حاجی مسعود رجوی حرفت راسته؟ یک دونه مدرک از محمد رضا اسکاردی رو کن

حاجی مسعود رجوی حرفت راسته؟ یک دونه مدرک از محمد رضا اسکاردی رو کن

Majid_rohiمجید روحی، ایران اینترلینک، دوازدهم فوریه 2016:… جا دارد از مسعود رجوی سوال کنیم چرا تعداد و اسامی کسانی را که در پروژه ی رفع ابهام پایشان به زندانهای اشرف افتاد اعلام و شفاف سازی نمیکنید؟ حاجی مسعود رجوی با دستور شما بود که در زندانهای اشرف از افراد زیر شکنجه و آزار و اذیت و نیرنگ مجبور میکردید … 

مسعود رجوی و فروغ جاویدان حاج مسعود رجوی چند میگیری دیگه تحلیل آبکی نکنی؟

لینک به صفحه فیسبوک آقای روحی

حاجی مسعود رجوی حرفت راسته؟ یک دونه مدرک از محمد رضا اسکاردی رو کن

Majid_rohi

مجید روحی

مشغول سیر و سیاحت و گردش در فضای مجازی بودم که در یکی از سایتهای فرقه رجوی دروغ های درباره آقای محمد رضا اسکاردی دیدم که قسم حضرت عباسشو باور کنیم یا دم خروسشو که بیرون زده بود. باز دستگاه دروغ پرداز رجوی ها. دیگر برایشان مهم نیست که چه چیزی را در سایت های کثیف خود سر هم می کنند مهم این است که فقط سطور کثیف سایت های خود را پر کنند.

وقتی در اسارتگاه اشرف سال 76 زندانی بودم و برای بازجوی می بردند، اولین حرف باز جو این بود که سر در ورودی اسارتگاه اشرف نوشته فدا و صداقت ولی من هیچ وقت این نوشته را سر در ورودی اسارتگاه اشرف ندیدم. شاید نوشته نامریی بوده و فقط بازجوها و شکنجه گرهای فرقه رجوی این نوشته را میدیدن. ولی چندین سالی که در فرقه رجوی بودم هیچ وقت فدا و صداقت را از مسعود و مریم رجوی و مسئولین بالای فرقه رجوی ندیدم. فدا و صداقت در دستگاه تشکیلاتی بالای فرقه رجوی دروغ گفتن و فرار کردن بود که نمونه آن دستگیری مریم رجوی در فرانسه بود که لو رفت فرارش و فرار مسعود رجوی در سوراخ موش. جای تاسف داره که مسعود رجوی در نشستهای عمومی میگفت من و مریم سوار تانک اول در صحنه جنگ میرویم به سمت ایران شما هم پشت ما بیاید. خنده حضار. این فدا و صداقتی بود که سر در اسارتگاه اشرف نوشته شده بود؟ و خیلی مسعود و مریم رجوی عمل کردن؟ یا به فدا و صداقت یارانشان خیانت کردن و نفرات را در بیابانها عراق تنها گذاشتن و فرار کردن؟

جناب محمد رضا اسکاردی یکی از نفرات مهم تشکیلاتی و مورد اطمینان مسعود رجوی بود که مسعود رجوی  او را در سمت بهترین شکنجه گران خودش استفاده میکرد. هر نفری که در فرقه رجوی به این سمت میرسید باید از هفت خوان ضد اطلاعات فرقه رجوی عبور میکرد و مورد اطمینان و تایید مسعود رجوی قرار میگرفت

حال فرقه رجوی در سایتهایش نوشته که ( محمد رضا اسکاردی توان تحمل پایداری و شرایط سخت مبارزه با آخوندها در اشرف را نداشت و به همین دلیل خود را تسلیم نیروهای عراقی نمود. پیش‌ازاین سازمان بارها وی را در معرض انتخاب و رفتن پی زندگی خودش گذاشته بود ولی هر بار با رد گزینه‌های ابلاغ شدة سازمان، بر ماندن در صفوف مجاهدین اصرار داشت) دروغ فرقه رجوی تا چه حد که مرغ پخته رو به خنده در میاره.

باید از مسعود رجوی سوال کرد که خودت در نشست عمومی در باقر زاده گفتی که هر نفر که وارد اشرف میشه راحت و آسون هست ولی خارج شدن خیلی خیلی سخت که شرایطی دارد. 2 سال زندان انفرادی و 2 سال خروجی که همان انفرادی میشه و بعد هم 8 سال زندان ابوغریب جزو امانتی های فرقه، تازه اگه ما توی پرونده اش به برادران عراقی و استکبارت (استخبارات) بنویسیم که جاسوس رژیم ایران است که البته دیگر زنده نمی ماند. بعد مسعود رجوی از همه سوال کرد موافقید؟ همه هم گفتن بعععله.

Eskardi_Mohammad_1

محمد رضا اسکاردی

حالا چطور فرقه رجوی از ترفند فرار به جلو استفاده کرده و این دروغ ها رو سر هم کرده و در سایتهایش منتشر میکند؟

اقای مسعود رجوی حنای شما دیگه هیچ رنگی نداره. دروغ گفتن هم که کنتر نداره. شما هم دارید با اسب کهر خیالی و رویاپردازی خود میتازید. حداقل دروغی بگید که باور مردم بشه. اگه شما راست میگید که بارها و بارها محمد رضا اسکاردی رو در انتخاب برای زندگیش گذاشتید انتخاب کنه، چند تا از اون دست خط هایش را که گرفتید با امضاش منتشر میکردید. همونطور که از خیلی ها زیر شکنجه برگه میگرفتید و میگفتید بنویس که من نفوذی وزارت اطلاعات هستم و آمدم برای کشتن رهبری فرقه مسعود رجوی و الان مسعود رجوی من را بخشیده.

حال دروغ دیگه ای که فرقه رجوی در سایتهایش در مورد (ازجمله در اسفندماه 89 با رد همة گزینه‌های پیشنهادی دادن کمک‌هزینه و معرفی او به پلیس عراق توسط سازمان، اطلاع به خانواده‌اش برای بردن او به هرکجا که می‌خواهد و حضور میهمان در مناسبات سازمان تا زمانی که امکان قانونی برای فرستادن او به خارج از عراق فراهم شود) دروغ از این بزرگتر حاجی مسعود رجوی را بشنوید. وقتی من میخواستم از فرقه جدا بشم و بروم پیش امریکایها مسئولم ژیلا دیهم بود و چندین بار براش نوشتم که مدارکهایم را بدهید. پاسپورتم را که گرفته اید پس بدهید که میخواهم برم. که نمی گذاشتن بروم پیش امریکایها به کمپ تیف. تا جایی که گفتم تا دو روز دیگه پاسپورتم را ندهید بروم خودم را موقع صبحانه در سالن جلوی همه آتیش میزنم که از ترس از مسئول اول فرقه گرفته تا مسئول ضد اطلاعات و …… آمدن من را تهدید به مرگ کردن که اگه بری بیرون و درباره زندان و شکنجه در اسارتگاه اشرف افشاگری کنی به هر قیمتی شده تو رو به قتل میرسانیم و موقع رفتن پیش امریکاییها تمام وسایلهایم را گرفتید و با یک شورت فرستادند پیش امریکایها .حالا چطور به دروغ میگوید کمک هزینه به آقای محمد رضا اسکاردی می خواستید بدهید؟

Eskardi_Mohammad_2

محمد رضا اسکاردی

از اینها بگذریم سال 76 من در ورودی اسارتگاه اشرف در زندان بودم و محمد رضا اسکاردی هم زندانبان بود. روبروی ساختمانی که من در آن زندانی بودم نفری بود که با دروغ فرقه رجوی او را آورده بود به اسارتگاه اشرف و با زور لباس نظامی تنش کرده بودن. اون نفر در ایران خرج مادرش و دو خواهرش را میداد که رابط سازمان گفته بود بیا ببرمت دوبی برای کار و از انجا برای خانواده ات پول بفرست که سر از زندانهای فرقه رجوی در آورده بود و سمت چپ رضا گوران که همان علی بخش آفریننده بود در زندان و نفرات دیگه. یک روز صبح با لگد در سلولم را باز کردن گفتن بخواب کف زمین و تا نگفتیم بلند نشی. چند دقیقه ای گذشت که صدای شکنجه شدن یک نفر می آمد که داشت زیر شکنجه به مسعود رجوی فحش میداد و میگفت من رو با دروغ و کلک آوردید اینجا. بلند شدم رفتم از سوراخ بقل پنجره نگاه کردم که چند تا از خواهران مسئول شورای رهبری وسط محوطه ایستاده بودن و جناب محمد رضا اسکاردی و شکنجه گرهای دیگر اون نفر را میزدند و میخندیدن و خواهران شورای رهبری میگفتن تا دم مرگ بزنید. بعد از بیهوش شدن نفر او را روی زمین کشیدند و خون روی زمین میریخت تا بردن در سلولش پرتابش کردن و همه با هم میخندیدن.

اگه واقعا فرقه رجوی مدعی هست که به کادر قدیمی خود که پر از اطلاعات بوده میگه برو دنبال زندگیت چرا نفری رو که با دروغ و کلک آورده تو مناسبات فرقه در اسارتگاه اشرف که اطلاعاتی هم نداره زندانی و شکنجه میکنه و نمیگذاره برند دنبال زندگیشون؟

اینجا جا دارد از مسعود رجوی سوال کنیم چرا تعداد و اسامی کسانی را که در پروژه ی رفع ابهام پایشان به زندانهای اشرف افتاد اعلام و شفاف سازی نمیکنید؟

حاجی مسعود رجوی با دستور شما بود که در زندانهای اشرف از افراد زیر شکنجه و آزار و اذیت و نیرنگ مجبور میکردید اعتراف کنند که نفوذی رژیم هستن و برای کشتن رهبری آمدن و بعد از گرفتن دست خط و اعتراف گرفتن جلوی دوربین با ترفندهای دیگر نفر را به مناسبات بر میگرداندید و راحت سرکوبش میکردید.

حاجی مسعود رجوی آیا گرفتن اعتراف به نفوذی بودن زیر شکنجه و جلوی دوربین شما را از باتلاقی که بودید نجات داد؟

حاجی مسعود رجوی شما که فیلم بازجویی از عاملان «قتل‌های زنجیره‌ای» را دیده‌اید؟ آیا اجبار فرماندهان و اعضای تیم‌های عملیاتی داخل کشور فرقه برای اعتراف به «نفوذی» بودن، شما را به یاد فشار بازجویان وزارت اطلاعات به عاملان «قتل‌های زنجیره‌ای» برای اعتراف به بهایی بودن و «نفوذی موساد» بودن نمی‌اندازد؟

حاجی مسعود رجوی این مشابهت‌ها شما را نگران نمی‌کند؟

حاجی مسعود رجوی شهادت قربانیان زندان‌های فرقه خودت که با دستور خودت بود و شیوه‌های بازجویی از آن‌ها در دوره‌های مختلف را برایت گزارش کردن و خوب میدانید آیا شیوه‌های بکارگرفته شده از سوی بازجویان و شکنجه‌گران فرقه ات برای اقرارگرفتن از آن‌ها مشمئز کننده نیست؟

حاجی مسعود رجوی صحنه‌های بازجویی متهمان قتل‌های زنجیره‌ای را خوب به یاد دارید‌ چه فرقی بین شکنجه‌گران رژیم و فرقه ات است؟‌

حاجی مسعود رجوی حاضری نام کلیه‌ی کسانی را که به عنوان «نفوذی» رژیم در پروژه‌ی «رفع ابهام» زیر شکنجه دست خط گرفتید و کشف کردید اعلام کرده و در مورد سرنوشت این افراد اطلاع‌رسانی کنند؟

حاجی مسعود رجوی حاضرید اسامی آن‌هایی را که به خاطر برخوردهای انسانی و دیدن روابط پاک و انقلابی حاکم بر این فرق ات دچار تحول درونی شده و به جای خدمت به رژیم با تکیه بر «انقلاب مریم» به صفوف فرقه ات پیوسته‌اند اعلام کنید؟

حاجی مسعود رجوی چند نفر از افرادی که زیر شکنجه از آنها دست خط گرفتید و اعتراف کردند «نفوذی» رژیم هستند همچنان در مناسبات فرقه ات حضور دارند؟

حاجی مسعود رجوی برای یک بار هم شده از خودت مایه بزار و مرد بودنت را اثبات کن و حاضرشو با قربانیان این پروژه که تعدادی‌شان در اروپا به سر می‌برند در یک بحث رودر‌رو شرکت کنی و مستنداتشان را در اختیار مردم قرار دهند؟

چرا حاجی مسعود رجوی پس از آزادی افراد از زندانهای اشرف، شخصاً با آن‌ها دیدار و برایشان سخنرانی می‌کرد؟

این پروژه با هدایت شخص حاجی مسعود رجوی و به بهانه‌ی توطئه‌ی رژیم برای ترور وی اجرا نشد؟

آیا نام این پروژه خود گویای ماهیت ضد حقوق بشری آن نیست؟ حاجی مسعود رجوی حاضری با پذیرش مسئولیت این پروژه‌ ضد‌انسانی از قربانیان آن پوزش‌خواهی کنی؟

حاجی مسعود رجوی حداقل برای یک بار هم که شده از خودت مایه بگذار و معذرت خواهی کن و مارک زدن های الکی رو هم بگذار کنار تا تو هم مثل انسانهای دیگه بتونی درخواست پناهندگی بدی و بری دنبال زندگیت. حاجی مسعود رجوی خودت در نشستهای عمومی هم میگفتی میدان جنگ تو تهران و ایرانه بین ملت قهرمان و هفتاد ملیون

حداقل با این یک معذرت خواهی و غلط کردم از سوراخ موش هم راحت میشی و در اروپا پناهندگی میگیری و یک قهوه خانه باز میکنی و دوباره نشست هاتو و رقص رهای هاتو اونجا دنبال میکنی

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=23406

مسعود و مریم رجوی نوک شاغول مبارزه رو گرفتید سمت خانواده ها؟ (+ فیلم ) 

مجید روحی، ایران اینترلینک، سی ام ژانویه ۲۰۱۶:… مسعود و مریم رجوی مفلوک باید بدانند که از سوزوگداز، دروغ و اتهام زنی های خود علیه خانواده های اسیران دربند فرقه و تلاش های آنها درراه نجات فرزندانشان نه تنها نتیجه ای نخواهند گرفت بلکه باعث بی آبرویی و افشای هرچه بیشترماهیت دروغین خود و فرقه خود درافکارعمومی خواهند شد و همینجا باید به خانواده های دردمند اسیران دربند فرقه درود فرستاد چرا …

خانواده های گروگانهای مجاهدین خلق (فرقه رجوی) خواستار ملاقات با فرزندانشان در کمپ لیبرتی عراق


https://youtu.be/bX9hO885Oj4

لینک به صفحه فیسبوک آقای روحی

مسعود و مریم رجوی نوک شاغول رو اشتباه گرفتید سمت خانواده ها.

تاریخ نشان میدهد کسانی می توانند وارد خط و حیطه سیاست بشوند که سواد و تجربه وادبیات سیاسی کافی داشته باشند تا بتوانند با سیاست وحفظ آداب سیاست ، به قلب دنیا نفوذ کنند ، می دانیم که ادبیات گفتاری و روابط عمومی، امروزه درتمام امور زندگی لازم و واجب است ، کسانی که با بی حرمتی و حد شکنی وارد میدان سیاست بشوند در همان وحله اول حرکت به ضرر و زیان خود آنها تمام خواهد شد، انسانهای مبارز خود الگوی بزرگی هستند برای پیشرفت در اجتماع کوچک یعنی خانواده و اجتماع بزرگ یعنی سیاست

از آنجایی که مسعود و مریم رجوی جنایتکار و خیانتکار و بدبخت در عمرشان حتی یکی از قول هایشان را نتوانستند اجرا کنند در حالیکه با صدای خودشان در نشستهای عمومی فریاد میزدنند و میگفتن اگر خانواده ها بیایند ما حاضر به پذیرش آنها هستیم خانواده ها همان خلق قهرمان ایران هستن و ما برای آزادی و رهایی آنها با آخوندهای دجال مبارزه میکنیم، ولی مسعود و مریم رجوی هست و نیست شان از رفتن تعدادی خانواده به درب کمپ لیبرتی برای پنج دقیقه ملاقات حضوری با فرزندانشان به لرزه افتاده است.

مسعود و مریم رجوی. شما میگفتید که برای رهایی مردم ایران “مبارزه” میکنید. مگر این خانواده ها که از شهر و دیار خود بلند میشوند و برای ملاقات با فرزندانشان به عراق میآیند خلق قهرمان ایران نیستند؟ مگر این افراد افغانی یا روسی یا امریکایی هستند که از ملاقات آنها با فرزندانشان به لرزه و وحشت افتاده اید و میترسید؟

مسعود و مریم رجوی واقعا از چه میترسید و وحشت دارید؟

مسعود و مریم رجوی آخر یک پیرزن یا پیرمرد یا خواهر و برادری که اینهمه راه را برای دیدن عزیزش آمده است ترس و وحشت دارد که شما مانع ملاقات آنها میشوید؟

و نه تنها مانع ملاقات میشوید که “نوک شاغول مبارزه” با رژیم ایران را هم عوض کرده اید و به اعضای فرقه گفته اید “نوک شاغول مبارزه” فرقه را از سمت رژیم ایران برگردانید. مبارزه با رژیم ایران تعطیل شده است و الان دشمن اصلی کنار گوشتان پشت درب کمپ لیبرتی هست؟

مسعود و مریم رجوی و مسئولین فرقه رجوی چنان رنگ می گذارند و بر می دارند که هیچ بوقلمونی به پایشان نمی رسد.

در این چند سال هم که مردم تمام دنیا شاهد بودند که نوک شاغول مبارزه مسعود و مریم رجوی با خانواده ها همان خلق قهرمان ایران بوده است و مسعود و مریم رجوی و مسئولین فرقه رجوی چه توهینهایی به این خانواده ها که نکردند.

هراس مسعود و مریم رجوی از خانواده ها به خوبی بیانگر این است که آنها جای درستی را برای رهایی عزیزانشان نشانه گرفته اند.

در چند سال گذشته نزدیک به یک سوم از اسرای فرقه رجوی رهایی خویش را باز یافته و درصد بالایی از اسرای فرقه منتظر مهیا شدن شرایط جهت ترک تشکیلات ضد بشری فرقه رجوی بوده و مسعود و مریم رجوی نیز این امر را بهتر از هرکس دیگری میدانند و به همین دلیل است که هدف به قول خودشان ” جنگ سیاسی ” شان شده و نوک شاغول مبارزه را به سمت خانواده ها قرار داده اند. اما از طرف دیگر خانواده ها نیز می دانند که وجودشان و تلاششان برای آزادی عزیزان در بندشان تا چه اندازه اهمیت دارد و حیاتی است.

همانطور که حضور خانواده ها پشت سیم خاردارهای اسارتگاه اشرف به فروپاشی آن اسارتگاه و فرار و رهایی بسیاری از اسیران تشکیلات از فرقه رجوی منجر شد ، امروز نیز آمدن خانواده ها پشت دیوارهای کمپ لیبرتی نوید بخش امید و رهایی برای کسانی است که در حصارهای ذهنی و فیزیکی فرقه رجوی قرار دارند. کما اینکه پس از حضور خانواده ها شاهد فرار تعدادی از این اسیران نیز در ماه های گذشته بودیم.

کارزار قانونی و به حق خانواده ها برای نجات فرزندان اسیرشان وارد فازجدیدی شده است. آنها بعد ازاینکه موفق به حضور در اطراف کمپ لیبرتی شدند توانستند با نمایندگان یونامی و کمیساریا و در سفر اخیر هم با نمایندگان مجلس عراق در پارلمان این کشور برای بیان خواسته های به حق خود دیدارکنند اما مسعود و مریم رجوی در وحشت از اوج گرفتن کارزار موفقیت آمیز خانواده ها در راه نجات فرزندانشان طبق معمول این روزها دررسانه های دروغ پردازخود به نحو هیستریکی علاوه برتکرار اراجیف سخیف قبلی خودعلیه آنها، دست به دامن اربابان منطقه ای و بین المللی خود شدند تا به زعم خود بتوانند از پیشروی موفقیت آمیز خانواده ها جلوگیری کنند.

مسعود و مریم رجوی مفلوک باید بدانند که از سوزوگداز، دروغ و اتهام زنی های خود علیه خانواده های اسیران دربند فرقه و تلاش های آنها درراه نجات فرزندانشان نه تنها نتیجه ای نخواهند گرفت بلکه باعث بی آبرویی و افشای هرچه بیشترماهیت دروغین خود و فرقه خود درافکارعمومی خواهند شد و همینجا باید به خانواده های دردمند اسیران دربند فرقه درود فرستاد چرا که درچند سال گذشته با صبر و بردباری دربرابرتهدید و اتهام زنی های مسعود و مریم رجوی و شورای ملی مقاومت دست ساز فرقه رجوی علیه خود استقامت کرده و ذره ای ازخواسته های به حق خود یعنی آزادی فرزندانشان از چنگال اهریمنی مسعود و مریم رجوی کوتاه نیامدند.

مسعود و مریم رجوی خواسته خانواده ها یک خواسته انسانی است و هیچ کس با هر مرام و مسلکی که داشته باشد نمی تواند این خواسته را نادیده بگیرد.

نادیده گرفتن این خواسته از سوی مسعود و مریم رجوی بهای سیاسی سنگینی برایشان دارد و همانطور که شاهد بودیم حضور مستمر خانواده ها در کمپ لیبرتی سرانجام مقامات بین المللی را مجبور کرد تا تن به انتقال اعضا به کشور ثالث را بدهند.

از این روست که مسعود و مریم رجوی تلاش کرده و می کنند با تهت و افترا فضایی ایجاد کنند که بگویند مراجعه کنندگان خانواده نیستند. از آنجا که دروغ یکی از مهمترین ابزار های مورد استفاده مسعود و مریم رجوی و شورای ملی مقاومت دست ساز رجوی هاست و از دروغگویی ابایی ندارند ، آنها خانواده هایی که با شناسنامه و گذرنامه و اسم و رسم معین ، برای ملاقات مراجعه می کنند را با وقاحت ماموران نظامی یا امنیتی ایران در وزارت اطلاعات یا نیروی قدس سپاه می خوانند که برای کشتار یا زمینه سازی کشتار اعضای فرقه رجوی به عراق می آیند. مسعود و مریم رجوی به خیال خام خود می خواهند این گونه وانمود نمایند که طرف حساب شان خانواده ها نیستد تا دشمنی خود با خانواده ها را با این نیرنگ بپوشانند ، اما واقعیت آنقدر آشکار است که نتیجه ای جز بی آبرویی بیشتر برای مسعود و مریم رجوی نخواهد داشت و دیر یا زود اعضا متوجه می‌شوند که مراجعه کنندگان خانواده های آنها بودند و همین هم سر آغاز مسئله داری خیلی از آنها خواهد شد.

و در پایان سلام و درود میفرستم به خانواده های عزیز و گرامی که با تحمل رنج و مشقات فراوان خودشان را به کمپ لیبرتی در عراق رسانده اند

پدران و مادران ؛خواهران و برادران عزیز و گرامی؛

از راه دور سلام و عرض ادب دارم و از خداوند می خواهم که با عزم و اراده ای که شما از خودتان نشان داده اید به ملاقات با عزیزانتان نائل شوید.

ناله و فریاد های یکی از مادران را در کلیپ ویدئویی دیدم و شنیدم. سنگ را آب می کند اما مسعود و مریم رجوی خائن دلشان سنگ تر از آن است که ناله های این مادر و فریاد های از عمق جان سایرین در انها اثر بگذارد.

خانواده های عزیز و گرامی، ما فرزندان جدا شده شما از این حرکت قهرمانانه تان بیش ار پیش انگیزه می گیریم و آنرا توشۀ راه خود در مبارزه با مسعود و مریم رجوی کرده ایم و همدل و هم زبان با شما از عمق وجودمان فریاد می زنیم که “ملاقات حضوری حق مسلم خانواده هاست”.

ما اعضای جدا شدۀ فرقۀ رجوی در اروپا با تمام فهم و اندیشه مان در این حرکت انسانی و خدایی همگام و همراه شما خانواده ها خواهیم بود و صدای شما را به هر جا که نمی رسد خواهیم رساند

به امید رهایی همۀ اسیران از چنگال مسعود و مریم رجوی و بازگشت پیروزمندانه شان به آغوش گرم خانواده هایشان

مجید روحی قربانی فرقه رجوی

***

کمپ لیبرتی خانواده گروگانهای مجاهدین خلق فرقه رجویلیبرتی: سودای ارتش آزادی و ماجراجویی رهبرانش

Will President Rouhani meet genuine human rights advocates halfway?

Majid_rohiمجید روحی، ایران اینترلینک، دهم فوریه ۲۰۱۶:… داشتم تو اینترنت دنبال جوک خنده دار میگشتم که یکی از سایتهای فرقه رجوی را دیدم صفحه را باز کردم و چند مطلبش را خواندم درباره جداشده ها بود که مرغ پخته را هم به خنده در می آورد. دستگاه دروغ پرداز رجوی ها دیگر برایشان مهم نیست که چه چیزی را در سایت های کثیف خود سر هم می کنند 

Majid_rohiمجید روحی، ایران اینترلینک، نهم فوریه ۲۰۱۶:…باید یه مسعود رجوی و فرقه اش گفت این نتیجۀ وطن فروشی و بریدن از مردم ایران و ایرانیان خارج کشور و رفتن زیر پرچم بیگانگان و آویزان شدن به دامن هر کس و ناکسی است که برای جمع کردن سیاهی لشکر جهت تظاهرات به چه کثافتکاری هایی که تن در نمی دهی! 

Majid_rohiمجید روحی، ایران اینترلینک، هشتم فوریه ۲۰۱۶:… مسعود رجوی بیش از چندین دهه است که رهبری فرقه خود را به دست گرفته. مسعود رجوی نظر و ایده هیچ کس را قبول نداشته و به جز خودش چه در درون و چه در بیرون از تشکیلات فرقه ای کسی را به رسمیت نمی شناخت و نمی شناسد … 

مجید روحی، ایران اینترلینک، اول فوریه 2016:…  چگونه مسعود رجوی مدعی بر پایی جامعه بی طبقه توحیدی است که در نشستهای عمومی به خانواده ها و خلق قهرمان توهین و اهانت میکند. چگونه مسعود رجوی مدعی بر پایی جامعه بی طبقه توحیدی است که چند سال است به خانواده ها اجازه ملاقات نمی دهد که با فرزندان اسیرشان ملاقات کنند .

مجید روحی، ایران اینترلینک، سی و یکم ژانویه 2016:… تلاش های چندین ساله مسعود رجوی و فرقه رجوی به همراه شرکای منطقه ای‌شان برای تحریک غرب به ایجاد جنگی دیگر با ایران هم با توافق ها پنج بعلاوه یک به شکست انجامید و سایه جنگ از سر مردم ایران