جنایت تروریستی در فرانسه و سکوت مریم رجوی

جنایت تروریستی در فرانسه و سکوت مریم رجوی

جنایت تروریستی در فرانسه و سکوت مریم رجویمحمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، بیست و چهارم اکتبر 2020:… اما دلیل سیاسی که فرقه رجوی و شخص مریم قجر عضدانلو مانند سال 2015 موضع گیری نکردند که این جنایت را ولو به ظاهر محکوم کنند به این برمی گردد که دولت فرانسه، سران و دفتر این فرقه را از خاک فرانسه بیرون کرده است.ولی دلیل اصلی و ایدئولوژیک این عدم موضغ گیری این است که تشکل مجاهدین، یک فرقه تماما بنیاد گرا و متعصب می باشد مثلا اگر به برنامه های ماه* محرم و سینه زنی ها و قرآن سرکردنهای رمضانی آنان توجه کرده باشید نمودهای بارز این ایدئولوژی ارتجاعی را خواهید دید. جنایت تروریستی در فرانسه و سکوت مریم رجوی

جنایت تروریستی در فرانسه و سکوت مریم رجویتلاش فرقه رجوی برای شکستن ممنوعیت سفر مریم رجوی

جنایت تروریستی در فرانسه و سکوت مریم رجوی

چرا فرقۀ رجوی در قبال جنایت تروریستی در فرانسه سکوت کرده؟

محمد کرمی فعال حقوق بشر پاریس

آقای محمد کرمی

در روز جمعه عصر ساعت پنج جنایت هولناکی در حومۀ پاریس به وقوع پیوست. طبق گفته پلیس فرانسه: روز جمعه شانزدهم اکتبر جسد سربریدۀ یک دبیر تاریخ در خیابانی در نزدیکی دبیرستان بوآ دولن  که وی در آن تدریس می‌کرد در شهر «کُنفلان-سنت-اونورین» واقع در شهرستان «ایولین» کشف شد.

قاتل به دنبال شناسایی شدن به دلیل اینکه از تسلیم شدن به پلیس خودداری کرده و قصد حمله به مأموران پلیس را داشت به ضرب گلوله از پای درامد. قاتل چچنی تبار است و در مسکو بدنیا آمده بود. این تروریست اسلامگرا بعد از جنایتش در پیامی که در توئیتر منتشر کرد ، خطاب به رئیس جمهور فرانسه این چنین نوشته بود: « مکرون، رهبر کفار، من یکی از سگ های جهنم تو را که به پیامبر توهین کرده بود، کُشتم ».

فرقه رجوی و خشونت – بمناسبت سالگرد خودسوزیهای 17 ژوئن 2003

بدنبال این جنایت فجیع، تمامی جریانات سیاسی آن را محکوم کردند ( بخصوص جریانات و شخصیت های سیاسی ایران). اما در این میان تشکل سازمان مجاهدین و به قول خودشان شاخه سیاسی آن یعنی شورای ملی مقاومت تا این لحظه در سکوت مطلق بوده و هستند.

سوال این است که چرا سازمان مجاهدین یا همان فرقه رجوی و شاخه تبلیغاتی آن شورای به اصطلاح ملی مقاومت در باره این جنایت هولناک سکوت مطلق پیشه کرده است!

اگر به جنایت شانزدهم اکتبر دقت کرده باشید، می بینید که فرقه رجوی در این مدت یک هفته مطلقا هیچ عکس العملی از خود نشان نداده است، زیرا تا بن استخوان و به دلیل ایدئولژی ارتجاعی خود با هر گونه انتشار یا نشان دادن این نوع کاریکاتورها به شدت مخالف می باشد و آن را شایستۀ کیفر می داند. از سویی دیگر این قتل فجیع که یک جنایت است و تمامی جریانات و گروه های سیاسی و حتی اسلامی در فرانسه آن را محکوم کرده و موضع مشخصی  علیه آن گرفته اند. لذا اینجا این سوال پیش می آید که چرا مریم قجر عضدانلو از هر اتفاقی که در ایران و اروپا پیش می آید ، بخصوص که به نام اسلام هم باشد تلاش میکند از آن به سود خودش و فرقه اش استفاده کند. اما چرا در این یک هفته این فرقه هیچ گونه عکس العملی در قبال این جنایت شنیع که همه فرانسه و اروپا را تکان داده از خود نشان نداده است؟ این درحالی است که همیشه دفتر مرکزی این فرقه و شورای ویترینی اش در این کشور بوده و مقر اصلی رهبر سابق و لاحقش بوده است.

اخراج مجاهدین از اروپا ضربه خردکننده بر استخوانهای پوسیده مسعود رجوی

اگر بخواهم به عنوان فردی که بیش از 30 سال درون تشکیلات فرقه رجوی بوده و 17 سال هم است که از این فرقه جدا شده  با توجه به شناخت عمیقی که از این فرقه و سران آن دارم نظرم را در این مورد بیان کنم، می گویم: با توجه به ایدئولوژی متعصب و بنیاد گرای دگمی که این فرقه دارد بشدت با انتشار و نشان دادن هر گونه کاریکاتوری از این نوع مخالف می باشد و از انجایی که اکنون فضای اجتماعی در دنیا بر ضد بنیادگرایی و اسلامگرایی تروریستی است به اجبار سکوت مطلق کرده است در حالی که ما به خوبی می دانیم سران آن در داخل تشکیلات برای اعضای این فرقه به بدگویی از مقتنول یعنی این معلم آزاداندیش می پردازند. می دانیم که در این جنایت تروریستی سر معلم آزاده ساموئل پتی، از تنش جدا شد که مطمئنا فرقه رجوی خیلی هم خوشحال است و سران آن در نشستهای داخلی شان به یقین گفته اند دست انتقام خلق از آستین فرزند راستین اسلام و پیامبرش بیرون آمده و انتقام پیامبر اسلام را گرفته است تا کسی جرأت نکند بر پیامبر اسلام توهین کند، چنانکه در تابستان 80 در نشست عمومی سازمان مجاهدین در قرارگاهی در غرب بغداد به دنبال جنایت و کشتار فجیع 11 سپتامبر به دست تروریستهای مرتجع اسلامگرای القاعده به دستور شخص رجوی با هر بار پخش فیلم زدن هواپیما به برجهای دوقلو شروع به دست افشانی و کف و سوت کرده و شیرینی پخش کردند و رجوی گفت: «بنازم به اسلام که چنین غوغایی به پا می کند».  از انجایی که خود این فرقه در سال های که سلاح بدست داشتند و پدر معنوی انها صدام از انها حمایت می کرد از این نوع جنایت ها در ایران زیاد انجام دادند به همین دلیل فرقه بنیادگرای رجوی ، این جنایت را محکوم نکرده و هیچ عکس العملی نشان نداده است.

اما دلیل سیاسی که فرقه رجوی و شخص مریم قجر عضدانلو مانند سال 2015 موضع گیری نکردند که این جنایت را ولو به ظاهر محکوم کنند به این برمی گردد که دولت فرانسه، سران و دفتر این فرقه را از خاک فرانسه بیرون کرده است.

اخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود شد

ولی دلیل اصلی و ایدئولوژیک این عدم موضغ گیری این است که تشکل مجاهدین، یک فرقه تماما بنیاد گرا و متعصب می باشد مثلا اگر به برنامه های ماه* محرم و سینه زنی ها و قرآن سرکردنهای رمضانی آنان توجه کرده باشید نمودهای بارز این ایدئولوژی ارتجاعی را خواهید دید.

فرقه رجوی در نوشته ها و مناسبتها و تبلیغات مذهبی ایدئولوژیکش خود را خونخواه امام حسین می داند و معتقد است که انتقام خون وی هنوز گرفته نشده است.

فیلمهای زیر مشتی از خراوار معتقدات و عمل کردهای ارتجاعی فرقه رجوی است:

فرقه رجوی در مراسم عاشورا  معتقد هستند که خون امام حسین انتقام ناگرفته است *

* نوحه خوانی و مراسم عاشورا با حضور مریم قجر عضدانلو

* شام غریبان شامگاه عاشورا در اشرف   3 (1399)

لینک به منبع

جنایت تروریستی در فرانسه و سکوت مریم رجوی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/خبر-اخراج-مریم-رجوی-از-فرانسه-صحت-دارد/

خبر اخراج مریم رجوی از فرانسه صحت دارد

خبر اخراج مریم رجوی از فرانسه صحت داردانجمن نجات، هجدهم دسامبر 2019:… دولت فرانسه ازسازمان به شدت ناراحت است، زیرا براساس اسنادی که به تازگی منتشر شده اتهام بمب گذاری نشست سال گذشته مجاهدین درپاریس فیک نیوز بوده وتوسط خود این سازمان طراحی شده بود.  تکذیب توئیت اعلام اخراج سازمان مجاهدین از فرانسه خبری درست بود که دولت فرانسه را وادار کرد تا آن را تکذیب کند. زیرا فرانسه قصد داشته بر سر این سازمان با ایران معامله کند و همچنین به تازگی مدارکی بیرون آمده که نشان می دهد اتهام بمب گذاری به دیپلمات های ایران در نشست سال گذشته این سازمان در پاریس فیک نیوز بوده و به همین دلیل با سازمان مجاهدین به مشکل بر خورد کرده است. خبر اخراج مریم رجوی از فرانسه صحت دارد 

خبر اخراج مریم رجوی از فرانسه صحت داردمحدودیت مجاهدین در فرانسه بی پایه و اساس نیست – لوبلاگ 

مسعود خدابند: خبر اخراج مریم رجوی از فرانسه صحت دارد

اعتراف عضو سابق مجاهدین درباره یک ادعای دروغین

جنایت تروریستی در فرانسه و سکوت مریم رجوی

عضو سابق سازمان مجاهدین: دولت فرانسه ازسازمان به شدت ناراحت است، زیرا براساس اسنادی که به تازگی منتشر شده اتهام بمب گذاری نشست سال گذشته مجاهدین درپاریس فیک نیوز بوده وتوسط خود این سازمان طراحی شده بود.

به گزارش مشرق، عضو سابق گروه تروریستی مجاهدین خلق ، مسعود خدابنده ،  در گفتگو با تلویزیون ایران اینترنشنال درباره اطلاعات منتشر شده مبنی بر ارتباط دولت فرانسه با مجاهدین و تلاش فرانسه برای کتمان آن گفت: «تکذیب توئیت اعلام اخراج سازمان مجاهدین از فرانسه خبری درست بود که دولت فرانسه را وادار کرد تا آن را تکذیب کند. زیرا فرانسه قصد داشته بر سر این سازمان با ایران معامله کند. و همچنین به تازگی مدارکی بیرون آمده که نشان می دهد اتهام بمب گذاری به دیپلمات های ایران در نشست سال گذشته این سازمان در پاریس فیک نیوز بوده و به همین دلیل با سازمان مجاهدین به مشکل خورد کرده است.

این عضو سابق سازمان مجاهدین افزود: « قرار بوده پس از انتقال اعضای این سازمان به آلبانی، زهرکشی شده و سپس در جامعه رها شوند که با روی کار آمدن دولت جدید آمریکا و قدرت گیری شخص جان بولتون این پروژه کنار رفته و سازمان پروژه های مربوط به اقدامات سایبری و اطلاعاتی را علیه ایران اجراء می کند. »

(پایان)

مسعود خدابنده: خبر اخراج مریم رجوی از فرانسه صحت دارد

جنایت تروریستی در فرانسه و سکوت مریم رجوی

لینک به منبع

***

مسعود خدابنده آن سینگلتون پارلمان اروپا 2018مسعود خدابنده : مجاهدین خلق، فرقه رجوی به آخر خط رسیده اند

بولتون در برابر ظریف در خصوص مجاهدین خلقمسعود خدابنده: سازمان مجاهدین خلق نه حامی مالی، که انتقال‌ دهنده‌ی پول و عامل شستشو است

بولتون در برابر ظریف در خصوص مجاهدین خلقگفتگوی اختصاصی ندای حقیقت با مسعود خدابنده. واقعیتهایی از مریم رجوی، مسعود رجوی و مجاهدین خلق از درون

وبگاه البوابه از حمایت مالی عربستان سعودی از گروهک تروریستی منافقین که شامل اهدای سه تُن شمش طلا می‌شود، خبر داد.وبگاه البوابه از حمایت مالی عربستان سعودی از گروهک تروریستی منافقین که شامل اهدای سه تُن شمش طلا می‌شود، خبر داد.

مجاهدین خلق: پایان سی سال حضور در عراق بولتون در برابر ظریفمجاهدین خلق: پایان سی سال حضور در عراق

مسعود خدابنده، هافینگتون پست: انگلی به نام “مجاهدین خلق” نمی‌تواند به ترامپ کمکی کندمسعود خدابنده، هافینگتون پست: انگلی به نام “مجاهدین خلق” نمی‌تواند به ترامپ کمکی کند

مسعود خدابنده، هافینگتون پست: جنجال بزرگ برای اینکه مجاهدین خلق نمیتوانند ثابت کنند رهبرشان مسعود رجوی زنده استمسعود خدابنده، هافینگتون پست: جنجال بزرگ برای اینکه مجاهدین خلق نمیتوانند ثابت کنند رهبرشان مسعود رجوی زنده است

ورود سازمان مجاهدین خلق به ‘فاز نظامی’ و پیامدهای آنمسعود خدابنده بی بی سی (مسعود خدابنده، بی بی سی، ژوئن ۲۰۱۱)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/زمان-اخراج-مریم-رجوی-از-فرانسه-و-پایان-د/

زمان اخراج مریم رجوی از فرانسه و پایان دادن به پیام خشونت و ترور فرا رسیده است

مسعود خدابنده، هافینگتون پست، بیست و نهم ژوئن 2017:… امانوئل ماکرون نشان داده است که یک چالشگر باهوش و ماهر در روابط بین المللی است که قبل از آنکه دهان باز کند رئیس جمهور ترامپ را در اجلاس ناتو در ماه مه در بروکسل آچمز کرد. شاید بالاخره زمان آن فرا رسیده باشد که ارزیابی جدیدی از انعطاف ناپذیری در برابر تروریسم در فرانسه بعمل آید. پیام مجاهدین خلق یعنی … 

Sitting Down with the MEK (Mojahedin Khalq, Rajavi cult, NCRI, …)Sitting Down with the MEK (Mojahedin Khalq, Rajavi cult, NCRI, …)

The MEK’s dirty past includes the anti-Imperialist inspired murder of six AmericansThe MEK’s dirty past includes the anti-Imperialist inspired murder of six Americans in pre-revolution Iran which it later celebrated in songs and publications

لینک به متن اصلی (انگلیسی)
ترجمه ابراهیم خدابنده

مسعود خدابنده، مدیر مؤسسه مشاوران استراتژی خاورمیانه

فرانسه تحت ریاست ماکرون می تواند نقش کلیدی در روابط غرب با ایران ایفا نماید.

(زمان اخراج مریم رجوی از فرانسه و پایان دادن به پیام خشونت و ترور فرا رسیده است)

جنایت تروریستی در فرانسه و سکوت مریم رجوی 

26 ژوئن 2017

رهبر مجاهدین خلق فرمان خودسوزی ها را بعد از دستگیری توسط پلیس ضد تروریسم فرانسه صادر کرد.

رهبر مجاهدین خلق فرمان خودسوزی ها را بعد از دستگیری توسط پلیس ضد تروریسم فرانسه صادر کرد.

متخصصین ضد تروریسم اروپائی هشدار می دهند که در حالی که عملیات داعش در خاورمیانه محدود و محدودتر می شود، و ستیزه جویان خارجی به کشورهای خود باز می گردند، قطعا مواردی از اعمال خشونت بوقوع خواهد پیوست. در این رابطه، حملات تروریستی داعش در تهران شرایط به مراتب پیچیده تری را برملا کرده است که عواقب پایداری در غرب خواهد داشت، مگر آنکه از سرچشمه بسته شود. این اقدام شامل تحمل نکردن هر پیامی است که اعمال خشونت افراطی را تبلیغ می کند.

آنچه متخصصین را نگران می کند اینست که داعش بطور قطع مهارت هائی از مجاهدین خلق تبعیدی آموخته است که توانسته است با استفاده از آنها حملات در ایران را به پیش ببرد. مجاهدین خلق سه دهه تاریخچه خشونت تروریستی علیه ایران دارند و البته همچنان به سیاست تغییر رژیم خشونت بار در ایران چسبیده اند. در حالیکه مجاهدین خلق در همه جا به عنوان یک نیروی تاریخ گذشته به دلیل سن بالا و سلامت پائین ستیزه جویانش شناخته می شوند، متخصصین هشدار داده اند که اگرچه مجاهدین خلق دیگر یک نیروی جنگنده به حساب نمی آیند، اعضای آن کاملا مغزشوئی شده باقی مانده و قادرند به عنوان تأمین کننده لجستیک، تعلیمات، طراحی، و مشاوره برای دیگر گروه های تروریستی عمل نمایند. قطعا، همه آنها این ظرفیت را دارند که عملیات انتحاری انجام دهند.

اعضای مغزشوئی شده مجاهدین خلق (چپ) در لباس شخصی در تیرانا

اعضای مغزشوئی شده مجاهدین خلق (چپ) در لباس شخصی در تیرانا

از زمانی که آمریکا مجاهدین خلق را از عراق به آلبانی منتقل کرده این تهدید جدیت بیشتری یافته است. آلبانی هنوز درگیر مبارزه با فساد فزاینده سیاسی و رسانه ای، جرائم مربوط به مواد مخدر، قاچاق سلاح و قاچاق انسان است که مانع از پیوستنش به اتحادیه اروپا در آینده نزدیک شده است. حضور 3000 عضو مغزشوئی شده مجاهدین خلق در کشوری که به عنوان سرپل سوریه برای اروپا جهت استفاده نیروهای تروریستی جدید شناخته می شود تنها بحث برانگیز نیست، واقعا خطرناک است.

تهدید تنها به آلبانی محدود نمی شود؛ این کشور در پیمان ناتو قرار دارد و تحت سلطه آمریکا می باشد و لذا مجاهدین خلق می توانند برای هر هدفی که ایالات متحده لازم بداند مورد استفاده قرار گیرند و می گیرند. دیدار اخیر جان بولتن و سناتور مک کین از مجاهدین خلق نشانه هائی از استفاده های این چنینی دارد.

مریم رجوی یک لیست از شهدای ضد امپریالیست مجاهدین خلق را به سناتور مک کین در تیرانا در سال 2017 تقدیم می کند.

مریم رجوی یک لیست از شهدای ضد امپریالیست مجاهدین خلق را به سناتور مک کین در تیرانا در سال 2017 تقدیم می کند.

خطر اصلی در فرانسه و اروپای غربی است. مقر فرماندهی مجاهدین خلق در سی و شش سال گذشته در اورسورواز در حومه پاریس بوده است. امسال، مانند هر سال، مجاهدین خلق از نام پوششی خود یعنی شورای ملی مقاومت ایران برای اجاره کردن سالن ویلپنت در خارج از پاریس استفاده خواهند کرد، ارقام بالای غیر متعارف به سخنرانان خود پرداخت خواهند نمود تا برای مخاطبین که به آنها هم پول پرداخت شده و پرچم ها را تکان می دهند و شعارهای “تغییر رژیم” را فریاد می کنند سخنرانی در حمایت از مجاهدین خلق نمایند. این مراسم سالانه در درون مجاهدین خلق به عنوان روز بزرگداشت آغاز مبارزه مسلحانه در ایران توسط این گروه شناخته می شود.

امسال این مراسم در اول ژوئیه برگزار میشود، ولی اصالتا زمان آن برای بزرگداشت چالش مسلحانه مجاهدین خلق در برابر رهبری آیت الله خمینی در 20 ژوئن 1981 (30 خرداد 1360) است. این تاریخ مهم است. تحلیلگران حالا می گویند که مجاهدین خلق تاریخ مراسم بزرگداشت را قدری جابجا کرده اند تا از شکستی که مبارزه مسلحانه خورده اند فاصله بگیرند – بعد از آنکه کودتا شکست خورد، رهبران بالای مجاهدین خلق با حمایت سازمان سیا به فرانسه گریختند و نیروهای عادی خود را در برابر دستگیری ها و اعدام ها در ایران تنها گذاشتند. در عوض این تاریخ نزدیک تر به آنچیزی است که مجاهدین خلق به عنوان یک پیروزی در دو دهه ستیز تروریستی علیه ایران تلقی می کنند. در 28 ژوئن 1981 (7 تیر 1360) مجاهدین خلق مقر حزب جمهوری اسلامی در تهران را حین دیدار رهبران آن منفجر کردند. هفتاد و سه نفر از مقامات ارشد جمهوری اسلامی کشته شدند.

مفهوم این کار وقتی اعتقادات پایه ای مجاهدین خلق را به حملات تروریستی در تهران ربط بدهیم روشن است. پیامی که مراسم مجاهدین خلق به ناظران می دهند این است که روش حملات داعش در تهران برجسته و برحق بوده و یک واکنش مشروع به سناریوئی است که در آن ایران به عنوان حامی اصلی تروریسم در جهان معرفی می گردد. (قابل توجه است که نه عربستان سعودی و نه مجاهدین خلق این حملات را محکوم نکردند).

مریم رجوی به شاهزاده ترکی الفیصل در نمایش ویلپنت در سال گذشته خوشامد می گوید.

مریم رجوی به شاهزاده ترکی الفیصل در نمایش ویلپنت در سال گذشته خوشامد می گوید.

در این سناریو – ایران به عنوان حامی اصلی تروریسم – توسط مجاهدین خلق به صورت نامحدودی در میان دوایر سیاسی غرب مطرح می گردد. پارلمان های ملی همانند پارلمان اروپا در این برنامه گروگان نگاه داشته شده اند. عادی سازی روابط با ایران بعد از توافق هسته ای توسط مجاهدین خلق مسدود گردیده است. تهدیدات مجاهدین خلق در جهت پیشبرد این هدف اخیرا در پارلمان اروپا مورد بحث قرار گرفت. نمایندگان پارلمان اروپا نتیجه گیری کردند که تا زمانی که گروهی که به دنبال تغییر رژیم است و حقوق انسانی اعضای خود را نقض می کند به صورت مصنوعی خود را در میانه صحنه این بحث قرار داده است، اروپا نمی تواند با وضعیت حقوق بشر در ایران مقابله کند.

واقعیت اینست که طی سال گذشته چشم انداز سیاسی غرب به صورت غم انگیزی تغییر کرده است. دو بلوک متمایز ظهور کرده اند: اتحاد کشورهای ضد ایران شامل آمریکا، انگلستان، اسرائیل و عربستان سعودی در یک طرف به صورت کور ظاهرا به هر قیمتی به دنبال تغییر رژیم هستند، و اروپا – منهای انگلستان بعد از خروج از اتحادیه اروپا – (و همچنین روسیه و چین) که به دنبال رویکرد مجدد و یافتن فرصت های تجاری هستند.

در این رابطه، تمرکز برای عمل می بایست در فرانسه، جایگاه مقر فرماندهی مجاهدین خلق باشد. ما باید به دولت فرانسه بگوئیم که این افراد به بلوک تغییر خشونت آمیز رژیم تعلق دارند، چرا شما به اجاره دادن زمین خود بعد از 36 سال ادامه می دهید؟ آمریکا یا مجاهدین خلق برای شما چه کرده اند که ارزش بی آبروئی حمایت از این گروه را به جان خریده اید؟ بهای ماندن مجاهدین خلق در کشور شما چقدر بوده است؟ چه تأثیراتی تداوم این حضور برای سیاست خارجی و روابط تجاری کشور شما خواهد داشت؟ چگونه جمهوری فرانسه می تواند به این گروه اجازه دهد تا افراطی گری و خشونت و تروریسم را در خاک فرانسه گسترش دهد؟

در گذشته، البته، پرسش چنین سؤالاتی بی معنی بود – حتی اگر به عنوان موضوعات دائمی حل ناشده پرسیده می شدند. خارج کردن مجاهدین خلق از فرانسه و سایر کشورهای اروپائی مشکل ساز بود – تبعید آنان به عراق غیر ممکن بود زیرا حقوق بشر آنان قابل تضمین نبود. ولی در سال 2016 آمریکائی ها خارج کردن مجاهدین خلق از عراق به محل امن آلبانی را ممکن ساختند. هیچ دلیلی وجود ندارد که باور کنیم اروپا نمی تواند اقدام مشابهی انجام دهد و رهبران مجاهدین خلق را در امنیت از فرانسه و سایر کشورهای اروپائی به آلبانی منتقل نماید. رهبر مجاهدین خلق مریم رجوی چندین هفته را در تیرانا سپری کرده است. هیچ دلیلی وجود ندارد که مانع آن شود که وی مقر دائمی خود را با کمک بیشتر از جانب آمریکائی ها در آنجا برقرار نماید.

جنبش میانه روی جدید رئیس جمهور امانوئل ماکرون با اکثریت بالائی در پارلمان فرانسه پیروز شده است که به وی قدرت مانور بالائی می دهد. او نشان داده است که یک چالشگر باهوش و ماهر در روابط بین المللی است که قبل از آنکه دهان باز کند رئیس جمهور ترامپ را در اجلاس ناتو در ماه مه در بروکسل آچمز کرد. شاید بالاخره زمان آن فرا رسیده باشد که ارزیابی جدیدی از انعطاف ناپذیری در برابر تروریسم در فرانسه بعمل آید. پیام مجاهدین خلق یعنی تغییر خشونت بار رژیم نباید بیش از این تحمل شود.

جنایت تروریستی در فرانسه و سکوت مریم رجوی 

مجاهدین خلق کمپ اشرفThe Life of Camp Ashraf Mojahedin-e Khalq – Victims of Many Masters By Anne Singleton and Massoud Khodabandeh

مریم رجوی – ملکه تبلیغات مجاهدین خلق – خدمات خود برای دشمنان ایران را آگهی میکندمریم رجوی – ملکه تبلیغات مجاهدین خلق – خدمات خود برای دشمنان ایران را آگهی میکند

MSNBC_Massoud_KhodabandehThe MEK’s man inside the White House (Maryam Rajavi cult, Mojahedin Khalq)

خروج سازمان مجاهدین خلق از عراق بعد از ۳۰ سال

مسعود خدابنده بی بی سی بولتون در برابر ظریفلینک به ویدئو در سایت بی بی سی

کیهان لندن – خداحافظ بغداد، سلام تیرانا

مسئول واقعی حمله به لیبرتی کیست؟

***
Mojahedin Khalq, MEK, Rajavi cult in Iraq No more
اتمام قائله مجاهدین خلق، فرقه رجوی در عراق
The End of the Path – Teaser 1
پایان یک راه – تیزر اول

Mojahedin Khalq, MEK, Rajavi cult in Iraq No more
اتمام قائله مجاهدین خلق، فرقه رجوی در عراق
The End of the Path – Teaser ۲
پایان یک راه – تیزر دوم 

*** 

همچنین: