذیرشد که شاید ریشه در زندان های شاه داشت.

و همچنین حسرت برای کسانی که امروز در عراق هستی باخته – بی هیچ کور سویی از امید – به سوی مرگی تلخ و پر ابهام و پر از عبرت روان هستند.

میلاد آریایی

***

رومین نادال علیه مجاهدین خلق فرقه رجویانتقاد شدید پاریس از گروهک منافقین (فرقه رجوی)؛

لرد کارلایل سر لابی جدید مجاهدین خلق در پارلمان انگلستانبریتانیا مجددا تقاضای لرد لابی گر برای ویزای رجوی را رد کرد.
چرا مریم قجررجوی دروغگو ی شیاد و متخصص برگزاری کنفرانس های تقلبی را به انگلیس وامریکا راه نمی دهند؟

بارونس نیکلسون عراقخاموش شدن صدای طبل جنگ طلبان و رجوی (مجاهدین خلق) توسط سفیر تجاری بریتانیا در عراق بارونس نیکلسون

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIمشاور سیاسی پارلمان اروپا: باید به نقش انگلی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در ساختمانهای پارلمان پایان داد

بروجردی فرانسهبروجردی: فرانسه به فعالیت آزادانه گروهک تروریستی منافقین پایان دهد

مسعود رجوی و  فروغ جاویدان ابراهیم خدابنده: بسته شدن شکافی دیگر، رجوی در بن بست استراتژیک

مسعود رجوی قبل از فرارمسعود رجوی دوازده سال قبل  با نزدیک شدن سقوط ولینعمتش صدام حسین از قرارگاه اشرف فرار کرد و مخفی شد

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=19710

خانواده های اعضای گروگان در لیبرتی و شکنجه روانی مجاهدین

میلاد آریاییمیلاد آریایی، ایران قلم، نهم ژوئیه ۲۰۱۵:… به نظر میرسد یکبار دیگر حضور خانواده ها در لیبرتی پریشان حالی های گذشته در برابر پادگان اشرف را برای مقاومت سازمان یافته در خدمت بیگانگان و بویژه مسعود رجوی و بانو به یاد آنان می آورد و یادمان نرفته است که چندی نگذشت که طومار مجاهدین از همان اشرف پایگاه تاریخی و مادالعمر رجوی جمع شد و آنجا شرمگینانه همراه با پس گردنی ایدئولوژیک …

تناقض در شعار “ننگ ما ننگ ما خانواده الدنگ ما” توسط رجوی ها !!

لینک به منبع

خانواده های اعضای گروگان در لیبرتی و شکنجه روانی مجاهدین

این به نظرم بسیار حرف درستی است که مجاهدین اعلام کرده اند که خانواده اعضای انان کاری ندارند جز اینکه باعث شکنجه روانی مجاهدین و رهبری آنان باشند و نمی گذارند که صاف و ساده و راحت و آماده مجاهدین به مزدوری خود ادامه دهند، شما به این اطلاعیه میان دوره ای شورای رجوی دقت کنید که چقدر واقعی این حقیقت تلخ تر از زهر حلاحل را اعلام کرده است.

اطلاعیه میان دوره ای اعضای شورای رجوی به تاریخ ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ خاطر نشان کرد:

« اقدامات رذیلانه و زمینه سازی جنایت کارانه – ( اشاره به حضور خانواده ها در کنار لیبرتی ) – علیه مقاومت سازمان یافته !! – ( در خدمت بیگانگان) – و نیروی که آن را تهدید اصلی موجودیت خود میداند آفزایش میدهد و تاکید میکند

… کمیته سرکوب اشرفی ها و اعزام شکنجه گران وزارت اطلاعات به لیبرتی مبادرت کرده و در صدد پهن کردن مجدد بساط شکنجه روانی همه رزمندگان اشرفی برای نیات شوم و جنایت کارانه است… »

جل ال الخالق دیدار با فرزندان روحیه باخته و هستی از دست داده چه ربطی به نیات شوم و جنایتکارانه دارد ؟!

واقعا هوای ۵۰ درجه عراق مشاهیر آنان را پاک دست خوش حوادثی شوم و جنایت بارانه کرده است.

این است به هر صورت منطق امروز رجوی و بانو که در فراسوی شقاوتی کم نظیر برای جلوگیری از دیدار خانواده ها که جدا و بدرستی باعث شکنجه روانی رهبری این سازمان تلقی میشود به هر قیمت جلوگیری کند.

در واقع این عمق مبارزه سازمان یافته در خدمت بیگانگان این سازمان است که هم اینقدر میفهمد و هم این قدر درک میکند و بیش از این انتظاری از ان نبایست داشت چون پشمی به کلاه رهبری اش نمانده است و بایست این چنین پرت وپلا را به هم ببافند.

به نظر میرسد یکبار دیگر حضور خانواده ها در لیبرتی پریشان حالی های گذشته در برابر پادگان اشرف را برای مقاومت سازمان یافته در خدمت بیگانگان و بویژه مسعود رجوی و بانو به یاد آنان می آورد و یادمان نرفته است که چندی نگذشت که طومار مجاهدین از همان اشرف پایگاه تاریخی و مادالعمر رجوی جمع شد و آنجا شرمگینانه همراه با پس گردنی ایدئولوژیک به سمت لیبرتی ترک شد .

اکنون میرود که ان خاطرات تلخ برایشان تکرار شود ، اما این بار به کجا باید کوچ کنند و در خیال سرنگونی سناریویی تکراری را در آخرین سالهای عمر باقی مانده عصبانی و گرما زده آنرا قرقره کنند ؟

پس قبول کنید که حضور خانواده ها الحق و الانصاف شکنجه روانی را برای انان بویژه رهبری شان به ارمغان می آورد و برای این همه مشکل هم راهی نمیتوانند پیدا کنند چون تنها با تهمت و افترا سعی در حل و فصل امور جاری خود دارند.

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=19039

خیمه شب بازی ویلپنت و حضور وقیحانه دشمنان ایران

میلاد آریاییمیلاد آریایی، ایران قلم، یازدهم ژوئن ۲۰۱۵:… سازمانی که معتقد بود بعد از خروج از لیست گروههای تروریستی آمریکا و اروپا جهان فعلی بهشت میشود و راه بند پیروزی اش در ایران برداشته خواهد شد و بر همین اساس همه هم کیشان خود ، بویژه اعضایش در عراق را سر کار میگذاشت اکنون هیچ چیزی از آن همه دروغ به میان نمی آورد و فعلا تلاش دارد روز مرگی سازمان خود را چنین تحرکات بی رمقی توجیه …

جان بولتون مجاهدین خلق تروریسمابراهیم خدابنده: آیا کسی هنوز به رجوی چشم امید بسته است؟

لینک به منبع

خیمه شب بازی ویلپنت و حضور وقیحانه دشمنان ایران

سازمان مجاهدین و مسعود رجوی به همراهی وهمگامی ملکه ترور مریم رجوی بار دیگر در نا امیدی با شکوه در ۱۷ ژوئن بمناسبت خود سوزی های وحشیانه در اروپا و دستگیری بیش از ۱۶۰ تن از فرماندهان این سازمان در پاریس و حومه پاریس سیرک دیدنی را در ویلپنت پاریس سامان داده اند.

سازمانی که معتقد بود بعد از خروج از لیست گروههای تروریستی آمریکا و اروپا جهان فعلی بهشت میشود و راه بند پیروزی اش در ایران برداشته خواهد شد و بر همین اساس همه هم کیشان خود ، بویژه اعضایش در عراق را سر کار میگذاشت اکنون هیچ چیزی از آن همه دروغ به میان نمی آورد و فعلا تلاش دارد روز مرگی سازمان خود را چنین تحرکات بی رمقی توجیه کند.

رهبری که جز دروغ و فریب به عنوان اصلی ترین و پایه ای ترین اهرم کنترل نیرو و سپس سرکوب سیستماتیک ارمغانی طی ۲ دهه گذشته برای نیروهایش نداشت و توام با این ۲ اهرم نسلی را به کشتارگاه دیدگاههایش کشاند.

جریان ضد ملی که با وابستگی دیروزش به عراق و وابستگی امروزش به اسرائیل و عربستان در کوچه پس کوچه های سیاست مطاع خود را عرضه میکند تا زمانی قدرت خیالی خویش را در ایران البته بدون مردم ایران بدست آورد.

این جریان البته که به دروغ مدعی آزادی ایران و ایرانی است ولی به کمک افراد و جنگ طلبان خارجی و شده حتی بواسطه جنگ و خونریزی عطش خاموشی ناپذیر جبران نماید.

سازمانی که برای کسب قدرت هر آبروریزی سیاسی و هر رسوایی علاج ناپذیر را پذیرفته است و در عین حال خودش را موظف به هیچ پاسخگویی در مقابل مردم ایران نمی بیند .

بنابراین آینده چنین جریانی پیشاپیش مشخص است و جریانی که مناسبات دیکتاتوری و عقب مانده ارتجاعی اش اکنون بوضوح برای تمامی نیروهای سیاسی در خارج از ایران و همچنین نیروهای سیاسی و فعالان روشنفکری داخل ایران عیان گشته است نیک میداند که هیچ چشم اندازی جز وابستگی هر چه بیشتر در پیش رویش متصور نیست

پس دقیقا بدنبال چنین هدف و استراتژی هر ساله ورشکستگان سیاسی و یا کارگزاران و یا نمایندگان سابق را جمع کرده و برای فرو نشاندن شعله های آرزوهای بر باد رفته داد سخن میدهد و جالب انکه یک دو جین از این افراد به همراه نمایندگان و کارگزاران سابق دولتی که صدالبته بخاطر پول فقط نظر موافق خود را اعلام و واضح تر به فروش میگذارند نتیجه ای در بر نخواهد داشت.

در جلسه ا ی که حتی شنوندگان آن نیز ایرانی نیستند و تنها شاید انتظامات و سیستم های کنترلی آن ایرانی و از اعضای این سازمان باشند قادر نخواهد بود بر موج شکست ها و رسوایی ها سرپوش بگذارد.

این کل مبارزه این سازمان براساس تئوری جنگ مسلحانه و سقوط شتابان است و ائچه تحرکات ارتش باصطلاح ارتش آزادیبخش در این محدوده کوچک است که بیشتر کاریکاتوری از مبارزه را نمایش میدهد ، خلاصه میگردد.

این چنین است که تاریخ نیز به روشنی حکم خود را در باره انان صادر کرده است و این فلاکت با شکوه محصول همان حکم تاریخی است که این سازمان و رهبری پنهان اش مسعود رجوی را تمام قد در برابرش به چالش کشیده و در کنارش مردم ایران که گندم نمایان جو فروش را نظاره گرند و هرگز انان را با این شعبده بازی ها به رسمیت نشناخته اند.

نتیجه گیری انکه حتی کمک های میلیاردی خارجی در حمایت از این گروه و دروغ های مستمر روزانه که لحظه ای متوقف نشده است پیشرفتی را برای آنان میسر نکرده و گرد همایی جنگ طلبان آمریکایی و سیاست مدارن ورشکسته به همراهی و پادویی مریم رجوی، توام با سیاهی لشگر افراد غیر ایرانی تلخ ترین شکست های استراتژیک را برای آنان رقم زده است و رسوایی بر آمده از این تحرکات ضد ملی ، ایرانیان آزاده و میهن پرست در خارج از ایران را خوشبختانه هرگز فریب نداده است.

***

Self Sacrifice Struan Stevenson Rajavi terroristsBehind Struan Stevenson’s book “Self Sacrifice

مریم رجوی داعش تروریسم Mojahedin Khalq (MKO, NCRI, Rajavi cult) terrorists openly declare support for ISIL, terror acts

مسعود خدابنده، نشریه سیاست آسیا: مجاهدین خلق و روش های تولید و انتشار اخبار جعلی در مطبوعات
مسعود خدابنده، نشریه سیاست آسیا: مجاهدین خلق و روش های تولید و انتشار اخبار جعلی در مطبوعات
 Massoud Khodabandeh
Article first published online: 27 JAN 2015
DOI: ۱۰٫۱۱۱۱/aspp.12164

همچنین:

چرا نداد هیچ پیامی ، برادر در سال جدید؟

میلاد آریاییمیلاد آریایی، ایران قلم، هجدهم آوریل ۲۰۱۵:… خدایی مردم را ببین چه جوری شانس می اورند منظورم همین رژیم است و ما را بگو که زیر آفتاب عراق – له له – میزنیم برای یک توافق نیم بند که افراد مان را در عراق نگه داریم از زمین و زمان میریزند سرمان. ولی ۶ تا کشور با وزیر خارجه شان دست به سینه جلوی ه

اندر مزایای بودن در لیست گروههای تروریستی

میلاد آریاییمیلاد آریایی، ایران قلم، ششم آوریل ۲۰۱۵:… یادش بخیر آن قدیم ها ما توی لیست تروریستی آمریکا بودیم و آقا هر جا کم می آوردیم میگفتیم تقصیر ما نیست ، لیست تروریستی امریکا راه بند انقلاب ما شده و هر طور شده بایست آنرا برداشت و اگر آنر برداریم چه ها که نمی کنیم ؟ چه فیل هایی هوا نمی کنیم – بیا

چهارشنبه سوری و گردان های انقلاب !

میلاد آریاییمیلاد آریایی، ایران قلم، بیست و یکم مارس ۲۰۱۵:… ما هم که میدانیم و برادر هم خودش خیلی میداند که ما خیلی خیلی پول داریم و میتوانیم سفارش بدهیم مثلا ۲۰ هزار تا از این ربات ها بخریم و همانطور که نشان دادیم ۱۰ هزار نفر را از رومانی و بلغارستان و کشورهای بدبخت بیچاره شرق اروپا اجیر کرده ، همگی

اعضای آویزان شورا

میلاد آریاییمیلاد آریایی، ایران قلم، سیزدهم مارس ۲۰۱۵:… آقا اینها را یک دست باید برنامه گذاشت همگی را دعوت کرده و شام به آنها سالاد اولویه! با سیب زمینی !! بدهیم که البته قبلا تهیه شده و حداقل ۲۴ ساعت زیر آفتاب مهر تابان نگه داری شده باشد و به این ترتیب همگی را مسموم کنیم و شرشان را از سر مقاومت سراسر

گزارش به مقاومت و شورا

میلاد آریاییمیلاد آریایی، ایران قلم، دوم مارس ۲۰۱۵:…  من دلسوزانه به رهبری مقاومت عرض کنم اشرف و لیبرتی و تیرانای آلبانی را فراموش کنید بیایید ببینید اروپا بخصوص در این استکهلم خودمان که من از نزدیک شاهدش هستم چه خبر است. هواداران پرکنده و پراکنده !! شده اند و با خبر هایی که وقت و بی وقت شورای رهبر

خانه سالمندان. جوانانی که برای هیچ پیر شدند

میلاد آریاییمیلاد آریایی، ایران قلم، نوزدهم فوریه ۲۰۱۵:… این‌ها زمانی همه رزمنده بودند با هزاران امید و شور و شعف انقلابی که هم آلان مال باختگانی را شبیه هستند که شاید بدرستی نمی‌دانند که مال شان را چه کسی ربوده است، برادر مسعود و خواهر مریم تا در هزار توی دو دلی ها و افسردگی‌ها شاید خودشان بودن