توهم، اساس تبلیغات مجاهدین علیه انتخابات ایران

توهم، اساس تبلیغات مجاهدین علیه انتخابات ایران

 مزدا پارسی، انجمن نجات، مرکز فارس، یازدهم می 2017:… در حالی که سران فرقه ی رجوی، مقامات ایران را متهم به بنیادگرایی ، دیکتاتوری و غیردمکراتیک بودن می کنند، خود آنها هرگز در طول دوران حیات تشکیلاتشان انتخاباتی به معنای دمکراتیک آن برگزار نکرده اند. اصطلاح انتخابات غیردمکراتیک که در بالا ذکر شد دقیقاً همان پدیده ای است که در برهه های مختلف حیات فرقه – و نه به صورت دوره ای و منظم – رخ داده است … 

انتخابات ریاست جمهوری ایران مجاهدین خلق فرقه رجویTen things Iranians can do to preempt a Trump war

لینک به منبع

لینک به متن انگلیسی

توهم، اساس تبلیغات مجاهدین علیه انتخابات ایران

تنها چند روز مانده به انتخابات ریاست جمهوری در ایران ، فرقه ی رجوی چنانچه انتظار می رفت لشکر کشی  تبلیغاتی تازه ای علیه جمهوری اسلامی آغاز کرده است ومانند همیشه انتخابات ایران را با عناوینی چون ” شعبده ی انتخابات” و “نمایش انتخابات” و… می خواند.

با مروری برماهیت پدیده ی انتخابات در سیستم های حکومتی در سراسر دنیا، خوب است که مقایسه ای انجام دهیم میان فرایند انتخابات در کشورهای جهان و انتخابات های برگزارشده در تشکیلات جمهوری اسلامی و همچنین در تشکیلات مجاهدین خلق.

انتخابات، در حقیقت عنصر اصلی نهادها  وسیستم های دمکراتیک است . برگزاری انتخابات، مکانیزمی بنیادین است که افکار عمومی را با گردانندگان تشکیلات مرتبط می کند. در همه ی سیستم های دمکراتیک مدرن انتخابات برگزار می شود، اما همه ی انتخابات ها دمکراتیک نیستند.

دیکتاتوری های بنیادگرا، نظام های افراط گرا و حکومت های تک حزبی نیز انتخابات برگزار می کنند اما برای آن که به قدرت خود رنگی از مشروعیت بدهند. در چنین انتخاباتی ، ممکن است تنها یک کاندیدا حضور داشته باشد یا حتی فهرستی از کاندیداهای یک حزب و هیچ جایگزینی برای این افراد وجود ندارد. این ها انتخابات دمکراتیک نیستند.

در عوض، انتخابات دمکراتیک تنها پدیده ای نمادین نیست بلکه رقابتی است دوره ای و همه جانبه که در آن تصمیم گیرنده های اصلی حکومت توسط شهروندان انتخاب می شوند. نگاهی به سوابق مجاهدین خلق و جمهوری اسلامی نشان می دهد که در هر کدام از این سیستم ها تا چه حد ابعاد دمکراتیک انتخابات رعایت می شود.

در حالی که سران فرقه ی رجوی، مقامات ایران را متهم به بنیادگرایی ، دیکتاتوری و غیردمکراتیک بودن می کنند، خود آنها هرگز در طول دوران حیات تشکیلاتشان انتخاباتی به معنای دمکراتیک آن برگزار نکرده اند. اصطلاح انتخابات غیردمکراتیک که در بالا ذکر شد دقیقاً همان پدیده ای است که در برهه های مختلف حیات فرقه – و نه به صورت دوره ای و منظم – رخ داده است.

برای انتخاب در فرقه ی رجوی همواره فقط یک کاندیدا وجود داشته است و افراد ملزم به رأی دادن به همین یک نفر بوده اند بدون آن که کوچکترین مخالفتی ابراز شود . چراکه ابراز مخالفت در فرقه ی رجوی منجر به طرد، فشار جمعی، شکنجه روحی و جسمی ، زندان انفرادی و .. دیگر مجازات ها می شود. در فرایند انتخابات در تشکیلات رجوی، نه ستاد انتخاباتی ، نه حوزه ی رأی گیری و نه صندوق رأی وجود دارد – با توجه به این که سازمان به ادعای خودش چندین هزار عضو دارد.

در این انتخابات فرمایشی، رأی افراد مخفی نیست . آن ها معمولاً در مراسمی رسمی و عمومی با بالابردن دست خود موافقت خود را با فرد منتصب اعلام می کنند. گزینه ی جایگزینی وجود ندارد و فرصت و شرایطی هم برای مخالفت با فرد منتصب شده وجود ندارد.

اکنون این فرایند غیردمکراتیک را با آن چه در ایران رخ می دهد مقایسه کنید. علی رغم همه ی ناکارآمدی ها و کاستی ها، انتخابات در ایران رقابتی ، دوره ای و همه جانبه است . در یک انتخابات ایرانی، کاندیداها از میان احزاب و جناح های سیاسی مختلف نامزد می شوند به ویژه همواره نامزدهایی از دو جناح اصلی اصولگرا و اصلاح طلب حضور دارند. هر کدام از نامزدها ستادهای انتخاباتی خود را اداره می کنند، در مناظره ها شرکت می کنند و رقبای خود را به چالش می کشند. بسیار شبیه به آن چه در کشورهای مشهور دمکراتیک دراروپا و امریکا رخ می دهد. برای نمونه شبیه به آنچه در همین انتخابات چند روز پیش در فرانسه رخ داد.

با این وجود، سران فرقه ی رجوی ماشین تبلیغاتی خود را علیه انتخابات ایران با سوخت رسانی برخی مقامات جنگ طلب در حکومت امریکا پیش می برند. این افراد جنگ طلب از مجاهدین حمایت می کنند چون معتقدند که دشمن دشمن آن ها دوست آن هاست. اما  سعید کمالی دهقان روزنامه نگار نشریه ی گاردین در مقاله ای افرادی چون مریم رجوی و رضا پهلوی را ” بیگانه با ایران مدرن” معرفی می کند که هنوز در پی جلب نظر ” امریکای ی های ساده لوح” هستند.

کمالی دهقان معتقد است که سلطنت طلب ها و مجاهدین خلق نماینده ی خواسته های ملت ایران نیستند. او می نویسد:” اکثریت مردم ایران هنوز به تغییر تدریجی باور دارند، هر چقدر هم که اهسته باشد. شمار عظیم شرکت کنندگان در انتخابات نشان از رد آن چه رجوی و پهلوی می گویند، دارد.”

او تأکید می کند که مجاهدین خلق هرگز برای دشمنان ملت ایران منبع قابل اعتمادی نبوده اند و در این باره می نویسد:” امریکا، اسراییل و عربستان سعودی در ماموریت دائمی شان برای دیونمایی ایران ، زیادی بر گروه هایی چون مجاهدین خلق تکیه کرده اند. موضوع این است که آن ها با این کار از واقعیت های موجود بسیار دور مانده اند.”

واقعیت این است که مجاهدین خلق توهمات خود درباره وضعیت سیاسی و اجتماعی ایران را به قیمت گزافی به دشمنان ایران می فروشند.

مزدا پارسی

*** 

مک کین و مریم رجوی و لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایرانMEK’s Maryam Rajavi blackmails Albania to become the new ‘Saddam regime’ for them.

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29238

دور همی تروریست های مجاهدین خلق با مک کین 

List of Mojahedin Khalq martyrs Massoud Maryam Rajavi MEK 9مزدا پارسی، انجمن نجات، مرکز فارس، سی ام آوریل ۲۰۱۷:… مایکل روبین که خود از منتقدان سرسخت جمهوری اسلامی است با مروری بر جنایات مجاهدین خلق متعجب است که مک کین چه فکری می کند که از این فرقه ی تروریستی  حمایت می کند. او تأکید می کند که حامیان امریکایی مجاهدین خلق در حقیقت از دشمنان دولت ایران حمایت نمی کنند بلکه دشمنان ملت ایران را در آغوش گرفته اند. دکترمونر کازمیر نیز … 

داعش امریکایی رجوی مجاهدین خلق 1فوران نارضایتی از دیدار با مک کین در فرقه رجوی (مک کین بجای مسعود رجوی آمد)ا

مک کین و مریم رجوی و لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایرانSen. McCain adds Maryam Rajavi (Mojahedin Khalq, MKO, MEK, NCRI) to his long list of backed terrorists

The MEK’s dirty past includes the anti-Imperialist inspired murder of six Americans in pre-revolution Iran which it later celebrated in songs and publications

لینک به منبع

دور همی تروریست های مجاهدین خلق با مک کین

انجمن نجات مرکز فارس شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

در پی سفر سناتور جان مک کین به منطقه ی بالکان ( به مدد مالیات دهندگان امریکایی )، مجاهدین خلق او را در پایگاه تازه تأسیسشان در آلبانی به گرمی پذیرفتند. مریم رجوی با دسته گل و لبخندی بزرگ بر چهره به استقبال مک کین رفت و از او در سالنی پرطمطراق و در حضور تماشاگرانی به ظاهر خوشحال پذیرایی کرد – احتمالاً خود مک کین هم انتظار چنین استقبال گرمی نداشت. رهبر فرقه ی مجاهدین خلق که بسیار از حضور این چهره ی جنگ طلب امریکایی ذوق زده شده بود، نمی توانست شادی خود را پنهان کند؛ به نظر می رسید که ناجی تشکیلات رو به افولش را یافته است. چنانچه ادعا کرد:” مردم ایران و مقاومت برای سرنگون کردن رژیم حاکم از همیشه مصمم تر و آماده تر است.”

آنچه مسلم است این است که سران فرقه ی رجوی، همه ی گذشته ی ضد امریکایی و وضد امپریالیستی خود را پشت سر گذاشته  و اکنون حریصانه روی دولت جدید ایالات متحده حساب باز کرده است ، در حالیکه، مسائل به این سادگی که سران ساده لوح مجاهدین خلق می پندارند نیست. اتحاد آن ها با دشمنان ملت ایران تا کنون برای آن ها چندان مثمرثمر نبوده است که بتواند مانع از تلاشی تشکیلات شان شود.

به علاوه ، فرقه ی مجاهدین خلق در میان اکثریت  دانشگاهیان، پژوهشگران ، روزنامه نگاران و سیاستمداران غربی به بدنامی شناخته شده است . مایکل روبین که خود از منتقدان سرسخت جمهوری اسلامی است با مروری بر جنایات مجاهدین خلق متعجب است که مک کین چه فکری می کند که از این فرقه ی تروریستی  حمایت می کند. او تأکید می کند که حامیان امریکایی مجاهدین خلق در حقیقت از دشمنان دولت ایران حمایت نمی کنند بلکه دشمنان ملت ایران را در آغوش گرفته اند.

دکترمونر کازمیر نیز در هافینگتن پست نوشت:” دشمن دشمن من همیشه دوست من نیست.”  او توضیح می دهد که این اقدام جان مک کین و هم فکران هوچی اش در حمایت از مجاهدین خلق دقیقاً به مفهوم “دیوانگی” است. او به تجربیات مشابه امریکا در نقاط دیگر دنیا اشاره می کند : ” گروهی در افغانستان وجود داشت که رهبرش مردی بود به نام اسامه بن لادن که ما در طول جنگ سرد او را مسلح کردیم. شورشیانی درسوریه هستند که ما به آنها اسلحه داده ایم. این ها تنها دو نمونه از موارد بسیاری است که راهبرد حمایت از ” دشمن دشمن من” تف سربالای نقش بر صورت خودمان بوده است.”

دکتر کازمیر دستور کار رجوی – جمهوری خواهان برای تغییر رژیم در ایران را به چالش می کشد : ” تغییر رژیم . درست مثل نیاکاراگوئه . یا افغانستان. یا عراق. یا لیبی. یا ملت های بی شمار دیگری که ما بعد از دخالتمان وضعشان را قطعاً بدتر کردیم.”

به هر روی ، چنانچه کازمیر و روبین درباره ی نتایج مخرب  حمایت از فرقه ی رجوی – چه برای ملت ایران و چه برای امریکا – هشدار می دهند، عضو سابق فرقه، آقای آرش صامتی پور معتقد است که مجاهدین خلق و مک کین هر دو موجوداتی نامطلوب در جهان تلقی می شوند و بنابراین اتحادشان برای هیچکدام کارآمد نخواهد بود . علاوه بر این مجاهدین خلق در ایران مورد خشم و تنفرمردم است . او بر این باوراست که مجاهدین خلق با دیدارهای اینچنینی با ارباب جنگ، فعالان دست راستی و سعودی راه به جایی نخواهد برد. وی در پایان می نویسد:” گروهی که در ایران پایگاه مردمی ندارد ثابت کرده است که در صحنه سیاسی ایران نقشی برای او متصور نیست.”

مزدا پارسی 

*** 

Can Albania deradicalise Mojahedin Khalq Rajavi cultCan Albania Meet its Obligations and De-radicalize an Influx of Terrorists into Europe?

Massoud Khodabandeh: The Iranian Mojahedin-e Khalq (MEK) and Its Media Strategy: Methods of Information Manufacture

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29066

قربانیان فرقه ی رجوی رها شده در آلبانی (نقش کمیساریای عالی پناهندگی چیست؟)ا 

 مزدا پارسی، انجمن نجات، مرکز فارس، بیستم آوریل ۲۰۱۷:… کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان بر اساس شرح وظایفش در جهت هماهنگی و هدایت کشورها و جوامع بین المللی برای حفاظت از پناهندگان و حل مشکلات آن ها اقدام می کند . این نهاد برای تضمین حق افراد برای پناهندگی گرفتن و یافتن سرپناه امن در دیگر کشورها تلاش می کند و گزینه های بازگشت داوطلبانه ، ماندن در همان محل یا انتخاب کشور … 

مجاهدین خلق فرقه رجوی آلبانی تیرانامجاهدین دیگر به هدف نمی رسند و مبارزه شان به پایان رسید

کمپ بدنان اشرف تعطیل شداین مسیر رجوی به بدتر ازناکجا آباد منتهی شد!

لینک به منبع

قربانیان فرقه ی رجوی رها شده در آلبانی

انجمن نجات مرکز فارس شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵

بانو عبدی، مادری دردمندست که پسرش احمد در پشت حصارهای فرقه ی رجوی در آلبانی گرفتار است. این مادر رنج کشیده تنها آرزویش دیدار احمد و در آغوش کشیدن اوست. از این دست مادران و خواهران دردمند بسیار هستند.

پس از انتقال کامل همه ی اعضای فرقه ی رجوی به تیرانا در سپتامبر گذشته، خانواده های رنج دیده ی آن ها کمی احساس آسودگی خاطر داشتند تنها از آن جهت که می دانستند فرزندانشان دیگر به مانند دورانی که در عراق بودند در خطر حملات موشکی و انفجارهای تروریستی نیستند. شاید خانواده ها حتی درباره ی شرایط زندگی عزیزان شان نیز کمتر نگران بودند چرا که تصور می کردند که این بار در آلبانی در قلب اروپا کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل که مسئول انتقال و حفاظت از اعضای مجاهدین خلق بود، بر وضعیت اسکان  و زندگی افراد نظارت خواهد داشت و مطابق تعهداتش خود را ملزم به فراهم کردن امنیت و حفاظت پناهجویان خواهد کرد.

واقعیت هم همین است، کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان بر اساس شرح وظایفش در جهت هماهنگی و هدایت کشورها و جوامع بین المللی برای حفاظت از پناهندگان و حل مشکلات آن ها اقدام می کند . این نهاد برای تضمین حق افراد برای پناهندگی گرفتن و یافتن سرپناه امن در دیگر کشورها تلاش می کند و گزینه های بازگشت داوطلبانه ، ماندن در همان محل یا انتخاب کشور سوم برای اقامت را برای پناهندگان باز می گذارد. بنابراین به عنوان نتیجه ی طبیعی اقدامات کمیساریا، اعضای مجاهدین خلق باید اکنون امکان این را داشته باشند که بین ماندن در آلبانی ، بازگشت به ایران یا زندگی در هر کشور دیگری با اراده ی آزاد خود انتخاب کنند.

علیرغم همه ی این ها، در عمل، شرایط برای گروگان های فرقه ی رجوی در اقامتگاه تیرانا بدتر شده است . خانم عبدی یکی از چندین عضو فعال انجمن نجات است که در طول سال های دوری از پسرش دشواریهای بسیاری تحمل کرده است . او همه ی تلاش خود را برای آزادی فرزندش از چنگال فرقه رجوی انجام داده است. او و خانواده های بسیار دیگر بارها به کشور جنگ زده عراق سفر کردند، در مقابل کمپ های فرقه تحصن کردند و خواستار دیدار با عزیزانشان شدند. فرزند خانم عبدی و خیلی های دیگر اکنون در آلبانی بسیار دورتر از پیش و در محیطی بسیارمنزوی تر از کمپ لیبرتی و کمپ اشرف در عراق هستند.

در حالیکه هدف اولیه ی کمیساریا حمایت از حقوق انسانی و سلامت پناهندگان است، اعضای فرقه ی رجوی از ابتدایی ترین حقوق انسان محرومند . برای مثال آن ها به عنوان پناهنده کوچکترین امکان برقراری ارتباط با خانواده ها و عزیزانشان در خارج از اقامتگاه را ندارند. مهارت آموزی که از اقدامات اولیه برای تدارک یک زندگی جدید است به هیچ وجه در برنامه ی اعضای فرقه ی رجوی گنجانده نشده است ، ابتدایی ترین مهارتی که آموختنش از ملزومات پناهندگی است یادگیری زبان است ، که اعضای مجاهدین خلق همواره در شرایط انزوای فرقه ای از آن محروم بوده اند.

در طول سال های پس از تأسیس کمیساریای عالی پناهندگان، به تدریج مفهومی با عنوان افراد “مورد نگرانی”، باب شده است ،این اصطلاح به افرادی اتلاق می شود که نیازمند حمایت های انسان دوستانه هستند. گروگان های فرقه ی رجوی قطعاً در زمره ی همین افراد ” مورد نگرانی ” هستند. آنها قربانی یک ساز و کار مخرب کنترل ذهن هستند که همه ی ابعاد زندگی شان را کنترل می کند. در واقع اعضای فرقه ی رجوی که همچون گروگان هایی دراین فرقه گرفتار شده اند در اقامتگاه آلبانی شرایط بسیار خفقان آور تری را نسبت به آنچه در عراق از سر گذرانده اند ، تحمل می کنند. به دلیل آن که پس از انتقال اولین گروه های اعضای فرقه به آلبانی سیر جدا شدن از فرقه بسیار شتاب گرفت و عده ی کثیری با قدم نهادن به دنیای آزاد دیگر حاضر به ادامه ی زندگی خفت بار فرقه ای نشدند، سران فرقه کنترل و نظارت فرقه ای را دوچندان کرده اند.

از آن پس، سران فرقه اعضای رده بالا و وفادار به فرقه را برای تحمیل خفقان بیشتر علیه گروگان ها، بسیج کردند. بنا به گفته ها و اخبار رسیده از آلبانی، اکنون سه تن از زنان عضو شورای رهبری خواهان جدایی از فرقه هستند که در برخی سایت ها نام یکی از این افراد فاش شده است. تلاش های بسیار خانواده ی این فرد برای تماس گرفتن با فرزندشان تاکنون بی ثمر بوده است. چرا که او تحت شرایط سخت در درون فرقه تحت الحفظ است و هیچ دسترسی به دنیای بیرون ندارد.

در این میان، دولت فقیر آلبانی ظاهراً چشم امید به پول های اهدایی فرقه ی رجوی دوخته است و چشم بصیرت را بر نقض سیستماتیک حقوق بشری که هر روزه در این فرقه مرتکب می شوند، بسته است. این موضوع البته عجیب نیست چنانچه بنابر پژوهش های مؤلفین گزارش “رند” وابسته به وزارت دفاع امریکا، همگان می دانند که سران فرقه ی رجوی ” بازی دهنده های حرفه ای افکار عمومی ” هستند.

با این وجود، کمیساریای عالی پناهندگان قطعاً مسوول ترین ارگان در زمینه مشکلات روحی و جسمی گروگان های رجوی ست. این نهاد به عنوان یک نهاد حقوق بشری نباید گروگان های مجاهدین خلق را که زیر فشار سیستماتیک فرقه ای هستند ، نادیده بگیرد.  

مزدا پارسی

*** 

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشبازخوانی “استراتژی تغار” ده سال بعد، نوشته آقای قاسم قزی، نروژ، سال ۲۰۰۷

Wesley Martin Mojahedin Khalq Rajavi cult 3از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

Linda-Chavez-Ingrid-Betancourt-Mojahedin_Khalq_MEK_terroristsRajavi resorts to bargain basement speakers in Albania (Ingrid Betancourt, Linda Chavez, Wesley Martin …)

Wesley Martin Mojahedin Khalq Rajavi cult 2Wesley Martin at a paid gathering of Mojahedin Khalq Rajavi cult promoting Saddam’s Private Army

همچنین:

 • List of Mojahedin Khalq martyrs Massoud Maryam Rajavi MEK 9مزدا پارسی، انجمن نجات، مرکز فارس، سی ام آوریل 2017:… مایکل روبین که خود از منتقدان سرسخت جمهوری اسلامی است با مروری بر جنایات مجاهدین خلق متعجب است که مک کین چه فکری می کند که از این فرقه ی تروریستی  حمایت می کند. او تأکید می کند که حامیان ام

  Read More….

   مزدا پارسی، انجمن نجات، مرکز فارس، بیستم آوریل 2017:… کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان بر اساس شرح وظایفش در جهت هماهنگی و هدایت کشورها و جوامع بین المللی برای حفاظت از پناهندگان و حل مشکلات آن ها اقدام می کند . این نهاد برای تضمین حق افراد برای پناهندگی گرفتن و یافتن سرپناه امن در دیگر کشورها تلاش م

  Read More….

   مزدا پارسی، انجمن نجات، مرکز فارس، پنجم آوریل 2017:… به عقیده ی پل پیلار ، سیاست دیپلماسی و تعهد برای تعاملات میان غرب و جمهوری اسلامی ثمربخش تر خواهد بود: ” تحول جمهوری اسلامی و سیاست هایش در آینده مستقیماً با میزان تعاملات عادی سیاسی و اقتصادی با بقیه ی دنیا ارتباط دارد. منزوی کردن و مجازات کردن، تنها استدلا

  Read More….

  انجمن نجات، مرگز فارس، اول مارس 2017:…  بند آغازین مقاله ی پرسر و صدای خبرنگار اسوشیتدپرس ، جان گمبرل نشان می دهد که روابط میان مجاهدین خلق و سیاستمداران امریکایی تا چه حد بحث برانگیز است: ” مقامی در کابینه ی ریاست جمهوری دونالد ترامپ و دست کم یکی از مشاوران وی برای سخنرانی هایشان در حمایت از گروه تبعیدی ایرانی که اف

  Read More….

   Ehsan Bidi Siavosh Rastarمزدا پارسی، انجمن نجات، مرکز فارس، پنجم فوریه 2017:… در این میان، دولت فقیر آلبانی ظاهراً چشم امید به پول های اهدایی فرقه ی رجوی دوخته است و چشم بصیرت را بر نقض سیستماتیک حقوق بشری که هر روزه در این فرقه مرتکب می شوند، بسته است. این موضوع البته عجیب نیست چنانچه بنابر پژوهش های مؤلفین گزارش “رند” وابسته به وزارت دف

  Read More….

   مریم رجوی داعش تروریسم مزدا پارسی، انجمن نجات، مرکز فارس، هشتم نوامبر 2016:… در حالیکه رسانه های جهانی امروز بیش از همیشه متمرکز بر عملیات ارتش عراق و نیروهای ائتلاف بر علیه داعش هستند. رسانه های مجاهدین خلق سکوتی معنی دار در این باره اختیار کرده است . وب سایت های مجاهدین خلق هیچ اخباری از نبردها و پیشرفت های هر

  Read More….

   Rajavi_Faisal_1مزدا پارسی، انجمن نجات، مرکز فارس، بیست و هفتم اکتبر 2016:… سی مهر امسال بیست و سومین سالروز یک انتخابات جعلی بود. بیست و سه سال پیش در چنین روزی مسعود رجوی رهبر سازمان مجاهدین خلق انتصاب ( و نه انتخاب ) معشوقه مورد اعتمادش مریم رجوی را به عنوان ” رییس جمهوری منتخب” شورای ملی مقاومت شاخه ی تبلیغاتی سازمان ، اعلام کرده مر

  Read More….

   mojahedin-khalq-radicalisation-maryam-rajaviمزدا پارسی، انجمن نجات، مرکز فارس، بیستم اکتبر 2016:… سوابق مجاهدین خلق نشان می دهد که این سازمان همه ی مراحل این فرایند را تاکنون طی کرده است حتی اگر در حال حاضر در ظاهر متعهد به خشونت نباشد. بنابراین ، ظرفیت بالقوه ی این فرقه ی تروریستی همواره شهروندان اروپایی را تهدید می کند، به ویژه مردم

  Read More….

   مزدا پارسی، انجمن نجات، مرکز فارس، دوم ژوئن 2016:… سمیه نوجوانی ایرانی – کانادایی بود که مجاهدین با فریبکاری استخدامش کردند و او را به پادگان اشرف فرستادند ، در اشرف به او آموزش های جنگ های چریکی دادند و مجبورش کردند که بماند. در همان اوایل سمیه در نامه ای مستقل که به 

  Read More….

  mojahedin khalq rajavi cult camp liberty 270520162مزدا پارسی، انجمن نجات، مرکز فارس، بیست و نهم می 2016:… چنانچه دیگر اعضای جدا شده از فرقه ی رجوی این عزم راسخ را در خود یافتند و با تحمل مرارت های فراوان و گاهی با تلاش چند باره موفق به گریختن از این فرقه شدند. فریاد خانواده ها و ضجه های مادران و خواهران

  Read More….

   Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIمزدا پارسی، انجمن نجات، مرکز فارس، هفدهم می 2016:…  از زمان خروج مجاهدین خلق از ایران در دهه هشتاد میلادی، این گروه همواره برای دولت های غربی غیر قابل اعتماد بوده است و تنها در موارد لزوم مورد بهره کشی قرار گرفته است. به همین دلیل است که دولت انگلستان اذعان می کند ک

  Read More….

   Mojahedin Khalq propagand exposedمزدا پارسی، انجمن نجات، مرکز فارس، هفتم می 2016:… دم خروس که نه ، خود خروس در این خبر جعلی به صورت تمام قد خود را به رخ می کشد. عکس مربوطه که مکرراً در بالای سایت فرقه رخ می نماید، راهپیمایی خانوادگی را نشان می دهد که عده ای زن و مرد و کودک در حال پیاده روی در پیاده روی خیابانی 

  Read More….

   Massoud_Rajavi_Marxist_notمزدا پارسی، انجمن نجات، مرکز فارس، بیست و هشتم آوریل 2016:…  درباره ی مجاهدین خلق این میراث به یک تراژدی انسان انجامید. سانترالیسم دموکراتیک تبدیل به ابزاری برای تسلط بر اعضای سازمان شد. آن مبارزات کذایی برای آزادی خلق – تحت رهبری مسعود رجوی – کیش شخصیتی به وجود آورد که اعضا را ملزم به تبعیت محض از رهبر می کرد.

  Read More….