تکفیری‌ها بهانه جدید مک کین

تکفیری‌ها بهانه جدید مک کین

مجاهدین دات کام، تهران، بیست و پنجم اکتبر 2014: … جان مک کین دیگر برای همه چهره آشنایی است. سناتوری تندرو، به شدت حامی تروریسم و تروریست ها ، طرفدار سرسخت رژیم صهیونیستی و همچنین حامی جدی حمله به ایران. مک کین در نامه‌ای به اوباما مدعی شده که در صورت ادامه فعالیت‌های داعش، منافقین در «خطر جدی» قرار خواهند گرفت. وی به همین بهانه از دولت آمریکا خواسته است که به دنبال یافتن …

What makes Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) and ISIS brothers

لینک به منبع

تکفیری‌ها بهانه جدید مک کین

در حالی که منطقه به شدت به دلیل اقدامات تروریستی تکفیری‌های داعش ملتهب است و سوریه، عراق و لبنان را عرصه اقدامات این گروهک تروریستی است، جان مک کین تازه به فکر منافقین افتاده و با ارسال نامه‌ای به «جان کری» وزیر خارجه آمریکا خواستار تأمین امنیت و جابجایی منافقین از کمپ لیبرتی شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجاهدین”، جان مک کین دیگر برای همه چهره آشنایی است. سناتوری تندرو، به شدت حامی تروریسم و تروریست ها ، طرفدار سرسخت رژیم صهیونیستی و همچنین حامی جدی حمله به ایران. مک کین در نامه‌ای به اوباما مدعی شده که در صورت ادامه فعالیت‌های داعش، منافقین در «خطر جدی» قرار خواهند گرفت. وی به همین بهانه از دولت آمریکا خواسته است که به دنبال یافتن جایی «ثابت و امن» برای ساکنان کمپ لیبرتی، باشد. تا کنون تکفیری‌های داعش هزاران نفر را در عراق و سوریه به خاک و خون کشیده و صدها نفر را سربریده ولی مک کین نامه‌ای ننوشته و ابراز نگرانی نکرده است حال چه شده که وی به فکر جان تروریست های منافقین افتاده است؟!؟ ادعای مک کین در مورد تهدید جانی منافقین از سوی گروه تکفیری در حالی صورت می گیرد که طی ماه های گذشته اخبار و گزارش هایمتعددی در رسانه های منطقه و حتی خبرگزاری های غربی از همکاری داعش و منافقین منتشر شده است .

منابع فرانسوی مرداد ماه گذشته از مشارکت عناصر گروهک تروریستی منافقین در جنگ علیه دولت عراق در کنار گروه تکفیری داعش پرده برداشته بودند. «حیدر الشرع»، نماینده پارلمان بین المللی امنیت و صلح در عراق نیز در همین زمان افشا کرد که گروهک تروریستی منافقین از مدت‌ها پیش ماموریت رساندن کمک‌های مالی مورد نیاز عناصر تکفیری داعش در کنار تامین حمایت‌های لجستیکی و نظامی این گروه تکفیری را برعهده دارد. در زمان تصرف موصل توسط داعش نیز منافقین با ذوق زده گی تمام از این تروریست ها به عنوان انقلابی یاد کرد. پیوستن 120 عضو منافقین به این گروهک، قرار گرفتن خودروهای زرهی منافقین در کمپ اشرف در اختیار داعش نیز از دیگر گزارش های مربوط به روابط پیدا و پنهان تکفیری‌های داعش و منافقین است که طی ماه‌های اخیر منتشر شده است.

شاید هیچ کس در منطقه خاورمیانه به اندازه مک کین طی سالهای گذشته از تروریست ها و تسلیح آنها حمایت نکرده است. او در این مورد گوی سبقت را از همه دولتمردان آمریکایی ربوده است. در سال 2011، مک کین پیشتاز و حامی طرح های سیا برای پشتیبانی از “شورشیان لیبیایی” بود حتی با وجود آنکه رهبر شورشیان لیبی یعنی عبدالحکیم الحسیدی به همکاری با القاعده اقرار کر د و تنها چند ماه بعد، همان “شورشیان” پرچم القاعده را روی کاخ دادگستری بنغازی برافراشتند. در سوریه نیز مک کین از ابتدای شروع بحران خواستار تسلیح تروریست های سوری بود . سال گذشته، مک کین به سوریه سفر کرد تا با اعضای ارشد گردان های عصیفت الشمال دیدار کند، گروهی که با القاعده بیعت کرده اند. بعد از اینکه مشخص شد چند نفر از حاضران در این جلسات در ربودن 11 مسافر لبنانی نقش داشتند بحث و جدلهای گسترده ای در مورد این جلسات به وجود آمد.دیدارهای مکرر مک کین با تروریست های جگرخوار سوری حتی صدای هم حزبی های وی را نیز درآورد. لوي دومرت که خود از اعضاي حزب جمهوريخواه است ، صراحتا اعلام کرد که مخالفان سوري که مک کین با آنها ديدار کرده است از تروريستهاي وابسته به شبکه القاعده هستند.

اما حمایت مک کین از منافقین سالیان سال است که در حال انجام است و وی همواره پای ثابت نمایش های خیمه شب بازی و میتینگ های مضحک منافقین بوده وگاهی نیز از دور برای آنها پیام حمایت فرستاده و صد التبه پولش را نیز گرفته است.مک کین به دلیل نوع روابطی که با منافقین و تروریستهای در سوریه و عراق از سالیان گذشته تا کنون داشته است، به خوبی از روابط بین داعش و منافقین آگاه است و بهانه تراشی جدید وی برای کوچ دادن منافقین از لیبرتی به بهانه تهدید تکفیری‌های داعش را هیچ کس باور نمی کند. او برای نجات منافقین از کمپ در محاصره لیبرتی باید به فکر بهانه‌ای دیگر و صد البته باور پذیر تر باشد.

Maryam Rajavi terrorist syriaThe Mojahedin Khalq (Rajavi cult) and Saddam’s daughter support the Islamic State of Iraq and the Levant (ISIS)

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=13771

حامیان سینه چاک منافقین (فرقه رجوی) در بین مقامات آمریکایی/ رابطه نزدیک موساد و منافقین

باشگاه خبرنگاران به نقل از “نیو ایسترن آوت لوک”، بیست و سوم اکتبر ۲۰۱۴: …  حمایت مخفیانه آمریکا از سازمان تروریستی منافقین که روزی در فهرست سازمان‌های تروریستی آمریکا قرار داشت، حداقل از سال ۲۰۰۸، در زمان ریاست‌جمهوری دولت بوش، ادامه داشته است. در آن زمان «سیمور هرش»،‌ در مقاله‌ای با عنوان «آماده کردن میدان جنگ» که در سال ۲۰۰۸ در روزنامه «نیویورکر» …


Link to the full description of Mojahedin (MEK, MKO) Logo (pdf file)

Tom Ridge denies MEK killing of US citizens!Wondering at those Americans who stand under the flag of
Mojahedin Khalq (MKO, MEK, NCRI, Rajavi cult) only to
LOBBY for the murderers of their servicemen

لینک به منبع

لینک به متن اصلی (انگلیسی)

پایگاه اینترنتی “نیو ایسترن آوت‌لوک”

حامیان سینه چاک منافقین در بین مقامات آمریکایی/ رابطه نزدیک موساد و منافقین

در حالی که دولت آمریکا با مشکلات داخلی دست و پنجه نرم می‌کند، منابع این کشور را برای حمایت از تروریست‌هایی چون منافقین صرف می‌کند. در نتیجه مجبور است که برای تامین منابع مالی ماجراجویی‌های خود در خارج از کشور، ریاضت اقتصادی را به مردم خود تحمیل کند.

به گزارش سرویس بین‌‌الملل باشگاه خبرنگاران، پایگاه اینترنتی “نیو ایسترن آوت‌لوک” در مقاله‌ای به قلم “تونی کارتالوچی” می‌نویسد: اگر بگوییم که آمریکا مسئول ایجاد سازمان‌های تروریستی مانند القاعده و یا داعش است، سخنی به گزافه نگفته‌ایم. این یک حقیقت مستند است. درگیری‌های کنونی در خاورمیانه، شاید پر هرج و مرج و خارج از کنترل آمریکا و بسیاری از متحدان مشتاق آن به نظر برسد اما در واقعیت، آن ها به طور تعمدی، این جبهه‌های منطقه‌ای را علیه ایران و برای مقابله با نفوذ قدرتمند آن در منطقه طرح‌ریزی کرده‌اند.

***سیاست غرب، ایجاد غیرمستقیم و تداوم بخشیدن به سازمان‌های تروریستی نیست، بلکه در حقیقت، حمایت مستقیم، تعمدی و بی‌چون و چرا از آن‌ها است

«هاف شلتون»، ژنرال ارتش آمریکا، پیش از درگیری تروریست‌های سازمان منافقین و شرکای وهابی آن‌ها در سوریه، خواستار حمایت مادی، سیاسی و استراتژیک آمریکا از این گروه شده بود که تا به امروز، این آشکارترین و عجیب‌ترین اعلام اتحاد آمریکا با تروریسم بوده است. سال‌ها بود که سازمان منافقین در فهرست سازمان‌های تروریستی وزارت امور خارجه آمریکا قرار گرفته بود اما مدت زیادی است که دولت آمریکا این گروه را از فهرست سازمانهای تروریستی خارج کرده است و کمک‌های مالی، تسلیحاتی و پناهگاه‌های امن خود را در اختیار این گروه قرار می‌دهد.

*** مردم باید بیش از پیش با حقیقت آشنا شوند

ژنرال «هاف شلتون» با اعلام حمایت از «منافقین» نشان داد که سیاست خارجی آمریکا قصد دارد که از ابزار تروریسم برای گرفتن امتیاز از تهران، استفاده کند. اگر طبیعت واقعی حمایت آمریکا از سازمان‌های تروریستی مثل سازمان مجاهدین بیش از این شناخته شود، روایت حاضر برای فریب افکار عموم در مورد مداخله آمریکا در عراق و سوریه، با شکست مواجه خواهد شد.

***سازمان «منافقین» در طول چندین دهه، علاوه بر شهروندان ایرانی، نظامیان و پیمانکاران آمریکایی را نیز به قتل رسانده است

سازمان منافقین، چندین دهه است که حملات تروریستی بی‌رحمانه، عملیات جاسوسی و ترورهای زیادی را علیه دولت و مردم ایران راه‌اندازی می‌کند. این سازمان آمریکایی‌ها را نیز مورد هدف قرار داده است. برای مثال، اقدام به ربودن «داگلاس مک آرتور۲»، سفیر سابق آمریکا، تلاش برای ترور «هارولد پرایس»، مستشار نظامی آمریکایی و ترور موفقیت آمیز «لوئیس‌لی هاوگینز» مستشار نظامی آمریکایی جزو اقدامات منافقین علیه آمریکا بوده است.

تا به امروز، ‌گروهک تروریستی «منافقین» حملات بسیاری را با هدف ترور در ایران راه‌اندازی کرده‌اند و به اهداف غیرنظامی حمله کرده‌اند و همچنین “برنامه آمریکایی ــ اسرائیلی” ترور دانشمندان ایرانی را به اجرا درآورده‌اند. تروریست‌های این سازمان همچنین تا حد زیادی به دست داشتن در عملیات پرچم دروغین در هند، گرجستان و تایلند مظنون هستند.

*** منافقین، یک «سازمان فرقه‌ای» با «گرایش‌های استبدادی»

«ری تکیه»، عضو ارشد شورای روابط خارجی آمریکا، این سازمان را یک «سازمان فرقه‌ای» با «گرایش‌های استبدادی» توصیف می‌کند. با اینکه «تاکی» در مورد اصطلاحاتی مانند «فرقه‌ای» یا «استبدادی»، هیچ توضیح اضافه‌ای ارائه نداد، اما رادیو «اروپای آزاد» گزارش داد که یکی از کسانی که از اردوگاه منافقین اشرف گریخته، ادعا کرده است که این سازمان تروریستی، ازدواج، استفاده از رادیو، اینترنت را ممنوع کرده است و بسیاری از اعضایش برخلاف خواسته خود، و به زور نگه داشته است و این افراد را در صورت تلاش برای فرار به مرگ تهدید کرده است.

***دولت آمریکا سال‌ها است که مشتاقانه از تروریست‌های سازمان مجاهدین حمایت می‌کند

دولت آمریکا علاوه بر اینکه دو پایگاه سابق نظامی خود در عراق را به عنوان پناه‌گاه‌های امن، در اختیار تروریست‌های سازمان منافقین قرار داد، سال‌ها است که با کمک‌های مالی و تامین اسلحه، این سازمان را در جنگی نیابتی علیه ایران حمایت می‌کند.

حمایت مخفیانه آمریکا از سازمان تروریستی منافقین که روزی در فهرست سازمان‌های تروریستی آمریکا قرار داشت، حداقل از سال ۲۰۰۸، در زمان ریاست‌جمهوری دولت بوش، ادامه داشته است. در آن زمان «سیمور هرش»،‌ در مقاله‌ای با عنوان «آماده کردن میدان جنگ» که در سال ۲۰۰۸ در روزنامه «نیویورکر» منتشر شد، گزارش داد که منافقین نه تنها به خاطر نقش خود به عنوان یک نماینده احتمالی در نظر گرفته شده‌ بودند، بلکه دولت آمریکا برای راه‌اندازی جنگ در داخل ایران، شروع به مسلح کردن و حمایت مالی از آن‌ها کرده بود.

*** اعترافات تکان دهده مقامات آمریکایی در مورد حمایت رژیم صهیونستی از سازما‌ن‌های تروریستی

سیمور هرش» در این مقاله می‌نویسد: «سازمان منافقین به مدت بیش از یک دهه، در لیست سازمان‌های تروریستی وزارت امور خارجه آمریکا قرار داشت اما با این حال، در سال‌های اخیر، این گروه به طور مستقیم و یا غیرمستقیم، سلاح و کمک‌های اطلاعاتی از آمریکا دریافت کرده است.»

روزنامه انگلیسی «دیلی میل»، اخیرا به نقل از مقامات آمریکایی، اعتراف تکان ‌دهنده‌ای را در مورد اینکه اسرائیل، در حال حاضر به طور مستقیم به حمایت مالی، آموزش، تامین سلاح و همکاری با سازمان منافقین می‌پردازد، منتشر کرد.

*** رابطه نزدیک موساد و منافقین

«دیلی میل» در این باره می‌نویسد: «سیمور هرش در مصاحبه‌ای ادعا می‌کند که اعضای منتخبی از سازمان منافقین، در آمریکا آموزش دیده‌اند.» این روزنامه گزارش داد: «مقامات آمریکایی امروز تایید کردند که اسرائیل مخالفان را برای ترور دانشمندان هسته‌ای درگیر در برنامه هسته‌ای ایران آموزش می‌دهند. عده‌ای از مقامات آمریکایی تایید کرده‌اند که بین موساد و منافقین، رابطه بسیار نزدیکی وجود دارد.»

در سال ۲۰۰۹، توطئه گسترده‌ای در داخل اندیشکده آمریکایی «بروکینز»، در قالب گزارشی با عنوان «کدامین راه به ایران؟» تنظیم شد که پیشنهاد تجهیز کامل، آموزش و حمایت از منافقین را ارائه می‌داد، در حالیکه که این سازمان، حملاتی از ترور مسلحانه علیه مردم ایران را نیز به راه انداخته بود. در این گزارش، آن‌ها آشکارا برای به کارگیری یک سازمان تروریستی پذیرفته شده به عنوان «نماینده آمریکا» طرح ریزی کردند.

*** حامیان سینه چاک منافقین در بین مقامات آمریکایی

علاوه بر «هاف شلتون»، ژنرال ارتش آمریکا، از دیگر سیاستمداران مهمی که واقعا در بین حامیان سینه چاک منافقین و طرفداران آن‌ها قرار دارند، می‌توان «رودی جولیانی»، شهردار سابق نیویورک سیتی، «هاوارد دین»، «تام ریج»، «جن لوئیس»، «اد رندل»، سفیر سابق «جان بولتون»، «لوئیس فره»، ژنرال بازنشسته، «وستلی کلارک»، «لی همیلتون»، ژنرال «جیمز جان»، فرمانده سابق نیروهای دریایی آمریکا و «آلن درشوویتز» را نام برد.

دولت آمریکا از گروه‌های تروریستی علیه دشمنان خارجی خود استفاده می‌کند و هنگامی که موفق به سرنگونی آن‌ها نمی‌شود، از همین گروه‌های تروریستی دست پرورده، به عنوان بهانه‌ای برای مداخله نظامی مستقیم استفاده می‌کند. چنین سیاستی، هیچ پشتوانه‌ای جز شهوت کور برای دستیابی به قدرت، ثروت و نفوذ در جهت رسیدن به تسلط جهانی ندارد. هیچ اصول راهنمایی برای صلح، ثبات، دموکراسی، آزادی و یا هرگونه اصول انسانی محدودکننده‌ای که سیاست خارجی آمریکا را از اعمال شیوه‌های نفرت‌انگیز برای دستیابی به اهداف خود باز دارد، وجود ندارد.

*** دولت آمریکا مجبور است برای تامین منابع مالی ماجراجویی‌های خود در خارج از کشور، ریاضت اقتصادی را به مردم خود تحمیل کند

این که یک ژنرال آمریکایی می‌تواند از تروریست‌ها حمایت کند و به اسم مبارزه با تروریسم، کشوری را بمباران کند، چیزی جز جنون نیست. برای آمریکا و کشورهای متحد غربی آن، و همچنین منافع آن‌ها، هیچ آینده‌ای وجود ندارد. دولت آمریکا با هر آنچه که مانع دستیابی آن به تسلط جهانی می‌شود، به هر طریق ممکن به مقابله برمی‌خیزد و با آن مانند دشمن خود رفتار می‌کند و برای نابودی این دشمن، به هر روشی متوسل می‌شود.

در حالی که دولت آمریکا با مسائل داخلی همچون مراقبت‌های درمانی، زیرساخت‌ها، آموزش، اشتغال، صلح و رفاه دست و پنجه نرم می‌کند، منابع این کشور را برای حمایت از تروریست‌هایی چون سازمان منافقین صرف می‌کند. در نتیجه مجبور است که برای تامین منابع مالی ماجراجویی‌های خود در خارج از کشور، ریاضت اقتصادی را به مردم خود تحمیل کند.

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRICouncil of Foreign Relations, 2014: Mujahadeen-e-Khalq (MEK). Backgrounders

Maryam Rajavi’s annual Rally in Villepinte. This year promoting ISIS, MEK, Saddamists – Everyone Loses

Le Figaro: Mojahedin Khalq (aka MKO, MEK, Rajavi cult) Fight alogside insurgents in Syria

همچنین:

تلاش رسانه‌های غربی برای تطهیر وجهه منافقین (فرقه رجوی)

Mojahedin Khalq USAمشرق نیوز به نقل از کالب ما پین، راشا تودی، بیست و یکم اکتبر ۲۰۱۴: …  اما آنچه که اخیرا در نحوه پوشش اخبار مرتبط با گروهک منافقین در رسانه‌های غربی قابل تامل است، نام بردن از این گروهک با عنوان «مخالفان جمهوری اسلامی» است. رسانه‌های غربی عامدانه از به کار بردن واژه «گروهک تروریس

مجاهدین خلق ، وکیل غرب علیه ایران؟

رجوی مجاهدین خلق اسرائیلمزدا پارسی، انجمن نجات، مرکز فارس، بیست و یکم اکتبر ۲۰۱۴: …  جاناتان مسترز عنوان می کند که حتی وزارت امور خارجه ی امریکا در بیانیه ای که در سپتامبر ۲۰۱۲ برای اعلام حذف مجاهدین خلق از فهرست تروریستی منتشر کرد از برخی ” تردیدها درباره ی مجاهدین خلق نام بر

باند رجوی یک فاز عقب تر از تحولات جهان و منطقه

مریم رجوی صدامیان داعش تروریسمایران دیدبان، بیستم اکتبر ۲۰۱۴: …  دوران ایران هراسی نه تنها به پایان رسیده است، بلکه ادامه تبلیغات ضدایرانی هرچه بیشتر ابعاد اقتدار کشورمان را به نمایش می‌گذارد. واقعیت این است که رقبا و دشمنان ایران در منطقه بازی ر�

اجلاس میان دوره یا وحشت از فروپاشی شورای دست ساز رجوی

ریزش در شورای ملی مقاومت رجویمجتبی رشیدی، پاریس، نوزدهم اکتبر ۲۰۱۴: …  اخیرا هم بعد ازعلنی شدن استعفای اقای باستان سیر موزیسین برجسته ایرانی و دو نفر دیگر که هنوز استعفایشان را علنی نکرده اند، ترس و وحشت سراپای رجوی را فرا گرفته و به سیاق تعهداتی ک