جعلیات فرقۀ رجوی بر علیه منتقدین و جدا شدگان از این فرقه

جعلیات فرقۀ رجوی بر علیه منتقدین و جدا شدگان از این فرقه

 Issa Azadehعیسی آزاده، پیوند رهایی، پاریس، سی ام اوت 2017:…  بنابراین در اینجا لازم است یک هشدار به کلیۀ خانواده های اسیران فرقه بدهم که توسط جاسوس فرقه رجوی تخلیه تلفنی نشوند. و هم چنین در رابطه با دوستان جدا شده نیز لازم است این را یاد آوری کنم که با توجه به کارهای کثیف هکر های فرقه رعایت های لازم و ضروری را پیرامون هک نشدن انجام داده و سعی کنند که محل و مشخصات هکر ها را در بیاورند که سران … 

علامه حسینی مشاور مریم رجوی اعلام جدایی کردجدایی آقای علامه حسینی مشاور ارشد مریم رجوی از فرقه مجاهدین 

لینک به منبع

جعلیات فرقۀ رجوی بر علیه منتقدین و جدا شدگان از این فرقه

نوشتۀ عیسی آزاده از مسئولین و فرماندهان سابق سازمان مجاهدین

مرحوم رجوی در دوران عراق بطور متوسط سالی سه بار از کلیه نفرات به عناوین مختلف بر اساس فرمی که خودش تنظیم کرده بود تعهد و سوگند نامه می گرفت.

وقتی همۀ نفرات تعهد می دادند چمدانها را از برگه های تعهد پر می کرد می گفت اینها را برای آقا (امام زمان) و خلق قهرمان ایران در جوادیه و نازی آباد نگه می دارم. افراد هم با توجه به اعتمادی که به فرقه داشتند هر فرم از قبل اماده شده ای را امضا میکردند چون قبل از این فرم ها اعضا جان خودرا در طبق اخلاص گذاشته بودند و غافل از این بودند که رجوی این اسناد را بعنوان گروی از نفرات نگه می دارد که به موقعش بتواند با استفاده از همین اسناد افراد جدا شده و ناراضی را خفه کند.

علاوه بر این هر فرد دارای یک پروندۀ پرسنلی است که مهمترین گزارشهای فرد و مسئولینش و فراز و نشیب های فرد در تشکیلات در ان ثبت میشد و همۀ گزارشها هم اسکن و در پروندۀ افراد ثبت می میشود.

کلیۀ افرادیکه از فرقه جدا میشوند توسط یک بخش در تشکیلات تحت عنوان جی اس یا جنگ سیاسی در هر کجا که باشند شناسایی و تحت کنترل قرار می گیرند. البته متناسب با محل فرد جدا شده کنترل ها هم روش های مختلفی دارد.

برای کسانیکه در داخل هستند از طریق تلفن  و با پوشش ها و عناوین مختلف افراد را رد یابی کرده و تخلیه تلفنی را انجام می دهند.

در خارج به روش های زیر کار جاسوسی از جدا شدگان را انجام می دهند:

 از طریق استخدام مزدور

از طریق هواداران شناخته نشده

از طرق افراد تشکیلاتی و شناخته شده

از طریق هک کردن حساب های نفرات در صفحات مجازی مانند فیس بوک وغیره

بنابر این فرد جدا شده وقتی در تشکیلات بود یک خروار از او تعهد و دست نوشته دارند.

وقتی هم که به خارج می آید با کثیف ترین روش های جاسوسی و البته غیر قانونی کار جمع آوری اطلاعات را انجام می دهند.

حالا هر فردی چنانچه بر خلاف فرقه موضع بگیرد و افشاگری کند بلافاصله ماشین جعل و دروغ فرقه شروع به کار می کند و فرقه در سایت ها و وبلاگ های رنگ وارنگ و پوششی و رسمی خود مدام علیه او اطلاعیه صادر می کند.

طنز قضیه هم اینجاست فرقه طوری وانمود می کند که انگار فرقه به هر نفر جدا شده یک میکروفون مخفی و یک دوربین مخفی در بدنش جاسازی کرده که هر لحظه افراد را مانتیور می کند و تحت نظر دارد.

اخرین مورد از این جلعلیات مربوط به اقای علامه حسینی و اقای حسین نژاد است. هکر های فرقه حساب فیس بوک عربی اقای حسین نژاد و صفحه فیس بوک اقای حسینی را هک کردند و با بدست آوردن چت های نوشتاری انها همه مطالب رد و بدل شده را تحت عنوان اطلاعاتی که از داخل ایران!! توسط اجنه برای فرقه مخابره شده است!! در سایت رسمیش منتشر کرده است.

مورد بعدی در رابطه با شماره پاسپورت های افرادی است که از فرقه در عراق جدا شده اند.

کلیه نفراتی که از فرقه در عراق جدا شده اند توسط کمیساریای عالی پناهندگان ثبت و نام نویسی می شدند و تحت کنترل و حمایت کمیساریا قرار می گرفتند. طبعا این افراد که از فرقه جدا شده بودند فاقد هر گونه مدرک قانونی و شخصی و هویتی بودند.

یک سری از این افراد بنا به خواست و اراده خودشان به داخل کشور برگشتند که عمده اینها نفرات جدید ویا اسیران جنگی خود سازمان و یا اسیران جنگی عراق بودند که عراق به فرقه تحویل داده بود.

طبعا این نفرات که با مسئولیت صلیب سرخ به داخل برده می شدند می بایست پاسپورت برایشان تهیه می شد.

فرقه هم از این روند قانونی به خوبی مطلع بود و بر همین اساس در بخش صدور روادید و بخش ترانزیت فرودگاه بغداد با پول هنگفت چند نفر را خریده بود و این نفرات از پاسپورت های افرادیکه قصد سفر به ایران یا ترکیه یا کشورهای اروپایی را داشتند اسکن می گرفتند و اسکن ها را به فرقه تحویل می دادند و پول هنگفتی هم از فرقه می گرفتند.

بعدا فرقه اطلاعیه می داد که این اطلاعات توسط ستاد خبری و اطلاعاتی سازمان از داخل کشور به دستشان رسیده است!!.

طبعا در عراق که یک کشور بی در و پیکر بود و در فساد غرق بود این قبیل کارها عادی بود.

 اما در اروپا که حرف اول و اخر را قانون می زند فرقه مسافرت جداشدگان را با ان روش عراق نمی تواند کنترل کند لذا با کثیف ترین روشهای جاسوسی وارد حریم خصوصی افراد در حساب های اینترنتی انها می شود و بعنوان سند منتشر می کند که البته این کارهای فرقه جاسوسی محض است و باید تحت پیگرد قانونی قرار بگیرد.

بنابراین در اینجا لازم است یک هشدار به کلیۀ خانواده های اسیران فرقه بدهم که توسط جاسوس فرقه رجوی تخلیه تلفنی نشوند. و هم چنین در رابطه با دوستان جدا شده نیز لازم است این را یاد آوری کنم که با توجه به کارهای کثیف هکر های فرقه رعایت های لازم و ضروری را پیرامون هک نشدن انجام داده و سعی کنند که محل و مشخصات هکر ها را در بیاورند که سران فرقه و سردسته انها مریم قجر را به دادگاه بکشانیم.

اخیرا هم تعدادی از مسئولین فرقه با اسامی جعلی و بدون اسم و رسم در فیس بوک برای نفرات جدا شده پیام های تهدید آمیز ارسال می کنند و صراحتا در صدد خفه کردن صدای جداشدگان هستند.

در رابطه با خود بنده هم چندین مورد اتفاق افتاده است که بنده انها را شناسایی کرده ام و معرفی می کنم. یکی از نفراتیکه در این رابطه مستمرا برای همه جدا شده ها نامه های تهدید و تطمیع می نویسد فردی است بنام عمویی که همان محسن عباسی از افراد بالای تشکیلات فرقه در فرانسه و از مسئولین حفاظت و اطلاعات و امنیت مریم قجر است که البته در فرانسه با نام و مشخصات جعلی، مدارک پناهندگی و اقامت گرفته است.

عیسی آزاده – فرانسه

28 اوت 2017 

*** 

آشنایی با جعلیات سازمان مجاهدین خلق ایران فرقه رجویآشنایی با جعلیات مجاهدین خلق فرقه رجوی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=31043

آقای عیسی آزاده مهمان این هفته تلویزیون مردم 

مردم تی وی (کانون آوا)، بیست و هفتم اوت ۲۰۱۷:… روزجمعه ۲۵ اوت ۲۰۱۷ برابر با سوم شهریورماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۲ ظهر بوقت واشنگتن – ساعت ۱۸ بوقت آلمان وساعت ۲۰:۳۰ بوقت ایران  آقای عیسی آزاده  ازمسئولین وفرماندهان سابق سازمان مجاهدین از فرانسه درباره موضوعات زیر: – ترس و وحشت فرقه از موج ریزش اسیران در البانی – جعلیات و سند سازی های پوچ و بی محتوای فرقه رجوی بر علیه متقدین … 

عیسی آزاده پارلمان اروپاشرط بندی عربستان سعودی روی اسب بازنده 

لینک به منبع 

آقای عیسی آزاده مهمان این هفته تلویزیون مردم

برنامه های زنده مصاحبه با جداشدگان و منتقدین سازمان مجاهدین درتلویزیون MardomTV.com

https://youtu.be/CuYQctSSPJk

عیسی آزاده

آقای عیسی آزاده

روزجمعه ۲۵ اوت ۲۰۱۷ برابر با سوم شهریورماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۲ ظهر بوقت واشنگتن – ساعت ۱۸ بوقت آلمان وساعت ۲۰:۳۰ بوقت ایران  آقای عیسی آزاده  ازمسئولین وفرماندهان سابق سازمان مجاهدین از فرانسه
درباره موضوعات زیر:

– ترس و وحشت فرقه از موج ریزش اسیران در البانی
– جعلیات و سند سازی های پوچ و بی محتوای فرقه رجوی بر علیه متقدین و جدا شدگان از این فرقه

– سراب آلبانی و بی اینده بودن فرقه رجوی

– دخیل بستن فرقه به اربابانش

– خانواده های اسیران فرقه رجوی و مطالبات انها

– جلسات مستمر مغزشویی فرقه برای اسیران درالبانی و ساحل مدیترانه با صحرای سوزان عراق چه تفاوتی دارد

– تهدید به قتل جدا شدگان از زبان یک فریب خورده که خودش انبانی از تناقض است

– سخنی با دوستان و همرزمان سابق در البانی

صحبت کردند.

مجری برنامه آقای پارساسربی مدیر تلویزیون مردم بودند.

ببنندگان وشنوندگان تلویزیون مردم درطول برنامه از طریق تلفن ویاایمیل با مهمان برنامه تماس حاصل نموده و سئوالات خودرا مطرح کردند.

توجه همه علاقمندان را بدیدن و شنیدن این برنامه جالب جلب می کنیم.

قابل ذکرمی باشد که این برنامه همزمان از صفحه فیسبوک تلویزیون مردم نیزپخش گردید.

(پایان)

***

علیه مجاهدین خلق فرقه رجوی در بروکسل بلژیکحضور فعال هیأتی از جداشدگان فرقۀ رجوی در سمینار باشگاه خبرنگاران اتحادیۀ اروپا در بروکسل

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29783

نامه سرگشاده به رئیس جمهور فرانسه 

 Issa Azadehعیسی آزاده، پیوند رهایی، هفتم ژوئن ۲۰۱۷:… یکی از پایگاههای اصلی این فرقه متأسفانه اکنون کشور فرانسه است و در دهه های ۸۰ ونود میلادی از آن به عنوان مرکز فرماندهی و اعمال خرابکارانه و تروریستی خود برای بمب گذاری در داخل ایران استفاده کرد و در حال حاضر هم مقر فرماندهی این فرقه تروریستی در شمال پاریس در شهرستان اورسوراواز در استان والدواز می باشد.این فرقه از جنایتکارترین تروریست … 

مریم رجوی – ملکه تبلیغات مجاهدین خلق – خدمات خود برای دشمنان ایران را آگهی میکند

لینک به منبع

نامۀ عیسی آزاده از مسئولین و فرماندهان سابق سازمان مجاهدین به رئیس جمهور فرانسه

عالیجناب امانول ماکرون

رئیس جمهور منتخب ملت فرانسه

با عرض سلام و احترام و شادباش به مناسبت کسب اعتماد ملت شریف وتاریخ ساز فرانسه در واگذاری مسئولیت خطیر ریاست جمهوری و با آرزوی توفیق برای حضرتعالی در صیانت از این امانت بزرگ.

اینجانب عیسی آزاده با ملیت ایرانی ودارای پناهندگی سیاسی در جمهوری فرانسه هستم.

آقای رئیس جمهور؛

اینجانب مدت ۳۵ سال عضو سازمان مجاهدین خلق بودم و عمده عمر و زندگی ام را متاسفانه در این سازمان سپری کرده ام.ودر مواضع مختلف از یک عضوساده تا سطح فرماندهی و مسئول عهده دار مسئولیت بوده ام. من بعوان یک جوان دانشجو برای برقراری عدالت وآزادی و یک اسلام دموکراتیک(البته با تفکرات آنزمان) وارد این سازمان شدم.

 بیست و هشت سال را در عراق با این سازمان بودم.ولی سرانجام دیدم که رهبری این سازمان آنرا به یک فرقه ضد انسانی تبدیل کرده وحداقل حقوق مارا بعنوان اعضاء پایمال نموده وتک تک مارا بعنوان ابزاری بخدمت صدام حسین دیکتاتور سابق عراق در آورد و با زور و اجبار مارا وادار به طلاق اجباری از همسرانمان کرد و کودکان خردسال را از مادرانشان جدا نمود.

 به بهانه های واهی ناراضییان را تحویل سازمان اطلاعات و امنیت عراق داد و به زندان بدنام ابوغریب فرستاد.دهها نفر از دوستانمان را دردادگاههایی که قاضی و دادستان و کیل اش خود آقای رجوی بود به مرگ محکوم کرد.

این فرقه کوچکترین اختیارات شخصی و فردی را هم از ما سلب کرد و هفت روز هفته و ۲۴ ساعت روز را برای تک تک ما توسط تشکیلات فرقه ای برنامه ریزی کرد. ما در تشکیلات این فرقه با شیپور باید از خواب برمی خواستیم و با شیپور هم باید بخواب می رفتیم.این فرقه انقدر معتقد به جهل و خرافات هست که حتی اجازۀ پوشیدن لباس آستین کوتاه و رنگی نه تنها به زنان بلکه به مردان هم نمی داد واگر تار موی زنی از زیر حجابش بیرون بزند بشدت مجازات می شود. فرقه ای که مدعی برابری زن و مرد است ویک نظام سکولار و جدایی دین از دولت را به دروغ تبلیغ می کند در تمامی زمینه ها همه چیز را زنانه مردانه کرد از زمان استفاده از پمپ بنزین تا مراسم جمعی. مناسبات فرقه رجوی بغایت عقب افتاده و ضد انسانی است و هیچ زن یا مردی مجاز نیستند که حتی در اماکن عمومی به تنهایی با هم صحبت کنند. هیچ زنی حق دیدن ورزش مردان را نداشت و طبعا دیدن ورزش زنان توسط مردان که از مرز سرخ های این فرقه بوده و هست.

به ظاهر زنان را در موضع مسئول قرار داد اما بدترین ستم مضاعف در این فرقه به زنان شده و کماکان می شود.

افراد طی هفت روز هفته بشدت شستشوی مغزی می شوند و رهبری این فرقه خود را در اذهان افراد بالاتر از خدا قرار داده اند. کمترین اعتراض و انتقاد به رهبری فرقه مجازاتش مرگ است. این فرقه برای جلوگیری از جدا شدن افراد ناراضی بدترین تهمت ها و دورغ ها را به جداشدگان نسبت می دهد و همه را مزدور جمهوری اسلامی و عضو اطلاعات رژیم ایران می داند و تبلیغ می کند. فردی که بیش از سی سال در این فرقه جدا می شود یک شبه عنوان مزدور جمهوری اسلامی بخود می گیرد که بیشتر به جوک شبیه است و این فرقه از ترس افشاگری جدا شدگان در کشورهای مختلف اروپایی بر علیه رهبری آن، اقدام به پرونده سازی قلابی و دروغین علیه جداشدگان کرده و مانع اجرای روند قانونی کیس های پناهندگی آنان می شود.

خوشبختانه این ترفند های کثیف فرقۀ رجوی در فرانسه لو رفته و به علت آشنایی ارگانهای فرانسوی به این ترفندهای فرقه بی تأثیر می باشد. اما در بعضی از کشورهای اروپایی متأسفانه این فرقه مشکلات جدی را برای جداشدگان و روند قانونی پناهندگی شان ایجاد کرده است.گستاخی این فرقه بحدی زسیده است که دوسال قبل رهبر مفقوالاثر این فرقه علنا حکم مرگ برای جداشدگان صادر کرد و به گشتاپویش دستور داد که همه جداشدگان را رصد کرده و تحت نظر داشته باشند تا در زمان مقتضی حکم اعدام خیابانی آنها را در کشورهای آزاد اروپا و آمریکا اجرا کند!!.

من به عنوان یک پناهنده با توجه به جولان تروریست های رجوی در خاک فرانسه مطلقا احساس امنیت نمی کنم و هر لحظه منتظرم که با جوخه های مرگ این فرقه مواجه شوم. یک جریان سکت و تروریست چگونه بخودش اجازه می دهد در کشور قانون که مهد دموکراسی و آزادی است بی محابا دستور قتل مخالفینش را صادر کند؟!

آقای رئیس جمهور؛

یکی از پایگاههای اصلی این فرقه متأسفانه اکنون کشور فرانسه است و در دهه های ۸۰ ونود میلادی از آن به عنوان مرکز فرماندهی و اعمال خرابکارانه و تروریستی خود برای بمب گذاری در داخل ایران استفاده کرد و در حال حاضر هم مقر فرماندهی این فرقه تروریستی در شمال پاریس در شهرستان اورسوراواز در استان والدواز می باشد.این فرقه از جنایتکارترین تروریست های خطرناک حمایت مالی و مطبوعاتی می کند.این فرقه با بوق و کرنا ورود داعش را به عراق جشن گرفت. این فرقه انفجار برج های دوقلو توسط القاعده در ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ را هم به دستور رهبری آن جشن گرفت و ما خودمان در عراق شاهد این جشن بودیم و خود مسعود رجوی شخصااز آن اقدام جنایتکارانه و تروریستی به عنوان «شجاعت اسلامی»! تقدیر و ستایش کرد. به استحضار شما می رسانم که پایه گذار عملیات انتحاری شخص رجوی بوده است که اسناد و مدارک آن موجود است و این فرقه نخستین سلسله عملیات انتحاری و انفجاری در ملأ عام در منطقه را در آغاز دهۀ هشتاد میلادی در شهرهای مختلف ایران به عنوان «مبارزۀ قهر آمیز و مسلحانه علیه رژیم» انجام داد و آنها را رسما با اطلاعیه هایش و در ارگانهای رسمی تبلیغاتی اش بر عهده گرفت و هنوز هم به آن اقدامات تروریستی خود افتخار می کند.

عالیجناب  این فرقه هم اکنون بیش از دوهزار نفر از اعضای خود را به زور در آلبانی در پایگاههایی که با حمایت مالی امریکا و با پشتیبانی سفارت امریکا؛ دولت البانی در اختیارش قرار داده ؛ دوستان ما رادر بدترین شرایط ضد انسانی به زور نگه داشته و بطور کامل ارتباط آنهارا با دنیای بیرون قطع نموده و حق ملاقات خانواده گی را هم از انها سلب کرده است .

این فرقه فاقد هر گونه پایگاه اجتماعی در داخل ایران است وعلیرغم تبلیغات گسترده و شبانه روزی مبنی بر تحریم انتخابات، مردم ایران دست رد بر سینۀ انها زدند زیرا این فرقه هیچ گاه همسو و همصدا با مردم ایران نبوده است .ملت ایران با توجه به وضعیتی که در خاور میانه و شمال افریقا دیده اند مطلقا از اپوزیسیونی که معتقد به جنگ مسلحانه و یا جنگ خارجی است حمایت نمی کنند. ملت ایران و مشخصا نسل جوان ایرانی با اعتقاد به یک نظام سکولار و تغییرات با روش مسالمت آمیز درصدد تغییر هستند نه با روشی که خانم رجوی با التماس از ترامپ و یا سعودی برای شروع یک جنگ می خواهد رژیم را سرنگون کند. دوران خشونت در ایران به سر آمده و طبعا عمر و تاریخ این فرقه هم در افکار مردم ایران و نسل جوان ایران به پایان رسیده است.

این فرقه در صدد است که در اول ماه ژوئیه یک خیمه شب بازی در حومه پاریس با آوردن پناهندگان فاقد مدارک قانونی یک شوی تبلیغی را ترتیب دهد که طبعا این فرقه با سوءاستفاده از آزادی تردد در کشورهای شنگن افراد را از کمپ های پناهندگی و از داخل خیابانها به پاریس می آورد که خطرناک است چرا که تروریست ها هم می توانند با استفاده از این امکان خودشان را به فرانسه برسانند.

لذا بعنوان یک فرمانده و مسئول سابق این فرقه هشدار می دهم که مانع فعالیت های این فرقۀ خطرناک در کشورتان شوید و دستور بستن پایگاه فرماندهی این فرقه را صادر نمایید و مانع برگزاری خیمه شب بازی این فرقه شوید.

اینجانب بعنوان یک مسئول سابق فرقۀ رجوی آمادۀ گواهی دادن در مورد جنایات و اعمال ضد انسانی این فرقه در هر دادگاهی هستم.

با تقدیم بهترین احترامات

عیسی آزاده

پاریس اول ژوئن ۲۰۱۷

رو نوشت :

وزارت کشور فرانسه

وزارت دادگستری فرانسه

 وزارت خارجه فرانسه

Monsieur le Président. Emanuel macron

A. serviteur d’issa azadeh est de nationalité iranienne et a demandé l’asile politique de la République française

Monsieur le Président:

Islam démocratique (avec la pensée à l’époque) est entré dans l’organisation.

 Divorce forcé les conjoints et les jeunes enfants séparés de leur mère.

 Narazyyan livré sous prétexte de faux renseignements et de la sécurité en Irak et la tristement célèbre prison d’Abou Ghraib Frstad.dhha de nos amis Drdadgahhayy le juge et le procureur et son avocat M. Radjavi a été condamné à mort.

Église et l’État est un mensonge propagé. Aucune femme n’a aucun droit à des hommes de sport et les femmes de sport par les hommes, voir bien sûr que la ligne rouge de la secte était et est.

Mais le pire semble être responsable de la double oppression des femmes dans la situation des femmes dans ce culte et est encore.

Au cours de ces sept jours par semaine et sont fortement endoctrinés chef de la secte dans l’esprit du peuple de Dieu ont été plus élevés. La protestation et la critique du culte de la direction est puni par la mort. Le culte pour empêcher la séparation des mécontents avec les pires calomnies et est aux dissidents comme mercenaires du jour et tous les membres du régime de la République islamique d’Iran. Une personne qui a plus de trente ans dans le culte séparé du jour au lendemain comme mercenaires de la République islamique suppose que plus des blagues comme, et le culte de la peur des révélations isolées dans différents pays européens contre les fichiers eux et empêche processus juridique en cours d’exécution cas des réfugiés.

a émis la mort pour les transfuges et Gshtapvysh a ordonné que tous les transfuges ont observé et suivi dans le temps en raison d’une condamnation à mort est émis rue.

la liberté est une déclaration sans détour publié assassiné ses adversaires.

Monsieur le Président:

L’une des principales bases de la secte Malheureusement, aujourd’hui la France et dans le siège de 1980 et les actes de sabotage et les attentats terroristes en Iran, le pays que vous mettre et maintenant le siège de l’organisation terroriste dans le nord de Paris radjavi a été le fondateur des opérations de suicide que les documents sont disponibles.

Pleinement les connecter avec le monde extérieur et a nié le droit à des visites de la famille est impressionnante.

Moyen-Orient et l’Afrique du Nord ont vu absolument l’opposition qui croit dans la lutte armée ou la guerre étrangère n’est pas pris en charge. L’Iran et la nation iranienne, en particulier la jeune génération croit dans un système laïque et les changements cherchent un changement pacifique. Pas de la façon dont Mme Radjavi a supplié Tramp ou de l’Arabie veut commencer une guerre pour renverser le régime. Au cours de la violence en Iran et bien sûr la vie et l’histoire de la secte dans l’esprit du peuple iranien et la jeune génération iranienne a pris fin.

La secte cherche la 1 de Juillet, un théâtre de marionnettes dans la banlieue de Paris avec elle

La secte cherche la fin de Juin, un théâtre de marionnettes dans la banlieue de Paris avec les réfugiés, en situation irrégulière un spectacle promo organiser naturellement exploiter le culte de la liberté de circulation dans les pays Schengen personnes des camps de réfugiés et dans les rues Paris apporte Trvdyst sont dangereux et peuvent se permettre d’atteindre la France.

Je suis un ancien crimes de culte et la gestion des actions inhumaines de la secte témoignent devant un tribunal.

Meilleures salutations

Issa azadeh –  Paris

Premier de Juin 2017

Ainsi écrivait:

 Français ministère de l’Intérieur

Ministère de la justice France

 Ministère des Affaires étrange

(پایان)

*** 

تعلیم دیدگان صدام مجاهدین خلق رجوی از عراق تا آلبانیرضا تقی زاده، کیهان لندن: تمرین مجاهدین نوحه‌خوان و سینه‌زن برای رقص «تانگو» با «عمو ترامپ»!ا

نمایندگان پارلمان اروپا جلسه بحث در مورد مجاهدین خلق فرقه رجویمباحثه در پارلمان اروپا “در خصوص مجاهدین خلق ایرانی چه باید کرد؟”ا

Debate in the European Parliament ‘What is to be done about the Iranian Mojahedin Khalq (MEK)?’

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29684

کاسۀ گدایی فرقه رجوی برای شوی پاریس 

 Issa Azadehعیسی آزاده، پیوند رهایی، دوم ژوئن ۲۰۱۷:…  فرقۀ رجوی از دو هفته قبل توسط مزدوران شناخته شده اش در میان ایرانیان پناهنده و سایر ملیت ها با استخدام تعدادی پناهندۀ فارسی زبان برای بسیج سیاهی لشکر جهت شوی امسال مریم قجر در ویلپن پاریس دست بکار شده است. سران فرقه با تیتر زدن «برای شرکت در گردهمایی بزرگ ایرانیان در فرانسه با ما تماس بگیرید» برای بسیج نیرویی وارد کار شده اند. نکته قابل توجهی که در این فراخوان ها مشاهده میشود … 

سخنران کرایه ای رجوی به جرم بچه بازی دستگیر شدخیمه شب بازی ویلپنت و حضور وقیحانه دشمنان ایران

مسعود رجوی، مهدی ابریشمچی، ژنرال حبوش و کشتار اکراد عراقی

لینک به منبع

کاسۀ گدایی فرقه رجوی برای شوی پاریس

نوشتۀ عیسی آزاده عضو قدیمی مرکزیت و از فرماندهان سابق سازمان مجاهدین خلق

فرقۀ رجوی از دو هفته قبل توسط مزدوران شناخته شده اش در میان ایرانیان پناهنده و سایر ملیت ها با استخدام تعدادی پناهندۀ فارسی زبان برای بسیج سیاهی لشکر جهت شوی امسال مریم قجر در ویلپن پاریس دست بکار شده است. سران فرقه با تیتر زدن «برای شرکت در گردهمایی بزرگ ایرانیان در فرانسه با ما تماس بگیرید» برای بسیج نیرویی وارد کار شده اند.

 نکته قابل توجهی که در این فراخوان ها مشاهده میشود این است که فرقه از ترس بی اعتنایی مردم اسمی از مریم قجر و فرقه در این فراخوانها نمی آورد بلکه با برچسب گردهمایی ایرانیان در فرانسه تور فریب را پهن کرده است تا به این وسیله پناهندگان بلاتکلیف را که با مشکلات جدی اقتصادی مواجه هستند با وعده تور پاریس با هزینه هتل و خورد و خوارک مجانی و هم چنین مبلغی بعنوان حق الزحمه به فرانسه گسیل کند. ذیلا به چند نمونه از فراخوان های آنها توجه کنید:

سلام دوستان

اگر عزیزی از کشور آلمان قصد همکاری و همراهی و سفر برای گردهمایی بزرگ ایرانیان در یولی ۲۰۱۷ را دارد لطفا در مسنجر با بنده تماس بگیرد
به امید ایرانی آزاد و بدور از آخوند

سلام هموطنان وفارسی زبانان

برای شرکت در گردهمایی ایرانیان وفارسی زبانان در پاریس در ماه یولی در پیام خصوصی با من تماس بگیرید تا ترتیبات سفر شما را بیان کنم .

پاسخ هموطنان:

یک هموطن : چه گردهمایی؟ برای کی؟

یک هموطن :مال کی هست؟   

یک هموطن :نکند شما از مجاهدین هستید

چرا مردم را فریب می دهید؟

یک هموطن :آزادی و دموکراسی که با اسلحه بدست بیاید اون هم از طرف مسلمونهای مجاهد نوبر ،،، از کی تا حالا دموکراسی با مبارزه مسلحانه بدست میاید! 
من به عنوان یک ایران دوست بدنبال آزادی و دموکراسی نیستم ، من به دنبال تمامیت ارضی وایران یکپارچه هستم و این حضرات تجزیه طلب و مجاهدین متوهم با شعار آزادی و…و. 
من بارها با این جوجه مجاهدین در پاریس بحث کردم و هر کدامشان ژست روشنفکری میگیرند ، در آخر هم نتیجه گفتگو به سیفون کشیدن اسلام مدرنیته از نوع مسعود رجبی ختم میشود،،،
یعنی آنترناتیو های حال حاضر اپوزوسیون ما چه سوژه خندهایی شدند؟، 
مریم رجبی برای برپایی گردهمایی در پاریس دیگر از ایرانیان نا امید شده و با پولهای سعودی دست به دامان آریانایی ها (افغان) شده و با وعده و وعید جمعیت برای خود جمع میکند. 
التماس تفکر

یک هموطن :مریم رجوی یکی از مهره های بکار گرفته شده در تجزیه ایران است ، 
شما هموطن گرامی اگر که نا آگاهانه در این مسیر افتاده ایی به شما حق میدهم که از سر ناچاری است

یک وطن : ببین اقا! مجاهدینی وجود نداره بنویس نوکران ترامپ و سعودی چرا فریب اینها را میخورید؟. اینها یک باند مافیایی ابزار جنگ طلب های أمریکا وإسرائیل و سعودی هستند بی خود برای اینها تبلیغ نکنید.

این گدایی هم اکنون در کشورهای آلمان وهلند و بلژیک وسوئد از سوی نفرات استخدامی فرقه رجوی شروع شده است و بدینگونه فرقۀ رجوی در حال فریب پناهندگان برای آماده کردنشان در شوی مریم قجر می باشد.

فرقه برای نفرات خارج از فرانسه هتل و اتوبوس های دربستی اختصاص داده است و قرار شده است که به هر نفر هم هفتاد یورو پول توجیبی داده شود و برای کسانیکه بتوانند یک اتوبوس چهل نفره نیرو آماده کنند پانصد یورو بعنوان حق الزحمه داده می شود. علاوه بر این برای کلیۀ نفرات شرکت کننده یک تی شرت یک کلاه و یک چتر هم هدیه داده میشود.

هموطنان عزیز در جریان تحریم انتخابات مردم یک تو دهنی بزرگی به فرقه رجوی و فراخوان مریم قجر زدند. فرقه رجوی برای جبران این شکستش و خوش رقصی در برابر جنگ طلبان آمریکایی و ارباب منطقه ای خود یعنی عربستان سعودی می خواهد با آمار و ارقام نجومی پول بیشتری را به جیب بزند.

از طرف دیگر دستگاه فرقه در صدد است تا با یک زد و بند با مقامات دولت آلبانی و با کمک سفارت امریکا تعداد زیادی از اسیران را که فاقد پاسپورت و مدارک مسافرت هستند پاسپورت جور کند و آنها را برای شعر و شعار همانند جلسات رهبری فرقه در عراق به فرانسه بیاورد تا برای مریم قجر بازار گرمی کنند.

 این کار کثیف فرقه در حالی است که بیش از دویست نفر از فرقه جدا شده اند و منتظرند که کمیساریا و دولت آلبانی برای خروج این اسیران مدارک سفر و یا اقامت به آنها بدهند. فرقه می خواهد چند صد نفر که فاقد هیچ گونه مدرک و پاسپورتی هستند به فرانسه بیاورد که البته فرقه از ترس فرار و یا جدا شدن این نفرات با غربال و بررسی پرونده نفرات کسانی را که چند مسئول تعهد بدهند و تأیید کنند برای این خمیه شب بازی بیاورند.

هموطنان گرامی فرقۀ رجوی برای جمع آوری فله ای افراد پناهنده که عمده انها ایرانی هم نیستند خرج های نجومی میکند که یک خیمه شب بازی که هیچ ارزش سیاسی هم ندارد هزینه می کند و از انطرف حقوق افراد جدا شده در البانی را که ماهیانه ۵۰۰ یورو بود ه را به دویست و بیست یورو کاهش داده است و بیشرمانه خواهان کمک مالی هم از انها شده است.در صورتیکه این دویست و بیست یوروفقط کفاف ۱۵ روز زندگی بخور و نمیر انها را تامین میکند.

 فرقه رجوی بابت سخنران اجاره ای دقیقه ای ده هزار دلار هزینه می کند ولی برای جلوگیری از جدا شدن اسیران از فرقه حقوق انها را به کمتر ازنصف رسانده است و هر روز هم به بهانه ای واهی یکی یکی حقوق انها را قطع کرده است و هر روز هم دنبال جور کردن یک بهانه ای برای قطع کردن همین مبلغ که ناچیز است.

به همه هموطنان هشدار داده میشود که فریب این جنایتکاران را نخورید شرکت در شوی فرقه رجوی مهر تاییدی بر جور و ستم و اعمال ضد انسانی و ضد حقوق بشری است که این فرقه بر علیه اعضای اسیر اعمال میکند.

و هم جنین مهر تاییدی است بر جفا و جنابت فرقه رجوی بر علیه خانواده هایی که فرقه به آنها اجازۀ یک ملاقات با فرزندانشان را نمی دهد.

فرقه از ترس جدا شدن اسیران ارتباط آنها را با دنیای ازاد قطع کرده است و اجازه استفاده از اینترنت و تلفن و حق ملاقات و حتی تماس را از آنها دریغ کرده است.

شرکت در شوی فرقۀ رجوی در پاریس مهر تأییدی است بر حمایت از جنگ طلبان امریکایی و حمایت از سعودی برای تجزیۀ ایران است.

بنابر این با تحریم شوی فرقه رجوی و افشای مزدوری این فرقه ضد ایرانی صف خود را از دشمنان ایران جدا نمایید.

عیسی آزاده

پاریس  اول ژوئن ۲۰۱۷

(پایان)

*** 

جان بولتون مجاهدین خلق تروریسمابراهیم خدابنده: آیا کسی هنوز به رجوی چشم امید بسته است؟

ولپنت فرانسه پاریس مریم رجوی سخنران کرایه ای مدعوین کرایه ایHow to pack a Mujahadeen-e-Khalq rally: spend thousands on Western politicians, less on (non-Iranian) students

سخنران کرایه ای مدعوین کرایه ای مریم رجوی مجاهدین خلقNew York Beggars Hired by MKO to Stage Rally (Mojahedin Khalq, MEK, Rajavi cult)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29584

کارنامه فرقه رجوی از خرداد ۱۳۶۰ تا خرداد ۱۳۹۶ (قسمت اول)ا 

 Issa Azadehعیسی آزاده، پیوند رهایی، بیست و هشتم می ۲۰۱۷:…  ملت ایران سؤال می کنند این ارتش ازادیبخش کجاست؟ کجا مستقر است؟ چه میکند؟ ساز و کارش چیست؟ برنامه اش چیست؟ چرادر ایران و لو به آرزو یک نفرشان هم دیده نشده است …. ایا چنین ارتشی وجود خارجی دارد؟ ملت بخوبی واقفند که چنین چیزی اصلا وجود خارجی ندارد و اینها همه اش یک مشت دروغ و یاوه است و ملت بخوبی می فهمند که این فرقه مطلقا دردش درد و رنج ملت ایران نیست و بخوبی … 

مریم رجوی مزدور صدامی در حال جن گیری در تیرانا آلبانیجشن نوروزی در تیرانا، در هیاهوی مریم مهر تابان

مک کین و مریم رجوی و لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایرانشهید فروشی (اهدای کتاب شهدای مجاهد خلق به جان مک کین)ا

لینک به منبع

کارنامه فرقه رجوی از خرداد ۱۳۶۰ تا خرداد ۱۳۹۶

(قسمت اول)

بقلم عیسی ازاده از فرماندهان و مسئولین سابق فرقه رجوی

خرداد ماه همواره ازپرحادثه ترین ماههای مهم در تاریخچه فرقه رجوی بوده است  لذا با توجه به خردادماه که در این خرداد هم فرقه رجوی انرا سرنوشت ساز و تعیین کننده اعلام کرده چون همزمان با انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در ایران بوده است ابتدا نگاهی به رویکرد فرقه و در آماده باش قرار دادن کل دستگاهش حول این انتخابات انداخته و کارنامه فرقه را مرور می کنیم.

البته لازم است متذکر شوم که من شخصا در این انتخابات رأی ندادم اما به نظرات تمام رای دهندگان احترام میگذارم. طبعا چهل میلیونی که به پای صندوقهای رأی رفتند دلیلی برای حضورشان داشته اند.

از دیدگاه فرقۀ رجوی هر کسی در انتخابات شرکت کند یا مزدور نظام است و یا حداقل از وابستگان آن محسوب میشود و خائن می باشد.

 اما ۴۰ میلیون ایرانی در داخل و خارج کشور بدون توجه به فراخوان های این فرقه در انتخابات شرکت کردند لذا بر اساس منطق و خط فکری فرقه هرکس در انتخابات شرکت کند مزدور رژیم و جزایش اعدام است. بر اساس این تفکر فرقه رجوی باید برای چهل میلیون ایرانی حکم اعدام صادر کند.

فرقه رجوی بخوبی واقف است که در ایران فاقد پایگاه مردمی است چرا که بارها مردم ایران به اشکال مختلف نشان داده اند که سران فرقۀ رجوی به دلیل خیانت هایی که مرتکب شده اند مطرود این مردم می باشند.

اگر این فرقه می دانست که در میان ملت ایران ولو در حد اندک؛ پایگاهی دارد بدون شک از حامیانش می خواست که در انتخابات شرکت کرده و اسم مریم قجر را بنویسند و یا برگۀ سفید در صندوق بیندازند اما چون چنته اش خالی است فراخوان به تحریم داد که البته پاسخ این فراخوانش را هم با نه مردم گرفت.

فرقه رجوی برای سرگرم کردن نفراتش و اثبات اینکه این مرحله برای آنها سرنوشت ساز است به طرق مختلف و کنترل شده اسیران را در صفحات مجازی در تویتر و تلگرام فعال کرد و برای هرکدام از نفرات تعهد مشخص کرده که روزانه باید حداقل ده نفر را شکار کنند و آنها را برای عدم شرکت در انتخابات و تحریم متقاعد سازند که البته این بخش از شیادی های فرقه نیازمند یک بحث جداگانه است که مستقلا به آن پرداخته می شود.

فرقۀ رجوی در جهت تحریم، تمام دستگاههای تبلیغی اش را با انواع واقسام ترفندها در این مرحله بسیج کرده بود و از خرد و کلانشان تحلیل و تفسیرهای آبکی را بخورد هوادارانشان واسیران نگوبخت در آلبانی دادند که این مرحله تعیین تکلیف رژیم است و یکانهای ارتش آزادیبخش در خیابانهای تهران رژه خواهند رفت و مریم قجر بر تخت سلطنت جلوس خواهد کرد.

پایه و مبنای این به اصطلاح کارزارشان ارتش ازادیبخش بود ارتشی که مطلقا وجود خارجی ندارد و یک دورغ بزرگ و یک شیادی از نوع رجوی است. این ارتش کجاست؟ وچه ساز و برگی دارد؟ آیا منظورتان زنان و مردان پیر وفرتوتی است که آنها را با انواع و اقسام شالارتان بازی ها و تهدید و ارعاب ها در آلبانی با زور و وعده و و عید و با قسم و آیه نگه داشته اید که صبر کنید تا انتخابات تمام شود و میوۀ انرا بچینند.

 یک جریان به اصطلاح سیاسی که استراتژی و تلاش اصلی اش را بر یک دورغ بزرگ و بر اساس موهومات و امدادهای ترامپ و شیخ سعودی بنیان نهاده با کدام صلاحیت طلبکار مردم ایران هم شده است که چرا پای صندوق های رای رفتند و از فرمان رئیس جمهور حسرت به دل شورای دست ساز رهبر مفقودالاثر پیروی نکردند و مریم قجر را سنگ روی یخ کردند. در دوران اخراج فرقه از عراق واقامت اجباری و حقیرانه در البانی؛ سران فرقه ومشخصا مریم قجر اعلام کرده بود که با انتخاب ترامپ بعد از چند ماه آمریکا به ایران حمله نظامی کرده و رژیم را سرنگون می کند و این را به عنوان یک سرفصل مهم و استراتژیک برای فریب اعضای اسیر تعیین کرده بود که تا این سرفصل از فرقه جدا نشوند و در تشکیلات بمانند. مرحلۀ اول تمام شد و روند حرکت ترامپ هم تمام بافته های موهوم فرقه را پنبه کرد. مرحلۀ بعدی را سرفصل انتخابات اعلام کرده بودند که در این مرحله قیام مردمی صورت می گیرد و مریم رهسپار تهران خواهد شد. این مرحله هم تمام شد و تمام تحلیلهای ابکی مثل تف سربالا بر سر و روی سران و مریم قجر فرود آمد. بنابر این بر اساس وعده های مریم قجر کلیه نفراتی که خواهان جدایی بودند باید بدون درنگ از فرقه جدا شوند و بیش از این به وعده و وعید های این شیادان توجه نکنند. البته همه دوستان بخوبی به وعده های رهبر مفقودالاثر از سی خرداد ۱۳۶۰ تا خرداد ۱۳۹۶واقف هستند. و بیاد دارند که در دوران عراق طرح های آزاد کردن میهن طی سه روز یکی پس از دیگری دود شد و به هوا رفت و بعد از اخراج از عراق هم به یکباره کل استراتژی به اصطلاح ارتش آزادی بخش وجنگ آزادیبخش به یک جا سوخت و محو و نابود شد.

با محو شدن استراتژی فرقه ارتش موهوم آزادیبخش هم تماما حتی از لحاظ فیزیکی هم محو شد و طی ۱۴ سال از اذهان افراد هم محو شده است. لذا فرقه مجبور شد با شیادی و با خزیدن در شکاف های جدید راه نفسی برای خودش باز کند. در صدر همۀ این شکافها روی کار امدن ترامپ در امریکا و تضادهای سعودی با ایران و هم چنین تضادهای جناح های مختلف حاکمیت قرار دارد. مجموعا این سه شکاف مانند تونل های تو در تویی بودند که فرقه برای سرگرم کردن اسیران و جلوگیری از جداشدن آنها در انها مانور می داد.

شکاف انتخابات که گل گرفته شد و تا الآن هم از ترامپ برای اینها آبی گرم نشده است لذا مانده است سعودی که فعلا حمایت گسترده مالی از این فرقه می کند و بسیار بعید است که سعودی نگاه جدی به اینها داشته باشد و فعلا در حد استفاده ابزاری در برابر ایران با اینها مانور می کند و منتظر است در برابر تضمین منافع سعودی از طرف ایران، فرقه را رها سازد.

سؤالی که مطرح است این است که چرا ملت ایران توجهی به فرقه رجوی و الباقی اپوزیسیون خارجه نشین نکردند و پای صندوق های رای رفتند؟

فرقه رجوی اعلام کرد رأی من سرنگونی است و از طرف ارتش آزادیبخش که اصلا وجود خارجی ندارد اطلاعیه تحریم صادرکرد و به واحد های این ارتش  موهوم و خیالی دستور داد که با ایجاد کانون های شورشی مانع برگزاری انتخابات شوند واجازه انتخابات به رژیم را ندهند . این {دستور} بزرگترین جریان بر انداز خارجه نشین است.!

ملت ایران سؤال می کنند این ارتش ازادیبخش کجاست؟ کجا مستقر است؟ چه میکند؟ ساز و کارش چیست؟ برنامه اش چیست؟ چرادر ایران و لو به آرزو یک نفرشان هم دیده نشده است ….

ایا چنین ارتشی وجود خارجی دارد؟ ملت بخوبی واقفند که چنین چیزی اصلا وجود خارجی ندارد و اینها همه اش یک مشت دروغ و یاوه است و ملت بخوبی می فهمند که این فرقه مطلقا دردش درد و رنج ملت ایران نیست و بخوبی از خیانت های این فرقه در دوران عراق و مزدوری اش برای صدام حسین و وطن فروشی هایش مطلع هستند. جوانان ایرانی بخوبی بیاد دارند که این فرقه با شبیخون زدن به نیروهای مرزبان و حفاظت این میهن؛ چگونه آنها را اسیر و دست و کتف بسته به اطلاعات ارتش صدام تحویل می داد و در واقع می فروخت. ملت ایران بخوبی واقفند که فرقه رجوی آلت دست سعودی است و دنبال تکه پاره کردن ایران و جدا کردن خوزستان از ایران است و مزدورانش سربازان بی گناه را در مرز های شرقی میهن قتل عام می کنند. فرقه با این کارنامۀ سیاهش می داند که ملت ایران به آنها می خندد و از خیانت های آنها نمی گذرد.

فرقه تمام این هیاهویی که دردوران انتخابات راه انداخت صرفا برای مغز شویی و جلوگیری از جدا شدن اسیران نگونبخت و هم چنین خوش رقصی برای اربابانش بوده است.

بنابراین فرقه یک بار دیگر متحمل یک شکست سنگین شد و دست رهبران شیادش برای اسیران نگونبخت رو شد و برای هزارمین بار دیدند و فهمیدند که کسی در ایران پشیزی هم برای این فرقه ارزش قائل نیست و این فرقه کاملا بی آبرو و افشا شده است. این از داخل ایران.

از طرف دیگر فرقه هر ساله یک شو در حومۀ پاریس با گردآوری پناهندگان از کمپ های پناهندگی و دادن پول افرادی را برای شوی تبلیغاتی اش جمع می کند و همیشه هم مدعی است که بیش از صد هزار نفر در شوی آنها شرکت داشته اند.

در خارج هم ایرانیان یک سیلی محکم بر بناگوش این فرقه زدند و در امریکا و استرالیا و اروپا و اسیا ایرانیان برای رأی دادن ساعتها صف کشیدند و همه خبرگزاریها و رسانه های بین المللی هم با عکس و تصویر این استقبال را مخابره کردند. فرقه جواب این را چه می دهد؟ وچه پاسخی برای ایرانیان خارج از کشور دارد؟!

از دیدگاه بنده هر ایرانی حقش است که خودش انتخاب کند و رای بدهد یا ندهد. اینکه فرقه مدعی است هیچ فرقی بین کاندیداها نیست با آنچه ملت ایران فکر می کنند تفاوت ماهوی دارد. ملت ایران معتقد هستند که فرقی هست.

فرقه رجوی با خائن خواندن و مزدور دانستن چهل میلیون ایرانی یک تیر خلاص هم بخودش زد و دیر یا زود اسیران نگونبخت یقۀ مریم قجر و سران این فرقه را خواهند گرفت و خواهند پرسید اگر چهل میلیون ایرانی دارای حق رأی، خائن و مزدور هستند پس ما برای چه کسی مبارزه می کنیم؟. پس آن خلق قهرمان که مدعی حمایت از آن هستید آیا در قاره ای دیگر زندگی می کند؟.

آیا هزاران دختر و پسر که جشن می گیرند و رقص و پایکوبی می کنند خائن و مزدور هستند؟! یا باید با شادی جوانان ایران زمین شاد شد و انتخابشان را تبریک گفت و با خوشحالی آنها خوشحالی کرد؟. آیا خانم نرگس محمدی و دهها و صدها هنرمند و ورزشکار که حتی از زندان در انتخابات شرکت می کنند خائن و مزدور هستند؟.

فرقه ای که برای اعضای خودش کمترین ارزشی قائل نیست و به مردانشان ( نرینه وحشی) و به زنانشان (مادینه)می گوید  معلوم است که به ملت ایران بیشترین بی احترامی را می کند و ملتی را خائن ومزدور می داند.

این فرقه اگر ذره ای عرق میهن دوستی داشت و دردش درد ملت ایران بود به رأی مردم احترام قائل میشد و دست از توهین و بی احترامی به ملتی بر می داشت. اگر یک روزنه کوچک زمینه ای برای جشن و شادی ایجاد می کند و جوانان شب تا صبح رقص و پایکوبی می کنند آیا نباید به این جوانان درود فرستاد که آنقدر به لحاظ سیاسی بالغ شده اند که سره را از ناسره تشخیص می دهند؟.

فرقۀ رجوی یک بار دیگر در برابر ارادۀ ملت ایران شکست خورد و دیر یا زود این شکست بر تشکیلاتش اوار خواهد شد. و دیگر حنایش برای اسیران خودش هم رنگی نخواهد داشت.

در اینجا لازم می دانم به دوستان و همرزمان سابقم در آلبانی و اروپا که هنوز تحت تاثیر این فرقه هستند یادآور شوم که دوستان، خودتان شاهد التماس و درخواست های مریم قجر بودید که از شما خواست تا انتخابات امریکا باقی بمانید و بعد هم گفت که انتخابات بر سر رژیم اوار خواهد شد و در ایران قیام می شود ! راستی چه شد؟

دوستان، یک بار دیگر همانند صدها بار دیگر که بخوبی بیاد دارید تحلیل های سران فرقه تبدیل به تف سر بالا شد و بر سر و روی خودشان فرود آمد. ایا بازهم می خواهید در این فرقه شیاد و مزدور بیگانه و سرویس اطلاعاتی بمانید؟ عمر و جوانی تان که تباه شد. اکثریت قریب به اتفاقتان که در سن بازنشستگی با کلکسیونی از بیماری هستید. دوستان؛ به اگاهی خودتان خیانت نکنید و اجازه ندهید همانند دوران عراق صدام حسین ابزاری دست سران فرقه باشید؛ که هر روزی یک مدل شمارا رنگ کنند واز شما استفاده ابزاری کنند. انتخابات تمام شد رویکرد ترامپ را هم در این چند ماهه بعینه دیدید. لذا تصمیم خودتان را بگیرید و خودتان مسئول مقدرات و سرنوشت خودتان باشید. در عصر ارتباطات هستیم چرا هنوز شما باید در حسرت داشتن یک تلفن موبایل و دسترسی ازادانه به اینترنت باشید؟.

چرا برای یک تلفن زدن به خانواده تان باید شما را به اتاق تماس ببرند و دونفر هم موقع صحبت کنار دستتان بنشینند و صدایتان را هم ضبط کنند؟. چرا برای حتی کارهای اجتماعی با استفاده از اینترنت باید با فرمانده تان و یک ناظر به اسم افسر اتاق اینترنت و یک زن بنام مدیر ارتباطات با اینترنت کار کنید و چرا فایل هایی را که دانلود می کنید بعد از چهل و هشت ساعت و بعد از چک و سانسور یا به اصطلاح قاف زدایی به شما بر می گردانند؟ چرا این همه سانسور؟ چرا حتی اجازۀ یک گشت و گذار آزادانه را به شما در آلبانی نمی دهند چرا اجازه نمی دهند خانواده های شما برای دیدنتان به آلبانی بیایند؟. چرا در سازمانی که مدعی جامعه بی طبقه توحیدی است نورچشمی ها از بهترین امکانات استفاده می کنند و مثل اشرف خواب و خوارک شان هم باید از جمع جدا باشد؟.

چرا هنوز مانند کودکان زیر ده سال با شما تنظیم می کنند از لباس زیر تا کفش و سایر البسه تان را هم باید کسی دیگری برایتان خرید کند.

چرا وقتی یک جفت جوراب یا یک تی شرت به شما می دهند اسم هدیه خواهر مریم روش هست؟ چرا اینقدر شما را می خواهند وابسته نشان دهند؟

چرا کسی مجاز نیست لباس مورد پسند خودش را خودش مستقیم خریداری کند؟ اینجا که اشرف محاصره شده نیست اینجا البانی است.

باور کنید در جامعه اگر بایک بچه ده ساله هم چنین برخوردی شود قهر می کند و از خانه بیرون می زند.

دوستان فریب شیادی های این فرقه را نخورید تمام این تهمت و افتراهایی که به جدا شده ها می زنند دروغ محض است. آنها با این دروغها و تهمتها می خواهند جدا شدن را تابو کنند می خواهند مانند دوران برده داری همه شما سرباز صفر مریم قجر باشید و می خواهند با جان وخون و رنج وتلاش شما ادعای اپوزیسیون را در بیاورند و پول بیشتری از اربابانشان دریافت کنند. براستی اگر چهل میلیون ایرانی مزدور و خائن هستند ما هم خائن هستیم. این نوع تفکر و منطق یا با من یا مزدوری مربوط به عصر قرون وسطی و دوران جاهلیت است. بحث رهبر عقیدتی و اینکه تمام خون و جان ونفس ما به رهبر عقیدتی تعلق دارد اوج برده کشی و توهین به شعور انسانیت هست. الآن که ما در نیای آزاد زندگی می کنیم و بحث های شیادانه رجوی را مرور می کنیم نمی دانیم بخندیم یا گریه کنیم؟ که چقدر مارا تحمیق کردند و چقدر همانند برده با ما رفتار کردند.

کجای دنیا چند دهه برای یک چندهزار انسان از بیدارباش صبح تا خوابشان ساعت به ساعت توسط تشکیلات برنامه ریزی می شود. اگر پادگان هم باشد دوساله تمام میشود اگر نظامی حرفه ای هم باشد بخشی از زندگی اش بخودش مربوط میشود. تا کی می خواهید سرباز صفر بی اراده این تشکیلات جهنمی باشید؟. شما که نه حق تعیین زمان خورد و خوراکتان و خوابتان را دارید و نه مجاز به خرید حتی لباس خودتان هستید شما که باید ساعت به ساعت روزتان را گزارش کنید شما که باید افکار اعماق قلب و وجودتان را هم هر روز بازگو کنید شما که در حسرت داشتن یک تلفن هستید شما که در حسرت خوردن غذای مورد علاقه تان هستید برای چه در این تشکیلات مانده اید؟. آیا این همان فوق دموکراتیک ترین مناسبات انقلابی است که رهبر مفقودالاثر صدها بار توی گوشهای ما کرد این؟؟!!! اگر این است که باید به سرتا پای این مناسبات ضد انسانی گریه کرد و به حال زندانیان سیاه چالها غبطه خورد که وضع و حال آنها بسا بهتر از ماست.

تاکی می خواهید به آگاهی خودتان خیانت کنید.

چرا هنوز در البانی باید حسن نایب اقا که دوران کشتار اشرف و موشک های لیبرتی در اروپا عشق و حالش را می کرد نماینده شما باشد؟. مگر شما زیر سن هستید که وکیل و قیم داشته باشید؟ آن هم کسی که اصلا منتقل شده از عراق نیست و حتی یک روز هم در لیبرتی نبوده. معلوم نیست چگونه یک پناهندۀ فرانسه می تواند نمایندۀ پناهجویان یا پناهندگان در یک کشور دیگر بشود؟؟!!. جلوی این بی قانونی ها بایستید. اینها ضد قانون است فردفرد شما پناهنده هستید و خودتان طرف حساب ارگانهای سازمان ملل و دولت آلبانی می باشید.اگر شما محکم بایستید و به صورت دسته جمعی در برابر این تشکیلات هزار تو بایستید شک نکنید که همه سران فرقه از بالا تا پایین تسلیم خواسته های شما خواهند شد.

ما که خوب می فهمیم وقتی تن به بارکشی بدهیم تا نفس داریم بارمان می کنند وتا نای داریم استثمارمان می کنند. شک ندارم اگر تلاش نکنید و تسلیم تشکیلات فرقه شوید همان بلا را که سران فرقه سر همه مان در عراق آوردند در آلبانی هم همان آش و همان کاسه خواهد بود.

با ارزوی رهایی تک تک شما و پایان چشم انتظاری خانواده هایتان که تنها آرزویشان دیدن شما از نزدیک است.

ادامه دارد.

عیسی آزاده

پاریس ۲۶ می ۲۰۱۷

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29084

وطن فروشی به چه قیمتی؟ افشای رابطه فرقۀ رجوی با اسرائیل 

Issa Azadehعیسی آزاده، پیوند رهایی، بیستم آوریل ۲۰۱۷:… از فرقه ای که جلادان صبرا و شتیلا و قاتلان هزاران زن و مرد و کودک فلسطینی حامیانش می باشد و به آن افتخار هم می کند، از فرقه ای که حاضراست در یک جنگ ویرانگر  ایران نابود شود و صدها هزار شهروند بی گناه کشته شوند تا به نیات شومش برسد، از فرقه ای که قدیمی ترین اعضا و مسئولانش را بخط می کند که دست راستی ترین و فاشیست ترین عناصر آمریکایی که … 

العربیه شیخ نشین سعودی: تروریستهای ما مجاهدین خلق نماینده رجوی در العربیه سعودی: تروریست های توحید و جهاد از اعضای ما بودند

لینک به منبع

وطن فروشی به چه قیمتی؟

افشای رابطه فرقۀ رجوی با اسرائیل

نوشتۀ عیسی آزاده عضو قدیمی و از فرماندهان سابق سازمان مجاهدین خلق

مجاهدین خلق فرقه رجوی مریم رجوی مزدوران اسرائیلمجاهدین خلق فرقه رجوی مریم رجوی مزدوران اسرائیلملاقات ترکی الفیصل و محمود عباس با لیونی

مجاهدین خلق فرقه رجوی مریم رجوی مزدوران اسرائیل

مجاهدین خلق فرقه رجوی مریم رجوی مزدوران اسرائیلتصاویرملاقات ترکی الفیصل و محمود عباس با مریم رجوی

 اخراج کامل فرقه رجوی از عراق در سال ۱۳۹۵ و شکست استراتژی این فرقه در عراق و ریزش و بهم ریختگی تشکیلاتی در باقیمانده نیروهایش؛ سران فرقه را مجبور کرد که بخشی از روابط مخفی اش را علنی کند تا بدینوسیله به باقیمانده نیروهای سرخورده اش وانمود سازد که بعد از سقوط دیکتاتور عراق در تنگنا و انزوای سیاسی قرار ندارد وحامیان قوی تری از صدام حسین پیدا کرده است وکماکان توسط قدرت های منطقه پشتیبانی سیاسی و مالی میشود.

سران فرقۀ رجوی برای لاپوشانی شکست استراتژیشان درعراق  سال ۱۳۹۶ را بعنوان سال تعیین تکلیف رژیم ایران اعلام نموده و مانند دوران عراق فاکتورهای آنرا هم در نشست های مغزشویی به خورد نفرات می دهند وبا التماس و درخواست از نیروهایشان می خواهند که یک سال دیگر صبر کنند وتشکیلات فرقه را ترک نکنند چرا که امسال پایان حکومت ایران است. لازم به یاد آوری است که در دوران عراق هر بار که وعده هاو سرفصل های سرنگونی که رجوی اعلام می کرد در عمل شکست میخورد افراد و اسیران نگونبخت را مقصر و مسئول می دانست. حتما در سال ۱۳۹۷ هم در آلبانی افراد را مقصر اعلام خواهد کرد.!!!!.

در رابطه با حضور علنی  ترکی فیصل عضو خانواده سلطنتی آل سعود و رئیس سابق اطلاعات عربستان در شوی خمیه شب بازی فرقه در حومه پاریس و اعلام غیر منتظرۀ مرگ رجوی که تا کنون هم تعیین تکلیف نشده است سران فرقه سعی داشته و دارند که با زیر آبی رفتن از جواب صحیح طفره بروند..البته در صورتی که این خبرکذب باشد؛ ترکی فیصل آبرو و حیثیت خود و خانواده اش  را در گرو فرقه رجوی گذاشته است.

در برنامه های علنی فرقه با نشان دادن تصاویر رهبر مفقودالاثرو شعر و شعار هایی که می دهند وانمود می کنند که رهبر نمرده و در کنارشان است.

طی چند ماه اخیر سران فرقه و مشخصا مریم قجر در بحث و جلسات درون تشکیلاتی اعلام کرده اند که این خبر یک رد گم کنی بوده است  و دشمنان مگر در خواب مرگ رجوی را ببینند.

بعد از حضور علنی ترکی فیصل در اجتماع فرقه یک ملاقات علنی هم اقای محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با مریم قجر داشته است.

بعد از این ملاقات ها خبرگزاری ها تحلیل های مختلفی را انعکاس دادند و محتوای همه این انعکاسات این بود که این یک پیام از طرف پادشاهی سعودی به دولت ایران است که اگر به منافع ما در خلیج فارس زیانی وارد شود ما هم از اصلی ترین جریان مخالف ایرانی حمایت رسمی و علنی می کنیم.

از آنجا که فرقه رجوی برای سرپا ماندن هیچ مرز سرخی ندارد حضور شاهزاده سعودی و عباس را یک پیروزی برای خودش اعلام کرد و انبوهی اخبار و تحلیل و گزارش حول این دیدارها در رسانه های اصلی و جانبی اش انعکاس داد.

لازم به یاد آوری است که در زمان حضور فرقه در عراق، شخص رجوی آنقدر در نشست های مغز شویی صدام حسین را تطهیر کرده بود که همه افراد انرا ناجی ایران می دانستند و سمپاتی نیروهای فرقه به صدام از سمپاتی حتی فدائیان صدام حسین به وی هم بیشتر شده بود.

همگان فکر می کردند که بعد از سقوط دیکتاتور عراق، خاندان سعودی تنها ارباب و حامی جدید منطقه ای فرقۀ رجوی است اما با علنی شدن رابطۀ ترکی فیصل با سازمان اطلاعات اسرائیل و گرفتن عکس یادگاری با لیونی و هم چنین رابطه خاصی که محمود عباس با اسرائیل دارد این فرضیه را روشن ساخت که اسرائیل هم از حامیان اصلی فرقه رجوی است و اصلی ترین لابی های این فرقه در امریکا از یهودی های جنگ طلب و حامی اسرائیل هستند.

 تمام افرادی که از قدیم در تشکیلات فرقه رجوی بوده اند حتما بیاد دارند که همواره رجوی مفقودالاثر و همسرش در تمام جلسات عمومی اعلام می کردند که ما دست و پای هر دولتی را که حتی یک سنگ به سمت این رژیم پرتاب کند می بوسیم.

از فرقه ای که جلادان صبرا و شتیلا و قاتلان هزاران زن و مرد و کودک فلسطینی حامیانش می باشد و به آن افتخار هم می کند، از فرقه ای که حاضراست در یک جنگ ویرانگر  ایران نابود شود و صدها هزار شهروند بی گناه کشته شوند تا به نیات شومش برسد، از فرقه ای که قدیمی ترین اعضا و مسئولانش را بخط می کند که دست راستی ترین و فاشیست ترین عناصر آمریکایی که خواهان تجزیه ونابودی ایران هستنداز آنها سان ببیند، چه انتظاری است؟! آیا نتیجۀ کار این فرقه در طی این نزدیک به چهار دهه جز مزدوری و خشونت و جنگ طلبی چیز دیگری بوده است؟

آیا این فرقه به فکر درد و رنج مردم ایران است؟ و طرفدار برابری زن ومرد است؟ در صورتیکه در این فرقه هیچ خانمی جرأت ندارد بدون چارقد باشد و همه را هم در بی اطلاعی مطلق قرار داده و دسترسی به اینترنت و داشتن تلفن همراه را برای افراد اسیر ممنوع ساخته است. تا کنون که به گواهی تاریخ و همه افرادی که صفوف این فرقه را ترک کرده اند جواب مطلقا منفی است زیرا این فرقه با خط مشی هدف وسیله را توجیه می کند فقط دنبال قدرت طلبی و جنگ افروزی است.

این فرقه بیش از دودهه برای صدام حسین دیکتاتور سابق عراق مزدوری کرد و تا خرخره هم صدام آنها را تسلیح کرد اما حاصل و دستمزدشان اخراج با خفت و خواری از عراق بود. البته اگر از حق نگذریم تمام سرمایه های فعلی فرقه همان پول های سهمیه نفتی است که صدام حسین برای فرقه اختصاص داده بود.

اینک  هم فرقه با دل بستن به رئیس جمهور جدید آمریکا برای پشتیبانی سیاسی و کمک های مالی واطلاعاتی سعودی و اسرائیل وعده سرنگونی داده است و با شل و سفت کردن مناسبات ضد انسانی تشکیلاتش می خواهد به هر نحوی که شده جلوی خروج جمعی نفرات از فرقه و فروپاشی اش را بگیرد.

 عیسی آزاده ۱۹/۴/۲۰۱۷

پاریس

*** 

مزدوران فرقه رجوی مجاهدین خلق در خدمت جنگ و امریکافوران نارضایتی از دیدار با مک کین در فرقه رجوی (مک کین بجای مسعود رجوی آمد)ا

Wesley Martin Mojahedin Khalq Rajavi cult 3از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

*** 

همچنین:

دیدار و گفتگوی سه تن از منشعبین سازمان مجاهدین خلق، اعضای انجمن «نه به تروریسم و فرقه ها» با آقای دکتر بنی صدر

پیوند رهایی، دوم می ۲۰۱۵:… روز سه شنبه ۸ اردیبهشت ۹۴ برابر با ۲۸ آوریل ۲۰۱۵ هیأتی از اعضا و مسئولین قدیمی منشعب از سازمان مجاهدین خلق ایران شامل آقایان قربانعلی حسین نژاد عضو و مترجم ارشد جدا شدۀ بخش روابط خارجی سازمان مجاهدین و داوود باقروند ارشد از اعضا و مسئولین قدیمی سازما
 
 
پیوند رهایی، شانزدهم آوریل ۲۰۱۵:…  حقایقی تلخ در مورد سرنوشت سازمان و مسیری که طی میکند. پایگاه مردمی سازمان مجاهدین از ادعا تا واقعیت (حقایقی درمورد جعل اسناد حمایت مردمی). دخالت های آقای رجوی در سیاست داخلی عراق. اعتراضات مردمی و رسمی مقامات عراق نسبت به دخالتهای آقای رجوی در عراق. استخدام
 
 
پیوند رهایی، دوازدهم مارس ۲۰۱۵:…  بیش از سی سال در تشکیلات سازمان مجاهدین خلق ایران (mek) بودم بعد از سرنگون شدن شاه ایران و ایجاد یک فضای باز سیاسی نشاًت گرفته از پتانسیل انقلاب به امید تحقق آزادی و دموکراسی در ایران و ساختن یک کشور جدید مبتنی برعدالت و رفاه اجتماعی و آزادی و برا