حسن محمودی تحلیلگر العربیه چه کسی می باشد

حسن محمودی تحلیلگر العربیه چه کسی می باشد

حسن محمودی تحلیلگر العربیه مجاهدینمحمد کرمی، وبلاگ عیاران، سوم سپتامبر 2021:… حسن محمودی به اصطلاح تحلیلگر بخش فارسی العربیه وابسته به عربستان سعودی از اعضای با سابقۀ سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) و یکی از مسئولین بخش اطلاعات و ضد اطلاعات این فرقه می باشد. تا قبل از سقوط صدام حسین پدر معنوی رجوی، حسن محمودی در مقر هفتم قرارگاه اشرف مجاهدین در عراق مسئول بخش ضد اطلاعات سازمان بود در این راستا حسن محمودی را با سمت تحلیل گر سیاسی به استخدام بخش فارسی سعودی العربیه در حقیقت به عنوان مأمور به خدمت در آورد. حسن محمودی تحلیلگر العربیه چه کسی می باشد ؟ 

ایران اینترنشنال مریم رجوی عربستان سعودیتابستان داغ مریم رجوی – سخنرانی بقایای صدام برای ایران اینترنشنال عربستان

حسن محمودی تحلیلگر العربیه چه کسی می باشد ؟

منتشرشده در سپتامبر 1, 2021 بدست mohamadkarami | بیان دیدگاه

حسن محمودی به اصطلاح تحلیلگر بخش فارسی تلویزیون العربیه وابسته به عربستن سعودی از اعضای با سابقۀ سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) و یکی از مسئولین بخش اطلاعات و ضد اطلاعات این فرقه می باشد. تا قبل از سقوط صدام حسین پدر معنوی رجوی، حسن محمودی در مقر هفتم قرارگاه اشرف مجاهدین در عراق مسئول بخش ضد اطلاعات سازمان بود. همانطور که از اسم بخشی که در آن کار می کرد مشخص است کارش در فرقۀ رجوی جاسوسی و اطلاعات بوده است.

حسن محمودی تحلیلگر العربیه مجاهدین

شاید هموطنان ندانند که مسئولیت بخش ضد اطلاعات درون فرقه رجوی چه می باشد؟ این افراد درون سازمان در وهلۀ اول چشم و گوش  تشکیلات هستند و همه جا و همه کس را زیر نظر دارند بخصوص افراد معترض و مسـأله دارکه به نوعی ستاره دار می باشند. آنها این افراد را دائم زیر نظر داشته و هر روز گزارش از وضعیت این سوژه ها به مسئولین بالاتر سازمان می دهند. بعد از سقوط صدام حسین که وضعیت عراق بهم ریخته بود، فرقۀ رجوی تمامی افراد بخش اطلاعات و ضد اطلاعات را که زیر نظر این ستاد و با اسم پوششی ستاد اجتماعی قرار داشتند در راستای بر هم زدن وضعیت عراق و تفرقه افکنی و ایجاد دشمنی بین گروهها و احزاب و مذاهب مختلف مردم این کشور و دخالت در امور داخلی آن به کار گرفت.

شکوه فرضی خیمه شب بازی مریم ، مدیون پول عربستان است

از سوی دیگر مسئولین بالای ستاد ضد اطلاعات فرقۀ رجوی در خدمت ارتش امریکا بودند بدینگونه که مبارزان عراقی بخصوص آنهایی را که از گذرگاه های ایران وارد می شدند و علیه اشغالگران کشور خودشان مبارزه می کردند شناسائی کرده و به نیروهای آمریکایی اطلاع می دادند که موجب دستگیری آنها شده و یا نیروهای آمریکای را هشیار کرده و از مرگ حتمی نجات می دادند. به این موضوع بارها افسران و فرماندهان ارتش آمریکا اشاره کرده و از سران فرقه تشکر کرده اند.

حسن محمودی تازمانی که در عراق بود در این ستاد از مسئولین آن بود و در آنجا کار می کرد. بعد از آنکه تشکیلات فرقۀ رجوی توسط امریکا به البانی برده شد، فرقه، هر کدام از این افراد را با توجه به شرایطشان به کاری گماشت. در این راستا حسن محمودی را با سمت تحلیل گر سیاسی به استخدام بخش فارسی سعودی العربیه در حقیقت به عنوان مأمور به خدمت در آورد. نام برده هراز گاهی مقاله ای برای العربیه می نویسد که البته پوش کار این اقای اطلاعاتی دیروز سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) و تحلیل گر سیاسی امروز این رسانۀ عربستان سعودی است.

لینک به منبع

حسن محمودی تحلیلگر العربیه چه کسی می باشد ؟

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/عاقبت-اسفبار-مجاهدین-خلق-از-صدام-حسین/

عاقبت اسفبار مجاهدین خلق . از صدام حسین تا بن سلمان

عاقبت اسفبار مجاهدین خلق . از صدام حسین تا بن سلمانایران اینترلینک به نقل از ایرانیک تی وی، هشتم ژوئن 2021:… رویای شوم سازمان مجاهدین (منافقین) و عربستان سعودی برای انتخابات ایران؛ رای ندهید تا بتوانیم ایران را به آتش بکشیم و جنگ خیابانی راه بیندازیم! ارائه گزارش سازمان منافقین در آنتن زنده شبکه 24سعودی و درخواست این گروهک تروریستی از آل سعود و کشورهای عربی! . قابل ذکر است که این فرد در زمان جنگ ایران و عراق رابط بین رجوی و استخبارات صدام بود. اسم اصلی احمد افشار که الان بنام موسی افشار خودش را معرفی میکند. در این فیلم مترجم رجوی در ملاقاتهایی که سر پول ترور با ژنرال حبوش (مسئول آنها در استخبارات صدام) چانه میزدند. عاقبت اسفبار مجاهدین خلق . از صدام حسین تا بن سلمان 

عاقبت اسفبار مجاهدین خلق . از صدام حسین تا بن سلمانمزدوری رجوی جدید نیست – مجاهدین خلق سابقه دارند

عاقبت اسفبار مجاهدین خلق . از صدام حسین تا بن سلمان

ایرانیک تی وی نوشت: رویای شوم سازمان مجاهدین (منافقین) و عربستان سعودی برای انتخابات ایران؛ رای ندهید تا بتوانیم ایران را به آتش بکشیم و جنگ خیابانی راه بیندازیم! ارائه گزارش سازمان منافقین در آنتن زنده شبکه 24سعودی و درخواست این گروهک تروریستی از آل سعود و کشورهای عربی! .

قابل ذکر است که این فرد در زمان جنگ ایران و عراق رابط بین رجوی و استخبارات صدام بود. اسم اصلی احمد افشار که الان بنام موسی افشار خودش را معرفی میکند. در این فیلم مترجم رجوی در ملاقاتهایی که سر پول ترور با ژنرال حبوش (مسئول آنها در استخبارات صدام) چانه میزدند.

عاقبت اسفبار مجاهدین خلق . از صدام حسین تا بن سلمان

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مهرداد-عرفانی-مامور-اطلاعاتی-مجاهدین/

مهرداد عرفانی مامور اطلاعاتی مجاهدین خلق

مهرداد عرفانی مامور اطلاعاتی مجاهدین خلقمحمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، بیست و یکم فوریه 2021:… تشکیلات فرقه رجوی از بیخ منکر ان بوده است که مهرداد عرفانی از اعضای این فرقه تروریستی بوده است . در حالی که تمام اسناد ان در دادگاه وجود دارد که وی از سال 2000به بعد در بلژیک باتشکیلات فرقه تمام وقت کار می کرده است …..درون تشکیلات مجاهدین هر فردی را به عنوان افسر امنیت یا مسئول امنیتی انتخاب نمی کردند . مهرداد یکی از مسئولین امنیتی مجاهدین بود . به ویژه سالن برنامه های سالانه که در نمایشگاه ویل پنت برگذار می شد . این موضوع را پلیس ضد ترویسم فرانسه که در رابطه با او تحقیق کرده است .به عنوان یکی از مسئولین حفاظتی گردهمائی ویل پنت تائید کرده است که سند پلیس به زبان فرانسه و ترجمه ان به زبان فارسی گویای همه چیز می باشد . مهرداد عرفانی مامور اطلاعاتی مجاهدین خلق ، قربانی تشکیلات رجوی 

دادگاه اسدالله اسدی در بلژیکموساد استفاده از مجاهدین خلق برای پرونده سازی و تخریب رابطه اروپا و ایران را تایید کرد

مهرداد عرفانی مامور اطلاعاتی مجاهدین خلق

مهرداد عرفانی ، مسئول حفاظت ،امنیتی مجاهدین قربانی تشکیلات فرقه رجوی

محمد کرمی فعال حقوق بشر پاریس

آقای محمد کرمی

مهرداد عرفانی از داخل ایران هوادار مجاهدین بوده است . بدلیل فعالیت برای مجاهدین در تنکابن دستگیر و زندانی می شود . پس از ازادی از زندان ، در سال  2000در کشور بلژیک درخواست پناهندگی می دهد .و از همان سال در بلژیک مجدد به سازمان مجاهدین می پیوندد و فعالیت می کند . یعنی از سال 2000 الی 30 ژوئن 2018 که توسط پلیس فرانسه دستگیر می شود ، در اروپا  عضو مجاهدین بوده و تحت پوشش مدافع حقوق بشر و یا کارهای فرهنگی و شب شعر….. در کشور های مختلف به جمع ایرانیان نفوذ می کرده است . در حالی که مهرداد عرفانی از مسئولین امنیت سازمان مجاهدین بوده است .تحت پوشش شاعر ونویسنده در تجماعت دیگر نیروها رخنه می کرده است .در سال 2017 به مقر اصلی مجاهدین در تیرانا به کشور البانی سفر کرده بوده .

درون تشکیلات مجاهدین هر فردی را به عنوان افسر امنیت یا مسئول امنیتی انتخاب نمی کردند . مهرداد یکی از مسئولین امنیتی مجاهدین بود . به ویژه سالن برنامه های سالانه که در نمایشگاه ویل پنت برگذار می شد . این موضوع را پلیس ضد ترویسم فرانسه که در رابطه با او تحقیق کرده است .به عنوان یکی از مسئولین حفاظتی گردهمائی ویل پنت تائید کرده است  که سند پلیس به زبان فرانسه و ترجمه ان به زبان فارسی گویای همه چیز می باشد .

مهرداد عرفانی مامور اطلاعاتی مجاهدین خلق

سندی که پلیس ضد تروریسم فرانسه مهر و امضا کرده است

مهرداد عرفانی مامور اطلاعاتی مجاهدین خلق

ترجمه سند پلیس ضد تروریسم فرانسه

نکته قابل توجه و مهم : این سند مربوط به دو روز قبل از جریان  بمبگذاری ودستگیری وی و دیگر هم تیمی های او می باشد .و پلس فرانسه او را شدیدا تحت نظر داشته است .

تشکیلات فرقه رجوی از بیخ منکر ان بوده است که مهرداد عرفانی از اعضای این فرقه تروریستی بوده است . در حالی که تمام اسناد ان در دادگاه وجود دارد که وی از سال 2000به بعد در بلژیک باتشکیلات فرقه تمام وقت کار می کرده است .

مهرداد اکثرا در پارلمان اروپا می لولید و همیشه دوربین به دست بود چند بار وی را در پارلمان اروپا دیده بودم ، او را می شناختیم سعی می کرد با اشکال مختلف از ما ها عکس بگیرد .  مهرداد عرفانی در حین جاسوسی از دوستان جدا شده  ، فکر می کرد او را نمی شناسند ، اسیر دوربین دوستان  شد.

مهرداد عرفانی مامور اطلاعاتی مجاهدین خلق

مهرداد عرفانی مامور اطلاعاتی مجاهدین خلق

مهرداد عرفانی مامور اطلاعاتی مجاهدین خلق

مهرداد عرفانی و نسیمه نعامی و امیر سعدونی سه عضو سازمان مجاهدین که قربانی یک بازی کثیف فرقه رجوی شدند . مریم قجر و دیگر سران با این هدف وارد این بازی کثیف شدند که می خواستند با قربانی کردن این سه نفر در وهله اول سفارت و دم  دستگاه  رژیم اخوندی در فرانسه را ببندند و در وهله  دوم در اروپا تا جایی که امکان دارد انها را محدود کنند .

این قربانی کردن اعضا درون این فرقه یک امر عادی است . بار ها و بارها  ملعون مسعود رجوی در نشت ها گفته بود ما اگر شکست بخوریم شما اعضا سازمان ماموریت دارید بروید در اروپا بریده و جدا شده های سابق خودمان و مخالفین  را پیدا کند و بکشید . بعد از پایان کارتان فرار نکنید بایستید بالای سر جنازه تا پلیس بیاید شما را دستگیر کند . به کارتان افتخار کنید ، از طرفی دیگر زندانهای اروپا هتل چهار ستاره است بروید زندان چند سالی می مانید و بعد بیرون می اید . و یا خود سوزی ها سال 2003در پاریس و لندن ….

 از انجایی که دولت فرانسه خیلی زیرک تر از چیز ها هست. دست فرقه رجوی را بخوبی خوانده بود . به این فرقه رو دست زد . بعد از 30 ژوئن 2018 تمام تحرکات فرقه رجوی در فرانسه را بست . به نوعی محترمانه سران و تشکیلات فرقه رجوی را از فرانسه بیرون انداخت و اجازه هیچ گونه فعالیتی به انها نداد . در این دو سه سال اخیر به مریم قجر عضدانلو اجازه ورد به فرانسه را نداده است …

فرقه رجوی برای سرپوش گذاشتن سر افتضاحاتی که برایش پیش امده شروع یک سری جو سازی ها و مسموم کردن فضای دنیای مجازی کرده است تا گرد و غبار این افتضاحات ان ها بخوابد . فکر نمی کرد که این اسناد علنی بشود بخصوص اسناد پلیس ضد تروریسم فرانسه .البته این باز در فرانسه به نوعی دیگر ادامه دارد که خوشبختانه همه اش با شکست مواجه می شود چندی بعد داستان نفوذی های فرقه رجوی به درون جدا شده ها برملا خواهد شد …..

لینک به منبع

مهرداد عرفانی مامور اطلاعاتی مجاهدین خلق 

***

همچنین: