حصار تشکیلاتی مجاهدین خلق در آلبانی – نامه سرگشاده به مسئول سیاست خارجای اتحادیه اروپا

حصار تشکیلاتی مجاهدین خلق در آلبانی – نامه سرگشاده به مسئول سیاست خارجای اتحادیه اروپا

حصار تشکیلاتی مجاهدین خلق در آلبانی و احسان بیدیغفور فتاحیان، انجمن نجات از فرقه ها، پاریس، شانزدهم دسامبر 2019:… سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) به هیچکسی اجازۀ خروج از تشکیلات خودش را نمی دهد و همه اعضایش را در یک حصار تشکیلاتی زندانی کرده و کسی هم جرأت مخالفت با رهبران آن و در رأسشان مسعود و مریم رجوی را ندارد چرا که سران این فرقه فرد مخالف را زندانی و سر به نیست می کنند. مثلا در سال 1994 بیش از هشتصد نفر را بدلیل انتقاد از رهبری این سازمان در عراق به زندان انداختند و خیلی از این افراد سر به نیست و کشته شدند. من خوشبختانه بعد از حمله آمریکا به عراق توانستم با کمک نیروهای آمریکایی از این فرقه نجات پیدا کنم و هم اکنون در کشور فرانسه به عنوان پناهندۀ سیاسی ساکن هستم. حصار تشکیلاتی مجاهدین خلق در آلبانی .

حصار تشکیلاتی مجاهدین خلق در آلبانی و احسان بیدیتوطئه علیه احسان بیدی نمونه ای از معضل اتحادیه اروپا با آلبانی است

حصار تشکیلاتی مجاهدین خلق در آلبانی – نامه سرگشاده به مسئول سیاست خارجای اتحادیه اروپا

نامه سرگشادۀ غفور فتاحیان عضو قدیمی جداشده از فرقۀ رجوی به آقای جوزف بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا

جناب آقای جوزف بورل مسئول جدید سیاست خارجی اتحادیۀ اروپا؛

قبل از هر نکته ای مایلم انتخاب و آغاز به کار شما به عنوان مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا را به شما تبریک بگویم.

آقای جوزف عزیز

غفور فتاحیان پاریس

آقای غفور فتاحیان ، پاریس

اینجانب غفور فتاحیان که بیش از بیست سال به طور حرفه ای برای آزادی میهنم ایران و مردممان، در پادگانهای مختلف سازمان مجاهدین خلق درعراق بودم و به واقع می توانم بگویم که تمام عمرم و جوانیم را در این سازمان گذرانده ام، وقتی متوجه شدم که این سازمان به رهبری مسعود و مریم رجوی آلت دست سرویسهای امینتی صدام حسین هستند و مسعود رجوی این سازمان را به یک فرقۀ خطرناک تبدیل کرده است، بعد از سالها تلاش بالاخره توانستم از این فرقه بیرون بیایم.

سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) به هیچکسی اجازۀ خروج از تشکیلات خودش را نمی دهد و همه اعضایش را در یک حصار تشکیلاتی زندانی کرده و کسی هم جرأت مخالفت با رهبران آن و در رأسشان مسعود و مریم رجوی را ندارد چرا که سران این فرقه فرد مخالف را زندانی و سر به نیست می کنند. مثلا در سال 1994 بیش از هشتصد نفر را بدلیل انتقاد از رهبری این سازمان در عراق به زندان انداختند و خیلی از این افراد سر به نیست و کشته شدند.

من خوشبختانه بعد از حمله آمریکا به عراق توانستم با کمک نیروهای آمریکایی از این فرقه نجات پیدا کنم و هم اکنون در کشور فرانسه به عنوان پناهندۀ سیاسی ساکن هستم.

مجاهدین خلق چه می‌کنند ؟ – از عراق تا آلبانی

آقای رئیس؛

ما در تمام مدتی که در عراق بودیم هیچ گونه تماسی با خانواده های خود نداشتیم و از نظر سازمان حتی فکر کردن به این موضوع جرم تلقی می شد و با افراد برخورد خشن می کردند چون در سازمان می گفتند تنها باید به مسعود و مریم رجوی فکر کنید و خانوادۀ شما رهبران سازمان هستند!!.

در پادگان اشرف در عراق در طی این مدت رادیو و تلفن و تلویزیون و انترنت نداشتیم و حتی الآن هم که در خاک اروپا و در کشور آلبانی هستند اعضای این سازمان به دستور رهبران آن حق دسترسی به این وسایل ارتباط جمعی بویژه انترنت استفادۀ آزاد از آن را ندارند. همچنین در این فرقه ازدواج و تشکیل خانواده و حتی فکر کردن به آن و نیز هر گونۀ رابطۀ دوستانه و صحبت خصوصی بین افراد اعم از زنان و مردان ممنوع بوده و می باشد. در تشکیلات این سازمان فقط یک تلویزیون مدار بسته وجود دارد که آن هم فقط برنامه های خود سازمان را پخش می کند؛ لذا تمام افراد داخل تشکیلات سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) از دنیای بیرون بی خبرند و هیچ ارتباطی با دنیای بیرون ندارند.

فیل جدید مریم رجوی در هوای آلبانی

حتی اعضای متأهل این سازمان به دستور مسعود و مریم رجوی با یک دستور طلاق اجباری از همسراشان جدا شده اند و هر نوع فکر کردن یا احساس جنسی در تشکیلات این سازمان ممنوع است و افراد باید فورا خودشان آن را به مسئولین سازمان گزارش کنند.

در این سازمان موقعی که در زمان صدام حسین در عراق بودیم فقط مسعود رجوی به عنوان رهبر عقیدتی می توانست با تمام زنان آنجا رابطه داشته باشد که این موارد را زنانی که از این فرقه جدا شده اند و عضو لایه های بالای این سازمان بودند افشا کردند که از آنها می توانم نام خانم سلطانی را که در انجا می شناختم و عضو شورای رهبری سازمان بود ذکر کنم که جزئیات این کارهای مسعود رجوی با همکاری همسرش مریم رجوی را افشا کرده است.

آقای جوزف عزیز

در حال حاضر رهبر این سازمان به نام مریم رجوی در همین اروپا به دروغ دم از دموکراسی و عدالت خواهی برای مردم ایرا ن می زند در حالی که خود و سازمانش هیچ اعتقادی به دموکراسی و آزادی مردم ندارند. همین مریم رجوی که حتی در اروپا خودش روسری و حجاب دارد و به شدت افراطی است در عراق به هیچ کدام از زنانی که در تشکیلات سازمانش در عراق بودند اجازه برداشتن روسری را نمی داد و حتی در پایگاههای همین سازمان در فرانسه هم زنان حق برداشتن روسری را ندارند.

حالا همین خانم از مقررات اتحادیه اروپا سوء استفاده می کند و دم از آزادی زنان و دموکراسی می زند. آیا این دهن کجی به شعور مردم و دولتمردان اروپایی نیست؟.

این خانم همین الان صدها نفر را در کشور آلبانی در اسارت فکری قرار داده است.

حرف و نکته در این مورد بسیار زیاد است که توسط هزاران جدا شده از این فرقه نوشته و گفته شده است و در انترنت موجود است و اگر بخواهم این موارد را بنویسم صدها صحفه خواهد شد. اینجا فقط خواستم یک آشنایی کلی با این فرقۀ ناقض حقوق بشر که هم اکنون در فرانسه و کشور آلبانی ساکن هستند به شما بدهم زیرا می دانم که با انتخاب و آغاز به کار شما و با شناخت کاملی که از این فرقه دارم عناصر آن حتما در آینده با روشهای مختلف به سوی شما خواهند آمد و درخواست گرفتن عکسهای یادگاری با شما خواهند کرد تا از آنها به سود اهداف ضد بشری خودشان بهره برداری کنند.

آقای رئیس؛

اخیرا بسیاری از تشکیلات این سازمان در آلبانی فرار کرده اند که بسیاری آز آنها از مسئولین بالای همین سازمان بودند لذا برای آشنایی کاملتان با این فرقۀ خطرناک درخواست دارم یک ملاقات حضوری با شما داشته باشم.

غفور فتاحیان عضو قدیمی جداشده از فرقۀ رجوی – پاریس

16 دسامبر 2019

حصار تشکیلاتی مجاهدین خلق در آلبانی – نامه سرگشاده به مسئول سیاست خارجای اتحادیه اروپا

لینک به منبع

***

توطئه علیه احسان بیدی نمونه ای از معضل اتحادیه اروپا با آلبانی استEhsan Bidi has lived in your country for 6 years, has a 10-year residency permit from the Albanian government and is a refugee by all international standards. He, as a human being, has the right to know why and with what legal authority and with what permission and for what crime he has been arrested, and he has the right to a fair trial and to defend himself.

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/سوءاستفاده-مریم-رجوی-از-آزادی-ها-در-فرا/

سوءاستفاده مریم رجوی از آزادی ها در فرانسه را متوقف کنید

سوءاستفاده مریم رجوی از آزادی ها در فرانسهغفور فتاحیان، سایت نجات از فرقه ها، پاریس، چهارم دسامبر 2019:… آقای رئیس؛ به نظر شما کسی که به مینیمم های آزادی و دموکراسی و حقوق بشر برای افراد خودش و داخل سازمان خودش پایبند نیست آیا می تواند برای کشورش آزادی و دموکراسی بیاورد؟ در این رابطه از شما تقاضا دارم که نگذارید فرقۀ رجوی به سرکردگی مریم رجوی از قوانین کشور فرانسه سوء استفاده کند و با پولهای نفت عراق و یا گرفته شده از عربستان سعودی اسیران تشکیلاتش را هرچه بیشتر در آلبانی و یا در همین اورسور اواز فرانسه در اسارت فکری و فرقه ای خود نگه دارد. سوءاستفاده مریم رجوی از آزادی ها در فرانسه را متوقف کنید 

سوءاستفاده مریم رجوی از آزادی ها در فرانسه را متوقف کنیدسازمان مجاهدین خلق، منفورترین در طول تاریخ ایران

سوءاستفاده مریم رجوی از آزادی ها در فرانسه را متوقف کنید

نامۀ غفور فتاحیان عضو قدیمی جداشده از فرقۀ رجوی به آقای ژرارد لارشه Gérard Larcher رئیس مجلس سنا در مورد مریم رجوی مسئول فرقه رجوی

جناب آقای Gérard Larcher ژرار لارشه رئیس مجلس سنای فرانسه

با درود

قبل از هر نکته ای مایلم خودم را معرفی کنم این جانب غفور فتاحیان به مدت بیش از بیست سال از بهترین دوران زندگیم و جوانیم را به صورت حرفه ای در قرارگاههای مخلتف این فرقه در عراق اسیر تشکیلات رجوی بودم وبه یقین می توانم بگویم که همین خانم مریم رجوی و حامیانش تمام ازادی عمل را از ما گرفته و هیچ حق و حقوقی برای هیچکس باقی نگذاشته و به قول خودش که به ما می گفت تنها حق فدا شدن و مردن در راه هوس های شومش را برای ما باقی گذاشته بود و اگر کسی برخلاف هوسهای رجوی فکر می کرد او را در نشستهای جمعی که روزانه و ساعتها ادامه داشت مورد بازخواست قرار میدادند و به اندازه ای او را اذیت می کردند که از خواسته هایش پشیمان شود و سپس او را به زندانهای انفرادی که در جاهای مختلف قرارگاه ساخته بودند می فرستادند و بعد او را تحویل زندانهای رژیم دیکتاتوری صدام حسین در منطقۀ ابو غریب در غرب بغداد میدادند که روشن است شخص زندانی چه سر انجامی در آنجا داشت.

آقای رئیس؛

اگر بخواهم تمام شکنجه هایی که بر من و امثال من اعمال شده را بازگو کنم نیاز به زمان زیادی دارد ولی مایلم برای اثبات حرفهایم در هر جا و هر دادگاهی حاضر شده و صحبت کنم زیرا این فرقه سالیان است که تعدادی از بهترین جوانان ایران را به بهانۀ سرنگونی جمهوری اسلامی قربانی کرده و الآن هم در همین آلبانی تعداد باقی مانده را به همان شیوۀ عراق نگهداری و به دور از دنیای آزاد قرار داده و حتی تمام آنها بیش از سی سال است که با خانواده های خود هیچ گونه ارتباط و دیداری ندارند زیرا در این فرقه حتی فکر کردن به خانواده و ازدواج و همسر نیز مطلقا ممنوع است.

در همین کمپ آلبانی افراد مستقر در آن که ناراضی هستند نباید از مقر خارج شوند و یا با اسکورت چند نفر و گرفتن ویزا یعنی با موافقت مسئول بالا و تحت کنترل خارج می شوند.
از این رو هر شب در این پایگاه برای تمام نفرات نشستهای جمعی با فحش و کتک کاری بر گزار می شود ولی این فرقه ایرانی مقیم آلبانی درب همین زندان را هم به روی خبرنگاران باز نمی کند تا بفهمند که درداخل این قلعه چی می گذرد.

آقای رئیس؛

در این شرایط مریم رجوی که به ظاهر پناهندۀ فرانسه است ولی عملا و همیشه در آلبانی بسر می برد با پخش پولهای سرمایه گذاری شده از دلارهای نفتی صدام و اکنون نیز حاصل از کمکهای عربستان سعودی و با سوء استفاده از قوانین اروپا نمی گذارد کسی وارد دستگاه مخفوف این سیستم فرقه ای بشوند.

همین مریم رجوی که هر از چندی سالن های پارلمان را اجاره می کند و دم از دموکراسی می زند و با پرداخت پول به برخی از نمایندگان خودش را آزادی طلب خوانده و چهره حقوق بشری به خودش می دهد قبلا در قرارگاههایش در عراق و اکنون در آلبانی بلکه در همین اورسواواز فرانسه هم که پایگاه اصلی اروپایی این فرقه است به زنان داخل تشکیلاتش اجازۀ برداشتن روی سری خودشان را نمی دهد.

آقای رئیس؛

به نظر شما کسی که به مینیمم های آزادی و دموکراسی و حقوق بشر برای افراد خودش و داخل سازمان خودش پایبند نیست آیا می تواند برای کشورش آزادی و دموکراسی بیاورد؟
در این رابطه از شما تقاضا دارم که نگذارید فرقۀ رجوی به سرکردگی مریم رجوی از قوانین کشور فرانسه سوء استفاده کند و با پولهای نفت عراق و یا گرفته شده از عربستان سعودی اسیران تشکیلاتش را هرچه بیشتر در آلبانی و یا در همین اورسور اواز فرانسه در اسارت فکری و فرقه ای خود نگه دارد.

غفور فتاحیان عضو قدیمی جداشده از فرقۀ رجوی
3 دسامبر 2019

سوءاستفاده مریم رجوی از آزادی ها در فرانسه را متوقف کنید

لینک به منبع

***

مجاهدین خلق چه می‌کنند ؟ - از عراق تا آلبانیمجاهدین خلق: پایان سی سال حضور در عراق

همچنین: