حسن حیرانی میهمان تلویزیون مردم تی وی

حسن حیرانی میهمان تلویزیون مردم تی وی

حسن حیرانی میهمان تلویزیون مردم تی ویکانون آوا (مردم تی وی)، بیست و دوم اوت 2020:… آقای حسن حیرانی عضوجداشده سازمان مجاهدین در آلبانی دررابطه با – پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی صحبت کردند. مجری برنامه آقای پارساسربی مدیر تلویزیون مردم بودند. ببنندگان وشنوندگان تلویزیون مردم درطول برنامه از طریق تلفن ویاایمیل با مهمان برنامه تماس حاصل نموده و سئوالات خودرا مطرح کردند.توجه همه علاقمندان را بدیدن و شنیدن این برنامه جالب جلب می کنیم.حسن حیرانی میهمان تلویزیون مردم تی وی

حسن حیرانی میهمان تلویزیون مردم تی ویاحسان بیدی فرقه رجوی را افشا می کند. (اگزیت نیوز، آلبانی)

حسن حیرانی میهمان تلویزیون مردم تی وی

حسن حیرانی

آقای حسن حیرانی

آقای حسن حیرانی دربرنامه زنده این هفته کانون آوا درتلویزیون مردم

برنامه های زنده مصاحبه با جداشدگان ومنتقدین سازمان مجاهدین در تلویزیون MardomTv.com

روزجمعه 21 آگوست 2020 برابر با 31 مردادماه 1399 ساعت 12 ظهربوقت واشنگتن، ساعت 18 بوقت آلمان و ساعت 20:30 بوقت ایران آقای حسن حیرانی عضوجداشده سازمان مجاهدین در آلبانی دررابطه با – پیروزی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی بر فرقه رجوی و بازگشت احسان بیدی به تیرانا ـ آلبانی صحبت کردند.

مجری برنامه آقای پارساسربی مدیر تلویزیون مردم بودند. ببنندگان وشنوندگان تلویزیون مردم درطول برنامه از طریق تلفن ویاایمیل با مهمان برنامه تماس حاصل نموده و سئوالات خودرا مطرح کردند.توجه همه علاقمندان را بدیدن و شنیدن این برنامه جالب جلب می کنیم.

قابل ذکرمی باشد که این برنامه همزمان از صفحه فیسبوک تلویزیون مردم تحت آدرس زیر نیز پخش گردید.

لینک به منبع

احسان بیدی قربانی دسیسه های مجاهدین خلق و رژیم فاسد آلبانی

حسن حیرانی میهمان تلویزیون مردم تی وی

***

احسان بیدی فرقه رجوی را افشا می کند چرا مریم رجوی به محاق رفته است؟ تاثیر آزادی احسان بیدی بر روابط دولت آلبانی با مجاهدین خلق

Maryam Rajavi AlbaniaOpen Letter to the Negotiators for Albania’s Accession to the EU

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/دون-کیشوت-مقاومت-ایران-و-ساحل-سن-پیترو-د/

دون کیشوت مقاومت ایران و ساحل سن پیترو در آلبانی

دون کیشوت مقاومت ایران و ساحل سن پیترو در آلبانیحسن حیرانی، نجات یافتگان در آلبانی، سیزدهم ژوئیه 2020:… من باب اطلاع لازم است که خدمتتان عرض کنم ساحلی در شمال غربی تیرانا  در آلبانی می باشد که به سن پیترو معروف است. یک منطقه ویلا نشین نسبتاً لاکچری و ساحل آرام و زیبا که در فصل تابستان و مخصوصا در روزهای تعطیل مردم زیادی برای گردش به آنجا میروند. از قضای روزگار این جاده که یک جاده عمومی می باشد از نزدیکی مزرعه حیوانات میگذرد. مزرعه حیوانات فرقه رجوی تقریباً در فاصله یک کیلومتری از حاشیه جاده که با یک کریدور به جاده وصل است و یک سردر و شیرخورشیدی هم برای خودشان در آنجا نصب کرده اند. در یکشنبه گذشته من به دعوت همسایگانمان به همراه آنان برای گردش به ساحل رفتیم که البته خیلی هم خوش گذشت. اما همانطور که گفتم دون کیشوت تبلیغاتی فرقه خیلی عجولانه و غیر حرفه ای شروع به انداختن چند عکس از فیلم دوربین مدار بسته که خودشان در کنار جاده نصب کرده اند از ماشین و همچنین عکسی که مربوط به فردی می باشد که من در سال گذشته ماشین را از او خریدم و قبلاً در هیستوری صفحه واتساپ اینجانب بوده به هم وصل کرده و نوشته که مزدور حسن حیرانی با تنی چند از همدستانش برای فیلمبرداری و عکسبرداری و غیره از آنجا عبور کرده و کلی خزعبلات دیگر. دون کیشوت مقاومت ایران و ساحل سن پیترو در آلبانی 

حسن حیرانی در تلویزیون مردمThe shadowy cult Trump advisors tout as an alternative to the Iranian government

دون کیشوت مقاومت ایران و ساحل سن پیترو در آلبانی

حسن حیرانی ، تیرانا ـ سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی ـ 12.07.2020

با سلام دوستان

حسن حیرانی

آقای حسن حیرانی

موضوع جالبی از فیل هوا کردن های دون کیشوتی همیشگی مقاومت پرافتخار!؟!؟! ایران در چند روز اخیر حادث شده که بد ندیدم با شما دوستان عزیز در میان بگذارم.

جوکستان فرقه یا همان به اصطلاح سایت ایران افشاگرشان در یک اقدام کاملاً عجولانه و غیر حرفه ای و البته هدفمند شروع به آسمان و ریسمان به هم بافتن و میکس کلی موضوعات جعلی مختلف و بدون ربط به یکدیگر در رابطه با اینجانب نموده.

این لینک خبر مربوطه است:

تحرکات‌مزدوران وزارت اطلاعات آخوندها دراطراف اشرف۳ هم‌زمان‌با گردهمایی سالانه مقاومت:
https://www.iran-efshagari.com/تحرکات%E2%80%8Cمزدوران-وزارت-اطلاعات-آخونده/

دون کیشوت مقاومت ایران و ساحل سن پیترو در آلبانی

من باب اطلاع لازم است که خدمتتان عرض کنم ساحلی در شمال غربی تیرانا  در آلبانی می باشد که به سن پیترو معروف است.

یک منطقه ویلا نشین نسبتاً لاکچری و ساحل آرام و زیبا که در فصل تابستان و مخصوصا در روزهای تعطیل مردم زیادی برای گردش به آنجا میروند. از قضای روزگار این جاده که یک جاده عمومی می باشد از نزدیکی مزرعه حیوانات میگذرد. مزرعه حیوانات فرقه رجوی تقریباً در فاصله یک کیلومتری از حاشیه جاده که با یک کریدور به جاده وصل است و یک سردر و شیرخورشیدی هم برای خودشان در آنجا نصب کرده اند. در یکشنبه گذشته من به دعوت همسایگانمان به همراه آنان برای گردش به ساحل رفتیم که البته خیلی هم خوش گذشت. اما همانطور که گفتم دون کیشوت تبلیغاتی فرقه خیلی عجولانه و غیر حرفه ای شروع به انداختن چند عکس از فیلم دوربین مدار بسته که خودشان در کنار جاده نصب کرده اند از ماشین و همچنین عکسی که مربوط به فردی می باشد که من در سال گذشته ماشین را از او خریدم و قبلاً در هیستوری صفحه واتساپ اینجانب بوده به هم وصل کرده و نوشته که مزدور حسن حیرانی با تنی چند از همدستانش برای فیلمبرداری و عکسبرداری و غیره از آنجا عبور کرده و کلی خزعبلات دیگر…….

اولاً که این دفعه اول من نیست که به ساحل سن پیترو می روم بارها و بارها و حتی سال گذشته من به آنجا تردد داشته ام و حتی یکبار دقیقاً در نزدیکی آنجا که نیروهای سیکوریتی آلبانیایی که آنها استخدام کرده اند مجبور به تعویض زاپاس ماشین شدم و کسی سراغ من نیامد چرا که آن جا یک خیابان عمومی است و ماشین های زیادی در آنجا تردد می کنند اما حالا چه شده که با این شیوه موش و گربه بازی شروع به اینهمه جعلیات و دروغ بافی کرده اند. البته ناگفته نماند که این حرکات فرقه هدفمند و به دنبال مطامع خودش است. در رابطه با ما یعنی نفراتی که افشاگری می‌کنیم بارها و بارها خواهان اذیت و آزار و چسباندن برچسب هایی به ما بوده اند تا بتوانند به حساب خودشان برای ما در این کشور دردسر درست کنند اما از آنجایی که علی‌رغم اینکه در کشور آلبانی فساد اداری در همه نهادها کم و بیش دیده می‌شود اما باز هم  اینجا  دموکراسی دارد و سکوت سرویس کشور آلبانی با استخبارات مخوف و منحوس صدام حسین جنایتکار فرق می کند که مثل آن زمان مجاهدین هرکسی را می خواستند با اشاره‌ای توسط استخبارات ناپدید و سر به نیست میشد. برای همین رو آورده اند به چنین تبلیغات منفی علیه جداشده ها تاهم بتواند در آینده به عنوان سند از آنها یاد کنند که مثلاً پیشتر گفته بودیم که فلان و بهمان و هم این که آن را بهانه و دستاویزی کند برای نفرات داخل فرقه تا هرچه بیشتر محدودیت‌ها در تردد نفرات بیشتر و بیشتر شود و همین حالتی که الان همه را در یک قفس کرده و خودش دارد زندانبانی آنجا را می کند ادامه دهد.

البته موضوع دیگری که ناگفته نماند اینکه با توجه به اینکه رییس‌جمهور مقاومت یک ویلای اختصاصی میلیون دلاری در همان قسمت ویلاهای ساحل سن پیترو که خیلی هم گران و لاکچری نشین است  دارد و هر از گاهی ایشان برای انبساط مزاج و تفکر و تفقد در استخراج ارزش های انقلاب چند صباحی را در آنجا سپری میکند این فرقه البته می‌توانست موضوع را خیلی داغ تر و امنیتی تر کند مثلاً اینکه مزدور حسن حیرانی به ساحل سن پیترو جهت گرفتن فیلم و عکس از ویلای لاکچری خواهر مریم رفته ولی از آنجایی که این سایت ایران افشاگر در داخل فرقه هم قابل دسترس برای نفرات است و چشم و گوش نفرات را باز میکند که وای مادر اینجا در محبس و خواهر مریم در ساحل سن پیترو هستند کار را کمی برای فرق سخت کرد و مجبور به همین به اصطلاح خودشان افشاگری معجول و معیوب و ناقص  بسنده کردند.

من باب اطلاع هنوز اوایل تابستان است و و ما هم مثل خیلی از از شهروندان آلبانی حق رفتن به ساحل را داریم و می رویم کما اینکه این هفته هم دارم می روم و آنرا پیشاپیش اعلام می کنم.

پایان

با تشکر

حسن حیرانی

لینک به منبع

دون کیشوت مقاومت ایران و ساحل سن پیترو در آلبانی

***

همچنین: