حال بد عباس داوری – رحمان- خداداد کولی ختنه گر اشرف

حال بد عباس داوری – رحمان- خداداد کولی ختنه گر اشرف

حال بد عباس داوریغفور فتاحیان، انجمن نجات از فرقه ها، پاریس، بیست و هفتم اکتبر 2021:… یکی دیگر از همین به اصلاح  مسئولین سازمان عباس داوری یارغار مسعود رجوی در تمامی دوران بود ولی رجوی به او هم رحم نکرد و او را تبدیل به ختنه گر اشرف کرد. رجوی سفاک و جنایتکار برای حفظ تاج و تخت خود درپادگان اشرف و اینکه کسی جرات نکند در مقابل رجوی قد علم کند همه را در مقابل دیگران خار و ذلیل و همه مسئولین این سازمان که رجوی گمان می برد که روزی در مقابلش قد علم کنند نقره داغ و تبدیل به تفاله کرد واز همان ابتدا و قبل از همه از مهدی ابریشمچی شروع کرد و با گرفتن زن مهدی ابریشمچی و گذاشتن مهدی بعنوان نگهبان در پشت در اتاق خوابش در حقیقت دندان او را در  همین مکان کشید. حال بد عباس داوری 

عباس داوریچه کسانی زمینه ساز کشتارهای اشرف و لیبرتی بودند

حال بد عباس داوری – رحمان- خداداد کولی ختنه گر اشرف

رجوی سفاک و جنایتکار برای حفظ تاج و تخت خود درپادگان اشرف و اینکه کسی جرات نکند در مقابل رجوی قد علم کند همه را در مقابل دیگران خار و ذلیل و همه مسئولین این سازمان که رجوی گمان می برد که روزی در مقابلش قد علم کنند نقره داغ و تبدیل به تفاله کرد واز همان ابتدا و قبل از همه از مهدی ابریشمچی شروع کرد و با گرفتن زن مهدی ابریشمچی و گذاشتن مهدی بعنوان نگهبان در پشت در اتاق خوابش در حقیقت دندان او را در  همین مکان کشید و بلایی بسرش آورد و طوری او را مجبور کرد که لنگ لنگان بیاید پشت میکروفن جلوی دو سه هزار نفر بگوید که من مشکل جنسی دارم و همیشه درب اتاق کارم را به عمد باز می گذارم که وقتی خواهران از جلوی درب اتاق کار من عبور کنند من به باسن آنها نگاه کنم .

و بقیه مسئولین این سازمان را هم به همین روش یا روشهای  دیگر تبدیل به شکنجه گر و تفاله و در یک کلام از احساسات انسانی کاملا تهی کرد.

حال بد عباس داوری

عباس داوری عربستان

و یکی دیگر از همین به اصلاح  مسئولین سازمان عباس داوری یارغار مسعود رجوی در تمامی دوران بود ولی رجوی به او هم رحم نکرد و او را تبدیل به ختنه گر اشرف کرد که موضوع آن را در زیر نوشتم: 

در سال 2014 اولین بار منتشر شد 

یادم می آید وقتی ایام کودکیمان در کرمانشاه در کوچه و یا در خانه شلوغ و شیطانی و بازیگوشی می کردیم مادرمان صدایمان کرده و می گفت: شلوغ نکن و حرف گوش بده و الا خداداد کولی رو بازم صداش می کنم میاد ها!!! چون واقعا ازش خاطرۀ بدی داشتیم!! آخر هیچ پسربچه ای در آن زمان در شهرمان نبود که از دست او موقع ختنه کردنش درد نکشیده و آه و فریاد و گریه نکرده باشد!! لذا همه مان از شنیدن اسمش هم وحشت داشتیم و با این تهدید فورا رام می شدیم!!

خداداد کولی دوره گردی بود با یک کیف مشکی که هم ختنه می کرد و هم آرایشگر بود و هم نجار و هم دندانساز و هم حجامت می گرفت و وقتی از کوچه و خیابان رد می شد و از این خانه بیرون آمده و وارد آن یکی خانه می شد تا کار یا بهتر بگویم همه کاره ای خود را انجام بدهد همۀ بچه ها با دیدن او فرار می کردند!!.

حال بعد از سالیان در آغاز جوانیم وقتی وارد سازمان مجاهدین شده و به عراق و به قرارگاه اشرف رفتم و از تابستان سال 80 که برنامۀ مسخره و ضد انسانی رجوی به نام غسل هفتگی راه افتاد و دیدم که عباس داوری معروف به رحمان هر هفته جمعه ها با کیفی مشکی درست شبیه همان کیف مشکی خداداد کولی در اشرف راه افتاده و در لابلای بنگالها و خیابانها از ماشین لندکروزش پیاده شده و وارد تک تک ساختمانها و ستادها و یکانها می شد یعنی از فلان ساختمان و یکان خارج شده و وارد دیگری می شد و در هر یک از آنها هم افراد را صدا می کردند که بیایید “برادر رحمان” آمده تا نشست غسل برایتان بگذارد!! نشستی که افراد در آن باید فاکتها یعنی موارد ذهنی مربوط به امور جنسی و حتی خوابهای جنسی شان را نوشته و جلوی جمع یکان خودشان آنها را می خواندند تا شرمگین شده و دشنامها و نگاههای زنندۀ دوستانش را تحمل کند! دقیقا به یاد مرحوم خداداد کولی ختنه گر دوره گرد شهرمان افتادم چرا که ما هم جمعه ها با شنیدن اینکه “برادر رحمان” آمده دقیقا همان ترس و وحشتی بر دلهایمان می ریخت که از شنیدن نام خداداد کولی که در کوچه ها و خیابانهای شهرمان راه می افتاد و از این خانه به آن خانه می رفت تا از جملۀ کارهایش پسر بچه ها را ختنه کند!! بر دلهایمان مستولی می شد! چرا که بالاخره یک جنبۀ کار آن خدابیامرز هم مربوط به امور جنسی می شد!!

ارجاع پرونده جنایتهای فرقه رجوی به دادگاه لاهه و واکنشهای هیستریک این فرقه

اما در این تشبیه بسا بسا نابجا! از روح بزرگوار مرحوم خداداد کولی طلب بخشش و پوزش می کنم چرا که آن مرحوم کارش هرچند عقب مانده و قبل از رواج روشهای پزشکی امروزی و پیشرفته بود ولی با نیت خیر و در جهت خدمت به مردم و با سمت و سوی قوانین طبیعی و جنسی خدادادی بشری و برای تضمین و تداوم نسل انسانها و نسل ملت ما بود ولی کار نابکار و شغل ناشریف عباس داوری با اجرای اندیشۀ کثیف مسعود رجوی تحت عنوان “غسل هفتگی” که در حقیقت نوعی شکنجۀ جنسی و با هدف خاموش کردن احساس و غریزۀ طبییعی جنسی افراد آن هم با فحاشی و خرد کردن شخصیتشان و تحقیر آنها بود در حقیقت کار ضد انسانی و ضد عملکرد و قوانین طبیعت بشر و در جهت قطع نسل انسانها و ملت ما بود هر چند با شکست مفتضحانه روبرو شده و با افشای روابط جنسی رجوی در خود اشرف با زنان عضو شورای رهبری سازمان, رسوا و افشا گردید

غفور فتاحیان پاریس انجمن نجات از فرقه ها 26-10-2021.

حال بد عباس داوری – رحمان- خداداد کولی ختنه گر اشرف

***

عباس داوری مجاهدین خلق فرقه رجویروز جهانی کارگر و بازی‌های تبلیغاتی مجاهدین 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مصاحبه-عباس-داوری-و-ابریشمچی-برای-چیست/

مصاحبه عباس داوری و ابریشمچی برای چیست (خاطرات بهمن بازرگانی، چشم انداز ایران)

علی شیرزاد، وطنم ایران، یازدهم فوریه 2019:… رجوی و عضدانلو که کلا از پهلوی چپ خدا مثل آدم و حوا بیرون آمده یا خدا کوزه سفالی ساخته و بعد در آن کوزه فوت و قبل از آدم  و حوا رجوی عضدانلو سروکله شون پیدا شده و هیچ اشتباهی مرتکب نمیشوند و هیچ تزلزلی در آنها بوجود نمیاید که اگر بخواهیم این نوع عملکرد را با قرآن رجوی بسنجیم افتضاح است.  ما زیر بمباران امریکا ارزشهامون بهم میریزد ولی معلوم نیست چرا رجوی و عضدانلواز ارزشهای جهاد و مبارزه وشهادت بقول خودشون تهی شده و از صخنه جنگ به ینگه دنیا فرارمیکنند؟

محمد حنیف نژادابراهیم خدابنده: تاریخچه ۵۰ ساله سازمان مجاهدین خلق

لینک به منبع

مصاحبه عباس داوری و ابریشمچی برای چیست

هیچ شناخت شخصی از بهمن بازرگانی ندارم و تا بحال هم حتی عکسش را هم ندیده ام ولی عباس داوری و ابریشمچی نکاتی درباره او وسازمانشون زده اند که میخواهم کمی به ان بپردازم

گفته وقتی ضربه سال 50 را خوردیم نتیجه خودبخودی ضربه فروریختن ارزشهای سازمان بود سوال اینه این چه ایدئولوژی و ارزشی ست که با یک ضربه ارزشهایش فرو میریزد ؟ آیا نباید به محتوای ارزشها شک کرد ؟

بنده که قبلا نوشتم بدلیل ایدئولوژی حنیف نژاد اگرخود حنیف نژاد الان زنده بود بدلیل رهبری و پایه گذار و آورنده و تدوین کننده این ایدئولوژی دستش بازتر ازرجوی بوده و سازمان مجاهدین بدتر از الان شده بود. اگر هم نشده بخاطر دست بستگی رجویست. چون جایگاه او را ندارد و نمیتواند خیلی از بدعتها را بگذارد. همین حرفها را رجوی بعد از آمدن امریکا به عراق میزد و میگفت بخاطرامریکا ارزشها در ذهن شما فروریخته و همیشه نیرو مقصر است سرنگون نکرده نیرو ذهنش دنبال زن است ارزشها میریزد نیرو ذهنش دنبال امریکاست و ضربه خورده ؛ همه ضربه میخورند الا رجوی و عضدانلو که کلا از پهلوی چپ خدا مثل آدم و حوا بیرون آمده یا خدا کوزه سفالی ساخته و بعد در آن کوزه فوت و قبل از آدم و حوا رجوی عضدانلو سروکله شون پیدا شده و هیچ اشتباهی مرتکب نمیشوند و هیچ تزلزلی د آانها بوجود نمیاید که اگربخواهیم این نوع عملکرد را با قرآن رجوی بسنجیم افتضاح است. ما زیر بمباران امریکا ارزشهامون بهم میریزد ولی معلوم نیست چرا رجوی و عضدانلواز ارزشهای جهاد و مبارزه وشهادت بقول خودشون تهی شده و از صخنه جنگ به ینگه دنیا فرارمیکنند؟

دراین جا قصد ندارم وضعیت رجوی در زندان را بررسی کنم در جای دیگر عباس داوری در تکرار هزارباره میگوید سعید محسن بمن چنین پیامی داد و معلوم نیست چرا سعید محسن در میان آنهمه فرماندهان پیام را تنها به داوری داده و به کسی دیگر از فرماندهان که خیلی بالاتر از داوری بودند نداده است؟ او مدعیست که چون با او هم اتاق بوده دیگران هم بودند این حرف و عمل سعید محسن برخلاف سیستم و عملکرد تشکیلاتی ست که چرا بعنوان پایه گذار و رهبر خودش اصول تشکیلاتی را رعایت نکرده و پیام را به فرماندهان بالا نداده و آنها را دور زده است؟ مگر اینکه داوری تحت مسئول مستقیم سعید محسن بوده باشد که نبوده  ولی چرا رهبر را متهم به غیرتشکیلاتی بودن و نقض فاحش آن میکند؟

درجای دیگر میگوید رجوی همه چیز را تدوین میکرد و میگوید هروقت به اتاق رجوی میرفتی انبوهی کتاب در کنارش بود که مشغول تدوین شرایط و…بود سوال اینه چطورکه بقول خودت و سایرین در زندان کمترین امکانات در حد یک برگ کاغذ نبود این همه کتاب چطوری بدست رجوی میرسید؟ و مطالعه میکرد که همیشه اطرافش پخش بودند درجای دیگر میگوید خودکار هم نبود و رجوی و یک نفر دیگر فقط داشتند و آنرا هم از بازجو دزدیده بودند. هیچ کس نمیتوانست از بازجو خودکار بدزدد الا رجوی. حال سندهای بازجویی و صحبتهای پرویزثابتی و لو دادن رهبران و انبوه کتاب در دسترس و صاحب خودکار بودن در زندان. آیا نمیتوان به این نتیجه رسید که داوری و ابریشمچی دروغ میگویند و قصدشون دقیقا فراری دادن رجوی از گند کاریهای داخل زندانش است و بهمن بازرگان و جداشدگان از رجوی و بقول همین دو نفر مزدوران داخلی و خارجی رژیم بهانه ای بیش نیست تا آنها اراجیف خود را بخورد خلق الله و ابابیلهای سجیل برمنقار بدهند؟

(پایان)

***

نقد و برسی پیام شما ره 11 منتسب به مرحوم مسعود رجویسالروز آزادی بریده مزدور ساواک مسعود رجوی- بیانیه ای که ساواک برای مسعود رجوی نوشت

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/رسیدگی-به-جنایات-رجوی-در-دادگاه-بین-الم/

درخواست رسیدگی به جنایات رجوی در دادگاه بین المللی

رسیدگی به جنایات رجوی در دادگاه بین المللیغفور فتاحیان، انجمن نجات از فرقه ها، پاریس، سوم اکتبر 2021:… مسعود رجوی جنایتکار و همسر بیشرم و جنایت پیشۀ او بیش از چهار دهه است که از دست عدالت فرارکرده اند و همین مسأله موجب شده که دست این فرقه در اعمال جنایتکارانه اش باز باشد بطوریکه مشخصا مریم قجر با سوءاستفاده ار فضای دموکراتیک موجود در غرب مبلغ تروریسم و خشونت گرایی شده و از طرف دیگر بیش از هزار  نفر از اعضاء را در کمپ البانی  زیر شدیدا ترین شکنجه های روحی و جسمی و با شتستشوی مغزی اسیر و برده خودشان کرده وهمچینن تعداد بسیاری را هم که خواهان جدا شدن از این فرقه هستند را در یک محیط بسته نگه داشته و با قطع کلیه ارتباطات آنان با دنیای بیرون و رسانه ها و خانواده هایشان و حتی با افراد خانواده هایشان در داخل تشکیلات، آنان را در بی خیری مطلق نگهداشته اند. درخواست رسیدگی به جنایات رجوی در دادگاه بین المللی 

پرونده رجوی در لاهه تسلیم مدارکپرونده رجوی در لاهه . درخواست کتبی محاکمه به دادگاه بین المللی تسلیم شد

درخواست رسیدگی به جنایات رجوی در دادگاه بین المللی 

درخواست فوری از تمام ارگانهای قضائی فرانسه و جامعۀ بین المللی برای رسیدگی به جنایات مریم و مسعود رجوی وسایر شکنجه گران و مزد بگیران این فرقه

رسیدگی به جنایات رجوی در دادگاه بین المللی

درخواست رسیدگی به جنایات مسعود و مریم رجوی

زمان آن فرارسیده است که کارنامه سیاه زوج رجوی در سرکوب و شکنجۀ جسمی و روحی افراد تشکیلات سازمانش و قطع ارتباط آنان با بیرون و کشتار ناراضیان و هم چنین جنایات فرقۀ تروریست رجوی موسوم به سازمان مجاهدین خلق در عراق به عنوان آلت دست دیکتاتور سابق عراق و یکی از اهرمهای سرکوب و کشتار او که توسط بسیاری از جداشدگان از تشکیلات آنان افشا و بر ملا شده است در یک دادگاه علنی وعادلانه مورد رسیدگی و محاکمه قرار بگیرد تا این دو جنایتکار به سزای اعمال ضد بشری شان برسند.

متاسفانه مسعود رجوی جنایتکار و همسر بیشرم و جنایت پیشۀ او بیش از چهار دهه است که از دست عدالت فرارکرده اند و همین مسأله موجب شده که دست این فرقه در اعمال جنایتکارانه اش باز باشد بطوریکه مشخصا مریم قجر با سوءاستفاده ار فضای دموکراتیک موجود در غرب مبلغ تروریسم و خشونت گرایی شده و از طرف دیگر بیش از هزار  نفر از اعضاء را در کمپ البانی  زیر شدیدا ترین شکنجه های روحی و جسمی و با شتستشوی مغزی اسیر و برده خودشان کرده وهمچینن تعداد بسیاری را هم که خواهان جدا شدن از این فرقه هستند را در یک محیط بسته نگه داشته و با قطع کلیه ارتباطات آنان با دنیای بیرون و رسانه ها و خانواده هایشان و حتی با افراد خانواده هایشان در داخل تشکیلات، آنان را در بی خیری مطلق نگهداشته و مستمرا از طرق یک رسانه که بلند گوی مریم قجر و همسر فراری او است اطلاعات و اخبار غیر واقعی و دروغ به خورد این افراد می دهد و با توجه به فضای رعب و وحشتی که رجوی وتشکیلات تحت امر او درکمپ البانی موسوم به اشرف سه  ایجاد کرده اند صدای هر ناراضی را در گلو خفه می کنند و با فضا سازی و وارونه جلوه دادن حقایق و پخش انواع دروغها و تهمتها و برچسبها و بدترین و رکیک ترین فحاشی ها و ناسزا به منتقدین و جدا شدگان و علیه همۀ افرادی که به سختی تمام از هفت خان تشکیلات رجوی گذشته و توانسته اند از این دوزخ فرار کرده و جان سالم بدر ببرند و خودرا به کشورهای غربی برسانند تلاش می کنند که بقیۀ افراد را از جدا شدن و فرار از این تشکیلات مخوف و جهنمی ترسانده و منصرف کنند و در عین حال صدای رسای جداشدگان از فرقه را نیز در محیط اروپا و دنیای آزاد خفه کند و یا حداقل آنها را به سکوت وادار کنند تا جنایات فرقه را که خود از نزدیک شاهد آن بوده اند افشا نکنند

در حالی است که کوس رسوایی زوج رجوی عالم گیر شده است و نه مریم قجر و همسرش و نه مواجب بگیران آن یارای خفه کردن صدای جداشدگان را ندارند و همه این افراد وظیفه ملی و میهنی خود می دانند که لحظه ای از پا ننشینند و جنایات و کارنامه سیاه زوج رجوی را در انظار ایرانیان و جهانیان و بویژه برای ایرانیان مقیم خارج افشا کنند تا دست سران فرقه در شکنجه و سرکوب اسیران آلبانی و هم چنین دجال گری ها این فرقه در جذب جوانان جلای وطن کرده و پناهندگان ایرانی را ببندند. بله آنان اجازه نخواهند داد فرقۀ رجوی آنچه را بر سر آنان آورده بر سر انسانهای دیگری هم در آورده و آنها را به ورطه سقوط و منجلاب اسارت فکری و جسمی و روحی کشانده و در هفت حصار این فرقه گرفتارشان کنند.

غفور فتاحیان پاریس

آقای غفور فتاحیان

باند جنایتکار رجوی باید قبل از هر چیز پاسخگوی خیانت به امید و آرزوهای کسانی باشد که تحت تاثیر شعار های در ظاهر فریبنده اما در باطن مملو از دجالیت و شیادی بوده است باشند. در این رابطه چه جوانهایی که پرپر نشدند و چه خانواده هایی که متلاشی نگشتند.

رجوی باید پاسخگوی اعمال ضد انسانی خودش باشد که چگونه بچه ها را به زور از پدران و مادرانشان جدا کرد و با سپردن و رها کردن آنها به دست افراد بی صلاحیت باعث شد که تعداد زیادی ازآنها به دام مافیای قاچاق مواد مخدر و فحشا گرفتار شوند.

رجوی باید جوابگوی به کشتن دادن و بی خانمان کردن هزاران نفر وبه هدر دادن عمر و جوانی اعضای گرفتار و رها شده از این فرقه باشد 

رجوی باید پاسخ دهد که به چه جرمی در سال 73 و 74 بیش از هفصد نفر از اعضای خود را زندانی  و زیر بدترین شکنجه ها برد و تعداد بسیاری را سر به نیست کرد

رجوی باید پاسخ دهد در شرایطی که خودش با مریم قجر مشغول عیش و نوش بود چرا به زور و اجبار زنان و مردان را از هم جدا کرده و طلاق را برای کلیه اعضاء اجباری کرد و خیلی از زنان راهم در همین رابطه عقیم ساخت.

و در حالی که فکر کردن به زن و زندگی را برای تمام اعضای ممنوع کرده بود ولی با پیشرمی تمام خودش حرامسر را انداخت بود

رجوی باید پاسخگوی تمام عملیات تروریستی خودش در ایران و کشتن افراد بیگناه باشد .عملیات تروریستی رجوی بطور خاص عملیات با خمپاره در شهر های بزرگ باعث کشته شدن تعدادی از غیر نظامیان شده است.

رجوی باید پاسخگوی کلیه اعمال ضدبشری اش در عراق که بعنوان ارتش خصوصی صدام حسین بودو بعنوان بازوی نظامی اداره اطلاعات و امنیت صدام حسین عمل می کرد باشد و بگوید که چگونه در سرکوب قیام کردهای مظلوم عراق و شیعیان بجان آمده از دیکتاتوری صدام مشارکت کرد.

اینها شرحی بسیار مختصر و گذرایی از اعمال کثیف فرقه رجوی بود که مشروح آنها را باید در مقالات و سخنان جدا شدگان از این فرقه خواند و شنید.

ما خواستاریم که با گذشت چهار دهه پرونده رجوی که به دادگاه کیفری لاهه فرستاده شده باز شده و این زوج جنایت پیشه به پای میز محاکمه کشیده شوند

غفور فتاحیان انجمن نجات از فرقه ها پاريس

04 10 2021.

درخواست رسیدگی به جنایات رجوی در دادگاه بین المللی

***

آیا نوبت دادگاه واقعی نیز فرا می رسد؟توضیحاتی بر دادگاه بین‌المللی سران مجاهدین – پایان همایش پنج روزه انجمن نجات

آیا نوبت دادگاه واقعی نیز فرا می رسدآیا نوبت دادگاه واقعی نیز فرا می رسد؟

***

همچنین: