جنایتکار افسانه پیچگاه مرد

جنایتکار افسانه پیچگاه مرد

جنایتکار افسانه پیچگاه مردمحمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، بیست و سوم نوامبر 2020:… عمده ترین و حیاطی ترین مسئولیت که وی برعهده داشت مسئول بخش مالی فرقه در ارتش دست ساز صدام حسین در عراق بود .به دلیل این مسئولیتی که داشت تمام موارد پولشوئی که از طریق نفت در برابر غذا ، سرمایه گذاری های فرقه در کشورهای دیگر و……تحت مسئولیت وی بود و کاملا می دانست در واقع این ملعون یکی از منابع کاملی بود که ریز مسله پولشوئی فرقه را می دانست. تمامی تعریف و تمجید های هم که مریم قجر این از مادینه وحشی می کند بخاطر همین موارد است .  جنایتکار افسانه پیچگاه مرد

زهره قائمی جنايتکار بود !!!زهره قائمی جنايتکار بود !!!

جنایتکار افسانه پیچگاه مرد

جنایتکاری دیگر از تبار مریم قجر به کام مرگ رفت

متاسفانه با خبر شدیم یکی دیگر از جنایت کاران پست فرقه رجوی به نام ام کلثوم ( افسانه ) پیچگاه بدون اینکه در دادگاه های خلق بجرم جنایت های که مرتکب شده است به محاکمه کشیده شود به کام مرگ رفته است .

افسانه پیچگاه یکی از رذل ترین مادینگان فرقه رجوی بود . دست چپ و راستش را نمی شناخت ، در اطلاعیه فرقه رجوی سعی کردند او را فرماندهی موفق قالب کنند . مریم قجر به خاطر جنایت های که این مادینه انجام داده و برای قدر دانی به وی لقب مجاهد کبیر داده است . در زمان های قدیم که کلمات معنی و ارزش و جایگاه واقعی داشتند ، فقط به محمد حنیف نژاد لقب مجاهد کبیر داده شده بود . اما الان زمانه برعکس شده است  . هر مادینه یا نرینه وحشی که بیشتر جنایت ها را درون این فرقه انجام بدهد و خط مریم قجر و ملعون مسعود رجوی را پیش برده باشد لقب بی مسماء مجاهد کبیر داده می شود .

جنایتکار افسانه پیچگاه مرد

جنایتکار افسانه پیچگاه مرد

افسانه پیچگاه جنایت کار که از سال 1365 به بعد در ستاد ف اشرف بود، بنا به دلایل کاری بعضی وقت ها باوی مواجه می شدم و مدت کوتاهی هم مسئول من در سالن اجتماعات بود ، بعدا در بخش مالی سازماندهی شد . بخاطر سرسپردگی مطلق که از شاخصه های بارز فرقه رجوی بود مانند علف هرز رشد کرد.جدا از مسئولیت های جانبی یا کوتاه مدتی که داشت و در هر بخش و ستادی بود بخصوص سر داستان انقلاب های دست ساخته مریم قجر مردان تحت مسئولش را نابود میکرد و بلائی سر افراد می آورد که به اجبار نفر همه تهمت ها و مارک های که زده می شد را می پذیرفت. در نشست ها ان طور هم که دوستان گفتند از قبل خیلی بدتر یعنی هارتر شده بود و به قول خودش می خواست حق رهبری را از حلقوم نفرات تحت مسئولیتش بیرون بیاورد !

محمد کرمی فعال حقوق بشر پاریس

آقای محمد کرمی

عمده ترین و حیاطی ترین مسئولیت که وی برعهده داشت مسئول بخش مالی فرقه در ارتش دست ساز صدام حسین در عراق بود .به دلیل این مسئولیتی که داشت تمام موارد پولشوئی که از طریق نفت در برابر غذا ، سرمایه گذاری های فرقه در کشورهای دیگر و……تحت مسئولیت وی بود و کاملا می دانست  در واقع این ملعون یکی از منابع کاملی بود که ریز مسله پولشوئی فرقه را می دانست. تمامی تعریف و تمجید های هم که مریم قجر این از مادینه وحشی می کند بخاطر همین موارد است .

این جانور وحشی جز یگان* 313 بود ( رجوی این را در بحث امام زمان در دهۀ هفتاد داشت که شما حتی به تعداد یاران امام زمان 313 نفر هم بمانید دنیا را می گیرید منظور این است که حتی همه هم ببرند و جدا بشوند بروند و یا بمیرند فقط 313 نفر ما را کافی است چون امام حی و حاضرمان رجوی هست. البته شیعه این عدد را از تعداد نیروهای  حضرت محمد  در جنگ بدر گرفته که با 313 نفر بر تعداد هزاران نفر ارتش قریش پیروز شدند.یک زمان هم می گفتند یگان 72 با اشاره به تعداد یاران امام حسین که همه شون شهید شدند بعد دیدند تعداد عاشورا کم است گفتند بریم سراغ یاران امام زمان که نزدیک 5 برابر هستند این بهتره ) بخشی از نامه افسانه پیچگاه جنایت کار ( در سایت رسمی مریم رجوی )

بخشی از نامه افسانه پیچگاه جنایت کار در سایت ایران افشاگر مجاهدین آلبانی (  سایت رسمی مریم رجوی ): 

درگذشت مجاهد کبیر افسانه پیچگاه در آلبانی – پیام تسلیت خانم مریم رجوی

روز سه‌شنبه ۲۷آبان۹۹، خواهر مجاهد افسانه پیچگاه عضو شورای مرکزی سازمان مجاهدین خلق و عضو شورای ملی مقاومت ایران، پس از ۴۳سال نبرد با دو دیکتاتوری شاه و شیخ بر اثر ایست قلبی در آلبانی درگذشت و با کارنامهی درخشان از مسئولیت‌پذیری و پایداری اسطوره‌ای سرشار از اخلاق والای انقلابی به سوی یاران صدیق و شهیدش پرکشید.

مجاهد والا افسانهٔ پیچگاه متولد ۱۳۳۷ در شهر بابلسر، در سال۱۳۵۶ از طریق دانشجویان هوادار مجاهدین در دانشگاه بابلسر با مجاهدین آشنا شد و به هواداری فعال از مجاهدین برخاست. در مقطع انقلاب ضدسلطنتی فعالانه در تظاهرات و قیامها در تهران و بابلسر شرکت می‌کرد. در همین پروسه تمامی اعضای خانواده اش را هم هوادار مجاهدین و انقلاب و آزادی کرد. پس از انقلاب به فعالیت‌های تمام‌وقت خود در مبارزات ضدارتجاعی مجاهدین ادامه داد و خانهٔ آنها در بابلسر یکی از مراکز فعالیت مجاهدین بود. به‌همین دلیل ارتجاع حاکم و مزدوران از این خانواده کینه بسیار داشتند.

خواهر مجاهد افسانهٔ پیچگاه خود در این مورد نوشته است: «خانواده‌ام کلاً هوادار بودند، به‌طوری‌که سال۵۹ به‌سردمداری هادی غفاری به‌خانه‌مان حمله کردند و همه‌چیز را به‌تاراج بردند حتی در و پنجرهٔ ساختمان را هم کندند، اغلب افراد خانواده دستگیر شدند. یک خواهر و یک برادرم به‌علاوهٔ ۵نفر از دختران و پسرهای عمو و عمه‌ام در فاز نظامی به‌شهادت رسیدند. تعدادی هم از یک‌سال تا حبس ابد محکومیت داشتند».

کرونا دلیل مرگ مجاهدین خلق در آلبانی است . تایید مسئولین بیمارستان تیرانا

حماسه شهادت برادرش مجاهد شهید محمد پیچگاه و خواهرش مجاهد شهید ماریا پیچگاه چنین رقم خورد که، پاسداران جهل و جنایت خمینی در جنگل قصد اعدام آنها را داشتند و با کین‌توزی خمینی‌گونه از آنها می‌خواستند علیه رهبر مقاومت شعار بدهند، ولی محمد و ماریا به سینه دژخیمان دست رد زده و در حالیکه شعار درود برجوی زنده باد آزادی می‌دادند، در روز ۱۲شهریور۱۳۶۰ هر دو باهم سرفراز و جاودانه شدند.

افسانهٔ قهرمان از مهر۵۸ به تهران منتقل شد و در بخشهای دانشجویی و دانش‌آموزی از جمله در نشریهٔ پیام خلق مسئولیتهایی را برعهده گرفت. او در تظاهرات تاریخی ۳۰خرداد۱۳۶۰ مسئولیت دو تیم میلیشیا را به‌عهده داشت. خودش در این مورد نوشته است، «نفرات من در ضلع شمالی میدان فردوسی مستقر بودند که قبل از شروع تظاهرات ۴نفر از آنها دستگیر شدند که بدون این‌که نامشان را بگویند رژیم بعد از ۳۰خرداد آنها را تیرباران کرد.»

خواهر مجاهد افسانه پیچگاه پس از ۳۰خرداد مسئولیت تیمهایی را به‌عهده داشت که تا شهریورماه در چندین عملیات مقابله با دژخیمان و مزدوران سرکوبگر شرکت داشتند. این فعالیت‌ها در شرایط سخت زندگی مخفی و دربه‌دری تا آبان ۱۳۶۳ ادامه داشت و او در این زمان به‌مطقه مرزی اعزام شد. در سالهای ۱۳۶۴و ۱۳۶۵ مسئولیتهای مختلفی را در فرانسه و منطقهٔ مرزی به‌عهده داشت. پس از تشکیل ارتش آزادیبخش ملی ایران به‌عنوان یکی از فرماندهان در عملیات مختلف از جمله عملیات بزرگ چلچراغ و عملیات کبیر فروغ جاویدان شرکت داشت.

مجاهد صدیق افسانهٔ پیچگاه از سال۱۳۷۲ مسئول حسابداری و صندوق مرکزی مجاهدین بود و به‌عنوان یکی از مسئولان سازمان مالی مجاهدین، از جمله مسئولانی بود که نقش به‌سزایی در استقلال مالی مجاهدین ایفا کردند.

این شیرزن مجاهد خلق، انقلاب ایدئولوژیک درونی و پیام مریم رهایی را فصلی نو و «نعمتی عظیم برای هر مجاهد خلق» می‌دانست که مجاهدین با آن «چون الماس و فولاد بر فرق رژیم فرود خواهند آمد». او در یکی از آخرین دست‌نوشته‌های در رمضان۹۹ نوشته است: «در شب پرارج قدر با استعانت از مولای متقیان و امام مجاهدان علی (ع) که خود قدر مجسم انسان و فاروق اعظم و مظهر بایستن و توانستن و ضدهر گونه تعادل‌قوا و جبر شکن بود، یکبار دیگر تجدید عهد می‌کنم که در رکاب رهبری عقیده و دلهایمان خواهر مریم و برادر مسعود با انقلاب ایدئولوژیک که نعمتی عظیم برای هر مجاهد است به تأسی از امام علی با ریشه‌کنی ایدئولوژی جنسیت و فردیت فروبرنده با جمع سلطان نصیر باتمام توش و توانم تا آخرین نفس با جنگ مستمر ایدئولوژیک علیه ویروس ولایت بجنگم تا سرنگونی را محقق کنیم و خلق اسیر و دردمندمان را که روزانه پرپر می‌شود ازنحوست کرونای ولایت برهانیم»

دوران پایداری پرشکوه در اشرف و لیبرتی، دورانی درخشان از زندگی انقلابی و تشکیلاتی مجاهد صدیق افسانهٔ پیچگاه بود. او پس یورش وحشیانهٔ مزدوران سپاه قدس تحت فرماندهی دژخیم معدوم قاسم سلیمانی در ۶ و۷ مرداد ۱۳۸۸ و ۱۹ فروردین۱۳۹۰ اشرف را صحنهٔ رویارویی با رژیم جنایتکار ولایت فقیه و پایداری در زندان لیبرتی را به‌عنوان «رزمگاه لیبرتی» بخشی از نبرد سرنگونی رژیم آخوندی می‌دانست و در این مورد از جمله نوشته است: «سوگند می‌خورم در رزمگاه میدان جنگ لیبرتی به‌عنوان مجاهد اشرفی سرتعظیم و تسلیم در برابر توطئه‌های رنگارنگ ارتجاع و استعمار فرو نخواهیم آورد و دمار از روزگارشان در خواهیم آورد. هرگز سستی و ضعف و ذلت و تسلیم را نخواهیم پذیرفت. داغ هر گونه سستی و ذلت و زبونی را بر دلشان باقی خواهیم گذاشت تا احقاق حقوق خلق قهرمان و حصول حقوق قانونی و بین‌المللی و امنیت جمعی و الزامات آن، سرسوزنی کوتاه نخواهیم آمد و درسی درخشان با آمادگی تمام به همه توطئه‌های کثیف و خائنانه دشمن چه داخله چه خارجه خواهیم داد. مجاهدین با انقلاب مریم چون الماس و فولاد بر فرق رژیم فرود خواهند آمد.»

کرونا در کمپ مجاهدین آلبانی اولین قربانی خود را گرفت (+ جنگ ویروسها)

قهرمان صدیق خلق افسانهٔ پیچگاه همواره در میدان نبرد ایدئولوژیک پیشتاز و الهام‌بخش بود. او در نقشه‌مسیر سال۹۴ نوشته است: «با جنگ صد برابر ایدئولوژیکی در مداری بسا بالاتر از قبل به‌عنوان مجاهدانی بدهکار هر گونه حائل و مانع پذیرش تعهد و مسئولیت‌پذیری صد برابر را کنار زده و هر گونه سستی و ذلت را به سخره گرفتیم و با پرداخت و فدای تمام‌عیار و بی‌چشمداشت با یگان ۳۱۳ به پیش می‌تازیم تا ریش و ریشه نوادگان ابن ملجم ـ خمینی و ایادی پلیدش را که چیزی جز ظلم و تباهی برای بشریت ندارند برکنیم»

مجاهد کبیر افسانهٔ پیچگاه که زندگی‌اش را وقف آزادی مردم ایران کرده بود، تقدیم جان را جزء کوچکی از فدای یک مجاهد خلق می‌دانست. او سال‌ها پیش در وصیت‌نامه‌اش نوشته بود: «دیگر دادن خون سقف فدای مجاهدین نیست. ما درس فدا و ایتار را از مسعود و مریم در انقلاب عظیم ایدئولوژیک آموختیم و برای هرگونه فدا آماده‌ایم…

برای مجاهد خلق زمان و مکان مفهومی ندارد و برای ما یک ساعت با ۱۰۰سال هیچ تفاوتی ندارد، ما به ‌رهبری مسعود و مریم رهبران عقیدتیمان، پیشتازان رهایی خلقیم و زندگی‌آفرینان این جهانیم … و با سدکنندگان این راه در هر زمان و هر مکان می‌ستیزیم … سلاح خونین هر مجاهد خلق بر زمین نخواهد ماند. بگذار جلادان و جنایتکاران هر روز قتل و کشتار را افزایش دهند، اما ما این دمل چرکین و عفن تاریخ را برای همیشه و همیشه در خاک مدفون می‌سازیم تا دیگر هرگز سر برون نکند»

پیام تسلیت خانم مریم رجوی

یاأَیَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّهُ، ارْجِعِی إِلَی رَ بِّکِ رَاضِیَهً مَّرْضِیَّهً

خواهر عزیزم، مجاهد کبیر افسانه پیچگاه، با نفسی مطمئن و قلبی سرشار از عشق و ایمان به سوی رفیق اعلی پرکشید.
مجاهدی سرشار و بی‌قرار برای آزادی مردم ایران و اثباتگر ارزش‌های انسانی و انقلابی مجاهدین که تمام لحظات زندگی پربارش تا آخرین تپش‌های قلب او مبارزه و تعهد بود.
نمونه دیگری از زنان والا و رها که در اوج فروتنی و تواضع، سرسخت و سازش‌ناپذیر در برابر مشکلات و سختی‌ها می‌ایستند و جانانه می‌جنگند. الگوهای ارزشمند اثبات می‌توان و باید که با سخت‌کوشی و تلاش و بی‌آن که دیده شوند، بار سنگین مبارزه را به دوش می‌کشند و تکیه‌گاه و پشتیبان مجاهدان در لحظات سخت نبردند.
افسانه عزیزم، از مسئولان ذیصلاح در شورای مرکزی مجاهدین بود، با یک زندگی سراسرمبارزه و تلاش و پشتکار که هر لحظه‌اش در مجاهدت طی شده بود؛ پر از دست‌آوردهای ایدئولوژیک و رهایی‌بخش، که در گذار خلاق و مداوم از قلمرو ضرورت و اجبار، به قلمرو آزادی و رهایی آنها را کسب کرده بود.
با آرامش و طمانینه‌یی مثال زدنی و بی‌هیچ پیرایه‌یی، آن‌گونه که همرزمانش هرگز فاصله‌یی با او احساس نمی‌کردند.
بی‌تردید ارزش‌های او در یارانش تکثیر می‌شود. و الهام‌بخش زنان و دختران شورشی در نبرد با رژیم تبهکار آخوندیست. و برگی زرین در دفتر تاریخ مبارزات زنان ایران.
او در یکی از آخرین نوشته‌هایش در شب قدر، با دردمندی از مشکلات و شرایط مردم ایران نوشته بود: «یا علی در شبی به دیدارت آمدیم که سراسر خاک میهن اسیر را نکبت و نحوست کرونای ولایت فراگرفته و خلق اسیر، هر روز با بلا و مصیبتی مواجه می‌شوند. حتی از ثروت و دارایی خودشان هم، به‌دلیل حاکمیت آخوندهای پلید، برای نجات جانشان دریغ می‌شود. سوگند می‌خورم… که با تمام توش و توانم تا آخرین نفس… علیه ویروس ولایت بجنگم . ». .
و سرانجام افسانه همان‌گونه که خود بارها خواسته بود مجاهد زیست و مجاهد از این جهان پرکشید، حالا او با جاودانه‌فروغهاست. و در کنار خواهر و برادر مجاهدش ماریا و محمد که در سال۱۳۶۰ در یک روز به دست دژخیمان رژیم به‌شهادت رسیدند.
درود خلق و رحمت خدا بر او باد. او از میان ما پرکشید و در سالگرد قیام به شهیدان جوان و شورشی قیام پیوست. و با قلبی مومن، این پیام مجاهدین را برای آنها برد که مجاهدین از پا نمی‌نشینند تا لحظه رهایی خلقشان و این راهیست پیروز و پررهرو.
فقدان مجاهد پاکباز افسانه پیچگاه را به مجاهدین و به مردم بابلسر و مازندران و خانواده بزرگ مقاومت تسلیت می‌گویم.
روحش شاد و سلام بر او که حق جهاد و مجاهدت را به جای آورد.

لینک به منبع

خشم رجوی از اقدامات ارتش در مهار ویروس کرونا

جنایتکار افسانه پیچگاه مرد

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/اخبار-موثق-از-پاندمی-کرونا-در-کمپ-مجاهد/

اخبار موثق از پاندمی کرونا در کمپ مجاهدین در آلبانی

کرونا در کمپ مجاهدین افسانه پیچگاهانجمن نجات، بیست و دوم نوامبر 2020:… بر اساس اخبار رسیده ، چند روزی است که تعداد زیادی از اعضاء فرقه در آلبانی با بیماری شبیه به سرماخوردگی و بروز تب و لرزهای شدید و پیاپی درگیر شده اند . تیم پزشکی آلبانیایی ، احتمال بروز پاندمی کرونا را داده است و الزام ایجاد قرنطینه در کمپ آلبانی را خواستار شده است . متاسفانه ، مسئولین فرقه رجوی با خیره سری و خودسری ، سعی در تکذیب بروز پاندمی کرونا در بین اعضاء بوده و دستور قرنطینه اعضاء را اجرا نمی کنند . با توجه به سیستم اداره فرقه ای در کمپ اشرف 3 در آلبانی ، احتمال گسترش بیماری در بین کلیه اعضای فرقه بسیار جدی است .. اخبار موثق از پاندمی کرونا در کمپ مجاهدین در آلبانی 

کوید۱۹ جان اسرای اشرف ( ۳ ) را تهدید می کندکوید۱۹ جان اسرای اشرف ( ۳ ) را تهدید می کند

اخبار موثق از انتشار پاندمی کرونا در کمپ مجاهدین ، اشرف 3 در آلبانی

جنایتکار افسانه پیچگاه مرد 

انجمن نجات مرکز تهرانیکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹

به دنبال انتشار خبر فوت افسانه پیچگاه – یکی از مسئولین فرقه در آلبانی – اخبار موثقی مبنی بر بروز و انتشار بیماری خاص که شواهد حاکی از انتشار بیماری کرونا در بین اعضای فرقه رجوی در مقر آلبانی می باشد، به دستمان رسیده است.

کرونا در کمپ مجاهدین افسانه پیچگاه

مرگ افسانه پیچگاه بخاطر کرونا در کمپ بدنام اشرف 3 مجاهدین در آلبانی

بر اساس اخبار رسیده ، چند روزی است که تعداد زیادی از اعضاء فرقه در آلبانی با بیماری شبیه به سرماخوردگی و بروز تب و لرزهای شدید و پیاپی درگیر شده اند .

تیم پزشکی آلبانیایی ، احتمال بروز پاندمی کرونا را داده است و الزام ایجاد قرنطینه در کمپ آلبانی را خواستار شده است .

متاسفانه ، مسئولین فرقه رجوی با خیره سری و خودسری ، سعی در تکذیب بروز پاندمی کرونا در بین اعضاء بوده و دستور قرنطینه اعضاء را اجرا نمی کنند .

با توجه به سیستم اداره فرقه ای در کمپ اشرف 3 در آلبانی ، احتمال گسترش بیماری در بین کلیه اعضای فرقه بسیار جدی است .

از اینرو توجه سازمان بهداشت جهانی، دولت آلبانی و مجامع حقوق بشری را نسبت به آن جلب نموده و از طرف کلیه خانواده هایی که عزیزی را اسیر در چنگال فرقه رجوی در کمپ اشرف 3 در آلبانی دارند از آنان می خواهیم ، هر چه سریعتر نسبت به ورود به کمپ فرقه رجوی در آلبانی اقدام نموده و قبل از بروز اتفاقاتی ناگوار، کنترل اوضاع را بدست گیرند.

لینک به منبع

اخبار موثق از انتشار پاندمی کرونا در کمپ مجاهدین ، اشرف 3 در آلبانی

جنایتکار افسانه پیچگاه مرد 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/سالگرد-کشته-شدگان-اعتراضات-آبان-ماه-98/

هند جگر خوار برفراز سالگرد کشته شدگان اعتراضات آبان ماه 98

کشته شدگان اعتراضات آبان ماه 98 و مریم رجویمحمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، شانزدهم نوامبر 2020:… کانون ها ی شورشی در کجا بودند چرا در این اعتراضات بیرون نیامدند که از مردم حمایت و پشتیبانی کنند ؟ مگر این کانون های شورشی پیش رو و پیشگام نیستند و کجا قایم شده بودند ؟-آیا بعد از یک سال فرقه رجوی فرصت نکرده است در رابطه با ادعائی که کرده بودند که صدها هزار عکس و فیلمو گزارش دریافتی از اعتراضات آبان ماه را بازخوانی و انتشار بدهند ؟-چه ربطی بین ادعای فرقه رجوی و بریان هوک و پمپئو وجود دارد ، چون پمپئو، وزارت خارجه امریکا مدعی شد ده ها هزار عکس و فیلم و پیام دریافت کرده است !؟ هند جگر خوار برفراز سالگرد کشته شدگان اعتراضات آبان ماه 98 

دست های پنهان فرقه رجوی در اعتراضات آبان ماه ایراناعتراضات ایران : مردم درباره مجاهدین خلق آگاهند

هند جگر خوار برفراز سالگرد کشته شدگان اعتراضات آبان ماه 98

منتشرشده در نوامبر 15, 2020

اعتراضات آبان ماه 98 چه ربطی به فرقه رجوی دارد؟-مریم قجر از کدام شورش گر های صحبت می کند ؟-چرا در یک هفته اعتراضات آبان ماه 98 ،یک عکس یا پلاکارد و یا شعاری که اسمی از مجاهدین در این همه فیلم ها منتشر شده دیده نشد؟-چطور است که مریم قجر مدعی است که سازماندهی این اعتراضات در دست آنها بوده یعنی کانون های شورشی !چگونه است که هیچ اسمی و عکسی و شعاری از مجاهدین نیست ؟-کانون ها ی شورشی در کجا بودند چرا در این اعتراضات بیرون نیامدند که از مردم حمایت و پشتیبانی کنند ؟ مگر این کانون های شورشی پیش رو و پیشگام نیستند و کجا قایم شده بودند ؟-آیا بعد از یک سال فرقه رجوی فرصت نکرده است در رابطه با ادعائی که کرده بودند که صدها هزار عکس و فیلمو گزارش دریافتی از اعتراضات آبان ماه را بازخوانی و انتشار بدهند ؟-چه ربطی بین ادعای فرقه رجوی و بریان هوک و پمپئو وجود دارد ، چون پمپئو، وزارت خارجه امریکا مدعی شد ده ها هزار عکس و فیلم و پیام دریافت کرده است !؟ ( اینکه چه کسانی فرستاده اند بماند )…

هند جگر خوار برفراز سالگرد کشته شدگان اعتراضات آبان ماه 98

آبان ماه است و سالگرد اعتراضات سال 98 می باشد . طبق معمول هند جگر خوار برای عقب نماندن از قافله موج سواران و لاشخورهای اروپا نشین ، که هر یک خود را وارث خون های بناحق ریخته شده آبان  ماه می دانند . ( البته هموطنان مستقلی که درد مردم ایران را دارند و قلبشان برای ایران می تپد جدا از این لاشخور ها هستند ).

دراین رابطه مریم قجر عضدانلو در 20  آبان ماه مراسمی تحت پوش سالگرد قیام کبیر در مرزعه حیوانات در البانی برگذار کرد ، یک دو جین مواجب بگیر سیاست باز، تصویری در آن شرکت داده بودند ، تعدادی از انجمن های مختلف و پایگاه مختلف فرقه در اروپا و امریکا هم تحت عنوان جامعه ایرانی قالب کرده بودند .

قبل از اینکه بخواهم صحبت های بی در و پیکر مریم قجر را نقد و بررسی کنم یک سری سوالات در همین رابطه وجود دارد که هر کدام از سران فرقه رجوی خواستند جواب بدهند .

-اعتراضات آبان ماه 98 چه ربطی به فرقه رجوی دارد؟

-مریم قجر از کدام شورش گر های صحبت می کند ؟

-چرا در یک هفته اعتراضات آبان ماه 98 ،یک عکس یا پلاکارد و یا شعاری که اسمی از مجاهدین در این همه فیلم ها منتشر شده دیده نشد؟

-چطور است که مریم قجر مدعی است که سازماندهی  این اعتراضات در دست آنها بوده یعنی کانون های شورشی !چگونه است که هیچ اسمی و عکسی و شعاری از مجاهدین نیست ؟

-کانون ها ی شورشی در کجا بودند چرا در این اعتراضات بیرون نیامدند که از مردم حمایت و پشتیبانی کنند ؟ مگر این کانون های شورشی پیش رو و پیشگام نیستند و کجا قایم شده بودند ؟

-با  چه منطقی مریم قجر اعتراضات را به فرقه خود نصبت می دهد ؟ مگر آنها در این رابطه چه کاری انجام دادند؟

-آیا بعد از یک سال فرقه رجوی فرصت نکرده است در رابطه با ادعائی که کرده بودند که صدها هزار عکس و فیلمو گزارش دریافتی از اعتراضات آبان ماه را بازخوانی و انتشار بدهند ؟

-چه ربطی بین ادعای فرقه رجوی و بریان هوک و پمپئو وجود دارد ، چون پمپئو، وزارت خارجه امریکا مدعی شد ده ها هزار عکس و فیلم و پیام دریافت کرده است !؟ ( اینکه چه کسانی فرستاده اند بماند )

برایان هوک مدعی شد که بیش از بیست هزار عکس و فیلم و پیام دریافت کرده است ؟

– راستی در چه زمانی قرار است این عکس و فیلم ها و گزارش ها انتشار داده شود و چرا تا این لحظه نتوانستند از این فیلم هاو عکس ها امار کشته شدگان را دولت امریکا و فرقه رجوی استخراج کنند ؟؟!

چرا مریم قجر به عمد امار کشته شدگا ن را بالا میبرد ودم از چند ده هزار نفر میزند . در حالی که فقط چند صد اسم انتشار داده اند . آن  هم مشخص نیست که چقدر درست ودقیق باشد؟

نگاه گذری به صحبت های مریم قجر عضدانلو:

-مریم قجر با چه وقاحتی اسم مردم ایران را می آورد ، از آن سو از تحریم های امریکا حمایت می کند و خواستار تحریم های شدیدتر و بیشترمی باشند . از این تحریم ها چه کسانی آسیب می بینند . یک قلم بر اثر تحریم ها که دارو به ایران نمی رسد روزانه صدها نفر می میرند چه کسی پاسخگوی این جنایت است .

-مریم قجر مدعی است که هیچ قدرت ودولت خارجی با این اعتراضات در ارتباط نبودن ! دقیقا هیچ دولت و قدرت خارجی مستقیم با پرچم در اعتراضات آبان ماه 98 شرکت نداشتند. اما سازمان های دست نشانده و مزدبگیران آنها مانند فرقه رجوی شدیدا از طریق تلفن با گول زدن و خریدن نفرات اصرار برشرکت کردن و آتش زدن بانک ها و مراکز دولتی خط می دادندو میگفتند که عکس و فیلم بگیرید . همگان دیدند  افرادی که گول فرقه رجوی را خورده بودند و بعد اقرار کردن که نفرات فرقه با آنها تماس گرفتند و خط می دادند که آشوب کنند .* که در این باره ده ها مورد گزارش وجود دارد که سال قبل هم بعد از فروکش کردم اعتراضات برملا شد .که این مواردی که از طرف فرقه به خانواده ها نفرات اسیر زنگ زده شده بود .

مریم قجر مدعی شده است که 1500نفر در اعتراضات آبان کشته شدند .چطور است بعد از یک سال تا اکنون نتوانستند آن را ثابت کنند ؟ فرقه رجوی و دولت امریکا که مدعی هستند که ده ها هزار عکس و فیلم و گزارش به دستشان رسیده است .تا اکنون چرا کسی امارکشته شدگان را ارائه نداده اند ؟ چه از جانب رژیم یعنی آخوند روحانی و چه از جانب فرقه رجوی یا امریکا ؟

مریم رجوی مدعی است که توانسته است در مجامع بین المللی امار 1500 نفر را به ثبت برساند از چه زمانی مجلس سنا امریکا و نماینده ویژه امریکا برایان هوک مجامع بین المللی شده اند مگر همین فرقه رجوی نبود که در تاریخ 4 دسامبر 2019 در مجلس سنای امریکا مراسم تحریم برای کشته شدگان برگزار کرد که امار1500 کشته را مریم قجر در پیام ویدئو کنفرانس اعلام کرد و روز بعد برایان هوک انتنی کرد ؟!

کشته شدگان اعتراضات آبان ماه 98 و مجاهدین

خرمردرندی مریم قجر و سران این فرقه در ده ماده ای که اینها جمع بندی کرده و بیرون داده اند به خوبی نمایان است.

توبره گل گشاد خودشان را باز کرده اند که تمامی دست آورد اعتراضات مردمی آبان ماه 98 را یک جا قورت بدهند .

کشته شدگان اعتراضات آبان ماه 98 و رجوی

جمعبندی فرقه رجوی از اعتراضات آبان ماه98

در ماده پنجم میگوید که در این اعتراضات تمامی مراکز دولتی و نظامی و وابسته به رژیم مودر خمله و تخریب قرار گرفت !؟ اولا تمامی بانگ ها و مراکز دولتی که به آتش کشیدند و غارت شد خط بود که فرقه رجوی از پشت تلفن می داد و نفرات دستگیر شده بعد هم اقرار کردند . اینکه بیان می کنند هیچ اماکنی که مال مردم بود آسیب وارد نشده است مانند هفت جد و آبادشان دروغ میگویند .پاساژموبایل فروشی .معازه . خانه ……آیا جز اماکن دولتی و نظامی بودند ؟

در بند هفتم می گویند : « در خیابان و میدان عمل هیچ نشانی از شاه‌دوستان و دیگر مدعیان «خشونت پرهیز» نبود »

درواقع مدعی هستند که فقط اینها در خیابان بوده اند ! اگر چنین است پس چرا نه یک عکس یا پلاکارد یا شعاری و اسمی از ملعون مسعود رجوی یا مریم قجر عضدانلو در این یک هفته اعتراضات نبود ؟ چرا در میان این همه کشته شدگان یک نفر از کانون های به اصطلاح شورشی و یکان های هزار اشرف دیده نشده است !

در بند هشت و نهم میگویند « هشتم- استراتژی کانون‌های شورشی و شهرهای شورشی، در صحنه عمل، آزمایش خود را پس داد.
نهم- به‌لحاظ تاکتیکی کانون‌های شورشی به بهترین شکل فرماندهی را در صحنه به دست گرفتند »

اولا کدام استراتژی ؟ استراتژی چپاول و غارت و آتش زدن اموال  و خانه مردم و به کشتن دادن یا به جلوگلوله فرستادن جوانان نااگاه . همگان دیدند که هزار نهشتم- استراتژی کانون‌های شورشی و شهرهای شورشی، در صحنه عمل، آزمایش خود را پس داد.
نهم- به‌ لحاظ تاکتیکی کانون‌های شورشی به بهترین شکل فرماندهی را در صحنه به دست گرفتند افراد تمامی سرمایه خود را از دست دادند و بی خانمان شدند . آیا تاکتیک کانون های شورشی نابودی اموال مردم و به کشتن دادن جوانان بود که فرماندهی را در صحنه به دست داشتن اگر این ادعا درست است چرا یک نفر از نفرات خود فرقه یا همان کانون های شورشی …. درتوی دستگیر شدگان یا کشته شدگان نبودند ونیست .در بند آخر هم فخر فروشی می کنند به جرم و جنایت های که از پشت خط تلفن انجام دادند که هیچ یک از افراد و گروها های دیگر از این نوع جنایت ها و خیانت ها انجام نداده و نمی دهند ….

در پس شوء سالگرد اعتراضات آبان ماه به صحرای کرونا زده و مرده خواری و لاشخواری را ادامه داده که به نویدافکاری و مصطفی صالحی و ….می پردازند

مریم قجر عضدانلو همانند ملعون مسعود رجوی مدعی شده است که زمان سرنگونی دیکتاتوری دینی فرارسیده است. این شعاری است که چهل است فرقه رجوی از مسعود رجوی ملعون تا امروز مریم قجر دارند در دهان خود قل قله می کنند .سرنگونی دیکتاتوری دینی فرا رسیده است ! خوب این طور است پس چرا اجرا نمی کنید ؟ علی رغم همه این شعارهای تو خالی مریم قجر ، اگر اگر اگر خامنه ای همین الان به مریم قجر پیشنهاد بدهد که حسن روحانی گند زده در این هشت سال و امیدی به اخوندها دیگر ندارد شما بیاید رئیس جمهور بشوید و ایران را درست کنید ، در لحظه بدون درک می پذیرد . یعنی این موجودات که در مزرعه حیوانات هستند فقط به دنبال به قدرت رسیدن هستند ولاغیر.در آخرهم مقداری باد کردن جسد مسعود رجوی است که این ها دست آورد های آن ملعون است . از کی تا به حال جسد مرده می تواند اینقدر دست آورد داشته باشد ؟ شاید این قانون در دسته لاشخورها مواجب بگیران وهابی و صهیونصیم ها باشد .

خیمه شب بازی که مریم قجر عضدانلو به اسم گرامی داشت کشته شدگان ابان ماه راه انداخته که ده ها هزار دلار هزینه گل و گیاه و عکس کرده است بهتر بود این هزینه را برای افراد جداشده که هواداران فرقه در البانی هستند خرج می کرد که از این شرایط وحشتناک که دارند خارج بشوند و سرو سامان بگیرند

کشته شدگان اعتراضات آبان ماه 98 و مریم رجوی

مریم رجوی، مراسم سالگرد قیام کبیر آبان در اشرف 3 با یاد شهیدان

لینک به منبع

هند جگر خوار برفراز سالگرد کشته شدگان اعتراضات آبان ماه 98

***

US - MEK meddling poisons grassroots democracy in IranUS – MEK meddling poisons grassroots democracy in Iran

***

همچنین: