جشن ارتش و سپاه بدر در کمپ عراق جدید (سابقا اشرف) در پی پاکسازی استان دیالی از تروریستها

جشن ارتش و سپاه بدر در کمپ عراق جدید (سابقا اشرف) در پی پاکسازی استان دیالی از تروریستها

کمپ اشرف فوریه 2015مجاهدین دات کام، تهران، چهارم فوریه 2015:… نیروهای امنیتی عراق و نیروهای سازمان بدر عراق که در حال جنگ با داعش هستند و از گروه‌های حاضر در نیروهای بسیج مردمی به شمار می آیند، صبح امروز (سه شنبه)، آزادی کامل استان «دیالی» را با حضور «محمد الغبان» وزیر کشور و «هادی العامری» رئیس این سازمان در اردوگاه «اشرف» پایگاه سابق منافقین در عراق جشن گرفتند. این اردوگاه در سال …

رجوی و گروگانهافراخوان بنیاد خانواده سحر به جداشدگان. مسئله داری و مسئله سازی رو به افزایش است. مظلوم نمائی فرقه رجوی در اردوگاه لیبرتی

داعش رجوی تروریست 2ذوق زدگی منافقین (مجاهدین خلق) از تصرف موصل توسط داعش (مزدوران رجوی به القاعده پیوستند)

لینک به منبع

جشن ارتش و  سپاه بدر در کمپ عراق جدید (سابقا اشرف) در پی پاکسازی استان دیالی از تروریستها

کمپ اشرف فوریه 2015

بی غیرتی مسعود کامل شد

ناموس رجوی شاهد پایکوبی ارتش عراق+ تصویر

روزگاری سرکرده منافقین پادگان اشرف را ناموس خود و منافقین خوانده بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجاهدین”؛ نیروهای امنیتی عراق و نیروهای سازمان بدر عراق که در حال جنگ با داعش هستند و از گروه‌های حاضر در نیروهای بسیج مردمی به شمار می آیند، صبح امروز (سه شنبه)، آزادی کامل استان «دیالی» را با حضور «محمد الغبان» وزیر کشور و «هادی العامری» رئیس این سازمان در اردوگاه «اشرف» پایگاه سابق منافقین در عراق جشن گرفتند. این اردوگاه در سال 1365 شمسی و پس از انتقال مرکز اصلی سازمان تروریستی منافقین به عراق و با حمایت مستقیم صدام (دیکتاتور سابق) و حزب بعث تاسیس شده بود. وزیر کشور عراق با حضور در این اردوگاه و شرکت در جشن پیروزی بر داعش در استان دیالی خواستار نشان دادن بیشترین میزان همکاری میان شهروندان و کمک آنها در ارائه خدمات اساسی و همکاری با نهادهای ویژه دولتی شد. «هادی العامری» رئیس سازمان بدر و از نمایندگان پارلمانی عراق نیز با تقدیر از نقش نیروهای امنیتی و پلیس در مقابله با تروریست‌ها گفت: نیروهای بسیج مردمی بیش از 70 شهید در نبردهای اخیر با داعش برای پاکسازی استان دیالی تقدیم کرده است.

اردوگاه اشرف در حقیقت بخشی از زمین های کشاورزی مردم استان دیالی بود که توسط نیروهای صدام به زور غصب شده و به پاس همکاری مسعود رجوی در جنگ ایران علیه عراق و هم چنین سرکوب شیعیان مخالف صدام به تشکیلات تروریستی منافقین اهدا شد که در 20 شهریور 1392 کاملا تخلیه شد.تشکیلات نفاق رجوی در همه سالهای حضور خود در کشور عراق به عنوان بازوی نظامی و امنیتی حزب بعث در سرکوب مخالفان عمل می کرد به نحوی که به گواه اسناد و مدارک تاریخی نقش پررنگی در سرکوب انتفاضه شعبانیه شیعیان عراق و هم چنین کردکشی گسترده در شمال عراق ایفا کرد.

رجوی که همیشه ادعا داشت پادگان اشرف ناموس خود و سایر منافقین است، بار دیگر بی غیرتی خود را به اثبات رساند و در قبال بی ناموسی اش، همچون موشی به دورن سوراخ گزیده است و چهره خود را نشان نمی‌دهد.

تصاویر حضور نیروهای بسیج مردمی و ارتش عراق در پادگان اشرف

کمپ اشرف فوریه 2015

کمپ اشرف فوریه 2015

کمپ اشرف فوریه 2015

کمپ اشرف فوریه 2015

***

از منتفی شدن بهانه پایان اعتصاب غذای مجاهدین خلق و حکم قاضی اسپانیایی تا گم شدن جورابهای رجوی و زنش در لیبرتی

گزارش کمپ لیبرتی 6مجاهد خلق. متقاضیان سلاح از امریکا. حقوق بازنشستگی این افراد را چه کسی پرداخت خواهد کرد؟ (بخشی از گزارش چهارم ایران اینترلینک)

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=15041

گروهک منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) رسما از داعش حمایت کرد

مریم رجوی داعش تروریسم ایرنا، بیست و هشتم دسامبر ۲۰۱۴:…  اخبار گوناگون انتشار یافته حاکی از همکاری گسترده اطلاعاتی و میدانی منافقین با داعش در عراق است که با سکوت این گروهک مواجه شده بود، ولی اکنون منافقین با ابراز خشم از هماهنگی تهران و بغداد برای مبارزه علیه این گروه تروریستی تکفیری، خواستار توقف فوری اقدامات ضد داعشی شده است.  به گزارش پایگاه خبری العرب، گروهک تروریستی منافقین در بیانیه ای …

Maryam Rajavi terrorist syriaThe Mojahedin Khalq (Rajavi cult) and Saddam’s daughter support the Islamic State of Iraq and the Levant (ISIS)

مریم رجوی داعش تروریسم European MEK Supporters Downplay ISIS Role in Iraq (aka Mojahedin Khalq, MKO, NCRI, Rajavi cult)

لینک به منبع

لینک به متن انگلیسی (پرس تی وی)

گروهک منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) رسما از داعش حمایت کرد

تهران – ایرنا – اخبار گوناگون انتشار یافته حاکی از همکاری گسترده اطلاعاتی و میدانی منافقین با داعش در عراق است که با سکوت این گروهک مواجه شده بود، ولی اکنون منافقین با ابراز خشم از هماهنگی تهران و بغداد برای مبارزه علیه این گروه تروریستی تکفیری، خواستار توقف فوری اقدامات ضد داعشی شده است.

به گزارش پایگاه خبری العرب، گروهک تروریستی منافقین در بیانیه ای که دیروز (شنبه) انتشار یافت در حمایت آشکار از داعش و جنجال آفرینی علیه اقدامات ضدداعشی، نوشته است: اقدام علیه داعش نقض آشکار موافقتنامه های شورای امنیت است.

براساس این گزارش، در بیانیه منافقین که نسخه ای از آن در اختیار العرب قرار گرفته این گروهک بدون اشاره به مشارکت گسترده قبایل اهل سنت و قشرهای مختلف قومی و اعتقادی عراق در قالب شبه نظامیان با هماهنگی ارتش این کشور برای مبارزه با تروریست های تکفیری، ادعا کرده است که «همکاری تهران و بغداد در مبارزه با داعش، اهدافی ضد سنی دارد».

گروهک منافقین همچنین در بیانیه خود به موج کشتار مردم بویژه زنان و کودکان کرد و ایزدی توسط داعشی ها اشاره ای نکرده است.

آذرماه سال جاری هم رییس هیات سیاسی جریان انتفاضه شعبانیه عراق گفته بود: اطلاعات موجود نشان می دهد، گروهک تروریستی منافقین، اطلاعات و نقشه های مناطقی از عراق را در اختیار داعش قرار داده است.

«ابوالفقار الشمری» افزود: کاملا روشن است که منافقین یکی از سرنخ های اصلی تروریسم در عراق هستند و علاوه برآن، تاریخ سیاه و خونین این گروهک در سرکوب انتفاضه مردم عراق در دوران صدام را نباید فراموش کرد.

گروهک منافقین در دوران جنگ تحمیلی با استقرار نیروهای خود در عراق (اردوگاه اشرف) کنار نیروهای بعثی علیه ایران قرار گرفت و مرتکب چندین عملیات تروریستی در کشور شد.

منافقین همچنین پس از شکست صدام در مقابل حمله آمریکا و مواجهه رژیم بعثی با قیام های مردمی، در کنار ارتش صدامی مسئولیت عملیات میدانی سرکوب عراقی ها بویژه کردها و شیعیان را بر عهده گرفت که سبب تقدیر صدام از سرکردگان منافقین شد.

***

همچنین:
 https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=6619

کوه اگر بجنبد، اشرف ز جا نجنبد!! (+ بیانیه های بنیاد شهید دیالی و وزارت خارجه امریکا)

کانون هابیلیان، سیزدهم سپتامبر ۲۰۱۳: …  پادگان اشرف که به گفته خود منافقین سمبل و نشان اقتدار و صلابت آنان و کشته شده هایشان شده بود، دیشب و بدون هیچ سروصدایی به صاحبان اصلی خود بازگشت. البته روند تعطیلی این پادگان منحوس، بیش از ده سال به طول انجامید و کشمکش ها و حوادث و وقایع فراوانی نیز در این پرونده به وجود آمد. اظهارنظرهای رسمی و غیر رسمی مقامات عراقی که بارها خواستار خروج منافقین از این …

کوه اگر بجنبد اشرف زجا نجنبد!!

عباس موسوی، کانون هابیلیان، سیزدهم سپتامبر ۲۰۱۳
لینک به منبع

خبر کامل و گویا بود، بدون هیچ توضیح اضافه ای، آخرین بازماندگان از گروهک تروریستی منافقین از پادگان اشرف اخراج و این قرارگاه به طور کامل در اختیار ارتش عراق قرار گرفت.

به این ترتیب پرونده حضور ۲۷ ساله منافقین در داخل این پادگان برای همیشه بسته و به تاریخ سپرده شد.

پادگان اشرف که به گفته خود منافقین سمبل و نشان اقتدار و صلابت آنان و کشته شده هایشان شده بود، دیشب و بدون هیچ سروصدایی به صاحبان اصلی خود بازگشت. البته روند تعطیلی این پادگان منحوس، بیش از ده سال به طول انجامید و کشمکش ها و حوادث و وقایع فراوانی نیز در این پرونده به وجود آمد.

اظهارنظرهای رسمی و غیر رسمی مقامات عراقی که بارها خواستار خروج منافقین از این پادگان شده بودند تا لجاجت و سرکشی منافقین و تحصن مستمر مردم عراق و خانواده های ایرانی قربانی جنایات این گروه در مقابل ورودی های این پادگان و چندین مرحله درگیری شدید عناصر این گروهک با نیروهای نظامی و امنیتی عراق که منجر به کشته شدن تعدادی از دو طرف شد و جلسات مخالفان دولت عراق و عناصر مخرب در داخل آن تا اخراج مرحله به مرحله این عناصر پایان یافته به اردوگاهی در بغداد، از جمله حوادث کش و قوس داری بود که وجود نامبارک این سازمان تروریستی را در این مکان رقم زد.

پادگان اشرف که سرکردگان منافقین آن را خط قرمز خود می دانستند و بر حضور خود در آن اصرار می ورزیدند اکنون دیگر خالی شده است. اما در و دیوارهای آن هنوز رنگ و خاطره جلسات برنامه ریزی رجوی برای بمب گذاری در ایران، همراهی با ارتش بعث صدام در یورش به خاک میهن و کشتار هم میهنان، تا اعزام نیرو و ارسال سلاح سنگین برای سرکوب انقلابیون عراقی در انتفاضه شعبانیه ۱۹۹۱ ، برگزاری جشن شادمانی پس از شهادت شهید صیاد شیرازی، تا جلسات آموزشی تروریست های القاعده برای ترکاندن بمب های دست ساز و آموزش دخترکان عراقی برای انفجار انتحاری در عتبات مقدسه را هنوز به خاطر دارد.

پادگان اشرف که روزگاری برای گروهی تبه کار و مزدور سمبل صلابت و اقتدار و برای ملتی، تا ابد سمبل خیانت و وطن فروشی و جنایت بوده و خواهد بود اکنون دیگر خالی شده است. اما آیا جنایات بی شمار منافقین نیز از یاد و ذهن مردم پاک خواهد شد؟ آیا خانواده های ۱۷۰۰۰ شهید ترور در ایران و صدها هزار معلول و جانباز ترور و بازماندگان هزاران شهید عراقی در کردستان و جنوب می توانند با سپرده شدن اشرف بدنام به تاریخ، فرزندان و خاطرات خونین و زخمی خود را نیز به تاریخ بسپارند؟

به هرجهت پرونده پادگان شوم و تروریستی اشرف پس از سال ها انتظار به طور کامل بسته شد تا برگی دیگر از صفحات سیاه تاریخ منافقین نیز بسته شود، برگی که به اعتراف و اذعان سرکرده این گروهک، هیچ کس نمی توانست آن را از آنان بگیرد و به مثابه ناموس منافقان خودفروخته بود. این ناموس منافقین سقوط کرد تا بار دیگر کلمه حق بر نفاق و کفر پیروز شود حتی اگر تحقق این وعده الهی بیش از ربع قرن به طول انجامید اما در نهایت این کوه پرصلابت ملت ایران بود که ثابت قدم ایستاد و این کوه پوشالی منافقین بود که فروریخت تا مقوله تاریخی سرکردگان منافقین که ” کوه اگر بجنبد اشرف زجا نجنبد ” را نیز همچون دیگر اوهام آنان مضحکه همگان کند.

بیانیه بنیاد شهید عراق به مناسبت اخراج منافقین از پادگان اشرف

دفتر بنیاد شهید عراق در استان دیالی (ترجمه هابیلیان) سیزدهم سپتامبر ۲۰۱۳
لینک به منبع

دفتر بنیاد شهید عراق در استان دیالی با صدور بیانیه ای به مناسبت اخراج کامل عناصر گروهک تروریستی منافقین از پادگان اشرف، این اتفاق را به خانواده شهدا تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش سرویس بین الملل پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده ۱۷۰۰۰ شهید ترور کشور)، در بیانیه دفتر بنیاد شهید عراق در استان دیالی( محل سابق حضور منافقین) ضمن تبریک به خانواد های شهدا آمده است: سرانجام پس از مدتها گفتگوی بی نتیجه با گروه تروریستی منافقین که یکی از ابزارهای رژیم بعثی در سرکوب ملت عراق بود، ساعت ۲۳ شب گذشته (چهارشنبه) آخرین منافق تروریست، توسط نیروهای پلیس عراق از پادگان اشرف اخراج شد.

در ادامه این بیانیه آمده است: پس از سرنگونی رژیم صدام، این فرقه منافق با برنامه ریزی طرف های خارجی، اقدام به ترویج فعالیت های طائفه گرایانه، حمایت از تروریسم، پشتیبانی مالی از آن گروه ها، و تحریک تروریست ها برای قتل فرزندان ملت عراق در استان دیالی کرد. جنایت های این سازمان علیه بشریت منحصر به ملت عراق نشد بلکه اعضای این گروه نیز که خواستار رهایی از چنگال آن و بازگشت به کشورشان بودند را نیز شامل گردید و اکنون بحمدالله با تلاش های مردم شریف دیالی از جمله مسؤولان، شیوخ عشایر، فرهیختگان و نیروهای امنیتی، این گروه از استان عزیز دیالی اخراج شد.

بنیاد شهید عراق – دفتر دیالی – در پایان بیانیه خود از آسیب دیدگان از حضور این گروهک تروریستی خواست برای احقاق کامل حقوق خود، علیه این گروه اقامه دعوی کنند.

گفتنی است شب گذشته (چهارشنبه)، با اخراج آخرین گروه باقیمانده از منافقین در پادگان اشرف، پرونده ۲۷ سال حضور تروریستی این گروه در این منطقه از خاک عراق بسته شد.

.

بیانیه وزارت خارجه آمریکا به دنبال تخلیه کامل اشرف

وزارت خارجه آمریکا (ترجمه هابیلیان)، سیزدهم سپتامبر ۲۰۱۳
لینک به منبع

وزارت خارجه آمریکا دیروز چهارشنبه با انتشار یک بیانیه مطبوعاتی از تخلیه کامل کمپ اشرف و ورود امن بقایای گروهک منافقین در اشرف به کمپ لیبرتی استقبال کرد.

به گزارش سرویس بین الملل هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، جن ساکی، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا ضمن استقبال از انتقال ۴۲ تن از اعضای سازمان منافقین به کمپ لیبرتی از این افراد به عنوان بازماندگان واقعه هفته اخیر در کمپ اشرف که منجر به هلاکت دهها تن از اعضای این سازمان تروریستی شد یاد کرد.

این بیانیه در ادامه از همکاری و کمک دولت عراق در تسهیل این انتقال که به تخلیه کامل کمپ اشرف از منافقین از این پایگاه منجر شد تقدیر کرد.

گفتنی است، گروه مردمی «فرزندان انتفاضه شعبانیه» مسئولیت این انتقام تاریخی مردم عراق از گروهک منافقین را بر عهده گرفت و دلیل آن را خونخواهی برادران و خواهران عراقی خود توصیف کرد.

وزارت خارجه آمریکا در این بیانیه عمیقاً از مفقود شدن هفت تن از اعضای این سازمان در جریان حمله اخیر به کمپ اشرف اظهار نگرانی کرد و افزود که دولت عراق مسئول حفظ امنیت داخل کمپ لیبرتی و ساکنان آن است.

مسعود رجوی قبل از فرارمسعود رجوی یازده سال قبل  با نزدیک شدن سقوط ولینعمتش صدام حسین از قرارگاه اشرف فرار کرد و مخفی شد

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیمسعود و مریم رجوی زهره قائمی مسئول ترور شهید صیاد شیرازی را به همراه دیگران در قرارگاه اشرف باقی گذاشت تا کشته شوند

زهره قائمی کمپ اشرف 2زهره قائمی بصورتی مشکوک در کنار بیش از پنجاه تن دیگر در قرارگاه اشرف به ضرب گلوله گشته شد. رجوی هنوز اجازه دسترسی و تحقیق از ۴۲ تن باقی مانده از این واقعه را نمی دهد

سازمان ملل در مورد نقش رجوی در کشتار ۵۳ تن از قربانیان مجاهدین خلق در کمپ اشرف تحقیق کند

UN must investigate Rajavi’s role in the deaths of 53 MEK victims in Camp Ashraf