حامی منافقین و افراد فاسد را بشناسید

حامی منافقین و افراد فاسد را بشناسید

Maryam_Rajavi_Terrorism_Americans_in_Albaniaبیناد هابیلیان، بیستم اکتبر 2017:…  تیلیس در تاریخ 12 آگوست 2017 در قالب هیأتی از سناتورهای آمریکایی به تیرانا پایتخت آلبانی سفر کرد تا با مریم رجوی، رهبر فرقه تروریستی مجاهدین خلق دیدار کند. تیلیس را در این دیدار سناتور روی بلانت[31]، نائب رئیس کنفرانس جمهوری‌خواهان در سنا و جان کرونین[32]، سناتور ارشد جمهوری‌خواه از ایالت تگزاس، همراهی می کردند. آن‌ها علاوه بر رجوی با برخی دیگر … 

Alireza Jafarzadeh sitting with Americans instead of Maryam Rajaviآریو برزن پیروزنیا: برخی ذاتا خودفروش و برخی سواری دهنده و خودفروش نفهم. (بوقلمون مسخره شده)ا

لینک به منبع

حامی منافقین و افراد فاسد را بشناسید

لابی تروریسم (15)

مهر 26, 1396

توماس تیلیس از آن دست مسئولین آمریکایی است که یک‌شبه ره صدساله را طی کرده‌اند. او در عرض تنها پنج سال، از عضویت در شورای شهر به ریاست مجلس نمایندگان کارولینای شمالی رسید و با شکست دادن کی‌هاگن، از حزب دموکرات، به سنا راه پیدا کند.

توماس رونالد تیلیس[1]، متولد 30آگوست1960، سیاستمدار و تاجر آمریکایی و نماینده تازه وارد ایالت کارولینای شمالی[2] در مجلس سناست. وی پیش از ورود به سنا، عضو مجلس نمایندگان کارولینای شمالی[3]از شهرستان مکلنبرگ[4]،  رئیس این مجلس و همچنین نامزد حزب جمهوری خواه در انتخابات سال 2014 مجلس سنا در ایالت کارولینای شمالی بود. در مورد اخیر، وی توانست با شکست دادن کی هاگن[5]، سناتور وقت ایالت کارولینای شمالی از حزب دموکرات، به سنا راه پیدا کند. تیلیس در مجلس سنا در کمیته خدمات نظامی؛ کمیته امور کهنه سربازان؛ کمیته کشاورزی، تغذیه و جنگلداری؛ کمیته امور سالخوردگان؛ و کمیته قضایی فعالیت کرده است. (1)

توماس تیلیس از آن دست مسئولین آمریکایی است که یک شبه ره صد ساله را طی کرده اند. او در عرض تنها پنج سال، از عضویت در شورای شهر به ریاست مجلس نمایندگان کارولینای شمالی رسید و هنوز چهار ماه از دوره ریاستش نگذشته بود که برای انتخابات مجلس سنا نامزد شد. مردی که قرار بود کنترل سنا را در اختیار جمهوری‌خواهان قرار دهد، در مدت‌زمانی کوتاه چیزهای زیادی را به دست آورد. از همان ابتدا اینگونه به نظر می رسید که تیلیس می داند به کجا می خواهد برسد، اما معلوم نبود بعد از رسیدن به آن جایگاه چه برنامه‌ای دارد.

تیلیس به عنوان عضو شورای شهرِ کرنلیوس[6] وارد سیاست شد. کرنیلیوس بخشی ثروتمند در شارلوت[7] است. در سال 2006 پس از یک دوره حضور در شورای شهر، برای حضور در مجلس سنا با یک جمهوری‌خواه وارد رقابت شد. مانند تمام تازه‌واردها، تیلیس به عنوان نفر دوم وارد شهر رالی[8] شد اما خیلی زود رفقای جمهوری‌خواه خود را قانع کرد تا او را به عنوان یک رهبر تازه‌وارد انتخاب کنند. در دوره دوم حضور خود، تیلیس به عنوان عضو ناظر وارد مجلس جمهوری‌خواهان شد.

علی‌رغم شکست جمهوری‌خواهان در کارولینای شمالی در سال 2008، تیلیس فرصتی یافت و دست به قمار سیاسی زد. او در سال 2009 از شغلش به عنوان مشاور تجاری، که سالیانه 500 هزار دلار درآمد داشت، استعفا داد و سرسختانه تلاش کرد تا به عنوان نماینده جمهوری‌خواهان در انتخابات سال 2010 حضور پیدا کند. او توانست به کارها سر و سامانی بدهد و سرمایه‌ای جمع کند. زمانی که جمهوری‌خواهان در سال 2010 توانستند با اختلاف در انتخابات مجلس پیروز شوند مشخص شد که تیلیس از این شرط‌بندی پیروز بیرون آمده است. تیلیس به اندازه‌ای اعضا را تحت تأثیر قرار داده بود که با اختلافی اندک اسکیپ استم[9]، رهبر با تجربه اقلیت مجلس را شکست داد و به عنوان سخنگو انتخاب شد. استمِ محافظه‌کار و اجتماعی‌تر رهبر اکثریت شد.

جلسه سال 2011 مجلس نمایندگان، اولین جلسه طی یکصد سال اخیر در ایالت کارولینای شمالی بود که در آن جمهوری‌خواهان کنترل هر دو مجلس مجمع عمومی[10] (یعنی مجلس نمایندگان کارولینای شمالی و سنای کارولینای شمالی) را در دست داشتند. تیلیس با جاه‌طلبی و مخارج فروان به این سمت رسیده بود، اما  از آنجا که، برخلاف دو سخنگوی دموکرات و جمهوری‌خواه پیشین مجلس، تجربه زیادی در قانونگذاری و ارتباط گیری نداشت، نتوانست بیش از دوره در مجلس و یک دوره در رهبری جمهوری‌خواهان باقی بماند. (2)

قوانین وضع شده در مجلس قانونگذار ایالتی در زمان ریاست تیلیس و گرایشات راستگرایانه شدید این دستگاه باعث نارضایتی عمومی شد؛ برای مثال می توان به تظاهرات و اعتراضات ایالتی درپی کاهش شدید بودجه خدمات اجتماعی‌ و همچنین محدودیت شدید بر سقط‌جنین اشاره کرد. تیلیس سال 2011 در یک سخنرانی  اعلام کرد در نظر دارد در خصوص افرادی که از دولت کمک مالی دریافت می‌کنند، سیاست «تفذقه بیانداز و حکوکت کن» را در پیش بگیرد و و آن‌ها را مجبور به انجام آزمایش اعتیاد کند. قانون ارائه کارت شناسایی برای رأی‌دهندگان ایالتی که با حمایت تیلیس تصویب شد، جزو سختگیرانه ترین قوانین ایالتی در ایالات متحده به شمار می رود. مجلس قانونگذار ایالتی حتی در یک مورد دانشمندان را از محاسبه افزایش سطح دریاها منع کرد.(3)

درخواست غیرقانونی از لابی گرها برای کمک مالی

علی‌رغم ممنوعیت کمک مالی لابی‌گرها به نامزدها، کمپین انتخاباتی تیلیس نامه‌های رسمی جمع آوری کمک مالی را برای آن‌ها ارسال کرده است. به نقل از «رال»[11]، پایگاه خبری پوشش دهنده اخبار «رالی»، درخواست‌های سیاسیون برای جمع‌آوری کمک مالی در کارولینای شمالی همچنان به طور انبوه برای لابی‌گرها ارسال می‌شود. این در حالی است که این کار مغایر قوانین مالی تبلیغات انتخاباتی در ایالت است. حداقل در یکی از این مورد و در 14 سپتامبر یک لابی‌گر ایمیلی از سخنگوی مجلس، تام تیلیس دریافت کرده است که در آن درخواست کمکی 4 هزار دلاری مطرح شده است. یک منبع آگاه می‌گوید که در واقع کمپین‌ها نمی‌توانند این پول‌ها را از لابی‌گرها دریافت کنند اما از آن‌ها خواسته می‌شود این اطلاعات و تقاضا را به هر حزبی که ممکن است علاقه‌ای به این کار داشته باشد انتقال دهند و هر جا که لازم است پیشنهاد حمایت بدهند. بر اساس قوانین اصلاحی در سال 2006-2007 لابی‌گرها نمی‌توانند خود پولی را به کمپین‌ها اختصاص دهند یا برای آن‌ها پولی جمع کنند. اما همچنان می‌توانند به مشتریان خود برای این کار مشاوره بدهند.» (4)

حمایت از افراد آلوده

نشریه نیوز اند آبزرور[12] در سال 2012 در گزارشی به رابطه نامشروع چارلز توماس[13]، رئیس دفتر تیلیس، با یک لابی‌گر در انجمن سازندگان مسکن اشاره می‌کند. توماس که از قانون‌گذاران سابق اشویل[14] است بلافاصله استعفا می‌دهد. تام در برابر این افشاگری چه واکنشی نشان می‌دهد؟ او آلوده دامن دیگری را استخدام می‌کند.

«تیلیس و توماس در یک آپارتمان در رالی زندگی می‌کردند با این حال تیلیس مدعی شده که از این رابطه مطلع نبوده است. آقای سخنگو بعدتر به توماس و امی هابز یکی دیگر از کارکنانش که به خاطر روابط نامشروع با یک لابی‌گر استعفا داده بود، در مجموع 19,333 دلار حق سنوات پرداخت کرد. در آن زمان تیلیس با دفاع از این پرداخت آن را «جنبه انسانی» کار عنوان کرد که برای حمایت از خانواده‌های آسیب دیده از ماجرا صورت گرفته است. (5)

افزایش 27 درصدی حقوق کارکنان خود در وضعیت وخیم اقتصادی

نشریه نیوز و آبزرور در یک‌شنبه 11 ژوئن 2011 در صفحه اول خود مدعی شد تام تیلیس سخنگوی مجلس جمهوری خواهان کارولینای شمالی به نیمی از کارکنان خود حقوق بیش از اندازه می‌دهد که در برخی موارد این افزایش پرداخت تا 27 درصد بوده است. این در حالی است که در آن زمان حزب جمهوری‌خواه بودجه را به شدت کاهش داده بود. علاوه بر این بسیاری از اهالی کارولینای شمالی بیکار هستند و در سرما به سختی زندگی می‌کنند و وابسته به خدمات و برنامه‌های دولتی هستند که حذف یا محدود شده‌اند.

بر اساس این گزارش، جیسون کی[15]، مشاور ارشد تیلیس، افزایش حقوق 27 درصدی داشته و دریافتی سالانه‌اش از 110 هزار دلار به 140 هزار دلار رسیده است. این افزایش 30 هزار دلاری در اوضاع سخت اقتصادی و در حالی اتفاق افتاده که نرخ بیکاری در کارولینای شمالی در بالاترین سطح خود است. تا حد زیادی این کار مدیون جمهوری‌خواهانی است که اخیراً قانونی را وتو کردند که قرار بود قربانیان زیادی را که از کار برکنار شده‌اند را تحت پوشش قرار دهد. همچنین، به نقل از دانا کوپ[16]، از انجمن کارکنان ایالتی کارولینای شمالی، آخرین باری که اکثر کارکنان ایالتی افزایش حقوق داشته‌اند به سه سال قبل بازمی‌گردد و این افزایش در هیچ حالتی به 27 درصد نزدیک هم نبوده است.

یکی دیگر از افرادی که مورد شفقت تیلیس قرار گرفت، رئیس دفتر او چارلز توماس است. حقوق سالانه او 30 هزار دلار افزایش یافت و از 120 هزار دلار به 150 هزار دلار رسید. دو مورد قابل‌توجه دیگر که در این گزارش به آن اشاره شده است به کریستوفر هایز و امی هابز باز می‌گردد. هر دو این افراد در ژانویه 2011 با حقوق سالانه 70 هزار دلار به عنوان مشاور استخدام شدند و در کمتر از شش ماه حقوقشان به 82 هزار دلار افزایش یافت.

تام تیلیس که استعداد خوبی در مواجه با این شرایط دارد مدعی شد که حقوق اولیه 70 هزار دلاری میزانی است که افراد تازه استخدام شده برای دوره آزمایشی دریافت می‌کنند و این میزان در صورت عملکرد خوب افزایش می‌یابد. به بیان دیگر، بر اساس صحبت‌های تیلیسِ سخنگو، اگر افراد عملکرد خوبی نداشته باشند افزایش حقوق نخواهند داشت. این صحبت‌ها چندان منطقی نیست چرا که در بسیاری از تجارت‌ها وقتی فرد در دوره آزمایشی عملکرد خوبی نداشته باشد از کار اخراج خواهد شد. این همان حرف‌های مرسوم و دوپهلوی جمهوری‌خواهان است که من را آزار می‌دهد. اما آقای سخنگو فکر می‌کند اکثر اهالی کارولینای شمالی احمق هستند.

پیش از آوریل سال 2011 تیلیس 14 کارمند داشت که هفت مورد از جمله افرادی که ذکر شد افزایش حقوق داشته‌اند. در این گزارش درباره سه فرد دیگر که شامل افزایش حقوق شده‌اند اطلاعاتی ذکر نشده است. سپس در مِی 2011 و در میان اخراج‌ها و بیکار شدن‌ها، تام تیلیس شخص دیگری را با حقوق 70 هزار دلار استخدام کرد. به عنوان شغلی این فرد اشاره‌ای نشده بود و توضیحی نیز درباره آزمایشی بودن یا نبودن این حقوق 70 هزار دلاری ارائه نشده است.

اخیراً و در ژانویه، تیلیس با خودستایی از خود مدعی شد پرداختی‌های دفتر او 17 درصد از فرد قبلی، جو هاکنی[17]، کمتر است و این میزان از کاهش تعداد افراد و دستمزدها اتفاق افتاده است. اما مشخص شد پرداختی‌های دفتر تیلیس 10 درصد بیشتر است و تعداد کارکنان نیز از تعداد افراد در زمان هاکنی بیشتر شده است. چنین ریاکاری‌هایی مختص یک حزب خاص نیست. بر اساس گفته کوپ، «تیلیس و دیگران نسبت به سایر بخش‌های دولتی، همیشه راهی برای پرداخت بیشتر و افزایش حقوق به کارکنان خود پیدا می‌کنند.» (6)

مخالفت با عذرخواهی از سیاهپوستان بابت کشتاری تاریخی

در سال 1898 نژادپرستان سفیدپوست دولت محلی قانونی ویلمینگتون[18] را سرنگون و مسئولین و رهبران سیاهپوست را از شهر بیرون راندند. به علاوه، جمعیتی شامل حدود 2 هزار مرد سفیدپوست، به دفتر تنها روزنامه متعلق به سیاه پوستان در ایالات متحده حمله ور شدند و پس از تخریب آن، به افراد و اموال در محله های سیاه پوست یورش بردند. در جریان این شورش نژادی، که یکی از بدترین وقایع نژادپرستانه در تاریخ ایالات متحده به شمار می رود، بین 15 تا 60 شهروند سیاهپوست طی یک هفته کشته شدند و خانه ها و مغازه های آن ها که در زمان جنگ داخلی ساخته شده بود، تخریب شد. (7) بااین حال، در سال 2007 زمانی که یک کمیسیون غیر حزبی در مجلس نمایندگان کارولینای شمالیی خواستار تصویب قطعنامه ای برای عذرخواهی رسمی بابت کشتار 1899 شد، تام تیلیس، که در آن زمان اولین دوره حضورش در مجلس را می گذراند، جلو آن را گرفت، با این توجیه که «(اکنون) زمان عبور و حرکت رو به جلو است.» او در نامه‌ای به نمایندگان، پرداختن به مباحثی از قبیل کشتار 1899 را «بیهوده» و «وقت گیر» توصیف کرد و از آن ها خواست توجه خود را به موضوعات مهم تری مانند آموزش‌وپرورش، حمل‌ونقل و مشکلاتی مهاجرتی معطوف کنند. (8)

نگرانی از افزایش تعداد رأی دهندگان رنگین پوست

تام تیلیس، دریکی از سخنرانی هایش از افزایش تعداد رأی دهندگان آفریقایی‌تبار، لاتین و «از سایر نژادها» در ایالات متحده و معضلی که آن ها برای سیاستمداران جمهوری‌خواه ایجاد می کنند، اظهار نگرانی کرده است. او در همین سخنرانی سفیدپوستان را «جمعیت سنتی کارولینای شمالی و ایالت متحده» خواند و از رشد کم جمعیت آن ها نسبت به رنگین پوستان گلایه کرد. (9)

معافیت مالیاتی به صاحبان جت و کشتی

براساس تبلیغات یک «گروه اقدام سیاسی»[19] در اکثریت سنا، تام تیلیس به دارندگان جت و کشتی معافیت مالیاتی داده است.»

براساس این تبلیغات، قانون‌گذاران کارولینای شمالی با رهبری تیلیس دستورالعمل‌های مالیاتی ایالت را در سال 2013 مورد بازبینی قرار دادند. اما نتیجه این بازبینی توقف 23 ساله مالیاتی برای کشتی‌ها و هواپیماها بوده است.  (10)

تصویب قوانین محافظه کارانه

در سال 2013، دولت محلی در کارولینای شمالی با تصویب طیفی از قوانین محافظه‌کارانه مورد توجه تمام کشور قرار گرفت. در این سال مجمع عمومی جمهوری‌خواه با ریاست تیلیس، قوانینی تصویب کرد که براساس آن  مدارک شناسایی لازم برای افراد رأی‌دهنده افزایش یافت، قوانین تجاری محدود شد، محدودیت‌ها بر سقط‌جنین بیشتر شد، هزینه‌های آموزش کاهش یافت، مزایای بیکاری حذف شد و دستورالعمل‌های مالیاتی تغییر کرد.

همچنین قانون تغییر کدهای مالیاتی که یکی دیگر از قوانین جنجال برانگیز  مصوب در زمان تیلیس است، بااینکه مالیات را برای همه افراد کاهش می‌دهد، اما بیشتر به نفع ثروتمندان است تا افرادی با  درآمدهای کمتر.

اخیراً در تبلیغات یک گروه لیبرال اقدام سیاسی در اکثریت سنا منتشر شد:

«وقتی صحبت از آموزش می‌شود، تام تیلیس با آینده ما قمار می‌کند. به عنوان سخنگو، او نزدیک به 500 میلیون دلار از بودجه آموزش‌وپرورش کم، 9 هزار فرصت شغلی معلمان را نابود و کلاس‌های درس را به شدت شلوغ کرده است. او اکنون وعده پول بیشتر برای آموزش‌وپرورش می‌دهد؟ قبل‌تر هم از این وعده‌های انجام نشده شنیده‌ایم. این در حالی است که تیلیس به دارندگان جت و کشتی شخصی معافیت مالیاتی می‌دهد.»  (11)

انتصاب حامیان مالی به عنوان اعضای هیأت علمی

تیلیس، سه فرد با نام های چامپیون میچل[20]، دویل پاریش[21] و جرج سیواسینک[22] را که هر یک حداقل 20 هزار دلار به سوپر پک[1]‌ او اهدا کرده بودند، را به عنوان اعضای هیأت نظارت بر دانشگاه کارولینای شمالی منصوب کرد. «چامپیون میچل معتقد است کمک 25 هزار دلاری او ارتباطی با انتصاب اخیرش در هیئت نظارت دانشگاه ندارد. دوئل پاریش که مالک یک هتل و رستوران در شهر رالی است، تنها دموکرات ثبت نام شده بود که تام او را در هیأت نظارت بر دانشگاه‌ها منصوب کرد. او نیز بر اساس گزارش مالی انتخابات فدرال که این هفته منتشر شده است 20 هزار دلار به سوپر پک تیلیس کمک کرده است. تیلیس میچل و پاریش و 6 عضو دیگر را در 20 مارس منصوب کرد. روز بعد، مجلس جمهوری‌خواهان اعلام کرد که در شمارش آرا اشتباهی پیش آمده و جیمز نانس[23] از آلبرمار[24]ل را حذف و جرج سیواسینک[25] از هیلتون هِد[26] را جایگزین او کرد. سیواسینک مالک شرکت هولدینگ استاندارد است که محموله‌های باری تجاری در شهر شارلوت در اختیار این شرکت است. این شرکت 25 هزار دلار به سوپر پکِ تیلیس کمک کرده است. در حالی که کمپین‌های انتخاباتی ایالتی نمی‌توانند کمکی از شرکت‌ها دریافت کنند، سوپر پک‌ها می‌توانند دریافت کننده این کمک‌ها باشند.» (12)

ترک جلسه مهم مجلس برای حضور در جمع سرمایه‌گذاران

تیلیس «دقایقی» پیش از آغاز مباحث مرتبط با یک لایحه «بحث‌برانگیز»، به دنبال جذب پول برای کمپین تبلیغاتی خود از مجلس خارج شد. «دقایقی پیش از آنکه مجلس کارولینای شمالی مباحث مرتبط با لایحه جنجالی سقط‌جنین را آغاز کند، تام تیلیس، رئیس مجلسف به دنبال امور تبلیغاتی خود از مجلس خارج شد. تیلیس که در آن زمان نامزد پیشروی جمهوری‌خواهان در انتخابات مجلس سنا بود، برای جذب سرمایه انتخاباتی به شارلوت سفر کرد. در این سفر، هر یک از حامیان مالی 2,600 دلار برای ملاقات با وی پرداخت کردند. (13)

شارلوت آبزرور در سرمقاله خود نوشت: «تیلیس در  جلسات  قانون‌گذاری مهمی غیبت کرد تا برای کمپین تبلیغاتی خود پول جمع کند. مجلس نمایندگان کارولینای شمالی روز چهارشنبه در مورد 36 لایحه تصمیم‌گیری کرد. بسته کاهش مالیات به ارزش 2.4 میلیون دلار در پنج سال آینده، قانونی بحث‌برانگیز درباره اسلحه و لایحه‌ای مهم و تأثیرگذار بر کسب‌وکار درباره استخدام مهاجرین غیرقانونی از جمله این لوایح بودند. سخنگوی مجلس، تام تیلیسِ جمهوری‌خواه همه آن‌ها را از دست داد. در آن زمان او 1600 کیلومتر دورتر و در واشنگتن دی سی حضور داشت. دو لابی‌گر در انجمن ملی بنکداران-توزیع کنندگان میزبان جلسه جذب سرمایه تیلیس بودند، در این جلسه از شرکت‌کنندگان خواسته شد هر کدام تا حداکثر میزان مجاز یعنی 2600 دلار به کمپین کمک مالی کنند. یک گروه لابی‌گر صنعتی به نام بیمه سلامت آمریکا برنامه دیگری در بعدازظهر چهارشنبه در باشگاه کاپیتول هیل برای تیلیس در نظر گرفته بود. البته این اولین باری نبود که تیلیس جلسه قانون‌گذاری را به دنبال جذب سرمایه تبلیغاتی رها می‌کند. در کنار از دست دادن کارهای مهم در مجلس، دو شغله بودن تیلیس شبیه همان سیاست‌های «ورودی را پرداخت کن تا وارد بازی شوی» است که جمهوری‌خواهان مدت‌ها دموکرات‌ها را به خاطر آن سرزنش می‌کردند. (14)

دریافت هزاران دلار از مسابقات اسب‌دوانی

در سال 2013 نشریه شارلوت آبزرور در گزارشی افشا کرد صنعت شرط‌بندی در مسابقات اسب‌دوانی 700 هزار دلار به نامزدهای سیاسی کارولینای شمالی پرداخت کرده که تیلیس با 127 هزار دلار، بیشترین دریافتی را داشته است. شارلوت آبزرور می نویسد: «برگزارکنندگان این مسابقات به دنبال لایحه‌ای هستند که صنعت غیرقانونی خود را قانونی کنند. آن‌ها در سه سال گذشته به دنبال قدرت سیاسی، به اندازه نهادهای مختلف، به نامزدهای انتخابات در کارولینای شمالی کمک مالی کرده‌اند. بر اساس اطلاعات جمع‌آوری‌شده از سوی گروه دیدبان دموکراسی کارولینای شمالی[27]، از آغاز سال 2010، 700 هزار دلار از سوی این گروه به خزانه نامزدهای انتخابات سرازیر شده است. بر اساس تحلیل دادهای نشریه آبزرور و نیوز و آبزرورِ شهر رالی قدرتمندترین بازیگرها در صدر فهرست دریافت‌کنندگان کمک مالی قرار می‌گیرند، تام تیلیس، سخنگوی مجلس بیشترین میزان یعنی 127 هزار دلار دریافت کرده است و پس از آن فرماندار پت مک کرور[28]ی و سناتور فیل برگر [29]حضور دارند.» (15)

دست راست تیلیس در زندان!

استفن لاروک[30]، عضو جمهوری خواه سابق مجمع عمومی کارولینای شمالی و «دست راست» تیلیس در مجمع، پس از متهم شدن به اختلاس از سوی دادگاه از مقام خود استعفا داد. لاروک که سابقه سه دوره عضویت در مجمع عمومی را در کارنامه خود داشت، در سال 2012 از سوی یک هیأت منصفه عالی متهم شد به تصرف اموال دولتی. وی در ژولای 2012 از مقام خود استعفا داد. در ژولای 2013، یک دادگاه فدرال که در گرینویل برگزار شد، لاروک را به 12 فقره جرم شامل سرقت، پولشویی و ادعاهای مالیاتی دروغین محکوم کرد. در آگوست 2013 دو قفره از اتهامات لاروک توسط یک قاضی ارشد دادگاه منطقه ای، لغو و مقرر شد دادگاه جدیدی سایر اتهامات وی را بررسی کند. استیفن لاروک در نهایت به یک سال و نه ماه زندان محکوم و در می2017 ، پس از سپری کردن دوره محکومیت، از زندان آزاد شد. (16)

به گزارش رالی نیوز اند آبزرور، لاروک در برابر دادگاه مدعی شد ه است که در مجلس دست راستِ تیلیس بوده و پذیرفته است که کمیته قوانین مجلس، مقررات قانون‌گذاری را دست‌کاری کرده. نماینده سابق جمهوری‌خواه، استیفن لاروک روز سه‌شنبه در جایگاه قرار گرفت و پذیرفت که اشتباهاتی انجام داده است اما مدعی شد که پولی از خیریه‌هایی که بودجه فدرال دارند ندزدیده است. لاروک در توضیح کمیته قوانین مجلس که خود او هم در آن حضور داشته به اعضای هیئت‌منصفه توضیح داد که او دستِ راست تیلیس بوده و این کمیته بر انجام قوانین نظارت می‌کرده اما در کنار آن مقررات قانون‌گذاری را نیز دست‌کاری می‌کرده است. یکی از اعضا می‌پرسد: «آیا در دست‌کاری قوانین کارتان خوب بود؟» لاروک پاسخ می‌دهد که «نه خوب نبودم اما افرادی را دیدم که کارشان خوب بود» و اضافه می‌کند که «سیاست همین است.» (17)

سفر به آلبانی برای دیدار با مریم رجوی

تیلیس در تاریخ 12 آگوست 2017 در قالب هیأتی از سناتورهای آمریکایی به تیرانا پایتخت آلبانی سفر کرد تا با مریم رجوی، رهبر فرقه تروریستی مجاهدین خلق دیدار کند. تیلیس را در این دیدار سناتور روی بلانت[31]، نائب رئیس کنفرانس جمهوری‌خواهان در سنا و جان کرونین[32]، سناتور ارشد جمهوری‌خواه از ایالت تگزاس، همراهی می کردند. آن‌ها علاوه بر رجوی با برخی دیگر از اعضای این گروه تروریستی در پایتخت آلبانی دیدار کردند.

در  این دیدار رجوی از «تلاش‌های خستگی‌ناپذیر» سنای آمریکا برای  محافظت از اعضای مجاهدین در عراق و انتقال امن آن‌ها به آلبانی تشکر کرد. رجوی همچنین از رویکرد خصمانه آمریکا نسبت به ایران به ویژه برای تصویب تحریم‌های جدید تشکر کرد و خواستار تغییر رژیم در این کشور شد.

پیش‌تر در آوریل، سناتور مک‌کین، از حامیان باسابقه گروه رجوی و دشمن سرسخت سیاست‌های تهران از مقر منافقین در آلبانی بازدید و با رجوی ملاقات کرده بود. (18)

تیلیس پیش از آن در 9 ژولای 2016 در پیامی به گردهمایی سالانه منافقین در پاریس، با ابراز نگرانی از وضع امنیتی اعضای فرقه رجوی که آن موقع در پایگاه لیبرتی بغداد مستقر بودند، از «تلاش همه جانبه» هردو جناح کنگره برای تضمین امنیت و سلامت «مردان و زنان شجاع» ساکن کمپ لیبرتی خبر داده بود. وی در آن پیام، همچنین با ابراز نگرانی از توانایی های نظامی و اطلاعاتی ایران و گسترش دامنه نفوذ خود به سایر کشورها مانند عراق، سوریه، لبنان، یمن و بحرین، جمهوری اسلامی را به تشدید تنش ها در منطقه متهم کرد.

پیشتر، در7مارچ2015، تیلیس به همراه تام کاتن، سناتور جمهوری‌خواه از ایالت آرکانزاس؛ مارک گینگزبرگ[33]، سفیرسابق ایالات متحده در مراکش؛ اویل هینونن[34]، پژوهشگر ارشد اندیشکده بلفر؛ رابرت جوزف[35]، معاون سابق وزیر خارجه در امور کنترل تسلیحات و امنیت بین الملل؛ و جوزف دی ترانی[36]، مدیر سابق مرکز ملی مقابله با گسترش سلاح های هسته ای، در پنلی در مجلس سنا با عنوان «پس از تفاهم هسته ای، حالا چه می شود؟» شرکت کرد. برگزارکنندۀ این پنلْ «سازمان جوامع ایرانی آمریکایی » بود که در سال 2012 و در زمان وزارت هیلاری کلینتون توانست پس ازصرف میلیون ها دلار و چندین سال فعالیت لابیگیری، گروهک منافقین را از فهرست سازمان های تروریستی خارجی وزارت خارجه آمریکا بیرون بیاورد. (19)

ملاقات اعضای رده‌بالای سنای آمریکا با رهبر گروه منافقین همزمان بود با وضع تحریم های جدید واشنگتن علیه کشورمان به بهانه موشک‌های بالستیک، حمایت از تروریسم و نقض حقوق بشر.

سازمان مجاهدین خلق (گروهک منافقین) یکی از منفورترین گروه‌های تروریستی نزد ایرانیان است؛ چرا که در تاریخ سیاه آن‌ها ترورها و بمب‌گذاری‌های متعدد و همراهی با دیکتاتور سابق عراق، صدام حسین در هشت سال جنگ علیه ایران در دهه 1980 به چشم می‌خورد.

منافقین در سال 1986 به عراق فرار کردند و صدام حسین دیکتاتور سابق عراق کمپی به آن‌ها داد. آن‌ها در کنار صدام حسین در جنگ تحمیلی علیه ایران حضور داشتند، جنگی که دیکتاتور سابق عراق در آن و علیه شهروندان و نیروهای نظامی ایران در مقیاس وسیع از سلاح‌های شیمیایی استفاده کرد. این گروه بدنام همچنین مسئول قتل بیش از 17 هزار ایرانی است.

با این حال این گروه تروریستی در آمریکا حضور دارد و دارای دفاتری در اروپا است.

منافقین در سال‌های 1997 و 2002 به ترتیب در امریکا و اتحادیه اروپا به عنوان یک سازمان تروریستی معرفی شدند. اما برای تحت‌فشار قرار دادن ایران این گروه در 26 ژانویه 2009 از فهرست اتحادیه اروپا و در 28 سپتامبر 2012 از فهرست سازمان‌های تروریستی امریکا خارج شد.

پس از خروج رسمی منافقین از این فهرست از سوی واشنگتن، این گروه توانست دارایی‌های خود را آزاد کند و قادر است با نهادهای آمریکایی به تجارت بپردازد. تعدادی از مقامات آمریکایی برای سخنرانی و حمایت از منافقین صدها و هزاران دلار دریافت می‌کنند.

با این حال، این تنها مقامات آمریکایی نیستند که در برابر حمایت سیاسی از منافقین پول دریافت می‌کنند. در 9 جولای 2016 رئیس سابق سازمان اطلاعات عربستان و سفیر سابق این کشور در بریتانیا و امریکا، شاهزاده ترکی الفیصل در کنفرانس سالانه این سازمان در پاریس 30 دقیقه سخنرانی کرد.

پی نوشت اول

(1) http://www.newsobserver.com/under_the_dome/multiple_thomas_r_tillises

(2) What Does Thom Tillis Want?, The Atlantic, Sep 29, 2014, https://www.theatlantic.com/politics/archive/2014/09/what-does-thom-tillis-want/380749/

(3) Thom Tillis Wins North Carolina Senate Primary, motherjones, May. 7, 2014, www.motherjones.com/politics/2014/05/thom-tillis-greg-brannon-north-carolina/

(4) wral.com, Despite laws, NC legislators still ask lobbyists for money, August 21, 2012, http://www.wral.com/news/state/nccapitol/story/11453437/

(5) Super PAC ad hits Tillis on sex scandal, newsobserver, April 16, 2014, www.newsobserver.com/news/politics-government/politics-columns-blogs/under-the-dome/article10322390.html

 (6)justice4nifong.blogspot.in, July 5, 2011, justice4nifong.blogspot.in/2011/07/gop-speaker-thom-tillis-caught-with.html

(7)  John DeSantis, “Wilmington, N.C., Revisits a Bloody 1898 Day”, The New York Times, pp. 1 and 33, 4 June 2006, accessed 23 August 201

(8) This Republican Tried To Stop North Carolina From Apologizing For A Racist Massacre. He’d Like Your Vote, Please, motherjones, Sep. 16, 2014, www.motherjones.com/politics/2014/09/thom-tillis-wilmington-blocked-apology-racial-massacre/

(9) Daniel Strauss, NC GOPer: Unlike Blacks Or Hispanics, ‘Traditional’ Population Isn’t Growing (VIDEO), Talking Points Memo, June 17, 2014

(10) Ad says Senate candidate Thom Tillis gave tax breaks to North Carolina’s yacht and jet owners, August 26th, 2014, http://www.politifact.com/truth-o-meter/statements/2014/aug/26/senate-majority-pac/ad-says-senate-candidate-thom-tillis-gave-tax-brea/

(11) Ad says Senate candidate Thom Tillis gave tax breaks to North Carolina’s yacht and jet owners, August 26th, 2014, http://www.politifact.com/truth-o-meter/statements/2014/aug/26/senate-majority-pac/ad-says-senate-candidate-thom-tillis-gave-tax-brea/

(12) Raleigh News & Observer, 7/17/13

(13) Charlotte Observer, 6/29/13

(14) Editorial, Charlotte Observer, 7/18/13                                                                                                                                                                                       

(15) Charlotte Observer, 6/15/13                                                                                                

(16) NC Policy Watch, 6/5/13

(17) Raleigh News & Observer, Under the Dome, 6/5/13

(18) Senior US Senators Meet Iran Opposition Leader In Albania, huffingtonpost, Aug 16, 2017, www.huffingtonpost.com/entry/senior-us-senators-meet-iranian-opposition-leader-in_us_598f68fae4b063e2ae058020

(19) Clifton, Eli, Tom Cotton Allies Himself with the MEK, LobeLog, May 6th, 2015, http://lobelog.com/tom-cotton-allies-himself-with-the-mek/

پی نوشت دوم

[1]  Thomas Roland Tillis

[2] North Carolina

[3] یکی از دو مجالس قانونگذاری مجمع عمومی کارولینای شمالی

[4] Mecklenburg County

[5] Kay Hagan          

[6] Cornelius

[7] Charlotte

[8] Raleigh, پایتخت ایالت نورث کارولینا

[9] Skip Stam

[10] نهاد قانونگذار در ایالت نورث کارولینا

[11] WRAL

[12] Raleigh News & Observer

[13] Charles Thomas                                                                                                                                                                                                                     

[14] Asheville

[15] Jason Kay

[16] Dana Cope

[17] Joe Hackney

[18] Wilmington

[19] political action committee (PAC)

[20] Champion Mitchell         

[21] Doyle Parrish

[22] George A. Sywassink

[23] James Nance

[24] Albemarle

[25] George A. Sywassink

[26] Hilton Head

[27] the watchdog group Democracy North Carolina

[28] Pat McCrory

[29] Phil Berger

[30] Stephen LaRoque

[31] Roy Blunt

[32] John Cornyn

[33] Marc Ginsberg

[34] Olli Heinonen

[35] Robert G. Joseph

[36] Joseph R. DeTrani

(پایان)

*** 

سرود تروریستی”سر کوچه کمینه” سازمان مجاهدین خلق
(سروده شده بعد از انقلاب، بیاد بود ترور افسران امریکایی)

ترور افسران و کارمندان امریکایی توسط مجاهدین خلق در تهرانترور مهندسان آمریکایی کمپانی راکول اینترنشنال توسط سازمان مجاهدین خلق

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=31530

منافقین و کوردلی سیاسی از جنگ تحمیلی تا مواضع ترامپ

 hashemi-nezhad123سید محمد جواد هاشمی نژاد، کانون هابیلیان، بیست و چهارم سپتامبر ۲۰۱۷:… بعد از اظهارات ضدایرانی ترامپ، سرکردگان گروهک تروریستی منافقین از این اظهارات به وجد آمده و از آن حمایت کردند. البته این بار اول نیست که منافقین تلاش می‌کنند که خودشان را از اسرائیل هم ضدایرانی تر نشان دهند، پس از روی کارآمدن آقای ترامپ در آمریکا، هرگاه وی علیه کشورمان یا برجام سخنی … 

مک کین و مریم رجوی و لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایرانشهید فروشی (اهدای کتاب شهدای مجاهد خلق به جان مک کین)ا

لینک به منبع

منافقین و کوردلی سیاسی از جنگ تحمیلی تا مواضع ترامپ

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان مهر ۰۲, ۱۳۹۶

بعد از اظهارات ضدایرانی ترامپ، سرکردگان گروهک تروریستی منافقین از این اظهارات به وجد آمده و از آن حمایت کردند. البته این بار اول نیست که منافقین تلاش می‌کنند که خودشان را از اسرائیل هم ضدایرانی تر نشان دهند، پس از روی کارآمدن آقای ترامپ در آمریکا، هرگاه وی علیه کشورمان یا برجام سخنی بر زبان آورده است مورد تشویق و حمایت این جماعت کینه توز قرار گرفته است.

این اتفاق البته بی حکمت نیست، خداوند این جماعت غافل را مسخره کرده و قرار است که افشاگر طینت پلید خود باشند و سبب ساز برانگیختن خشم و نفرت مردم از خود.

در زمان جنگ تحمیلی هم این جماعت فرصت طلب و سوء استفاده چی، به امید قرارگرفتن در طرف پیروز، در میان خاص و عام  آبروی نداشته برباد داد، تا آنجا که ۲۰ سال تمام از همه سو بر سر وطن فروشی هو شد.

منافقان با چرتکه انداختن و محاسبات شیطانی، «تعادل قوا» با جمهوری اسلامی ایران را با خدمت به صدام که مورد پشتیبانی غرب و شرق بود، میزان کرده بودند و قریب به سی سال آواره بیابان‌های عراق شدند و طعم هلاکت را چشیدند، بی آبروتر از پیش آنچنان پیشانی به خیانت و وطن فروشی ممهور کردند که تا قیامت پاک شدنی نیست. عقلا در غرب آنها را نجاساتی می‌دانند که از بوی بد آنها باید گریخت.

آن معامله تعادل قوا و قرار گرفتن در اردوی پیروز برای منافقان با وجود داشتن توپ و تانک و سلاح شد ذلت امروز، دربدری و آوارگی در دورترین نقطه دنیا، و برای رهبرانشان ماحصلی جز خزیدن به مخفیگاه‌ها از ترس پاسخگویی و عدالت نداشت، یادمان نرود که دست روزگار چگونه صدام را که انا ربکم الاعلی می‌گفت در حضیض ذلت از ته چاهی بیرون کشید و به بالای دار کشاند.

حکایت دم تکان دادن منافقان برای ترامپ نیز، یادآور همان روزگار است که از قضا در سالروز دفاع مقدس مردم ایران عبرتی برای خردمندان شده است.

مردم مسلمان ایران با صبوری و ایستادگی در هشت سال جنگ تحمیلی و تحمل تحریم های ظالمانه اکنون به اوج اقتدار و صلابت و عزت رسیده اند و در مقابل دشمنانش و از جمله جمعیت ملعون منافق در قعر ذلت از خشم دست و پا می‌زند و چاره ای جز عصبانیت عربده کشی نمی بیند.

فاعتبروا یا اولی الابصار

*** 

عبدالرضا نیک بینآنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند (به مناسبت درگذشت عبدالرضا نیک بین رودسری – عبدی)ا

Wesley Martin Mojahedin Khalq Rajavi cult 3از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

Mojahedin_Khalq_Rajavi_Cult_Regime_ChangePssst, Whisper It, Even Iran’s Enemies Don’t Want Regime Change

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=31129

گزارش همایش “ایران قربانی تروریسم. از منافقین تا داعش” ( + سخنرانی پزشکیان)ا 

Iran_Victim_of_Terrorism_Tehran_2017_2بنیاد هابیلیان، بهارستان، تهران، سی و یکم اوت ۲۰۱۷:… طنز تلخ روزگار این است که کشور عزیزمان با آن که پیکرش از ناحیه تروریسم زخم ها برداشته است از سوی حامیان تروریسم و سازندگان گروهک‌های تروریستی به حمایت از تروریسم متهم می‌شود. این وضعیت حاکی از یک دوگانگی تثبیت شده و تبعیض آمیز درباره تروریسم و حقوق بشر است، بر اساس همین وضع می‌توان گفت که تروریسم ابزاری در دست … 

رفسنجانی، بهشتی، فرقه رجوی ترور حزب جمهوریرجوی بنیانگذار تروریسم و عملیات انتحاری

تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجوی در تهرانروز چهارشنبه آخرین عملیات تروریستهای داعشی در ایران بود !

طنز تلخ روزگار؛ ایران با ۱۷هزار شهید ترور حامی تروریسم است

گزارش کاملی از همایش «ایران قربانی تروریسم؛ از منافقین تا داعش»

لینک به منبع

همایش ایران قربانی تروریسم از منافقین تا داعشَ

۳۶ سال قبل در چنین روزی منافقین رئیس جمهور و نخست وزیر کشورمان را به شهادت رساندند اما دریغ که نه آن روز و نه امروز صدایی از دنیا در محکومیت آن برنخواست و عاملین آن در غرب با سیاستمداران آن کشورها کنفرانس دمکراسی و حقوق بشر می‌گذارند.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان (خانوادۀ شهدای ترور کشور) همایش «ایران قربانی تروریسم؛ از منافقین تا داعش» امروز هشتم شهریورماه به همت بنیاد هابیلیان و با همکاری مجلس شورای اسلامی در بهارستان برگزار شد.

در این مراسم جمعی از خانوادۀ شهدای ترور کشور، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و تعدادی از سفرای کشورهای مختلف مانند فلسطین و عراق و پاکستان حضور داشتند.

همایش ایران قربانی تروریسم از منافقین تا داعشَ

همایش ایران قربانی تروریسم از منافقین تا داعشَ

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان اولین سخنران این مراسم بود که ضمن عرض خیرمقدم به مهمانان و خانواده‌های معزز شهدای ترور به ایراد سخنرانی پرداخت.

در ادامه متن کامل سخنرانی وی ارائه می‌شود:

جنایات امروز داعش، مصائبی است که ایران در سه دهه گذشته تجربه کرده است

شهدای واقعه تروریستی ۱۷خرداد حرم مطهر امام خمینی(ره) و مجلس شورای اسلامی، اولین شهدایی نیستند که به دست تروریست‌ها در کشورمان به‌شهادت رسیده‌اند. جمهوری اسلامی ایران از بدو پیروزی تاکنون با تروریسم دست به گریبان بوده است و بالغ بر ۱۷هزار تن از دولت و ملت، مرد و زن و کودک، سنی و شیعه، مسیحی و زرتشتی و کلیمی توسط گروهک‌های تروریستی در کشورمان به‌شهادت رسیده‌اند.

روش‌هایی که امروز داعش از قتل و جنایت و قساوت در مقابل دیدگان مردم جهان به نمایش می‌گذارد، مصائبی است که در طول سه دهه گذشته توسط مردم ایران تجربه شده است و انگار که داعش از روی دست گروهک‌های تروریستی در ایران کپی‌برداری می‌کند، پوست کردن سر انسانها و زنده سوزندان مسلمانان توسط کومله و دمکرات، تا انجام عملیات‌های انتحاری، بمب گذاری و ترورهای کور توسط منافقین و سربریدن و مثله کردن توسط جندالشیطان، از جمله آن مصائب است.

۳۶ سال قبل منافقین به نیت تصرف مجلس و سایر مراکز حساس شورش مسلحانه در تهران را به راه انداختند و از زمان رحلت امام به اینسو بارها برای بمب گذاری در حرم ایشان اقدام کردند و درست در روزهایی که منافقین در حال مذاکره با نمایندگان کنگره آمریکا در حال مذاکره بودند، داعش در اقدامی ناکام تلاش نمود تا آرزوی آنها را برآورده نماید.

۳۶ سال قبل در چنین روزی منافقین رئیس جمهور و نخست وزیر کشورمان را به شهادت رساندند اما دریغ که نه آن روز و نه امروز صدایی از دنیا در محکومیت آن برنخواست و عاملین آن در غرب با سیاستمداران آن کشورها کنفرانس دمکراسی و حقوق بشر می‌گذارند.

همایش ایران قربانی تروریسم از منافقین تا داعشَ

طنز تلخ روزگار؛ ایران با ۱۷هزار شهید ترور حامی تروریسم است

طنز تلخ روزگار این است که کشور عزیزمان با آن که پیکرش از ناحیه تروریسم زخم ها برداشته است از سوی حامیان تروریسم و سازندگان گروهک‌های تروریستی به حمایت از تروریسم متهم می‌شود.

این وضعیت حاکی از یک دوگانگی تثبیت شده و تبعیض آمیز درباره تروریسم و حقوق بشر است، بر اساس همین وضع می‌توان گفت که تروریسم ابزاری در دست کشورهای استعماری برای پیشبرد مقاصد و اهداف آنان است و شعار مبارزه با تروریسم از جانب کشورهای غربی دروغی بیش نیست.

وقتی که مدعیان صلح و حقوق بشر اینگونه چشم بر جنایات تروریست‌ها می‌بندند، وقتی که بر تروریسم دولتی رژیم صهیونیستی و رژیم سعودی در کشتار غیرنظامیان و بی‌گناهان چشم می‌بندند و مدافع تروریست‌های مزدور صدام می‌‍‌‌شوند، دیگر نباید سراغ عدالت را از جهان گرفت بلکه باید بی عدالتی را به مردم جهان نشان داد.

همین امروز آمریکا به بهانه مبارزه با تروریسم در سوریه، گروهک‌های تروریستی ضدایرانی را آموزش داده و تسلیح می‌کند. به اسم مبارزه با تروریسم در افغانستان به غارت اموال مردم این کشور و برآوردن منافعش در این منطقه است و علیه تمام همسایگان افغانستان توطئه می‌کند و از این رو باید منتظر به راه افتادن موج جدیدی از تروریسم در اطرافمان باشیم که می‌تواند تهدیدی هم علیه کشورمان باشد.

باید گفت همچنان که تا کنون تروریسم در کشورمان و منطقه ریشه خارجی داشته و دارد و از این رو جمهوری اسلامی بر اساس قوانین و کنوانسیونها و حقوق بین المللی بر اساس حق مقابله به مثل، حق دارد پاسخ کوبنده‌ای به تروریستها در هرگوشه جهان که پناه گرفته باشند بدهد و منتظر اجرای عدالت از سوی حامیان تروریستها نباشد.

ایران با پاسخی قاطع، دست و پای تروریست‌ها و اربابانشان را از منطقه جمع خواهد کرد

پس از سالها مظلومیت و نادیده گرفتن حقوق اساسی شهدای ترور در ایران، اکنون وقت آن است که با پاسخی قاطع (همانند حملات موشکی به لانه تروریستها در دیرالزور) به تروریستها و اربابان آنها فهماند که باید دست و پایشان را جمع کنند، پاسخی درخور شأن و عظمت مردم ایران به هر گونه تعدی و پافراگذاشتن از حدود و خطوط قرمزش.

نباید به بدخواهان و دشمنان مجال داد که گمان برند ایران همواره قربانی تروریسم خواهد ماند و منتظر اجرای عدالت از سوی حاکمان یک چشم جهان خواهد نشست.

 همچنان که در مجلس شورای اسلامی و در محضر نمایندگان ملت شریف ایران و از سوی خانواده شهدای ترور تصویب لایحه ای برای الزام دولت و قوه قضائیه به پیگرد و رسیدگی به جرائم تروریستها با استفاده از تمام ابزار ممکن را خواهانیم.

اگرچه از توجه نمایندگان مجلس به موضوع تروریسم بخصوص در تصویب لاحیه اخیر در مجلس که حامیان گروهک تروریستی داعش را تحت تعقیب قرار می‌دهد کمال تشکر راداریم اما حداقل انتظار این است که رسیدگی به جنایات صورت گرفته از ابتدای انقلاب و نیز جنایاتی که هم اکنون گروهکهای تروریستی در شرق و غرب کشور انجام می‌دهند نیز رسماً و مقتدرانه پی گیری شود.

همچنین از تمام هنرمندان، صاحبان قلم و ارباب رسانه ها می‌خواهم که به موضوع تهدیدات تروریسم به عنوان یک مسئله ملی نگاه کنند، هزینه ها و خسارتهایی که ملت ایران در این مسیر دیده است را در آثار خود به رشته تحریر در آورند و به تصویر بکشند و اجازه ندهند از حافظه تاریخی ما پاک شود و نسل جدید قربانی تروریستهایی که نقاب زده و در پشت شعارهای فریبکارانه پنهان شده است بشوند.

همایش ایران قربانی تروریسم از منافقین تا داعشَ

پس از اتمام سخنرانی دبیرکل بنیاد هابیلیان، مسعود پزشکیان، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی به ایراد سخنرانی پرداخت و از دخالت‌های استکبار و آمریکا در جنگ‌افروزی در منطقه انتقاد کرد.

پیام دکتر لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی نیز به همایش رسید و غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی، عضو فراکسیون ایثارگران مجلس به نمایندگی از علی لاریجانی این پیام را قرائت کرد.

همایش ایران قربانی تروریسم از منافقین تا داعشَ

تجلیل و قدردانی از خانواده‌های معزز شهدای واقعه تروریستی ۱۷خرداد مجلس شورای اسلامی بخش دیگر این همایش بود که با حضور مسعود پزشکیان، سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دکتر افراشته و غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی انجام شد.

همایش ایران قربانی تروریسم از منافقین تا داعشَ

در انتهای این همایش نیز بیانیه بنیاد هابیلیان به نمایندگی از خانواده‌های شهدای ترور کشور در محکومیت تروریسم قرائت شد.

مدعیان دموکراسی بگویند کدام کشور به‌اندازه ایران قربانی ترور داده است

پزشکیان در مراسم ایران قربانی تروریسم از منافقین تا داعش

لینک به منبع

همایش ایران قربانی تروریسم از منافقین تا داعشَ

چهارشنبه، ۸ شهریورماه مراسم ایران قربانی تروریسم از منافقین تا داعش در محل سالن مشروطه مجلس شورای اسلامی با حضور مسعود پزشکیان و سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان (خانوادۀ شهدای ترور کشور)، در این برنامه که به همت بنیاد هابیلیان برگزار شد جمعی از خانواده های شهدای هفتم تیر، شهدای هشتم شهریور، شهدای هسته ای، شهدای حمله تروریستی به مجلس و سایر خانواده شهدا حضور داشتند.

قدرت های بزرگ می خواهند منابع منطقه را مجانی غارت کنند

دکتر مسعود پزشکیان، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از سخنرانان این مراسم بود و بیان کرد: در منطقه ای زندگی می کنیم که مملو از منابع زیرزمینی و رو زمینی است و تا زمانی که این منابع در منطقه وجود دارد قدرت های بزرگ دست از ما نمی کشند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به یکی از کتاب ها در زمینه حضور قدرت های بزرگ در کشورهای توسعه نیافته و در حال توسعه افزود: آمریکایی ها در کشورهای توسعه نیافته و در حال توسعه منافعی دارند و به منابع موجود در این کشورها نیازمند هستند لذا نمی توانند دست از این منابع بکشند و می خواهند این منابع را مجانی غارت کنند.

ابرقدرت ها با ایجاد جنگ های منطقه ای اقدامات دشمن اصلی را از اذهان می زدایند

وی با بیان اینکه افرادی آگاه در کشورهای توسعه نیافته و در حال توسعه زندگی می کنند که اجازه نمی دهند ابرقدرت ها منابع آن ها را غارت کنند، ادامه داد: نتیجه این کشمکش بین ابرقدرت ها و افراد آگاه در درون کشورهای منطقه جنگ بی پایان است و آمریکا نیز از دستیابی مجانی به این منابع دست نمی کشد.

پزشکیان با اشاره به ایجاد جنگ ها و کشمکش های مختلف در منطقه یادآور شد: در نهایت قدرت های بزرگ پیروز جنگ های منطقه ای می شوند البته قدرت های بزرگ همانند آمریکا، کشورهای منطقه را از یکدیگر می ترسانند تا بتوانند به راحتی منابع را غارت کنند همانند صد میلیارد دلاری که در یک قرارداد از عربستان اخذ کردند و با این اقدامات دشمن اصلی را از اذهان می زدایند.

ابرقدرت ها ایستاده اند تا کشورهای منطقه را به ذلالت بکشند

وی با تاکید بر اینکه ابرقدرت ها ایستاده اند تا کشورهای منطقه را به ذلالت بکشند، افزود: قدرت های بزرگ می خواهند در کشورهای منطقه عده ای را اجیر کنند تا به مقاصد خود دست یابند.

وی با بیان اینکه ابرقدرت ها انسان های آگاه را از درون جامعه می چینند، اظهار کرد: ۱۷ هزار شهید در کشور با اقدامات تروریستی به شهادت رسیده اند، باید مشاهده کرد که این افراد چه کسانی بوده اند، قطعا باید گفت آن ها کسانی بودند که اگر می ماندند اکنون با این مشکلات در کشور مواجه نمی شدیم.

ایران قربانی ترور و توطئه هایی است که دشمنان در منطقه ایجاد کرده اند

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: آن هایی که دم از دموکراسی می زنند بگویند که کدام کشور اندازه ایران قربانی داده است و مشخص کنند که اسلحه ها را چه کسی به این افراد می دهد.

وی با اشاره به ایجاد تفرقه در بین اقوام مختلف اعم از ترک، کرد و عرب از سوی دشمنان ادامه داد: ایران قربانی ترور و توطئه هایی است که آن ها در منطقه ایجاد کرده اند و قدم نخست برای مبارزه با آن ها ایجاد آگاهی در جامعه و وحدت در کشور است.

دولت های اسلامی نباید فریب قدرت های بزرگ را بخورند

پزشکیان تصریح کرد: افرادی را اجیر می کنند تا مردم و همچنین افرادی عالم، دانشگاهی و آگاه همانند شهید مطهری، شهید بهشتی، شهید رجایی و باهنر را به شهادت برسانند تا به اهداف شوم خود دست یابند.

وی افزود: ابرقدرت ها ما را تحریک می کنند، تا فریبکان دهند، در نتیجه باید در درجه نخست در درون کشور بین اقوام و کشورهای اسلامی وحدت ایجاد کرد و دولت های اسلامی نیز نباید فریب قدرت های بزرگ را بخورند.

دشمنان، عیب ها و ایرادات ما را بزرگ می کنند تا نتوانیم اقدامی انجام دهیم

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمنان، عیب ها و ایرادات ما را بزرگ می کنند تا نتوانیم اقدامی انجام دهیم، اظهار کرد: افرادی که شهید شده اند انتخاب شده بوده اند چرا که از بهترین ها، داناترین ها، آگاه ترین ها و ایثارگرترین ها بوده اند و تا جایی که می توانستند این افراد را شهید کردند اما یک عده را نیز با ضرب یا زور خریدند.

پزشکیان ادامه داد: این گرامیداشت ها باید به نسل جوان منتقل شود چرا که نسل جوان با بسیاری از این رفتارها بیگانه است.

این مملکت توسط افرادی اداره می شود که با تمام وجود به صحنه آمده اند

وی با بیان اینکه زنده نگهداشتن یاد شهدا به نوعی زنده نگهداشتن راه شهدا است، تصریح کرد: داعشی ها برای ایجاد ترس و وحشت به مجلس آمدند اما ذره ای باک از آن ها در بین نماینده ها ایجاد نشد چرا که ما از کشته شدن نمی ترسیم.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: این مملکت توسط افرادی اداره می شود که با تمام وجود به صحنه آمده اند لذا افرادی مرده به حساب می‌آیند که مانند حیوان در جامعه زندگی می کنند و خانواده شهدا منتخب هستند و باید به آن ها تبریک گفت.

(پایان)

*** 

رجایی و باهنرIran marks anniversary of 1981 bombing by Washington backed Mojahedin Khalq terrorists

کشمیری کلاهیکالبد شکافی اقدام تروریستی مجاهدین در ۸ شهریور ۱۳۶۰

تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجوی در تهرانISIS Attacks in Tehran Expose US-Saudi Lies About Iran

مجاهدین خلق فرقه رجوی داعش تروریسم تهرانIran Unites as Tehran Struck by Middle East’s Proxy Wars 

Remember.Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) was one of the excuses of US attacking Iraq

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیBBC: Who are the Iranian dissident group MEK? (Mojahedin Khalq, MKO, PMOI, …) 

2016-06-30-1467308500-6000440-download.jpgMaryam Rajavi — MEK Propaganda Queen — Advertises Her Serives For Iran’s Enemies

مریم رجوی داعش تروریسم Mojahedin Khalq (MKO, NCRI, Rajavi cult) terrorists openly declare support for ISIL, terror acts

احمد صحوبیMojahedin Khalq ( MEK, MKO, NCRI, Rajavi cult) Affiliated Terrorist Ring Disbanded in Southeastern Iran

Paulo Casaca Struan Stevenson Alejo Vidal-Quadras - Rajavi cultPaulo Casaca, Struan Stevenson and Alejo Vidal-Quadras lost their seats as MEPs over support for terrorism
European MEK Supporters Downplay ISIS Role in Iraq (aka Mojahedin Khalq, MKO, NCRI, Rajavi cult)

https://youtu.be/FCBA2JDt4ak

(Rajavi cult or MKO aslo known as Saddam’s Private Army)

Republican Congressman Dana Rohrabacher lobby for MEK and ISIS

Republican Congressman Dana Rohrabacher lobby for MEK and ISIS
Americans take responsibility for recent joint Saudi/ISIS/MEK terror attacks (Mojahedin Khalq, Rajavi Cult, MKO, PMOI, NCRI …)

ISIS ISIL Mojahedin Khalq Rajavi cult FlaqsTehran Was Always America’s And Thus The ISIS Final Destination (Mojahedin Khalq, MEK, Rajavi cult a proxy)

رجوی ویلپنت مجاهدین خلق اول ژوئیه 2014مریم رجوی در پاریس چه مناسبتی را جشن گرفت؟ (نامه ای به امانوئل ماکرون)ا

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=30843

وزارت خارجه مکلف به شناسایی و مجازات حامیان امریکایی تروریسم، مجاهدین خلق و داعش شد (+ تعطیلات ترویستی امریکایی در آلبانی)ا 

Maryam_Rajavi_Terrorism_Americans_in_Albaniaخبرگزاری فارس، تهران، سیزدهم اوت ۲۰۱۷:…  لذا اشخاص ذیل مشمول مجازات‌های مندرج در بخش ششم این قانون قرار می‌گیرند: .. اشخاص آمریکایی که در سازماندهی،‌ تامین مالی،‌ راهبری یا ارتکاب اقدامات تروریستی علیه منافع دولت یا اتباع جمهوری اسلامی ایران مشارکت موثر دارند. ۴ – اشخاص آمریکایی که از گروهک تروریستی منافقین یا سایر گروه‌های افراطی و تروریستی از جمله … 

Maryam Rajavi Tirana Albania cult of Rajaviزمان اخراج مریم رجوی از فرانسه به آلبانی فرا رسیده است

لینک به منبع

وزارت خارجه با همکاری سپاه مکلف به شناسایی اشخاص حامی تروریسم شد

نمایندگان مجلس وزارت امور خارجه را مکلف کردند ظرف ۳ ماه با همکاری نیروی قدس سپاه، وزارتخانه‌های دفاع و اطلاعات و بانک مرکزی نسبت به شناسایی اشخاص حامی تروریسم اقدام و نام آنها را در فهرست تحریم ثبت و منتشر کند.
 
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی صبح امروز (یکشنبه) در جریان بررسی طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه، ماده ۴ این لایحه را پس از رسیدگی به تصویب رساندند.

به موجب مصوبه مجلس، نظر به حمایت پنهان و آشکار دولت آمریکا و نیروهای نظامی و اطلاعاتی آن کشور از گروه‌های تروریستی و اعتراف مکرر برخی از مقامات آمریکایی ( از جمله وزیر امور خارجه سابق آمریکا) به ایجاد گروه‌های تروریستی و حمایت همه جانبه از آنها از جمله ایجاد گروه تروریستی داعش،‌ از نظر جمهوری اسلامی ایران مجموعه نیروهای نظامی و اطلاعاتی آمریکا حامیان گروه‌های تروریستی در منطقه شناخته می‌شوند، و لذا اشخاص ذیل مشمول مجازات‌های مندرج در بخش ششم این قانون قرار می‌گیرند:

۱ – سازمان‌های نظامی و اطلاعاتی آمریکا و فرماندهان و مقامات ارشد که در تامین مالی، اطلاعاتی، نظامی،‌ تسلیحاتی،‌ پشتیبانی و آموزشی از گروه‌های تروریستی و افراطی در منطقه از جمله داعش و جبهه النصره نقش موثر داشته‌اند.

۲ – اشخاص آمریکایی که در فعالیت‌های نیروهای نظامی و اطلاعاتی آمریکا مذکور در بند ۱ این ماده مشارکت موثر دارند.

۳ – اشخاص آمریکایی که در سازماندهی،‌ تامین مالی،‌ راهبری یا ارتکاب اقدامات تروریستی علیه منافع دولت یا اتباع جمهوری اسلامی ایران مشارکت موثر دارند.

۴ – اشخاص آمریکایی که از گروهک تروریستی منافقین یا سایر گروه‌های افراطی و تروریستی از جمله داعش و جبهه النصره به طور مستقیم یا غیر مستقیم،‌ از جمله از طریق ارائه هرگونه کمک‌های مالی، سیاسی، تبلیغاتی، ‌فرهنگی، ‌تسلیحاتی و اطلاعاتی حمایت می‌کنند.

۵ – اشخاص آمریکایی که از تروریسم دولتی از قبیل آنچه توسط رژیم صهیونیستی علیه مردم منطقه بخصوص فلسطین و لبنان انجام می‌شود حمایت کرده و نقش موثری در آن داشته‌اند.

تبصره ۱ – وزارت امور خارجه مکلف است ظرف مدت ۳ ماه با همکاری نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با رعایت سلسله مراتب،‌ وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و وزارت اطلاعات و بانک مرکزی نسبت به شناسایی اشخاص موضوع این ماده اقدام و با هماهنگی شورای عالی امنیت ملی نام آنها را در فهرست تحریم ثبت و منتشر نماید. این فهرست هر شش ماه یکبار و در صورت لزوم به صورت موردی به روز می‌شود.

تبصره ۲ – به منظور مبارزه با تروریسم و در راستای اجرای حکم مقرر در مواد ۸ و ۹ قانون مجازات اسلامی قوه قضائیه موظف است، شعبه یا شعبی از دادسراها و دادگاه‌های کیفری صالح را برای رسیدگی به جرائم تروریستی موضوع بندهای ماده ۱ قانون (مبارزه با تامین مالی تروریسم) که توسط افراد و سازمان‌های تروریستی مورد حمایت آشکار و پنهان آمریکا و یا دیگر کشورهای متخاصم علیه ایران مرتکب می‌شوند اختصاص دهد. هرگونه همکاری با دولت و نیروی نظامی و اطلاعاتی آمریکا در جرائم تروریستی،‌ مستوجب محکومیت به مجازات مقرر در ماده ۵۰۸ قانون مجازات اسلامی ( کتاب پنجم – تعزیرات) می‌باشد.

انتهای پیام/

دیدار ۳ سناتور آمریکایی با سرکرده منافقین/تنفس مصنوعی به تروریست‌ها

خبرگزاری تسنیم، تهران، سیزدهم اوت ۲۰۱۷:
لینک به منبع

شناسه خبر: ۱۴۹۰۳۴۶ سرویس: بین الملل

 ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ – ۱۲:۲۷

مزدور مریم رجوی و ولینعمتان خونخوار امریکایی اش

مریم رجوی میزبان تعطیلات سه سناتور امریکایی لابی گر در آلبانی

سه سناتور آمریکایی در راستای تلاش برای تنفس مصنوعی به اعضای گروهک تروریستی منافقین در پایتخت آلبانی با سرکرده این گروهک دیدار کردند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، در حالی که آگوست به دلیل آغاز تعطیلات کنگره آمریکا معمولاً ماه کم‌تحرکی در عرصه سیاسی این کشور محسوب می‌شود، هنگام بحث از اقدامات ایران‌ستیزانه این موضوع صادق نیست.

روزنامه هافینگتون‌پست گزارش داده هیئتی متشکل از سناتورهای ارشد آمریکا اخیراً در شهر «تیرانه»، پایتخت آلبانی با سرکرده گروهک تروریستی منافقین دیدار کرده‌اند. «روی بلانت»، عضو ارشد چندین کمیته در مجلس سنای مریکا (کمیته اعتبارات، کمیته قواعد و دولت، کمیته بازرگانی و کمیته حمل و نقل)، «جان کورنین»، دومین مقام عالی‌رتبه جمهوری‌خواه در مجلس سنا و «تام تیلیس»، عضو کمیته‌های نیروی مسلح، قضایی و بانکداری در مجلس سنا با سرکرده منافقین و اعضای این گروه تروریستی دیدار داشته‌اند.

تنفس مصنوعی سیاستمدارن آمریکایی به این گروهک تروریستی در حالی انجام می‌شود که حتی رسانه‌های آمریکا هم در ماه‌های گذشته با توصیف گروهک منافقین به عنوان سازمانی مبتنی بر «کیش شخصیت»، بارها بر این موضوع که آنها پایگاهی در میان مردم ایران ندارند تأکید کرده‌اند. 

دو ماه پیش، کاربران ایرانی در اعتراض به نشست تروریست‌های منافقین با حضور سیاستمداران افراطی در حومه پاریس، هشتگ نفرت از این گروه تروریستی #IranHatesMEK را در شبکه اجتماعی توئیتر راه‌اندازی کردند که به پربحت‌ترین موضوع روز تبدیل شد.   

منافقین با حمایت آمریکا، اسرائیل و انگلیس در عملیات مختلف تروریستی حدود ۱۷ هزار شهروند ایرانی را ترور کردند. 

روزنامه آمریکایی واشنگتن‌تایمز سال گذشته در گزارشی فشا کرد که برخی سیاستمداران آمریکایی در ازای دریافت پول‌های کلان در این نشست‌های حضور پیدا می‌کنند. 

انتهای پیام/

(پایان)

*** 

Elona Gjebrea_Maryam RajaviAlbania’s Anti-Trafficking Coordinator Elona Gjebrea praises Maryam Rajavi for keeping modern slaves in Tirana

ژرار دوپره لابی مریم رجوی در پارلمان اروپالیست سرلابی اروپایی رجوی تحت عنوان “۲۶۵ نماینده پارلمان اروپا” وجود خارجی نداشت و تقلبی بود

نمایندگان پارلمان اروپا جلسه بحث در مورد مجاهدین خلق فرقه رجویDebate in the European Parliament ‘What is to be done about the Iranian Mojahedin Khalq (MEK)?’

Under President Macron, France can play a pivotal role in Western relations with Iran

Elona Gjebrea_Maryam Rajaviایلونا جبریا هماهنگ کننده مبارزه با قاچاق انسان در آلبانی، برده داری مریم رجوی را ستایش می کند

خروج سازمان مجاهدین خلق از عراق بعد از ۳۰ سال

مسعود خدابنده بی بی سیلینک به ویدئو در سایت بی بی سی

کیهان لندن – خداحافظ بغداد، سلام تیرانا

https://youtu.be/bQKaQTYVik4

مسئول واقعی حمله به لیبرتی کیست؟

https://youtu.be/26Mps-OQLTU

کارناوال سالانه مریم رجوی در ویلپنت فرانسه با مدعوین کرایه اینمایش هاى مجاهدین خلق، براى گول زدن خارجى ها یا براى گول زدن ما؟!ا

کارناوال مریم رجوی در ویلپنت پاریس بدون ایرانیلیست قیمتهای سخنرانان و مدعوین کرایه ای بزرگداشت تروریسم در پاریس به یورو

همچنین: