حضور آقای هادی شبانی (نجات یافته از فرقه رجوی، مجاهدین خلق) در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

حضور آقای هادی شبانی (نجات یافته از فرقه رجوی، مجاهدین خلق) در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

مجاهدین خلق رجوی امام امریکاانجمن نجات، مرکز تهران، پنجم می 2014: … دانشجویی می گفت من چند بار برنامه تلویزیونی آنها را دیده ام و آنها طوری تبلیغات می کنند که گویا  بهترین مناسبات را پیاده سازی کرده اند . ولی وقتی صحبتهای شما را شنیدیم که رو در رو با شما صحبت می کنم ، احساس می کنم تمام تبلیغات آنها  پوچ و تهی می گردد . و ممنون از شما که اطلاعات خوبی در اختیار ما قرار می دهید. دوستی می گفت : من آنها را با همان شناختی که اوایل …

مجاهدین خلق رجوی امام امریکامریم رجوی، «نمایشهای اروپایی» و «ریزش و رانش» چند ساله نیرو

لینک به منبع

حضور آقای هادی شبانی در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ، فعالیت فرهنگی بارزی است که این روزها در مصلی تهران دایر می باشد . زمان برگزاری 10 الی 20 اردیبهشت است . بسیاری از ناشرین و پایگاه های اطلاع رسانی داخلی و بین المللی ضمن برپایی غرفه های خاص خود ، جلوه شکوهمندی از تعالی فرهنگی کشور را در معرض نمایش قرار داده اند .

پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین نیز با برپایی غرفه ای در نمایشگاه شرکت کرده است . آقای هادی شبانی که یکی از جداشده ها و قربانیان تشکیلات فرقه ای رجوی است ، به عنوان کارشناس مناسبات فرقه ای رجوی چند روزی میهمان این غرفه بودند .

فرصتی پیش آمد تا با این دوست گرامی گفتگوی کوتاهی داشته باشم و گزارشی از حضور ایشان در نمایشگاه کتاب را به سمع و نظر شما برسانم .

حسینی : آقای شبانی ، با سلام خدمت شما ، و با تشکر از اینکه وقتتان را در اختیار ما قرار می دهید . لطفا بفرمایید ، شما در چه قسمتی از نمایشگاه فعالیت داشتید؟

آقای شبانی : با سلام خدمت شما ، و تمام دوستان و خانواده بزرگ انجمن نجات به خصوص هم استانی های عزیزم ، استان مازندران . خدمت شما عرض کنم ، بنده به غرفه پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین دعوت شده بودم ، که آنچه را که طی سالیان از حضورم درتشکیلات فرقه ای رجوی ، به عنوان تجربه با خود حمل می کنم ، را در اختیار هم وطنانم و بخصوص جوانان و دانشجویان قرار دهم .

حسینی : فعالیت شما به چه صورت بود ؟

آقای شبانی: در خلال برگزاری نمایشگاه ، بسیاری از دوستانی که چه اطلاعاتی نسبت به وضعیت گذشته و فعلی مجاهدین داشتند و یا فقط اسمی از آنها در رسانه شنیده بودند و یا آنانی که به طرقی از آنها متضرر شده بودند و یا دوستانی که خود نیز چند صباحی فریب آنها را خورده و تشکیلات آنها را تجربه کرده بودند و چه برخی از دانشجویانی که در صدد نوشتن پایان نامه های خود بودند و به دنبال اطلاعات موثق از تشکیلات رجوی بودند ، جزء بازدیدکنندگان غرفه ما بودند . صحبت های من نیز با توجه به اینکه ، به عنوان شاهدی حاضر و در مقابل آنها بودم و سئوالاتشان را پاسخ می دادم ، برایشان جذابیت خوبی داشت .

حسینی : من نیز با تعریفی که شما می کنید ، مجذوب ارتباطاتی که ایجاد شده است ، شدم . لطفا کمی از بازخوردهای بازدید کنندگان برایمان بگویید؟

آقای شبانی : با کمال میل

– دانشجویی می گفت من چند بار برنامه تلویزیونی آنها را دیده ام و آنها طوری تبلیغات می کنند که گویا بهترین مناسبات را پیاده سازی کرده اند . ولی وقتی صحبتهای شما را شنیدیم که رو در رو با شما صحبت می کنم ، احساس می کنم تمام تبلیغات آنها پوچ و تهی می گردد . و ممنون از شما که اطلاعات خوبی در اختیار ما قرار می دهید .

– دوستی می گفت : من آنها را با همان شناختی که اوایل انقلاب از آنها داشتم ، می شناختم ، الان که با شما صحبت کردم و واقعیات را از زبان شما می شنوم ، به ماهیت فرقه ای آنان بیش از بیش پی بردم .

– خانمی می گفت : من آنها را از آن موقع که 5 الی 6 ساله بودم یادم است . درگیری های خیابانی ای که به واسطه حضور آنها در خانه های تیمی بود و من با همان سن کم که داشتم در محله ای که زندگی می کردم ، شاهد آن بودم ، با اینکه از زبان بسیاری از بزرگانمان ماهیت تروریستی آنها را شنیده بودم ولی تا امروز که از زبان شما ، که خود روزی در این تشکیلات بوده و قربانی مطامع رجوی شده اید ، می شنوم ، نسبت به ماهیت آنها به اشراف نرسیده بودم . از اینکه از وقت و زندگی خود مایه گذاشته و ما را به اشراف می رسانید بسیار سپاسگزارم .

– آقایی می گفت : بعد از شنیدن حرف های شما و اینکه آنان چطور با تورهای فریب تبلیغاتی به دنبال فریب جوانمان هستند . همین امروزکه به منزل بروم ، پسرم را که سر وکارش با اینترنت و… است توجیه می کنم و خودم هم مواظب او خواهم بود .

– یکی از جوانانی که برای بازدید از غرفه ما آمده بود ، می گفت : سئوالی که برایم پیش امده بود ، این بود که آنان در محاصره نیروهای پلیس عراقی هستند ، و اجازه و امکان جذب نیرو برایشان تقریبا به صفر رسیده است . یعنی مطلقاً از رده تحولات کنار گذاشته شده اند . ولی اکنون که با شما صحبت کردم متوجه شدم آنان با استفاده از اینترنت و پوشش های به ظاهر موجه ، به دنبال رسوخ در اذهان جوانان و سوء استفاده از آنان خواهند بود . از اینکه چنین تجربه ای را در اختیار من قرار می دهید ، متشکرم .

و بسیاری از این نوع بازخوردها ، که به شدت من را به سمت آگاهی رساندن و افشای ماهیت فرقه ای رجوی ، بیش از پیش رهنمون می کند .

حسینی: رهنمود شما به هموطنان عزیزمان برای اینکه در چاله های تبلیغاتی فرقه ای رجوی نیافتند و فریب شعار های آنان را نخورند چیست ؟

آقای شبانی : خدمت دوستان عزیز باید بگویم که ، آن زمان که ما فریب شعار های رنگین و توخالی رجوی را خوردیم ، امکان دسترسی به اطلاعات و تجارب گذشتگان برایمان بسیار کم بود . در حال حاضر ما شاهد فراوانی اطلاعات هستیم . هر چیزی را که بخواهیم ، در کمترین زمان در پهنای باند اینترنت می توانیم بیابیم .

من فقط و فقط به همه می گویم ، قبل از اینکه تحت تاثیر حرف و شعاری قرار بگیرید ، با چشمان باز و کنکاشگر خود تحقیق کنید ، بپرسید ، جمع بندی کنید . فکر می کنم اگر ما هم امکان این کار را داشتیم ، هیچ وقت در دام رجوی نمی افتادیم .

آرزویم این است که جامعه ای داشته باشیم که چنین فرقه هایی امکان حیات و فعالیت نداشته باشند و همه در کنار خانواده هایشان زندگی آرامی داشته باشند.

حسینی : با تشکر از اینکه وقت خود را در اختیار ما قرار دادید و با آرزوی بهترین ها برای شما و خانواده محترمتان . و با امید به روزی که فرقه هایی چون فرقه رجوی از بدنه جامعه مان برای همیشه رخت بر بندد .

 

سرود تروریستی”سر کوچه کمینه” سازمان مجاهدین خلق
(سروده شده بعد از انقلاب، بیاد بود ترور افسران امریکایی)
افسر امریکایی مقتول، کاپیتان لویس لی هاولینز
Captain Lewis Lee Hawkins
(Photograph courtesy Annette Hawkins)
چند سند دیگر:
Lets create another Vietnam for America(pdf).
(Mojahedin English language paper April 1980)
Letter to Imam (Khomeini) (pdf).
(Mojahedin English Language paper April 1980)


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

(Izzat Ebrahim and Massoud Rajavi still at large)

(Washington backed Maryam Rajavi in terrorist cult’s HQ in Paris)
(MKO members in European Countries 2003)

Jafarzadeh on Fox News

Jafarzadeh representing terrorist organisation NCRI
Picture form MKO/ NCRI clandestine television

(Daniel Zucker, Maryam Rajavi and ALi Safavi)

(Ali Safavi as the commander of Saddam’s Private Army in Iraq)

همچنین:

تشکل مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در اروپا، دامگه پناهجویان ایرانی

م. افتخاری، انجمن نجات، مرکز فارس، اول می 2014: … در طی ده سال گذشته، جداشدگان از مجاهدین به کرات هشدار دادند که ایرانیان بایستی مراقب چنین دام های خطرناکی باشند، بخصوص بعد از اشغال عراق که ریزش اعضای مجاهدین شدت گرفت هشدار داده شد که این فرقه خطرناک در صدد جذب نسل جدیدی از ایرن

به بهانه قربانی شدن محمد بابایی در فرقه بدنام رجوی (مجاهدین خلق)

محمد باباییانجمن نجات، مرکز گیلان، بیست و نهم آوریل 2014: …  قربانیان رجوی از جمله محمد بابایی بی هدف جان میدهند و آنهم درخاک سرد و بی روح عراق و زندان خود ساخته لیبرتی و بی آنکه بدانند و بفهمند تنها رجوی است که ناجوانمرد

از «جان نثاری و دعای سلامت برای آیت الله خمینی» علیه امپریالیزم تا «خوشرقصی برای امپریالیزم

مجاهدین خلق رجوی امام امریکام. افتخاری، انجمن نجات، مرکز فارس، بیست و هشتم  آوریل: … به هر صورت این نسیم دمکراسی باعث شد که چرخش 180 درجه ای مجاهدین به سوی «امپریالیزه» شدن تکمیل گشته و پروژه حل شدن کامل در دستگاه «بورژوازی» هم آغاز شود. یادآور شوم که مریم قجر عضدانلو در سال

مجاهدین خلق (فرقه رجوی) و شرایط سیاسی – امنیتی عراق

سیاستمداران عراقانجمن نجات، مرکز فارس، بیست و ششم آوریل 2014: … بیش از چند روز به انتخابات داخلی عراق باقی نمانده است و مجاهدین ماههاست در تلاش هستند تا با تمامی امکانات در دسترس به آشوب و ارعاب در خاک عراق دامن زده و

گفتگو با خانم سلطانی. وضعیت جدا شده های مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در آلبانی – تیرانا

بتول سلطانیحسینی، انجمن نجات، مرکز تهران، بیست و سوم آوریل 2014: …  از طرف دیگر هدف آنها فقط و فقط در برابر این اجبار انتقال به آلبانی که فرقه ناگزیر از آن بود ، این است که بر اساس پیام رهبر فرقه لااقل یکی از آن ” یک ، دو ، سه هزار اشرف” را محقق کنند و بالنسبه از نظر روانی و ذهنی افرادی آماده و تو دست