جیبوتی ِ، محمود عباس و مجاهدین

جیبوتی ِ، محمود عباس و مجاهدین

Behzad_Alishahi_2بهزاد علیشاهی، کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، دوم اوت 2016:… ساپورت کننده ای که تر و خشک و داعشی و فلسطینی را تنگ هم قاطی کرده و به معرض نمایش میگذارد قابل اطمینان نیست ،چه بسا فردا همین ارباب بخواهد از یک گروه بدنام تر رونمایی کند آنوقت من خانم رجوی که کت بلند یقه انگلیسی با دامن گلدار میپوشم باید با یک ریشوی داعشی یا بدتر از آن بنشینم و برایش لبخند بزنم چه بسا … 

مزدور مریم رجوی شادمانی برای ترور عربستان سعودیرزومه مجاهدین برای استخدام دائم

مزدوران عربستان محمود عباس مجاهدین خلق بی بی سی: معمای دیدار محمود عباس و مریم رجوی

لینک به منبع

جیبوتی ِ، محمود عباس و مجاهدین

میخواهم خودم را جای خانم رجوی بگذارم (البته بلانسبت!!) عربستان سعودی و شاهزاده فیصل و سازمان استخباراتش به من میگویند میخواهیم در دشمنی و لجاجت با جمهوری اسلامی ترتیب چند ملاقات را با شما بدهیم تا آنها بفهمند که ما میتوانیم در منطقه علیه آنها ائتلافی از تهدیدها را شکل دهیم(تکفیری ها و داعش و مجاهدین وطالبان وقاچاقچیان بلوچ وجبهه النصره سابق ومنصورهادی و محمودعباس و…..) من که در نقش خانم رجوی به مصالح سازمان و مبارزه ومردم فکر میکنم قطعأ نمیپذیرم ، چرا که ساپورت کننده ای که تر و خشک و داعشی و فلسطینی را تنگ هم قاطی کرده و به معرض نمایش میگذارد قابل اطمینان نیست ،چه بسا فردا همین ارباب بخواهد از یک گروه بدنام تر رونمایی کند آنوقت من خانم رجوی که کت بلند یقه انگلیسی با دامن گلدار میپوشم باید با یک ریشوی داعشی یا بدتر از آن بنشینم و برایش لبخند بزنم چه بسا که ارباب بابت همین پولها و ملاقاتها از من کاری کثیف بخواهد که ….. اما خانم رجوی قبلا در توافقات همسرش با صدام نشان داده که مثل من فکر نمیکند پس من نمیتوانم خودم را جای این خانم بگذارم .

خودم را جای محمود عباس میگذارم بنده هشتاد و چندساله که مانند خانم رجوی نزدیک دو دهه است رئیس جمهور منتخب!!!؟؟؟ هستم ملقبم به ابومازن و حالا به پیشنهاد عربستان در عوض دریافت کمکهای مالی و حمایت بیشتر باید با خانم رجوی ملاقات کنم اما من که به مصالح فلسطینیان فکر میکنم و خواهان صلح و ثبات درمنطقه هستم نباید وارد این بازی و جنگهای نیابتی شوم و هدفم را از اشغالگرا ن منحرف کنم و باعث اختلافات داخلی شوم ،وانگهی من کجا و خانم رجوی کجا لااقل من بابت این ریاست جمهوری پایم به سازمان ملل رسیده چرا باید با کسی که به اندازه کافی منفور است خودم را گره بزنم و حمایت ایرانیان را از دست بدهم ؟ حتی اگر الان که خودم را جای محمود عباس گذاشته ام مثل او آرمانگرایی را کنار بگذارم بازهم این ملاقات زیاد به صرفه نیست چون من بابت واردات سیمانی که از آن دیوار حائل درست میکنند و هموطنانم را در زندان بزرگ می اندازند همین اندازه پول در میاورم به حدی که نیاز به این دوره گردی ها نباشد. اما ابومازن خیانتش بیش از آن است که من بتوانم جای او باشم او که سند ابومازن – بیلین را با صهیونیست ها امضا کرده و به ایهود المرت تبریک گفته وپسرانش یاسر و طارق در امریکا زندگی شاهانه دارند و برای خوش خدمتی نوارغزه را رها کرد و انبوهی مبارز را اسیر و خودش را در جنگ عراق علیه ایران نیز درگیر کرده و همپیمان صدام حسین بوده اینقدر قاطی زد و بندها شده ومشغله دارد که جایی برای احساساتی مثل وجدان و مسئولیت و پرنسیب برایش نمانده است .

