حسن شهباز غلامرضا شکری میهمانان تلویزیون مردم تی وی

حسن شهباز غلامرضا شکری میهمانان تلویزیون مردم تی وی

حسن شهباز غلامرضا شکری میهمانان تلویزیون مردم تی ویکانون آوا (مردم تی وی)، ششم ژوئن 2020:… آقایان حسن شهباز و غلامرضا شکری در آلبانی دررابطه با موضوعات زیر: – الان که بحث خانواده ها مطرح هست، اصلا دیدگاه کلی مجاهدین نسبت به خانواده چیست؟ – چرا از دیدگاه مجاهدین خانواده ها دو دسته یا دو طیف هستند؟ طیف اول خانواده های خودشان هستند که در ایران برایشان خبر چینی و ده ها کار دیگر می کنند، طیف دوم هم خانواده هایی هستند متشکل ازافراد عادی که فقط در خواست ملاقات و صحبت با بچه هایشان را دارند. – این طیف خانواده هایی که حامی مجاهدین هستند چه کارکرد و عمل کردی برای فرقه دارند که اینها خیلی هم برای مجاهدین عزیز هستند؟ آنزمان که عراق بودند انها را به داخل کمپ خودشان می بردندو پذیرایی های آنچنانی می کردند! الان هم که در آلبانی هستند باز این خانواده ها را به داخل کمپ خود می برند وبه راحتی به آلبانی هم تردد می کنند. صحبت کردند حسن شهباز غلامرضا شکری میهمانان تلویزیون مردم تی وی 

جسد مسعود رجوی کجاست ؟ چالش فرقه در درون و بیرونجسد مسعود رجوی کجاست ؟ چالش فرقه در درون و بیرون

حسن شهباز غلامرضا شکری میهمانان تلویزیون مردم تی وی

برنامه های زنده مصاحبه با جداشدگان و منتقدین سازمان مجاهدین درتلویزیون MardomTV.com

حسن شهباز نجات یافتگان از فرقه رجوی آلبانی

آقای حسن شهباز

روزجمعه پنجم ژوئن 2020 برابر با 16 خرداد ماه 1399 ساعت 12 ظهر بوقت واشنگتن – ساعت 18 بوقت آلمان وساعت 20:30 بوقت ایران  آقای حسن شهباز عضوجداشده مجاهدین در آلبانی  دررابطه با موضوعات زیر:
– الان که بحث خانواده ها مطرح هست، اصلا دیدگاه کلی مجاهدین نسبت به خانواده چیست؟ 
– چرا از دیدگاه مجاهدین خانواده ها دو دسته یا دو طیف هستند؟ طیف اول خانواده های خودشان هستند که در ایران برایشان خبر چینی و ده ها کار دیگر می کنند، طیف دوم هم خانواده هایی هستند متشکل ازافراد عادی که فقط در خواست ملاقات و صحبت با بچه هایشان را دارند.
– این طیف خانواده هایی که حامی مجاهدین هستند چه کارکرد و عمل کردی برای فرقه دارند که اینها خیلی هم برای مجاهدین عزیز هستند؟ آنزمان که عراق بودند انها را به داخل کمپ خودشان می بردندو پذیرایی های آنچنانی می کردند! الان هم که در آلبانی هستند باز این خانواده ها را به داخل کمپ خود می برند وبه راحتی به آلبانی هم تردد می کنند.

و آقای غلامرضا شکری  عضوجداشده مجاهدین در آلبانی   دررابطه با موضوعات زیر:
 – چرا مجاهدین در این چند دهه بخصوص در7 سال اخیرهمیشه از موضوع دیدار خانواده های اعضاء بجز مواردی که در خدمت خودشان بوده، وحشت دارند؟
– چرا خانواده ها میگویند که نامه وطومار با امضای 11 هزار نفر خطاب به مقامات آلبانی است؟ چرا دراین نامه قید کرده اند که بچه های انها توسط سازمان مجاهدین به گروگان گرفته شده اند؟

غلامرضا شکری نجات یافتگان مجاهدین خلق در آلبانی

آقای غلامرضا شکری

– چرا مجاهدین این آمار 11 هزارامضاء را جعلی، غیرواقعی و آمارسازی می دانند؟
– چرا مجاهدین آسمان و ریسمان را به هم می بافند که همه را مزدور و وزارت اطلاعات بخوانند؟ البته خودشان را پاک و منزه و بدون هیچ نقصی می خوانند و کارشان را هم درست و پاک می دانند!
– در صحبتی که اخیرا اقای اسماعیل وفا یغمایی در رابطه با مجاهدین داشتند در بخشی به قتل های مشکوک درون تشکیلات اشاره می کنند. چرا مجاهدین از این موضوع به شدت سوخته اند و شروع به توهین به این اقا و پسرشان کردند؟
– چرا فرقه رجوی فکر می کند که آنها تنها آنتی تز رژیم ایران هستند؟

صحبت کردند. 

مجری برنامه آقای پارساسربی مدیر برنامه تلویزیون مردم بودند.

ببنندگان و شنوندگان تلویزیون مردم در طول برنامه از طریق تلفن، ایمیل ویا فیسبوک با مهمانان برنامه تماس حاصل نموده و سئوالات خودرا مطرح کردند.

توجه همه علاقمندان را به دیدن وشنیدن این برنامه های جالب جلب می کنیم.

قابل ذکرمی باشد که این برنامه ها همزمان از صفحه فیسبوک تلویزیون مردم تحت آدرس زیرنیزپخش شدند:

https://www.facebook.com/mardomtv/?fref=ts

لینک به منبع

حسن شهباز غلامرضا شکری میهمانان تلویزیون مردم تی وی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/وقاحت-فرقه-رجوی/

وقاحت فرقه رجوی

وقاحت فرقه رجویمالک بیت مشعل، نجات یافتگان در آلبانی، بیست و نهم می 2020:… حالا این فرقه ی پست در این غربت وبیکاری وبلا تکلیفی این آدما و هوادارای خودشو به بهانه ی کرونا مستمری را قطع کرده  و آنها رو بحال خودشون رها کرده.  ای فرقه ی پست که مدعی اسلام انقلابی هستید .آیا این کار شما بعد از سالیان بازی کردن با سرنوشت آدما با دروغ و نیرنگ و دجالیت ، حالا جواب این همه زحمت همینه ، واقعا مسعود رجوی درست گفته که بریده و مزدور خوب و بد نداریم . و جواب ما با آونها گلوله است . این عمل ضد انسانی و کثیف این فرقه مصداق حرف این آدم بیشرم و بی حیا هستش . وقاحت فرقه رجوی 

وقاحت فرقه رجویسوءاستفاده مریم رجوی از ماه رمضان و یک یادآوری

مالک بیت مشعل: وقاحت فرقه رجوی 

مالک بیت مشعل، تیرانا ـ سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی ـ 27.05.2020

سلام خدمت همو طنان عزیز

مالک بیت مشعل تیرانا آلبانی نجات یافته از مجاهدین خلق

آقای مالک بیت مشعل

میخواهم اینبار سر بیرحمی و ضد انسانیه فرقه برای شما بنویسم که حتی بقول خودش هوادارای خودش که سالیان  باهم بودیم و با ماحرف نمی زنند هم رحمی نکرد و نمیکند و نخواهد کرد . موضوع قاسم کولیایی هستش که این نفر همه میشناسند و چقدر در تشکیلات مطیع بود وحتی چندین بار زخمی شده بود . واواخر که با در یک مقر بودیم مسولیت صنفی را داشت .با اینکه مسولین قسمت صنفی میگفتند سهمیه همین است وبیشتر به کسی نده .اون برخلاف دستور اونها سهمیه ی خودشو میداد .مه چند بار دیدم اخر شب که من پست بودم .نان خالی میخورد با کمی پنیر لای نون بود .این نفر حتی وقتی بیرون اومد هم مثل اونجا باهشون بود و مستمری از اونها میگرفت.

حالا این فرقه ی پست در این غربت وبیکاری وبلا تکلیفی این ادما و هوادارای خودشو به بهانه ی کرونا مستمری را قطع کرده و انها رو بحال خودشون رها کرده.

ای فرقه ی پست که مدعی اسلام انقلابی هستید .ایا این کار شما بعد از سالیان بازی کردن با سرنوشت ادما با دروغ ونیرنگ و دجالیت ،حالا جواب این همه زحمت همینه ، واقعا مسعود رجوی درست گفته که بریده و مزدور خوب وبد نداریم .وجواب ما با اونها گلوله است . این عمل ضد انسانی و کثیف این فرقه مصداق حرف این ادم بیشرم و بی حیا هستش .

ببیند مورد دوم ، اسد زاده هستش ،این نفر انقدر از نظر جسمی سالم بود که حد نداشت .وقتی اعلام جدایی کرد طولی نکشید که به بیماری بدی مبتلا شد .این از همان کارهایی که داخل تشکیلات انجام میدادن و نفر را با دارو از ببین می بردن .اونم نه در لحظه ،بلکه دارو‌که میدادن بعد یک‌یا دو‌روز دیگه نفر میمرد .بله این فرقه ی کثیف چنین کارهایی میکنند .وبعد خودش صاحب اسلام عدل علی میدونن وبخیال خودشون که تنها اسلام واقعی پیش خودشون ودرذتشکیلاتشون میباشد .ای لعنت ونفرین بر شما که بختطر سیاست شرم اور خودتون به کسی رحم نمیکنید . پس چطور در اوهام بسر میبرید که ایران را ایاد میکنید .شورای ملی مقامتتون که نفراتش دارن شبو روز خو‌شگذرانی میکنند ولذت مبارزه رو میبرند ،شما هم در تشکیلات ادما رو هرکس میخواد نفس بکشه یا بره بیرون میکشید .ایا کارهای شما با حرفای دموکراسی و چند ماده ی مریم گجر در تناقض نیست .

تعجبم فقط از یک چیز اینها میااید و ان هم وقاحت اونها هستش .که نمی دونم چطوری دارند به اصطلاح خودشون مبارزه میکنند .اونم با ادم کشی و وطن فروشی ،واقعا تف بر شما وتشکیلات شما

لینک به منبع

مالک بیت مشعل: وقاحت فرقه رجوی 

***

Ghasam Kolyaii MEK AlbaniaIn Albania MEK has ceased all financial support for some of its former members. MEK used to give small payments to some of those who abandoned the cult on condition they do not speak about their experiences in the cult and/or to perform certain activities, such as spying on other former members

همچنین: