جست و خیز مرحوم رجوی در حاشیه ترور قاسم سلیمانی

جست و خیز مرحوم رجوی در حاشیه ترور قاسم سلیمانی

جست و خیز مرحوم رجوی در حاشیه ترور قاسم سلیمانیگفتگوی جواد فیروزمند با محمد حسین سبحانی، آریا ایران، نهم ژانویه 2020:… تنها یک گروه ظاهرا ایرانی که بیش از چهل سال دست به عمل تروریستی زده، ده ها هزار تن از هموطنان خود را ترور نموده و تا چند سال پیش در لیست سیاه اکثر کشورهای جهان بوده، به جشن و سرور در زندان اشرف ۳ واقع در آلبانی اقدام نمود. مسعود رجوی را که از چند سال پیش مرحوم اعلام شده از قبر بیرون کشیده، پیام صوتی منتشر کرده، درخواست سلاح از آمریکا داده و به جست و خیز میمون و ارسال موهوم سرنگونی وادار کرد! در این برنامه با آقای محمد حسین سبحانی عضو سابق شورای مرکزی مجاهدین خلق به گفتگو نشسته ایم تا علاوه بر تجزیه و تحلیل وقایع چند روز گذشته، جست و خیز دیوانه وار و افسارگسیخته رهبری سازمان نسبت به این عمل تروریستی را مورد نقد و بررسی قرار دهیم. جست و خیز مرحوم رجوی در حاشیه ترور قاسم سلیمانی 

جست و خیز مرحوم رجوی در حاشیه ترور قاسم سلیمانیجناب رجوی ، ضیافتی در کار نیست ، خر داغ می کنند !

جست و خیز مرحوم رجوی در حاشیه ترور قاسم سلیمانی

بررسی مواضع مرحوم رجوی پس از ترور ژنرال قاسم سلیمانی

جست و خیز مرحوم رجوی در حاشیه ترور قاسم سلیمانیجنگ در هر شکل و لباسی علیه مردم ایران مردود و محکوم است، با آغاز جنگ احتمالی بین دولت های آمریکا و ایران، منطقه ای بزرگ از خاورمیانه به آتش کشیده می شود که تنها سودبرنده آن تروریزم بین المللی خواهد بود. با پیام صلح جلو گسترش تروریسم را بگیریم!

از روز جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۸ برابر با سوم ژانویه ۲۰۲۰ ، که ارتش آمریکا بنا به دستور دونالد ترامپ، قاسم سلیمانی و همراهان او را در سفری رسمی به عراق، در فرودگاه بغداد ترور کردند. سایه شوم جنگ بیش از هر زمانی به مرزهای ایران نزدیک تر شد.

طی این روزها اکثریت قریب به اتفاق ایرانیان و رسانه های بین المللی نسبت به این عمل تروریستی به تجزیه و تحلیل پرداختند و طرفین را به آرامش و دوری از جنگ تشویق نمودند و همزمان از آمریکا تا دیگر کشورهای اروپایی گروه های ضد جنگ به تظاهرات علیه جنگ پرداختند.

اما در این میان تنها یک گروه ظاهرا ایرانی که بیش از چهل سال دست به عمل تروریستی زده، ده ها هزار تن از هموطنان خود را ترور نموده و تا چند سال پیش در لیست سیاه اکثر کشورهای جهان بوده، به جشن و سرور در زندان اشرف ۳ واقع در آلبانی اقدام نمود.

مسعود رجوی را که از چند سال پیش مرحوم اعلام شده از قبر بیرون کشیده، پیام صوتی منتشر کرده، درخواست سلاح از آمریکا داده و به جست و خیز میمون و ارسال موهوم سرنگونی وادار کرد!

در این برنامه با آقای محمد حسین سبحانی عضو سابق شورای مرکزی مجاهدین خلق به گفتگو نشسته ایم تا علاوه بر تجزیه و تحلیل وقایع چند روز گذشته، جست و خیز دیوانه وار و افسارگسیخته رهبری سازمان نسبت به این عمل تروریستی را مورد نقد و بررسی قرار دهیم.

گفتگوی جواد فیروزمند با محمد حسین سبحانی
عضو سابق شورای مرکزی سازمان مجاهدین خلق
با تشکر از آقای سبحانی و کانون ایران قلم
آریا ایران – چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸ – ۸ ژانویه ۲۰۲۰

جست و خیز مرحوم رجوی در حاشیه ترور قاسم سلیمانی

لینک به منبع

***

Tectonic Shift In World Order After UnfAfter Soleimani’s Assassination, There Will Be No Regime Change in Tehranorced Error By Trump 2Tectonic Shift In World Order After Unforced Error By Trump
After Soleimani’s Assassination, There Will Be No Regime Change in Tehran

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/بررسی-تحولات-مجاهدین-خلق-در-سال-۲۰۱۹-م/

بررسی تحولات مجاهدین خلق  در سال ۲۰۱۹ میلادی

بررسی تحولات مجاهدین خلق  در سال ۲۰۱۹ میلادیمحمد حسین سبحانی و جواد فیروزمند، آریا ایران، پاریس، سی ام دسامبر 2019:…چرا مردم با تمام مشکلاتی که دارند، دست رد به سینه مجاهدین زده و مشی خشونت طلبانه آنان را رد نموده و از تروریزم و جنگ مسلحانه ای که مجاهدین مبلغ آن می باشند، اعلام انزجار و تنفر می کنند؟ آیا رویکردهای مسالمت آمیز مردمی در اعتراضات و تجربه ۴۰ ساله جامعه، نشان دهنده شکست استراتژی مجاهدین در ایران نیست؟ آیا رهبران مجاهدین از مواضع و رویکردهای مردمی مطلع نیستند؟ آیا رهبران مجاهدین نمی دانند که راه و روش ۴۰ ساله آنان پاسخگوی تحولات عدالتخواهانه مردمی نیست؟ پس چرا همچنان مبلغ جنگ مسلحانه و استراتژی ترور بوده و بر خشونت پافشاری می نمایند؟ چرا مجاهدین خلق در ۴۰ سال گذشته نتوانستند حکومت ایران را سرنگون نمایند؟ بررسی تحولات مجاهدین خلق 

بررسی تحولات مجاهدین خلق خبر اخراج مریم رجوی از فرانسه صحت دارد

بررسی تحولات مجاهدین خلق  در سال ۲۰۱۹ میلادی

ضمن تبریک میلاد مسیح، فرا رسیدن سال ۲۰۲۰ میلادی را پیشاپیش به هموطنان عزیز تبریک می گوییم.

بررسی تحولات مجاهدین خلق  در سال ۲۰۱۹ میلادی

این برنامه به بررسی تحولات و رویدادهای مهم سال ۲۰۱۹ مجاهدین خلق اختصاص دارد:

۱. اخراج جان بولتون از کاخ سفید و تاثیرآن بر محدود شدن هر چه بیشتر فعالیت های خشونت طلبانه مجاهدین. این موضوع همچنین تاثیرات بسیار زیادی بر نگرش دولت آمریکا داشته و از طرفی موجب افسردگی و دلسردی رهبران و اعضای سازمان گردید. بگونه ای که موجب بایگانی شدن یکی از بزرگترین توهمات سازمان شد. رجوی در توهم جشن با جان بولتون در تهران حسرت بدل ماند.

۲. اخراج تلویحی مریم رجوی از فرانسه و محدود شدن فعالیت های مجاهدین در پاریس. این مسئله نشاندهنده تغییر رفتار و رویکرد دولت فرانسه نسبت به سازمان مجاهدین خلق بود. موضوعی که موجب تمرکز تشکیلات مجاهدین در زندان اشرف ۳ – آلبانی گردیده و مجاهدین را به لاک دفاعی و انقباض فرو برد.

مریم رجوی از فرانسه اخراج شده است

۳. بررسی تاثیر گذاری مجاهدین بر وقایع و رویدادهای مردمی در ایران. چرا مردم ایران برای رسیدن به مطالباتشان دست نیاز به سوی مجاهدین دراز نمی کنند؟

چرا مردم با تمام مشکلاتی که دارند، دست رد به سینه مجاهدین زده و مشی خشونت طلبانه آنان را رد نموده و از تروریزم و جنگ مسلحانه ای که مجاهدین مبلغ آن می باشند، اعلام انزجار و تنفر می کنند؟
آیا رویکردهای مسالمت آمیز مردمی در اعتراضات و تجربه ۴۰ ساله جامعه، نشان دهنده شکست استراتژی مجاهدین در ایران نیست؟

آیا رهبران مجاهدین از مواضع و رویکردهای مردمی مطلع نیستند؟ آیا رهبران مجاهدین نمی دانند که راه و روش ۴۰ ساله آنان پاسخگوی تحولات عدالتخواهانه مردمی نیست؟ پس چرا همچنان مبلغ جنگ مسلحانه و استراتژی ترور بوده و بر خشونت پافشاری می نمایند؟

چرا مجاهدین خلق در ۴۰ سال گذشته نتوانستند حکومت ایران را سرنگون نمایند؟

آیا این موضوع بر اعضای درون تشکیلات مجاهدین روشن نیست؟ پس چرا اعضای سازمان با اینکه می دانند سال ها است استراتژی مجاهدین با شکست مواجه شده، رهبری سازمان را مورد سئوال و انتقاد قرار نمی دهند؟

۴. آیا مسعود رجوی زنده است؟ کاریزمای رهبری چه تاثیری بر ماندگاری تشکیلات فرقه مجاهدین دارد؟ آیا امکان فروپاشی تشکیلات مجاهدین وجود دارد؟

۵. رویکرد تروریستی مجاهدین نسبت به اعضای جداشده چگونه عمل می کند؟

در این برنامه با آقای محمد حسین سبحانی عضو سابق شورای مرکزی مجاهدین خلق هستیم تا به تجزیه و تحلیل موارد ذکر شده بپردازیم.

گفتگوی جواد فیروزمند با محمد حسین سبحانی
عضو سابق شورای مرکزی سازمان مجاهدین خلق ایران
با تشکر از آقای سبحانی و کانون ایران قلم
آریا ایران – چهارشنبه ۴ دی ۱۳۹۸ – ۲۵ دسامبر ۲۰۱۹

پایان

بررسی تحولات مجاهدین خلق  در سال ۲۰۱۹ میلادی

لینک به منبع

***

خبر اخراج مریم رجوی از فرانسه صحت داردمحدودیت مجاهدین در فرانسه بی پایه و اساس نیست – لوبلاگ 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/وحشت-مجاهدین-از-رسانه-ها/

وحشت مجاهدین از رسانه ها

وحشت مجاهدین از رسانه هامحمد حسین سبحانی و جواد فیروزمند، آریا ایران، فرانسه و ایران قلم، آلمان ، هفدهم نوامبر 2019:… جداشدگان از مجاهدین در آلبانی می گویند زندگی مشترک بین زن و مرد، ازدواج، تشکیل خانواده، سکس و ارتباط با خانواده، همانند سال های گذشته همچنان ممنوع بوده و حتی فکر کردن به این موضوعات نیز جرم تلقی می گردد. مجاهدین خلق گروهی هستند که اعضایش نباید به سکس فکر کنند! غلام میرزایی کسی که نزدیک به ۴۰ سال از عمرش را در سازمان مجاهدین خلق گذرانده می گوید؛ ۳۷ سال با زن و پسرم حرف نزدم. آن‌ها فکر می‌کردند مرده‌ام. ولی گفتم نه من زنده‌ام و در آلبانی هستم… اشک‌شان جاری شد. در سازمان مجاهدین ارتباط با خانواده جرم تلقی می شود. حسن حیرانی، یکی دیگر از اعضای جدا شده سازمان می‌گوید: وقتی که عراق بودیم، اگر می‌خواستید به خانواده تلفن بزنید، اجازه نمی داد. در کنار چنین درخواستی سازمان مجاهدین خلق شما را ضعیف می‌نامید. ما هیچ رابطه‌ای با بستگانمان نداشتیم. ولی وقتی به تیرانا آمدیم توانستیم دور از چشم سازمان مجاهدین از اینترنت استفاده شخصی کنیم و با خانواده مان ارتباط برقرار نماییم. وحشت مجاهدین از رسانه ها 

مجاهدین خلق ؛ گروهی که اعضایش نباید به سکس فکر کنندمجاهدین خلق ؛ گروهی که اعضایش نباید به سکس فکر کنند

وحشت مجاهدین از رسانه ها

وحشت مجاهدین از روشنگری اعضای جداشده در رسانه های بین المللی

بررسی واکنش های افسارگسیخته مجاهدین در برخورد با منتقدین و جداشدگان.

تلویزیون بی بی سی اخیرا گزارشی از وضعیت اعضای جداشده و ناراضی سازمان مجاهدین خلق در آلبانی تهیه و پخش کرده‌است.

در این گزارش که لیندا پرسلی و آلبانا کاساپی دو خبرنگار بی بی سی در آلبانی آن را تهیه کرده اند، گفته شده که صدها نفر از اعضای مجاهدین این گروه را ترک کرده اند.

برخی از کسانی که سازمان مجاهدین را ترک کرده اند، در گفتگو با تلویزیون بی بی سی می گویند ساختار فرقه ای و قوانین سخت آن درباره تجرد و کنترل روابط اعضای خانواده یکی از دلایلی بوده که باعث بریدن آنها از این سازمان شده است.

وحشت مجاهدین از رسانه ها

اعضای جداشده در گفتگو با بی بی سی می گویند با استناد به سخنان رهبران مجاهدین در لیبرتی-عراق و قبل از انتقال به تیرانا، وعده گشایش و دست برداشتن از روش های کنترل ذهن و رفتار خشن نسبت به اعضای سازمان داده بودند.

اما پس از انتقال به آلبانی شرایط ساختار سازمان مجاهدین نسبت به اعضای سازمان نه تنها تغییر نکرده بلکه خشن تر از گذشته نیز شده است.

جداشدگان از مجاهدین در آلبانی می گویند زندگی مشترک بین زن و مرد، ازدواج، تشکیل خانواده، سکس و ارتباط با خانواده، همانند سال های گذشته همچنان ممنوع بوده و حتی فکر کردن به این موضوعات نیز جرم تلقی می گردد. مجاهدین خلق گروهی هستند که اعضایش نباید به سکس فکر کنند!

غلام میرزایی کسی که نزدیک به ۴۰ سال از عمرش را در سازمان مجاهدین خلق گذرانده می گوید؛ ۳۷ سال با زن و پسرم حرف نزدم. آن‌ها فکر می‌کردند مرده‌ام. ولی گفتم نه من زنده‌ام و در آلبانی هستم… اشک‌شان جاری شد. در سازمان مجاهدین ارتباط با خانواده جرم تلقی می شود.

حسن حیرانی، یکی دیگر از اعضای جدا شده سازمان می‌گوید: وقتی که عراق بودیم، اگر می‌خواستید به خانواده تلفن بزنید، اجازه نمی داد. در کنار چنین درخواستی سازمان مجاهدین خلق شما را ضعیف می‌نامید. ما هیچ رابطه‌ای با بستگانمان نداشتیم. ولی وقتی به تیرانا آمدیم توانستیم دور از چشم سازمان مجاهدین از اینترنت استفاده شخصی کنیم و با خانواده مان ارتباط برقرار نماییم.

در این برنامه با آقای محمد حسین سبحانی عضو سابق شورای مرکزی مجاهدین خلق به گفتگو نشسته ایم تا علاوه بر روشن نمودن تاریکخانه فرقه رجوی، واکنش دیوانه وار و افسارگسیخته رهبری سازمان نسبت به جداشدگان و گزارش بی بی سی را موردنقد بررسی قرار دهیم…

گفتگوی جواد فیروزمند با محمد حسین سبحانی عضو سابق شورای مرکزی سازمان مجاهدین خلق ایران

با تشکر از آقای سبحانی و کانون ایران قلم

آریا ایران – شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ – ۱۶ نوامبر ۲۰۱۹

وحشت مجاهدین از رسانه ها

بررسی تحولات مجاهدین خلق

لینک به منبع

***

مجاهدین خلق چه می‌کنند ؟ - از عراق تا آلبانیمجاهدین خلق: پایان سی سال حضور در عراق

همچنین: