جنایات پنهان فرقه مافیایی رجوی ! ( 1)

جنایات پنهان فرقه مافیایی رجوی ! ( 1)

محمد رزاقی، تخت بیمارستان، پاریس، وبلاگ رزاقی اول ژوئیه 2013: … رجوی مردک رذل زنباره خود در حالی که به رقص با زنان مشغول بود به زنان حرمسرای خود دستورداده بود برنامه کار روزانه اعضاء را طوری بچینند که نفرات انقدر کار کنند شب که خواستند بخوابند سر و ته تختخواب را نتوانند تشخیص بدهند و استدلال ایدئولوژی کثیف و عقب مانده  و برده ساز رجوی این بود که در صورتیکه در برنامه کاری مردان 5 دقیقه فرصت استراحت باشد انها به جیم …

(Massoud and Maryam Rajavi theMojahedin Khalq cult leaders)

لینک به منبع

این مطلب را در بیمارستانی که به خاطر ناراحتی و درد دیسک کمر بستری هستم و با زدن امپول به نغاع هنوز مشکل ام حل نشده می نویسم تا بتوانم گوشه ای از جنایات پنهان سران فرقه جنایتکار رجوی را برای اطلاع عموم هموطنانم برسانم بطور خاص عبرت و تجربه ای برای جوانان میهنم باشم که گول رجوی و امثالهم را نخورند ودر دام و فریب شعارهای رنگارنگ و زر ورق پیچیده وطن فروشان و شیادانی مثل رجوی که فقط برای اهداف کثیف خود و رسیدن به قدرت و شهوت خود انسانهای بی گناه را برده می گیرند اما خود در ناز و نعمت زندگی می کنند نه افتند .

اما قبل از هر چیزی محتاج دعای تک ؛ تک شما دوستان و هموطنان عزیزم هستم .

شاید تا بحال هزاران مطلب و یا مصاحبه در مورد خیانت ؛ وطن فروشی ؛مزدوری؛ خود فروشی رجوی به صدام ملعون و امریکا و اسرائیل وسرویسهای جاسوسی کشورهای مختلف و … کشتار و ترور ؛ زندان و شکنجه ؛ بد رفتاری رجوی و دیگر سران فرقه خوانده و یا شنیده اید اما کمتر به جنایات پنهان رجوی پرداخته شده .

رجوی علاوه بر مزدوری برای صدام وامریکا و اسرائیل و سرویسهای جاسوسی کشورهای مختلف و کشتن هزاران ایرانی ؛ عراقی و اعضاء ناراضی و شکنجه روحی و جسمی و به اسارت نگه داشتن اعضاء برای اهداف پلید و کثیف خود در اردوگاه بد نام اشرف مرتکب هزاران جنایت پنهان نا گفته شده است . رجویی با بر پا کردن سیستم نوین برده داری جسم اعضاء اسیر را هم بر اثر کارهای سنگین طاقت فرسا آنهم روزی 12 تا 14 ساعت کاردر گرما و سرمای بیابانهای عراق با استدلال شیادانه که به ان رنگ و لعاب ایدئولوژیک هم میداد می گفت هرمجاهدی 5 دقیقه وقت ازاد داشته باشد و با خود خلوت کند لاجرم به مسائل جنسی فکر می کند ! حال بهتر می فهمم که تمام فکر و گویش و ایدئولوژی دست ساز رجوی از ذهن بیمار گونه اش تراوش میکرد و چون رجوی غرق در مسائل جنسی بود با زنان حرمسرای خود رقص رهایی برگزار میکرد فکر می کرد که دیگران هم مثل خودش هستند .

اینجا حرف من مریضی عادی مثل سر ما خوردگی ویا پیش امدن مشکلی بر اثر یک سانحه و یا تصادف و …. نیست به جرات میتوانم بگویم بیش از50 درصد اعضا فرقه رجوی مثل من و شاید بد تر از من به خاطر کارهای طاقت فرساء دچار مشکل جسمی شده بودند که سران فرقه رجوی برای درمان و معالجه انها کمترین تلاشی را نمی کرند و در حال حاضر هم نمی کند .

مشکلاتی جسمی اکثر اعضاء اسیردر بند فرقه مافیایی رجوی به خاطر کارهای طاقت فرسایی هست که رجوی افراد را مجبور به انجام آن می کرد و همین باعث می شد افراد به بیماریها ی جسمی شدید دچار شوند که از این نمونه جنایات و نقض ابتدائی ترین حقوق انسانی توسط رجوی فراوان است که من شخصا سعی می کنم موردهای ان را به اطلاع افکار عمومی برسانم و یاد اوری می کنم بودند افرادی مثل احمد رضا پور که به خاطربیماری شدیدی که داشت و عدم رسیدگی به وی و تحقیر و توهین توسط سران فرقه دست به خود کشی زد که قبلا به ان اشاره کرده ام و به نمونه های بیشتری در این سلسله مقالات اشاره خواهم کرد .

البته این را یاد اوری بکنم که تمامی دستورات و فرامین و برنامه های کاری توسط فرماندهان و مسئولین فرقه در تابستان از اطاقهای سرد و خنک و در زمستان هم از اطاقای گرم صادر می شد و خود سران فرقه رنگ افتاب مهتاب را نمی دیدند .

رجوی مردک رذل زنباره خود در حالی که به رقص با زنان مشغول بود به زنان حرمسرای خود دستورداده بود برنامه کار روزانه اعضاء را طوری بچینند که نفرات انقدر کار کنند شب که خواستند بخوابند سر و ته تختخواب را نتوانند تشخیص بدهند و استدلال ایدئولوژی کثیف و عقب مانده و برده ساز رجوی این بود که در صورتیکه در برنامه کاری مردان 5 دقیقه فرصت استراحت باشد انها به جیم ( مسائل جنسی ) و یا مسائل دیگر فکر خواهند کرد ! این زنان هم برای خوش آیند شوهر و رهبر رذل و زنباره خود اعضاء را شلاق کش به کار می بستند و در اخر هر شب هم با نشستهای سرکوب به نام عملیات جاری با فحش و توهین و تحقیر از اعضا باز خواست می کردند که چرا کم کار می کنید !

البته یکبار در همین نشستهای سرکوب و تحقیر و باز خواست گفتم در این گرمای طاقت فرسای 60 درجه ساعت وفشار کار انقدر زیاد که وقتی به اسایشگاه میروم سر و ته تختخواب که هیچ ادم فراموش می کند مرد یا زن و چه برسد به اینکه بخواهد در رابطه با چیزی فکر بکند که بخاطر گفتن این حرف توسط خواهر مسئول نشست کلی فحش و ناسزا شنیدم و در نهایت گفت این حرفی که تو زدی مال وزارت اطلاعات !!! و یک عده بیل بدستان رجوی هم انچنان کف بر دهان به فحش و ناسزا گفتن با داد و بیداد پرداختند که گویی کفر گفته ام چون در درون تشکیلات رجوی یک شاخص گذاشته بود ان هم در نشستهای عملیات جاری هر کس بیشتر داد میزد و فحش میداد بیشتر ذوب شدن خود را در ایدئولوژی کثیف رجوی ثابت می کرد .

سال 77 بود که رجوی طی یک نشستی در اردوگاه بد نام اشرف اعلام کرد برای گسترش رزم از صدام دیکتاتور قرارگاههای عملیاتی گرفته و اسم ان مرحله را آ 77 گذاشت ( امادگی برای سرنگونی رژیم ایران ) و فرمان داد که هر یگان ارتش دست سازش با امکانات و تجهیزاتی که در اشرف دارد به قرارگاههای جدید منتقل شوند و یگان ما هم قرار شد به قرارگاهی که در شهر جلولا واقع در شمال عراق نزدیک به خانقین بود منتقل شود .

از انجایی کار تخصصی من در یگان حمل و نقل و تعمیر گاه خودروهای سنگین و فوق سنگین بود هر روز ساعت 30/ 5 صبح با شیپور بیدار باش و نیم ساعت کار فردی و صبحانه خوردن انهم یک تکه پنیربه میزان 20 گرم برای هر نفر یا یک قاشق مربا به سف می شدیم تا دستور کار روزانه را بگیریم کار ازکله سحر شروع می شد من هم یا درکار تعمیرات کامیون و تریلی و خودروهای فوق سنگین مخصوص حمل تانگ و ادوات زرهی بودم یا در جاده در حال تردد برای جابجائی از اردوگاه بد نام اشرف به بغداد یا پادگانها و انبارهای تسلیحاتی و تاسیساتی و تدارکاتی ارتش عراق و قرارگاه جلولا که رجوی اسم ان را قرارگاه انزلی گذاشته بود ….. ادامه دارد

پاریس : محمد رزاقی

همچنین:

افشاء فرقه جنایتکار رجوی توسط جوانان فرانسوی در سالن ویلپنت پاریس هنگام شوء مریم قجر !

2013/06/30

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، سی ام ژوئن ۲۰۱۳: … اماعلی رغم تدابیرشدید امنیتی توسط سردمداران فرقه رجوی به همراه ماموران امنیتی اجاره ای امسال جوانان ضد فرقه فرانسه با حضور خود در سالن ویلپنت پاریس انهم به هنگام سخنرانی مریم قجر با پخش تراکت های افشا گرایانه برعلیه فرقه رجوی و مریم قجر بعنوان یک […]

اجازه ورود قاتل و شکنجه گری همچون مریم رجوی را به کشورتان ندهد (نامه سرگشاده به سفیر جمهوری چک در پاریس)

2013/06/25

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و پنجم ژوئن ۲۰۱۳: …  اخیرا از طریق منابع موثق از درون فرقه رجوی مطلع شدم مریم قجر یکی از رهبران این فرقه قصد سفر به کشور شما را دارد . به اطلاع شما می رسانم مریم قجر که با نام مستعار مریم رجوی در اور سورواز پاریس مقر […]

تاریخ حرف اعضاء جدا شده (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) را ثابت می کند

2013/06/10

محمد رزاقی، فریاد آزادی، پاریس، دهم ژوئن ۲۰۱۳: … من و دوستان جدا شده از فرقه رجوی بار ها گفته ایم و نوشته ایم رجوی در نشست های درونی در مورد همین شورائی ها چه چیز هائی که نمی گفت. رجوی بار ها در نشست های درونی می گفت اعضائ همین شورائی که دور خودمان […]


The Life of Camp Ashraf,
Mojahedin-e Khalq Victims of Many Masters