تورهای مسافرتی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) و تجلیل 30 خرداد، روز اعلام مبارزه مسلحانه

تورهای مسافرتی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) و تجلیل 30 خرداد، روز اعلام مبارزه مسلحانه

مسعود جابانی، کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، سی و یکم  می 2013: …  در این رابطه سازمان مجاهدین هرساله برای پرکردن صحنه های نمایش و شوهای تبلیغاتی  خویش در پاریس  از ترفندهای  متنوعی استفاده می کند  تا بتواند  اتوبوس ها را به مقصد پاریس پرنماید. آنان می خواهند که با دادن وعده هائی همچون دادن اطلاعات مفید برای گرفتن اقامت و همچنین گرفتن عکس در صفوف تظاهرات با تمثال ! مسعود و مریم به عنوان مدرکی برای تکمیل پرونده …


(Rajavi, Saddam and the Mojahedin Khalq logo)


(مریم رجوی فرمانده مستقیم عملیات کشتار اکراد عراقی در سال 1991)

لینک به منبع

قابل توجه پناهجویان در کشورهای اروپائی – تورهای مسافرتی مجاهدین به پاریس دررابطه با تجلیل 30 خرداد، روز اعلام مبارزه مسلحانه

هموطنان ، فارسی زبانان و پناهجویانی که همکنون با تحمل مشقات و سختی های بسیارمنتظردریافت اجازه اقامت درکشورمیزبان بسرمی برید !.

زندگی در شرایط انتظار و حداقل امکانات و فشارهای روحی و جسمی در کمپ های پناهندگی بسیارشکننده و طاقت فرساست.

انسانهائیکه از شرایط ناهنجارسرزمینشان برای رسیدن به آرامش و امنیت و زندگی بهتر با عزیزانشان وداع کرده و با پذیرش ریسک سفربه بهشت موعود!، به یکی از کشورهای اروپائی پناه آورده اند، باید در آنجا نیز مواظب دلالان مجاهدین در کمپ های پناهندگی باشند تا آنان نتوانند با دادن وعده های سرخرمن و اطلاعات موهوم با سرنوشت آنان بازی کنند.

زندگی در غربت و یا پذیرش شرایط جدید در کشور میزبان، قبول قوانین و ضوابط آن کشور را به دنبال خواهد داشت و نتیجتا باید به آن تن داد تا پروسه اقامت به مشکلات و بن بستهای اداری و قانونی برخورد نکند.

یکی ازمهمترین قوانین پناهنگی، عبورغیرمجازازمرزکشوری است که پرونده پناهندگی در آن به جریان افتاده و پناهجو در آن ثبت گردیده است. قانون دیگری هم که پروسه طبیعی پناهندگی را به بن بست می کشاند، درگیری و ایجاد آشوب و بزهکاری و.. ..می باشد که در نهایت به دخالت پلیس منجر شده و برای فرد پرونده تشکیل داده می شود.

مورد خروج غیرمجاز ازکشورمیزبان، یکی از مواردی است که باید بسیار مورد توجه پناهجویان قرار گیرد زیرا نقض آن می تواند در سرنوشت آنان نقش بسیار مهمی را ایفا نماید. چیزی که دلالان مجاهدین هیچگونه مسئولیتی را در این مورد نمی پذیرند.

در این رابطه سازمان مجاهدین هرساله برای پرکردن صحنه های نمایش و شوهای تبلیغاتی خویش در پاریس از ترفندهای متنوعی استفاده می کند تا بتواند اتوبوس ها را به مقصد پاریس پرنماید. آنان می خواهند که با دادن وعده هائی همچون دادن اطلاعات مفید برای گرفتن اقامت و همچنین گرفتن عکس در صفوف تظاهرات با تمثال ! مسعود و مریم به عنوان مدرکی برای تکمیل پرونده ! پناهجو را با خود به صفوف تظاهرات خویش بکشانند. در ضمن وعده های آنان همچون:

سه روز تفریح و کشتی سواری در رود سند، برج ایفل ، شانزه لیزه و دیدن قصر لوئی ها و استفاده مجانی از هتل چند ستاره در پاریس ( در بیشتر موارد هتل ایبس ) برای بسیج نیرو بویژه مردم کشورهای دیگر که از همه جا بیخبرند هم فال است وهم تماشا

در محل گردهمائی هم همیشه به اندازه کافی ساندیس برای بردن و خوردن آماده است. بنابرین سه روز تور تفریحی با اقامت در هتلهای چند ستاره و مخارج خورد و خوراک و …. بسیار دلچسب و جذاب به نظر می رسد. اما در اینجا چند مسئله بسیار مهم باید برای این بسیجیان مهترم مشخص باشد.

از همه مهمتر اینکه گرفتن عکس در تظاهراتی که آرم مجاهدین و عکس آقا و خانم رجوی حمل می شود برای پرونده پناهندگی از هیچگونه اعتباری برخوردار نبوده و دیگر مسئولین امور پناهندگی به آن به چشم حامیان فرقه ای تروریستی می نگرند.

و در ضمن باید از خود سئوال کرد که آیا می شود از طرفی استراتژی خشونت و ترور مجاهدین را محکوم کرد ولی هر ساله اعلام مبارزه مسلحانه و به کشتن دادن هزاران آزادیخواه را در 30 خرداد 60 جشن گرفت و تور مسافرتی با هزینه دربدر شدن پناهجویان گذاشت؟

آیا می شود با حضور در چنین گردهمائی به اسارت صدها تن از فرزندان پرشور این مرز و بوم که در اسارت جسمی و حصار تشکیلاتی مجاهدین در عراق بسر می برند، مهر تائید زد ؟

گذشته از این آیا می توانید با عبور غیرمجاز ریسک سالها دربدری و زندگی غیرقانونی را بپذیرید ؟ آیا مجاهدین این هزینه سنگین را به شما می پردازند؟

آنها سالهاست که ثابت کرده اند که مردم برایشان همانهائی هستند که در خدمتشان باشند و تاریخ مصرفشان هم با یک حرکت و صدای انتقادآمیز به پایان خواهد رسید..

هموطنان آزادیخواهان و پناهجویان هزینه تور سه روزه مسافرتی به پاریس را مجاهدین از جیب اربابان قبلی و جدید می پردازند. مجاهدین به تعداد کسانیکه حضور می یابند هم از اربابان خود مواجب می گیرند. در واقع هزینه تمامی این شوهای تبلیغاتی را ، شما می پردازید. شمائی که آینده و سرنوشت خود را برای فرفه ای ضدمردمی پیش فروش کرده اید .

همچنین
نگاهی به گردهمایی آتی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در ویلپنت پاریس
لابی گری مجاهدین برای دولت آمریکا،ابتذال ایدئولوژیک یا اقتدار سیاسی؟
نسترن رستگارپور نام واقعی زنی که به آلبانی آمده نیست. مجاهدین خلق قبلا پسر رجوی و دختر ابریشمچی را هم با اسم جعلی خارج کرده اند

———

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=4387

خیمه شب بازی بعدی فرقه رجوی (مجاهدین خلق) در پاریس

کانون آوا، هجدهم می  ۲۰۱۳: .. امسال نیز فرقه مجاهدین به هر قیمتی که شده میخواهد یک سالن چند هزار نفری را پر کرده وبعدا اعلام کند که بیش از صدهزار نفر در آن شرکت داشتند و برای این مقصود از هیچ حقه و دروغی دست بردار نیست. البته امسال حیله ها و روش جدیدتری را اتخاذ کرده است بدین معنی که با مراجعه به پناهندگان کشورهای مختلف اظهارات مختلفی را بکار می برند، به عنوان مثال به کلیه پناهندگان افغانی …

لینک به منبع

ماه آینده، ژوئن ۲۰۱۳، فرقه مجاهدین در نظر دارد بک میتینگ تبلیغاتی به سیاق سالهای قبل در حوالی پاریس براه بیاندازد.

از آنجایی که بیشترین مشتری اینگونه تجمعات رجوی پناهندگان کشورهای مختلف می باشند بنابراین جمع آوری و گسیل متقاضیان پناهندگی از کشورهای مختلف اروپایی به پاریس امسال هم به همان روش سالهای قبل جریان دارد و کارچاق کن های فرقه مجاهدین هر روز در رفت آمد به کمپ های پناهندگی در اروپا هستند.

امسال نیز فرقه مجاهدین به هر قیمتی که شده میخواهد یک سالن چند هزار نفری را پر کرده وبعدا اعلام کند که بیش از صدهزار نفر در آن شرکت داشتند و برای این مقصود از هیچ حقه و دروغی دست بردار نیست. البته امسال حیله ها و روش جدیدتری را اتخاذ کرده است بدین معنی که با مراجعه به پناهندگان کشورهای مختلف اظهارات مختلفی را بکار می برند، به عنوان مثال به کلیه پناهندگان افغانی گفته می شود که شرکت در میتنگ یک نیروی دمکرات و شناخته شده شما را از زیر ضرب و ذره بین سیستم های امنیتی اروپا مصون میدارد و دیگر به شما شک القاعده و سلفی نخواهند کرد !

به عراقی های آواره به عنوان دلسوزی گوشزد می کنند که اگر بتوانی با یکی از میهمانان این متینگ مثل ” جال بولتون و کندی ” عکس بگیری برای همیشه در عراق و نزد نیروهایی امریکایی ساپورت شده ای.

در مورد پناهندگانی که در کشور آلمان متقاضی پناهندگی هستند نیرنگ خاصی بکار می برند، به این صورت که تمامی زنها و مردهایی که از برلین به شهرستانها گسیل داده شده اند با خود عکسهایی را بهمراه دارند که از جریان سفر مریم رجوی به برلین و حضور مسئولین سابق آلمان می باشد که این افراد مجاهدین با تمامی مسئولین سابق کشور آلمان از قبیل ” زوسموت و فرهویگن و تلچیک” عکس گرفته اند و به افراد ساده لوح متقاضی پناهندگی می گویند که تو میتوانی در پاریس با این اشخاص عکس بگیری و در جریان دادگاه پناهندگی به عنوان مدرک نشان قاضی بدهی و برای تو برگ برنده محسوب می شود.

در مورد هواداران سابق خود که چندان علاقه ای برای شرکت در این خیمه شب بازی ندارند با شور و هیجان اظهار می دارند که ” ایرج مصداقی ” برای همه شما دام پهن کرده و اگر شرکت نکنید خواهند گفت که مرعوب ” مصداقی ” شده اید و وشرکت شما امسال به معنی پاسخ به مصداقی و بقیه معاندین می باشد. و اگر خواسته باشید ضعف نشان داده و با تمام قوا شرکت نکنید یقینا تا سال آینده در کنار رژیم قرار خواهید گرفت.

جمع آوری سیاهی لشگر در پاریس و اعلام ارقام دروغین و به هوا کردن بادبادک اگر قرار بود مشکلی از فرقه مجاهدین بگشاید تا کنون باید این عمل کمکی به این فرقه به گل نشسته کرده باشد ولی شروع ورود اسرای فرقه مجاهدین به آلبانی نشاندهنده این است که فرقه مجاهدین در تمامی این سالها در سراب سرنگونی سرگردان است.

از نگاه سایت آوا

جمع آوری پناهندگان و هنرپیشگان اجاره ای و دانشجویان لهستانی که هیچکدام فارسی نمی دانند و گرفتن عکسهای شلوغ و تار و اعلام آمار تقلبی از قول خبرگزاری ها و به صحنه آوردن مسئولین سابق و از کارافتاده دول مختلف و شعر و شعار تا کنون نه تنها کمکی به این فرقه رو به فروپاشی ننموده بلکه بیشتر غریبه بودن این جریان خیانت بار را برای ایرانیان روشن نموده است.

همچنین
افشای راز مراسم ۲۳ ژوئن به صورت مستند و مصوّرشکست بزرگ مریم رجوی در ویلپنت
نقدی بر نطق پر طمطراق مریم قجر برای لهستانیها، افغانها و آفریقایی تبارها و بی خانمانهای مقیم فرانسه در نمایش ویلپنت
رسوایی شدید مریم قجرعضدانلو در حمله به منتقدان