توصیف منافقین (فرقه رجوی) و رسانه‌های عربستان از اقدامات تروریستی داعش: حرکت انقلابی مردم مظلوم عراق!

توصیف منافقین (فرقه رجوی) و رسانه‌های عربستان از اقدامات تروریستی داعش: حرکت انقلابی مردم مظلوم عراق!

کلمه، هجدهم ژوئن 2014: …  گروه تروریستی مجاهدین خلق ایران که بارها در عرصه بین المللی و نیز افکار عمومی ایران به علت سوابق و فعالیت های تروریستی خود محکوم شده است، در رسانه های وابسته به خود از جنایتکاران داعش حمایت می کند و شورش خونین آنها را “اقدام انقلابی مردم مظلوم عراق” و عامل آن را “انقلابیون” می خواند. به نظر می رسد سران فرقه رجوی که به نظر می رسد از تحت فشار قرار گرفتن دولت مالکی …

کلمه: خروج از فهرست گروه های تروریستی دولت آمریکا ؟ ! مجاهدین خلق؛ همچنان نماد وابستگی، خشونت و ترور

 

لینک به منبع

حمایت رسانه ای مجاهدین خلق از جنایتکاران داعش

توصیف منافقین و رسانه‌های عربستان از اقدامات تروریستی داعش: حرکت انقلابی مردم مظلوم عراق!

شنبه, ۲۴ خرداد, ۱۳۹۳

کلمه – گروه خبر: همزمان با انتشار تصاویر عملیات وحشیانه گروه دولت اسلامی عراق و شام (موسوم به داعش) رسانه های وابسته به مجاهدین خلق (منافقین) در همراهی با رسانه های وابسته به عربستان سعودی به حمایت از این گروه می پردازند.

به گزارش کلمه، گروه تروریستی مجاهدین خلق ایران که بارها در عرصه بین المللی و نیز افکار عمومی ایران به علت سوابق و فعالیت های تروریستی خود محکوم شده است، در رسانه های وابسته به خود از جنایتکاران داعش حمایت می کند و شورش خونین آنها را “اقدام انقلابی مردم مظلوم عراق” و عامل آن را “انقلابیون” می خواند.

به نظر می رسد سران فرقه رجوی که به نظر می رسد از تحت فشار قرار گرفتن دولت مالکی خرسند شده اند و آرزوی احیای اردوگاه اشرف را در سر می پرورانند، به جایی رسیده اند که حتی از حمایت از جنایتکاران قسی القلبی همچون تکفیری های داعش هم ابایی ندارند.

یکی از سایت های متعلق به این سازمان تروریستی در خبرهای متعددی به حمایت مستقیم و غیر مستقیم از داعش پرداخت. این سایت همچنین به نقل از یک فرمانده سابق ارتش عراق نوشت که شورش های اخیر، جنگ سنی ها با دولت فرقه ای حاکم است و آنها تا نبرد نهایی و شکست ارتش عراق در بغداد به اقدامات خود ادامه خواهند داد.

در خبری دیگر، گزارش العربیه رسانه وابسته به عربستان سعودی از سوی مجاهدین خلق به تفصیل بازنشر شد که در آن اساسا فعالیت داعش در عراق انکار شده است! در این خبر به نقل از یک چهره سیاسی وابسته به رژیم بعثی صدام آمده است که “این انقلاب مردم مظلوم عراق است که حقوقشان را می خواهند.”

رسانه منافقین همچنین به نقل از حسام الدین دلیمی نوشت که “خدا می داند که داعشی در کار نیست و فقط انقلابیون عشایر هستند؛ مردم شورش و انقلاب کردند” و “آنچه ما به اذن خدا انتظارش را می کشیم، آزادسازی بغداد است.”

حمایت منافقین از داعش البته عجیب نیست؛ چرا که بر اساس اخبار موجود، تعداد قابل توجهی از نیروها و به ویژه تعدادی از سران ارتش بعث عراق و برخی نزدیکان صدام نیز به داعش پیوسته اند و فرقه رجوی نیز حیات خود را از دو دهه قبل به صدام و سپس به بازماندگان حزب بعث گره زده بود.

این گروه سابقه وابستگی و تغذیه مالی از رژیم صدام در دوران جنگ ایران و عراق و نیز همدستی با وی در سرکوب و کشتار شیعیان و کردهای عراق در جریان اعتراضات مردمی به رژیم دیکتاتوری صدام را دارد.

برخی رسانه های غربی و عربی نیز اخیرا تلاش می کنند تا اقدامات خشونت بار و جنایتکارانه داعش و بعثی های پیوسته به آن را به مخالفت سیاسی با نوری مالکی تقلیل دهند و یا به جنگ شیعه- سنی تبدیل کنند.


http://youtu.be/oScrIJO6q0M

نگاهی به تاریخچه و پیدایش گروه داعش سومین گروه بزرگ و مخوف تروریستی در جهان


(Izzat Ebrahim and Massoud Rajavi still at large)

Maryam Rajavi terrorist syriaننگ سر بریدن مردم در عراق و سوریه توسط مجاهدین خلق و داعش تا ابد بر پیشانی مریم و مسعود رجوی باقیست

داعش رجوی تروریست 2ذوق زدگی منافقین (مجاهدین خلق) از تصرف موصل توسط داعش (مزدوران رجوی به القاعده پیوستند)

همچنین:

واکنش ها به خرسندی رجوی از کشتار مردم عراق

بنیاد خانواده سحر، بغداد، شانزدهم ژوئن 2014: …  لازم به ذکر است که ابعاد فجایع بوجود آمده توسط این گروه ها به صورتی بود که حتی حامیان بین المللی آنان که پول و سلاح در اختیارشان قرار میدهند نیز از پشتیبانی علنی از این گروه ها خودداری کرده و در ظاهر اقدامات آنان را محکوم نموده اند. مسعود رجوی که خود در همدستی با صدام حسین معدوم مرتکب جنایات بی شماری در مقابل ملت عراق شده است، از اقدامات تروریستی این …

نگاهی به تاریخچه و پیدایش گروه داعش سومین گروه بزرگ و مخوف تروریستی در جهان

Maryam Rajavi terrorist syriaندای حقیقت، پانزدهم ژوئن 2014: …  گروه  داعش در نزدیکی مرز عربستان سعودی،  در صحرای استان الانبار عراق که مرز وسیعی با عربستان دارد  شروع به شکل گیری نمود. بدلیل شرایط صحرایی و دور افتاده استان الانبار،  این منطقه  کم  جمعیت ، تقریبا خالی از سکنه  و بدور از کنترل کامل نظامی هست این گروه در اوایل سال‌های جنگ عراق تاسیس شد. در سال ۲۰۰۴ متعهد به وفاداری و حمایت از القاعده شده و به عنوان …

سرنوشت مشترک باند رجوی و تروریست های داعش در عراق (علی ناظر: بوی کباب می آید اما خر داغ می کنند)

محمد علوی، آریا ایران، پاریس، پانزدهم ژوئن 2014: …   در این باره حتی نزدیک ترین دوستان و هم پیمانان مجاهدین مواضع رجوی را مورد نکوهش قرار داده و این اقدام  را علیه خود او و لیبرتی نشین ها تحلیل نمودند. علی ناظر در این باره نوشته است؛ “آنچه در عراق روی می دهد را شاید بتوان با ضرب المثلی عامیانه بیان کرد “بوی کباب می آید، اما خر داغ می کنند”. باید بر این اشتهای کاذب فائق آمد.“ از این افراد باید پرسید …