حرکات میمون وار رجوی برای این بار برای شیوخ مرتجع (+ خرداد 51، چرا رجوی اعدام نشد؟)

حرکات میمون وار رجوی برای این بار برای شیوخ مرتجع (+ خرداد 51، چرا رجوی اعدام نشد؟)

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسمانجمن نجات، مرکز مازندران، بیست و پنجم آوریل 2016:…  درد رجوی زن باره نه گروه حزب الله و کنفرانس اسلامی و تروریست های داعشی بلکه تمام هم و غم این جنایت کار خوشی رقصی برای اسرائیل و غرب و شیوخ مرتجع عرب می باشد تا اینکه وی را به بازی بگیرند و با تعریف و تمجید کردن از کنفرانس های بی خاصیت و بی مصرف سرسپردگی کامل خودشان را نشان دهد .پس آقای دکتر قلابی همانند رجوی زن باره خودتان را به کودنی … 

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسمفرقه رجوی،  فاحشه سیاسی (گدایی رجوی از مقامات سعودی در ازای ترور در ایران)

مدارک خیانت مسعود رجوی به سازمان مجاهدین خلق بتول سلطانی: ۳۰ فروردین ۱۳۵۱، یادآور چهل و چهارمین سال خیانت مسعود رجوی به بنیاگذاران سازمان 

حرکات میمون وار رجوی برای شیوخ مرتجع عربی در کنفرانس کشورهای اسلامی

لینک به منبع

بعد از پایان کنفرانس اسلامی در کشور ترکیه رجوی جنایت کار که همیشه به دنبال بامبول بازی هایش بوده تا اینکه بتواند قلم به دستان وی دست بکار شده و به نشخوار اراجیفی بپردازند تا بیشتر از حمایت تروریست ها و شیوخ مرتجع عربی برخوردار شوند .

یکی از این دست مفت خوران فرقه کسی نیست جز سنابرق زاهدی که سابقه بسیار درخشانی البته از مدل کاسه لیسی در فرقه دارد او که هنوز خودش را به اصطلاح دکتر !!! می داند سعی نمود در باره کنفرانس اسلامی در کشور ترکیه به اظهار و نظر پرداخته و به مانند همیشه مبنی بر اینکه ایران در کنفرانس بازنده اصلی است و برنده آن کشورهای حامی تروریست می باشند.

وی برای اینکه سرسپردگی رجوی حقه باز را به شیوخ عربی نشان دهد از همان ابتدا به تعریف و تمجید از این کنفرانس پرداخته و اینکه بار دیگر باید ایران از این کنفرانس اخراج شود!! البته خطی که خواست صهیونیست هاست .

حال اگر قدری به این بیانیه کنفرانس دقت کنیم و همه خبرگزاری ها هم اعلام نمودند بیانیه پایانی کنفرانس در حدود چند ماه قبل در عربستان که ایران هم شرکت نداشته، نوشته شده بود و اکنون برای اینکه شیوخ عربستانی به خواسته خود برسند ملک سلمان ارباب جدید رجوی زن باره به کشور مصر و ترکیه سفر نموده تا با دادن رشوه های نجومی آنان را به خط خود آورده تا ایران را محکوم نمایند .

سئوال اصلی این است که اگر بحث حمایت از تروریست ها می باشد کشور عربستان که عامل اصلی حمایت از تروریست های داعشی و النصره و… می باشد ؟ چرا اینان محکوم نمی شوند ؟

اگر صحبت از حمایت از داعش و تروریست ها در سوریه می باشد ترکیه که عامل اصلی و محل عبور تروریست ها از اروپا به سوریه می باشند چرا شما از اینان حرفی نمی زنید ؟
وقتی بحث از تروریسم دولتی می شود کشور عربستان که بیش از یک سال به بمباران خود علیه یمن ادامه داده و تعداد زیادی از مردم بیگناه را کشته و هم چنان به جنایت خود ادامه می دهد چرا نباید در این کنفرانس محکوم شود ؟ آیا رجوی جنایت کار و قلم بدستان مفت خوار وی کشتار مردم بی گناه یمن و سوریه را نمی بینید ؟

اگر چه ماهیت رجوی جنایت کار و خونریز این است که همیشه درگیری و خون ریزی در منطقه ادامه داشته باشد تا وی بتواند به حیات ننگین و انگلی خود ادامه دهد .

آیا فرقه رجوی حرفی علیه حزب الله لبنان می زند بخاطر خوش رقصی و ترس از اسرائیل غاصب نیست؟ اصلا گروه حزب الله ربطی به رجوی بی شرف ندارد که خودش را نخود هر آشی می کند اگر بحثی در مورد ایران دارید بیان کنید ؟ والا بهتر است خفه شوید و همچنان در برنامه های شبانه شیوخ عربی به رقصیدن برای آنان ادامه دهید .

درد رجوی زن باره نه گروه حزب الله و کنفرانس اسلامی و تروریست های داعشی بلکه تمام هم و غم این جنایت کار خوشی رقصی برای اسرائیل و غرب و شیوخ مرتجع عرب می باشد تا اینکه وی را به بازی بگیرند و با تعریف و تمجید کردن از کنفرانس های بی خاصیت و بی مصرف سرسپردگی کامل خودشان را نشان دهد .پس آقای دکتر قلابی همانند رجوی زن باره خودتان را به کودنی و نفهمی نزنید.

هر روز که می گذرد رجوی زن باره در گرداب خیانت علیه مردم ایران فرو می رود و در این کار هم قلم بدستان معلوم الحالی همانند شما (سنابرق زاهدی) که یدی طولایی در هرزه گی و بی شخصیتی در مناسبات فرقه دارید نیز چینن است .

ر انتها باید گفت حمایت و تعریف و تمجیدرجوی زن باره از تروریست ها و اربابان شان هیچ منفعتی برای وی نخواهد داشت و شما هم مانند ارباب سابق تان صدام با خفت و خواری به درک واصل خواهید شد و این دور نیست.
هادی شبانی

30 فروردین 1351 سالروز خیانت مسعود رجوی نسبت به بنیانگذاران فرقه

لینک به منبع

وقتی تلویزیون فرقه را مشاهده می کردم متوجه صحبت تعدادی از مسئولین به اصطلاح با سابقه فرقه در مورد 30 فروردین 1351 شدم که سراسر حرف های آنها تعریف و تمجید از مسعود رجوی بود ، می خواهم سئوالی را که مسعود رجوی از ما کرده بوده را به او بر گردانم در اشرف رجوی ملعون در نشستی گفته بود زندانیانی که در زندان های ایران

مخصوصاً بعد از سال 67 آزاد شدند ، درود بر خمینی گفتند و سپس آزاد شدند و محال است خیانت نکرده باشند ، حال ّبه درست یا غلط بودن آن کاری ندارم اگر این منطق درست است پس او هم اگر در دادگاه شاه از اعدام به حبس ابد حکمش تقلیل یافت پس مزیت بر علت بود .و تعدادی اعدام شدند و اما مسعود رجوی به خاطر همکاری تنگاتنگ با ساواک از اعدام گریخته است ، خانم سهیلا صادق ضمن خود شیرینی در مورد محاکمه اعضای مرکزیت فرقه در تلویزیون فرقه گفت: مسعود رجوی ستاره دادگاه بود می خواهم بپرسم اگر ستاره بود قطعا مثل بقیه وی را هم اعدام می کردند در صورتیکه او ستاره پشت صحنه بود در جهت همکاری با ساواک قدم بر می داشت ، گرچه در طی سالیان فرقه سعی کرد علت اعدام نشدن مسعود را به فعالیت ها و افشاگری های برادرمعدومش کاظم رجوی ربط دهد(هرچند که دست وی نیز به جاهایی بند بوده است) این ادعای بچگانه بعد از سرنگونی نظام پهلوی با فاش شدن اسنادی که از ساواک بدست آمد مهر باطل خورد و بر همگان به اثبات رسید ، وارونه جلوه دادن واقعیت ها از روش های کهنه تشکیلات فرقه است ، یادمان است مسعود رجوی در نشست های داخلی در اشرف ادعا می کرد رابطه ما با دولت عراق رابطه دولت با دولت و کاملاً مستقل هستیم حتی وی گفته بود سلاح ها و خودروها را از دولت عراق خریداری کردیم در این رابطه حتی قیمت خرید اقلام خریداری شده را هم با عدد و ارقام داده بود اما بعد از سرنگونی صدام ، اسنادی از استخبارات یا همان سازمان امنیت عراق بدست آمد که عملاً مزدوری و سرسپردگی رجوی و تشکیلات وی را به اثبات رساند .

در تاریخ بیست و ششم بهمن سال 1350 ناصر صادق ، علی میهندوست ، محمد بارزگانی و مسعود رجوی در دادگاهی علنی و با حضور خبرنگار خارجی به عنوان متهمان اصلی محاکمه شدند ، لازم به یادآوری است علاوه برآنها منصور بازرگان ، محمود احمدی ، مهدی فیروزیان و تعداد دیگری نیز در همین دادگاه محاکمه شدند در نهایت حکم اعدام برای 5 نفر صادر گردید اما در نهایت مسعود رجوی اعدام نشد و به جای او علی باکری را همراه ناصر صادق ، علی میهدوست و محمد بازرگانی را در 30 فروردین 51 اعدام کردند .

آیا سئوال شد چرا مسعود رجوی از اعدام گریخت ؟ آیا شاه به همین دلیل از اعدام فردی که به قول خانم سهیلا صادق به اصطلاح ستاره دادگاه بود کوتاه آمد؟ بطور قطع و یقین و براساس اسناد موجود ساواک در پشت پرده رجوی ملعون با ساواک در معرفی و لو دادن اعضای فرقه همکاری تنگاتنگ داشته است، فراموش نکنیم نظام شاه به اصطلاح ژاندارم منطقه بود و بزرگترین حامی دنیا را پشتش داشت امریکا و اروپا را ،حالا چنین قدرتی آیا حاضر است به اصطلاح ستاره دادگاه را به قول سهیلا صادق تخفیف دهد ؟ پاسخ و قضاوت این موضوع با خودتان .

محمدرضا گلی

چرا رجوی در سال 51 اعدام نشد ؟

لینک به منبع

این روزها سایت های فرقه رجوی پر است از مطالبی در مورد اعدام تعدادی از اعضای مرکزیت فرقه که در دادگاه شاه بعد از محاکمه محکوم به اعدام شدند و در این میان تنها کسی که جان به در برد رجوی حیله گر و فریبکار بوده است .

در ابتدا برای هر شونده ای این سئوال به ذهنش می آید که چرا رجوی در آن سال اعدام نشده است ؟ آیا بخاطر فعالیت برادر معدومش کاظم بوده است ؟ ولی هر چه زمان گذشت فریبکاری رجوی کاملا روشن گردید که فرار از اعدام مسعود همکاری همه جانبه وی با ساواک شاه بوده است وی باعث لو دادن خانه های مخفی و تیمی بنیان گذاران فرقه شد که در نهایت همه اعدام شدند .

از طرف دیگر برادر معدومش کاظم بود که وی یکی از حقوق بگیران ساواک شاه در سوئیس بوده است .

این مطالب که اسناد آن از درون زندانهای شاه بیرون آمده بود کاملا با تبلیغاتی که فرقه به راه انداخته بود این شک و شبهه را ایجاد می کرد که رجوی با فعالیت های برادرش کاظم از اعدام در رفته است ولی بعد از نوشتن کتابی به نام ” در دامگه حادثه “به نوشته پرویز ثابتی رئیس ساواک وقت این دروغ رجوی لو رفت و همگان دریافتند که وی در زندان نهایت همکاری را با ساواک داشته است .

اکنون می خواهیم به قسمتهایی از کتاب در دامگه حادثه اشاره نمائیم که چگونه رجوی با شیادی و فریبکاری خودش را به اصطلاح انقلابی جا زده و دست به جنایت زده است .
قبل از اینکه به این نکته بپردازیم ابتدا باید به شیوه استخدام معدوم کاظم رجوی در کشور سوئیس اشاره نمائیم به گفته پرویز ثابتی وی عنوان می کند که :برای کاری به کشور سوئیس رفته بودم و از آنجایی که کاظم رجوی را می شناختم با وی قرار ملاقاتی گذاشته و با او حرف زدم حین گفتگو دیدم که دمش سست است و در آنجا استخدامش کردم و به نمایندگی ساواک در ژنو، تحویلش دادم و ماهی 1000 فرانک سوئیس هم برایش حقوق گذاشتیم و مأمور ما شد و گزارشات برای ما می فرستاد.

در ادامه وی بیان می کند : سال 1350 که برادرش (مسعود) دستگیر شد، کاظم فوری نامه نوشت و تلفن زد که: «آقا! دستم به دامن ات، برادرم را نجات دهید!» و من هم گفتم که: «ببینم چه کاری می توانیم بکنیم و بعد مسعود، محکوم به اعدام شد. کاظم جاهای مختلفی هم می رفت و ضمن اینکه به من متوسل می شد، می رفت مثلا ژان پل سارتر را هم می دید که علیه اعدام ها کاری بکند و مسعود اعدام نشود. من یک گزارشی درست کردم که برادرش برای ساواک، این کارها و خدمات را کرده و مسعود رجوی را یک درجه تخفیف بدهیم». شاه هم موافقت کرد و یک درجه تخفیف داده شد و مسعود رجوی اعدام نشد.

بعدا آن وقت در زندان رجوی معترض شده بود که: «نخیر، من چه همکاری داشته ام؟»، در حالی که همکاری کرده بود، در بازجویی ها، خیلی آدمها را معرفی کرده بود. در زندان، گاهی زندانی ها شلوغ می کردند، او می رفت و می گفت شلوغ نکنید. در حالی که مخفیانه فعالیتش را داخل زندان می کرد و تنها کسی بود که از همان گروه اول مانده بود و نتیجتاً اتوماتیک، به اصطلاح رهبر شده بود.

بعد از گذشت سالیان وقتی رجوی جنایتکار در نشست های درونی در اشرف از دوران زندان حرف می زد هیچ وقت از شکنجه هایی که شده بود حرفی نگفت و همیشه داستان رفتن به فلسطین را پیش می کشید و پز به اصطلاح انقلابی گری سر می داد .

ولی مریم این زن داعشی و تکفیری بود که از شکنجه شدن رجوی حرف می زد و برای اینکه دروغ هایش را تکمیل کند از پیر خرفت فرقه عباس داوری کمک می گرفت که او از شکنجه شدن رجوی فریبکار حرف بزند و طی این سالیان هیچ کدام از مسئولین فرقه در مورد شکنجه شدن رجوی حرفی نزدند .این تعریف کردن های مریم قجر از شکنجه شدن رجوی هم جای سئوال دارد که وی چرا در حالی که رنگ زندان هم ندیده بود اینقدر اصرار بر شکنجه شدن مسعود داشت ؟ چرا دائم اصرار داشت که به دیگران بقبولاند که شوهر چندمش شکنجه شده است ؟

بعد از گذشت چند سال تعدادی از زندانیان آزاد شده از ایران خودشان را به اشرف رساندند و رجوی جنایت کار از همان ابتدا می خواست که این خط را پیاده کند که هرکسی که زندانی بوده و الان زنده است و در اینجا حضور دارد «بای» داده بوده است چون خودش تجربه داشته است یعنی از خود ضعف نشان داده و یا خیانت کرده و یا کوتاه آمده است وگرنه همه باید اعدام می شدند. اکنون این سئوال پیش می آید چرا این مسئله در مورد وی صادق نیست ؟ چرا وی اعدام نشده است ؟ آیا وی با همکاری با ساواک و لو دادن خانه تیمی بنیان گذاران فرقه جان بی ارزش خود را در برده است ؟

سالیان سال رجوی جنایت کار با دروغ خواندن همکاری با ساواک روی آن خاک پاشیده و به علت اینکه در زندان قدیمی بوده با رندی تمام کنترل امور را به دست گرفت و خودش را به اصطلاح رهبر سازمان معرفی نمود ولی از آنجایی که هیچ وقت خورشید پشت ابر نمی ماند فردی به نام پرویز ثابتی بعد از گذشت سی سال دست به قلم شده و به افشای این همکاری پرداخته و معلوم شد که تنها کسی که در زندانهای شاه شکنجه نشده خود رجوی حقه باز بوده است و این سالیان جز دروغ چیز دیگری به افراد خود نگفته است .
اکنون با بررسی وضعیت رجوی در دوران زندان شاه و همکاری وی با ساواک و افشای این پرونده می توان دریافت که چرا وی اعدام نشده و حکم او تقلیل یافته و به ابد تبدیل شده است .

اگر قدری به سابقه خیانت بار او حتی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی توجه کنیم در خواهیم یافت که وی در مواقعی که باید بهایی می پرداخت راه فرار در پیش می گرفت همانند سال 60 که وی از ایران فرار نموده و به فرانسه می گریزد و در جریان بمباران عراق نیز وی راه ترکیه در پیش گرفته و بعد از سرنگونی سید الرئیسش یعنی صدام که قبل از آن شعار می داد جلودار به اصطلاح ارتش آزادی بخشش برای رفتن به داخل کشور است به سوراخ موشی خزیده و حاضر نیست خودش را از ترس نشان دهد .

حالا آیا کسی که این گونه در مواقع خطر ابتدا به فکر جان خودش می باشد می تواند ادعایی داشته باشد ؟ آیا وقتی کسی که در همکاری با ساواک شاه و لو دادن دوستان خود مرزی باقی نگذاشته می تواند ادعایی به اصطلاح برای مبارزه طلبی داشته باشد ؟ آیا کسی که همه را مقصر دانسته و خودش را مبرا از هر گناهی می داند می تواند ادعایی برای به اصطلاح آزادی خواهی داشته باشد ؟

هادی شبانی

رجوی و تروریستهای سوریهآرزوی محال!

کلمه: مجاهدین خلق؛ همچنان نماد وابستگی، خشونت و ترور

مدارک خیانت مسعود رجوی به سازمان مجاهدین خلق چرا مسعود رجوی در ۳۰ فروردین ۱۳۵۰ همراه با اعضای مرکزیت مجاهدین اعدام نشد

مریم رجوی: سرفرازی بجای سرنگونیَشعار جدید مجاهدین در سال ۱۳۹۵، «سرافرازی» بجای «سرنگونی»

افشای دروغ بزرگ باندرجوی در باره لایحه دفاعی کنگره آمریکا

پارلمان بریتانیا علیه تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجویتابلوی ورود ممنوع پارلمان انگلیس مقابل منافقین

لرد کارلایل سر لابی جدید مجاهدین خلق در پارلمان انگلستانبریتانیا مجددا تقاضای لرد لابی گر برای ویزای رجوی را رد کرد.
چرا مریم قجررجوی دروغگو ی شیاد و متخصص برگزاری کنفرانس های تقلبی را به انگلیس وامریکا راه نمی دهند؟

پارلمان عراق در حمایت از خانواده های گروگانهای رجوی در کمپ لیبرتیIraqi Parliament take action to aid families of Liberty residents Iraq

مریم رجوی عربستان سعودی مزدوری تروریسمThe MKO, Fan club of Saudi Arabia (Mojahedin Khalq, MEK, Rajavi cult)

مریم رجوی داعش تروریسم Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) to invest on new landlord

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=23039

از”سمپاشی تبلیغاتی مجاهدین خلق” تا “دم تکانی برای آل سعود”

نوید رهایی، نهم ژانویه ۲۰۱۶:…  این رفتار مجاهدین ناشی از این مسئله است که از حمایت مردم داخل ایران نا امید شده اند و لذا شمشیر را از رو بسته اند.این بارهمچون گذشته شرف، غیرت و چه بسا جان اعضای دربندشان را درطبق اخلاص برای سعودی ها گذاشته اند. اما نگرانی بیشتر از این است که این احمق ها آل سعود امروز را صدام دیروز تلقی کنند و قصد ماهی گرفتن از این آب گل آلود را داشته باشند و در پس این خوش …

داعش رجوی تروریست 2ذوق زدگی منافقین (مجاهدین خلق) از تصرف موصل توسط داعش (مزدوران رجوی به القاعده پیوستند)

لینک به منبع

سمپاشی تبلیغاتی مجاهدین خلق خیانت

وقتی کفگیر جاسوسی، خبرچینی، تخلیه اطلاعاتی رجوی به ته دیگ می خورد، مجبورند از روزنامه و رسانه های داخل کشور کپی و رونویسی کنند. البته معذورند، فلان شیخ عرب و سعودی از کجا می داند، منبع و مأخذ اطلاعات سری که رجوی ها به خورد آنها می دهند، کجاست، فکر می کنند که با عملیات نفوذ در دستگاههای رژیم این خبر را به آنها رسانده اند که بابتش دلار و دینار بسیار می گیرند.

با نگاهی به سایت تروریستی مجاهدین (منافقین ضد خلق) متوجه عناوینی شدم که بد نیست با اشاره به هر کدام، توضیح مختصر و کوتاهی درباره اشان بنویسم.

– ۱۱ هزار کشته و بیش از ۲۰۰ هزار مصدوم در حوادث رانندگی در ایران.

تیم های تروریستی تبلیغاتی رجوی با مراجعه به سایت ها، رسانه ها و منابع خبری داخل کشور، به ضرب و تقسیم آمار می پردازند. نتیجه سیاهنمایی و بزرگ نمایی آنها آمار و ارقامی می شود که ریشه در دروغ پراکنی و ایران ستیزی آنها در سطح جهانی دارد. حال در روستای لیبرتی چه می گذرد و اهالی بدبخت آن در چه شرایطی وخیم و مرگباری دست و پا می زنند، بماند. فعالیت رجوی مختص حوزه برون فرقه ای و فرامرزی است، خدمتش به بیگانگان و خیانتش نصیب مردم ایران است، از قدیم الایام چنین بوده و امروز نیز همین است، تروریست های هزار پیشه، خزیده در آغوش دشمنان خدا و خلق به سمپاشی تبلیغاتی مشغولند، دروغ چاشنی کلامشان و فریب شعار بی لجامشان است.

– یک سوم ایرانی ها اجاره نشین هستند.

رجوی با انتشار این خبر «یک سوم ایرانی ها اجاره نشین هستند»، مهر تأیید بر خانه دار بودن دو سوم دیگر از ایرانیان زده است. پس ندانسته آب در آسیاب من و ما ریخته و لااقل نگفته است اجاره نشین و دارای مسکن هستند که حسابش پنجا، پنجاه شود و یا به عکس ۹۹ درصد را اجاره نشین و بقیه را خانه دار اعلام کند تا سودی ببرد.

به هر حال اظهارنظر کسی که خودش خوش نشین، سربار و وبال مردم عراق و آلبانی و دنیاست، وارد نیست، فضولی در کار و امور دیگران است.

– العربیه: تروریست های دستگیر شده در بحرین به ایران رفت و آمد داشتند.

رجوی شغل، کار و حرفه خود و دار و دسته اش را فراموش کرده است، پیرتروریست های آواره، فرسوده و بیمار، اصل و نسب خود را فراموش کرده اند. به تروریست آمریکایی، اروپایی، عربستانی و اسرائیلی بودن افتخار می کنند. حالا به افرادی گیر داده اند که احتمالاً روزگاری گذرشان به ایران افتاده و یا از مسیر هوایی ایران به اروپا سفر کرده اند!

– سمیر نشار عضو ائتلاف ملی سوریه: پیروزی مجاهدین لیبرتی، پیروزی آزادی است.

کدام پیروزی؟ کدامین مجاهدین؟ کدام مسابقه، بازی و پیروزی؟ عده ای رجوی گزیده، شکست خورده و عمر برباد رفته در حلبی آباد کمپ لیبرتی، منتظر اخراج از عراق و انتقال به آلبانی یا جیبوتی اند. نه ماندنشان در عراق پیروزی است و نه رفتنشان به سومالی و جیبوتی و ریاض نشانه آزادی محسوب می شود، تحت هر شرایطی آنها اسیر و برده رجوی هستند.

– بیکاری ۵۰ درصد فارغ التحصیلان دانشگاهی در ایران.

لازم به توضیح و تفسیر نیست، دروغ محض است، بیشتر تحقیق کنید تا به رقم قابل قبولی برسید، چه بهتر درباره بیکاری اصلاً دخالت نکنید. ۱۰۰ درصد ساکنان لیبرتی در حال بیگاری و بیکاری اند، بیچاره ها جدا کردن پیچ از مهره ها، شن و قلوه سنگ از ماسه، نخود و لوبیا، مرغ و خروس ها، را کار و فعالیت و مبارزه انقلابی می نامند!

– زندان اوین: بازگرداندن زندانی مریم اکبری منفرد از بیمارستان بدون مداوا.

لابد پزشک معالج بعد از معاینه تشخصی داده که نیازی به دارو و دوا ندارد. از خودتان بگویید و جاسوسان بیمارنمایی که برای نیروهای عراقی لو رفته اند، افتضاح چنان بالا گرفته که عراقی ها اجازه بیرون رفتن به افراد مریض نما یا تیم های تروریستی رجوی از لیبرتی تا بیمارستان بغداد را نمی دهند و عملاً قرارهای آنها با داعش و بعثی ها را بهم می زنند. چون هر گردی، گردو نیست.

– خبرگزاری میزان ۱۵ دی ۹۴: یکی از پاسداران از اراک در سوریه به هلاکت رسیده است.

وقتی کفگیر جاسوسی، خبرچینی، تخلیه اطلاعاتی رجوی به ته دیگ می خورد، مجبورند از روزنامه و رسانه های داخل کشور کپی و رونویسی کنند. البته معذورند، فلان شیخ عرب و سعودی از کجا می داند، منبع و مأخذ اطلاعات سری که رجوی ها به خورد آنها می دهند، کجاست، فکر می کنند که با عملیات نفوذ در دستگاههای رژیم این خبر را به آنها رسانده اند که بابتش دلار و دینار بسیار می گیرند. رله کردن اخبار روزانه ایران برای اطلاع رسانی به بیگانگان، شیوه ای لو رفته و تکراری برای ادامه مزدوری و خیانت رجوی است.

هر تیتر و خبری در سایت های وابسته به فرقه تروریستی رجوی درج شده است، هر کدام اهداف پشت پرده ای دارند و سرنخ اطلاع رسانی به یک سرویس جاسوسی بیگانه اند؛ یکی برای اسرایئل، دیگری به آدرس سازمان سیاه، بعدی به سفارش رژیم تروریستی عربستان و منزل آل سعود، حتی به نشانی های دور از آسیا تا آفریقا، چه رسد به جیبوتی و کانادا؛ حوزه خیانت رجوی هیچ حد و مرزی نمی شناسد، بستگی به مشتری دارد و میزان پولی که می پردازد، شغل و حرفه مجاهدین خلق خیانت همین است.

۱۷ دی ۹۴

دم تکانی مجاهدین برای آل سعود

لینک به منبع

لینک به منبع در سایت انجمن نجات

این رفتار مجاهدین ناشی از این مسئله است که از حمایت مردم داخل ایران نا امید شده اند و لذا شمشیر را از رو بسته اند.این بارهمچون گذشته شرف، غیرت و چه بسا جان اعضای دربندشان را درطبق اخلاص برای سعودی ها گذاشته اند.

همانطور که انتظارش می رفت مجاهدین، داغترین حامی آل سعود در این ماجراهای اخیر شدند.

اخبار لحظه به لحظه آن چه بین ایران و عربستان می گذرد پیش از آنکه بر روی صفحات خبری رسانه های سرشناس جهان قرار گیرد در بین ریز و درشت مجاهدین دست به دست اشتراک می شود و جالب اینکه با بی شرمی و با تمام قوا از آل سعود جانب داری می کنند.

از حق سعودی ها برای اعدام شهید بزرگوار شیخ نمر گرفته تا حمایت از اخراج دیپلمات های ایرانی از کشورهای جیره خوار این کشور.

این رفتار مجاهدین ناشی از این مسئله است که از حمایت مردم داخل ایران نا امید شده اند و لذا شمشیر را از رو بسته اند.این بارهمچون گذشته شرف، غیرت و چه بسا جان اعضای دربندشان را درطبق اخلاص برای سعودی ها گذاشته اند.

اما نگرانی بیشتر از این است که این احمق ها آل سعود امروز را صدام دیروز تلقی کنند و قصد ماهی گرفتن از این آب گل آلود را داشته باشند و در پس این خوش رقصی ها درصدد اخذ مجوز انتقال اسیران در یکی از کشورهای عربی تحت الحمایت سعودی ها باشند.

که در این صورت نیاز به تلاش برای آزاد سازی اسیران در بند این فرقه، که در لیبرتی تحت الحفظ در اختیار مجاهدین هستند، بشدت ملموس است

منبع: انجمن نجات مرکز سیستان و بلوچستان

شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴

***

همچنین:

خانم رجوى! اختلاف ایران و عربستان دردى از شما دوا نخواهد کرد

عبدالکریم ابراهیمیعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، نهم ژانویه ۲۰۱۶:…  امروز در اخبار سیماى شیطان سازى رجوى، از قول یک تحلیلگر عربستانى نقل و قول کردند که “عربستان در مقابله با ایران راهى جز مقابله نظامى” ندارد و رجوى پیتاره هم چنان با آب و تاب در سیماى نکبت خود میدمید، انگار که الان است
علی مرادی، انجمن نجات، مرکز لرستان، چهارم ژانویه ۲۰۱۶:… در پی به هلاکت رسیدن زهران علوش مزدور تروریست دست نشانده عربستان در سوریه و دیدار رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه و طبعا مباحث مطروحه در این دیدار پیرامون اوضاع سوریه که در حمایت از تروریست ها هردو کشور منافع و اهداف مشترک دارند ، ضربات
مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسمایران فانوس، چهارم ژانویه ۲۰۱۶:…  فرقه مجاهدین که بعد از سقوط صدام حسین مبلغ سیاستهای عربستان سعودی است و مترصد فرصتی است تا با جرقه و جنگ مابین ایران و عربستان، این بار کیسه عربستان سعودی را خالی کند، در حالی از قانون شرع عربستان در مقابل به زعم خود تر
محمد ب، وبلاگ باند رجوی، بیست و دوم دسامبر ۲۰۱۵:… سرمایه گذاری رجوی روی بحران سوریه هم برایش نتیجه ای نداد. رجوی معتقد بود که سوریه هم مثل سایر کشورهای عربی بزودی بدست مخالفان می افتد و حسابی با مخالفان سوری رابطه برقرار کرد و چنانچه می بینید بخش مهمی از اخبار سایتها و
خبرگزاری فارس، هفتم اکتبر ۲۰۱۵:…  در جدیدترین نمونه چنین روندی، روزنامه عکاظ وابسته به خانواده پادشاهی عربستان، به سراغ «هادی روشن روانی» عضو سازمان مجاهدین خلق و مسئول جاسوسی این سازمان تروریستی در دوره جنگ تحمیلی رفته است تا با استفاده از وی، مخاطب بی اطلاع و قابل ترحم خو
مجاهدین دات کام، تهران، اول اکتبر ۲۰۱۵:…  و آنها را در راستای منافع نامشروع خود به کار می گیرد. لذ کاملا طبیعی است که منافقین نه تنها سکوت بکنند بلکه با اشاره ارباب خود ایران را متهم به جنجال کنند. منافقین سال ۶۶ نیز در کشتار حجاج ایرانی شریک جرم
مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسممزدا پارسی، انجمن نجات، مرکز فارس، بیست و ششم سپتامبر ۲۰۱۵:…  انتقاد به عملکرد ضعیف دولت سعودی در برگزاری مراسم حج در سطح رسانه های بین المللی واکنشی کاملاً عادی به نظر می رسد. این در حالی ست که در سایت های فرقه ی رجوی اخبار حوادث منا با سوگیری به نفع مقامات سعودی