توطئه های فرقه رجوی برای کشتن جدا شده های مجاهدین خلق

توطئه های فرقه رجوی برای کشتن جدا شده های مجاهدین خلق

غفور فتاحیان، دفتر ایران قلم، پاریس، ششم ژانویه 2014: …  من مسعود دلیلی را از سال ۷۱ می شناختم که با او و تعداد دیگری از فرماندهان برای گذارندن یک دورۀ اموزش تکاوری به شهر بعقوبه رفته بودیم که این اموزش زیر نظر فرماندهان بالای عراقی و در مقر آنها انجام می شد. ما جمعا بیست نفر بودیم که فرمانده ما مسعود دلیلی و معاون او شخصی به نام افشین فرجی بود که او هم از افراد حفاظت مسعود رجوی و از فرماندهان …

Mojahedin Khalq MKO MEK Rajavi cult Saddam husseinهشدار نسبت به ترور جداشدگان توسط فرقه رجوی. چه کسی مسعود دلیلی را کشت؟

لینک به منبع

توطئه های فرقه رجوی برای کشتن جدا شده های مجاهدین خلق

کسی نیسست در اشرف بوده باشد و مسعود دلیلی را نشناسد. مسعود دلیلی از فرماندهان سابق فرقه رجوی و از اصلی ترین کادرهای حفاظت شخص رجوی بود که همیشه در تمامی نشستها با سلاح کمری در کنار مسعود و مریم رجوی بود و به علت اینکه دارای مهارت در رشته ورزش رزمی تکواندوهم بود خلیی روی او حساب می کردند.

من مسعود دلیلی را از سال ۷۱ می شناختم که با او و تعداد دیگری از فرماندهان برای گذارندن یک دورۀ اموزش تکاوری به شهر بعقوبه رفته بودیم که این اموزش زیر نظر فرماندهان بالای عراقی و در مقر آنها انجام می شد. ما جمعا بیست نفر بودیم که فرمانده ما مسعود دلیلی و معاون او شخصی به نام افشین فرجی بود که او هم از افراد حفاظت مسعود رجوی و از فرماندهان بالای نظامی ارتش رجوی بود.

طی سه ماهی که ما در آنجا بودیم روزانه دوساعت از این برنامه را برای تمرین جودو که رشتۀ ورزشی تخصصی من بود اختصاص داد بودند که در آنجا من خیلی با مسعود دوست شده بودم. او پیوسته می گفت این برنامه مستقیما زیر نظر مریم رجوی است و من پیشرفت کار را مستقیم به خود او گزارش می کنم.

همچنین در یکی از سلسله برنامه های مربوط به جشنهای ۳۰ مهر (مناسبت به اصطلاح انتخاب مضحک مریم رجوی به عنوان رئیس جمهور آیندۀ ایران!!) مسعود دلیلی در رأس چندین نفر دیگر به عنوان مربی آنها از یک برج موسوم به برج آزادی که در وسط قلعۀ اشرف با تقلید شکلی تقریبی از بنای میدان آزادی تهران ولی با میله های فلزی ساخته بودند بالا رفتند که بعدا مسعود رجوی شخصا طی پیامی که برای همۀ افراد و یکانهای اشرف خوانده شد با اسم بردن از مسعود دلیلی کلی از او تعریف و تمجید کرد و این کارش را مورد ستایش قرار داد.

خلاصه تا آنجا که من اطلاع دارم در تشکیلات سازمان مجاهدین خلق خیلی مسعود دلیلی را حلوا حلوا می کردند ولی حالا باید از سردمداران فرقۀ رجوی پرسید چه شده شخصی را که از نزدیکترین افراد حفاظت رجوی بود و اینگونه مورد توجه و علاقۀ شخص او قرار داشت به یکباره مزدور و اطلاعاتی و خائن نامیده و او را اینگونه فجیع می کشید و صورتش را می سوزانید و لباس و کفش هایش را در می آورید و در اطرافش پول ایرانی قرار می دهید و یک فیلم مسخره با تبلیغات خاص خودتان از آن درست می کنید که تمام کارگردانهای مشهور هالیوود هم اگر آن را ببینند انگشت به دهان می مانند و جوایز خودشان را تقدیم شما می کنند!!

عکس جسد مسعود دلیلی را تلویزیون مجاهدین اکنون بعد از گذشت چهار ماه از حمله به اشرف پخش می کند و می گوید مسعود دلیلی مهاجمان را به داخل قرارگاه و مقر و اتاقهای فرماندهان راهنمایی کرده و آنجا توسط مهاجمان بعد از اتمام کار کشته شده است!!! انگار که اتاقهای فرماندهان بعد از دو سال و تخلیۀ نسبی اشرف همان بوده و ثابت مانده بوده است و هیچگونه تغییر و جابجایی در آنها صورت نگرفته!! به علاوه، چرا باید مهاجمان کسی را که برایشان خدمت کرده بکشند؟

جالب است که تلویزیون مجاهدین مقداری پول ایرانی را هم کنار جسد نشان می دهد که یعنی مسعود دلیلی محافظ سالیان رجوی مزدور رژیم بوده است واقعا از این مضحکتر نمی شود. کدام مزدور می آید هنگام عملیات علیه شما عمدا در عراق پول رژیم در جیبش می گذارد بعد هم چگونه از جیبش بیرون ریخته است؟ مگر برایتان کاری دارد پول رژیم که سالها در اشرف برای اعزام افراد به داخل ایران داشتید کنارش بگذارید و از جسدش عکس بگیرید؟

گذشته از اینها هر کس کمترین آشنایی با ماهیت و کارکردهای این فرقه داشته باشد بلافاصله پی به عمق این فاجعه می برد و ذره ای شک و تردید ندارد که این هم مانند هزاران جنایت دیگر کار این فرقه می باشد که حتی به نزدیکترین افراد خود نیز رحم نمی کند.

تمامی اینها در این شرایطی صورت می گیرد که جدا شده ها از سازمان تمام ترفند های این فرقه را در نزد افکار عمومی افشا کرده و می کنند و در حقیقت هر جدا شده ای خاری در چشم رجوی و رجوی چیان است و به همین دلیل هم رجوی می خواهد از جدا شده ها انتقام بگیرد از جمله در کشورهای خارج که طبق اطلاعات دقیق بیشتر از ۱۰۰ نفر افراد فارسی زبان غیر ایرانی که هیچ کدام مجوز قانونی اقامت ندارند و همه شان در کارگاههای پوششی این فرقه به کار مشغول هستند توسط فرقه رجوی اجیر شده اند تا افراد مخالف و عضو سابق این فرقه را با سناریوی آدم ربایی به قتل برسانند و بعد با پول هنگفت به کشور خودشان برگردند.

باند رجوی طراح وسناریو ساز انواع این گونه توطئه های کثیف است و از این تجریبات هم کم ندارد. بنابراین از این پس هر عضو مخالف جدا شده از این سازمان که ناپدید شده و یا کشته شده باشد مسئولیت مستقیم آن برعهدۀ رئیس و پدر خواندۀ مافیای بزرگ اورسواز یعنی مریم قجر عضدانلو می باشد.

فرقۀ رجوی که با شکایات و مراجعات مستمر به شهرداری ها و پلیس و ارگانهای دولتی کشورهای اروپایی برای برچسب زدن به جدا شده های پناهنده در این کشورها کاری از پیش نبرده و این خط و طرحش با شکست مواجه شده است حالا خط و طرح حذف فیزیکی آنها را می خواهد در پیش بگیرد.

غفور فتاحیان

پاریس

سازمان ملل در مورد نقش رجوی در کشتار ۵۳ تن از قربانیان مجاهدین خلق در کمپ اشرف تحقیق کند

همچنین:

نامه سرگشاده به دفتر کمیساریای عالی پناهندگان ملل متحد در پاریس و در خواست عاجل برای نجات جان اسیران در بند در کمپ لیبرتی

2014/01/04 by

غفور فتاحیان، ایران قلم، پاریس، چهارم ژانویه ۲۰۱۴: … هم اکنون بسیاری از دوستانم در عراق تحت فشار تشکیلاتی سازمان مجاهدین خلق ایران (MEK) (فرقه رجوی) علیرغم خواست واقعی و قلبی خودشان مبنی بر بیرون آمدن از این فرقه قادر به این کار نیستند، لذا  برای رهایی آنها از چنگال تشکیلات رجوی از  شما به […]

ﺑﻪ پیسی اﻓﺘﺎﺩﻥ ﻳﻚ ﺗﺸکیلات ﻭﺭﺷﻜﺴته را در برخورد مفتضحانه اش با جدا شدگان ببینید!

2013/12/26 by

غفور فتاحیان، ایران قلم، بیست و پنجم دسامبر ۲۰۱۳: … ﺩﺭ ﺗﺎﺭﻳﺦ ﻫﻴﭻ ﭼﻴﺰﻱ ﭘﻨﻬﺎﻥ ﻧﻤﻲ ﻣﺎﻧﺪ بلکه سرانجام ﺁﺷﻜﺎﺭ ﺧﻮاﻫﺪ ﺷﺪ و روی سیاه زمستان تاریخ برای ذغالهای دغل و فریب باقی خواهد ماند. اﻳﻦ ﻋﺎﻗﺒﺖ ﻓﺮﻗﻪ ﺗﺮﻭﺭﻳﺴﺘﻲ ﺭﺟﻮﻱ اﺳﺖ ﻛﻪ اﻣﺮﻭﺯﻩ ﺑﺪ ﺟﻮﺭﻱ ﺭﺳﻮا ﺷﺪﻩ و ﺑﺮاﻱ اﻧﺘﻘﺎﻡ ﮔﺮﻓﺘﻦ از جدا شدگان و […]

بیایید ﻓﺮﻫﻨﮓ ﻛﺜﻴﻒ ﺭﺟﻮﻱ ﺭا اﺯ ﺧﻮﺩ ﺩﻭﺭ ﻛﻨﻴم

2013/11/23 by

غفور فتاحیان، ایران قلم، فرانسه، بیست و سوم نوامبر ۲۰۱۳: … مقالۀ آقای اسماعیل یغمایی به مناسبت ایام عاشورا با عنوان «لطفا در بارۀ امام حسین دهانتان را ببندید» را خواندم و خواندن آن را به تمام دوستانم توصیه کردم چرا که واقعا مقاله ای بسیار عمیق و پر محتوا و در عین حال شیوا […]