جزئیات دومین کنگره بین المللی “ایران قربانی تروریسم” (+رجوی عامل مزدور و اسرائیل و امریکا مسئول قتل دانشمندان ایرانی)

جزئیات دومین کنگره بین المللی “ایران قربانی تروریسم” (+رجوی عامل مزدور و اسرائیل و امریکا مسئول قتل دانشمندان ایرانی)

ایسنا، تهران، هفدهم اوت 2015:…  دبیر دومین کنگره بین‌المللی 17 هزار شهید ترور ، اعلام کرد : کنگره بین المللی 17 هزار شهید ترور، در تاریخ نهم و دهم شهریورماه در تهران برگزار می‌شود . محمدجواد هاشمی‌نژاد ، در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا )، با بیان این که در این کنگره بین المللی 50 شخصیت علمی و متفکر در این حوزه از قاره های مختلف جهان حضور دارند …

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسمجلال الدین زرگر: تضاد‌های بی‌پایان منافقین؛ همسویی منافقین و وهابیت

Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Our Men in Iran? (Seymour M. Hersh, The New Yorker, April 2012)

محمدجواد هاشمی نژاد تشریح کرد: جزییات برگزاری دومین کنگره بین‌المللی 17 هزار شهید ترور در تهران

لینک به منبع

دبیر دومین کنگره بین‌المللی 17 هزار شهید ترور ، اعلام کرد : کنگره بین المللی 17 هزار شهید ترور، در تاریخ نهم و دهم شهریورماه در تهران برگزار می‌شود .

محمدجواد هاشمی‌نژاد ، در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا )، با بیان این که در این کنگره بین المللی 50 شخصیت علمی و متفکر در این حوزه از قاره های مختلف جهان حضور دارند ، به پشتوانه علمی این کنگره اشاره و تصریح کرد: در این راستا تاکنون چندین نشست با موضوع ترور با حضور اساتید حقوق بین الملل و علوم سیاسی از دانشگاه های مختلف در دانشگاه های کشور برگزار کردیم .

وی با بیان این که هدف اصلی برگزاری این همایش تبیین ابعاد این جنایت در سطح داخلی و بین المللی است ، ادامه داد : برای این کنگره به مانند کنگره قبلی که حدود دو سال پیش در سطح داخلی برگزار شد ، مقالات خوب و فراوانی در مورد تروریسم از سوی اندیشمندان و متفکران این حوزه ، ارسال شده است.

دبیرکل کانون هابیلیان با بیان این که مقالات ارسال شده برای این کنگره از داخل و خارج از کشور است ، تاکید کرد : مقالات برتر در این حوزه در کنگره ارائه خواهند شد و قطعا این کنگره می تواند زمینه مناسبی برای پرداختن به این موضوع و انجام اقدامات حقوقی در سطح بین المللی برای پیگیری های جنایت های انجام شده در این چارچوب باشد .

محمدجواد هاشمی نژاد همچنین از حضور و سخنرانی تعدادی از مسئولان عالی رتبه کشورمان در این همایش خبر داد .

به گزارش ایسنا ،دومین کنگره بین‌المللی ۱۷هزار شهید ترور با پیام «ایران قربانی تروریسم» برگزار می‌شود و تعدادی از سفرای خارجی و نمایندگی از سازمان ملل و برخی مجامع دیگر به منظور انتقال پیام این کنگره ، در کنگره حضور خواهند داشت.

پروفسور فرانسیس بویل: ترور دانشمندان هسته‌ای ایران، مصداق بارز تروریسم دولتی است

لینک به منبع

یک استاد برجسته حقوق بین الملل دانشگاه الینویز گفت: گروهک منافقین، عامل ترور بیش از 12 هزار نفر از شهروندان ایرانی، از سوی سازمان سیا و رژیم صهیونیستی حمایت می‌شود و خروج آن از فهرست تروریستی آمریکا، نتیجه فشار سازمان های صهیونیستی فعال در ایالات متحده بر دولت این کشور بوده است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) پروفسور فرانسیس بویل که دارای مدرک دکترای حقوق از دانشگاه هاروارد و منتقد جدی رژیم صهیونیستی و از مخالفین شناخته شده سیاست‌های جنگ‌طلبانه آمریکا به خصوص «جنگ با تروریسم» است، همچنین معتقد است: ترور دانشمندان هسته‌ای ایران، مصداق بارز تروریسم دولتی آمریکا و اسرائیل می‌باشد و عنوان می‌کند که با توجه به توافق صورت گرفته در خصوص پرونده هسته‌ای ایران، این فرصت به وجود آمده تا پیام «ایران، قربانی تروریسم» را به افکار عمومی جهان مخابره کرد.

