حضور انجمن ستارگان در جلسات مختلف حقوق بشر در ژنو , شرکت خانم نسرین ابراهیمی در کنفرانس خشونت علیه زنان و آکسیون اعتراضی (قسمت دوم)

حضور انجمن ستارگان در جلسات مختلف حقوق بشر در ژنو , شرکت خانم نسرین ابراهیمی در کنفرانس خشونت علیه زنان و آکسیون اعتراضی (قسمت دوم)

ستارگان ژنو سپتامبر 2014ایران ستارگان، ژنو، چهاردهم سپتامبر 2014: …  طی ملاقاتهای مختلفی که اعضای انجمن با صلیب سرخ و سازمانهای حقوق بشری داشتند ضمن تقدیم نامه های مختلف در رابطه با افشاگری ماهیت تروریستی فرقه رجوی, خواستار کمک به آزاد شدن اعضا اسیر در عراق و ضمن افشا کردن حمایت پنهانی فرقه رجوی از گروه جنایتکار و قاتل و تروریست خلافت اسلامی خواستار خالی کردن لانه جاسوسی …

 

ستارگان ژنو سپتامبر 2014

لینک به منبع 

لینک به متن انگلیسی

حضور انجمن ستارگان در جلسات مختلف حقوق بشر در ژنو , شرکت خانم نسرین ابراهیمی در کنفرانس خشونت علیه زنان و آکسیون اعتراضی (قسمت دوم)

جمعه 12 سپتامبر اعضا انجمن ستارگان یک آکسیون اعتراضی برگزار کردند که هدف از آن افشاگری علیه فرقه رجوی و شناساندن ماهیت واقعی فرقه به تمامی دنیا و کنار زدن ماسک آزادی و دمکراسی از صورت رهبران این فرقه و کمک به رهایی و آزادی اسیران , و مبارزه با ترورسیم و خشونت و به طور خاص مبارزه با خشونت علیه زنان بود . در این آکسیون که مورد توجه شرکت کنندگان در اجلاسهای مجمع سازمان ملل و مردم شهر ژنو قرار گرفت اعضای انجمن ستارگان ضمن پخش هزاران برشور بین شرکت کنندگان در اجلاس سازمان ملل و مردم و … به افشاگری علیه فرقه رجوی پرداخت , در این برشورها ماهیت زن ستیز و ماهیت تروریستی این فرقه به خوبی و به زبانهای فرانسه , آلمانی و انگلیسی توضیح داده شده بود , همینطور در رابطه با مامور فرقه به نام بهزاد نظیری بروشورهایی تهیه شده بود که به طور خاص به دفتر صلیب سرخ , تمامی سازمانهای حقوق بشری در ژنو , کمیساریای عالی پناهندگان و … تقدیم گردید تا با شناخت کامل از این عنصر خود فروخته که در پوش سازمانهای غیردولتی وارد مجمع سازمان ملل می شود از وارد شدنش به سازمان ملل جلوگیری شود چرا که سازمان ملل جایی است برای دفاع از حقوق انسانها و نه برای سوء استفاده ازقوانین سازمان ملل علیه حقوق انسانها.

ستارگان سپتامبر 2014

در قسمت دیگر از این آکسیون در جلوی صلیب سرخ و جلوی درب ورودی که جلسه خشونت علیه زنان در آن برگزار می شد و در جاهای مختلف شهر ژنو اعضای انجمن ایران ستارگان تلاش کردند با پلاکاردهایی که در دست داشتند توجه همه را به آزادی گروگانهای اسیر در لیبرتی جلب کنند که فرقه رجوی برای سوء استفاده های مختلف خودش حاضر به آزاد کردن این افراد نیست . همچنین طی ملاقاتهای مختلفی که اعضای انجمن با صلیب سرخ و سازمانهای حقوق بشری داشتند ضمن تقدیم نامه های مختلف در رابطه با افشاگری ماهیت تروریستی فرقه رجوی, خواستار کمک به آزاد شدن اعضا اسیر در عراق و ضمن افشا کردن حمایت پنهانی فرقه رجوی از گروه جنایتکار و قاتل و تروریست خلافت اسلامی خواستار خالی کردن لانه جاسوسی اورسورواز شدند که مریم رجوی کارهای تروریستی را از آنجا اداره و تصمیم گیری می کند.

در این آکسیون مصاحبه هایی با افراد شرکت کننده در رابطه با هدف و دستاورد آنها از این ملاقات , آکسیون و فعالیتها انجام شده است که در قسمتهای بعدی به سمع شما خواهد رسید.

در زیر نامه ای که در خصوص افشاگری مامور رجوی بهزاد نظیری تقدیم صلیب سرخ و سازمانهای حقوق بشری و کمیساریای عالی پناهندگان , پلیس و مسئولین سویس و شرکت کنندگان و برگزار کنندگان جلسه خشونت علیه زنان و …. شد آمده است .

متن نامه در خصوص بهزاد نظیری و مجاهدین خلق:

بهزاد نظیری فرمانده نظامی مجاهدین خلق، نفوذی جدید رجوی تحت پوش “فعال حقوق بشری”

بهزاد نظیری مجاهدین خلق فرقه رجویBEHZAD NAZIRI

با سلام و احترام

همزمان با اجلاس سالانه کمیسیون حقوق بشر سازمان ملل در ژنو فرقه رجوی مامور خود را به نام بهزاد نظیری روانه ژنو کرده تا ماهیت و چهره حقیقی خود را این بار زیر کراوات و کت و شلوار پنهان کرده و در پوش سازمانهای غیردولتی وارد این جلسات بشود . ایشان خود را آزادیخواه و حامی مردم ایران معرفی می کند و در عین حال خط فرقه تروریستی رجوی را در این پوش پیش می برد. از آنجا که برای همه سازمانهای حقوق بشری و … ماهیت فرقه رجوی روشن است , لذا فرقه رجوی جرات نمی کند در این جلسات با نام اصلی خود وارد بشود و به این خاطر مامور خود را برای لابی گری , فریبکاری , دروغ و پیش بردن خط خود وارد کرده است .

1- بهزاد نظیری که هم اکنون مجاهد بودن خود را برای فریب افکار عمومی پنهان می کند کسی است که در عراق و با لباس نظامی در قرارگاه اشرف در دوران حکومت صدام حضور داشت .

2- ایشان از افراد نزدیک به مسعود رجوی است و همانند خیلی از مسئولین بالای فرقه در کشتن کردهای عراقی شرکت داشت چرا که فرقه رجوی حیات خود را درحیات صدام حسین می دانست و برای همین در آن زمان فرقه رجوی مردمی که علیه جنایات صدام برخواسته بودند را سرکوب کرد و به خاک و خون کشیدند که بهزاد نظیری از جمله فرماندهان آن زمان بود.

3- فرقه رجوی همانطوری که بارها و بارها سازمانهای حقوق بشری گزارش داده اند به سرکوب اعضای خود پرداخته است و همچنان ادامه می دهد و از آنها در جهت پیشبرد اهداف ضد انسانی خود سوء استفاده می کند , کوچکترین اعتراض و انتقاد را سرکوب می کند و بهزاد نظیری یکی از سرکوبگران داخلی مجاهدین است .

4- فرقه رجوی یکی از حامیان گروههای تروریستی در منطقه می باشد , یکی از حامیان سرسخت گروه بد نام و جنایتکار و قاتل داعش ( خلافت اسلامی ) است . بهزاد نظیری یکی از فرماندهان پیشبرد خط و خطوط رهبری این فرقه تروریستی می باشد که خط همین حمایت از خلافت اسلامی را پیش می برد.

کسی که خود زمانی لباس نظامی بر تن داشته و سوار بر تانک کردهای عراقی را سرکوب می کرده است به خاطر نگه داشتن صدام حسین در قدرت و کسی که اعضای مخالف در فرقه رجوی را سرکوب می کرده است , و حال در قلب اروپا یکی از حامیان گروه جنایتکار خلافت اسلامی هم می باشد , چگونه می تواند آزادیخواه باشد ؟ چگونه می تواند حامی مردم ایران باشد ؟

بهزاد نظیری با ماسک حامی ملت ایران و آزادیخواهی خط رهبری مجاهدین را پیش می برد . رهبری فرقه می خواهد اعضایش که در حال حاضر در عراق و در یک کمپی به نام لیبرتی هستند را همچنان در عراق نگه دارد , او قصد دارد که با حمایت از گروه جنایتکار خلافت اسلامی دولت عراق سرنگون شده و خلافت اسلامی پیروز شده و رهبری فرقه موفق شود اعضای خود را همچنان در عراق نگه دارد تا بتواند هر آنگونه که بخواهد از این اعضا استفاده بکند. بهزاد نظیری هم در همین راستا در تلاش است با پوش تلاش برای احقاق ساکنان لیبرتی سازمانهای حقوق بشری و … را فریب داده وآنها را در عراق نگه دارند .

از تمامی سازمانهای حقوق بشری , صلیب سرخ , کمیساریای عالی پناهندگان و … می خواهیم که به بهزاد نظیری به عنوان اصلی ترین پشبرنده خط رهبری فرقه تروریستی رجوی اجازه ورود به این جلسات را ندهند و او را که خود ضد آزادی است و یکی از نقض کننده های حقوق انسانهاست را از این جلسات بیرون بیندازند. از آنها مصرانه درخواست می کنیم که به آزادی افراد اسیر فرقه رجوی کمک بکنند و از کشورهای اروپایی بخواهند که آنها را در کشورهای خود بپذیرند . رهبری فرقه به شدت در کمک به این اعضا سنگ اندازی می کند ولی از شما می خواهیم در قدم اول درب لیبرتی را به روی خانواده های این افراد باز بکنید و کمک کنید که این افراد بتوانند خارج از کنترل فرماندهان فرقه خانواده هایشان را بعد از سالیان طولانی ملاقات کنند.

رونوشت به :

صلیب سرخ

کمیساریای عالی پناهندگان

 

***

همچنین:

پیام خانم رابعه شاهرخی (مادر رضوان ) به افراد حاضر در کمپ تیرانا- آلبانی

رابع شاهرخی مادر رضوانایران ستارگان، سی و یکم ژوئیه ۲۰۱۴: … شما دیگر در عراق نیستید , شماها در کشوری هستید که کاملا مستقل هستید و حق و حقوقی دارید که هیچ کسی نمی تواند آن را از شما بگیرد , برای همین نمی بایست به رجویها و چماقدارانشان اجازه بدهید که به حریم خصوصی شما نزدیک بشوند. نگذارید ش

نامه خانم نسرین ابراهیمی به خانم های ستم کشیده در آلبانی

انجمن ایران ستارگان، سوئیس، بیست و چهارم ژوئیه ۲۰۱۴: … بعد از گزارشات مختلفی که دوستان جدا شده از کمپ پناهندگی در آلبانی و وضعیت این افراد در این کمپها تهیه کردند و در اختیار عموم قرار دادند تا اگر کسی عزیزی را در این کمپ دارد بتواند به او کمکهای لازم را بکند من متوجه شدم که فرقه رجوی هنوز دس

متن صحبتهای خانم میترا یوسفی با تلویزیون مردم تی وی

میترا یوسفی 2014انجمن ایران ستارگان، سوئیس، بیست و یکم ژوئیه ۲۰۱۴: …من در جریان ۴۰ روز اعتصاب گابن حضور داشتم که به این خاطر پرش ماهیچه گرفتم . در داخل مجاهدین اوایل ازدواج در حقیقت اجباری بود , تازه برای جذب نیرو هم از این استفاده می کردند , مثلا می دیدند که یکی از اعضا به کسی عل