جعل خبر به اسم دن کوتس توسط فرقه رجوی ، مجاهدین خلق

جعل خبر به اسم دن کوتس توسط فرقه رجوی ، مجاهدین خلق

محمد کرمی، وبلاگ عیاران، سی و یکم ژانویه 2019:… در این بین فرقه رجوی ، با خرمرده رندی میخواهد  از این نمد کلاهی گشاد برای خودش درست کند و تخیل ذهنی اش را به اسم اقای دن کوتس دارد انتشار می دهد. و به دروغ اخبار های خود ساخته در اروپا که میخواهند خودشان را مهم جلوه بدهند و تنها اپوزسیون نشان بدهند …

False_Flaq_Albania_Mojahedin_Khalq_Maryam_Rajavi_Cult_MKO_MEKFalse Flag Op In Albania Would Drive A Wedge Between The EU And Iran

مجاهدین خلق مریم رجوی موساد علیه منافع آلبانی و اتحادیه اروپاMossad To Use Mercenary MEK For Fatal False Flag Op In Albania

لینک به منبع

جعل خبر به اسم دن کوتس توسط فرقه رجوی ، مجاهدین خلق

جعل خبر توسط مجاهدین خلق فرقه رجوی 1

روز سه شنبه آقای دن کوتس ، مدیر کل امور اطلاعات ملی ( مدیر کل امور جاسوسی ) امریکا، رئیس سازمان سیا و ریئیس اف بی ای .در برابر کمیته اطلاعائی مجلس سنا گزارش سالانه خود را ارائه کردند . اقای کوتس در باره ایران چنین گفت*   ترجمه به صورت مختصر انجام شده است ) .

ایران به تعهدات خود به برجام وفادار مانده است . هر چند تهران تهدید کرده است که که اگر اروپا به  تعهدات خود پایبند نباشد از این معامله خارج خواهد شد .

تظاهرات پراکنده در ایران با هماهنگی با یکدیگر صورت نمیگیرند. آنها دارای رهبری مرکزی نیستند، و همچنین حمایت وسیع میان مردم ندارند .

تند روها ی ایران ، همان دولت پنهان هستند  ممکن است به دلیل فشار امریکا نیرومندتر شوند

رفتار و نفوذ ایران در منطقه تغییری نیافته است .

اگر فشار آمریکا و متحدان بیشتر شود، و ایران احساس خطر بیشتری کند، ممکن است واکنش شدیدتر و رفتار تند تری نشان دهد.

در داخل حاکمیت ایران بحث‌های زیادی درباره واکنش ایران به خروج  (غیر قانونی)  آمریکا از برجام و بی‌ عملی‌ اروپا در جریان است .

ایران ممکن است فعالیت‌های هسته‌ای خودرا افزایش دهد، اگر منافع اقتصادی که قرار بود برجام به ایران دهد را بدست نیاورد. هدف اصلی‌ چنین اقدامی فشار آوردن بر اروپا خواهد بود .

در حقیقت آنچه که آقای کوتس گفته است کاملا برعکس ادعا‌های آقای ترامپ درباره ایران است . که امروز اقای ترامپ در توییتی گفته است: ( به نظر می‌رسد آدم‌های اطلاعاتی خیلی در قبال خطرهای ایران منفعل و ساده‌لوح هستند. آنها اشتباه می‌کنند ) ! در ادامه گفته مقام‌های اطلاعاتی آمریکا هم  بهتر است به مدرسه برگردند !

در این بین فرقه رجوی ، با خرمرده رندی میخواهد  از این نمد کلاهی گشاد برای خودش درست کند و تخیل ذهنی اش را به اسم اقای دن کوتس دارد انتشار می دهد. و به دروغ اخبار های خود ساخته در اروپا که میخواهند خودشان را مهم جلوه بدهند و تنها اپوزسیون نشان بدهند در این خبر دارند صرف میکنند .همان طور که در تصاویر زیر با کادر قرمز رنگ دیده می شود دروغ های فرقه رجوی می باشد که به اسم اقای کوتس خرج کرده اند.

جعل خبر توسط مجاهدین خلق فرقه رجوی 2

جعل خبر توسط مجاهدین خلق فرقه رجوی 2

سران فرقه رجوی فراموش کرده اند که قرن بیست ویکم قرن ارتباطات است . وهمه افراد از طریق اینترنت به تمامی اخبار سراسر جهان دسترسی دارند . این محدودیت که افراد کماکان درون غار زندگی می کنند که به اخبار دسترسی ندارند . فقط درون تشکیلات فرقه است

فیلم کامل سخنرانی دن کوتس در مقابل کمیته اطلاعات مجلس سنا

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/جعل-خبر-به-اسم-نایب-رئیس-پارلمان-اروپا-ت/

جعل خبر به اسم نایب رئیس پارلمان اروپا توسط فرقه رجوی

محمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، بیست و هشتم ژانویه ۲۰۱۹:… آقای ریجارچارنسکی در سال ۲۰۱۷  به دلیل صحبت نژاد پرستانه در جلسه عمومی پارلمان اروپا به دیگر هموطن خود  که نماینده پارلمان اروپا می باشد . از نایب رئیسی پارلمان اروپا کنار گذشته شد.اما فرقه رجوی جهت خرج کردن و انتشار دادن خبر های دروغ خود به دروغ های دیگر متوصل می شود … 

List-of-Mojahedin-Khalq-martyrs-Massoud-Maryam-Rajavi-MEK-fiction-fakeآشنایی با جعلیات سازمان مجاهدین خلق ایران

لینک به منبع

جعل خبر به اسم نایب رئیس پارلمان اروپا توسط فرقه رجوی

 همان طور که در عکس زیر می بینید ،امروز یک شنبه هفت بهمن ماه فرقه رجوی خبری را با تیترریچار چارنسکی نایب رئیس لهستانی پارلمان اروپا انتشار داده بود .

جعل خبر به اسم نایب رئیس پارلمان اروپا توسط فرقه رجوی

در حالی که اقای ریجارچارنسکی در سال ۲۰۱۷  به دلیل صحبت نژاد پرستانه در جلسه عمومی پارلمان اروپا به دیگر هموطن خود  که نماینده پارلمان اروپا می باشد . از نایب رئیسی پارلمان اروپا کنار گذشته شد.اما فرقه رجوی جهت خرج کردن و انتشار دادن خبر های دروغ خود به دروغ های دیگر متوصل می شود .

جعل خبر به اسم نایب رئیس پارلمان اروپا توسط فرقه رجوی

جعل خبر به اسم نایب رئیس پارلمان اروپا توسط فرقه رجوی

لیست اسامی نایب رئیس های پارلمان اروپا می باشد که در لیست اول اسم ریچارچارنسکی وجود دارد که در سال ۲۰۱۷ می باشد و در لیست دوم ک در سال ۲۰۱۸ می باشد اسمی از وی دیده نمیشود !

این برای اولین بار نیست که فرقه رجوی که فرقه رجوی از این شیوه ها استفاده می کند .

بعد از افشاگری روزنامه اسپانیائی که فرقه رجوی به حزب راست گرائی اسپانیا کمک مالی کرده است و از سوئی هم این اقا به دلیل صحبت های نژاد پرستانه از معاونت پارلمان اروپا کنار نهاده شده است . چه رابطه ای بین فرقه رجوی و راسیست ها وجود دارد ؟

بیشترین شرح در عکس ها دیده می شود .

نفوذ مجاهدین خلق فرقه تروریستی رجوی در انتخابات اسپانیا

چه رابطه ای ما بین این راسیست ها و نژاد پرست ها وجود دارد ؟؟ الخو ویدال کوادراس ؛ ریچارچارنسکی ، مریم قجر عضدانلو

محمد کرمی

*** 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/کمک-مالی-فرقه-رجوی-مجاهدین-خلق-به-حزب-را/

کمک مالی فرقه رجوی (مجاهدین خلق) به حزب راست گرای افراطی اسپانیا

محمد کرمی، وبلاگ عیاران، هفدهم ژانویه ۲۰۱۹:… حزب راست گرای افراطی کمک های مالی به ارزش  ۸۰۰٫۰۰۰ یورو برای تامین مالی انتخاباتی از مجاهدین خلق فرقه رجوی دریافت کرده اند . ویدال کوادراس در رابطه با ارتباطش با فرقه رجوی اشاره میکند که وی در پارلمان اروپا در سال۱۹۹۹ زمانی که در بروکسب به عنوان یکی از اعضای پارلمان بود شروع کرده. گروه خود ساخته ایران ازاد فرقه رجوی فعالیت … 

نفوذ مجاهدین خلق فرقه تروریستی رجوی در انتخابات اسپانیاAlejo Vidal-Quadras: We (VOX) Received money from Mojahedin Khalq (MEK) terrorists

لینک به منبع

کمک مالی فرقه رجوی به حزب راست گرای افراطی اسپانیا

نفوذ مجاهدین خلق فرقه تروریستی رجوی در انتخابات اسپانیا

حزب راستگرای افراطی اسپانیا که به نام ( وکس ) تحت رهبری  سانتیاگو ابسکال می باشد .

محمد کرمی فعال حقوق بشر پاریس

آقای محمد کرمی

آلخو ویدال کوادراس نائب رئیس سابق پارلمان اروپا که از مسئولین حزب وکس است . از حامیان و لابی های مهم  فرقه رجوی می باشد که بعضی از شوهای معروف فرقه رجوی را مدیریت می کند .

آلخو ویدال کوادراس رئیس کمیته بین المللی در جستجوی عدالت را که دست ساخت فرقه رجوی است یدک می کشد که در مجامع بین المللی از ان استفاده می کند .

در گزارشی که روزنامه ال دیاریو*  انتشار داده است . افشاگری کرده است که این حزب راست گرائی افراطی اسپانیا در انتخابات پارلمان اروپا در سال ۲۰۱۴، ۸۰ درصد از هزینه های کمپین انتخاباتی این حزب توسط فرقه رجوی تامین شده است .طبق قانون اسپانیا در یافت هرگونه کمک های مالی و غیر مالی از افراد و نهاد های خارجی ممنوع است . این درحالی است این گروه ایرانی که حزب ( وکس ) را تامین مالی کرده .یک سازمانی است رهبران غربی انها را در لیست ترویستی و حامی تروریست می دانستد . و اقای الخو ویدال کوادراس می گوید که رهبر حزب(  وکس ) سانتیاگو ابسکال، از این مسله اگاه بوده که منبع اصلی کمک های مالی کمپین انتخاباتی این حزب  مجاهدین بودند  .و اقای الخو ویدال کوادراس هم دریافت پول را تائید کرده است.

روزنامه ال دیاریو اشاره می کند : همانطور که در روزنامه ال پاییس یکشنبه نشان داد، حزب راست گرای افراطی ۱۴۶ مرتبه کمک های مالی به ارزش  ۸۰۰٫۰۰۰ یورو برای تامین مالی انتخاباتی دریافت کرده اند .

ویدال کوادراس در رابطه با ارتباطش با فرقه رجوی اشاره میکند که وی در پارلمان اروپا در سال۱۹۹۹ زمانی که در بروکسب به عنوان یکی از اعضای پارلمان بود شروع کرده. گروه خود ساخته ایران ازاد فرقه رجوی فعالیت می کرده است .

بنا بر گزارش این روزنامه،آلیو ویدال کوآدراس تنها سیاستمدار اسپانیا نبوده که در نشست‌های سالانه فرقه رجوی حضور چشمگیر داشته است.که در تمامی کنفرانس ها و…شرکت می کرده است ..

لازم به اید اوری است که این تنها ساسیت باز اسپانیای نبود که با فرقه رجوی همکاری می کرد .خوزه ماریا الفردو اسنارلوپز، ، خوزه لوئیس رودریگز زاپاترو….

محمد کرمی ۲۰۱۹/۰۱/۱۶

https://www.eldiario.es/politica/Alejo-Vidal-Quadras-financiacion-Vox_0_857065255.html

*** 

Alejo Vidal-Quadras Mojahedin Khalq terrorist group 2
SPAINISH POLITICIAN’S DANGEROUS RELATION
Alejo Vidal-Quadras , the best friend of the Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult)
Paulo Casaca Struan Stevenson Alejo Vidal-Quadras - Rajavi cult
Paulo Casaca Struan Stevenson Alejo Vidal-Quadras – Rajavi cult
cult)
Anne Khodabandeh Reza Jabali Edward Termado Brussels Press Club 2018
Photo Exhibition Press Club, Brussels – International Terrorism Mojahedin Khalq (MEK, NCRI, Rajavi cult) 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/بهزاد-مسعود-معترض-و-مقاوم-در-قبال-مجاهد/

بهزاد مسعودی هم رفت اما سربلند و ایستاده (مقاوم در نشستهای مریم رجوی)ا

محمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، دهم ژانویه ۲۰۱۹:… بهزاد نه تنها در این جبهه مریم قجر را شکست داد . این آرزو را بر دل مریم قجر و دیگر سران فرقه گداشت که بخواهد در نشستی به کسی دشنام  یا توهین یا انتقادی کند . بارها و بارها به خاطر اینکه به دیگران دشنام نمی دهد و حرفی نمی زند زیر تیغ رفت . چون اعتقاد داشت و ایمان داشت که این شعبده بازی ها به اسم انقلاب همه اش دروغ و کذب محض است … 

مرگ مشکوک بهزاد مسعودی از مخالفین داخلی مجاهدین خلق فرقه رجوی در آلبانیمرگ مشکوک یک مخالف دیگر درون تشکیلاتی رجوی در آلبانی

لینک به منبع

بهزاد مسعودی هم رفت اما سربلند و ایستاده

بهزاد مسعودی ( موسی ) را از سال ۱۳۶۰ می شناختم .وی سه بار تا سال ۱۳۵۴ دستگیر شده بود و ازاد شده بود . بار اخر که دستگیر شد در سال ۵۴ به چهار سال زندان محکوم شد که با انقلات ۵۷ از زندان ازاد شد. تا سال ۱۳۶۴ تا قبل از انتصاب مریم قجر عضدانلو، از فرماندهان موفقی بود که عملیات های او سه رقمی بود . علی رغم اینکه فردی نظامی گر بود . اما بشدت با نفرات زیر دستش وخودی و خون گرم بود .بر خلاف دیگر فرماندهان که همیشه خودشان را از نیروهای زیر دستشان تافته جدا بافته میکردند ، امکانات ویژه داشتند .همه امکانات او مانند بقیه نیرو هایش بود.از زمانی که  سایه شوم مریم قجر عضدانلو  به عنوان طاعونی بر سر تشکیلات سایه افکند ، یعنی از زمانی که به عنوان همردیف مسئول اول انتصاب شد . بهزاد از جمله مسئولینی بود که همردیفی مریم قجر مخالف بود و او را قبول نداشت. و بعد از شروع شعبده بازی انقلاب درونی که به نام  مریم  قجر بود ، بهزاد به هیچ عنوان قبول نداشت و کنار گذاشته شده بود . در پروسه های مختلف این شعبده بازی بخصوص داستان حوض ۷۴ و نششت هاس طعمه ۸۰ وحشیانه بهزاد را به صلابه کشیدند .یا در نشست های حاشیه ای برگذار می شود هر انچه که لایق مریم قجر بود نثار وی می کردند. متاسفانه زنانی این دشنام ها را به وی می دادند که زمانی که بهزاد مبارزه می کرد انهاعروسک بازی …. می کردند .طبق معمول بهزاد فقط سکوت میکرد و هیچ زمانی سکوت خودش را نشکست .بهزاد نه تنها در این جبهه مریم قجر را شکست داد . این ارزو را بر دل مریم قجر و دیگر سران فرقه گداشت که بخواهد در نشستی به کسی دشنام  یا توهین یا انتقادی کند . بارها و بارها به خاطر اینکه به دیگران دشنام نمی دهد و حرفی نمی زند زیر تیغ رفت . چون اعتقاد داشت و ایمان داشت که این شعبده بازی ها به اسم انقلاب همه اش دروغ و کذب محض است. درهمان طور که در اطلاعیه زیر می بینید فرقه رجوی به عجله یک چیزی سر هم بندی کرده و بیرون داده . مبنی بر اینکه بهزاد از بیماری طولانی رنج می برده و بر اثر بیماری فوت کرده است که این دروغ محض است . بنابر شهادت اکثر جدا شدگان در البانی وی را هیچ موقع ندیده اند که بیمار بوده باشد یا در بیمارستان دیده باشند . تمامی شواهد و قرائن بر این است که بهزاد مسعودی را فرقه رجویسم به نوعی سر به نیست کرده است . چون بهزاد از مسئولین قدیمی بود و اطلاعات زیادی از تشکیلات داشت و احتمال ان می رفت که از این جریان جدا شود به نوعی وی را سر به نیست کرده اند . اطلاعیه ای که فرقه در این رابطه انتشار داده به وضوح روشن است که وی مخالف فرقه بوده . در خط اخر اشاره می کنند که مریم قجر درگذشت بهزاد را به بستگان اوتسلیت گفته است ؟! هرچه در سایت های فرقه رجوی گشتم پامی از مریم قجر در این رابطه ندیدم در صورتی که برای اعضای که سابقه کمی داشتند اما غلام حلقه به گوش فرقه بودند دو یا سه صفحه می نویسند  و پیام مریم قجر در این رابطه را نشان می دهند .دوستان مختلف موارد دیگری را اشاره کرده اند  که همه به نوعی این را تصدیق کرده اند که بهزاد را فرقه به نوعی سربه نیست کرده است.

مرگ مشکوک بهزاد مسعودی منتقد مجاهدین خلق فرقه رجوی در آلبانی

بهزاد مسعودی از توی ما ها را رفت ، این ارزو را به دل فرقه رجویسم و سران این باند جنایت کار گذاشت که بخواهد جنایت و شعبده بازی به اسم انقلاب مریم قجر را تائید کند . بهای ایستادگی در مقابل فرقه را با جان خود داد. روانش شاد و نام و یادش در خاظره ها جاویدان . حذف این یاران لکه ننگی است بر پیشانی فرقه رجویسم که  نتوانست مخالفین به زانو در بیاورد و به شیوه های دیگر انها را از میان بر میدارد .

محمدکرمی

۲۰۱۶/ ۰۱ /۱۰

*** 

MEK_Maryam_Rajavi_Cult_Victims_Amnesty_International_Report_Human_Rights_AlbaniaShadi Sadr of Justice4Iran is the nominal head of several organisations supported by anti-Iran neoconservatives. She frequently travels to Albania and Paris to liaison with MEK and Maryam Rajavi. She has written pro-MEK articles and takes a pro-MEK stance. She has no credibility whatsoever in the wider Iranian community.

همچنین:

 • محمد کرمی، وبلاگ عیاران، هفدهم ژانویه ۲۰۱۹:… حزب راست گرای افراطی کمک های مالی به ارزش  ۸۰۰٫۰۰۰ یورو برای تامین مالی انتخاباتی از مجاهدین خلق فرقه رجوی دریافت کرده اند . ویدال کوادراس در رابطه با ارتباطش با فرقه رجوی اشاره میکند که وی در پارلمان اروپا در سال۱۹۹۹ زمانی که در بروکسب به عنوان 

  Read More….


 • محمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، دهم ژانویه ۲۰۱۹:… بهزاد نه تنها در این جبهه مریم قجر را شکست داد . این آرزو را بر دل مریم قجر و دیگر سران فرقه گداشت که بخواهد در نشستی به کسی دشنام  یا توهین یا انتقادی کند . بارها و بارها به خاطر اینکه به دیگران دشنام نم

  Read More….


 • علی شیرزاد، وبلاگ عیاران، بیست و نهم دسامبر ۲۰۱۸:… مریم رجوی! تو که میگفتی تحریم غذایی نیست این خبر چیه؟؟ توکه حرفهای وزیر خزانه داری و آن یکی آدمخوار مک گورک و پمپیو را نشخوار میکردی و هواداران کثیفتر از خود و ضد ایرانی را وادار میکردی حرفهای آنها و تو را نشخوارکنند چه جوابی داری؟ بازهم میگویی تحریم غذایی 

  Read More….


 • علی شیرزاد، وبلاگ عیاران، بیست و سوم دسامبر ۲۰۱۸:… گفتی ورود سخت و هفت خوان رستم است و دیدیم که ورود مثل آبخوردن و با کلاشی و فریب و نیرنگ نیرو می آوردی و بر عکس خروج صد خوان رستم و اجازه نمیدهد یکی خارج شود. راست میگویی سنت حسینی که مدعی آن هستی، درب لیبرتی را بازکن و چشمانت را هم ببند و بگو هر که میخواهد برود 

  Read More….


 • علی شیرزاد، وبلاگ عیاران، نوزدهم دسامبر ۲۰۱۸:… در سال ۶۱ خط داد که برای حفظ نیرو میتوانید بعد دستگیری بدون همکاری با دشمن طوری رفتارکنید که زنده بمانید و اسمش را گذاشته بود خط حفظ نیرو ولی در عراق طلبکار بود شما ها که زنده مانده اید بریده و با دشمن همکاری کردید و مجاهد آنهایی بودند که اعدام 

  Read More….


 • علی شیرزاد، وبلاگ عیاران، پانزدهم دسامبر ۲۰۱۸:… مناسبات محبت و دوستی و عشق و علاقه به همرزمان  و هر چیزی را برای دیگران خواستند، جایش را کینه  و نفرت ، آن هم از نوع کینه کشی و نفرت شتری . به قیمت له کردن همرزم و هم سنگر خود داد . اسمش هم شد دفاع از ارزشهای انقلاب مریم و مناسبات و ریزبافت کردن تشکیل

  Read More….


 • علی شیرزاد، وبلاگ عیاران، دوازدهم دسامبر ۲۰۱۸:… رجوی همیشه میگفت ایرانی ها وقتی از ایران خارج و به کشوری میروند ، میگویند ما هوادارمجاهدین هستیم . بلافاصله پناهندگی را میگیرند …. درکشور سوم که رفته ام الان سه سال است که درحال جواب دادنم که چرا زن نگرفتم چراطلاق دادم چرا با رجوی رفتم وا

  Read More….


 • محمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، دهم دسامبر ۲۰۱۸:… چرا در طی این سالیان که این فرقه همیاری جمع اوری کمک مالی راه می اندازد یک بار نیامده است بیلان خرج سالانه خود را بدهد ؟مگر نمی گویند مردم هزینه این رسانه را می پردازند !… . با این شیوه پول های سیاه که وارد شده است را سفید می کنند . بخصوص اینکه 

  Read More….


 •  Ø­ÛŒÙ„Ù‡ همیاری، دستور جمع کردن تلفن ها، فشار بر سمیه محمدیعلی شیرزاد، وبلاگ عیاران، هشتم دسامبر ۲۰۱۸:… قبلا رژه با چماق و پرچم و تیرکمان برگزار میشد حالا همیاری شده رژه سرنگونی واقعیت چیست به اسم همیاری مقداری پول جمع میکند ودر پناه آن پول گرفته ازبیگانه را مقداری اینطور

  Read More….


 • علی شیرزاد، وبلاگ عیاران، پنجم دسامبر ۲۰۱۸:… چه کسی در زمان اشغال سفارت توسط ارتجاع مدنظر تو و خمینی نیروها را هرروز جلو سفارت امریکا می کشاند و خواهان محاکمه کارمندان سفارت امریکا بود….. چه کسی دستور جشن ورقص وپایکوبی و شیرینی خوران بخاطر برجهای دوقلو راصادر کرد؟ … 

  Read More….


 • محمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، سوم دسامبر ۲۰۱۸:… از روزی که این بیانیه شماره۱۱ را صادر کرده اند که به قول انها ایران هم ارام نبوده ….. بخصوص این سه چهار روز آخر که دیگر زن و بچه  کوچک و بزرگ همه به خیابان آمدند . و شهر شوش  در التهاب و شورش بود بیایند جواب بدهند این کانون های شورشی و یک

  Read More….


 • علی شیرزاد، وبلاگ عیاران، دوم دسامبر ۲۰۱۸:… اگر میخواهیم سرنگون کنیم باید به خودی رسید که مد نظر رجویست. حال سوال این است، این خود رجوی چیست ؟ و در چی خلاصه میشود؟ آینه تمام نمای خود رجوی در شورای رهبری نهفته و باید همه مثل آنها پاک و رها و مریمی بشوند یعنی تبدیل بشوند به بتول رجایی که هر وقت او

  Read More….