حرف حساب آمریکا با مردم ایران چیست ؟

حرف حساب آمریکا با مردم ایران چیست ؟

میلاد آریایی، ایران قلم، بیست و دوم دسامبر 2015:… سؤال اصلی این است که هدف آمریکا یا بخش بزرگی از جمهوری خواهان حاضر در مجلس این کشور که مخالف پیشبرد توافق اتمی با ایران هستند واقعاً چیست ؟ آیا آنان با چنین شیوه‌هایی در صدد سنگ اندازی مقابل هر گونه .پیشرفت و تعامل روابط غرب با ایران هستند. آیا با تمام تلاشی که کردند و قادر نبودند قانوناً جلوی انرا بگیرند آیا با چنین شیوه‌هایی خواهان گرفتن …

مسعود رجوی جیش العدل تروریسمآمریکا مدعی دروغین مبارزه با تروریسم (دفاتر سازمان تروریستی مجاهدین خلق در مجاورت کاخ سفید)

با وحدت عمل مردم، جان مک کین و رجوی هیچ غلطی نمیتوانند بکنند!

لینک به منبع

حرف حساب آمریکا با مردم ایران چیست ؟

میلاد آریاییدر شرایطی که تنها کمتر از یک ماه فرصت باقی‌مانده بود که براساس اظهار نظر مسئولین ایرانی و خارجی توافق – برجام – اجرایی شود قانون جدیدی از مجلس نمایندگان آمریکا و سپس سنا گذشت و به امضای باراک اوباما نیز رسید که بسیار مشکوک و خارج از عرف بین‌المللی بود.

طبق قانون جدید، شهروندان ۳۸ کشور که تا کنون برای ورود به آمریکا به روادید نیاز نداشتند، از جمله شهروندان آلمان، فرانسه، بریتانیا و نیز استرالیا و ژاپن، از این پس با مقررات دشواری برای سفر به این کشور مواجه خواهند بود.

بر اساس این قانون، اگر شهروندی از این کشورها پس از ماه مارس ۲۰۱۱ به کشورهای سوریه، عراق، ایران و سودان سفر کرده باشد، برای سفر به آمریکا نیازمند دریافت ویزا خواهد بود. گذشته از این، سفر شهروندان عراق و سوریه به آمریکا، بدون دریافت ویزا غیرممکن خواهد بود، حتی اگر تابعیت دوگانه داشته باشند.

این موضوع باعث شگفتی کشورهای اروپایی که در صدد تغییر روابط با ایران به سمت گسترش هر چه بیشتر با ایران هستند موانع جدی ایجاد میکند بطوریکه سفرای ۲۸ کشور اروپایی در آمریکا روز دوشنبه (۱۴ دسامبر/ ۲۳ آذر) هشدار دادند که در برابر مصوبه اخیر مجلس نمایندگان آمریکا برای محدودیت سفر به ایالات متحده می‌توانند دست به اقدام مشابه زنند.

وزیر خارجه ایران در حاشیه سفر خود به نیویورک از مصوبه جدید کنگره آمریکا که محدودیت‌هایی را برای صدور ویزای آمریکا برای شهروندان ایران ایجاد می‌کند، انتقاد کرد و در گفتگو با رسانه‌های خبری این مصوبه را “پوچ” و “بی‌معنی” توصیف کرد و آن را خلاف تعهدات ایالات متحده آمریکا در برجام خواند.

سؤال اصلی این است که هدف آمریکا یا بخش بزرگی از جمهوری خواهان حاضر در مجلس این کشور که مخالف پیشبرد توافق اتمی با ایران هستند واقعاً چیست ؟ آیا آنان با چنین شیوه‌هایی در صدد سنگ اندازی مقابل هر گونه .پیشرفت و تعامل روابط غرب با ایران هستند.

آیا با تمام تلاشی که کردند و قادر نبودند قانوناً جلوی انرا بگیرند آیا با چنین شیوه‌هایی خواهان گرفتن سرعت آن هستند ؟

از سویی دیگر آیا این نظام موجود در ایران را تحریک نمیکند که بیشتر بیشتر به سوی روسیه هل داده شود ؟

دیدار اخیر پویتن از ایران و توافقات نهایی برای تحویل سامانه موشکی اس 300 و سپس امکان خرید تانک های پیشرفته تی 90 از روسیه ، عصبانیت آمریکا را برانگیخته و تصور میکند این چنین میتواند بازتاب نشان دهد؟

قاطی کردن کشورهایی چون عراق و سوریه و سودان که در حال حاضر جنگ داخلی آنرا ویران کرده است چه ربطی به ایران دارد که با هوشیاری و هوشمندی توانسته است جلوی هر گونه جنگ خارجی در محدوده سرزمین پهناور ایران را بگیرد.

شگفتی ساز آنکه شهروندان ایران، عراق، سوریه و سودان حتی اگر تابعیت ۳۸ کشور از جمله آلمان – انگلیس و فرانسه و دیگر کشورهای معتبر غربی را داشته باشند نیز باید در هر صورت از این پس برای سفر به آمریکا درخواست ویزا کنند. وزارت خارجه آمریکا در حالی بر سر میز مذاکره با ایران می‌نشیند که آنرا “حامی تروریسم” معرفی میکند آیا کادر رهبری دولت آمریکا خودش متوجه است که چگونه مردم ایران را علیه خودش تحریک میکند؟ به هرصورت من تصور نمی‌کنم که آنچه اتفاق افتاده بدون برنامه‌ریزی احتمالی صورت گرفته باشد ولی مهم آن است که دست‌های پنهانی در طبقه حاکم در آمریکا از حسن نیت مردم ایران سواستفاده میکنند.

اگر چه وزیر امور خارجه آمریکا جان کری در نامه خود به ظریف تلاش کرده به گونه‌ای این خطای سیاسی و بسیار مرموز را به گونه‌ای توجیه کند اما به نظر نمی‌رسد که تصویب چنین قانونی آن هم در مدتی چنین کوتاه بدون پیش‌بینی و احتمالات صورت گرفته باشد

جان کری در نامه خود به ظریف می‌نویسد که تغییرات جدید برای کسب ویزا مانع دولت آمریکا برای اجرای تعهدات خود بر طبق برجام نخواهد بود. او می‌افزاید که دولت آمریکا تغییرات جدید برای کسب روادید را به گونه‌ای اجرا می‌کند که “هیچ مانعی برای منافع اقتصادی مشروع ایران ایجاد نکند“.

آینده صحت نظرات جان کری را بیشتر نشان خواهد داد اما آنچه که به مردم ایران برمیگردد این مواضع خصمانه دولت آمریکا موانع جدی بر سر راه عادی شدن روابط ایران و آمریکا ایجاد میکند و اگر چه باراک اوباما هر سال دم عید برای مردم ایران پیام تبریک و غیره می‌فرستد ولی در چنین بزنگاههایی مشخص می‌شود که آنان افکار دیگری را در سر می پرورانند.

جان بولتون مجاهدین خلق تروریسماول قرارشان بود که “مبارزه مسلحانه” شان علیه “امپریالیسم” باشد

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsمهندس میثمی: مسعود رجوی کجاست؟

از قلاده های طلائی صدام تا قلاده های چرمی تل آویو

Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Our Men in Iran? (Seymour M. Hersh, The New Yorker, April 2012)

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=22415

گزارش جدید سازمان انرژی اتمی و رسوا شدن بیشترمجاهدین

میلاد آریایی، ایران قلم، چهارم دسامبر ۲۰۱۵:… گزارش اخیر سازمان انرژی اتمی که بر اساس دلایل و بررسی های مشخص ارایه شده رسوایی جدیدی را برای اطلاعات به غایت دروغ مجاهدین رقم زده است و زمان خود بهترین آیینه برای حقیقت است حقیقتی که سازمان مجاهدین با این اندیشه که برای رسیدن به هدف بکارگیری هر وسیله‌ای قابل توجیه است تلاش کرده و میکند که برای بقای خود و اینکه سازمان و تشکیلات …

فارین پالیسی ادعای منافقین درباره لویزان را مضحک و یاوه‌گویی خواند

لینک به منبع

گزارش جدید سازمان انرژی اتمی و رسوا شدن بیشترمجاهدین

روز چهارشنبه یازدهم آذر، آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گزارش نهایی خود در مورد احتمال وجود ابعاد نظامی در فعالیت‌های گذشته ایران را ارائه کرد.

به گزارش روز چهارشنبه ۱۱ آذر، خبرگزاری فرانسه، یوکیا آمانو در گزارش خود در عین حال اعلام کرد که این فعالیت‌ها از حد مطالعات امکان‌سنجی و مطالعات علمی فراتر نرفته‌است.

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در عین حال تأئید کرده‌است که پس از سال ۲۰۰۹ نشانه معتبری از انجام فعالیت‌های مرتبط با توسعه سلاح‌های هسته‌ای در ایران پیدا نکرده‌است.

این گزارش تصویر روشنی از وضعیت فعالیت‌های ایران به جامعه جهانی ارایه میدهد وضیعتی که پیوسته مجاهدین سعی داشتند با مخدوش جلوه دادن آن در صورت امکان جنگ جدیدی را با کمک بخشی از سیستم حزبی جمهوری خواهان در آمریکا در ایران راه بیندازند و به این واسطه از هر دروغی هم ابایی نداشتند.

این چنین بود که با عکس‌های ماهواره ای تهیه شده توسط سیستم‌های امنیتی اسراییل که در اختیار شان قرار داده میشد آن را به نام خود در کنفرانس های مطبوعاتی اعلام میکردند و باز هم تلاش داشتند به هرقیمتی تأکید میکنم به هر قیمتی جنگی جدید را به علیه ایران براه بیندازند و برایشان هم اصلاً مهم نبود. در این رابطه چه بلایی سر مردم ایران و زیر ساخت های ایران می آید

به این خاطر اعلام این گزارش از اهمیت بالایی برخوردار است و جالب اینکه آخرین سنگی را که مجاهدین در گرماگرم مذاکرات وین و توافقی که به توافق – برجام – معروف شد پرتاب کردند این بود که در واپسین روزهای این توافق مجدداً یک کنفرانس به درخواست عمدتا دولت اسراییل که شدیداً با هر گونه توافق ۶ کشور غربی با ایران مخالف بودند بر پا کردند و این بار از یک سایت زیر زمینی که صدها متر زیر زمین و کیلومتر ها تونل زیر زمینی دارد به قول خودشان پرده برداشتند ، سعی کردند حداقل در واپسین لحظات توافق کاری انجام داده و خاکی به سرشان بریزند که البته همه نقشه ها بر آب بود.

این است ماهیت جریانی که برای ایران و ایرانی نمی جنگد بلکه به فرموده دولت های خارجی گام برمی‌دارد و فعالیت‌های خود را به نام مبارزه برای آزادی در خدمت آنان سازماندهی میکند.

گزارش اخیر سازمان انرژی اتمی که بر اساس دلایل و بررسی های مشخص ارایه شده رسوایی جدیدی را برای اطلاعات به غایت دروغ مجاهدین رقم زده است و زمان خود بهترین آیینه برای حقیقت است حقیقتی که سازمان مجاهدین با این اندیشه که برای رسیدن به هدف بکارگیری هر وسیله‌ای قابل توجیه است تلاش کرده و میکند که برای بقای خود و اینکه سازمان و تشکیلات خود را قابل فروش و قابل ارایه برای هر دولت خارجی در معرض فروش بگذارد و از ظرفیت بالای خود برای هر گونه وابستگی برای تحقق چنین هدفی شب و روز گام بردارد.

جعل رجوی اتمی مزدور مجاهدین خلقافشاگری یا افتضاح جدید مجاهدین. رشته هایی که خیلی زود پنبه شد (دولت امریکا: هیچ مدرکی وجود ندارد)

لرد کارلایل سر لابی جدید مجاهدین خلق در پارلمان انگلستانبریتانیا مجددا تقاضای لرد لابی گر برای ویزای رجوی را رد کرد.
چرا مریم قجررجوی دروغگو ی شیاد و متخصص برگزاری کنفرانس های تقلبی را به انگلیس وامریکا راه نمی دهند؟

رومین نادال علیه مجاهدین خلق فرقه رجویانتقاد شدید پاریس از گروهک منافقین (فرقه رجوی)؛

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=21817

ارتش دست ساز صدام در نیم کیلومتر مربع!؟

میلاد آریایی، ایران قلم، هفتم نوامبر ۲۰۱۵:… ارتشی ساخته شده به دست فرماندهان عراقی دوران صدام حسین که زمانی قرار بود آتش بر افروزد بر کوهستان ها !! و رجوی باد در غبغب اش می انداخت که تحصیل کرده ترین ارتش دنیاست!! و در حالیکه خودش را روی مبل جابجا میکرد فریاد میزد که ارتشیان ایران باید بدون فوت وقت به این ارتش بپیوندند.اکنون با چنین پیشینه و خالی بندی در خور رهبرانش خوب است ببینید …

ارتش آزادیبخش ملی ایران فرقه رجوی مجاهدین خلقرهبر فراری، رئیس جمهور در پاریس، ارتش علیل در عراق، هفت نماینده در بروکسل و یک سفیر در انگلیس

لینک به منبع

ارتش دست ساز صدام در نیم کیلومتر مربع!؟

متاسفانه هشدارهایی که اعضای جداشده و منتقدین وخانواده ها از سال های گذشته به رهبری سازمان مجاهدین مبنی بر ترک عراق می دادند، موثر واقع نشد و در هفته گذشته تعدادی از قربانیان در حمله موشکی یک گروه عراقی به نام جیش المختار به کمپ لیبرتی در عراق جان خود را از دست دادند. همچنین به نظر نمی رسد که مسعود رجوی قصد داشته باشد بقیه این قربانیان را از عراق نجات دهد و کماکان دنبال یک توهم و یا شاید یک سفره برای کاسبی در قالب بوق کردن ارتش آزادیبخش !! در عراق می باشد.

ارتشی ساخته شده به دست فرماندهان عراقی دوران صدام حسین که زمانی قرار بود آتش بر افروزد بر کوهستان ها !! و رجوی باد در غبغب اش می انداخت که تحصیل کرده ترین ارتش دنیاست!! و در حالیکه خودش را روی مبل جابجا میکرد فریاد میزد که ارتشیان ایران باید بدون فوت وقت به این ارتش بپیوندند.

اکنون با چنین پیشینه و خالی بندی در خور رهبرانش خوب است ببینید که در سال ۱۳۹۴ پس از نزدیک به گذشت ۲۸ سال که در سال ۱۳۶۶ تاسیس آنرا اعلام کرده‌اند مجری برنامه سیمای آزادی موسوم به مجاهدین در پی یک برنامه مربوط به اعضای محصور شده در لیبرتی از زاویه اعلام مظلومیت اش فغان بر آورد که ۳۲۰۰ نفر تنها در نیم کیلومتر مریع جای داده شده‌اند وا مصیبت آ … وا مصیبت آ.

یادم آمد که این همان ارتش آزادیبخش مورد ادعای رجوی بود که اکنون حتی توان آزادی خوددش را ندارد و اکنون در نیم کیلومتر مربع روزگارتلخ تر از هر زهری را میگذراند و تکان هم نمیتوانند بخورند ، چطور میخواست عامل رهایی مردم ایران باشد.

تاریخ بسیار درس آموز است بویژه برای رجوی و بانو که ۲۲ سال از ریاست جمهوری مادالعمرش میگذرد و در هر حال چنین سرنوشت شومی مجاهدین را تا آخر عمر بدرقه میکند.

شما آمدید در خاک عراق با پول نفت عراق روزی یک میلیون دلار هدیه اهدایی صدام حسین، ارتشی خصوصی برای وی درست کردید و با تشکیل شبه نظامیانی که داخل شهر ها را با خمپاره هدف قرار میدادند و باعث کشتن مردم بی‌گناه و رهگذران میشدند ادعای سرنگونی و آزادی مردم ا یران را داشتید.

سربازانی که برای سپری کردن دوران اجباری سربازی به لب مرزها آمده بودند و اصلاً به سپاه پاسداران ربطی نداشتند در مرز ایران و عراق می‌کشتید و اسیر میگرفتید و به پشتیبانی آتش توپخانه عراق آنرا به نام خود در میکردید.

ولی در همان حال در تبلیغات خود میگفتید بدنبال صلح ایران وعراق هسیتد ولی رهبری شما هر شب در دل آرزو میکرد که هر چه بیشتر این جنگ طول بکشد تا نان و آب شما قطع نگردد و بیچاره انسانهای بخت برگشته ای چون ما که فکر میکردند دارند مثلاً مبارزه میکنند.

از همان پول‌های باد آورده عراقیان گلوله و خشاب و تفنگ کلاشینکف خریده و سینه هموطنان مان را نشانه میرفتید . یادتان هست که در دورانی که برایتان طلایی بود و صد البته بازگشت ناپذیر، رژه زرهی برگزار میکردیدو قرارگاه ۱۰۰ کیلومتر اهدایی صدام حسین را لقب شهر اشرف داده بودید هیچ غلطی نکردید.

اکنون ارتش ازادیبخش در نیم کیلومتر مربع در جهت منافع استعمار و کشورهای خارجی چه غلطی میتواند بکند که اینگونه دیگران را گروگان افکار پوسیده خود نگاه داشته اید؟

نتیجه اینکه همه این‌ها محصول و تاوان شکست استراتژیک شما در خاک عراق است و درماندگی باقی‌مانده را دوایی برایش متصور نیست.

راستی آیا فکر میکنید که همه این بدبختی‌ها را جمهوری اسلامی سر شما آورده است یا افکاری که مربوط به نیم قرن گذشته است دست مایه وشیرازه چنین شکست هایی را رقم زده است.

البته مهم نیست که شما چه فکری میکنید، مهم این است که استراتژی دروغ که سرآغاز همه حرکت‌های شما بوده است اکنون با شکست شکوه مندی در هم آمیخته است و رهبری ناکارآمد قبل از مرگش آنچه را میبیند که باید ببیند و این چنین روزگار میگذراند.

Self Sacrifice Struan Stevenson Rajavi terroristsBehind Struan Stevenson’s book “Self Sacrifice

مسعود خدابنده، نشریه سیاست آسیا: مجاهدین خلق و روش های تولید و انتشار اخبار جعلی در مطبوعات
مسعود خدابنده، نشریه سیاست آسیا: مجاهدین خلق و روش های تولید و انتشار اخبار جعلی در مطبوعات
Massoud Khodabandeh
Article first published online: 27 JAN 2015
DOI: ۱۰٫۱۱۱۱/aspp.12164

همچنین:

چرا نداد هیچ پیامی ، برادر در سال جدید؟

میلاد آریاییمیلاد آریایی، ایران قلم، هجدهم آوریل ۲۰۱۵:… خدایی مردم را ببین چه جوری شانس می اورند منظورم همین رژیم است و ما را بگو که زیر آفتاب عراق – له له – میزنیم برای یک توافق نیم بند که افراد مان را در عراق نگه داریم از زمین و زمان میریزند سرمان. ولی ۶ تا کشور با وزیر خارجه شان دست به سینه جلوی ه

اندر مزایای بودن در لیست گروههای تروریستی

میلاد آریاییمیلاد آریایی، ایران قلم، ششم آوریل ۲۰۱۵:… یادش بخیر آن قدیم ها ما توی لیست تروریستی آمریکا بودیم و آقا هر جا کم می آوردیم میگفتیم تقصیر ما نیست ، لیست تروریستی امریکا راه بند انقلاب ما شده و هر طور شده بایست آنرا برداشت و اگر آنر برداریم چه ها که نمی کنیم ؟ چه فیل هایی هوا نمی کنیم – بیا

چهارشنبه سوری و گردان های انقلاب !

میلاد آریاییمیلاد آریایی، ایران قلم، بیست و یکم مارس ۲۰۱۵:… ما هم که میدانیم و برادر هم خودش خیلی میداند که ما خیلی خیلی پول داریم و میتوانیم سفارش بدهیم مثلا ۲۰ هزار تا از این ربات ها بخریم و همانطور که نشان دادیم ۱۰ هزار نفر را از رومانی و بلغارستان و کشورهای بدبخت بیچاره شرق اروپا اجیر کرده ، همگی

اعضای آویزان شورا

میلاد آریاییمیلاد آریایی، ایران قلم، سیزدهم مارس ۲۰۱۵:… آقا اینها را یک دست باید برنامه گذاشت همگی را دعوت کرده و شام به آنها سالاد اولویه! با سیب زمینی !! بدهیم که البته قبلا تهیه شده و حداقل ۲۴ ساعت زیر آفتاب مهر تابان نگه داری شده باشد و به این ترتیب همگی را مسموم کنیم و شرشان را از سر مقاومت سراسر

گزارش به مقاومت و شورا

میلاد آریاییمیلاد آریایی، ایران قلم، دوم مارس ۲۰۱۵:…  من دلسوزانه به رهبری مقاومت عرض کنم اشرف و لیبرتی و تیرانای آلبانی را فراموش کنید بیایید ببینید اروپا بخصوص در این استکهلم خودمان که من از نزدیک شاهدش هستم چه خبر است. هواداران پرکنده و پراکنده !! شده اند و با خبر هایی که وقت و بی وقت شورای رهبر

خانه سالمندان. جوانانی که برای هیچ پیر شدند

میلاد آریاییمیلاد آریایی، ایران قلم، نوزدهم فوریه ۲۰۱۵:… این‌ها زمانی همه رزمنده بودند با هزاران امید و شور و شعف انقلابی که هم آلان مال باختگانی را شبیه هستند که شاید بدرستی نمی‌دانند که مال شان را چه کسی ربوده است، برادر مسعود و خواهر مریم تا در هزار توی دو دلی ها و افسردگی‌ها شاید خودشان بودن