چاره ای نمیماند که خودم را جای طرف سوم یعنی عربستان بگذارم در اینصورت من باید به چهار دلیل دنبال مقابله با جمهوری اسلامی باشم یکم – از دست دادن اعتبار بین المللی بخصوص بعد از برجام وشکست ائتلافهای خودساخته دوم – به دست گرفتن رهبری جهان اسلام لااقل اسلام تکفیری و وهابی و گسترش آن سوم – جبران شکست ها در یمن و سوریه و عراق و افغانستان و لبنان و بجایی نرسیدن آنهمه هزینه و ….. چهارم –استحکام قدرت در داخل و مقابله با شاهزادگان مدعی و وزیر دفاع و خاندان خودم که یک پیروزی علیه جمهوری اسلامی و ایران میتواند این قدرت را تحکیم بخشد . اما با همه اینها من بجای شاه سعودی در راس کشوری که به اسم خاندان خودم نامگذاری شده روی خانم رجوی سرمایه گذاری نمیکردم ، فرقه بدنامی که به دلیل سیاست های غلط تمام پشتوانه مردمی خود را در داخل ایران از دست داده عملا برای من نمیتواند کاری بکند ، درست است که طبق میل من حرف میزند و حتی خلیج فارس را طوری بیان میکند که من دوست داشته باشم ولی آخر بجز یک کار تبلیغی چه سودی برای من میتواند داشته باشد تازه همین کار تبلیغی هم کلی حرف و حدیث دارد .اما خاندان سعودی میداند که این فرقه حاضر است کارهای کثیفی را انجام بدهد که دیگران حاضر به انجامش نیستند . پس حمایت میکند.

خلاصه کنم هر سه طرف قضیه اشتباه میکنند و هر سه طرف قضیه هم طبق محاسبات خودشان و به دلایل خصلت های دو طرف دیگر کار درستی میکنند. هر سه به هم نیاز دارندگرچه راه بجایی نمیبرند اما مبارکشان باد لااقل همه بی پرنسبپ ها را در یک بسته قرار میدهد.

https://youtu.be/cML2aJVpFeA

واکنش مشاور ظریف به دیدار محمود عباس – مریم رجوی (+ دستمالی چرک در دست فسیل‌های عرب)


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=26143

تک گویی و تک صدایی. نقدی بر مصاحبه محدثین با العربیه (قسمت اول) 

 بهزاد علیشاهی، کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، بیست و نهم ژوئیه ۲۰۱۶:… این استراتژی انفعالی و تقابلی غلط مجاهدین که محدثین با افتخار اعلام میکند دقیقأ همان است که فرقه را بازیچه و ستون پنجم صدام حسین کرد همان استراتژی که مجاهدین را همیشه درگیر جنگی میکند که الزامأ به سود مردم ایران نیست ، قطعأ جمهوری اسلامی با داعش و ریزگرد و قاچیان مواد مخدر هم درگیر است . مجاهدین خلق … 

محمد سید المحدثین مجاهدین خلق فرقه رجویهذیان گویی های محدثین

لینک به منبع

تک گویی و تک صدایی (قسمت اول)

نقدی برمصاحبه سید المحدثین با العربیه و سبک کار فرقه رجویی در پاسخگویی

قسمت اول

اینکه از ته دل امیدوارم که مسعود رجوی زنده باشد که بتوان برای یکبار هم شده روزی برسد که دردادگاهی مردمی در جایگاه پاسخگویی بنشیندبخاطر این است که این فرقه هیچ وقت و در هیچ شرایطی بجز شعار و فحش و کلیشه حرفی درمقام پاسخ نگفته است .

آنها معمولا خودشان با خودشان مصاحبه میکنند و باز معمولا سوالها را طوری طراحی میکنند که بخشی از شعارهای و فحشها و کلیشه های گفتاریشان در آن نهفته باشد . اگر قرار باشد با خبرنگار رسانه های خارجی مصاحبه کنند بازهم سعی میکنند با خرج مبالغ هنگفت سوالهارا خودشان طراحی و ارائه دهند که در این رابطه یک خبرنگار فرانسوی دو سال پیش شهادت داد واز مصاحبه سر باز زد وباعث رسوایی فرقه شد . اگرهم خبرنگار حین مصاحبه زیرکی به خرج دهد و سوال خودش را بپرسد با تهدید و تطمیع و انکار فرقه مواجه شده و در نهایت خبرنگار را مزدور و اجیر شده لقب میدهند کما اینکه در باره خبرنگار استرالیایی رخ داد و در تماس ایمیلی من این خبرنگار شرح ماوقع را گفت و…..

اما مصاحبه سید المحدثین مغز متفکر سیاسی فرقه و مسول روابط خارجی آنها باتلویزیون العربیه چیزی بیشتر از یک نمایش مسخره نیست .طبق این نمایش قرار است تلویزیون یار وپشتیبان و ساپورت کننده فرقه یعنی العربیه که مدتی است از جانب سازمان اطلاعات عربستان سعودی پشتیبان رسانه ای فرقه رجوی شده سوالهای چالشی بپرسد تا هم خودش را مقید به بیطرفی جلوه دهد و هم به اصطلاح آقای محدثین پاسخ گوشه ای از ابهامات اذهان را بدهد .البته همین سوالهای نمایشی چالشی بازهم حد و مرز و خطوط قرمز فرقه و حامیانشان را رعایت کرده مثلا در باره نقش عربستان ،مرگ مسعود رجوی، استراتژیهای شکست خورده ،سیاستهای غلط ،تنفر مردمی ،مزدوری و روابط ناسالم تشکیلاتی و هزاران هزار دیگر چیزی نمیپرسد. تمام آنچه پرسیده و توضیحات من به این شرح است:

تلویزیون العربیه ۹۵/۴/۲۵

العربیه: اقای محدثین شما از سال ۱۹۸۰ هدفتان را سرنگونی رژیم قرار داده‌اید, این رژیم سرنگون نشد بلکه از نظر جغرافیایی گسترده تر شد و از طریق نمایندگانش نفوذش را توسعه می‌دهد آیا اینطور نیست؟

محمد محدثین: برعکس رژیم ایران بسیار ضعیف تر از آنی است که دوسال پیش یا ده سال پیش بود

قطعاً ما از ۳۵ سال پیش می‌جنگیم و برای سرنگونی این رژیم مبارزه می‌کنیم و متاسفانه از بسیار رویدادهای منطقه استفاده کرده, مانند جنگ عراق در سال ۲۰۰۳ ویا رویداد افغانستان در سال ۲۰۰۱ و سیاست امریکا در عراق ولی رژیم ایران درحال حاضر بسیار ضعیف تر است .

فرقه رجوی دقیقا سی و پنج سال است که شعار سرنگونی میدهد ، با طمع این شعار شورایی را گرد آورد که صاحب منصبان و وزیران آتی باشند و با همین شعار مریم رجوی را بعنوان رییس جمهور قلمداد کرد وباتوجه به کمک های منطقه ای و بین المللی هیچگاه فکرنمی کرد که این ریاست جمهوری خانم رجوی اینهمه سال طول بکشد و باعث تمسخرشود ، آنها هر سال شعار میدادند که امسال سال سرنگونی است وسیاست و استراتژی آنها چه در همراهی با ارتش صدام بعنوان یک ارتش خصوصی و چه همراهی با دیگر بازیگران منطقه و شرکت در جنگ نیابتی آنها نه تنها منجر به تحقق شعار آنها نشد بلکه آنها را منفور تر هم کرد. محدثین بجای پاسخ به اینکه چرا سرنگونی محقق نشده میگوید رژیم ایران ضعیف شده است گویی تا بحال شعار میدادند که رژیم ضعیف باید گردد ، او حتی برای ضعیف شدن هم دلیلی ارائه نمیدهد ومجری باز میپرسد:

مجری: دلیل اینکه می گویید رژیم ایران ضعیف است چیست؟

محمد محدثین: رژیم ایران مشکلات زیادی در داخل و خارج ایران دارد. اولاً این رژیم به مدت ۲۵ سال بر روی سلاح اتمی سرمایه گذاری کرد و مجبور شد که از سلاح اتمی دست بردارد و این مساله باعث بسیاری درگیری‌ها در درون رژیم شده است

در ثانی این رژیم با بسیاری مشکلات در سوریه مواجه است ونمی تواند که از این مشکلات خارج شود .

دومسئله ای که نماینده فرقه رجوی مطرح میکند تا اثباتی بر ضعیف بودن جمهوری اسلامی باشد البته مشکل اصلی اربابش یعنی عربستان است چنانکه پنداری میخواهد به آنها دلداری بدهد که از پیشرفت هسته ای ومقاومت در سوریه نترسید .اما در عالم واقع اختلافات بر سر قرارداد جامع برنامه هسته ای ونه الزامأ سلاح هسته ای در آمریکا بیشتر رخ نموده و سوریه نیز بازیگران بسیاری همچون ترکیه ، عربستان و آمریکا و روسیه دارد یک مسئله فرامنطقه ای که ترکیه با توجیه اقتصادی-عثمانی ، عربستان با توجیه آشوب منطقه ای-تروریست ، آمریکا با توجیه تسلط و ایران با توجیه اعتقادی والبته روسیه با توجیه پیشگیری در آن دخیل هستند ومهره هایی چون داعش و مجاهدین وجبهه النصره و….توسط این دستها بکار گرفته میشوند.این جنگ فرساینده حتی دولت بشار اسد را هم سرنگون نکرده است چه رسد به بازیگران آن ،مجری بجای مچ گیری و تناقض این نوع پاسخگویی از مشکل اعراب منطقه سوالش را مطرح میکند و میگوید :

مجری: بگذارید که این موضوعات را یک به یک بررسی کنیم. شما گفتید که این رژیم میلیاردها دلار را بر روی پروژه اتمی سرمایه گذاری کرد ولی در نهایت از آن دست برداشت ولی در مقابل گفته میشودکسانی که این رژیم را دوست دارند از همه طرف به سوی این رژیم می‌آیند و چه بسا که این پول‌ها را باز پس خواهد گرفت

محمد محدثین: نه این درست نیست رژیم دست کم ۱۰۰ میلیارد دلار را بر روی پروژه اتمی سرمایه گذاری کرده و چه بسا بیشتر از این هم سرمایه گذاری کرده است. ولی در پایان مجبور شد که از آن دست بر دارد و وضعیت اقتصادی‌اش بدتر از گذشته شد. درثانی رژیم ایران بعد از توافق اتمی با درگیری‌های داخلی بسیاری روبرو شده است و نتایج آن بدتر از نتایج توافقنامه اتمی است

مجری: شما چگونه می گویید که بعد از توافق اتمی این رژیم وضعیت مالی‌اش بدتر شده است, آیا اموالی که مجازات‌ها از روی آن‌ها برداشته شده به او باز نمی‌گردد. الان کسانی هستند که به نزد آن‌ها می‌آیند و می‌خواهند با او قرار داد ببندند و رژیم می‌تواند نفت صادر کند. این که باعث ضعف مالی رژیم نمی‌شود آیا غیر از این است؟

محمد محدثین: کسی نمی‌گوید که وضعیت اقتصادی رژیم از قبل از توافق اتمی بدتر شده است ولی این توافق نتوانست رژیم را کمک کند تا مشکلات اقتصادی‌اش را حل کند.

نماینده فرقه معمولا با جملاتی مثل نه اینطور نیست پاسخ میدهد و وقتی هم مجری دلیل می آورد میگوید کسی نگفت …. او میخواهد با ارائه رقم صد ملیارد دلار سرمایه گذاری روی پروژه هسته ای وهدر رفته دانستن آن اقتصاد ایران را متضرر و خراب و به تبع آن سرنگونی را در معرض دید قرار دهد ، او از اقتصاد همانقدر میداند که رهبر مفقودیا مرحومش از ایدئولوژی .سرمایه گذاری هسته ای یا هر سرمایه گذاری برای پیشرفت علمی با کاربردهای گونان در هر کشوری دانش ملی و یک ذخیره عملی و نهایتأ مالی و اقتصادی است بخصوص اینکه مستشار وواردات در کار نباشد . دادن تضمین برای استفاده صلح آمیز علی القاعده نباید تخریب وهدردادن همه تلاشها و اموال باشد که اگر اینطور بود باید باعث شادی ومسرت رقیبان منطقه ای جمهوری اسلام منجمله ارباب جدید مجاهدین یعنی عربستان میشد درحالی آنها با این توافق مخالفند و دردمندانه ابراز هم میکنند ، مجری نمیخواهد بیش از این مهمانش را در محضوریت بگذارد تا بازهم همان پاسخهای کلیشه ای را بدهد اینبار از شرکت آنها در جنگ سوریه میپرسد:
مجری: شما چند بار به جنگ رژیم در سوریه اشاره کردید ولی در مقابل ما از شما می‌شنویم که از اپوزیسیون سوریه حمایت می‌کنید, شما بعنوان اپوزیسیون ایران چه چیزی را به اپوزیسیون سوریه داده‌اید. بر اساس آنچه که در اخبار وجود دارد به آن‌ها رزمنده می‌دهید؟

محمد محدثین: ما بعنوان مردم ایران با مردم سوریه هم سنگر هستیم به این دلیل مبارزه ما علیه رژیم ایران بهترین حلقه وصل با اپوزیسیون سوریه است.

مجری: یعنی شما با اپوزیسیون سوریه از رژیم ایران انتقام می‌گیرید

محمد محدثین: بله, همبستگی ما با انقلاب و مردم سوریه مواجهه با رژیم ایران است چون همانطوریکه می دانید در صورتیکه کمک‌های رژیم ایران نمی‌بود بشار اسد پنج سال پیش سرنگون شده بود.

این استراتژی انفعالی و تقابلی غلط مجاهدین که محدثین با افتخار اعلام میکند دقیقأ همان است که فرقه را بازیچه و ستون پنجم صدام حسین کرد همان استراتژی که مجاهدین را همیشه درگیر جنگی میکند که الزامأ به سود مردم ایران نیست ، قطعأ جمهوری اسلامی با داعش و ریزگرد و قاچیان مواد مخدر هم درگیر است . مجاهدین خلق شاید از بعد از انقلاب با این استراتژی در پی کسب قدرت بوده اند اما عملا نه تنها به جایی نرسیده بلکه خود ار بازیچه قدرتهای مستبد و ضدخلقی کرده اند .ادامه مصاحبه:

مجری: آقای محمد شما به من جواب ندادید و شاید غافلگیر شدید, آیا آنطور که در اخبار آمده است به اپوزیسیون سوریه رزمنده میدهید؟

محمد محدثین: نه, فکر نمی‌کنم که مردم سوریه به رزمنده نیاز داشته باشند, اپوزیسیون سوریه بسیاری رزمنده دارد

مجری: شما به آن‌ها چه چیزی می‌دهید ؟

محمد محدثین: همبستگی سیاسی, ما با اپوزیسیون سوریه مشارکت سیاسی داریم و این بهترین کمک به آن‌هاست, ما سربازان خودمان را داریم, آن‌ها هم سربازان خودشان را دارند و به سربازان آن‌ها نیاز نداریم, آن‌ها هم به سربازان ما نیاز ندارند.

محدثین میگوید ما سربازان خودمان را داریم آنها سربازان خودشان را ، سربازان مجاهدین ؟؟ ارتش آزادیبخش که الان فقط مقداری فیلم و خاطره است و بس …ودیگر اینکه همبستگی سیاسی چه کمکی به اپوزسیون سوریه میکند کسانی که همبستگی سیاسی آمریکا وکشورهای منطقه دردی از آنها دوا نکرده همبستگی یک گروه بد نام چه کمکی برایشان خواهد بود وبازهم از مشارکت میگوید که دقیقا معلوم نیست چه مشارکتی واما اعتراف مجری به غیر قابل اعتماد بودن مجاهدین را بخوانیم :

مجری: بعضی‌ها عقیده دارند به رغم مبارزه نظامی شما ،کشورهای غربی شما را جدی نمی‌گیرند. شما را بعنوان اپوزیسیون خارج قابل اعتماد ایران بحساب نمی‌آورند اینطور نیست؟

محمد محدثین: نه, قبل از هر چیز اجازه بدهید که موضع شما را تصحیح کنم. ما اپوزیسیون خارجی نیستیم. بخش اصلی جنبش ما در داخل ایران است. ثانیاً مشکل به کشورهای غربی برمی گردد نه سیاستمداران غربی. کشورهای غربی به دلیل تجارت و پول و منافع سیاسی‌شان از رژیم ایران بهره می‌گیرند

جهت اطلاع شما بعد از گذشت یک سال از توافق اتمی, هیچ بانک جهانی بزرگ و شرکت بزرگی وجود ندارد که آماده کار با رژیم ایران باشد
مجری: ولی بر اساس اخبار تعدادی شرکت به ایران رفتند, تعدادی بانک به ایران رفتند و علاوه بر این معاملات نفتی وجود دارد و نفت صادر می‌شود شما چه می گویید؟

محمد محدثین: شما می‌توانید مقاله‌های تحقیقی در روزنامه لوموند فرانسه نیوزویک و اکونومیست لندن را بخوانید. این‌ها اطلاعات هستند, برای مثال روحانی به پاریس آمد و یاداشت تفاهم‌های زیادی را امضا کرد, توافقنامه امضا نکرد ولی می‌بایست توافقنامه امضا می‌شد و در حال حاضر کسی با رژیم توافقنامه امضا نمی‌کند .

نماینده مجاهدین خلق بی اعتباری و بی اعتمادی فرقه اش را نزد غربی ها انکار نمیکند او با شعار دادن وانمود میکند که فرقه اش در ایران مستقر است در حالی که تنها تبلیغات محدود و کوچکش در ایران را با صدها حقه و نیرنگ و پول دادن انجام میدهد که هیچ ارزشی برایش ندارد او دشمنی غرب با جمهوری اسلامی را میخواهد به حساب اعتبارخودش بگذارد وهیچ پاسخ روشنی به بی اعتباری گروهش نمیدهد، او میگوید که غرب با جمهوری اسلامی دوستی ندارد و فراموش کرده که بسیاری از معضلات فرقه اش را پیش از این نتیجه به اصطلاح مماشات غرب با رژیم ایران دانسته چیزی که مجری اشاره کوتاهی به آن دارد و میپرسد:

مجری: با تمامی این حرف‌ها که می‌زنید می‌خواهید بگویید رابطه دوستی میان کشورهای غربی و رژیم ایران وجود ندارد. در پران‌تر بی توجهی این کشورها به درد و رنج‌های پناهندگانتان در اردوگاه لیبرتی را چگونه تفسیر می‌کنید که چندین بار هدف قرار گرفته و شما آن‌ها را طرفداران رژیم ایران می دانید

محمد محدثین: من نمی‌گویم که هیچ رابطه مادی با رژیم ایران وجود ندارد, بله امریکا و بسیاری از کشورهای اروپایی با رژیم ایران رابطه عالی دارند ولی این رژیم توان آنرا ندارد که از این روابط استفاده کند. حکومت‌های غربی خواهان استفاده مادی از ایران هستند یا اینکه خواسته‌های دیگری دارند. مشکل مجاهدین خلق و اردوگاه لیبرتی به این دلیل است که حکومت‌های غربی از نزدیکی کشورهایشان به اپوزیسیون و مجاهدین خلق می‌ترسند که باعث خشم رژیم ایران شود چرا که مجاهدین خلق ایران برای رژیم ایران خط سرخ است چونکه می‌دانند دشمن اصلی و تهدید اصلی آن‌ها بحساب می‌آیند

فرقه مجاهدین همیشه سعی میکند حقارت و مزدوری اش را با بزرگنمایی جبران کرده و خودش را منشأ همه تحولات منطقه و جهان نشان دهد که بجز استفاده داخلی این امر حالت یک بیماری روانی بخود گرفته است اوکه تا اوایل مصاحبه جمهوری اسلامی را منزوی و تضعیف شده و …..میخواند حالا میگوید غربی ها از ترس جمهوری اسلامی با مجاهدین رابطه برقرار نکرده و آنها را علیرغم همه مزدوریهایشان بی اعتبار میدانند . مجری که دیگر بیش از این نمیخواهد نماینده فرقه را به چالش بیندازد برمیگردد به سرنگونی و میپرسد:

ادامه دارد

***

مریم رجوی به خبر مرگ مسعود رجوی گوش میدهداعلام مرگ مسعود رجوی درست پس از شعارهای مریم عضدانلو و مدعوینش در ستایش رهبرشان

(معرفی محمد سید المحدثین شکنجه گر زندنهای صدام)

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقبازخوانی ارتش اسارت بخش فرقه رجوی – قسمت اول و دوم

تاریخچه ۵۰ ساله سازمان مجاهدین خلق

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=25910

از “مراسم تدفین رجوی توسط شازده سعودی” تا “سیدالرئیس و ستون پنجمش” 

prince Turki Saudiبهزاد علیشاهی، ادوارد ترمادو، سید امیر موثقی، دوازدهم ژوئیه ۲۰۱۶:… اینکه شاهزاده سعودی وسخنگوی غیررسمی آل سعود و رئیس سازمان امنیت عربستان و ژنرال حبوش وعزت ابراهیم الدوری را بازی میکند امری یکشبه نیست سالها مزدوری وخیانت پشت این قضیه نهفته است . از سال هزار و سیصد و شصد و شش و کشتار حجاج با توطئه مجاهدین خلق در حالی مسعود رجوی به … 

ترکی الفیصل مجاهدین خلق فرقه رجوی وعده “سرنگونی” پس از صدام و جولیانی و … این بار توسط ترکی الفیصل (+ الفیصل: مسعود رجوی مرده است)

بهزاد علیشاهی، کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی
لینک به منبع

سیدالرئیس جدید وستون پنجمش

اینکه شاهزاده سعودی وسخنگوی غیررسمی آل سعود و رئیس سازمان امنیت عربستان و ژنرال حبوش وعزت ابراهیم الدوری را بازی میکند امری یکشبه نیست سالها مزدوری وخیانت پشت این قضیه نهفته است . از سال هزار و سیصد و شصد و شش و کشتار حجاج با توطئه مجاهدین خلق در حالی مسعود رجوی به حج رفته و قطعه ای از پارچه کعبه را هدیه گرفته بود ، تاجنگ دو ارباب و حمله صدام به خفجی درعربستان که مجاهدین بین دو اربابشان با ترس و تردید سعی کردند بیطرفی پیشه کرده و با قطع رسانه های خود از جمله نشریه و رادیو مجبور به موضعگیری نشوند واز سقوط صدام و اینکه مجاهدین دیگر هیچگاه نام خلیج فارس را به زبان نراندند وگاه از اسم جعلی آن استفاده کردند تا کف و دف زدنهایشان برای شیخ عربستان و تروریستهای تحت حمایتشان ، شیوخ جنگ طلب و تروریست پرور هم داعش و مجاهدین ابوبکر البغدادی و مرحوم رجوی برایشان تفاوت چندانی ندارد وحمایت خود را در عمل از همه تروریستها نشان داده و میدهند .

البته خانم رجوی هم در به دست آوردن دل مردان علیرغم ادعاهای فمنیستی اش ید طولایی دارد از به دست آوردن دل مرحوم مسعود رجوی تا رقص رهایی و تشکیل حرمسرا برای او و اینک شیخ عرب و معاون احتمالی ترامپ همه را از موفقیت های او میتوان شمرد َ که حتما ترکی فیصل وصفش و نصف العیش را شنیده و برده .

درست مثل مناسبت پرواز مسعود رجوی از پاریس به عراق که مجاهدین نام پرواز تاریخساز بر آن نهادند و طی آن فرآیند ارتش خصوصی صدام تشکیل شد و مجاهدین به خدمت تمام وقت صدام در آمدند . اینک نه با پرواز که خانم رجوی بصورت سینه خیز و با بزک و آرایش کامل به خدمت شیوخ و شاهزادگان سعودی ٔدرآمد ، همانها که منفوریتشان نزد مردم ایران صدبرابر بیش از صدام است و عاقبتشان هم صد برابر وخیم تر از او . َ

البته پول وسلاح این دشمنان مردم ایران وخدمت متقابل مجاهدین صاحب مرده میتواند رابطه تنگاتنگی را بین آنها شکل دهد ولی با چه انگیزه و برای کدام هدف ؟

شاید بهترین قسمت این رابطه پایان ننگین مجاهدین همراه با داعش باشد ِ، چرا که دورانی شروع شده است که اندیشه های صلح طلبانه و گفتمان سم مهلکی برای اندیشه های خشونت طلبانه و تروریزم کور است .

باهمه این استدلالها دلم میخواهد حضور این شاهزاده خاندان سلطنتی سعودی ، این شیخ شهوتران عرب که چندی قبل دست دادنش با وزیر جنگ اسراییل اعتراض بر انگیز بود ، این مقام امنیتی سعودی که در فساد غوطه ور است را در گردهمایی مجاهدین به مردم وطنم تبریک بگویم .

ادوارد ترمادو، وبلاگ ترمادو، دوازدهم ژوئیه ۲۰۱۶
لینک به منبع

مرگ مسعود رجوی، شایعه یا واقعیت

وبلاگ ادوارد
۱۱٫۰۷٫۲۰۱۶

برای اولین با ر است که کسی علنآ مرگ رهبر مجاهدین مسعود رجوی را به زبان می راند،ترکی فیصل رئیس پیشین سازمان اطلاعات سعودی یکی از محرم ترین ها برای مجاهدین است ،چرا که در دوران صدام هم رابطه خوبی بین سازمان مجاهدین و استخبارات سعودی وجود داشت و هم الان هم مجاهدین در اصل از همین وهابیت تغذیه می شود.اما ترکی فیصل کسی نیست که در گفته خود اشتباه کرده باشد، بعید است که چنین فردی که دارای مقام بالای امنیتی در سعودی بوده اشتباه کرده باشد، اما از صراحت گفتار او در رابطه با مرگ مسعود رجوی می توان چنین برداشت کرد که او یعنی مسعود رجوی مدت زیادی است که مرده اما سازمان مجاهدین از اعلام این واقعیت ترس داشته و هنوز هم دارد، چون هنوز هم علیرقم اعلام سریع ترکی فیصل تلاش دارد تا درز این جریان را به هر شکلی بهم آورده تا تشکیلات خود را حفظ کند، البته برای پنهان کاری کمی دیر شده، اگر ارباب ترکی کلمه دیگری را به جای مرحوم بکار می رد ممکن بود بشود درز دوزی کرد اما کلمه همسر مرحومتان کلمه ای است که هیچ راه گریزی ندارد، این که آقای قبادی به رادیو فردا گفته از صحبتهای ترکی برداشت اشتباه شده حرف مزخرفی بیش نیست، اگر ترکی در صحبت خود اشتباه کرده حتمآ در همان لحضه تصحیح می کرد، ساکت ماندن خانم رجوی هم خود گویا واقعیت همین جریان است، مجاهدین دیر یا زود مجبور می شوند تا مرگ مسعود رجوی را بطور علنی اعلام کنند، البته مرگ مسعود شایعه یا واقعیت دردی از دردهای سازمان را دعوا نخواهد کرد،در دنیای سیاسی پس از غیب شدن رجوی وی رهبری مرده تلقی می شد، اما تفاوت در درون تشکیلات کمی با بیرون فرق می کند، آنهم اینکه تآیید شدن مرگ رجوی تشکیلات مجاهدین را تکان خواهد داد و در درون تشکیلات آشفتگی و هرج و مرج به دنبال خواهد داشت، اگر هم مجاهدین تا کنون مرگ رجوی را اعلام نکرده اند به همین دلیل است، اما خود شخصآ بر این باور هستم که رهبران سازمان نبایستی بدون محاکمه در یک دادگاه عادل و بیطرف از این دنیا بروند و بایستی پاسخگوی اعمال خود باشند، به نظر اینجانب کسانی مثل رجوی که هم الان هم راه اشتباه گذشته را ادامه می دهند نبایستی به این آسانی و بدون پاسخگوئی چشم از دنیا ببندند.

این سازمان هنوز دست از تهدید منتقدین خود حتی در اروپا هم نکشیده و همواره در پی انتقام گیری از کسانی است که کوچکترین انتقادی به گذشته و حال سازمان دارند، پیام صوتی مسعود رجوی هم که دو سال پیش از سوی وی به هوادارانش ارسال شد تآکید بر کشتار منتقدین خود در هر گوشه دنیا دارد، پس رهبران کنونی سازمان هم در قبال این تهدیدات بایستی پاسخگو باشند

سید امیر موثقی، وبلاگ موثقی
لینک به منبع

مراسم تدفین رجوی توسط الفیصل در گردهمایی چند صد هزار نفری

مراسم تدفین رجوی توسط الفیصل در گردهمایی چند صد هزار نفری!!؟ پاریس در روز شنبه ۹ جولای ۲۰۱۶ به نوبه خود یک اعلام جهانی بود که فرقه رجوی بعد از شکستهای گسترده که در جریانهای مختلف بعد از نابود شدن دولت عراق متحمل شده بود لاجرم باید از زبان همچین شخصی اعلام مرگ رجوی را بیرونی کنند. اما سئوال اینجاست که آیا واقعا رجوی به درک واصل شده است یا نه و چرا فرقه رجوی این را به زبان الفیصل انداخته اند تا در این مراسم که به قولی از رسانه های پوشالی فرقه رجوی جهانی بود و برای جهان پخش میشد اعلام کنند. بله فرقه رجوی همواره برای اینکه سر پوش بر جنایتهایش بگذارد و از سوال و جوابهای رسانه ای خودش را خلاص کند با این تاکتیک که از سالیان سال قبل برای خودش انتخاب کرده است یکی را به میدان می آورد و خط و مشی جدیدش را توسط آن اعلام می نماید .

بله امروز توسط آل سعود و نماینده آن در پاریس الفیصل اعلام شد که رجوی مرده و مریم رجوی جانشین آن امروز سکان تشکیلات فرقه رجوی را به تمام و کمال در دست دارد و این را از زبان الفیصل اعلام بیرونی کرد

فرقه ترو ریستی رجوی با جمع آوری ملیتهای مختلف از ترک و عرب و افغانی و غیره سیاهی لشگر بزرگی را طبق معمول هر ساله در این استادیوم ورزشی گرد هم آورد و مریم رجوی در میان نماینده های خلق قهرمان به صحنه آمد و شروع به سخنرانی کرد و با شگفت زدگی تمام به حضور گسترده ایرانیان در پاریس !!؟ خوش آمد گوئی گفت وخبر مرگ همسرش را اعلام بیرونی کرد و همچنین جایگاه خودش را در تشکیلات فرقه ای برای همه به اثبات رساند. همچنین درخواست کمک گرفتن فرقه را از دولت آل سعود به الفیصل داد و او هم متقابلا وعده کمک و همکاری برای ضربه زدن به حکومت ایران را به مریم قجر داد تا در ایران مجددا تیم های ترور و بمب گذاری راه اندازی شوند و مجاهدین صحنه را به قول خودشان در دست بگیرند .

این مراسم در پاریس امسال برای فرقه رجوی بسیار بسیار مهم تر از سالهای گذشته بود چرا که تک قطبی شدن درون ساز مان را مریم رجوی اعلام بیرونی کرد

سید امیر موثقی

آلمان کلن

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسمرجوی بدجوری حرف های مخالفین مردم ایران را نشخوار میکند! (+ دوستان رجوی، دشمنان مردم ایران)

alerabiehالعربیه از طریق سازمان مجاهدین چه هدفی را دنبال می کند؟

مسعود رجوی تروریسم ملک سلمان عربستان سغودیآرش رضایی: یازده سپتامبر ، مجاهدین حامیان واقعی القاعده (+ خاطراتی از آن روز)

بهزاد علیشاهیزالوی مجاهدین وسرخ رگ مسئله پناهندگی

بهزاد علیشاهیتشکر از پیامهای شادباش و نکته ای مهم

قربانیان رجوی پاریسبهزاد علیشاهی: چرا سازمان مجاهدین یک” فرقه ” خطرناک است و یک سازمان سیاسی نیست؟

تبلیغ شامپو، تالیف کتاب و تحلیل سیاسی

تیمسار مسعود رجوی،همسرش و آقای خزایی گماشته اشتیمسار مسعود رجوی،همسرش و آقای خزایی گماشته اش

مریم رجوی و آنجلاتفاوت آنجلا و خانم رجوی

مجاهدین خلق فرقه رجوی تروریسمپیام مسعود رجوی به لشکرهای ارتش آزادیبخش

*** 

سناریوهای محتمل از خبرمرگ مسعود رجوی

 prince Turki Saudiکانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، پانزدهم ژوئیه ۲۰۱۶:…  این کار میتواند به دلایل زیر باشد. یک گاف سیاسی بزرگ که به دلیل عدم هماهنگی لازم بین ارباب و نوکر انجام گرفته و باعث ریزش نیرو و از هم پاشیدن چنبره و سیطره ایدئولوژیک رهبری سازمان روی گروه اندک معتقدان خواهد شد. استار
 
 
 Behzad_Alishahi_2بهزاد علیشاهی، کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، بیست و چهارم می ۲۰۱۶:…  اما اگر همه حرفهای آقای پرویزی و مسعود رجوی و ستاد اجتماعی مجاهدین در داخل کشور را هم دربست بپذیریم و قبول کنیم بازهم یک سوال اساسی قد علم میکند : آقای رجوی با اینهمه ارتش آزادیبخش و ستاد داخله و بچه های رزمنده و شج
 
 
Behzad_Alishahi_telephoneبهزاد علیشاهی، کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، بیست و دوم می ۲۰۱۶:… اساس بحث یک اختلاف ایدئولوژیکی عمیق است. ما با ایدئولوژی فرقه گرایی و اسارت اعضا بر آن اساس مخالفیم و در این رابطه افشاگری میکنیم که دوستانمان را نجات دهیم و با پرتو گرم حقیقت یخ این ایدئولوژی افراطی منحط را آ
 
 
 Massoud Rajavi Saudi Arabiaبهزاد علیشاهی، کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، هجدهم می ۲۰۱۶:…  باورتان میشود که مجاهدین خلق به یکباره همه پرنسیپ های رایج استخدام مزدوری را کنار گذاشته باشند وبرای عرضه خود دست به چاپ یک آگهی بزنند ؟ البته از آنجا که بعد از صدام پیدا کردن ارباب مطمئن کمی برایشان سخت است شا