حزب الدعوه: معیار دولت جدید عراق در برخورد با منافقین مانند مبارزه با داعش است

حزب الدعوه: معیار دولت جدید عراق در برخورد با منافقین مانند مبارزه با داعش است

هابیلیان، بغداد، بیست و یکم اوت 2014: …  الحلی افزود: این گروهک یک گروه تروریستی است که در خلال انتفاضه شعبانیه ( ۱۳۷۰) اقدام به کشتار مردم عراق کرد لذا دولت جدید در همکاری با سازمان ملل همان شیوه دولت گذشته را ادامه خواهد داد. عضو شورای رهبری حزب الدعوه با اشاره به جنایت های گروهک تروریستی منافقین در عراق گفت: این گروه اقدامات جنایتکارانه ای را در عراق مرتکب شده است …

نگاهی به تاریخچه و پیدایش گروه داعش سومین گروه بزرگ و مخوف تروریستی در جهان

Maryam Rajavi terrorist syriaننگ سر بریدن مردم در عراق و سوریه توسط مجاهدین خلق و داعش تا ابد بر پیشانی مریم و مسعود رجوی باقیست

لینک به منبع

معیار دولت جدید عراق در برخورد با منافقین مانند مبارزه با داعش است

حزب الدعوه؛

پنج‌شنبه، ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ / ۲۴ شوال ۱۴۳۵ / ۲۱ اوت ۲۰۱۴

عضو شورای مرکزی حزب الدعوه عراق گفت: معیار دولت جدید عراق در برخورد با منافقین مانند مبارزه با داعش خواهد بود.

دکتر ولید الحلی از رهبران ارشد حزب الدعوه – حزب حاکم در عراق – در گفتگو با خبرنگار هابیلیان در بغداد ضمن تأکید بر این مطلب که نگاه دولت حیدرالعبادی به منافقین همانند دولت سابق نوری مالکی خواهد بود گفت: بارها از سازمان ملل متحد خواستیم تا زمینه اخراج این گروه از کشور را فراهم کند.

الحلی افزود: این گروهک یک گروه تروریستی است که در خلال انتفاضه شعبانیه ( ۱۳۷۰) اقدام به کشتار مردم عراق کرد لذا دولت جدید در همکاری با سازمان ملل همان شیوه دولت گذشته را ادامه خواهد داد.

عضو شورای رهبری حزب الدعوه با اشاره به جنایت های گروهک تروریستی منافقین در عراق گفت: این گروه اقدامات جنایتکارانه ای را در عراق مرتکب شده است از این رو تمایلی به حضور آن در کشور نداریم و بارها از سازمان ملل خواستیم تا اعضای این گروه را به کشورهای دیگری منتقل کنند تا مسئولیت گروهی که ملت عراق را مورد آزار و اذیت قرار داد متوجه ما نباشد.

عضو عالی رتبه ائتلاف دولت قانون همچنین ضمن محکومیت رفتارهای گروهک منافقین علیه جمهوری اسلامی ایران و عدم تمایل عراقی ها بر ادامه حضور آنها در کشورشان گفت: ما به دنبال ساختن نظامی مبتنی بر حقوق بشرهستیم و با حضور تروریست ها در کشور خود نیز مخالفیم.

الحلی با بیان اینکه معیارهای دولت عراق در برخورد با منافقین همان معیارهای مبارزه با داعش است گفت: داعشی ها از کشورهای متعددی به عراق آمده اند تا فضایی آکنده از رعب و وحشت را در جامعه عراق به وجود بیاورند.

حیدر العبادی مریم رجویشتردرخواب بیند پنبه دانه (نخست وزیر جدید عراق از حزب الدعوه هم بر اخراج منافقین، فرقه رجوی، از عراق تاکید کرده است)

مریم رجوی داعش اسرائیل غزهبازار سیاست مجاهدین خلق (فرقه رجوی) همچنان بوی تعفن میدهد

کلمه: توصیف منافقین (فرقه رجوی) و رسانه‌های عربستان از اقدامات تروریستی داعش: حرکت انقلابی مردم مظلوم عراق!

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقمسعود رجوی جیش‌العدل را برادر خود خواند

***

همچنین:

وزارت حقوق بشر عراق پژوهشی پیرامون سازمان خلق تدوین کرده است

گزارش عراق در مورد مجاهدین خلق فرقه رجوی 2014بنیاد خانواده سحر به نقل از وزارت حقوق بشر عراق، بغداد، هفدهم اوت 2014: …وزارت حقوق بشر عراق پژوهش خود تحت عنوان “مجاهدین خلق از سازمان انقلابی تا سازمان تروریستی” را به پایان رسانده که این پژوهش ت

 نماینده الدعوه: نخست وزیر حیدر العبادی سازمان تروریستی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) را اخراج می کند

اخراج مجاهدین خلق فرقه رجوی از عراقاشرف نیوز، پانزدهم اوت 2014: …   عضو دفتر سیاسی حزب اسلامی الدعوه صلاح عبداالرزاق امروز جمعه اعلام نمود که حیدر العبادی نخست وزیر عراق منظمه تروریستی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) را از عراق اخراج می کند. صلاح عبد الرزاق که استاندار سابق بغداد

فراخوان فوری کمیساریای عالی پناهندگان در مورد ساکنان لیبرتی

وبلاگ قربانعلی حسین نژاد، به نقل از ترجمه عاطفه اقبال، چهاردهم اوت 2014: …  موج درگيريها از ژوئن 2014 در سراسر نواحي قابل توجهي در عراق ادامه پيدا كرده است. خشونت موجب جابجايي صدها هزار نفر از عراقيها شده است كه يا در داخل جابجا شده اند و يا از مرزها عبور كرده اند و در آن منطقه پناهنده شده اند.