آن‌چه در ادامه می‌آید، مصاحبه تلفنی خبرنگار ما با دکتر بویل درباره موضوعات روز حوزه تروریسم است که در آستانه برگزاری دومین کنگره بین المللی 17000 شهید ترور انجام شده است:

همان‌طور که می‌دانید ایالات‌متحده ادعا می­کند که در حال جنگ علیه تروریسم است، با این حال، گروه­های تروریستی آزادانه در این کشور فعالیت می‌کنند. علت وجود چنین تناقضی در سیاست های آمریکا چیست؟

موضع گیری آمریکا در قبال تروریسم، کاملاً ریاکارانه است. آمریکا همواره تعاریف موجود درباره تروریسم را به نحو دلخواه خود دستکاری نموده، تا دشمنان خود را تروریست بنامد و اقدامات تروریستی هم­پیمانانش را نادیده بگیرد. البته، خلأ تعریف جامع درباره تروریسم در قوانین بین المللی، دست آمریکا را در رفتار دوگانه درباره تروریسم، بیشتر باز می گذارد. بر کسی پوشیده نیست که امروزه اسرائیل یکی از بزرگ‌ترین دولت‌های تروریستی جهان است. با این حال، به علت حمایت های آمریکا، تاکنون هیچ اقدامی علیه اسرائیل در شورای امنیت سازمان ملل به تصویب نرسیده است. یک سال پیش اسرائیل دو هزار و دویست فلسطینی کاملاً بی‌دفاع را در غزه قتل‌عام کرد، در حالی که مثل همیشه حمایت همه جانبه آمریکا را در کنار خود می دید.

اجازه بدهید در مورد آنچه امروز در سوریه می­گذرد گفتگو کنیم، جایی که ایالات‌متحده در تلاش برای سرنگونی دولت سوریه، تمام گروه­های تروریستی را مسلح و تجهیز می­کند. این به‌وضوح نقض منشور سازمان ملل متحد و همچنین حکم دیوان بین‌المللی دادگستری در مورد قضیه بسیار مشهور نیکاراگوئه است که در آن دولت ریگان به حمایت گروه­های تروریستی علیه نیکاراگوئه پرداخت و نیکاراگوئه پرونده را به دادگاه جهانی ارجاع داد و دولت ریگان را محکوم کرد. من کتابی به نام «از بین بردن لیبی و نظم جهانی» نوشته­ام که در پایان آن با تجزیه ‌و تحلیل سیاست­های دولت اوباما در قبال سوریه، اشاره‌کرده‌ام که اگر به عقب برگردیم و حکم دادگاه را در پرونده نیکاراگوئه بخوانیم، آن حکم دقیقاً درباره سوریه هم صدق می کند و تنها کافی است نام نیکاراگوئه را برداریم و سوریه را به جای آن بگذاریم. این سیاست مسلماً غیرقانونی و قابل سرزنش است. در مورد گروه داعش، همه نشانه­ها من را به این نتیجه می رساند که ایالات‌متحده این افراد را مستقر کرده و آن‌ها در جایگاه بازوی سازمان­های اطلاعاتی آمریکا برای به انجام رساندن اهداف ایالات‌متحده در خاورمیانه، عمل می­کنند.

می‌توانید عوامل خارجی در شکل‌گیری گروه‌های تروریستی بین‌المللی مانند داعش را نام ببرید؟

ماجرا این بود که اوباما قصد داشت به بهانه استفاده دولت سوریه از سلاح­های شیمیایی، به این کشور حمله کند، اما در آخرین لحظه پارلمان بریتانیا از حمایت از او صرف نظر کرد؛ اوباما خواستار جلب حمایت غربی ها بود، اما خواسته اش محقق نشد. همچنین پوتین یک ناوگان دریایی مشتمل بر حدود ده کشتی را در خارج از سواحل سوریه مستقر نمود برای این که به اوباما پیام دهد حمله به سوریه را حمله به خود تلقی می کند؛ از سوی دیگر، گفته می شد چین هم یک فروند کشتی به منطقه اعزام کرده است. بنابراین، در آن مرحله اوباما تصمیم گرفت به جای دخالت نظامی مستقیم در سوریه، گروه داعش را تحت نظارت سازمان سیا در سوریه ایجاد کند. در حال حاضر می­توان گفت سوریه به مناطق مرکزی خود عقب نشینی کرده است. آن‌ها کنترل چیزی در حدود سه‌چهارم از کشور و یا بیشتر را از دست‌داده‌اند و بسیار محتمل است که دولت بشار اسد یک نسل‌کشی آشکار توسط داعش را علیه مسیحیان و یهودیان سوریه شاهد باشد.

نظر شما در مورد حضور گروه‌های تروریستی ایرانی، ازجمله گروه موسوم به سازمان مجاهدین خلق، در ایالات‌متحده و نقش آن‌ها در سیاست‌های ضد ایرانی چیست؟

قطعاً آن‌ها از سوی سازمان سیا و اسرائیل حمایت می‌شوند. هیچ تردیدی در این باره وجود ندارد. مشخص است که مواضع آن‌ها بسیار نزدیک به موساد است. همه به تازگی دیدند که صهیونیست‌ها در ایالات‌متحده چه قدر تلاش کردند سازمان مجاهدین خلق از فهرست تروریستی خارج شود. حذف سازمان مجاهدین خلق از لیست گروه‌های تروریستی واقعاً نشان داد که موضع گیری دولت آمریکا در قبال تروریسم تا چه اندازه ریاکارانه است.

همان‌طور که می‌دانید دومین کنگره بین‌المللی با موضوع تروریسم و قربانیان تروریسم در ایران در 31 آگوست برگزار خواهد شد که بر روی تروریست­ها و قربانیان تروریسم در ایران متمرکزشده است. پیشنهاد شما در مورد بهتر برگزار کردن این کنگره بین الملی به منظور ایجاد یک تصویر خوب از ایران، به‌عنوان قربانی بزرگ تروریسم چیست؟ چگونه می‌توانیم این کار را به بهترین شکل در این کنگره بین‌المللی انجام دهیم؟

متأسفم که نمی‌توانم در این کنگره حضور یابم. از من برای شرکت در کنگره دعوت کرده بودند، اما به خاطر برنامه فشرده تدریس، حضور در آن را نپذیرفتم. در خصوص برگزاری کنگره، یک نکته به ذهن من می رسد و آن این که با توجه به توافق صورت گرفته بین جمهوری اسلامی و ایالات‌متحده، این فرصت برای ایران به وجود آمده تا در این کنگره از ایالات‌متحده و اسرائیل در مقام بانیان تروریسم علیه خود، به افکار عمومی جهان شکایت کند. همه می دانند سریال ترورهای دانشمندان هسته­ای ایران توسط ایالات‌متحده و اسرائیل اجرا شده است. خوب، این مصداق بارز تروریسم دولتی است و باید متوقف شود. اگر ایالات‌متحده خواهان یک رابطه سازنده با جمهوری اسلامی است، هدفی که فکر می‌کنم دولت اوباما در پی آن است، راهی جز این وجود ندارد. بنابراین، در مجموع، فضای بین المللی را برای برپایی کنگره مطلوب می دانم.

انتهای پیام

جان بولتون مجاهدین خلق تروریسممهندس میثمی: مسعود رجوی کجاست؟ مسعود رجوی امروز هم آنجاست که پرسش‌ها را پاسخ نگوید

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=15102

هاشمی نژاد: حامیان مالی، امنیتی و سیاسی “قاتلین مردم کشور” تازه مدعی “حقوق بشر” و طلبکارمان هم شده اند؟!

کانون هابیلیان به نقل از صبح توس، سی ام دسامبر ۲۰۱۴:… اگرالقاعده اقدام به عملیات تروریستی می‌کند و مسئولیت آن را نیز برعهده می‌گیرد، دفتر خاصی در مکانی خاص ندارد که در صدد باشد به صورت رسمی اینکار را انجام داده و امکانات دریافت نماید در حالی که در ایران در مقاطعی چنین موردی مشاهده می‌شود و گروه‌های تروریستی به صورت رسمی تروری را بر عهده گرفته، رئیس جمهور و یا نخست وزیری …

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقمسعود رجوی جیش‌العدل را برادر خود خواند

مریم رجوی داعش تروریسم گروهک منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) رسما از داعش حمایت کرد

لینک به منبع

به هر میزان که در اثبات حقانیت خودمان در موضوع تروریسم کوتاهی کنیم دشمن پیشروی خواهد کرد

دبیرکل بنیاد هابیلیان در گفتگو با صبح توس

دوشنبه، ۰۸ دی ۱۳۹۳ / ۰۷ ربیع‌الاول ۱۴۳۶ / ۲۹ دسامبر ۲۰۱۴

دبیرکل بنیاد هابیلیان گفت: به هر میزان که در عرصه ترور و تروریسم و حقوق بشر کوتاهی کنیم دشمنان پیشروی خواهند کرد؛ کما اینکه اکنون در غرب این اقدام اجرایی شده و در صدد هستند تا جای مظلوم و ظالم را با یکدیگر تعویض نمایند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)سید محمدجواد هاشمی‌نژاد در گفتگو با خبرنگار سیاسی صبح توس در خصوص وضعیت فعلی ایران در مواجهه با تروریسم و حقوق بشر اظهار کرد: متاسفانه به دلیل اینکه ابزارهای بین المللی و رسانه ای در اختیار نظام استکباری قرار دارد مشاهده می کنیم که بر خلاف ظلمی که بر علیه ایران صورت می گیرد بعضا به عنوان ناقض حقوق بشر نیز مطرح می شویم در حالی که این مسئله ظلم مضاعفی است که به ایران تحمیل می‌شود چرا که تاکنون جنایات بی‌نظیری در این کشور واقع شده است.

وی با اشاره به اینکه بی‌نظیری جنایات در ایران به دلیل آمار بالای شهدای آن نیست بلکه به دلیل کیفیت و نوع هدفگیری‌هایی است که در ایران واقع شده افزود: در هیچ کجای جهان و در هیچ کشوری همانند ایران شاهد به شهادت رساندن آمار بالای مسئولین در کنار مردم عادی نیستیم لذا این همه ترور مشخص و عریان در جهان بی‌نظیر است.

مسئول بنیاد هابیلیان تصریح کرد: اکنون اگرالقاعده اقدام به عملیات تروریستی می‌کند و مسئولیت آن را نیز برعهده می‌گیرد، دفتر خاصی در مکانی خاص ندارد که در صدد باشد به صورت رسمی اینکار را انجام داده و امکانات دریافت نماید در حالی که در ایران در مقاطعی چنین موردی مشاهده می‌شود و گروه‌های تروریستی به صورت رسمی تروری را بر عهده گرفته، رئیس جمهور و یا نخست وزیری این کشور را کشته و سپس در کشوری دیگر اقامت می‌کنند و با نشان مخصوص دارای سازمان نیز بوده و امکانات مختلف دریافت نموده و حمایت‌های امنیتی نیز از آنان می‌شود ؛ لذا این جنایات در ایران نسبت به دیگر کشورهای جهان بی‌نظیر است و با این حال محکوم نمودن ایران از سوی جامعه ایرانی به نقض حقوق بشر نشان دهنده عدم آگاهی در سطح بین‌المللی از ایران و فجایعی که دشمنان آن در این کشور به بار آورده‌اند، می‌باشد.

هاشمی نژاد با بیان اینکه افزایش آگاهی در سطح بین‌المللی از آنچه مطرح شد نیازمند اقدامی اساسی است تا بسیاری از موضوعات در این عرصه توسط خود گروه‌های مردمی و افرادی که بازماندگان حوادث تروریستی در ایران هستند تبیین شود؛ گفت: بر اساس تجربه ۷ تا ۸ ساله بنیاد هابیلیان در این زمینه؛ اقداماتی اساسی می‌تواند تأثیرات مطلوبی را در پی داشته باشد چرا که این بنیاد تاکنون با حضور و فعالیت نسبی خود در این راستا در محافل مختلف بازتاب خوبی را داشته و نتایج مطلوبی را نیز تا آنجا که بعضا در سطح رسانه‌های کشورهای دیگر مطرح شده شاهد بوده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: بنیاد هابیلیان در حوزه عراق و جنایات گروهک‌های تروریستی، به دلیل اینکه سرمنشاء بیشتر این گروهک‌ها به ویژه در حکومت صدام از این کشور و نیز برخی کشورهای عربی منطقه بوده است فعالیت‌های گسترده‌ای را داشته و خوشبختانه بازخورد این فعالیت‌ها در زمینه مباحث خانواده‌های شهدای ترور، بنیاد هابیلیان و… در رسانه‌های دیگر کشورها منتشر می‌شود.

فرزند شهید هاشمی نژاد ضمن بیان اینکه حوزه ترور و تروریسم در عرصه حقوق بشر دامنه‌های وسیعی دارد که به هر میزان در آن ورود یابیم با باب جدیدتری مواجه می‌شویم گفت: با توجه به اینکه در آنها مسائلی اعم از سیاسی، حقوقی، حقوق بشری و… مطرح است ؛ لذا نیازمند فعالیت‌های بیشتری است. همچنین در خصوص موارد یاد شده مشاهده می‌شود که در هر موضوع سیاسی که ایران با جهان دارد بلافاصله کشورهای مقابل ایران پس از اینکه به بن‌بست رسیده و یا درمی‌یابند که ممکن است خود محکوم شوند و یا چهره آنها عیان شود بلافاصله مباحث حقوق بشری را با همان تعریفی که خود مد نظر دارند، مطرح می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران نیز در مباحث ترور و تروریسم دست پری دارد که می‌تواند در این راستا اقدام نماید لذا در راستای این اقدامات نیازمند پایگاه‌های تخصصی است و در بنیاد هابیلیان تلاش شده تا این اقدام عملیاتی شود و گروه‌ها، نهادهای مختلف، محققان مراکز مختلف تحقیقاتی، مراجع رسمی سیاسی کشور و رسانه‌های داخلی به بنیاد هابیلیان به عنوان مرجعی در راستای رفع نیازهای اطلاعاتی، موضوعات تخصصی، ابزارها و کتب مختلف و تولیدات متنوع مراجعه نمایند.

این مقام مسئول در ادامه به جمع‌آوری لیست شهدای ترور توسط این بنیاد اشاره کرد و گفت: تاکنون در مورد شهدای جنگ این اقدام صورت گرفته و برای شهدای ترور نیز در حال تکمیل این لیست هستیم که اقدامی بی سابقه است و آمار ما شامل به روزرسانی ترورهای انجام شده ، ترور روزانه، نحوه اجرای آنها، اطلاعات شهدای ترور، تقسیم‌بندی این شهدا در مناطق مختلف و … می باشد.

وی همچنین از برگزاری نخستین کنگره ملی ۱۷ هزار شهدای ترور کشور مقارن با روز مبارزه با تروریسم در ۸ شهریور سال گذشته توسط بنیاد هابیلیان خبر داد و گفت: با توجه به اینکه کنگره یاد شده بازتاب خوبی داشت در صدد هستیم تا سال آینده نیز کنگره بین‌المللی شهدای ترور را با حضور اندیشمندانی که در این عرصه حرفی برای گفتن دارند برگزار کنیم .

مسئول بنیاد هابیلیان تصریح کرد: به هر میزان که در عرصه ترور و تروریسم و حقوق بشر کوتاهی کنیم دشمنان این کار را انجام خواهند داد کما اینکه اکنون در غرب این اقدام اجرایی شده است و در صدد هستند تا جای مظلوم و ظالم را با یکدیگر تعویض نمایند به ویژه که سیستم‌های امنیتی غربی و رسانه‌های آنها چنین انگیزه‌ای را همواره در سر می‌پرورانند.

وی ادامه داد: کشور ایران در مقابله با تروریست‌هایی که در دهه ۶۰ در کشور ایران جنایات فراوانی انجام دادند و بخش عمده‌ای از ۱۷ هزار شهدای ترور ایران توسط همین گروهک‌های تروریستی در همین دهه به شهادت رسیدند با طرح و برنامه‌ای دقیق توانست تمامی شبکه‌های آنان را شناسایی نموده و این افراد را به مجازات برساند و ریشه تروریسم را در کشور بخشکاند و در حال حاضر دنیای غرب در صدد است تا همان افراد را به عنوان کسانی که در جمهوری اسلامی ایران بدون دلیل مجازات شده‌اند جلوه دهد و انگیزه‌ شوم جا زدن ظالم به جای مظلوم را بر علیه ایران اجرایی نماید لذا ایران باید چهره خبیثانه تروریست‌ها را به دنیا شناسانده و با آگاهی بخشی سوی دیگر صحنه را نیز به جهان نشان دهد تا جهانیان دریابند که تروریست‌های دهه ۶۰ در ابتدا چه جنایاتی انجام دادند و باعث بر هم زدن آرامش در ایران شدند.

هاشمی نژاد تأکید کرد: ما باید در راستای موارد مذکور در حوزه داخلی و خارجی با بهره‌مندی از شبکه وسیعی از اندیشمندان، مراکز علمی، دانشجویان و… نگاه جهان را نسبت به مسئله حقوق بشر در ایران تغییر دهیم و بنیاد هابیلیان تاکنون در صدد تحقق این امر تلاش خود را نموده است.

وی همچنین گفت: بنیاد هابیلیان تاکنون با توجه به امکاناتی که در اختیار دارد توانسته است در راستای اهداف مذکور برخی فعالیت‌هایی که جنبه سیاسی، تخصصی و آگاهی بخشی دارد را در قالب موضوعات تبلیغاتی؛ تبیینی، جمع‌آوری و… انجام دهد اما در خصوص مباحث حقوقی به دلیل داشتن مسیر مشخصی که این موضوعات دارد این بنیاد به تنهایی قادر به انجام آن نیست لذا باید قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی عزم جدی خود را به کار گیرند تا بتوانیم در سایه حرکتی جمعی در کشور در مسیر اقدامات حقوقی در این عرصه نیز گام برداریم.

سید محمد جواد هاشمی نژاد یادآور شد: تاکنون دولت جمهوری اسلامی ایران تلاش‌های وافری را از طرق مختلف در راستای معرفی تروریست‌ها و فجایعی که آنان در ایران به بار آورده‌اند انجام داده است اما این اقدامات باید به شکلی دقیق‌تر و با حضور خانواده‌های شهدای ترور و گروه‌های مردم نهاد صورت می‌گرفت چرا که امروزه در جهان مباحث نهادهای مردمی و دیپلماسی مردمی دارای اهمیت ویژه‌ای است و مبحث برون‌سپاری در حوزه‌های مختلف همواره مد نظر دولت‌های بسیاری قرار دارد که نتایج مطلوبی را نیز برای آنان به همراه داشته است لذا دولت ایران نیز باید در این مسیر و در مباحث حقوق بشر از فضایی که موجود است بهترین بهره را ببرد.

مجاهدین در گذر تاریخ، مروری بر سی سال استراتژی نبرد مسلحانه – قسمت یازدهم (پایان)

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)


 
(Rajavi from Saddam to AIPAC)

همچنین:

مشروح دیدار خانواده شهدای ترور با نمایندگان پارلمان انگلیس در تهران

کانون هابیلیان، تهران، نهم ژانویه ۲۰۱۴: …  جک استراو همچنین با ذکر اینکه می خواهد از رنج خانواده قربانیان ترور صحبت کند، خاطرنشان کرد که در سالیان گذشته با بسیاری از قربانیان ترور در جهان دیدار کرده است. بن والاس یکی دیگر از نمایندگان هیئت پارلمانی انگلیس نیز تصریح کرد: تروریستها نمی توانند با اقدامات غیرقانونی و ترور به

هاشمی نژاد: ترس از پیشینیه جنایات‌آمیز “رجوی” موجب اختفای این فرد شده است

باشگاه خبرنگاران، تهران، بیستم مارس ۲۰۱۴: …  هاشمی‌نژاد: پس از سرنگونی رژیم صدام در ۱۰ سال گذشته تاکنون ارتباط علنی سرکرده این گروهک تروریستی با عناصر این گروه تنها از طریق ویدئو‌کنفرانس و پیام بوده است. فارغ از انتشار اخبار و شایعاتی مبنی بر مردن رجوی، به نظر می‌رسد ترس از پیشینیه جنایات‌آمیز خود و همراهی با دیکتاتور

هاشمی نژاد: واشنگتن منتظر دردسرهای جدید منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) باشد

کانون هابیلیان، هفتم ژانویه ۲۰۱۴: … هاشمی‌نژاد با اشاره به اینکه “پنتاگون” گروهک تروریستی منافقین را برای اهداف خاصش زیر چتر حمایتی خود قرار داد، اظهار داشت: وزیر جنگ اسبق آمریکا با نگاه ضد ایرانی‌اش مسئله منافقین را سخت‌تر کرد، تصور آنان این بود که این گروهک تروریستی می‌تواند ابزار خوبی برای رسیدن اهداف شوم آنها در

هاشمی نژاد: انگلیس از آلوده شدن کشورش با حضور گروهک تروریستی منافقین نگران است

هابیلیان، سی و یکم اکتبر ۲۰۱۳: … دبیرکل بنیاد هابیلیان در پایان با بیان اینکه انگلیس از ورود افراد جنایتکار در گروهک تروریستی منافقین به کشورشان که دستشان به خون ملت‌ها آغشته شده باشد، جلوگیری می‌کند، خاطرنشان کرد: این در حالی است که دولت انگلیس سرکردگان این گروهک تروریستی را در کشور خود پذیرا است، همانگونه که فرمانده